Stran 3 od 14 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 1234513 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 133

Tema: HaPe vs. OffLine™, OnLine™

Privzeto

Citat Originalni avtor ScoRpZ Poglej prispevek
    Joj kok si pametn ej. in kaj ti govori da smo otroci? kdo pa je reku da ti nisi otrok ki se dela pametnega? no povej mi. kje pa si vidu pa kje pise pa kdo ti je reku da smo otroci. Kaj pa če je to da smo 1 dan zavezniki jutri pa ne del strategije? ne pametuj.
    Če se lahko vmešam - meni ravno ta sestavek zgoraj pove, da si otrok, ki se dela pametnega...

P.S.: Sem pa na strani OnLine/OffLine, med drugim tudi zato, ker imamo zavezništvo...

Puscica

Privzeto

Prosim, da se člani PROphecyja in njihovih kril ne vmešujejo v to debato
    So teme, kjer se spamma vsepovprek, to pa naj bo tema, kjer bojo spregovorili reporti Mali HaPe proti mogočni Liniji :P

Lep pozdrav

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    19

Privzeto

[quote=ScoRpZ;162262] no povej mi. kje pa si vidu pa kje pise pa kdo ti je reku da smo otroci. Kaj pa če je to da smo 1 dan zavezniki jutri pa ne del strategije? ne pametuj.

Glede na objave na raznih mestih, v IGMjih, forumih in ostalem, mi nihče ne rabi govoriti, kaj ste. V skoraj vsaki besedi je čutiti, da imam prav. In ja, zagotovo imaš tudi ti prav, očitno smo mi vsi otroci, saj se vendar prerekava okoli igrice.....

Hasib samo nekaj ti bom rekel, prvotno je bila ta spletna igra narejena za otroke in ne za nas odrasle, ampak jo vseeno igramo . Drugače pa verjemi, da se v vsaki aliansi najde kakšen otrok, vendar to ni važno kajti izkušnje štejejo ne leta .

Evo en report, napadalec OnLine™, branilec HaPe:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f49ca4dc5

Lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    19

Privzeto

Se strinjam... ne me razumet narobe.... igre so namenjene otrokom... gre pa pri nekaterih stvareh, kot so zavezništva itd vseeno za neko moralo. Ker sem starejši, in živim ter delam v "poslovnem" svetu, sem navajen, da vem, kdo dela z menoj in kdo proti meni, ne pa da se to spreminja na pol urni bazi. To je tista "zrelost" ki sem jo pogrešal.

Sem pa danes ponoči malce analiziral loge napadov na enega mojega soigralca, ki je tarča XXLine že nekaj noči zapored in prišel do zanimivih ugotovitev. Vsaj en vodilni in OnLine alianse, ki v teh napadih sodeluje ima resnično prefinjeno taktiko.... Vsakič po nesreči zamudi par minut. če pride večina čistilne vojske na 00 pride on minuto, dve kasneje... lej ga zlomka, medtem ko tistim na začetku vojska umira jo njegova odnese vedno popolnoma cela...

Hrabro ni kaj.....

Morm to taktiko tudi jaz ubirati
    Nazadnje urejal Hasib; 13-11-2008 ob 01:32.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    9

Privzeto

živjo hasib!

mogoče res malo zamudi njegova vojska... samo smo dobro izorganizirana aliansa in ostali igralci povrnemo surovine igralcem ki so izgubili vojsko, tako da je vseeno ali prideš prvi ali zadnji

lp

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    19

Privzeto

No, to je pa lepo slišat.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    9

Privzeto

jap ni vse tako kakor izgleda...

drugače se mi pa zdi brezveze tale vojna. sam sem izgubil že ogromno vojske... samo ustavljamo razvoj in dajemo drugim aliansam prednost. samo itak kolikor vem je hape prva napovedala vojno nam

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice Zasekamoz
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    37

Privzeto

Citat Originalni avtor jp1991 Poglej prispevek
    jap ni vse tako kakor izgleda...

drugače se mi pa zdi brezveze tale vojna. sam sem izgubil že ogromno vojske... samo ustavljamo razvoj in dajemo drugim aliansam prednost. samo itak kolikor vem je hape prva napovedala vojno nam
    Pa kolikokrat je še potrebno ponoviti? Zapiši si nekam če nisi zmožen si zapomniti dveh stavkov... HaPe je stopila v vojno samo zaradi vašega otročjega obnašanja. Pač... Utišajte nas in bo mir. Čeprav vam to nekako ne gre najboljše... Že par dni se tepemo, pa zaenkrat ste uničil šele 1 igralca. No ja... Vzemite si čas.
    Fu!

Citat Originalni avtor Zasekamoz Poglej prispevek
    Pa kolikokrat je še potrebno ponoviti? Zapiši si nekam če nisi zmožen si zapomniti dveh stavkov... HaPe je stopila v vojno samo zaradi vašega otročjega obnašanja. Pač... Utišajte nas in bo mir. Čeprav vam to nekako ne gre najboljše... Že par dni se tepemo, pa zaenkrat ste uničil šele 1 igralca. No ja... Vzemite si čas.
    Kolega vojna med zgoraj navedenima aliansama se počasi bije, vendar učinkovito in taktično, z dobro organiziranostjo napadov. Če bo treba po enega pa po enega rušiti si bomo pač vzeli čas in delali natanko po tem planu .

Veliko užitkov ob igranju,

Lp!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •