Stran 1 od 4 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: six VI/X 2008

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice The Elite
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    104

Privzeto six VI/X 2008

Dragi igralci Traviana

Sonce je že zašlo, a so delavci metropole WW JURČEK kljub temu nadaljevali z delom, da bi dokončali veličastni spomenik. Okoli 19:13:58 je neimenovani delavec položil zadnjo opeko in končal z gradnjo najmogočnejše zgradbe v zgodovini Traviana od padca Natarjev.

Skupaj z alianso "NFS&ALFA" je "Jakifirbec" prvi končal to veličastno čudo, z milijoni porabljenih surovin in tisočerimi bojevniki, ki so čudo branili, in je zato, dobil naziv "Zmagovalec te dobe"!

Na koncu je "Teutates" kralj največjega imperija, ki sta mu sledila "C&A" in "Super_Misek". Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Cleopatra", ki je pobil največ sovražnih enot.
    "Jakifirbec" si je prislužil naziv najmogočnejšega branilca, kar se kaže na krvavo rdeče obarvanih vratih njegovega mogočnega kraljestva.

Mi, Travian ekipa se vam zahvaljujemo, da ste ostali z nami do konca in pokazali neverjetno podporo in razumevanje, ko je šlo kaj narobe.

Lepi pozdravi Vaša Travian Ekipa

PRAVILA FORUMA ZGODOVINA - SPEED

1.V ta forum pašejo samo bojna poročila in opisi dogajanja od začetka serverja do zaključka.
    2.Cenzura poročil ni potrebna.
    3.Vsak spam, offtopic bo najstrožje kaznovan.

Zaželjeni so daljši komentarji uporabnikov, ki so server igrali od začetka do konca. Ti komentarji naj opisujejo dogajanje tekom celotne igre, napisani naj bojo v slovnično pravilnem jeziku, saj jih bodo brale še mnoge generacije travian igralcev za nami!

Kot zanimivost naj dodam, server se je začel 25.06.2008 - 06:00
    in se končal 20.10.2008 - 19:13.
    Kar pomeni, da je trajal 118 dni
    , oziroma 4 dni manj kot prejšnji speed server.

Nazadnje urejal The Elite; 25-10-2008 ob 01:33.
    Vendetta - The Elite ne igra več.

25.06.2008 RIP 05.09.2009

Privzeto

Upam da to ni spamm...

Začelo se je tako. Nastale so male alianse ki so prevzela imena iz prejšnega speeda (ALFA, EE, *!NFS!*...). Po nekaj časa je E E razpadla.
    ALFA je bila dolgo najmočnejša aliansa sledila pa ji je Senio ... Pardon FEAR. Nato se je obrnilo, ALFA Je padla na šesto mesto prevlado pa je prevzela 300. Sledila sta ji FEAR in *!NFS!*.

Nato pa so prišli natarji. Ufff to pa je bilo nekaj. Kot član FEAR-ja sem spremljal no ALFA je močno vodila z vodilnima WW-jema. Nato pa preobrat. Zbitje obeh WW-jev na nulo. Vodil je nato Leonidas katerega je tautates z 200k croopa vojske zbil na nulo.

http://travilog.org.ua/si/4588671/64391a91bcb5fcf7fc40e29614210190

Evo tu pa pride Jackfirbec ki s pomočjo *!NFS!*-ja in njegovih 30 kril zgradi WW na sto.

Presenetil me je Super_Misek ki je po zrušenem WW-ju vstrajal in prišel na tretje mesto mislim da 84 stopnja..

Svaka vam čast aja pa naj še to povadarim ... Na koncu je Aliansa NFS in ALFA WW imela štiri vodilne WW-je tako da je bilo že odločeno....

Lp, z strani PopCorna

P.S. Oprostite slovničnim napakam
    Nazadnje urejal PopCorn; 20-10-2008 ob 20:51.

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Ghost
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    206

Privzeto

Moja zgodba:

Zacel sem kot Ghost soldiers, zraven igralca Ibiza (10 kvadratkov od njega). Zacel sem se razvijat, delat vojsko, nakar me je napadu, odmaknu sem vojsko in porabu surovine, tako sem delal vsak dan :P, edino ponoci, nisem igral in tako mi je enkrat, ce se ne motim pobil nekaj vojske, z roparskim pohodom.
    Za en teden je odsel na pocitnice in tisti teden me je sital (se mi zdi) Ruski tank, ker Ibiza ni napadal, je naredu dosti vojske, 2000 gorjacarjev 950 metalcev in se sulice (ne vem kolko). Naredu je tudi nekje 100 skavtov, ki so pomenili odlocilen zasuk v igri (zame).
    Ibiza me je nato skavtal, vendar sem imel vec skavtov in tako vse njegove poskuse skavtanja iznicil. Delal sem skavte, koncno st. v metropoli je bilo 510, v drugem mestu pa 400. Seveda sem istocasno delal tudi sulicarje in paladine ter oklepe. Zraven mene je bil igralec yamaha 50ccm, ki je stalno prosil za okrepitve, pri njemu mi jih je umrlo nekje 1500-2000 sulic in nekje 500-1000 paladinov :P.
    Nekje zadnji teden avgusta, sem se pridruzu !NFS!+, kjer sem ostal do konca igre.
    7.9.2008 me je Ibiza napadu brez skavtat, ob osmi uri so v vsako naselje prisli po en fejk, 1 metalec. Vso vojsko sem poslal v drugo vas, ce bi bili napadi resnicni. Ko sem vidu, da so fejki, sem vojsko (ker ni bilo zita) vrnil v prvotna naselja in sel spat. Ko sem se zbudil ni bilo vec vojske :P

http://travilog.org.ua/si/2845684/08...d719b976672755

http://travilog.org.ua/si/8829042/00...2e6f1e5993fc4a

http://travilog.org.ua/si/3655621/a7...b6d508194c8172

(poglejte cas napadov, vse v dveh sekundah :P)

Drugo mesto:

http://travilog.org.ua/si/6352608/3c...9b040c18f67f40

Ostala mesta so dobila samo fejke (se mi vsaj zdi, glede na to, da nimam reportov). Nato so vsi FEAR-ovci priceli napadat (glavna aliansa ne, samo krila!). iz ostalih mest mi je ostalo se nekje 2000 sulivarjev, ki so unicile se en napad, ni bil od Ibiza (reporta nimam).

Nato sem se pridruzu racunu galileo. S tem racunom sem igral do konca.

Ce je se kaj za povedat se ne spomnim :P

^Still working on it :/^

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice lite
    Datum pridružitve
    Feb 2008
    Objav
    28

Privzeto

Pa da napišem še svojo zgodbico...

Vse se je začelo z resetom. Moj prvi acc je bil Teutates (kjer sem bil len :/) in sem bil kerseda hitro odstranjen :P Potem sem pojamral po forumu in se me je usmilil The Titan kjer sem se tudi naigral. Potem sem nekej pacal in se preselil na Beokgala kjer sem iz nestrinjanja z 300 prešel na Loonaticsa. Loonatics je bil zame užitek ahjaaa
    Še posebej mi je bilo všeč da se je na Loonaticsu vsaj držalo neke besede! Ne pa tako kot ala 300! Zanimivo mi je bilo tudi to da so se nimfe kljub rušenju xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Potem sem offnu mal travian in se vrnil na Loonatics ko sem slišal da pada po njem :P Tam smo se superr razumeli Veselo gledali kako nas FEAR ruši ipd. Ko smo zvedli da prihajajo Natarci smo vedl da z Loonaticsom nebo veliko zato smo se malo premetali po accountih. Jaz in darkyy naj bi igrala na enem WW iz NFS Nastja pa pri Mišku. Potem sem se jaz zmenil z nofearom number1 da bom z njim čudo gradil in nakoncu s tega ni bilo nič. Darkyy je igral na Jakifirbcu, jaz sem se pa prijavil kot "vajenca" na Super_mišku. Potem se je končalo kot se je :P

Zahvale gredo k Galiji če nebi bilo nje jaz nebi prišel sem kjer sem.
    Potem gre zahvala The Titanu oz. Žigi ki sem ga razpizdil samo se mamo radi ne
    In še Nastji in Darkyyu: Brez vaju pa res nebi bilo ta kar je. Res hvala!
    JohnyDealer tebi gre pa zahvala da si em nasmejal do solz res tnx
    Hvala tudi vsem igralcem ki so imeli kaj veze z mano in sem vas pozabil :P

Se vidmo na naslednjemu speedu...

Psihopat will OWN u!

(BTW... če se mi bo dalo bom še kaj napisal :P)
    Nazadnje urejal The Elite; 20-10-2008 ob 21:52.
    Terme BANOVCI
    [ POPOLN ODDIH ]

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Sampo
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    3

Privzeto Speed

Pozdravljeni!

Bom še jaz dal komentar na celotni speed!

Na začetku nisem spremljal preveč situacije, zato nebom dajal komentarjev na začetek!
    Proti sredini speeda sem začel resneje igrati! In ko sem prišel v FEAR, sem začel dojemati, kaj je sploh igra Travian! Spoznavanje novih prijateljev, katerih nebom pozabil, veliko izkušenj, uspešnih napadov, tudi nekaj slabih lasnosti, kot naprimer vohunjenje Če sem bil v FEAR, te že veste ki sem bil vohun

Potem pa sem spremljal situacijo, Senio se preimenuje v FEAR, Loonatics oddide :
    Vendar FEAR nadaljuje z vojsko, Cleopatra daleč najboljši napadalec
    Vendar potem pridejo noči, ko je treba račun igrati 24/7. Nesmem izpustiti igralca Atasmrk, ki je zrušil Teutatesa, hehe, Atasmrk rang 1400, Teutates 1

Na tem speedu je bilo veliko dogodivščin, in upam da bo naslednji pravtako

Osebno se zahvaljujem:

ninoxy
    violamb
    Cleopatra - Hvala vsem za zaupanje in učenje napak, nebom vas pozabil - 4r4g0rn, antikristi, telenzga1

Potem pa so tukaj še:
    dj-arc
    Poha
    Mobidik
    Hora

Pa še jih je

LP, Sampi

Privzeto

Uglavnm usi večji napadi na gamada edin enga sm pa res izpustu k je tip zbiu wonder za 3 ker ga nikakor nism dobu v travian-reports..ampak jbg

1.men osebno ker sm uglavnm špilu na nawadnih serverjih zgedajo vojske kr velike..mogoče se kkšnmu k non-stop speed dr**a nebi niti zdele velke..

http://travian-reports.net/si/raport...ee9c,6ee0badc5

2.že druga pesem.. paša za oči..

http://travian-reports.net/si/raport...a140,a9514eab0

pa še za admine pa moderatorje k vem da bodo težil..vsi sodelujoči se strinjajo z objavo..

pa še enkrat vsa čast in čestitke NFS-ju ALFA-m in pa tut NIMFA-m za zmago..pa mogoče bi lahko tut kkšn del jurčka prlepu mogoče kkšn report..) glede na to da je kar krepko ugnal dzingiskhana v defensu se more najdt tut kj za nas..)

LP,proud member of +300- team

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    22

Privzeto

Pozdravljeni!
    No pa še moj pogled na speed:

Na začetku je vse vodil Beokgal, bil je 1. na večini lestvic.Teutates se je nekaj časa držal na 6. mestu (po populaciji), kasneje je tekmoval s Super_Misek-om na koncu je edini Teutates dosegel 60000 populacije. Na koncu serverja je bil drugi C&A.Alfa je vodila skozi server,sledili sta ji 300 in Senio(kasneje se je preimenoval v FEAR) E E je bila na začetku uspešna samo ni dolgo ostala v igri.Nekje na sredini serverja je imela 300 vojno z Senio in Nimfe.Senio je spremenil ime v FEAR in dogovorili so se za pakt z 300.Nimfe je ostala do konca serverja v vojni z 300 do konca serverja.WW sta grdila dva Galca (oba neuspešno) in trije Rimljani(tudi neuspešno).Lonatisc(ne vem če sm prov napisal) je imel dosti časa največ medalj, kasneje so ga porušili in je zbrisal acc.Na koncu je imel največ medalj Cleopatra.

Privzeto

no pa da še jst povem

na začetku so vodile alianse z imeni z prejšnega speeda(ALFA, EE...) ee je razpadla in nato je alfa vodila kar nekaj časa. med tem ko je alfa vodila je veljelo za najdolgočasnejši speed ever ker se ni dogajalo med vodilnimi aliansami popolnoma nič vsi so samo farmali si nabirali vojsko in pop(za zaključek). potem pa pridejo natarji prvi dan že 12 natarjevih vasi zavzetih, počasi pa so zavzeli tudi tisto eno. nekaj časa močno vodi alfa jo sesujejo wwje. vodstvo prevzame fear(cleopatra) a naenkrat se ustavi in ostane na 84 stopnji. počasi jo dohitijo in Jakifirbec se poda na pot do zmage. ta speed se je končal ob 19:13 pa še ene 30s.

Osebna zahvala:

obema sošolcema s katerimi smo imeli Triple acc. in na našem prvem spedu prišli do zanas neverjetnih 1518 pop.

by tilci

Začetnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    8

Smile Moj pogled

Naj še jaz povem svojo zgodbico...

Torej registriral sem se 25. 6. okoli 11:30 ure. Prehitel me je prijatelj pizmuka, s katerim sem kar precej časa tekmoval za boljši rang. Prvi dan sem lepo igral sim city, proti večeru pa izvedel, da je le 1 dan začetniške zaščite. Do izteka zaščite mi je uspelo narediti 10 legionarjev, kar se mi je zdelo kar OK. Potem pa so me začeli napadati tevtonski sosedi. Zelo agresiven je bil Charisma. Ker sem bil veliko na računu, so mi v 2 tednih skupno odnesli manj kot 1000 surovin.
    Med tem časom sem tudi sam začel farmati manjše igralce ter preveril, kje so dobri cropperji. Našel sem svojo bodočo 9c metropolo z 100% bonusom za žito. Veliko truda sem vlagal v rezidenco in koloniste. Na začetku sem s prijatelji ustvaril alianso in prišli smo nekje do 23. mesta. Nato pa sem se odločil, da ne bom ponovno vodil alianse. V tretjem tednu serverja se mi je pridružil mentor s prejšnjega speeda - janez150. Bila sva odličen dual. Podaril mi je celo 180 golda, ki mu je ostal na prejšnjem serverju. Jaz sem farmal zjutraj ter podnevi, on pa ponoči. Kar hitro sva se razvila in začela z izdelavo vojske v metropoli ter v prvi vasi. Ravno sva začutila, da sva dovolj močna za napad na Charismo, ko je le-ta prestopil v zavezniško alianso - *!NFS!*. Na začetku serverja se je pojavilo nekaj fejkarskih alians s prejšnjega serverja. Le ALFA ter 300 so imeli staro vodstvo. APACHE pa so se formirali na koordinatah -125|125. Sam sem na začetku zamenjal kar precej alians. Od Tfs, WIND-a, *!NFS!*1, pa potem spet dobri WIND, kjer sem opravljal funkcijo organizatorja. V tej aliansi sem spoznal odličnega človeka, prvotnega lastnika računa Aga Memnon - Murata iz Nemčije. Ko sem imel 4 vasi in sem veliko farmal okoli metropole, sem postal trn v peti sosedu Hamiju. Ta se me je lotil nekega petka okoli 2 ponoči. Z odličnimi fejki me je kar dobro zmedel in vsi smo mislili, da bo zavzel crop v njegovi bližini. Tako smo osredotočili vso obrambo tam in mu pripravili presenečenje. A poglej ga zlomka, on je bil tisti, ki je pol ure kasneje pripravil pravo presenečenje. Napadel je v srce računa - metropolo. Razbil mi je 1 žitnico, mlin ter pekarno. Sam sem napadalno vojsko umaknil k prijateljem in odšel spat ter branjenje prepustil Janezu. Spal seveda nisem skoraj nič. Zjutraj sem takoj odšel pogledati račun, ki je ostal takšen kot je bil. Pogledal sem IGM sporočila...Janez ter Aga sta se s Hamijem dogovorila, da bomo sodelovali. Dobro je imeti takšne prijatelje. S Hamijem sva se potem dogovorila, da se širiva vsak v svojo smer. Tako sem pridno nabijal vojsko ter populacijo.
    V tem tednu sva skupaj z igralko Archi vodila alianso WIND. Zulu je namreč odšel na dopust. V tem času se je *!NFS!*1 spravila na Unijo in si jo podjarmila. Na vrsti smo bili mi. Zulu je imel prijatelje v *!NFS!* in tako ni bil na udaru. Sam sem imel vohuna v aliansi pri nofear number1. Človek si je ves čas izmišljeval stvari v svojih nepismenih IGM-jih. Ker sem videl, da bo Zulu lepo poskrbel le za lastno rit, sem odšel v alianso *NFS!*F, kjer sem ostal več kot en mesec.
    Eno noč v avgustu sem se odpravil na lov za vasmi in jih kar nekaj osvojil. Potem sem še hotel napasti igralca Gman, ki je imel zelo lepa naselja ob nekem dobrem cropu. Prestopil sem v alianso *NFS!*U, ki ni imela diplomatskih stikov njegovo alianso. Na koncu je vse padlo v vodo.V začetku septembra sem šel malo preizkušat svojo vojsko. Porazil sem nekega "odpadnika" z nickom Jakap. Nastavil mi je kar lepe bunkerje, a to za mojo vojsko ni bila ovira. Ker sem v prvem tednu v avgustu izgubil svojega duala Janeza (zaradi moje manjše napake), sem k sodelovanju povabil kolega s prejšnejga serverja, Balty-a. Ta je imel svoj račun blokiran in naj bi ga že skoraj zbrisal. Naj bi, pa ni Hotel je opraviti z nekadnjima sovražnikoma Vratarjem in Sandilo. En teden sem bil celo 18 ur med TOP 10 napadalci .
    Aliansa *!NFS!* je kmalu sprejela ogromno zavezništev z malimi palčki in tako nisem imel koga farmati. Bil sem precej jezen, a nato nisem imel več toliko časa za Travian in nisem več farmal. Potem sem se odločil, da bom igral sam. En teden v septembru pa sem moral na naravoslovni teden, zato sem igranje zaupal 3 dobrim prijateljem. Ti so skrbeli za žito, ter 24h na dan šopali vojsko. Ko sem prišel nazaj, sem nadaljeval njihovo delo. Kmalu so prišli Natarci in *!NFS!* aliansa je dobila 3 WW-je.
    Z gradnjo so prvi začeli ALFA, FEAR, ter NIMFE, ki so gradili skupaj z nami (NFS).
    ALFA je onesposobila en WW od 300, ti pa so jim vrnili z napadi na vse njihove. Potem pa je Teutates pokazal svojo moč in Leonidasu razbil WW. ALFE so bili zelo dobro organizirani pri napadih. Čestitke! APACHE so se spravili na igralca Rele in mu razbili metropolo in ogromno vojske. *!NFS!* je vrnila udarec in jim podrla njihov šotor (čudo) . Na koncu je bilo kar precej lepih spopadov in uspelo nam je onesposobiti vodilno Cleopatro, tako pa je naš Jakifirbec prišel na prvo mesto. Predzadnji dan serverja so FEAR še poskušali uničiti naš WW, vendar je bil bunker prevelik. Tako je bilo jasno, da je *!NFS!* imperij zmagovalec.

Končal sem kot 101. napadalec in 239. igralec serverja.
    Moj "crusher" je vseboval:
    39005 imperijanov
    9905 EC
    1980 ovnov
    2230 katasov
    ter heroja na 78. stopnji (ime: Chuck Norris )

Imel sem 19 vasi - 14381 populacije.

Še nekaj pripomb...

Igralec Zulu je bil pravi lisjak (tako zvit )... Na začetku je ustvaril več računov. Vem za PATRIO, Zulu ter Lucka. Za Lucko nisem povsem prepričan, da je bil njegov, vem pa da je imel dostop, ker je vohunil preko njega v krilu od Fenixa, in prav jaz sem ga odkril . No s PATRIO si je rezerviral in razvil nekaj cropov in jih nato Z Zulujem prevzel. Tako si je nabildal populacijo in imel dobre pogoje za vojsko. Čez čas se je odločil združiti račun s Tomassus-em. Kolikor vem, dopuščanje zavzemanja vasi ni dovoljeno... Kakorkoli, me ne briga in ni moja stvar, le takrat mi je šlo zelo v nos.

Še sporočilo za nofear-ja....
    Če boš še kdaj vodil ally, ne piši MM za vsako stvar, ki se ti zgodi v manj kot eni uri. Pa začni pisati slovnično, kajti razumeti tebe je res loterija.

Poslavljam se vsaj za 8 mesecev... Uživajte še naprej

LP

Rocky II
    Nazadnje urejal ares; 20-10-2008 ob 22:53.
    1. six: RockyKrieger -> leader *Tfs*
    2. six: Rocky II -> *!NFS!*C

Tfs aliansa je bila zakon!

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •