Stran 2 od 26 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 123412 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 252

Tema: EX vsak zase???

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    72

Privzeto

LOL kakšne bluziš

Kdo je rekel da je cel server proti nam? samo Re in jz-p s svojimi podružnicami.

Številčenjši nismo nikol bli kot smo zdaj, samo na jzju so se vse alianse skupaj sparile na SZju po pravtako..
    Pa da se vm da tok zajebavat se s tem, sej so sam še 2-3 dobre mesci ostal... pol pa nou server z novo alianso kunj pa novo alianso RIPa + eno silo ki se bo upirala ^^

Da se na nas spravlajo pa je razlog ja... pomikanje zmage v sovražnikovo smer? Al pa zabava
    Za prave moške, niso bonbonjiere,
    rože so samo za nekatere,
    za moške niso uhani ali broške,
    le ena stvar je ki zanima moške,
    to so joške

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Greg Howe
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Od kod njim ideja da so zmagali?

Zato ker ste uvedli kamikaze alianso in zato ker ste meli 10 špijunov pri nas še zdaleč niste zmagali. Niti za vse večje napade vam ni jasno kaj šele za kaj druga.

Ravno ko sem pisal so spet hrabri vojaki prispeli v metropolo enega izmed JZPjevcev
    Nazadnje urejal Greg Howe; 20-01-2009 ob 00:41.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    52

Privzeto

EX ne razpadajo..mislim,da so zelo dobro organizirani in so močna aliansa..osebno mislim da imajo v svojih vrstah veliko odličnih igralcev - z nekaterimi sem igral na drugih serverjih,nekaj sem jih tuki spoznal..

Jaz sem iz RE vendar osebno lahko rečem za ex-e sam to vsa čast,da se tok dobr držijo..Nasprotnika je treba cent..izvedli so veliko dobrih akcij,tako napadalnih kot obrambnih,tako da vse čestitke z moje strani..

Mislim da bi se po forumih mogl pisat o bitkah,lept reporte,zato da bi lahko tisti ,ki jih zanima lahko vidl kaj se na serverju dogaja..

pozdrav

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice jek
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    657

Privzeto

BOS-SV = eX-HM
    WP = eX
    Re = RIP!
    JZ = kunje

res se zgodovina ponavlja. sam da smo se nekateri tokrat znašl na drugi strani kot lani. nevem zdej a je to dobr al slabo...

Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Lahko pa se pričakuje zanimivo 3 rundo, kjer bomo tudi mi imeli multi-accje in bomo zbrani na eni strani neba...tak da ja naslednja runda zna biti zelo zanimiva saj bomo zdajšni nasprotniki vsi imeli dogovore že pred serverjem tak kot to rundo vi.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    94

Privzeto

Citat Originalni avtor CARCASS Poglej prispevek
    Od kod njim ideja da so zmagali?

Zato ker ste uvedli kamikaze alianso in zato ker ste meli 10 špijunov pri nas še zdaleč niste zmagali. Niti za vse večje napade vam ni jasno kaj šele za kaj druga.

Ravno ko sem pisal so spet hrabri vojaki prispeli v metropolo enega izmed JZPjevcev
    od kod teb ideja, da smo mi zmagali.. kje vidiš post kjer je kdo od naših napisal, da smo zmagali.. to ste vi napisali! c-c-c-c-c

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice m3rk
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    52

Privzeto

ex nebo nikoli razpadel ker se the best !!!
    vas bo mocozjeF zrušo!

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    72

Privzeto

Citat Originalni avtor jek Poglej prispevek
    BOS-SV = eX-HM
    WP = eX
    Re = RIP!
    JZ = kunje

res se zgodovina ponavlja. sam da smo se nekateri tokrat znašl na drugi strani kot lani. nevem zdej a je to dobr al slabo...

Ja sej me res eX-HM že od začetka k smo podružnico nardil tm pa so se borgi pol prdružl spominja na bos-sv

eX je pa skor biu moj namen da po koreninah erazerja (mojega učitla vodenja alianse )
    začnem, vodm in splho nardim alianso. Ampak ni biu pa namen da bi kar kol veze mel z WPjom, tko kt Re pa jz-p ... pa v jz-p pa re so večina igralci ki so igrali pri kunjah pa ripu že prejšn srvr no razn tebe jek pa feanorja(fingolfina- bil WP).. v eX pa sam jz pa moj soigralc WP.

Ah blablabla nakladamo ^^

Želim si edin več takih ludi k je un mackmuri al kaj je, da gledajo na nasprotnika na tak način ne pa kot živo zlo ^^
    Pa včasih sem na tak način gledu na jz-p... sam so si v mojih očeh tok zbil mnenje da ni za omenjat.

Nobena od večjih alians s podružnicam ne more zgubit kljub trudu jz-pjovcev s grdo taktiko, zgubijo lahko sam na koncu.
    Ampak sklepamo lahko da bo kmalu po prihodu natarjov nastala aliansa Re-P .. se prav bosta 2 sili v gromozanski premoči premagali drugo... samo se nebomo vdali

Lep pozdrav, MT
    Za prave moške, niso bonbonjiere,
    rože so samo za nekatere,
    za moške niso uhani ali broške,
    le ena stvar je ki zanima moške,
    to so joške

Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    398

Privzeto

Nič bati! Imamo podporo MH in nam bojo naklikali ogromne količine obramne v WW. Da ne omenjam da bomo edini lahko gradili WW z goldom, kar je neprecenljivo.

S tem da bomo ves napad poslali v okrepitve v naš WW in vso obrambo na nasprotnikove WW je zmaga zagotovljena!

Privzeto

se morm podpisat pod to, kar j macekmuri napisu.
    drugače pa so tako na eni kot na drugi strani dobri igralci in tisti, ki se bolkone skrivajo že cel server.
    če bi bla to splošna bitka glede na populacijo bi bilo trikrat več žrtev, tako pa ni treba dolgo šteti, da našteješ ljudi, ki se na eni in na drugi strani res tepejo.

lp
    night

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •