Stran 1 od 17 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 164

Tema: EX z lažmi do kje zmage????

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    6

Privzeto EX z lažmi do kje zmage????

Si nisem mogel kaj da vam ne pokažem kako eX-Team laže svojim članom.
    Vse skupaj je samo igra...ampak kaj saj tako ne znajo pošteno igrat potem pa pridejo take izmišljotine in laži ven,da obdržijo člane:::
    Dober večer.

Ker je svet traviana zelo majhen krožijo novice zelo hitro. Ena izmed zadnjih takšnih novic je dogovarjanje "naše drage" swan z Re-ji.
    Ja, prav ste slisali, swan se dogovarja za sodelovanje z alianso, ki so naši nasprotniki že od samega začetka servera in bodo tudi ostali nasprotniki do konca servera.

Razočaranje? Ogromno.

Kot da ni bilo dovolj že ta užaljenost, zapustitev alianse in povzročitev manjšega razkola v aliansi, so se sedaj za nameček spoprijateljili z našimi nasprotniki. In to je naredila gospa, oz. tista njena skupinica, ki vam je cel čas prala možgane kako se bojujemo proti silam Zahoda.

Ne morem vam povedati kako sem razočaran, da je nekdo sposoben česa takšnega.

Potem pa še nekatere naše člane vabi v svojo alianso. Upam da se zavedate kam boste šli, če greste k swan. Šli boste k Re-jem, največjim sovražnikom tega servera, samo zaradi tega ker je nekdo v minuti užaljen in ne zna premislit preden ukrepa.

Sodelovanje takšno ali drugačno, zavezništvo uradno ali neuradno, vse to je vseeno.. če sodeluješ tudi po tiho z Re-ji, si Re-jevec. Se strinjamo?
    Vsak, ki ga swan vabi in razmislja, da bi se ji pridruzil, se pa naj sedaj sam pri sebi odloči, ali bo igral in se boril še naprej, za to kar se bori že 10 mesecev, ali pa bo prodal svojo dušo in s tem izničil ves svoj trud preteklih mesecev ter se pridružil Re-jem. Vem, da vas tu večina čuti pripadnost vzhodnemu zavezništvu, še zmerom pa se zna najti kdo, ki bi ga swan lahko zmanipulirala.

Upam, da vam srce in glava oboje govori isto stvar in da ste še naprej trdno odločeni tako kot sem jaz, da bomo tudi zmagali. S swan ali brez nje.

Grozno res..

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    338

Privzeto

Podpis ---

Spam

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 05-03-2009 ob 23:58.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice patrick
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    27

Privzeto

Ja podpis!! Res napisano po pravici.. včasih delajo vodje take bedarije, da je bv.. Poglejte speed... PE&JFS sta se združila in končnica bo nezanimiva!! Travian ni več to, kar je nekdaj bil (recimo prve slo speed)!

Privzeto

Podpis _ _ _ _ _

Spam

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 05-03-2009 ob 23:59.

noben ne bo šel delat 700 gorjač pa nič sulic in ostale vojske. če imaš pa srečo pa naletiš na nooba ki dela samo gorjače si pa zmagu.
    [KAKO NEUMNA IZJAVA]

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    79

Privzeto

Ja, to sem napisal jaz.

Ampak če misliš, da se bom spuščal na tvoj nivo in perilo pral v javnosti se motiš. Jaz vem kaj delam in vem, da so moji nameni dobri in pošteni, za celotno zavezništvo. Kdor tega ne vidi, mora določene stvari razčistiti pri sebi. Jaz sem ze eX naredil ogromno in tudi rezultati so dobri, kar mi dokazuje da delam dobro. Seveda pride kdaj včasih tudi do napak, zato pa je potrebna komunikacija, ki pa z nekaterimi žal ni zmerom mogoča.

To kar sem napisal, sem napisal za to, da se nebi manipuliralo z našimi člani, se jih zavajalo in zvabljalo na temno stran sile. Da se jim odpe oči in da si streznijo glavo v kateri so oprani možgani kot mojstrovina določenih posameznikov. Brez imen.

Želim, da imajo vsi realne možnosti da se potegujejo za zmago, ne pa da končajo v aliansi brez prihodnosti, ki je po vrhu še ostala brez vseh zaveznikov (vsaj uradnih) na vzhodni strani travian sveta. Ker tako pač ne gre, so zaveznike začeli iskati v aliansah, ki so jih do sedaj sovražili iz dna srca. Seveda govorimo v mejah normale, ker je to vseeno le igra, ampak veste kaj mislim.

Iz obeh strani (vzhodne in zahodne) sem dobil dovolj informacij in potrditev, da dogovori obstajajo. Istočasno pa določeni člani našega zavezništva omenjajo, da jih želi gospa alianse brez prihodnosti zvabiti na svojo stran. Zato ne govori da smo v eX lažnivci, kajti vse kar sem napisal je res, potrdili sta mi obe strani. Odpri oči že enkrat. Res da ti bodo določeni metali pesek not, ampak še zmerom boš imel vsaj odprte.

Napisal sem MM že tudi prej. Vsak, ki ne čuti pripadnosti, ki nima želje po zmagi in mu je v bistvu vseeno za vse, ve kje so vrata in lahko mirne volje zapusti alianso. Nihče ne bo na njega jezen, vendar pa poti nazaj seveda ni. Po želji.
    Mi imamo jasen cilj in pričakujemo, da se temu cilju vsi podredijo. Zmagal ne bo noben posameznik in nobena aliansa. Zmagalo bo zavezništvo, kar je naš primarni cilj. Tisti, ki pa postavljajo svoje interese pred interese zavezništva, pa kot sem že omenil, vedo kje so vrata in tudi pot proti Zahodu bodo hitro našli, tam so takšnih v sebe zagledanih egoistov bolj navajeni zato vas bodo tudi lažje sprejeli.

Jaz imam popolnoma čisto vest, moji načrti in nameni so vedno bili čisti in pošteni. Vemo kaj hočemo in to bomo tudi dosegli, brez določenih posameznikov ali pa z njimi. Če pa si ti ex-ex domišljaš, da je zato, ker sta račka in racman s svojimi 10 račkami zapustila naše zavezništvo zmaga že naša, pa prekleto podcenjuješ JZ-P, Re in ZiN in imaš precej visoko mnenje o svoji racasti aliansi brez prihodnosti. Dolguješ opravičilo vsem našim nasprotnikom.

Lep pozdrav
    Aleš alias Invisible
    Nazadnje urejal Inv1sible; 06-03-2009 ob 00:23.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

ja kokoška ma pripombo nato...hm, se še komu zdi tole nekam vse skupaj poznano???
    mislim, da je preteklo že kar nekaj časa od tega, ko je eX-SZ padala pod vojaki Re-jev...a niso takrat tud krožili eni igm-ji??? hm dejte mi mal pomagat, mi spomin peša...sploh pa zdej k ni plevela, da bi vam na hitro pogreval župce

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

plevel to the rescue... tatarata tata!!!

Straight from Banovci, where the weather is great and the chicks are fine...

...

Predvidevam, da govoriš o IGM-ih, ki so jih člani eX* pošiljali igralcem Re?

Če je to to, naj te (spet) popravim. Takrat ni eX-SZ padala pod vojskami rejev, ampak so se reji zabijali v Seinov zid. In o tem lagali svojim članom ter pošiljali po aliansah MM-e, naj člani ne odpirajo sporočil članov eX, ker s tem slednji preverjajo njihovo aktivnost

Glede zgornjega... Kdor še ni imel časti spoznati swan ne more razumeti zgornjega sporočila. In če ste pravkar začutili željo, da bi razumeli zgornje sporočilo močno svetujem, da se brzdate, ker to pomeni, da boste morali spoznati swan.

In tistim rejem, ki se pogovarjajo z njo... Prvič ste se mi zasmilili

Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor plevel Poglej prispevek
    Predvidevam, da govoriš o IGM-ih, ki so jih člani eX* pošiljali igralcem Re?

Če je to to, naj te (spet) popravim. Takrat ni eX-SZ padala pod vojskami rejev, ampak so se reji zabijali v Seinov zid. In o tem lagali svojim članom ter pošiljali po aliansah MM-e, naj člani ne odpirajo sporočil članov eX, ker s tem slednji preverjajo njihovo aktivnost
    aha...in kje je zdej ta veleimenitni eX-SZ? gledam gledam, lej ga zlomka...ni ga na našem kvadrantu
    mislila sem igm-je, kjer se je nekaj govorilo, da naj pametni gremo k ex in da nas vodje samo zavajajo
    ...hm kaj je točno je bla njihova vsebina morm it prečikrat kakšn forum

tak mir je bil ko te ni blo moja tipkovnca si je celo mal spočila
    Nazadnje urejal pipika1987; 06-03-2009 ob 02:20.

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    aha...in kje je zdej ta veleimenitni eX-SZ? gledam gledam, lej ga zlomka...ni ga na našem kvadrantu
    mislila sem igm-je, kjer se je nekaj govorilo, da naj pametni gremo k ex in da nas vodje samo zavajajo
    ...hm kaj je točno je bla njihova vsebina morm it prečikrat kakšn forum

tak mir je bil ko te ni blo moja tipkovnca si je celo mal spočila
    Pa dobro pipika kaj si ti do zdaj naredila da se tolko ustiš? Kitiš se z tujimi zaslugami, pametuješ in to vse brez kakršnega koli dokaza. Mi bi naj zgubljali bitko ?? Ne vem če kaj spremljaš top lestvico...

Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor biggyD Poglej prispevek
    Pa dobro pipika kaj si ti do zdaj naredila da se tolko ustiš? Kitiš se z tujimi zaslugami, pametuješ in to vse brez kakršnega koli dokaza. Mi bi naj zgubljali bitko ?? Ne vem če kaj spremljaš top lestvico...
    nism rekla da zmagujemo...v NOBENEM mojem postu.
    govorim pa lahko kar hočem, ker je javni forum.
    vi nas označujete za temno stran in nevem kaj, pa enostavno noben ne prizna, da smo vam enakovredni.

OBE strani imata šanso za zmago tega serverja...izid bo tesn. ne podcenjujem nasportnika. če zmagate ex-i si boste zmago zaslužil AMPAK če zmagamo mi si jo tudi zaslužimo.

niso vsa dejanja, ki jih človek naredi tokom serverja zapisana v medaljah.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •