Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: si2 2007/2008

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    24

Privzeto

Da še jaz kaj napišem o tem serverju:

Na tele server sem se prijavil predvsem zato, ker mi je Robierto7 predlagal, da se nekaj prijateljev iz Lenarta prijavimo in ustanovimo svojo alianco. Zadeva se mi je zdela zanimiva z vidika sodelovanja, zato sem tudi se prijavil ter začel na veliko zidat..

Ko smo se čez kak teden vsi tile iz Lenarta opazili na serverju, je kaj kmalu postalo jasno, da v skupni alianci ne bomo mogli bit, ker smo bili preveč narazen in vsak na svoji strani mape

Ob samem pregledovanju mape sem kaj kmalu ugotovil, da mi je sosed zupica, katerega sem poznal iz ******** n sem si rekel, da bi lahko sodelovala in smo nato ustvarili alianco DO v kateri smo se še najbolj zabavali in tudi na veliko sodelovali, kar je bilo za začetek serverja pomembno..

Vendar pa je bil problem, da vsi ki smo prihajali iz tega nogometnega menegerja DO, da se ne bomo mogli sami kosat proti ostalim, zato sem opazil na desni strani od sebe osebo, katera pa se mi je zdela znana še iz enega drugega nogometnega menegerja ******** in sem zato z njim vstopil v kontakt..Šlo je za osebo, katera je dolgo znala vodit alianco, katero smo ustanovili SDT..Glavni pa je bil v tistem času WL-Bozag, kateri je imel diplomacijo prek..

Povezali smo se skupaj v TOT zavezništvo skupaj z Alter, Plemiči, Cvetkami, itd..

Zadeva je funkcjonirala odlično, do nekje marca nanašem koncu nebi bilo več Shadowsev na JV a nastal je velik problem takrat..Prišlo je do vsesplošnega zapuščanja igre, tako da aktivnost je bila na 0 tako kot je to napisal Senci_figo2..Ker je JZ imel svoj teritorij že dolgo ščiščen je začel pomagat Shadowsem ter zbijat nas s konstantnimi napadi (verjetno se bo JZjem še dolgo kolcalo po tej napaki). Veliko nas je premišljevalo o tem, da končamo z igranjem a nekako ves DENAR in ČAS, ki smo ga vložli v igro se nem je zdel brezveze, da ga vržemo vstran in samo zbrišemo accje, zato smo iskali alternativo pri JZju..Zaradi poznanstev malecka smo kaj hitro prišli do ugodnih rešitev za nas in za nadaljevanje serverja, zato smo se tudi odločili razpustiti SDT in nas je 10 članov odšlo v JZ..

Veliko se je dogajalo še med tem časom, a raznih IGMjev in ostalega dreka ne mislim komentirat.

Od vsega začetka ob vstopu v JZ sma bila z maleckom povodnika, da se pakt z Shadows prekine, a vodstvo JZja je bilo proti, ker diplomatskih odnosov se ne prekinja za brezveze..Zato smo pač nekateri bili primorani igrati simcity en čas dokler JJ ni napisal IGMja o prekinitvi NAP-a..JZ je še naprej tolkel po Alter a razni skupni bunkerji z Shadows so obrodili sadove in so tudi naši začeli razmišljat o Shadowsih tako kot smo mi cel server, a povoda za vojno niso hoteli dati..

Ko se je začela vojna pa si spoznal prave obraze na tem serverju nekaterih igralcev, med katerimi istopata 2 osebi, oba sta med igro zamenjala nicke, a o njima nebi komentiral ni eden ni drugi nista tega vredna, pa bi lahko VSAK še 20 metropol zraven zrušil (se se bosta najdla).

V glavnem na tem serevrju sem spoznal nekaj dobrih ljudi s akterimi bomo verjetno čez čas spet sodelovali na kakšnem drugem serverju za ostale nasprotnike pa: Na pivo lahko grem z vsakim, vsakemu lahko pogledam v obraz in se opravičim za kakšno stvar, vem pa da nekateri tega ne bodo bli sposobni v to sem siguren(se boste najdli) !

Tako da LP vsem in imejte se radi!

Reklamiranje linkov.

LP Wild Rose
    Nazadnje urejal Wild Rose; 28-10-2008 ob 13:47.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    1

Privzeto

Bom še jest svojo malenkost primaknu.

Na podlagi prijatla, ki mi je pokazal igro sem začel igrati travian S2. Igral sem jo od samega začetka, najprej za veselje sam to veselje, je kmalu minilo. No pa smo žačeli. Prva vasica, druga vasica, potem je še sledil 15 croper in tako dalje. Vmes me je obiskoval igralec REYO. Sej veste kaj mi je delal kradel mi je surovine . Zaradi teh ropanj sem se pridružil alianci Enigma. Zaradi velike razdalje do drugih igralcev Enigme sem zaprosil za članstvo Panteram. To sem poslal mojemu krvniku REYO-tu. Odločil sme se da bom bil napadalno umerjen. To se pravi delanje napadalne vojske in malo ropanje okoliščih igralcel. Res da nisem veliko napadal in tudi napaden nisem bil veliko. Sam proti koncu igre smo malo SJN mešali živce. Enkrat sem dobil po prstih ker sem dobil povračilni napad ker smo pred tem njemu mesto sesuli. Največja štorija pri teh napadih je bila ta, ko smo se zbrali pa ugotovili čase prihoda pa kdaj moremo poslati vojsko, smo naredili napad v 30 minutnem razmiku. Fejke pa smo poslali v sekundo točno. Ne prestavljete si kako je bilo smeha z naše strani ker je bil napad 100% uspešen. Uspešnih je bilo še kar nekaj napadov. Napadalno vojsko sem štancal 24 ur na dan. Vse ostale surovine sem pa porabil za obrambno vojsko. Še enkrat hvala puski, da mi je obrabno vojsko prehranjeval. Res da je tudi tam umirala od napadov.

Za kratek čas sem bil celo vodja alianse ker je rabil REYO 14 dnevni počitek. Res da nisem imel veliko dela ampak moreš skoz gledati IMG kdo kerga kej napada itd itd. Nato je napočil čas za napad na WW. Zaradi prehitrega pogleda (to sem nahitro pogledal na šihtu ker ni bilo veliko časa) sem čas napada malo zajebal še enkrat rečem OPROSTI našemu firefly za sive lase in izglubjenih živce z moje strani. Potem ko se je vojska moja zaletela v WW je sledilo samo še filanje žita za naše dva WW. Tako da sem samo čakal konec igre.

Bojno poročilo od moje vosjke imate par postov višje.

Pa še enkrat hvala, reyo-to, persso-nu, saman-nu,izeej-u, puski, Tinex-u, exodus-u za odstopitev 50% žitne pokrajine in vsem ostalim kateri so mogli trpeti zaradi moj IMG-jev.

Lenoba lenoba, zvejst ti bom bil do groba

w3s7

Privzeto

No pa da še jaz malo opišem dogajanje na s2 iz mojega vidika. s2 je bil moj prvi server, katerega sem originalno začel igrati z accountom badboi s katerim sem bil sprva v aliansi King oz. nekaj podobnega. Ker sem kot začetnik gledal na populacijo sm kar hitro rastel in tako so mi povabilo poslali takratni Wolvsi. Takrat sem tudi dobil poziv da naj pustim igralca rudyTHC, kateri je bil kar nekaj časa moja farma. Hitro se nam je pridružil tudi on. Res da sva bla oba začetnika, ampak akcije so ble od sile ...Pri Wolvsih sem hitro dobil funkcijo pošiljanja MMjev in zbiranja defa. Torej organizacija bunkerjev. Sprva je blo nekaj kiksov, ko sem poslal vso obrambo na eno stran zemljevida in tako dalje ampak prijazni NaRim mi je hitro razložil da tako pač ne gre in da se mora obramba razdeliti. No ker smo bili tihi zavezniki z aliansami C|B in B|C je def bil tudi pri njih. S.J.N je občasno spustil tudi kakšen napad na nas, zato so igralci, ki tega niso bili navajeni začeli brisati accje in jih oddajati. pri meni je pristal acc W3s7. Ker je bil na tem accju za metropolo 15croper sem se hitro preselil in igral na tem accju dalje čeprav je bil kar slabši od badboi-a. Lucky, kot vodja alianse mi je veliko predlagal in me dosti naučil, tako da sem začel zidat in zidat. acc je rastel, z njim pa tudi vojska. No pa dosti o mojmu accju.

V aliansi smo se pogovarjali da bi se pridružili C|B in B|C aliansama kot krila. Toda vodstvo teh dveh alians se ni strinjalo za novo krilo. Hitro je kot okrepitev prišel v našo alianso vuhle in nas dosti naučil. No končno smo se pa tudi dogovorili da se priključimo tema dvema aliansama. Začelo se je zares (za nas začetnike ), prišlo je po 10-15 fejkov na dan, vmes pa tudi kakšni pravi napadi in začelo se je delat timed...začele so se tudi akcije v tej aliansi. katapulti so potovali tud po 20ur do tarč in uničil sem kar dosti supportov. Ker pa sem imel dosti informacij iz kril S.J.Nja in dostop do njihovega foruma sem najraje rušil metropole članov iz S.J.N kril, torej člane alians S.J.N OF, S.J.N 3,...

hitro so se začele priprave za Natarje. Pantere, C|B, B|C in Elita-SV smo se povezali v alianse TRI-GLAV. Prišla so navodila od vodstva o delanju defenzive in naredit čimveč cropkillov nasprotniku in mu tako onemogočiti pošiljanje žita v WW. Glavna naloga pa je bila, da se znebimo off vojske na nasprotniku in tako sprostimo žito za WW. Mojo vojsko sem kar dobro porabil :P NN23...pomoje ožaluješ tisti sestanek, ki si ga imel. no spodaj bom prilepil še report.
    No prišli so natarji in zasedale so se vasice. nekaj dni po tem je Nimitz poslala njeno vojsko na našega fireflya in mu naredila za par ur škode.
    Evo pa so končno gradbeni plani tukaj...prva sta ga zavzela webfreak in chato se mi zdi. V prvi noči sta bla kr aktivna in sta prišla do vodstva kar nekaj levelov. No wondri so se gradili, leteli so crusherji, obramba je umirala. 2 največja crusherja, Bumblebee in Kockar sta priletela na nas in nam tako preprečila zmago. res vsaka čast za taki vojski. No zmagali so Shadows&Alter, kar je pa tudi prav

no še ena zanimivost
    . Lampek iz S.J.N OF je na SJN forumu iskal sitterja in sem se mu preko IGMja javil kar jaz (w3s7, ally T.G. 1), in dodal me je za sitterja, ker je moral nujno nekam za 2 dni hitro sem izkoristil acc in pošiljal sem žito v naša dva WWja, tudi obramba je letela tja. nekaj napadalne vojske je sicer mel doma in res nisem vedel kaj z njo...sem pa na mapi blizu njega zagledal Kockar metropolo...vedel sem da dela crh+usherja in da ima katapulte razporejene po oazah, zato sem eno noč poslal nanjga okoli 500 headuanov kot roparski pohod (ker sem bil sitter), kockarju sem pobil 1025 katapultov)

Rad bi se še zahvalil vsem s katerimi sem igral, ampak nekaj jih moram posebej napisat

original Lucky-ko si še igral acc. Lucky sma dosti sodelovala, velik si me naučil, res care
    vuhle a.k.a. drugi Lucky-dost sma se presmejala na msnju, zadnje čase si bil bolj tiho zarad crusherja ampak dobro :P
    rudyTHC-moja farma škoda da ti je katanc uničil metropolo in dosti off armije, dosti sva skupaj napadala, dosti TIMED napadov naredu, sitter kot se reče...nonstop so bli trgovci na poti v WW
    Zmesnjava-liderka kot se reče...škoda, da sva konec serverja ugotovila da sva iz istega kraja
    Tinex- vsaka čast, dosti organiziranih akcij iz tvoje strani, eden najpomembnejših členov
    smokulja-MOJSTER...vse kar lahko rečem Tisti, ki so igrali z njim vedo kaj govorim
    poss-dobri sosed, nekaj skupnih akcij proti koncu
    PuskA-mojster obrambe (6,4 mio obrambnih točk)
    proker-obvladal TIMED
    Neila Pasa-hitro si se selil daleč na +|+ kordinate in naredu spodobno WW vojsko

in pa citat rasto-ja:

zbral sem prave momke
    bravo fantje (mislim, da sem dobro sfiltriral in se nam ni pristulila nobena baba), vedno sem in bom ponosen na vas!
    berserk style, slaughter with a smile!
    mislim da vam to pove, da mu je blo mar za alianso, naredu je dost in še preveč. res vsaka ti čast rasto.

OSTALI BOMO PRIJATELJI

pohvale grejo res vsem iz našega zavezništva in pa čestitam še Shadowsem in Alterju za zmago, S.J.N-ju pa zares odlično borbo, ki je na slo serverjih neponovljiva.

pa še moj report:
    http://travian-reports.net/si/raport.php?id=159c35719

lp, W3s7

Privzeto

Moja zgodba se je začela na si1 serverju, kjer sem nabral prve izkušnje. Pristal sem v aliansi skupaj z Webfreak-om, Flenk-om in W3by-em v SDT (ki ni imela nobene veze s kasnejšim SDT na si2). Ker smo vsi začeli prepozno in se nismo mogli kosati z večjimi aliansami smo sklenili začeli na novo na si2, ki se je začenjal. Tako se nas je veliko iz si1 preselilo na si2, kjer pa se nisem pridružil njim (phoenix1, kasnejši fenix), ampak šel direktno v s.j.n.

Kot neposredni sosed bumblebee-ja sem od farm pobiral le ostanke, vendar sem bil varen pred vsemi napadalci. Medtem so se začela trenja med nami in phoenix1, ki naj bi jih zanetila sestrska aliansa phoenix na SV, kasnejše cvetke... Po nekaj napetih trenutkih smo le postali zavezniki s kolegi iz si1 strežnika (phoenix1) in lahko se je začel boj za prevlado na SZ.

Prvo večjo vojno smo bili z alianso MH, ki se je glede na našo velikost dobro upirala, ko pa smo z nekaj računi prišli v njihovo alianso smo konec leta 2007 končno opravili z njimi.

Nato smo v le nekaj dneh pometli s Plemiči, njihove večje igralce smo vzeli medse, zato smo s to potezo postali še močnejši.
    Sledilo je obdobje simcity-a v katerem je marsikdo pomislil na brisanje računa zaradi dolgčasa. V brezdelju so nam hodile po glavi tudi misli o napadu na Horde... Da bi le strežnik postal zanimivejši. (vsaj jaz sem dobil tak občutek)

Končno smo se odločili napasti cvetke in igra je postala zanimivejša. Večkrat smo jim zadali hude udarce ampak nato vedno "zaspali na lovorikah", kar je bila naša napaka, saj so se ob predahu lahko okrepili(cvetke). Tukaj bi rad izpostavil izredno motivacijo nekaterih igralcev, ki kar niso hoteli odnehati, čeprav so bili deležni mnogo naše pozornosti. Cvetke sem vedno imel za vredne nasprotnike.

(Vmes se je zgodil še speed strežnik, ki sem ga odigral od začetka do konca, v tem času pa sem nekoliko zanemaril si2.)

Od prihoda natarjev do konca pa sam nisem več tako zavzeto igral, svojo vojsko sem že zgodaj poslal nad ww vas. Nato pa je sledilo le še duhomorno pošiljanje žita in obrambe.

Ponosen sem, da smo kot aliansa ves čas bili suvereni, nepodrejeni in odvisni od drugih, brez spreminjanja imena z ves čas jasno zastavljenimi cilji in po mojem mnenju z malo mlečnozobimi igralci, ki bi alianso spravljali v slabo luč.

Na tem mestu bi pohvalil vse soigralce v s.j.n, še posebej pa vodilne, ki so se včasih res preveč razdajali in spravili alianso na takšen nivo kot je bila. Imen ne bom našteval, ker bi gotovo kakšnega izpustil. Tu sem se naučil, kaj pravzaprav početi s 15c, kako opustošiti vas s katapulti (kar je postala moja strast) in še veliko podrobnosti v zvezi s to igro, ki ima eno veliko pomanjkljivost; manjka gumb "save game", da bi lahko prekinil in nadaljeval drug teden, ko te spet prime tisti "urge" po razsutju tistih 6 žitnih polj...
    Nazadnje urejal Wavemaker; 28-10-2008 ob 23:36.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    10

Privzeto

Sm pa mislu da smo Štajerci pustili vseeno nek pečat in nas bi lahko kdo omenil! Saj smo bili edini ki smo od majhnih alians gradili WW bili smo okoli 23 na razpredelnici alians! Res pa je da nas druge alianse skoraj niso ovirale pri gradnji ker so imele same prednost kakšnih 50 stopenj! Je bila pa tudi naša taktika zelo zanimiva da smo svoja naselja gradili na lokaciji okoli 400/400! In tam smo bili mi vladarji. Res je da je bila kriza ker ni bilo dosti farm okoli ampak smo pa imeli mir in smo z svojimi surovinami v miru gradili! Problem se je pojavu ko smo postavili ww na -225/0 in je bila zadeva za surovine in vojsko kar precej oddaljena! Moja obramba je potrebovala cca 40 ur vozi z surovinami pa cca 25 ur! Ribičija je bil pravi vodja samo problem je bil ker nas je bolj malo sodelovalo imam občutek! In ogromno nas je imelo pa več računov da bi lahko aliansa obstala! Travian s2 server ruls!!
    SLOVENIJA OD KOT LEPOTE TVOJE

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2008
    Objav
    1

Privzeto pretekli s2

Pozdravljeni!

Sem igralec izzycar, vendar sam nisem igral do konca - bolje rečeno sem le začel in igral do pozne pomladi nekje, točno se ne spomnim. Račun sem podaril lahko rečem kar dobremu igralcu, ki je račun kar visoko popeljal - sam najbrž ne bi zmogel.
    Sam sem bil od začetka bolj tih, potem pa vse bolj agresiven - predvsem sem bil takrat nočne bitke z Shadowsi, seveda z zavezniki o okolice ki so pomagali.
    Senci_figo, Izzy, khmslo..itd. žal se ne spomnim več, ker že dosti časa minilo od takrat.
    Povezoval sem se z vsemi zavezniškimi in tudi slabšimi igralci in dosegel kar nekaj uspehov. Nekaj časa sem bil še vodja alianse Elita-sv, ki je takrat že lepo razpadala... Potem smo se večji igralci na tistem koncu združili v neodvisno alianso in po nekaj časa sem potem tudi opustil igro. Trpelo je zdravje, šola, počutje na račun moje odvisnosti od igre. In podaril sem račun dobremu igralcu - bivši Midva1510. Pravzaprav še zdaj ne vem kaj se je vse dogajalo itd.. vem pa le da je on prišel dlje kot bi jaz sam. Hvala ti!
    In hvala vsem ostalim igralcem predvsem za sodelovanje in zanimivo igro. LP, izzycar

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •