Stran 2 od 18 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 172

Tema: si4 zaključna debata 2008 / 2009

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Privzeto

Citat Originalni avtor uiyow? Poglej prispevek
    To, kar si pa ti zdaj povedal, je pa laž. Najmanj ste se borili VI in na koncu pričakujete, da še boste s takšno igro zmagali? Vse druge alianse so bile bolj borbene od VAS, če smo že pri tem. Dolgo se je govorilo, da so VAM QQ pomagali priti do zmage na FF, ko pa je bil QQ v teževah oz. vojni in vas prosil za pomoč, ste pa prijazno prikimali a brez dejanj. To je razjezilo veliko članov v aliansi QQ in kot je Hep povedal, glasovali so skoraj enoglasno, tako da ne jamraj tu po forumu, ker si neupravičeno razočaran. Če smo pa že pri zahrbnosti. VI ste nam PC napovedali vojno, medtem ko sta PC in QQ bila bitke proti PeW-u. PC smo bili prisiljeni skleniti neuradni pakt z alianso PeW (IN NIČ VEČ). Ker ste nas zahrbtno napadli in nam zahrbtno napovedali vojno, se je PC odločil, da za vsako ceno prepreči slavje Ajev. Zdaj pa jamrate o zahrbtnosti, ha?

Lep pozdrav
    ti zaradi men lahko govoris kar ces ampak mi nismo bili zahrbtni to ste bili vi in pa QQ-jevci ko smo sprejeli pakt so nam rekli naj vas mi zacnemo napadat ker smo mislili da ce vas bomozaceli napadat lahko zmagamo a ko smo boki-ja unicili poka so QQ- jevci lepo prekinili pakt in napovedali vojno saj so imeli vse odprto vi niste imel nic vojske ker ste jo na nas strosil QQ pa sedaj pobira zmago ko mi nimamo ni KASOV kar pa seveda ni pravicno

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    16

Privzeto

Citat Originalni avtor Tomaz911 Poglej prispevek
    ti zaradi men lahko govoris kar ces ampak mi nismo bili zahrbtni to ste bili vi in pa QQ-jevci ko smo sprejeli pakt so nam rekli naj vas mi zacnemo napadat ker smo mislili da ce vas bomozaceli napadat lahko zmagamo a ko smo boki-ja unicili poka so QQ- jevci lepo prekinili pakt in napovedali vojno saj so imeli vse odprto vi niste imel nic vojske ker ste jo na nas strosil QQ pa sedaj pobira zmago ko mi nimamo ni KASOV kar pa seveda ni pravicno

tomaz ce vas vodstvo zavaja to ni nas problem, diplomacija ni vse kar vidis na forumu

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Marakana01
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    25

Privzeto

Vidim da se boste kregal spet .. sam se one ćlane rabmo pa bo

Citat:e moderatori jel se može napast nekog s drugog servera ili iz neke druge igre jel ja bi nekog napao sa vojskom iz tribal warsa.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Life isn`t fair

Sicer pa pričkanje s tabo, je sizifovo delo.

Mnenje je eno, dejstva pa drugo. Jaz sem povedal oboje.

Lep pozdrav in lahko noč

Začetnik
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    8

Privzeto

Ah ja...Uiyow, ker vidim da si mojster v odgovovarjanu; bi mi povedal zakaj je bila naša napoved vojne hinavska?

Privzeto

Se strinjam z vsemi.. ancient je najbolj zahrbtna aliansa...!Sam sem v a-7, in a-2 napadajo nas... mislim to ne gre tako več naprej....najbolj zahrbtni ljudje!!
    do zdaj pa morm povedat da še niso mi naredili nič škode tukaj en report...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7415eaa55

tako da vsi kateri pravite da so QQ nepravični se motite.... najbolj zahrbtni ljudje ANCIENT , mi je žal zakaj sem ta server zapravil za vas in tega izmečka KaC***

Edit : nesmem objavljat imen.. sicer pa vsi veste kateri je glavni ANCIENTA!
    Nazadnje urejal gangsta man; 17-03-2009 ob 06:58.

Privzeto

Citat Originalni avtor Tomaz911 Poglej prispevek
    ja saj je vse lepo in prav samo da na tak nacin igrajo in s tako borbo ki smo jo vlozili mi igralci iz ANCIENTA da tako unicijo naso moznost za zmago, saj QQ je vedno imel vojne z PC-jem in PEW-om a mi smo pomagal QQ kar pa je bila napaka saj so nas izdali kar pa je zelo neumno a mi še ne bomo vrgli puško v koruzo
    jep, takle se govori po A-jovem forumu (kar je odebeljeno v njegovem Quote)...nekak je treba upravičit poraz, ane vodstvo A-ja...
    Nazadnje urejal YellowBanana; 17-03-2009 ob 11:08.

Privzeto

evo spet en report... ko je a-2 napadel a-7 heheheh!!!!!

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c4faace6

nemorejo mi do živega!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    20

Privzeto

Citat Originalni avtor gangsta man Poglej prispevek
    evo spet en report... ko je a-2 napadel a-7 heheheh!!!!!

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c4faace6

nemorejo mi do živega!

ti že ves zakaj mi napadamo vas A - 7

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    12

Privzeto

Citat Originalni avtor David Poglej prispevek
    Ah ja...Uiyow, ker vidim da si mojster v odgovovarjanu; bi mi povedal zakaj je bila naša napoved vojne hinavska?
    To je samo primerjava, če smo že pri blitz krieg-ih. Zakaj pa je napad WWjev s strani QQ hinavski?

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •