Stran 66 od 66 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 1656646566
Rezultati 651 do 655 od 655

Tema: Razplet si5

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

rooney50 delno se moram strinjati, pa tudi z Shadowu se. Res je kar sta oba napisala, vem akko je ko vidišd a dobri računu samevajo, folk ima vse manj in manj čas,a ar je glavni problem. Pa ne mislit da samo pri vas. Shadow ima pa prav. Če meni ne bi bila všeč odločitev vodstva bi jim svoje povedal. kar se tiče pa tistih, ki so prestopili. Takoj so rekli, ne strinjami se z odločitvijo, da se UNITED združi z LG-u. In zaradi tega so prstopli, ne zaradi tega ker bi se ustrašli, če to misliš, potem imam o tebi čist drugačno predstavo!

P.S: rooney dej punco pozdravi, ker je delno kriva za agress račun

Lp

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor JOHN Wayne Poglej prispevek
    rooney50 delno se moram strinjati, pa tudi z Shadowu se. Res je kar sta oba napisala, vem akko je ko vidišd a dobri računu samevajo, folk ima vse manj in manj čas,a ar je glavni problem. Pa ne mislit da samo pri vas. Shadow ima pa prav. Če meni ne bi bila všeč odločitev vodstva bi jim svoje povedal. kar se tiče pa tistih, ki so prestopili. Takoj so rekli, ne strinjami se z odločitvijo, da se UNITED združi z LG-u. In zaradi tega so prstopli, ne zaradi tega ker bi se ustrašli, če to misliš, potem imam o tebi čist drugačno predstavo!

P.S: rooney dej punco pozdravi, ker je delno kriva za agress račun

Lp

Ja, nekateri so res neaktivni totalka in to je problem, nekateri so že prej brisal račune... To je bil vedno naš problem... Pa tudi mnogo špijunčkov je nardilo svoje

PS: Nekateri jo vsaj imajo: (Upps, spet mi je ušlo )

Lp

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor Svajle Poglej prispevek
    Ja, nekateri so res neaktivni totalka in to je problem, nekateri so že prej brisal račune... To je bil vedno naš problem... Pa tudi mnogo špijunčkov je nardilo svoje

PS: Nekateri jo vsaj imajo: (Upps, spet mi je ušlo )

Lp

Nekateri pa celo skupaj igramo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Nov 2008
    Objav
    199

Privzeto

Citat Originalni avtor JOHN Wayne Poglej prispevek
    Nekateri pa celo skupaj igramo
    Malo poštudiraj preden kaj rečeš, ponavadi tak nič pametnega- to je nate letelo Svalje

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice moja pot
    Datum pridružitve
    Jul 2009
    Objav
    144

Privzeto

mislm da se bo čez 8 dni restartu=)
    takrat bo 100 dnevnica konca srvrja.lp

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke