Stran 4 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 172

Tema: si4 zaključna debata 2008 / 2009

journal

Privzeto

Citat Originalni avtor uiyow? Poglej prispevek
    Ti si pa res čuden(V vseh pomenih besede) Rekel bi še kaj več, amapk mislim da to ni potrebno. Mislim da imamo vsi udeleženci te debate približno enako mnenje o tebi, zato dodaten komentar ni potreben.

Ti ne lažeš. Ti samo ugotavljaš oz špekuliraš. Seveda pa je večina tvojih povedi nesmiselnih, težko razumlijivih, neutemeljenih in neresničnih ... To se tudi nagiba k tvoji zrelosti ... S takšnimi udeleženci debate, je nesmiselno debatirat.

Lep pozdrav
    fantje in dekleta (če je slučajno kakšna med vami)....preberte si namen te teme...sigurno ni namen vsesplošno prepiranje in obtoževanje...

LP pozdrav

PS: raje pokažite reporte

Privzeto

Citat Originalni avtor Tomaz911 Poglej prispevek
    PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili. Kasneje pa ker so bile vse poti odprte in ker nobeden ni imel crusherjev ne PeW ne ANCIENT ne PC pa jih je imel le QQ in nas je izdal in prekinil pakt in nas imel le za vabo se tisti dan ko so prekinili pakt so nas zaceli suvati z napadi in nam zrusli 2 WW pri 3 oz pri BOKIJU pa so nam zrusili nekaj skladisc in zitnic in ne mi govorit da lazem
    lol, haha, rotfl pa še kej bi se najdl...dej mal premisl kva klatš okol...tist kar je pa odebeljen text, si se pa tako izmuslu da glava peče...če nimaš pametnih argumentov, bodi raje tiho, ker je več kot očitno da nimaš pojma kaj se dogaja okol tebe, kaj šele na drugih straneh neba s4...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    16

Privzeto

Tomaz dost komicno je to, da enostavno govoris cisto narobe. To da smo mi rekli, seveda po tvojem mnenju glede na tvojo podano trditev, ki se glasi:PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili... da morate udariti po allinasi PC je zame cista komedija. Enostavno mi ne gre v glavo z kaksnim razlogom, bi mi to zahtevali
    ce so vsi igralci. ki so igrali ali se igrajo od zacetka serverja v nasi in vasi aliansi vedeli, kaj se je dogajalo in bili o zadevah kot so npr.: Koalicijska pogodba med QQ,PC,Ancient,... obvesecni!!

V prejsniih temah sem povedal vzrok zakaj sem zgubil zaupanje v Ancient... Preprosto...zato ker ste dobesedno LESENI.

Naj obrazlozim LESENI za moderatorja ali admina, da ne bova potem preko zasebnih sporocil komunicirala: Beseda LESENI je v tem primeru popolnoma prava beseda, ki sodi v kontekst in ne gre za nobeno zalitev.Kakorkoli alliansa Ancient je lesena ker:

1.je hotela pomoc pri vojnah kot je vojna z FF s tem da je blo reportov napadov zelo malo...ubistvu se nobenga ne najdem na nasem forumu
    2. Hotela zbiti opozicijo (Tomaz obrazlozitev opozicija si najdi na internetu ce ne ves kaj pomeni) vendar glejga zlomka spet nobenih reportov
    3. To da ste napadli allianso PC, ki je bila takrat v koaliciji je zame in vrjetno se za marsikaterega
    nesprejemljiva ter zahrbtna ( iz tega lahko vodilni v alliansi QQ in PC sklepajo, da gre to za nekak dogovor med ANCIENT IN PEW)
    4. Alliansa Ancient je pricela z rekrutacijo igralce globoko na nasi strani (QQ da smo si na jasnem) kar je krsila nekatere tocke sporazuma.
    5. Potem pa kmalu ob koncu zaradi notranjih nesoglasij prekinejo to pogodbo z nami in s tem zelo kmalu za prekinitvijo, ce se ne motimm, ze isti dan ali pa naslednji dan pridete z ponudbo, da bi skupaj gradil en WW in bi tako postavili imena obeh allians v "lento".

Moje mnenje je trenutno tako: Glede na aktivnost igralcev Ancient, ki so jih pokazali v napadih, je bila bore slaba , tako da vsak vodilni, ki ima malo pameti v glavi lahko to razume kot neposredno groznjo, saj njihovi zavezniki tolcejo po igralcih v drug kvadrant kar je zelo rizicno, medtem ko si alliansa, ki je "potunkala v vodo" le to, lepo spara svojo vosjko in pri tem ne mrdne niti za 3 kvadratke.
    Nekje sem slisal, da qq ne more zmagat s4 brez allianse Ancient. Hja zanimivo ane, da so ubistvu Ancient tisti, ki so v manj kot 24ur pridrveli nazaj na Hepova vrata trkat z ponudbam.
    In dragi Ancienti prosm ne jokat po forumu ker se vsi zavedamo, kaksna je situacija.

Sklepna misel:Nategovali ste nas od samega zacetka, a mi smo vas nategnili pred zakljuckom serverja!
    Rezultat 1:1

Se za konec
    Tomaz to je bilo le nekaj stvari, ki so me zmotile tako da zdaj pa ti in vsi ostali premislitem ce je bilo pravilno, da smo po vasem mnenju naredili hinavsko potezo... Naj ti zaupam noz je bil znamke SWISS KNIVES

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Witch
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor Pecenka Poglej prispevek
    Nekje sem slisal, da qq ne more zmagat s4 brez allianse Ancient.
    Prav si slisal. Brez hinavske poteze ne bi zmagali. Kako si lahko drugace razlagas napade QQ-ja na nase wondre PO tem, ko smo mi se zadnje nase skurili na vasem najvecjem konkurentu - PEW? Rabili ste naso pomoc in ste jo s podlo zvijaco tudi dobili. Mi z izjemo pomoci pri vojni z FF nismo od vas dobili nic.

Kar se pa koalicijske pogodbe med QQ, PC in Ancient tice... Kje zavraga si pa to pobral? QQ in PC ste bili zavezniki, ker ste imeli skupnega sovraznika - PEW. V to ste skusali vpeljati tudi Ancient, pa vam ni ravno najbolje uspelo. Koalicijske pogodbe med QQ, PC in Ancient NI bilo.

Se to: Pri vas je bil povod za vojno s PEW neka oaza. Pri nas je bil povod za vojno s PC nek cropper. V cem je zdej vas povod tehtnejsi? Delate se bolj papeske od papeza, hkrati pa vse vase poteze smrdijo se izven okvirov S4.

lp,
    Q

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hep
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    83

Privzeto

POGOVORI! POTREBUJEM DOVOLJENJE VSEH UDELEŽENCEV. KO ZBEREŠ LE-TE LAHKO PONOVNO OBJAVIŠ!

LP
    klemen1232
    Nazadnje urejal Klemen; 19-03-2009 ob 15:45.
    [ Hep ] [ divide et impera ] [ diplomat alianse QQ, zmagovalcev prvega S4 ]
    [ avtor uspešnice Življenje po Travianu - že v vaši knjigarni ]

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Da se ti da tolk fejkat...

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor Witch Poglej prispevek
    Da se ti da tolk fejkat...
    Wich nevem zakaj mors njihovo rit vn vlect ce je pac resnica taka kot jo je prikazou hep z tocno podanimi dodatki ki to potrjujeo. V primeru da je to izmisljeno pa ti zalepi svojo verzijo na forum in spodbij njegove trditve..

Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Ne shranjujem pogovorov. Sem namrec mnenja, da to pocnejo tisti, ki bi radi kasneje te pogovore zlorabili, al pa z njimi zascitili lastno rit. Poleg tega se da pogovore prav lepo fejkat in ne predstavljajo nikakrsen dokaz.

In glede na to, da smo potem na: moja beseda proti tvoji... je pa ze laze presodit, ce ocenis dejanja sama. Se ti ne zdi?

lp,
    Q

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    4

Privzeto

fantje ne se prepirat

hep ima svojo religijo za sabo in je nezmotljiv, naj popolnejši, nikole ne naredi krivice, vedno igra po pravilih ... on je večji svetnik ko jezus zato sedaj ne dvomite v njegove besede...

amen

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hep
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    83

Thumbs down

Moji pogovori so v skladu s tem, kar govorim. Če pa bereš kar pišejo ANCIENT je pa tako.... enkrat jih silimo da napademo PEW, drugič se opravičujejo, ker niso napadli PEW, tretjič pravijo da smo zahtevali, da napadejo PC, četrtič so napadli PC, ker ... Vsak nov član, ki odpre usta pove svojo štorijo.

Glede shranjevanja pogovorov pa takole Witch. Pogovori na našem forumu so dostopni meni in tebi, prav tako na forumu vodstev obeh alians, MSN pa itak shranjuje loge, prav tako Skype. Razlog, da ANCIENT nikoli nima pri roki kakega primernega loga, ki bi podprl njihove trditve torej ne more tičati v tem, da loge shanjujejo le "tisti, ki bi radi kasneje te pogovore zlorabili".

JOXI: Jezus ni svetnik po nobeni znani svetovni religiji.
    [ Hep ] [ divide et impera ] [ diplomat alianse QQ, zmagovalcev prvega S4 ]
    [ avtor uspešnice Življenje po Travianu - že v vaši knjigarni ]

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •