Stran 4 od 108 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454104 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 1076

Tema: Kaj se dogaja

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice realmadrid7
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    111

Privzeto

Citat Originalni avtor thymilus21 Poglej prispevek
    kaj pa mislite glede ßlade
    Mislim, da so vodje nepismene. Vsaj po MMjih sodeč.:

HIP HOP & USK & ŽOGOBRC 4ever!!!

Privzeto

Citat Originalni avtor DaLuck
    najprej naj omenim, da nisem v vodstvu alianse RS in niti ne lobiram za to. to kar pišem je pač moje osebno mnenje...
    Jaoo DaLuck.Nisi v vodstvu RS, nisi član RS, imaš pa zanimiv hobi da rad pljuvaš na karbid
    L3R...L3R....L3R.....Ime naše ally si v prejšnjem postu uporabil natančno 6x . Saj ni čudno da se mi že cel dan kolca.Glede na to da tvoji posti mečejo slabo luč na celotno zavezništvo, se pač čutim izzvan da da mu operem čast in dobro ime Greva po vrsti

LR-RS-L3R so tri samostojne alianse na JV, katere veže utrjeno zavezništvo,imajo skupne napade, obrambo, nekateri celo skupni forum in TT

meni samo ni jasno zakaj L3R zdaj na vrat na nos toliko rekrutira. s tem imam v mislih predvsem bivše člane V.N.C. alianse, na katere so bili še nedaleč nazaj organizirani napadi s strani alians LR in RS (takrat LR I). ponavljam, v slabem tednu je L3R pridobil okoli 20 članov. in teh 20 članov je po vašem mnenju dovolj kvalitetnih za L3R v enem tednu najti toliko kvalitete - svaka čast...
    L3R je nastala 23.3.09 iz potrebe po novi močni ally [spomni se na prvotno zavezništvo LR- LR-1] Sprva nas je bilo 34-37 članov, jedro so sestavljali preverjeni borci iz LR in LR-1 [sedaj RS] Kmalu po tem smo z učinkovitimi napadi [bili so plod akcij vseh treh ally] dodobra izčrpali sovražne alianse kot V.N.C, TCO, UNT, ~UNT~, +[W&P]-, +V.N.C+, S.H.™. Posledica tega je bila, da so se člani iz teh alians kar sami ponudili v članstvo L3R-a. Seveda smo napravili selekcijo in izbrali le najboljše. Da, res. Vsaka nam čast - lahko nam samo čestitaš.

a dajmo še pol o konkretnih imenih, če že tako želiš (modi, ja spet bom si dovolil prekršit pravila, saj sem primoran uporabit imena iz igre). igralec d-_-b je pred 2 dnevoma vstopil v L3R. a je igralec, ki je v dobrih 2 mesecih menjal 7 alians res tako dober, da še ima čast prit k vam (me prav zanima v kateri aliansi bo čez 1 ali 2 tedna )? poleg tega, ga na njegovo željo nisem napadel in zafarmal (ja, moj sosed je), ker je rekel, da bo vstopil v zavezniško alianso L3R (in z moje strani ni edini - podobno je z igralcem Keltska vas).
    drugi primer je igralec Pouk, ki se je včeraj pridružil L3R.
    V tvojem postu javno omenjaš imena naših članov : d-_-b, Keltska vas, Pouk. Cool. Nimam nič proti- vendar jih naslednjič tudi obvesti, da teče o njih debata na forumu. Verjemi da se dogaja [sam dobim cca 20 IGM-jev dnevno z željo o pridružitvi] da se med rekruti znajde katera farma, vendar leti kaj hitro iz ally. Ko že omenjaš prestope igralca, ki je v 2 mescih zamenjal 7 alians.. so what ? Sam sem doslej zamenjal že 6 alians [J~C.T.~V, TCO, UNT, LR, LR-1]. Ali se kvaliteta igralca ocenjuje po prestopih ? Nope. Se pa tako ocenjuje kvaliteta alianse. Ostaneš pač tam, kjer si deležen najboljše pomoči

..in še bi lahko našteval
    Zmanjkalo idej ?
    Nazadnje urejal Illuminati; 13-04-2009 ob 04:23.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    6

Talking

Ja lahku bi mal povedl zakva se gre na forumu ne pa da izpadem k bedak k mi kolegi davajo linke pol pa berem pa sebe najdem not...legenda...vsaj popularn sm

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice DaLuck
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Illuminati Poglej prispevek
    Jaoo DaLuck.Nisi v vodstvu RS, nisi član RS, imaš pa zanimiv hobi da rad pljuvaš na karbid
    L3R...L3R....L3R.....Ime naše ally si v prejšnjem postu uporabil natančno 6x . Saj ni čudno da se mi že cel dan kolca.Glede na to da tvoji posti mečejo slabo luč na celotno zavezništvo, se pač čutim izzvan da da mu operem čast in dobro ime Greva po vrsti

LR-RS-L3R so tri samostojne alianse na JV, katere veže utrjeno zavezništvo,imajo skupne napade, obrambo, nekateri celo skupni forum in TT
    no super... spet imam razlog za nov komentar

jaoo Illuminati, še enkrat poglej malo bolje, sem v RS aliansi. naj ti tudi omenim, da sem bil vodja (skupaj z zekico) RS-a na prejšnjem si3, tako da dovolj dobro poznam večino igralcev iz LR in RS (iz L3R jih poznam manj oz. zelo malo, saj sam veš zakaj ) in tudi razmere na tem serverju.

L3R je nastala 23.3.09 iz potrebe po novi močni ally [spomni se na prvotno zavezništvo LR- LR-1] Sprva nas je bilo 34-37 članov, jedro so sestavljali preverjeni borci iz LR in LR-1 [sedaj RS] Kmalu po tem smo z učinkovitimi napadi [bili so plod akcij vseh treh ally] dodobra izčrpali sovražne alianse kot V.N.C, TCO, UNT, ~UNT~, +[W&P]-, +V.N.C+, S.H.™. Posledica tega je bila, da so se člani iz teh alians kar sami ponudili v članstvo L3R-a. Seveda smo napravili selekcijo in izbrali le najboljše. Da, res. Vsaka nam čast - lahko nam samo čestitaš.
    čestitam.
    ampak... kljub temu, da ste napravili selekcijo še je potrebna manjša čistka.

V tvojem postu javno omenjaš imena naših članov : d-_-b, Keltska vas, Pouk. Cool. Nimam nič proti- vendar jih naslednjič tudi obvesti, da teče o njih debata na forumu. Verjemi da se dogaja [sam dobim cca 20 IGM-jev dnevno z željo o pridružitvi] da se med rekruti znajde katera farma, vendar leti kaj hitro iz ally. Ko že omenjaš prestope igralca, ki je v 2 mescih zamenjal 7 alians.. so what ? Sam sem doslej zamenjal že 6 alians [J~C.T.~V, TCO, UNT, LR, LR-1]. Ali se kvaliteta igralca ocenjuje po prestopih ? Nope. Se pa tako ocenjuje kvaliteta alianse. Ostaneš pač tam, kjer si deležen najboljše pomoči
    da, javno omenjam imena vaših članov, na željo Bure-ta po konkretnih imenih. v čem je problem?
    prestopi igralcev, njah nikoli nisem maral takih. to vse pove o njihovi resnosti in stanovitnosti. se pa strinjam, da nekateri pač iščejo tako dolgo dokler ne pridejo v primerno ally.
    glede tvojih prestopov malo pretiravaš... oba dobro veva, kakšni namen so imeli tvoji prestopi med LR in LR-1 ter sedaj L3R. tak da ti prestopi se ne upoštevajo in je v bistvu LR (L3R) tvoja 4 aliansa.
    me pa samo še zanima, kdo je za tem imenom na forumu... prvotni lastnik računa Illuminati ali igralec, ki je kasneje prevzel račun (DT)? da vem s kom se pogovarjam...

Zmanjkalo idej ?

dovolj je tole...
    I was an atheist until I noticed I'm God...

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    6

Privzeto

a torej praviš da ne maraš takšnih ki prestopijo...no me ne gane...naj ti pa povem da nisem nikoli bil farma in nikoli ne bom...raje zbrišem...kar se tiče pa tega da sem prestopil v L3R pa je posledica povabila starih kolegov in ne vidim razloga zakaj nebi smel biti tu in bi se moral na vse kriplje boriti z RS...ni logičnega smisla...pa kakšen način imate v RS da bi moral igralec pošiljati urno proizvodnjo šefom če hoče biti v aliansi....sam sem bil deležen konkretnega primera le tega...pošiljati bi moral urno postavko moji železni dami da bi lahko bil noter....jok brate, odpade...potem pa je reku merc pa pišuka pridi k nam, kle nimamo takšnih zahtev, dal sem ga za sitterja kar je še zdaj, je pregledal poročila vojsko in razvitost in je videl da nikoli nisem bil farma ne pa tako ko nekateri proglasijo člana ki je na novo vstopil v alianso da je farma...ljudje mogl se boste naučit požret kak cmok....lp!

Pouk

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    64

Privzeto

Tu se moram oglasiti in se podpisati pod DaLuckovo izjavo...tudi meni niso simpaticni igralci, ki menjajo alianse hitreje kot gate. To samo namiguje, da cim ti voda stece malce v grlo, bos stisnil rep med noge in pobegnil.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice spucek
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    395

Thumbs down

Citat Originalni avtor Pouk Poglej prispevek
    pa kakšen način imate v RS da bi moral igralec pošiljati urno proizvodnjo šefom če hoče biti v aliansi....sam sem bil deležen konkretnega primera le tega...pošiljati bi moral urno postavko moji železni dami da bi lahko bil noter...
    Kako "dobra" ideja. Bom 2 ali 3 ali še bolje - 4! alianse (zakaj bi se zadovoljil s posamezniki?) vzel kot svoje krilo, pošiljali bodo varščino, urno proizvodnjo. Ko korist ne bo več dovolj velika, bom posameznika brcnil ven, dobil "mojo" farmo, ki je ne bo smel nihče drug obiskovat. Ko bo čas primeren, pa še s politiki prepričam prebivalstvo, da se pridruži mojemu imperiju. Kako huda ideja, za patentirat. Ampak se mi zdi, da me je nekdo že prehitel:.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    40

Privzeto

ja ne razumem takih kre...beep.. bi naredil nubek

ampak pouk ne skrbi ne bo ti hudga

sm pa videl tiste igmje kaj so hotel od tebe in js bi enako kot ti zavrnil te pogoje.. ampak veš..to se potem sčasoma vse obrne in pride na plano..

oo spucek legenda si ti še živ??

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice spucek
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    395

Privzeto

Elita Bure, sem, plitko diham in malce trzam. Tudi zate vidim, da je tvoj duh še vedno prisoten na s3, brisanju računa navkljub.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    6

Privzeto

hja fantje...polni ste besed...ampak štejejo le dejanja

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke