Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: si3 2007/2008

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    1

Privzeto

JOJ kako dolgo je tega....

PA berem poste "mojih" nasprotnikov in moram priznat, da so mi šle med branjem kar malo kocine pokonci.
    BOTRI ja, bili smo majhna aliansica, prijateljev, sodelavcev, ki se je ob igri predvsem družila ob pivih, hahah in se jezila nad Padlim Angelom in kompanijo. Ker smo bili igralci naše alianse v glavnem starejši od 25 let, je bil glavni problem ko se je zadeva na serverju zakuhala, ČAS. Meni osebno se je bilo pri 37-letih z dvema mulcema brezvezno zbujat sredi noči, ker mi je FA s kompanijo napopal 150 fejkov na noč in vmes 2 prava napada. Igral sem le v službi, dopoldan in dejansko mi je po nekaj mesecih enostavno zmanjkalo časa, predvsem pa volje gonit vojno z USK-jem, začelo pa se je poletje. Kmalu mi je padla veriga dol in zadevo sem pač zaključil, Sake in kameradi pa so zadevo peljali še nekaj časa sami.
    Predvsem si sedaj ko gledam zadevo nazaj, očitam tisto butasto sodelovanje z ARMADO, ki se je izkazala za monstruma brez glave, z vse preveč izdajalci v svojih vrstah. Edini moto, ki nas je držal je bil biti na nasprotni strani kot USK, ki nam je bila od prvega dne trn v peti. Morda bi se v nekem trenutku pogajanj celo zmenili z USK-jem za tiho paktiranje, vendar so bile omejitve prehude in ja, šli smo v boj do konca in konec dočakali.

Vmes je bilo pa cel kup enega smeha, zajebancije in užitka ob igri z VSEGA SPOŠTOVANJA VREDNIMI IGRALCI KOT SO BILI: Snap, moj najdražji Padli Angel, Bure, Pict, dejansko vsemi USK sosedi, ki jih ni bilo malo, hehe

Tule bi se še enkrat zahvalil vsem članom mafijcev, ki so če nič drugega dokazali, da se z malo igralci, ki se hočejo igrat z velikimi, da delat veliko štalo in "prispevat" h krepitvi USK-ja k super uspehom, ki so sledili, ko nas ni bilo več...

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice 5ludak8
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    102

Privzeto

No moje igranje na s3.si se je začelo, ko sem začel iskati slovenski server, ki se bo na novo odpru. Z prijateljem (Hatrixx - je hitro zaključil zaradi pomankanje časa), ki je imel veliko mednarodnih izkušenj sem začel takoj po odprtju serverja. Imela sva tekmo kdo bo bolj uspešen in zaradi izkušenj (jaz sem igral dva tuja serverja bolj neresno prej, on pa bil na obeh v vodstvih alians in igra že takrat vzel zelo resno), pa tudi zaradi plemena (on tevton, jaz galec) je bil on veliko bolj uspešen. Vendar to me je gnalo naprej.

Oba sva pristopila k U.N. (že takrat se je začela moja politika po najmanši liniji odpora do cilja). V U.N. se je nabrala smetana najbolših igralcev na s3.si in zdelo se nam je da smo nepremagljivi. Začele so se brezciljne vojne in ena izmed teh je bila vojna U.N.-JZ proti o.O - no tukaj sem imel jaz velik interes saj sem se v tej vojni nameraval znebiti meth-a in celo organiziral, da bi ga napadli in zbrisali. Vendar ker je sporazumevanje potekalo prek MM-jev so o.O zaradi vohuna v naših vrstah vedeli za vse naše cilje, se uspešno branili in nakoncu zmagali. Ta vojna je pomenila po mojem mnenju tudi razpad U.N. ....

Se nadaljuje...

Nadaljevanje:

In tukaj sem se znašel. Sredi o.O-ja, sosed Metha - vodje o.O in z le dvema zaveznikoma (sosed DerPixi in Hattrix, ki je biu za kakršno pomoč za obrambo predaleč. Moral sem se zateči pod najbolšo zaščito in takrat mi je poznanstvo z RA-jem od začetka serverja pomagalo, da sem prišel v USK. V USK sem spravil tudi DerPixi-ja (medtem, ko sem ga vstrajno zagovarjal se spomnim da je Crazy Santa lepo odkril moj namen in rekel, da je jasno, da si ga želim v aliansi, da ne bi bil osamljen v okolici). Delal sem delno napad a zavedal sem se, da bo tukaj potrebna obramba in falange so bile najštevilčnejša enota v takrat mojih dveh naseljih DerPixi-ja pa sem vspodbujal k delanju prateorijanov. Kmalu so se začeli izbirati obrambni igralci pri USK-ju in jaz sem bil eden izmed njih ter s tem si omogočil mir na moji strani (z DerPixi-jevimi prateorijani in mojimi falangami sva lahko sestavila dovolj velik bunker, da ni bilo več nevarnosti). Vendar DerPixi se je odločil oditi v BZP in zopet sem bil osamljen in ranljiv, zanetil sem navidezen prepir zaradi surovinske NEpomoči ob izgubi nap vojske ter odšel v o.O, ki tako zame ni bil več nevarnost. Takrat mi je sam RA zagrozil da bom izbrisan a tega se nisem bal kmalu pa je nastalo zavezništvo o.O-USK.

Pri o.O pa je vsa ta moja hoja po poti najmanjšega odpora končala. Začeli so se brezciljni napadi, edini cilj je biu ponižati nasprotnika. Vsi se bojo spomnili vojn o.O proti 7 aliansam na JZ od katerih je dlje ostal le BZP in mojih rušenj Goldena katerih cilj ni biu uničenje vendar samo hude rane, ki mu niso smegle odvzeti upanja, a biti so morale pregloboke, da bi jih kar tako zacelil. Bil sem tudi ločnica med sovami in BZP-jem in po meni je takrat največ pokalo, bilo je zanimivo. Vendar, ko se je v to mistično vojno pri kateri je roko na srce z obrambo pomagala velika večina alians na JZ, umešal USK se je moje resno igranje končalo.

Ugotovil sem kako je igranje simcity-ja bedno, edini cilj mi je biu narediti crusherja kar bi mi ob večjem interesu tudi uspelo vendar moj interes se je končal pri 30k pehote in 2,5k katapultov več kot en mesec pred koncem. Z svojo vojsko sem pokončal metropolo ali_ena ter še enega Sokola in za o.O jevce biu farma ki jim je prinesla zelo veliko surovin.

Vendar v srcu sem bil vedno sova in na koncu tudi pristal v enotni jati z ostalimi sovami.

Zahvalil bi se usem iz sov ter vsem, ki so kadarkoli sodlovali z mano.

Seveda zahvalil bi se goldnu za pesto polletno igranje.

Lp, gospod dr. Ludak prof. traviana

Združil sem ti posta.

NubCake
    Nazadnje urejal NubCake1; 19-12-2008 ob 00:30.

Isto sam i lud i ponosan =) dr.Ludak, s3.si
    Last trip of Owls =) Zadnje veličastno potovanje se je začelo!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •