Rezultati ankete: Ali želite da MH sodeluje v diskusiji na forumu

Glasovalcev
190. Na tej anketi ne morete glasovati
  • DA

158 83.16%
  • NE

32 16.84%
Stran 4 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 2345614 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 354

Tema: Multihunterji svetujejo in opozarjajo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    188

Privzeto

sem za saj je dosti vprasanj na na forumo na multihunterje in bi lahko hitro dobili pojasnilo!

Inactive1

Privzeto

Citat Originalni avtor manutd10 Poglej prispevek
    jst se strinjam d MH-ji obiskujejo forum....sam me neki zanima...na s3 mi je MH zaklenu račun kr sm od prjatla dubu surovine..ni ga sploh zanimala razlaga enostauno ga je zaklenu...ko sm mu pisu če mi lah odklene račun...je reku d nebo...sm mu use razložu pa useen ni hotu odklent računa

Takšne težave se rešujejo ingame. Verjetno ne pričakuješ tu odgovora oz. česarkoli.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    4

Privzeto

vredi ideja.naj MH-ji sodelujejo.

http://www.DRACOman.dragonadopters.c...79_51166_pixel
    PROSIM KLIKAJTE,KLIKAJTE!ČE NE BOSTE KLIKALI...BO UMRL!A SE VAM NE SMILI?

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice ziga1
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    14

Privzeto

Citat Originalni avtor eXteR Poglej prispevek
    Kaj pa s tem misliš...?

lp, eXteR
    na kratko povedano..
    če si top napadalec ali ropar ali plezalec, potem dobiš eno sporočilo v smislu tegga:

Pošiljatelj: Multihunter
    Tema: minuta časa, da odgovoriš

no če v roku ene minute ne odgovoriš, si pa online, nadgrajuješ stvbe, pošiljaš napade itd.. , potem te pač zaklenejo, ker imajo utemeljen sum, da uporabljaš skripte oz. bote, ki pa so pprepovedani..
    LP, ziga1
    Če se slučajno kdo misli registrirati na si3, potem naj se preko te povezave.

http://www.travian.si/?uc=si3_4943

Privzeto

samo to ne dokazuje da to uporabljaš lahko greš srat na WC in si online pa imaš statiko pa si pač lahko ceu dan notr pa te vn ne vrže in kaj podobnega kaj pa potem

spet nedolžni najebemo

jao to ni dobr sistem to pravilo naj odstranijo ker preizkujejo na blef brez utemeljenega dokaza

zdi se mi krivično tole glede skript in tega sranja

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice cdr90
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    336

Privzeto

Citat Originalni avtor ziga1 Poglej prispevek
    na kratko povedano..
    če si top napadalec ali ropar ali plezalec, potem dobiš eno sporočilo v smislu tegga:

Pošiljatelj: Multihunter
    Tema: minuta časa, da odgovoriš

no če v roku ene minute ne odgovoriš, si pa online, nadgrajuješ stvbe, pošiljaš napade itd.. , potem te pač zaklenejo, ker imajo utemeljen sum, da uporabljaš skripte oz. bote, ki pa so pprepovedani..
    LP, ziga1
    brezveze včasih dobiš po 20 IGM na uro od bednih farm in jih niti ne prebiras , če si vodja alianse itd, pa mas itak inbox skos v rumeni farbi, pa včasih ne pogledam po 1h IGM ker se mi neda, da ne omenjam da včasih grem pod tuš, na wc, jest in ob tem sem logiran not

prav tako kot sem sedaj logiran in pisem ta post in ne čekiram Inbox-a!

[IMG][/IMG]

Inactive1

Privzeto

Citat Originalni avtor Honor&Pride Poglej prispevek
    samo to ne dokazuje da to uporabljaš lahko greš srat na WC in si online pa imaš statiko pa si pač lahko ceu dan notr pa te vn ne vrže in kaj podobnega kaj pa potem

spet nedolžni najebemo

jao to ni dobr sistem to pravilo naj odstranijo ker preizkujejo na blef brez utemeljenega dokaza

zdi se mi krivično tole glede skript in tega sranja

Takšnih, ki so po nedolžnem zaklenjeni je bore malo. Je pa res, da se to lahko zgodi, kot pri vseh drugih stvareh, katere nadzira človek. Da pa nek cirkus delaš iz določenih stvari po nepotrebnem je pa bedarija. Že tvoje pisanje po forumu (ki je javna stvar), da se ne znaš obnašati in kulturno napisati posta kaže na tvoj značaj. Se strinjaš?

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice I Am Legend
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    408

Privzeto

Samo eno vprašanje bi rad postavil MHju (direktno in samo MHju, nikomur drugemu, ker je on 'sodišče' na tem serverju):
    Je dovoljeno ali ne poslati neomejeno količino surovin, če so te vrnjene 1:1 v času 48 ur?
    To ni nikakršen preizkus ali kaj podobnega, samo zanima me, če boš (boste) to dovolil/i, ker nočem da pride potem do kakšnih problemov.
    Frozen Storm a.k.a. I Am Legend...............(Sig made by Ghost)

Which path will you take? One is a trap, the other shall lead to a reward. Choose wisely:
    Left|Right
    One club, one goal, one heart. Olimpija naj odmeva do neba!

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    Takšnih, ki so po nedolžnem zaklenjeni je bore malo. Je pa res, da se to lahko zgodi, kot pri vseh drugih stvareh, katere nadzira človek. Da pa nek cirkus delaš iz določenih stvari po nepotrebnem je pa bedarija. Že tvoje pisanje po forumu (ki je javna stvar), da se ne znaš obnašati in kulturno napisati posta kaže na tvoj značaj. Se strinjaš?

se strinjam glede vedenja , vendar ne uporabljam skript veliko sem online prav tako moj oče kar lahko veliko ljudi potrdi tudi cdr90 ve iz speeda

in nikoli nismo imeli toliko problemov kot tukaj

očitno je nekaj zelo narobe

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice yeglic
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    48

Privzeto

To glede aktivnosti je dober način, vendar pa ni 100% točen, saj lahko dobiš igm MH-ja nekaj minut preden se odpraviš od računalnika, ali pa sploh ne bereš IGM-jev, ne moraš dokazati, da si "nedolžen" ali "kriv".

Le moje skromno mnenje na to, sedaj pa se odločite, če se vam zdi to prav, ali pač
    ne.

LP

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •