Stran 4 od 14 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 133

Tema: HaPe vs. OffLine™, OnLine™

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Zasekamoz
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    37

Privzeto

Citat Originalni avtor _AsSaSsIn_ Poglej prispevek
    Kolega vojna med zgoraj navedenima aliansama se počasi bije, vendar učinkovito in taktično, z dobro organiziranostjo napadov. Če bo treba po enega pa po enega rušiti si bomo pač vzeli čas in delali natanko po tem planu .

Veliko užitkov ob igranju,

Lp!
    In točno to sem rekel tudi jaz hehe. Zgleda da smo našli še nekoga ki je nepismen.
    Fu!

Privzeto

Citat Originalni avtor Zasekamoz Poglej prispevek
    In točno to sem rekel tudi jaz hehe. Zgleda da smo našli še nekoga ki je nepismen.
    No, žalili se pa ne bomo, jaz sem samo potrdil tvoj komentar ter dodal še nekaj svojega, drugače mi pa reci svoj nick v igri in z veseljem te bomo postavili za naslednjo tarčo .

Lp

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Zasekamoz
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    37

Privzeto

Citat Originalni avtor _AsSaSsIn_ Poglej prispevek
    No, žalili se pa ne bomo, jaz sem samo potrdil tvoj komentar ter dodal še nekaj svojega, drugače mi pa reci svoj nick v igri in z veseljem te bomo postavili za naslednjo tarčo .

Lp
    Hhh če se ne bomo žalili, si pa tudi grozili ne bomo. Počakaj še kakšen teden (saj si rekel da imate čas) in z veseljem ti ga bom dal.
    Fu!

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    226

Privzeto

lahko tudi nalepite kakšen report

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    19

Privzeto

Lol... HaPe reportov ne lepi... smo preveč tepeni, da bi se s tem hvalili. Preglej pozorno vse objavljene v teh postih... nobenega ni dal Hapejevec... In če smo odkriti nobeden ni ravno briljanten . Tole umiranje na obroke, bo res na obroke .

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    9

Privzeto

Citat Originalni avtor Hasib Poglej prispevek
    Lol... HaPe reportov ne lepi... smo preveč tepeni, da bi se s tem hvalili. Preglej pozorno vse objavljene v teh postih... nobenega ni dal Hapejevec... In če smo odkriti nobeden ni ravno briljanten . Tole umiranje na obroke, bo res na obroke .
    jah mi pa ne smemo lepiti nobenih reportov... b z veseljem pokazal nekaj lepih, samo nam je pač prepovedano, ker noben nesme vedeti koliko vojske imamo.

drugače pa še enkrat... probajte nagovoriti voditelja hape da odstopi iz vojne. sej vem da je težko in da ponos to ne dovoli, samo bolje je odstopiti kot pa da vas zrušimo in potolčemo do konca. kot drugo bomo pa tudi mi imeli izgube...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    141

Privzeto

Anomimen report bi pa resno lahko prelepli, da vsaj malo vidimo kaj se dogaja.

Privzeto

Evo eno dost solidno poročilo, napadalec Line-ovec, branilec HaPe:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b06a9b966,

za tem so sledili še rušilci.

Lp

Gladiator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    141

Privzeto

Jaz bi raj rušilce vido . Da vidim, kako je kaj z katapulti.

Privzeto

online zmaga

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •