Stran 11 od 90 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 9101112132161 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 892

Tema: PROphecy

journal

Privzeto

Citat Originalni avtor Crazy player Poglej prispevek
    Kdo pa je rekel da imam kaj proti PROphecy, sej sem ti rekel da so dobri. Pa ne bom odpiral novo temo, ker se tudi dotika ta moja globina sporočil PRO-ja, ker mirno gledajo in čakajo. Jaz sem pa na oni strani
    Pač čakamo in nas ne zanima, kaj se tam dogaja...ko bo potrebno urgirat, pa tudi bomo Do takrat pa...Ne smetite našega SZ peskovnika

[BLAsT3R]

Wink

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3a04b1c22

Toliko o PRO aliansi, ta bunker je pokazal, da z nami ni šale Sodelovala je matična + vsa krila.

Edina napaka je bila ta, da je branilec pozabil dvigovat zide, kar sem še posebej opozarjal, ampak, glavno, da se je TOP-ovec nasadil
    Nazadnje urejal [BLAsT3R]; 24-02-2009 ob 10:44.

Privzeto

Citat Originalni avtor [BLAsT3R] Poglej prispevek

Toliko o PRO aliansi, ta bunker je pokazal, da z nami ni šale Sodelovala je matična + vsa krila.

Edina napaka je bila ta, da je branilec pozabil dvigovat zide, kar sem še posebej opozarjal, ampak, glavno, da se je TOP-ovec nasadil
    Če je pa sodelovala vsa aliansa in vsa krila je pa bunker sramotno majhen.
    Jaz se s tem nebi hvalil.

LP
    Member of 1.six (SVN LG), si6.si (NEA-q), s6.com (ONE The Project) and s5.si (LEPI SVq) winners!

Travian penzionist.

Privzeto

Tudi jaz se strinjam, da tale "bunker" ni glih ne vem kaj. To je zmožna narediti manjša bolje organizirana aljansa. Za PRO bi se spodobilo imeti notri za 25k obrambe. Da pa ne govorim tudi o napadalcu, ki nima ravno neke vojske. Obadva sta rahlo pešala.

[BLAsT3R]

Privzeto

Citat Originalni avtor Crazy player Poglej prispevek
    Tudi jaz se strinjam, da tale "bunker" ni glih ne vem kaj. To je zmožna narediti manjša bolje organizirana aljansa. Za PRO bi se spodobilo imeti notri za 25k obrambe. Da pa ne govorim tudi o napadalcu, ki nima ravno neke vojske. Obadva sta rahlo pešala.
    Ker napadalčeve enote niso bile velike, je tudi prišlo do tega, da je vsak iz alianse poslal bistveno manj vojske, kot je za velik bunker ponavadi načrtovano. Tako smo se odločili sami. Je pa res, da če bi branilec zide dvignil, bi bilo več žrtev

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    46

Privzeto

Bunker ni bil nevem kaj..ampak tudi v mm-ju ni pisal "pošljite celotno obrambo" ampak je pisal določen odstotek obrambe..

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice RADLER
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    177

Privzeto

Tole prebijem za šalo...
    Kje je tale bunker ?

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Hooligan
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    141

Privzeto

Ker napadalčeve enote niso bile velike, je tudi prišlo do tega, da je vsak iz alianse poslal bistveno manj vojske, kot je za velik bunker ponavadi načrtovano. Tako smo se odločili sami. Je pa res, da če bi branilec zide dvignil, bi bilo več žrtev
    Je pa zato branilec pustil svoje, takrat v vasi pristone, napadalne enote not...elita, nimaš kaj... za celotno PRO familijo in delček obrambe, pa to skupaj pride...ne vem no, to potemtakem pomeni, da je PRO poln napada, v obrambi pa je bolj tako tako...namen bunkerja je ja ustavit napadalca z čim manjšimi izgubami obrambnih enot, očitno nekateri drugače zadeve pojmujejo, nič hudega
    Nazadnje urejal Hooligan; 24-02-2009 ob 13:44.
    Morje preplavlja zelene poljane,morje večerne žgoče krvi,in rešitve ni in ni,dokler ne padeva jaz in ti,dokler ne pademo jaz in vsi,dokler ne umremo pod težo krvi. Z zlatimi žarki sijalo bo soncena nas, evropske mrliče.
    ( S.Kosovel: Ekstaza smrti )

journal

Privzeto

Citat Originalni avtor Hooligan Poglej prispevek
    Je pa zato branilec pustil svoje, takrat v vasi pristone, napadalne enote not...elita, nimaš kaj... za celotno PRO familijo in delček obrambe, pa to skupaj pride...ne vem no, to potemtakem pomeni, da je PRO poln napada, v obrambi pa je bolj tako tako...namen bunkerja je ja ustavit napadalca z čim manjšimi izgubami obrambnih enot, očitno nekateri drugače zadeve pojmujejo, nič hudega
    N.G style Samo da se dela napad....obramba...to je druga pesem

Hehe, kje je bil bunker...poglej malo na top 10 lestvico nima veliko ljudi približno toliko def pik

Privzeto

Citat Originalni avtor journal Poglej prispevek
    N.G style Samo da se dela napad....obramba...to je druga pesem

Hehe, kje je bil bunker...poglej malo na top 10 lestvico nima veliko ljudi približno toliko def pik
    Ni vse samo napad, jaz upam da imajo kaj več na zalogi pri PRO.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •