Stran 3 od 108 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123451353103 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 1076

Tema: Kaj se dogaja

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor Terecij Poglej prispevek
    Pomoje jim je LR to odobril, tako da...o.O bodo morali to pogoltniti.

ne pa ni

RS dela stvari za hrbtom tako LR kot sovic..

to da delajo farming krila je pa njihova suverena odločitev, samo vedite da LR ne bo sprejemal nobenih zavezništev z farmami

tko da ja.. pestro bo ja
    Nazadnje urejal Bure; 11-04-2009 ob 21:30.

Gladiator
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    64

Privzeto

Citat Originalni avtor Bure Poglej prispevek
    ne pa ni

to da delajo farming krila je pa njihova suverena odločitev, samo vedite da LR ne bo sprejemal nobenih zavezništev z farmami

tko da ja.. pestro bo ja
    Kaj pa pomeni zaveznistvo med RS in LR?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    2

Privzeto

Pravjo da papir vse prenese. TO si pa lahk cist po svoje razlagate

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice DaLuck
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

ne pa ni

tko da ja.. pestro bo ja
    heh, spet se moram obregnit ob eno izjavo... (bure, tokrat imaš pač ti to čast)
    hja, farming krila... o tem ne bom preveč razpravljal, ker tudi sam mislim da so člani teh RS kril bolj ko ne farme. ja kaj pa potem dela L3R? iz dneva v dan ima več članov, oz. bolje rečeno, več farm (npr. v zadnjih treh dneh so pridobili 13 novih članov ) . sedaj bo spet nekdo rekel, da članov L3R nihče ne napada in ne farma... ja itaq, ker so novi člani v bistvu dobre potencialne bodoče farme, ki se jih sedaj pač ne sme napadat/farmat. in če bo to šlo tako dalje bo na JV zmanjkalo dobrih farm. great

res je, še bo pestro
    I was an atheist until I noticed I'm God...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor DaLuck Poglej prispevek
    heh, spet se moram obregnit ob eno izjavo... (bure, tokrat imaš pač ti to čast)
    hja, farming krila... o tem ne bom preveč razpravljal, ker tudi sam mislim da so člani teh RS kril bolj ko ne farme. ja kaj pa potem dela L3R? iz dneva v dan ima več članov, oz. bolje rečeno, več farm (npr. v zadnjih treh dneh so pridobili 13 novih članov ) . sedaj bo spet nekdo rekel, da članov L3R nihče ne napada in ne farma... ja itaq, ker so novi člani v bistvu dobre potencialne bodoče farme, ki se jih sedaj pač ne sme napadat/farmat. in če bo to šlo tako dalje bo na JV zmanjkalo dobrih farm. great

res je, še bo pestro
    daluck ne posplošuj, povej konkretna imena in vkolikor se izkaže da so farme letijo ven.. so že bli taki primeri in verjetno še bojo.. res pa je da majo nekateri v RS zanimiv način oz. definicijo farme s katero se žal ne morem strinjati... glede potencialnih farm e pa sploh ne bomo pohgovarjali, če je farma leti če ni pa ne.. pol si bom js zbral ene 3 člane RS in reku UUU to so pa potencialne farme dejte jih vn vržt.. fantje to ne gre tko

eni celo mislijo da bomo zato k hočejo prevzemat naselja kickali ven
    no way v LR stojimo za svojimi člani, dokler so korektni in sodelujejo

Citat Originalni avtor Terecij Poglej prispevek
    Kaj pa pomeni zaveznistvo med RS in LR?
    meni osebno NIČ, v bistvu je prej pakt kot zavezništvo..
    Nazadnje urejal Bure; 12-04-2009 ob 08:01.

Privzeto

To hočem jaz že od začetka povedati - verjetno bo v prednosti tisti ki bo prvi napadel ko tudi "pakta" ne bo več

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

daluck ne posplošuj, povej konkretna imena in vkolikor se izkaže da so farme letijo ven.. so že bli taki primeri in verjetno še bojo.. res pa je da majo nekateri v RS zanimiv način oz. definicijo farme s katero se žal ne morem strinjati... glede potencialnih farm e pa sploh ne bomo pohgovarjali, če je farma leti če ni pa ne.. pol si bom js zbral ene 3 člane RS in reku UUU to so pa potencialne farme dejte jih vn vržt.. fantje to ne gre tko

eni celo mislijo da bomo zato k hočejo prevzemat naselja kickali ven
    no way v LR stojimo za svojimi člani, dokler so korektni in sodelujejo

najprej naj omenim, da nisem v vodstvu alianse RS in niti ne lobiram za to. to kar pišem je pač moje osebno mnenje...

meni samo ni jasno zakaj L3R zdaj na vrat na nos toliko rekrutira. s tem imam v mislih predvsem bivše člane V.N.C. alianse, na katere so bili še nedaleč nazaj organizirani napadi s strani alians LR in RS (takrat LR I). ponavljam, v slabem tednu je L3R pridobil okoli 20 članov. in teh 20 članov je po vašem mnenju dovolj kvalitetnih za L3R v enem tednu najti toliko kvalitete - svaka čast...
    res je, spet posplošujem... a dajmo še pol o konkretnih imenih, če že tako želiš (modi, ja spet bom si dovolil prekršit pravila, saj sem primoran uporabit imena iz igre). igralec d-_-b je pred 2 dnevoma vstopil v L3R. a je igralec, ki je v dobrih 2 mesecih menjal 7 alians res tako dober, da še ima čast prit k vam (me prav zanima v kateri aliansi bo čez 1 ali 2 tedna )? poleg tega, ga na njegovo željo nisem napadel in zafarmal (ja, moj sosed je), ker je rekel, da bo vstopil v zavezniško alianso L3R (in z moje strani ni edini - podobno je z igralcem Keltska vas).
    drugi primer je igralec Pouk, ki se je včeraj pridružil L3R.
    http://travilog.org.ua/si/2486641/ba...fc53a4a32cee93
    žal sem našel samo ta report z neuspešnim napadom nanj (je se že nabralo preveč okrepitev). napad se je zgodil dan prej, kot se je pridružil L3R. in kljub temu, da je bil zadnje čase pod napadi s strani alianse RS, ste ga sprejeli...
    in še bi lahko našteval

Citat Originalni avtor Noriški brat Poglej prispevek
    To hočem jaz že od začetka povedati - verjetno bo v prednosti tisti ki bo prvi napadel ko tudi "pakta" ne bo več
    heh, mrhovinarji (nasprotniki) pa so že zagrabili za vabo in takoj začeli provocirat in nagovarjat na vojno. daj no, ostani in igraj se raje na svojem peskovniku, otrok
    Nazadnje urejal DaLuck; 12-04-2009 ob 11:20.

Privzeto

heh, mrhovinarji (nasprotniki) pa so že zagrabili za vabo in takoj začeli provocirat in nagovarjat na vojno. daj no, ostani in igraj se raje na svojem peskovniku, otrok

Sem vedel da imam prav.

Privzeto

kaj pa mislite glede ßlade

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Noriški brat Poglej prispevek
    Sem vedel da imam prav.
    zelo...

//too short

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •