Stran 1 od 18 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 172

Tema: si4 zaključna debata 2008 / 2009

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Smile si4 zaključna debata 2008 / 2009

Izpovejte se!

Izpovejte vaše tegobe na tem strežniku, zanimive prigode, WW poročila, komentarji... torej vse kar se tiče tega strežnika. Tukaj lahko tudi javno spremljate situacijo in le-to komentirate. Strežnik je končan. Reporti so lahko necenzurirani.

LP
    klemen1232
    Nazadnje urejal Klemen; 22-03-2009 ob 22:09. Vzrok: potreba

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Hmm, največji dogodek tega serverja?

To je pridružitev QQ v vojno PCvsPeW, ki je dokončno spremenila si4 in njeno usodo. Ta dan, napoved vojne, je bil na si4 do zdaj največji dogodek, ki je dokončno spremenil usodo serverja.

Lep pozdrav

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Thumbs down

najveci dogodek je bil to da ko smo mi iz alijanse ANCIENT sprejeli pakt z QQ so nam QQ-jevci rekli naj unicimo boki32-ju WW in to smo tudi storili zatem pa so PC-jevci strosili vsE kase na nas in kar naenkrat pa so QQ-jevci prekilnil pakt in nam unicili vse 3 WW

TO JE BILO RES NEKAJ ZAHRPTNEGA IN CE BOJO QQ-jevci ZMAGALI, NAJ VEDO DA ZMAGA JE BILA ZELO NEPRAVICNA
    Nazadnje urejal Tomaz911; 16-03-2009 ob 22:41.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Zadevo bom komentiral tako: To je vse del Traviana

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Thumbs down

Samo da na tak nacin hocejo zmagati je pa cista nesramnost in pozresnost

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Marakana01
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    25

Talking

Igra je igra.Enkrat zmagaš drugić zgubiš.Igra je pa itak za zabavo.Sam jo namreč igram za hec.To je blo iz moje strani

Citat:e moderatori jel se može napast nekog s drugog servera ili iz neke druge igre jel ja bi nekog napao sa vojskom iz tribal warsa.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Thumbs down

ja saj je vse lepo in prav samo da na tak nacin igrajo in s tako borbo ki smo jo vlozili mi igralci iz ANCIENTA da tako unicijo naso moznost za zmago, saj QQ je vedno imel vojne z PC-jem in PEW-om a mi smo pomagal QQ kar pa je bila napaka saj so nas izdali kar pa je zelo neumno a mi še ne bomo vrgli puško v koruzo

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Marakana01
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    25

Privzeto

Citat Originalni avtor Tomaz911 Poglej prispevek
    ja saj je vse lepo in prav samo da na tak nacin igrajo in s tako borbo ki smo jo vlozili mi igralci iz ANCIENTA da tako unicijo naso moznost za zmago, saj QQ je vedno imel vojne z PC-jem in PEW-om a mi smo pomagal QQ kar pa je bila napaka saj so nas izdali kar pa je zelo neumno a mi še ne bomo vrgli puško v koruzo
    sej meni je tudi žal skos sm žiteka nosu pol pa kabum pa je QQ začel pametovat

Citat:e moderatori jel se može napast nekog s drugog servera ili iz neke druge igre jel ja bi nekog napao sa vojskom iz tribal warsa.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Privzeto

Citat Originalni avtor Marakana01 Poglej prispevek
    sej meni je tudi žal skos sm žiteka nosu pol pa kabum pa je QQ začel pametovat

Mja... skoda vsega zita in tako samo saj mi nismo mogli vedeti da nas bo QQ unicu prav skoda mi je da smo unicili PC in se nismo raje spravilina QQ

kaksno ime imas v travianu

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

To, kar si pa ti zdaj povedal, je pa laž. Najmanj ste se borili VI in na koncu pričakujete, da še boste s takšno igro zmagali? Vse druge alianse so bile bolj borbene od VAS, če smo že pri tem. Dolgo se je govorilo, da so VAM QQ pomagali priti do zmage na FF, ko pa je bil QQ v teževah oz. vojni in vas prosil za pomoč, ste pa prijazno prikimali a brez dejanj. To je razjezilo veliko članov v aliansi QQ in kot je Hep povedal, glasovali so skoraj enoglasno, tako da ne jamraj tu po forumu, ker si neupravičeno razočaran. Če smo pa že pri zahrbnosti. VI ste nam PC napovedali vojno, medtem ko sta PC in QQ bila bitke proti PeW-u. PC smo bili prisiljeni skleniti neuradni pakt z alianso PeW (IN NIČ VEČ). Ker ste nas zahrbtno napadli in nam zahrbtno napovedali vojno, se je PC odločil, da za vsako ceno prepreči slavje Ajev. Zdaj pa jamrate o zahrbtnosti, ha?

Lep pozdrav

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •