Stran 3 od 17 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 164

Tema: EX z lažmi do kje zmage????

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice !.Z.!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    203

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    aha...in kje je zdej ta veleimenitni eX-SZ? gledam gledam, lej ga zlomka...ni ga na našem kvadrantu
    mislila sem igm-je, kjer se je nekaj govorilo, da naj pametni gremo k ex in da nas vodje samo zavajajo
    ...hm kaj je točno je bla njihova vsebina morm it prečikrat kakšn forum

tak mir je bil ko te ni blo moja tipkovnca si je celo mal spočila

A ni to že izven mode ? Kaj pa niste še SV spucali, ko ste bili začeli... daj prosim te no, kakšne pa govoriš LOL.

Naredite si vi krilo na tujem teritoriju, pa da vidimo, če se bo to vaše krilo tudi tako dolgo držalo kot se je naš eX-SZ...

Pa glede tistega IGM-ja, ko se vam ga je pošiljalo... cilj je bil dosežen, ampak kaj več pa raje ne bom

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor !.Z.! Poglej prispevek
    A ni to že izven mode ? Kaj pa niste še SV spucali, ko ste bili začeli... daj prosim te no, kakšne pa govoriš LOL.

Naredite si vi krilo na tujem teritoriju, pa da vidimo, če se bo to vaše krilo tudi tako dolgo držalo kot se je naš eX-SZ...

Pa glede tistega IGM-ja, ko se vam ga je pošiljalo... cilj je bil dosežen, ampak kaj več pa raje ne bom
    sovražen teriorij? vi ste bli tam od začetka tako kot mi....krila so bila postavljena ko se je server komaj dobro razvijal.
    tudi vi ste imeli možnost zatreti re-je...sam je niste izkoristil.

aha...priznanje ex-a da so bli čudni posli okrog tega...kaj res ne znate pošteno igrat

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    66

Privzeto

Citat Originalni avtor pituitary glandcheney Poglej prispevek
    Hehe, najboljša je takšna propaganda, ki je sploh ne opaziš.

Kot npr. mit, da so nacisti imeli najboljšo propagando...

Slišim nekaj, da se je na JZ kreganje podobno zgornjemu spremenilo v rušenje metropol? Kar tako naprej

[off topic]
    A lahko prosim moderatorji spremenijo filter, ki moj nick - D I C K cheney - spremeni v pituitary glandcheney. D I C K je skrajšano od Richard, res ne vem, v čem je fora te cenzure.

Kje si pa ti to zvohal da problemi na JZ ??
    Jaz bi rekel da so bli nesporazumi. Čuden teden tole bil... + čudn se nekateri začeli obnašat.

Bemo tele špije... vse razlagajo naprej

Hvala bogu se je slavni aka poslovil.... je naredil zgage da ne moreš verjet. Še vojsko so pušnil na njem

aja moj nick je takšen ker nisem vedel da bom kdaj pisal sploh tu in sem kr nekaj dal. Itak bi mi cenzura naredila isto kot D I C K-u.... bog ve kaj bi pisal heheh.

Lp
    born2own

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    52

Privzeto

ex sz da so se dolg držal ne se hecat -v tistem času sem osebno popolnooma sam v 48 urah uniču največjega takratnega ex-a na tem območju ki je bil takrat med top 4 največjih igralcev in imel kar lepo napadalno vojsko za tisti čas ( seveda jo je zgubu pri meni ) - pa čeprav je bil ta igralec za dva mene po velikosti..smešno

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    29

Privzeto

Citat Originalni avtor macekmuri Poglej prispevek
    ex sz da so se dolg držal ne se hecat -v tistem času sem osebno popolnooma sam v 48 urah uniču največjega takratnega ex-a na tem območju ki je bil takrat med top 4 največjih igralcev in imel kar lepo napadalno vojsko za tisti čas ( seveda jo je zgubu pri meni ) - pa čeprav je bil ta igralec za dva mene po velikosti..smešno
    O kom ti to?

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice !.Z.!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    203

Privzeto

sovražen teriorij? vi ste bli tam od začetka tako kot mi....krila so bila postavljena ko se je server komaj dobro razvijal.

aha...priznanje ex-a da so bli čudni posli okrog tega...kaj res ne znate pošteno igrat

A ti veš kaj sem mislil s tem... tuje ozemlje ? Imeli ste tri alianse, mi pa tam samo eno krilo:

REBORN, REMADE, REPLAY vs. EX-SZ

Zame je bil tisti kvadrant "vaš"... zato ne vem, zakaj se čudiš mojim besedam.

Priložnost, da se RE zatre (3 alianse) je težka, ker tako zelo nizko pa vas jaz ne vidim. Ste dobra aliansa, imate dobre igralce (pop., off., def.). Razlika je po mojem le v organizaciji ali pa sreči... ampak nekaterim gre to v nos pa si izmišljajo mh-jevo prijateljevanje... :S

Pisanje IGM-jev je prepovedano ? Cilja ti ne morem izdati, razen če ti ga avtor... v glavnem takrat ste bili sprti med seboj in če si se ti tega po tolikih mesecih spomnila je lahko avtor tega IGM-ja res ponosen nase Jaz pozabim domače branje, ko ga preberem v par tednih (šala)

Bye

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Pa spet se ti oglašaš ko si se obračala tako kot je veter pihnil... sem se prav čudil ko so te vzeli v borge. Že petič te pozivam da podaš neke konkretne dokaze kaj si ti naredila za vaše zavezništvo, ker kar se mene tiče si noob z veliko sreče. Pa kislega sadja nisem imel nikoli rad...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor BlackEyes Poglej prispevek
    O kom ti to?
    a se raj neb vprašu kdo sem jaz da tko napišem?

so pa to dejstva

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    29

Privzeto

Citat Originalni avtor macekmuri Poglej prispevek
    a se raj neb vprašu kdo sem jaz da tko napišem?

so pa to dejstva
    Vem kdo si .. pa ne vem, če veš kdo sem jaz

Takega igralca, ki bi ga ti TAKRAT (beri: par mesecev nazaj, ko je bila vojna) spucal ni bilo. Če pa ti misliš tega igralca, ki se sedaj še vedelo ni čigav je in si ga spucal pred kratkim, ne moreš to povezati več z eX-SZ, ker tega ni več že kar neki časa. To pa je dejstvo ja.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    52

Privzeto

napaka!

nisem mislil tega...

vpraši shewolf nej ti pove

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike