Rezultati ankete: Ali želite da MH sodeluje v diskusiji na forumu

Glasovalcev
190. Na tej anketi ne morete glasovati
  • DA

158 83.16%
  • NE

32 16.84%
Stran 36 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 26343536
Rezultati 351 do 354 od 354

Tema: Multihunterji svetujejo in opozarjajo

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    29

Privzeto

MH pricakujem kaksen tvoj post...Vidim pa sao spam od drugih igralcev......

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Caspeer
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    58

Privzeto

Lepo bi bilo da se nam Multihunterji kdaj oglasijo

Sploh ob primitivnih postih določenih farm ki so tako ''uboge'' in so bile ''krivično'' zaklenjene itd itd....

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    1.
    tole bom osebno vzel kot žalitev! in mislim da te je lahko sram da sploh upaš napisat!ker se trudimo,da odgovorimo ASAP in UPAM TRDITI, da nihče na odgovor ni čakal več kot par ur, če je bila napisana TEMA SPOROČILA

je pa res da SPOROČIL BREZ TEME, se niti ne dotaknemo, ampak direkt v KOŠ!

2. ravno zaradi tega smo dali ANKETO in po dosedanjih rezultatih, nas večina želi, da tukaj skupaj tudi rešimo kakšen problem

lep dan
    Bom še jaz nekaj napisal... Jaz upam trdit da nimaš prav, ker iz osebnih izkušenj vem da sem čakal cel dan da se mi odgovori na IGM ... Sicer mi je znano tudi da se čez delo MHjev in Adminov ne smem pritoževat zato bom raje tiho da me ne doleti še BAN.

Jaz bi raje glasoval da se omogoči javno komentiranje dela osebja Travian!

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2009
    Objav
    7

Privzeto

Citat Originalni avtor kimi22 Poglej prispevek
    zanimiv sistem kaznovanja imamo tukaj. na prvi strani človek vpraša čisto normalno vprašanje kakšne pike talate pa ga kaznujete s piko?

ja, sej verjamem da je nekje na forumu zakopana ena tema, kjer je to razloženo ampak roko na srce je vse supaj tako nepregledno da bi rabil ravno cel dan da bi našel informacijo ki te zanima. tudi ne vem kaj je narobe če lepo vpraša, oziroma zakaj ga je treba kaznovat, medtem ko nekaterih ki so precej bolj nespoštljivi ne kaznujete.

kakor koli že, če se MH oglaša na forumu? glasoval sem za NE, ker dosedanji MHji so itak tako vase zagledani in zapičeni v svoj prav, da se z njimi ne da nič zmenit. kdor jim bo pa tu gor očital pristranskost bojo pa itak moderatorji brisali poste, dajali pike, bane,itd tako da od vsega tega nimamo nič. Poleg tega špa so dosedanji MHji zelo malo aktivni in nekateri tako zaklenjen čakajo po cel teden, da se reši problem, ker MH pride enkrat na dan gor za 5 minut tolk da ti pošlje IGM. Če bo še na forumu pisal bo še manj časa namenjenega v igri.

sicer bi zdajle napisal,da smo v svobodni deželi in da lahko dela vsak kar hoče. če hoče prit na forum naj pride, če ne ne, ampak ko vidim kako moderatorji hočejo bit pravi mali diktatorji in kažejo kako dolgega tiča imajo tu na forumu, bom še jaz diktatorsko, brez kančka demokracije, rekel da NE, MH tu nimate kaj iskat. vaše mesto je v igri, kjer rešujete probleme. Z igralci ste v stiku preko IGMjev pa se tam pogovarjajte.

se strinam MH more bit u igri in to vsaj na 8h na dan k jest sm čakov 1 dan al 2 da so enga dal na blok nej jih pa več zaposlijo

ps. MH ne bit jezn ampak res aja to je blo na pred zadnmu six-u

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •