Rezultati ankete: Ali želite da MH sodeluje v diskusiji na forumu

Glasovalcev
190. Na tej anketi ne morete glasovati
  • DA

158 83.16%
  • NE

32 16.84%
Stran 26 od 36 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 162425262728 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 251 do 260 od 354

Tema: Multihunterji svetujejo in opozarjajo

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Sicer več ne igram, ker me je minilo, vsake tolko pa e čekiram račun, predvsem da dam kakšne koristne napotke oldskool dualu...Ne vem kaj se pritožujete glede MH na s3. Vse se z njim/njim da lepo zmeniti, odziv je relativno hiter. Vprašanje seveda koliko ste pismeni...do sedaj sem MH pisal dvakrat ali trikrat tekom serverja in se mi je vse zdelo zelo korektno, pa tudi odzivnost je bila super.

P.S. ko se GH vrne,če se vrne, bo spet pokalo
    Prekmurje 1919

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Ti si tudi nehal?

Kar veliko ljudi spozna čar resničnega življenja, ko enkrat zapadejo v drogo traviana, tisti ki se odvadijo, cenijo RL 52x bolj kot prej, zato je pa travian koristen

Ampak kaj pomigat pa vseeno ne škodi, zato pričakujem, da se boš slej ali prej vrnil na GH-ja, ali keri drugi račun

Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Po pravici povedano ko je šel crushrček na s1 in sem se spet lahko svobodno gibal in me je minlo ko sem celi vikend preživel zunaj. Travian je super špil, ampak je slaba stran to, da moraš biti nonstop poleg, posebej ko se minus iz dneva v dan povečuje za cca. 2k žita. Po eni strani je to huda prednost TW, kjer ti ni treba skrbeti za žito.
    Prekmurje 1919

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Ja sej se strinjam... Tudi sam sem nekje marca odnehal s travianom aktivno, zadnje tedne spet narahlo pomagam ropat RL kolegoma in smo trenutno kar na 2. mestu od roparjev Znanje zgleda ostaja (rečem ves ponosen in presamozavesten), ampak ne pobere mi pol toliko časa, kot prej.

Življenje brez traviana potem ko si že bil enkrat v tem je toliko lepše, da niti ne pomišljam več, da bi se spet zakopal v en server 120%. Pač je šola, prijatelji, familija, lajf toliko več vredno, saj je dejansko resnično, ne pa ena umetna igrica od kere nimaš nič

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice realmadrid7
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    111

Privzeto

pa to je čista svinjarija!
    MH bi morali tudi kdaj narediti izjeme pri zaklepu računa, ker nekateri igralci zanalašč potem kršijo pravila, ko so napol že zrušeni, da se jim potem neda zavzeti ne oaz, ne naselj.

Ob takih primerih bi se morale narediti izjeme. Saj to ni kazen za igralca tega računa, ampak za nasprotnika!!!

HIP HOP & USK & ŽOGOBRC 4ever!!!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    129

Privzeto

Če smem vzeti primerjavo z RL... Torej če nekdo obuboža, postane klošar, potem gre nekoga ubit in se ga ne da v čuzo, ker bi ga odrešil bede?

Inactive1

Privzeto

Citat Originalni avtor realmadrid7 Poglej prispevek
    pa to je čista svinjarija!
    MH bi morali tudi kdaj narediti izjeme pri zaklepu računa, ker nekateri igralci zanalašč potem kršijo pravila, ko so napol že zrušeni, da se jim potem neda zavzeti ne oaz, ne naselj.

Ob takih primerih bi se morale narediti izjeme. Saj to ni kazen za igralca tega računa, ampak za nasprotnika!!!
    pošlji mi na privat, pa bomo pregledali

lp

Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Dragi Sein. Pri travianu je to drugače, ker se te taktike posložuje marsikateri hinavec. Take račune takoj odblokirati, ali pa naj MH izračuna škodo in enostavno podre te stavbe.
    Prekmurje 1919

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice realmadrid7
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    111

Privzeto

Mislim, da je bolje kar pustiti tak acc. kot je Edino metropolo bi se lahko malo razbilo

HIP HOP & USK & ŽOGOBRC 4ever!!!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    140

Privzeto

Citat Originalni avtor MHsi3 Poglej prispevek
    malce v jezi natipkan, pa sem se zatipkal

POZNANSTVA in VEZE na si3 NE delujejo.
    Ne vem zakaj v jezi pol nekaj prikrivaš in se bojiš da bi to kdo povedal. sicer pa ko je prej napisal o tvojem zaklepu računov se popolnoma strinjam z njim da pol ko vidiš da si ga posral se niti ne opravičiš, nekaj pa te moram pohvalit si pa mi odprl v dobrih 3eh urah nazaj račun.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •