Rezultati ankete: Ali želite da MH sodeluje v diskusiji na forumu

Glasovalcev
190. Na tej anketi ne morete glasovati
  • DA

158 83.16%
  • NE

32 16.84%
Stran 3 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 354

Tema: Multihunterji svetujejo in opozarjajo

Inactive1

Privzeto

Obvestilo:

vikend je mimo, grdo vreme je bilo. večina vas je bila doma in ko je taka masa na travianu pride rado tudi do zlorab! torej jutri 10.2.2009 "inšpekcijski pregled" v detalje

tako da naštimajte sitterje in souporabe računalnikov, tiste ki še tega niste storili! Ker potem bo sledilo samo še.....

"And We will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy si3."

Lep dan še naprej
    Nazadnje urejal Inactive1; 09-02-2009 ob 10:43.

kimi22

Privzeto

zanimiv sistem kaznovanja imamo tukaj. na prvi strani človek vpraša čisto normalno vprašanje kakšne pike talate pa ga kaznujete s piko?

ja, sej verjamem da je nekje na forumu zakopana ena tema, kjer je to razloženo ampak roko na srce je vse supaj tako nepregledno da bi rabil ravno cel dan da bi našel informacijo ki te zanima. tudi ne vem kaj je narobe če lepo vpraša, oziroma zakaj ga je treba kaznovat, medtem ko nekaterih ki so precej bolj nespoštljivi ne kaznujete.

kakor koli že, če se MH oglaša na forumu? glasoval sem za NE, ker dosedanji MHji so itak tako vase zagledani in zapičeni v svoj prav, da se z njimi ne da nič zmenit. kdor jim bo pa tu gor očital pristranskost bojo pa itak moderatorji brisali poste, dajali pike, bane,itd tako da od vsega tega nimamo nič. Poleg tega špa so dosedanji MHji zelo malo aktivni in nekateri tako zaklenjen čakajo po cel teden, da se reši problem, ker MH pride enkrat na dan gor za 5 minut tolk da ti pošlje IGM. Če bo še na forumu pisal bo še manj časa namenjenega v igri.

sicer bi zdajle napisal,da smo v svobodni deželi in da lahko dela vsak kar hoče. če hoče prit na forum naj pride, če ne ne, ampak ko vidim kako moderatorji hočejo bit pravi mali diktatorji in kažejo kako dolgega tiča imajo tu na forumu, bom še jaz diktatorsko, brez kančka demokracije, rekel da NE, MH tu nimate kaj iskat. vaše mesto je v igri, kjer rešujete probleme. Z igralci ste v stiku preko IGMjev pa se tam pogovarjajte.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Dual_Grendel
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    79

Privzeto

Pike? Evo link do teme, če še komu ni jasn:

http://forum.travian.si/showthread.php?t=1808

Maš jih pod obvestila.

MH-ji gor ali ne? Ja, sam da se ne zaklepajo teme, ko jih malo užališ, al pa kakšno pikro rečeš čez njih. Ker drgač ni poante.
    Take it easy life is short!

Inactive1

Privzeto

Citat Originalni avtor kimi22 Poglej prispevek
    Poleg tega špa so dosedanji MHji zelo malo aktivni in nekateri tako zaklenjen čakajo po cel teden, da se reši problem, ker MH pride enkrat na dan gor za 5 minut tolk da ti pošlje IGM. Če bo še na forumu pisal bo še manj časa namenjenega v igri.

s
    1.
    tole bom osebno vzel kot žalitev! in mislim da te je lahko sram da sploh upaš napisat!ker se trudimo,da odgovorimo ASAP in UPAM TRDITI, da nihče na odgovor ni čakal več kot par ur, če je bila napisana TEMA SPOROČILA

je pa res da SPOROČIL BREZ TEME, se niti ne dotaknemo, ampak direkt v KOŠ!

2. ravno zaradi tega smo dali ANKETO in po dosedanjih rezultatih, nas večina želi, da tukaj skupaj tudi rešimo kakšen problem

lep dan

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    9

Privzeto

bravo MHji. vidi se da zares delate in se trudite.
    pa glede tistega kar je eden napisal da je treba za odgovor čakati nekaj dni... jst sem do zdaj vedno dobil odgovor v 15ih min. pa blo je v poznih večernih urah. mogoče je pa to samo naključje...

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    Obvestilo:

vikend je mimo, grdo vreme je bilo. večina vas je bila doma in ko je taka masa na travianu pride rado tudi do zlorab! torej jutri 10.2.2009 "inšpekcijski pregled" v detalje

tako da naštimajte sitterje in souporabe računalnikov, tiste ki še tega niste storili! Ker potem bo sledilo samo še.....

"And We will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy si3."

Lep dan še naprej
    Kako to misliš inšpekcijski pregled ali lahko to prosim malo bolj obrazložiš

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    40

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    Obvestilo:

Lep dan še naprej
    Kaj pa s tem misliš...?

lp, eXteR
    Jače je biti back!

Inactive1

Privzeto

do sedaj smo opozarjali osebe, da naj si že naštimajo sitterje, kjer cela familija igra, naj si poštimajo souporaba računalnika, ko se v šoli logirate da pobrišete gesla in cookie

no sedaj pa nebomo več opozarjali, ker to lahko potem počnemo do konca serverja, sedaj bomo pa sankcionirali take igralce

na udaru pa bojo tudi: top roparji,plezalci,mesarji

ker so iznašli veliko načinov kako se okoristiti

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    40

Privzeto

jst se strinjam d MH-ji obiskujejo forum....sam me neki zanima...na s3 mi je MH zaklenu račun kr sm od prjatla dubu surovine..ni ga sploh zanimala razlaga enostauno ga je zaklenu...ko sm mu pisu če mi lah odklene račun...je reku d nebo...sm mu use razložu pa useen ni hotu odklent računa

Privzeto

Citat Originalni avtor manutd10 Poglej prispevek
    jst se strinjam d MH-ji obiskujejo forum....sam me neki zanima...na s3 mi je MH zaklenu račun kr sm od prjatla dubu surovine..ni ga sploh zanimala razlaga enostauno ga je zaklenu...ko sm mu pisu če mi lah odklene račun...je reku d nebo...sm mu use razložu pa useen ni hotu odklent računa

ti bi moral javit to pošiljko in v roku 42 urah vrniti kolegu surovine ki ti jih je poslal in pomoje ne bi smelo biti problema

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •