Rezultati ankete: Ali želite da MH sodeluje v diskusiji na forumu

Glasovalcev
190. Na tej anketi ne morete glasovati
  • DA

158 83.16%
  • NE

32 16.84%
Stran 34 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 243233343536 ZadnjiZadnji
Rezultati 331 do 340 od 354

Tema: Multihunterji svetujejo in opozarjajo

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice DaLuck
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

nekaj me zanima...
    je možno, da te MH zaklene brez pojasnila in posledično brez razloga? na kulturno postavljeno vprašanje zakaj si zaklenjen, se obnaša snobovsko in te ignorira...
    po dveh dneh čakanja te odklene in te ne kaznuje - kar pomeni, da je bil zaklep računa neupravičen. spet vse stori brez pojasnila zakaj te je odklenil in ti nič ne javi kdaj te bo odklenil, da bi se lahko pravočasno pripravil in oskrbel morebiten žitni minus in s tem preprečil umiranje vojske zaradi pomanjkanja žita...

MH in ostalo vodstvo, prosim za pojasnila...

btw. ne gre se zame tukaj, ampak za soborca iz zavezniške alianse. na forumu tudi ne bi debatiral o tem, a me je MH neposredno povezal z zaklepom. namreč, na vprašanje igralca (ki ga je zaklenil) zakaj je zaklenjen je podal samo moje ime v igri - torej "DaLuck". in ko sva oba zahtevala pojasnilo o tem (podlem) dejanju dobiš odgovor (copy IGM):

------------------------
    Multihunter je napisal:

DaLuck, tebi mi ni treba nič odgovarjat

lp
    ------------------------

a je to odnos nekoga, ki opravlja funkcijo MH-ja? če je odgovor pritrdilen, grem v tem trenutku zbrisat račun.

MH? ti si na vrsti.
    I was an atheist until I noticed I'm God...

Inactive1

Privzeto

dajte mi do jutri čas, pa bom napisal konkretno obnovo.

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    dajte mi do jutri čas, pa bom napisal konkretno obnovo.
    MH, ni problema... ti si kar vzemi čas in upam, da dobimo zadovoljivo in z dokazi podprto obnovo.

Lp

Inactive1

Privzeto

Torej, stvar je sledeča:

v navado vam je prišlo, da 1 igralec igra najmanj 2 računa ali več. bodisi z uporabo proxyev, bodisi kot souporaba računalnika.

ker se trudimo, da bi server potekal čim bolj nemotene in pošteno, včasih se zaklene kakšnega po nedolžnem, za kar se opravičujem.

konkreten primer, je bila tudi napaka programa, zato je bil tudi zaklenjen. mogoče je to naklučje ali pa kaj drugega, da si dostikrat zraven tudi ti DaLuck.

boste pa sami največ storili, če boste igrali fer in samo 1 račun.

če je kakšno vprašanje še, bom pa z veseljem odgovoril.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

MH, glede na dogajanje na jugu imaš polne roke dela, tako da veselo na delo!
    Prekmurje 1919

Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    116

Privzeto

Citat Originalni avtor Greg Howe Poglej prispevek
    MH, glede na dogajanje na jugu imaš polne roke dela, tako da veselo na delo!
    Greg, ne blefiraj... trdno sem prepričan, da bi MH imel več dela na severu (s tem mislim predvsem na Blade, a tudi AE je zraven vklljučen)

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    33

Privzeto

Ah dejte no, itak je vsak prepričan da so nasprotniki največji grešniki :
    MH naj bi vedel kdo v resnici igra v nasprotju s pravili ...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice en lojz
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    105

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    ....
    če je kakšno vprašanje še, bom pa z veseljem odgovoril.
    Hja, pa veš da me res zanima, kako to da so bili trije hrabri prevzemalci medvedkovih brlogov zaklenjeni, četrti pa še veselo skavta okrog? :

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    29

Privzeto

Pa se bom oglaso se jazJaz sem tisti ki je bil zaklenjen...Morem se zahvaliti adimu ker mi je pomrle enote zaradi zita obudiv
    (povrnil
    ).Glede mhja pa nisem istega misljena...Sem bil zaklenjen tudi 3 tedne nazaj in se 3 prijatelji.Preden se je odlocil kaksno kazen mi bo dav oz odgovor je trajalo 3..4 dni..
    no tukaj sem jaz se tako vredu priso skozi.Zaklenjen sem bil zaradi enega napado na uporabo istega rac.Vsega skupaj smo bili zaklenjeni 4 IN real life frendi ..skoraj sosedi...
    Prvi je bil obtozen igranja 2 acc.Kar seveda ni res.Sej seveda ce znas opravljati svoje delo bi mogo videti po IPjah kateri acc se kje klika...ce pa se mogoce klikne kateri acc na rac od frendu in je dodana uporabo pa ne vidim problema..Smo ti 5000x povedli da se je J... ... ....acc veckrat klikno na K......racunalkniku.KER SMO FRENDI IN GIIIKAMO XBOXA PR NJEMU IN DEHAMO!!!!IN NEVERJETNO NAKLUCJE VSI IGRAMO TRAVIANA.se bol neverjetno je za tebe da igra vsak za sebe in da se poznamo ane??v sloveniji z 2 mio igralcev in serveru z 1200 igralcev
    je tole res skrajno nemogoce...xd Tale drugi igralec pa je bil zaklenjen zaradi 1 fejk kata na tega prvega igralca...hahaah...tretji igralec pa 2 tedna sploh ni dobil razloga za zaklep
    !!zato je posledicno tudi brisal...evo zdaj pa me spet zaklene.To pa je ta zadeva z daluckom...S3 MH mislim da nisi pravi kandidat za mhja ker nimas niti osnovne olike......niti dovol znanja ocitno..Kajti dobil nisem niti enega opravicila za zadni zaklep ne pojasnila prav tako ne K.... kie je bil zaklenjen samo zaradi fejka...se kazen je dobil...debeli spranjo pa niti odgovora ni dobil kaj sele opravicilo...od teh igralcov kaj smo bili zaklenjeni se igram samo jaz in 1000% ne pridem vec igrat na slo server.
    !hvala

MH ce kaj ni res me popravi
    Nazadnje urejal Ken-Chan; 04-11-2009 ob 15:45.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Sep 2009
    Objav
    29

Privzeto

aja nekaj sem se pozabil.Kaksno vezo ima Daluck z mano???Njega pa na zalost ne poznam in tudi v igri nisma imela nikakrsnih stikov...2..3 igmje kvecjemu......
    ??

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •