Stran 4 od 66 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234561454 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 655

Tema: Razplet si5

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice cipsy
    Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    489

Privzeto

Jah pa še zmer je imela obramba manj izgub + to da je en napadalec ostav brez vojske

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor cipsy Poglej prispevek
    Jah pa še zmer je imela obramba manj izgub + to da je en napadalec ostav brez vojske

Če misleš, da ma edn igralec tok vojske se hudo motiš... še usaj 2krat tolko je ma...

Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    489

Privzeto

Citat Originalni avtor Svajle Poglej prispevek
    Če misleš, da ma edn igralec tok vojske se hudo motiš... še usaj 2krat tolko je ma...
    Jah no če pa mal pogledam rank pa začetek igranjabi blo pa res sramotno da nebi mev vsaj 10k pehote
    pa ene 2k konjenice če ne že več hehe

Ah še popravek Zakaj pa pol ni še ostanek vojske + ovni ter katasi da ni blo vsaj mal več škode in bunker bi padu heh
    Nazadnje urejal cipsy; 02-11-2008 ob 12:50.

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice mrBlack
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    165

Privzeto

ker je bilo organizirano na hitrco, ter ni bilo casa za posiljanje se ovnov in katasov bo pa naslednjic bolje: no, navsezadnje, sedaj je naselje cisto
    C.S, 1. si5, mrBlack
    *ONE*, tekoči si5, issue

Ave *ONE*, morituri te salutant!

The battle doesn't need a purpose, the battle is it's own purpose!
    You don't ask why a plague spreads or a field burns, don't ask why I fight!

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor mrBlack Poglej prispevek
    ker je bilo organizirano na hitrco, ter ni bilo casa za posiljanje se ovnov in katasov bo pa naslednjic bolje: no, navsezadnje, sedaj je naselje cisto
    Eh men taki bunkeri ne delajo kakih problemov

Datum pridružitve
    Sep 2007
    Objav
    489

Privzeto

Citat Originalni avtor Svajle Poglej prispevek
    Eh men taki bunkeri ne delajo kakih problemov
    Zdej ne boš pa enkrat naletu na dobro zorganiziran bunker pa vse zgubu me zanima če boš pol še zmer glasen na forumu al boš sam account zbrisu pa se potuhnu hehe

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    107

Privzeto

Spet se morm oglasit Svajle (otrok-froc) prosim brez neumesnih pripomb ker res nikamor ne sodijo...raje se pojdi ucit ker bo sola.Samo se tvoje poste beremo.Pokazi raje kaj znas pa prvi stopi v akcijo ne pa ostanke za drugimi pobirat in se potem po prsih tolct kok si mocen...Drugace pa vse vecje alianse so mocne ker so med seboj v zaveznistvu in imajo tako lazji razvoj-tudi tu bo pocilo slej ko prej potem pa bomo videli kaksna je moc dejansko vsake alianse posebej.Uzivajte dokler se lahko v napadih na sibkejse pa tudi tam pustite ogromno vojske (vsega lepega se enkrat konca).Upam da nisem smetil,ce pa sem se pa iskreno opravicujem

Lp in lep dan, Thunder

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor Thunder Poglej prispevek
    Spet se morm oglasit Svajle (otrok-froc) prosim brez neumesnih pripomb ker res nikamor ne sodijo...raje se pojdi ucit ker bo sola.Samo se tvoje poste beremo.Pokazi raje kaj znas pa prvi stopi v akcijo ne pa ostanke za drugimi pobirat in se potem po prsih tolct kok si mocen...Drugace pa vse vecje alianse so mocne ker so med seboj v zaveznistvu in imajo tako lazji razvoj-tudi tu bo pocilo slej ko prej potem pa bomo videli kaksna je moc dejansko vsake alianse posebej.Uzivajte dokler se lahko v napadih na sibkejse pa tudi tam pustite ogromno vojske (vsega lepega se enkrat konca).Upam da nisem smetil,ce pa sem se pa iskreno opravicujem

Lp in lep dan, Thunder
    Hehe ja 6 sm star, mami me kliče, ker imamo kosilo xD

No, sej prav, da se član pantere, zmajev oglasite... Sam pač ne si preveč k srčku jemat, če vas stolčejo skup... Nam zaupaš nick, tko čist mal za info, da te vidmo xD

Ne tolčem se po prsih, usaj do zdej se nism še xD No, ko bojo use alianse stople v akcijo bom že, ti si mislu, da bom jest šel v akcijo pa pantere vun ruvau? Ne, ker bi bil spet glavni krivec, kok farme uničujem! Nebi blo prvič!!! Ko bomo se zmenli, da bomo žrtvovali farme bomo pač šli... Smo v zavezništvi zato se lažje razvijamoi? ZMAJI majo 10 kril-nobeno uspešno, OANTERA ma-xxx kril (ne sledim več) niti eno ni uspešno... Jap, vsega lepega se enkrat konča, zato so se pantere do zdej mele lepo, zdej pa nebo več lepo

Gladiator
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    107

Privzeto

Bi ti z veseljem povedal nick sam kaj ko bos takoj iskal pomoc pri svojih mocnejsih bratih in tako ne bo posten boj-sej ce bos tako pameten se naprej me pa znas celo izzvat in ti povem nick pa ce tudi me tvoji v aliansi zravnajo samo vem da me ne bos ti.Sej ti ne zamerim si le khm hmmm kako naj recem fantic ki se ni dokoncal 5 razreda.Zelim ti da uspesno zakljucis 5 razred in da na si5 prilezes cim visje na lestvici kot pobiralec ostankov.No dost offtopica se opravicujem samo ce me za jezik povlece morm pol odgovorit.Vsem skupaj lep dan in cim vec uspesnih bojev

Lp,Thunder

Imperator
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    646

Privzeto

Citat Originalni avtor Thunder Poglej prispevek
    Bi ti z veseljem povedal nick sam kaj ko bos takoj iskal pomoc pri svojih mocnejsih bratih in tako ne bo posten boj-sej ce bos tako pameten se naprej me pa znas celo izzvat in ti povem nick pa ce tudi me tvoji v aliansi zravnajo samo vem da me ne bos ti.Sej ti ne zamerim si le khm hmmm kako naj recem fantic ki se ni dokoncal 5 razreda.Zelim ti da uspesno zakljucis 5 razred in da na si5 prilezes cim visje na lestvici kot pobiralec ostankov.No dost offtopica se opravicujem samo ce me za jezik povlece morm pol odgovorit.Vsem skupaj lep dan in cim vec uspesnih bojev

Lp,Thunder

Povej nick tej, bomo vidl gdo gre v napad najprej (če si na mojih koordinatah valda)

Nimam brata na travianu, ti maš?
    Ok, sem za pošten boj Bomo vidl, kak bo tvoja pantera držala
    Ja, izzivam te na dvoboj 1vs.1
    Js te bom, ne drugi
    Sem že v 6 razredu
    Ne pobiram ostanke, ostanki so pobrani, nastali bojo novi
    Ja itak, simcity rullz
    Ok, si za boj?

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke