Stran 4 od 4 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 234
Rezultati 31 do 32 od 32

Tema: six VI/X 2008

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    32

Privzeto

Citat Originalni avtor ojek Poglej prispevek
    Pa da še js kaj napišem.

Začel sem z svojim accountom, za katerega točno nevem kako se je klicau ( ), nadaljeval pa z accountom magnolija. Na začetku smo igrali dobesedno 24/7, kmalu pa se je pojavila potreba po poletnih sončnih žarkih, alkoholu in nasploh socialnemu življenju.

Kr neki časa sva z Zujco bla top20, po osvojitvi oziroma odkritju tretjega ali četrtega naselja, pa sva spoznala, da je osvajanje mest dolgočasno in postala sva neke vrste gojišče metalcev, vitezov in katapultov.
    Mesta sva odkrivala ko je bilo resnično dolgčas

Alijanse? Dober kolega je ustanovil alijanso nimfe, mi smo jo nekako podedovali, prepustili vodenje drugim in odšli v 300. Kaj je točno bilo vzrok tega se ne spomnim, vem pa, da smo bili v prijateljskih odnosih.

Tralala hopsasa, prišel je čas, ko se je pričela vojna med prej kolegijalnima alijansama. Padale so vojske, nastavljali so se bunkerji, Samira je 3 tedne bla daleč najboljša branilka serverja. Vse se je pa začelo zaradi oaze al kroperja, sej vrjetno 90% igralcev upletenih alijanse ne ve.. Kakorkoli se obrne, vojna je bila popolnoma zgrešena.

Ko se je situacija nekoliko umirila, sledi spet en blackout v mojem spominu ..in nevem točno kaj se je dogajalo. Trdim lahko le to, da so se znotraj alijanse 300 spletla dobra prijateljstva (ne govorim le o tistih overnet prijateljstvih)..

Ko se mi povrne spomin, je na eni strani fronte 300&FEAR, na drugi pa ALFA&NFS. Fejki so leteli iz obeh strani, bilo je tudi nekaj dobrih napadov. Kar se mene tiče, je ime za zgodovino CungaLunga. Veliko vojske se je razbilo na njenem metropola-bunkerju. Med drugim tudi tista (oz. tiste (3) ) od SuperMiska. Hkrati pa je deklina razbila kr nekaj vojske v Alfinih mestih. CungaLunga svaka čast, kaj da ti rečem.

..No tudi tempo bojevanja je padel, s tem pa tudi online čas na našem računu. Zujca je s časom bila na slabem, meni je bilo še slabše .. zaradi študija sem se preselil v Ljubljano, interneta pa tle do pred kratkim ni bilo. Tretji igralec računa, ki se nam je pridružil nekje na sredini serverja, pa je zaradi šolskih obveznosti tudi bil malo prisoten.

Uglavnem, dnevno je umiralo tolko vojske, kolikor smo jo v enem dnevu bili sposobni nardit Umrlo jo je okoli 50k (Zujca bo podala bol natančno število (če je še med živimi sploh ) .. Kasneje pa je mesto, v katerem je sedela vojska, napadel igralet Atta. Prepričan sem, da mu je nekdo povedal, da je tam vojska, saj iz čistega mira nebi napadel tam. Nekomu je pač ogromna vojska šla v nos in ni mogel držat jezika za zobmi. No, ti izdajalec, upam da umreš v strašanskih mukah!

..Pol pa nevem niti kaj se je dogajalo, ko sm za vikend pršu domou, je geslo na računu bilo spremenjeno.

Dan pred koncem serverja sem dobil internet in s tem geslo od enega drugega accounta, da lahko opazujem finish. S tem tudi zaključujem moj pogled na drugi slovenski speed server. Čestitam alijansi NFS za zmago.

Še pozdravi za izbrane :

1. Zujca.. Hvala za priložnost, ki si mi jo ponudila. Vem da učasih nism biu najbolj bleščeč dual, sploh ko sem v stanju pijanosti pošiljau napade brez herojev, ampak prinesel sm tudi dobre stvari

2. CungaLunga: Super igralka. Nisva rekla ničesar ze kak mesec alpa več, ampak useeno.. kapo dol. Če bereš to me addaj kam, da rečeva kako za nazaj!

3. C&A: Tukaj mislim predvsem na C - Čebelco. Vrjetno je tudi A uredu, vendar z njim nism še nikoli imeu kake debate. Uglavnem, članka si

4. Pain: Ti nisi igrau tega serverja, ma useeno.. Legenda si

5. Bonnie&Clyde: Pridni bodte, pa ne preveč pit..

Vrjetno je še kdo ki bi ga moral pozdravit, ampak moj spomin je bol tako, sej lahko to ze po zgoraj napisanem sklepate.. Tako da pozdrav celi 300 alijansi.
    Ojla ojek

Na zacetku si bil tulipan:P:P:P

In ja bil si najboljsi dual do sedaj.Tudi Tadeju pohvale!

Ker je blonđa pac blonđa mora malo komplicirat.

Ja na koncu nihce od nas ni imel casa da bi skrbel za vojsko, Katere smo imeli vec kot kdorkoli drug. Sitterstvo smo predali vodstvu alianse, za katerega smo sklepali da bodo zadevo primerno uporabili ali usaj branili.. Zmotili smo se.

Ko sem prisla na racunalnik po enem tednu prelepih delovnih dni.. se je cez 45 min vrstilo okoli 45 napadov na usako mesto. Ker sem se zavedala katero mesto bo odslo sem sitterstvo rajse prepustila repu od dihurke ter mircu(zujca sla pa spat), ki sta naredila use po svoji moci, vendar v 45 min nimas kaj prevec za komplicirat..

Pohvale cungi in njeni ekipi !

Spostovanje do sandoke ki je kljub usem ki ga pljuvajo ziveca legenda.

Ter kapo dol pred mojimi duali ki so izdrzali skoupno 80k minusa na zitu cez celi server.

In najvecje cestitke spijunom lol

Bili ste pridni in proti koncu kjub bednem zacetku naredili zanimivserver.

PIP

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jul 2008
    Objav
    67

Privzeto

Moja zgodovina

Res sem malo pozen toda prej nisem utegnil...

Igral sem od začetka do konca, začetek je bil zelo naporen saj je bilo treba skos gledati napade, ki jih ni bilo malo.Te napadi so se umirili in vrnil sem jim milo za drago. Na začetku sem zamenjal veliko alians potem pa je fear naredil novo krilo bil sem takoj v njem. To krilo je sčasoma propadlo ker se je vodja te nekako spričkal nevem zagotovo zaradi česa.

Tako se je ustanovilo novo...(Fear 2).

Pa preskočimo na konec:

Na koncu serverja je imel zmagovalev serverja 98 WW Vodje so nam rekle da bo kmalu akcija in naj se pripravimo, jaz čakam od 6. zvečer do 10. ko smo dobili sporočilce da je bila ukana za vohune. Seveda serverja je bilo kmalu konec jaz pa sem imel v naselju 30k napadalne vojske imel bi je 45k če nebi napadel natarskega naselja ki ga je kasneje prevzel cleopatra.

Server sem končal z točno 13k populacije. Igral sem brez zlatnikov imel sem jih samo 25. Travian sem igral približno 6-8 ur na dan in nisem imel duala.

Tukaj pa slika ostale vojske:

http://www.shrani.si/f/37/4p/Y4gzU70/trav.png

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •