Stran 6 od 16 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 45678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 157

Tema: Ko se RE zaleti...

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice biggyD
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor stenx Poglej prispevek
    koker jst vem judge briše račun zato je pa tut vojsko razbil
    Briše račun zato ker si ti takšen profi da je on nepotreben, njegova vojska je bila proti tvoji le drobiž

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    84

Privzeto

koker jst vem judge briše račun zato je pa tut vojsko razbil
    lol stenx in ker mu "dol visi" tko kot tebi je vojsko nekam poslal
    ampak poslal je tudi cca 60 fejkov ker je verjetno vseeno kljub pohvalno veliki vojski želel narediti rastur kake naše metropole kar pa se ni zgodilo !!!

Tako, da je uspeh sigurno na naši strani lol

ja pa stenx škoda da ni tebi računa zapustil veš kwa bi delu a ne...

sej veš s tujim k**** je najlaži po koprivah sekat hoho

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    94

Privzeto

oukej izgleda, da vam mal živčke kravžlam... dobro... naj naprej povem, da jst priznam, da je polovica mojih postov bla bla bla... ampak... za zgornja dva "frajerčka"

@biggyD tvoj post je neumen.. nevem kaj si hotel z njim povedat.. izgleda, da ti grem tok na živce in mi nimaš s čim drugim zabit kajle.. nevem a si na ta način hočeš bildat svoj ego al kaj (v takem primeru si ga slabo).

@express jst sem s postom hotel povedat, da judge briše račun ampak predno ga čist izbriše bo še naredil nekaj škode na vaši strani.. in pa glede njegove velike vojske.. vsak ima lahko takšno vojsko, če je brez lajfa in gnije doma za kompom pa drka travian po 18 ur na dan + da ima dogovorjene farme in, da še poleg tega fura par drugih računov.. tok o tem jakem playerju, ki je pa le še eden izmed goljufivcev, ki se mu je strgalo tk kot se njemu podobnim in je dal brisat račun.. pa še nekaj za tebe expresso - vsako tele ma svoje vesele, vsak bik pa svoj štrik hohohahahihi

Žaljenje

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 01-03-2009 ob 19:03.

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

oukej izgleda, da vam mal živčke kravžlam... dobro... naj naprej povem, da jst priznam, da je polovica mojih postov bla bla bla... ampak... za zgornja dva "frajerčka"

@biggyD tvoj post je neumen.. nevem kaj si hotel z njim povedat.. izgleda, da ti grem tok na živce in mi nimaš s čim drugim zabit kajle.. nevem a si na ta način hočeš bildat svoj ego al kaj (v takem primeru si ga slabo).

@express jst sem s postom hotel povedat, da judge briše račun ampak predno ga čist izbriše bo še naredil nekaj škode na vaši strani.. in pa glede njegove velike vojske.. vsak ima lahko takšno vojsko, če je brez lajfa in gnije doma za kompom pa drka travian po 18 ur na dan + da ima dogovorjene farme in, da še poleg tega fura par drugih računov.. tok o tem jakem playerju, ki je pa le še eden izmed goljufivcev, ki se mu je strgalo tk kot se njemu podobnim in je dal brisat račun.. pa še nekaj za tebe expresso - vsako tele ma svoje vesele, vsak bik pa svoj štrik hohohahahihi

Žaljenje

NubCake
    No glede goljufov se strinjam s teboj!

Travian Smetana Avatar uporabnika/uporabnice n0g00dah
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    1,341

Privzeto

res EX-i pohvale vredno! ko je treba priznat, je treba priznat

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

sodniku se ni zmešalo kot pravi stenx ampak so ga določene stvari morile in je zato nehal z igranjem.

sicer pa ex-i bravo...sedaj se že vaši člani opravičujejo rejem ker jih fejkajo mogoče pa vodje preveč pritiskate na ''podložnike'' in se ne strinjajo vsi z vašim načinom vodenja

aha...pa še nova tehnika fejkanja s strani ex-a...štirje roparski pohodi poslani v sekundo in s katapulti

preden se spravte na nas raj razčiste po svojih krilih kako pa kaj...res se kažete v smešni luči zadne čase

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

pipika, tole opravičevanje zna bit sumljivo. pred časom sm ga sam zaigral, ker sem se bal bunkerja. in akcija je uspela

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    288

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    sicer pa ex-i bravo...sedaj se že vaši člani opravičujejo rejem ker jih fejkajo mogoče pa vodje preveč pritiskate na ''podložnike'' in se ne strinjajo vsi z vašim načinom vodenja
    projekcija?

Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    1,552

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    sodniku se ni zmešalo kot pravi stenx ampak so ga določene stvari morile in je zato nehal z igranjem.

aha...pa še nova tehnika fejkanja s strani ex-a...štirje roparski pohodi poslani v sekundo in s katapulti

preden se spravte na nas raj razčiste po svojih krilih kako pa kaj...res se kažete v smešni luči zadne čase
    Ja mi se kažemo v smešni luči Tole o nestrinjanju z vodenjem pa je zgleda na tvojem zeljniku zrastlo...

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

o ni zraslo...prišlo je od vašega člana...sicer ni velik in ni nikoli prej napadel...napadal je pa velikega re-ja...in ja na koncu so bili fejki...tako, da vam tuki noben izgovor ne pomaga

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •