Stran 51 od 90 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 41495051525361 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 501 do 510 od 892

Tema: PROphecy

Gladiator
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    132

Privzeto

Ahh, kako divji ste nekateri res, človek lahko napiše kar hoče, če to naredi na kolikor toliko kulturen način, brez žaljenja drugih. Tako da veliko si dovolite da govorite kdo ima pravico govoriti in kdo ne.
    Jaz sem omenil si4 z eno samo besedico, nakar se jih 10 začne na vse pretege dreti naj utihnem in da nimam pojma in nevem kaj še vse, pišejo spise o si4, razlagajo vsesorte, jada, jada...Jaz bom o si4 pisal tudi če celemu PRO to ni všeč, dejstvo je da se si4 navezuje na si6 prav zato ker glavni junaki ancienta igrajo tudi tu. Nevem zakaj vam je tako hudo slišati kakšno zadevo za nazaj...

Ampak tako je da nima prav vedno tisti ki je najbolj glasen in najbolj številčen na forumu.

To je iz moje strani za nekaj časa vse, naj razni otrocib sedaj še naprej dokazujejo kako glasni so.

Lep pozdrav

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice f3t4
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    99

Privzeto

Citat Originalni avtor celi Poglej prispevek
    FOR-ovci eno vprašanje... vam je obrambe zmanjkalo al kaj, da vam je mogla med napadi PRO NEA delat bunker?:
    Ni jim zmanjkalo obrambe...ampak je sploh nimajo. Zakaj pa mislis zakaj jim služi krilo PAX FOR2 ter (črne ovce) PKW z krili??? Za obrambo seveda... povrh vsega pa še prosijo pri KSF in NEA.

Mogoče imajo najboljše napadalce ampak za obrambo pa ne morm trdit tako.

lp
    Pomozi Kukavici !!!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    24

Privzeto

Citat Originalni avtor f3t4 Poglej prispevek
    Ni jim zmanjkalo obrambe...ampak je sploh nimajo. Zakaj pa mislis zakaj jim služi krilo PAX FOR2 ter (črne ovce) PKW z krili??? Za obrambo seveda... povrh vsega pa še prosijo pri KSF in NEA.

Mogoče imajo najboljše napadalce ampak za obrambo pa ne morm trdit tako.

lp
    f3t4 pozdravljen,

Hmmm tale oklepaj in zaklepaj vmes pa črne ovce zraven PKWja!!!! zanimivo!!

Vidi se kako človek nima pojma kako se je stvar PaX sploh začela!!!
    hlapčevstvo, suženjstvo in podobna natolcevanja na PKW....

P.S.: Vedite, da obstaja moč, ki je tako dobro organizirana, tajna, pazljiva, povezana, dovršena, prodorna, da je bolje, da govorijo o njej zelo potiho kadar jo grajajo in obsojajo ...

nadaljevanje sledi ......

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    226

Privzeto

Če se ne motim si diplomat PKW-ja... torej zagotovo veš, da FOR dolgo časa z vam ni hotel zavezništva, čeprav ste jim pomagali pri nastajanju FOR-a iz takratnega Cezarja... zgleda, da so se potem ko ste sprejeli skoraj cel FOR1 al kaj so bili(isti teden pa ste jih rušili vendarle odločili, da sklenete zavezništvo... Torej lahko trdiš, da je FOR zmeraj imel iste načrte z vami?

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    35

Privzeto

Aftershave, res dobra utemeljitev navezovanja s4 na s6; "ker dva igralca iz s4 igrata na s6". Newsflash zate, veliko igralcev na s6 je igralo tudi na drugih serverjih pa ne prenašajo zamer ali karkoli že na tale server. In kakršno koli iskanje povezave je brezpredmetno. Vsaka igra je novi začetek in v vsaki igri prihaja do drugačnih interakcij, kar pripelje do drugačnih razvojev dogotkov.
    But the night was HIS to rule and it is getting dark!

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    24

Privzeto

Celi,

Kar se tiče dolgega časa za sprejem zavezništva je bila to stvar, ki je predhodno potrebovala nek dogovor in cilj! Za vsako diplomacijo neki stoji in PaX je ne bo in ne prekine brezveze!
    Samo v primeru ko bo nekdo zaril nož v hrbet! Kar se pa tiče prve (FOR1) alianse je bila obsojena na propad zaradi igralcev, ki so se skrivali za imenom FOR... (kok lušnih farm je blo tam). In seveda smo ugotovili, da v tistem času ni bilo smisla vztrajati na prvem FOR krilu (slabo vodstvo, veliko farm, malo dobrih igralcev.) Od tistega trenutka naprej so se zgodila prestrukturiranja članov in s tem boljši in močnejši PaX !!!

Z FOR alianso smo pobrateni in pravi soborci, ki jih natolcevanja in mnenja na forumu ne bodo iztirila od zadanih ciljev! Torej nameni bodo ostali takšni kakršni so od začetka pa tja do konca serverja!!

In od tukaj naprej sledi naslednja misel:
    Kako igralci (nekdo jih je prej opisal kot otročaj), vedo kakšni so nameni in razpleti zavezništev in posameznih diplomatov. Vsako zavezništvo je sklenjeno zaradi skupnih pogledov .......
    FOR bo zarinil nož v hrbet TOPu, TOP se bo združil z PRO, KSF bo ....... in podobna natolcevanja ??? wdf

Leet us make Si6 a better place !

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice Witch
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    442

Privzeto

Citat Originalni avtor strippi Poglej prispevek
    Kako igralci (nekdo jih je prej opisal kot otročaj), vedo kakšni so nameni in razpleti zavezništev in posameznih diplomatov. Vsako zavezništvo je sklenjeno zaradi skupnih pogledov .......
    FOR bo zarinil nož v hrbet TOPu, TOP se bo združil z PRO, KSF bo ....... in podobna natolcevanja ??? wdf
    Tvoje razmisljanje temelji na napacni predpostavki. Zaveznistva so se sklepala in se sklepajo predvsem zaradi skupnih interesov in ne pogledov. Mogoce ti ne vidis razlike med dvema, ceprav je ogromna. Posledicno so tudi "natolcevanja" se kako mozna, saj se interesi spreminjajo (pogledi pac ne toliko).

lp,
    Q

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Ozzy
    Datum pridružitve
    Feb 2009
    Objav
    26

Privzeto

Citat Originalni avtor celi Poglej prispevek
    FOR-ovci eno vprašanje... vam je obrambe zmanjkalo al kaj, da vam je mogla med napadi PRO NEA delat bunker?:
    nea je sam na pomoč prskočila, v tem ne vidim nič slabega!!!
    "Vae Victis"

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    180

Privzeto

Citat Originalni avtor strippi Poglej prispevek

Z FOR alianso smo pobrateni in pravi soborci, ki jih natolcevanja in mnenja na forumu ne bodo iztirila od zadanih ciljev! Torej nameni bodo ostali takšni kakršni so od začetka pa tja do konca serverja!!

Leet us make Si6 a better place !
    Vaši trenutni zadani cilji so poraziti pro.. Me zanima kaj se bo pa zgodilo ko pro več ne bo predstavljal nevarnosti? Takrat bo sigurno cilj posamezne alianse zmagati server in dvomim, da bodo se vse alianse poklonile eni.. In ja, približno se ve kakšen je razplet, mnogo "trdih" zavezništev na mnogo serverjih razpade, pri čem je pomemben faktor tudi egoizem, sebičnost in nesodelovanje nekaterih.. Kar je najbolj izrazito na slovenskih serverjih.
    Ta server bo še zanimiv, kdor se pa zadnji smeje se pa najslajše smeje.. In mislim, da bomo se mi zelo sladko smejali raznim metanjem polen pod noge in zabadanjem v hrbet, če pa do tega ne bo prišlo, potem pa vsaka čast..
    lp

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

Citat Originalni avtor Virusbuster Poglej prispevek
    Sem član pro3 in se bolj strinjam z našimi nasprotniki...
    Kratko in jedrnato: Preveč šopirjenja s strani pro je pripeljalo do vojne..
    Tole si pisal mesec dni nazaj.

Citat Originalni avtor Virusbuster Poglej prispevek
    Vaši trenutni zadani cilji so poraziti pro.. Me zanima kaj se bo pa zgodilo ko pro več ne bo predstavljal nevarnosti? Takrat bo sigurno cilj posamezne alianse zmagati server in dvomim, da bodo se vse alianse poklonile eni.. In ja, približno se ve kakšen je razplet, mnogo "trdih" zavezništev na mnogo serverjih razpade, pri čem je pomemben faktor tudi egoizem, sebičnost in nesodelovanje nekaterih.. Kar je najbolj izrazito na slovenskih serverjih.
    Ta server bo še zanimiv, kdor se pa zadnji smeje se pa najslajše smeje.. In mislim, da bomo se mi zelo sladko smejali raznim metanjem polen pod noge in zabadanjem v hrbet, če pa do tega ne bo prišlo, potem pa vsaka čast..
    lp
    Server se je povezal zaradi egoizma in sebičnosti PRO,z namenom,da iz dirke za WW izrine PRO in to se uresničuje.Kaj se bo zgodilo po porazu PRO,je stvar dogovora vseh 3 kvadrantov, moje mnenje je ,da zahrbtno ne bo nobena aliansa reagirala(za PAX lahko potrdim ! ) imamo preveč dobre odnose z ostalimi aliansami.
    Vsaka izmed top alians na serverju želi zmago, in to je tudi cilj igre.
    Je pa le igra in nekateri resnično porabite preveč časa za špekuliranje, raje naredite kakšnega vojaka več...
    Sicer pa na tem serverju kronično primanjkuje izkušenih igralcev,in špekulacije kaj se bo zgodilo čez mesec ali dva so brezpredmetne...
    Jaz osebno nikoli ne razmišljam v trgovini,kaj bom pa kupil čez 1 mesec...

No, moja vojska je pravkar naredila croppkil 9 cropperja,in z nasmeškom grem spat...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •