Stran 3 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 172

Tema: si4 zaključna debata 2008 / 2009

domen 77

Cool

Citat Originalni avtor uiyow? Poglej prispevek
    Zadevo bom komentiral tako: To je vse del Traviana
    se strinjam prosm ne bannad

Ne bom bannal, sem namreč dobre volje, bo samo točka.

LP
    klemen1232

Privzeto

no, bom še jst par reči prpomnu. čeprav nism glih kej pozorno spremlu vsa dogajanja, mi je jasn naslednje: QQ, A, PC in Pew so med sabo vojaško ble dokaj uravnovešene med sabo, mogoče je bla ena skupina močnejša. sam sm sicer v A-7 že skor od začetka, ampak ne zagovarjam nobene ally. po mojem bi pršlo do zanimivih bitk, če bi se te ally držala vsaka za sebe in se rušile med sabo. tko pa je pršlo da paktov in posledično izdajstev in "hinavstev". ker po mojem QQ zasluženo slavi. vse ally so ble in so še obsežne in mele so precej crusherjev, ampak Aju so za zmago falile le dve reči: pravičnost in zvestoba oz. spoštovanje. pravičnost: blo preveč izdajsvet od vodij Ancienta (ne sam vrhnega, ampak tut od nižjih), in zvestoba: krila se niso strinjala in so se uprla. primer je ravno A-7, ki so ga na silo razdrli, še prej pa so ga probal ukrotit z novo vodjo. neki podobnga je blo tut v parih drugih krilih, ampak za A-7 vem najbolš. po mojem so graditelji wwjev tut en mal krivi, ampak spet ne tolk, kr sta pol mogla res trpet zarad drugih vodij. to je moje mnenje in videnje.

lp suuushi

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    8

Privzeto

To je samo primerjava, če smo že pri blitz krieg-ih. Zakaj pa je napad WWjev s strani QQ hinavski?
    Ne izmikaj se vprašanju, ampak odgovori če misliš ali pač ne.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor David Poglej prispevek
    Ne izmikaj se vprašanju, ampak odgovori če misliš ali pač ne.
    Odgovor je ne. Niste hinavci. Na si4 vas nobena aliansa ne simpatizira. PC vas še najmanj. Zdaj pa ti odgovori, če imaš jajca!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Thumbs down

Odgovor je ne. Niste hinavci. Na si4 vas nobena aliansa ne simpatizira. PC vas še najmanj. Zdaj pa ti odgovori, če imaš jajca!

lej ne ti kle neki z hinavi dobr vi veste kdo je kle hinavec in ce se ne ves TO STE VI PC in ne kle bedarije pisat

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor Tomaz911 Poglej prispevek
    lej ne ti kle neki z hinavi dobr vi veste kdo je kle hinavec in ce se ne ves TO STE VI PC in ne kle bedarije pisat
    Potem pa utemelji tvoje trditve. Dokazi in takšne stvari. Odkritje vode ne šteje!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Privzeto

Potem pa utemelji tvoje trditve. Dokazi in takšne stvari. Odkritje vode ne šteje!

no potem pa ti potrdi zakaj smo mi hinavci
    ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli ampak mi pa itak nismo imel nobenega pakta z vami, jaz pa ti zagotovo povem da najvecji hinavci na tem srverju pa so QQ jst sm na zacetku si trdil da je dobra ally a se je sedaj izkazalo da so hinavci in skoda teh skoraj 12 mescev igre da tze tako izda neka ally ki pravi unicite to in to na koncu pa te oni unicijo in to je hinavscina in najvecja zahrptnost

sedaj pa si upaj trditi da lazem

V prihodnje se zadrži takih izrazov!

LP
    klemen1232
    Nazadnje urejal Klemen; 17-03-2009 ob 21:02.

Privzeto

ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli ampak mi pa itak nismo imel nobenega pakta z vami, jaz pa ti zagotovo povem da najvecji hinavci na tem srverju pa so QQ jst sm na zacetku si trdil da je dobra ally a se je sedaj izkazalo da so hinavci in skoda teh skoraj 12 mescev igre da tze tako izda neka ally ki pravi unicite to in to na koncu pa te oni unicijo in to je hinavscina in najvecja zahrptnost

sedaj pa si upaj trditi da lazem
    Lažeš! Ti neke bedarije tu govoriš, v resnici pa nimaš pojma kaj se je dogajalo na si4. Si kot tisti kimi, ki je stalno javkal. Drugače smo pa imeli PC, QQ in A koalicijsko pogodbo. Napada A-jev na PeW še sedaj nisem videl. Kar se tiče pa hinavščine pa še sedaj nisem prebral odgovora zakaj A ni hinavski, ko je sredi boja PC proti PeW (in kljub besedam, da bodo napadli PeW) raje napadli PC - še sedaj ne vem razloga. QQ pa so največji hinavci, ko so napadli A?

Preberi edit zgornjega posta.

LP
    klemen1232
    Nazadnje urejal Klemen; 17-03-2009 ob 21:10.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Privzeto

Citat Originalni avtor DontEvenAsk Poglej prispevek
    Lažeš! Ti neke bedarije tu govoriš, v resnici pa nimaš pojma kaj se je dogajalo na si4. Si kot tisti kimi, ki je stalno javkal. Drugače smo pa imeli PC, QQ in A koalicijsko pogodbo. Napada A-jev na PeW še sedaj nisem videl. Kar se tiče pa hinavščine pa še sedaj nisem prebral odgovora zakaj A ni hinavski, ko je sredi boja PC proti PeW (in kljub besedam, da bodo napadli PeW) raje napadli PC - še sedaj ne vem razloga. QQ pa so največji hinavci, ko so napadli A?

PeW pa mi nismo napadli zato ker smo takrat imeli pakt z QQ in so nam rekli naj napademo PC kar smo tudi storili. Kasneje pa ker so bile vse poti odprte in ker nobeden ni imel crusherjev ne PeW ne ANCIENT ne PC pa jih je imel le QQ in nas je izdal in prekinil pakt in nas imel le za vabo se tisti dan ko so prekinili pakt so nas zaceli suvati z napadi in nam zrusli 2 WW pri 3 oz pri BOKIJU pa so nam zrusili nekaj skladisc in zitnic in ne mi govorit da lazem

LP

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

ziher bos rekel zato ker smo mi vas napadli
    Ti si pa res čuden(V vseh pomenih besede) Rekel bi še kaj več, amapk mislim da to ni potrebno. Mislim da imamo vsi udeleženci te debate približno enako mnenje o tebi, zato dodaten komentar ni potreben.

Ti ne lažeš. Ti samo ugotavljaš oz špekuliraš. Seveda pa je večina tvojih povedi nesmiselnih, težko razumlijivih, neutemeljenih in neresničnih ... To se tudi nagiba k tvoji zrelosti ... S takšnimi udeleženci debate, je nesmiselno debatirat.

Lep pozdrav

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •