Stran 4 od 62 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 615

Tema: Server 7 Napredek

pajtl

Privzeto

komi čakam da use alianse razsujem katere so zdaj gor :P:

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    66

Privzeto

Citat Originalni avtor pajtl Poglej prispevek
    komi čakam da use alianse razsujem katere so zdaj gor :P:
    A ti boš jih razsu, a dej ga srat. Razsule se bodo same ker bodo propadle. Tk da ti garant ne boš odločal ali bodo ostale eli ne. Vsak ki bo farmal bo onemogočal delček razvijanja v aliansi.
    lp, kifeljc
    Izjava SAS SRCA : Če ne ustrezaš ne teži ker te dam u Yugota v prtlažnik KAKO "PAMETNA IZJAVA"

http://www.travian.si/?uc=six_27976 ČE IMAŠ JAJCA

pajtl

Privzeto

js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol pa tk ambasade nebodo mogli nadgrajevat in bom jim reko da jih neham napadat sm če grejo iz alianse

mal heca more bit

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    137

Privzeto

js bom prvo po treh dneh izropav najbližje pol pa tk ambasade nebodo mogli nadgrajevat in bom jim reko da jih neham napadat sm če grejo iz alianse

mal heca more bit
    Optimist! Daj pošli nick, da vem koga se naj bojim

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    66

Privzeto

mal heca more bit

Ja ti boš napadal v 3 dneh ja SEVEDA. A si si že slišal da imaš na navadnem serverju3 dni zaščite.
    Razen če spadaš med tiste pogumneže ki bodo oaze napadli:.
    lp, kifeljc
    Izjava SAS SRCA : Če ne ustrezaš ne teži ker te dam u Yugota v prtlažnik KAKO "PAMETNA IZJAVA"

Privzeto

Kok bomo klali mi mauhahahah.. Kok farm, ki sprašuejo za zavezništva =D

Pošl urno al pa nč xD

noben ne bo šel delat 700 gorjač pa nič sulic in ostale vojske. če imaš pa srečo pa naletiš na nooba ki dela samo gorjače si pa zmagu.
    [KAKO NEUMNA IZJAVA]

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    66

Cool

Citat Originalni avtor ranger xeon Poglej prispevek
    Kok bomo klali mi mauhahahah.. Kok farm, ki sprašuejo za zavezništva =D

Pošl urno al pa nč xD

Ja samo je tukaj kar nekaj problemov:
    -Kaj je že urna proizvodnja
    -Kako naj ti pošljem
    -Nimam še tržnice
    -Ali pa ti pošlje več surovin kot urno proizvodnjo in potem gre MH-ju nekej blebetat
    lp, kifeljc

Privzeto

Citat Originalni avtor kifeljc Poglej prispevek
    Ja samo je tukaj kar nekaj problemov:
    -Kaj je že urna proizvodnja
    -Kako naj ti pošljem
    -Nimam še tržnice
    -Ali pa ti pošlje več surovin kot urno proizvodnjo in potem gre MH-ju nekej blebetat
    Mnja..
    Rad imam n00be ki majo prvi dan tržnico.

noben ne bo šel delat 700 gorjač pa nič sulic in ostale vojske. če imaš pa srečo pa naletiš na nooba ki dela samo gorjače si pa zmagu.
    [KAKO NEUMNA IZJAVA]

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice rok666
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    248

Privzeto

midva sva skor soseda. sam 8 polj narazen pa vsako minuto dobim IGM za zavbezništvo omg... kaj je s temi ljudmi???
    Jiah ti pa stoprocentno... Sploh, ker boš igral Travian rundo že 101krat in si tako znan... . Vredu priznam, da sem se tudi jaz registriral na forum po par mescih igre... Ampak pri tebi mislim, da ni enako Na ta forum si se šele registriral ta mesec in posledično zaradi tega mislim, da si ta mesec začel tudi igrati: Jiah tako si znan in tako se te vsi bojimo, da boš še to sekundo dobil zavežništvo od polovice serverja... No vredu-jst tut rad sanjam

Ontopic: Prve gorjačice bodo prišle na plano čez dobrih 6 urc(s skoraj dokončanim quest "bajsekom").

EDIT: Pravkar sem opazil, da se je že znašel "n00b", ki je trenutno prvi na lestvici in ima ambasado nadgrajeno na tri... Muhahahahha, bomo farmal.:
    Nazadnje urejal rok666; 30-03-2009 ob 23:11.

Klikni na zgornjo sliko & se registriraj in pristal/a boš pod mojo zaščito.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    66

Privzeto

Citat Originalni avtor rok666 Poglej prispevek
    Jiah ti pa stoprocentno... Sploh, ker boš igral Travian rundo že 101krat in si tako znan... . Vredu priznam, da sem se tudi jaz registriral na forum po par mescih igre... Ampak pri tebi mislim, da ni enako Na ta forum si se šele registriral ta mesec in posledično zaradi tega mislim, da si ta mesec začel tudi igrati: Jiah tako si znan in tako se te vsi bojimo, da boš še to sekundo dobil zavežništvo od polovice serverja... No vredu-jst tut rad sanjam

Ontopic: Prve gorjačice bodo prišle na plano čez dobrih 6 urc(s skoraj dokončanim quest "bajsekom").

EDIT: Pravkar sem opazil, da se je že znašel "n00b", ki je trenutno prvi na lestvici in ima ambasado nadgrajeno na tri... Muhahahahha, bomo farmal.:

Ja prav imaš, to bo še veselo.
    lp, kifeljc

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •