Stran 4 od 90 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 892

Tema: PROphecy

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice ninja
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    262

Privzeto

Jaz upam da bodo pametni in se povezali s KSF. Sam sicer občasno igram pri enem od vodilnih v TOS.

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice smex9
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    342

Privzeto

Jaz sem v K.S.F. in moram povedat, da ma urejen forum, vsak dan sporočila za žito pri bunkerjih če so, ubistvu čisto vse kar si želiš!
    Tako, da je res v redu!!
    Tudi njihova krila napredujejo....

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice buu!!!
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    302

Privzeto

Citat Originalni avtor celi Poglej prispevek
    noob, PRO in ON alianse imajo zavezništvo...
    ti raznišlaj za naprej ko se bo šlo za resnično prewlado pa za WW !!!!!!pa igram na si6 ampak ne pod tem nick-om kot ga mam tleee na forumu!hehe

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice yeglic
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    48

Privzeto

Citat Originalni avtor journal Poglej prispevek
    Lastna hvala, cena mala
    DOBRO BLAGO SE SAMO HVALI Dobesedno

Play HARD, go PRO!

PROphecy!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice surfer
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    59

Privzeto

Citat Originalni avtor yeglic Poglej prispevek

Play HARD, go PRO!

PROphecy!
    Yeah!
    Red Tigers Ljubljana

Privzeto

Citat Originalni avtor smex9 Poglej prispevek
    Jaz sem v K.S.F. in moram povedat, da ma urejen forum, vsak dan sporočila za žito pri bunkerjih če so, ubistvu čisto vse kar si želiš!
    Tako, da je res v redu!!
    Tudi njihova krila napredujejo....
    Sam da je forum.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    16

Privzeto

Osebno navijam za On zavezništva, sicer pa menim, da lahko skupaj z PRO zavezništvi pokorimo ostale alianse, zavezništva in tako nimamo velike konkurence za WW.

Lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    24

Privzeto

osebno imam pa čist drugačno predstavo....

Fantje in dekleta pot do WWja je še dolga!!!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor yeglic Poglej prispevek
    DOBRO BLAGO SE SAMO HVALI Dobesedno

Play HARD, go PRO!

PROphecy!
    Kot recimo blago, ki je farma? Zadnje čase samo farme sprejemate v svoje vrste, predvsem krila so gnila. Vodstvu PRO-ja se gre očitno le in zgolj zato, da bi na zunaj delovali kot enotni, dober, močan in zaključen sistem, dejansko pa je sprejelo eno izmed PRO kril zadne čase same odpadnike, ki v svoji ally niso bili sposobni sestavit enega bunkerja, ampak so raje kot podgane zbežali v PRO krilo in zapustili svoje člane na milost/nemilost pod milim nebom. Takih egoistov hitro nisem videl, resnično. Vse samo za svojo r**, ko j*** ostale. In zdaj se krivajo za imenom PROphecy, čeprav bodo ''prešlepali'' cel server v vegetiranju!

In potem človek piše odgovornim pred sprejemom takšnih farmic, naj ne delajo tega, glej ga vraga, kaj se zgodi, ignorirajo te in delajo hladnokrvno dalje. S takim pristopom, dragi PROphecy in vaša krila, vaš čaka samo propad. Dajte malo selekcionirat članstvo in ''plevel ločit od zrna''. Farme pa po načelu - Bogu, kaj je božjega, zunaj pustit!

Lp, Hooligan
    Nazadnje urejal Hooligan; 04-02-2009 ob 01:20.
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

Privzeto

No končno se je našel junak ki je napisal kako in kakšno je dejansko stanje v PROphecy ally in predvsem v njenih krilih ! Tudi sam imam občutek da zadnje čase sprejemajo same farme ! Žau tako to je ! Upam pa da bo vodstvo ki jih nekaj poznam celo iz ostalih serverjem to uredilo tako kot je prau saj edino močni in zagreti igralci lahko naredijo nek uspeh ! V nasprotnem primeru sm trdno prepričan da se bo zgodba ki sem jo doživel na s3 ponovila ! N.G. ena najmočnejših ally je v pičlih 3 dneh pokadila vse kar je imela in USK se je dobeseno sprehodil po njih !N.G. pa doživel totalni razpad ! To vam govorim zato ker tudi N.G. je v svoje vrste sprejemal samo farme in simcity igralce in neželim da se to zgodi tudi PROphecy !

Lp,donbaron22

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •