Stran 7 od 7 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 567
Rezultati 61 do 64 od 64

Tema: V.E. - EX-MH zaveznistvo

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Plevel zna samo obračat besede...kar je že večkrat dokazal na tem forumu. na tvoje besede ne bom več odgovarjala, ker resnično se mi ne da trošit energije zarad tvojih izjav.

bilo je kar je bilo...takrat mi niti nismo bli v vojni z ex tako,da niti teoretsko gledano ne spada v to temo.

še vedno pa nam po vsem teh postih nisi prlimu kakšnega drugega prevzema. ker ga mogoče ni? pa ni treba izgovorov, da se ti ne da al pa kej v tem smislu. ker jih očitno ne najdeš.

pa plevel...res se ne jezit preveč
    papa

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    30

Privzeto

Citat Originalni avtor pipika1987 Poglej prispevek
    Plevel zna samo obračat besede...kar je že večkrat dokazal na tem forumu.
    haha, zakaj pa zdaj 3 osebi govoris .... Tudi ti nisi nic drugacna, ce se ze spravljas na Plevela

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice pipika1987
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor EU-union Poglej prispevek
    haha, zakaj pa zdaj 3 osebi govoris .... Tudi ti nisi nic drugacna, ce se ze spravljas na Plevela
    nism se jz spravla na njega...on se je na mene....govorim pa tretji osebi, ker z njim ne želim več komunicirati.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    309

Privzeto

Besed nisem obračal, vseskozi trdim isto.

Na tebe se nisem spravil, pač sem prilimal prvi očitni primer, ki sem ga našel. Če jih želiš videti več, pobrskaj malo po trav-utils, jih boš hitro našla. Meni se ne da.

Ti pa si kot kaže končno spoznala, da si kršila pravila in se užaljeno nočeš več pogovarjati z mano. Tudi prav.

Jezen pa nisem.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •