Stran 1 od 11 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 105

Tema: Vojna

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto Vojna

(upam da nisem sfalil teme)ALIANSA PROPHECY HOČE SESUT NAS ALIANSO PSI-BORCI majo dobre člane in pravijo da jih ogrožamo in zato nas hočejo sesut in spraviti dobre člane v njihovo alianso.ampak PROPHECI vam ne bo uspelo ste malo predaleč od večiina naših članov in pazite šef je rekel obrambna vojska mi jo pa delamo niste sam PROPHECI na -+ in mi se bomo branili pred vami!

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice kempo
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    430

Privzeto

upam na kaj reportov
    Ex M3NTAL v2 & Optimisti & Brm Brm & dArtagnan & MySpace & Barbapapa & BNK
    http://prntscr.com/5hfr0s BNK profil

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

neznam jih mobjavit drugače bom pa probal zrihtat

EDIT:PROPHECI MI SE BOMO BRANL IN NAPADAL NAZAJ KER MI NISMO MIROLJUBNI in nevem kako vas lahko ogrožamo če smo na 20 mestu

Imperator Avatar uporabnika/uporabnice corn mix2
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    461

Privzeto

si6 se bo torej razzživel. tudi jaz upam na reporte sicer pa bomo vse vidli.. ali pa vsai slišali kaj o tem..
    P.S- si6 bo dober server. samo ne udirat v račune itd. Ker je to pol kr neki!!

LP

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Aug 2008
    Objav
    14

Privzeto

uf sam kukr vidm so v prophecy dobri igralci no sicer ni populacija vse mate pa prav da lahk maš tud mal pop pa maš ogromn vojske no js upam tud na kej reportov

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice krampl
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    1

Privzeto

jst sm tut na -+ pa mi grejo tej PROphecy že precej na živce...mislijo da so najmočnejši pa najpametnejši...sej bodo hmal zginl dol s serverja...

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

ja to je res sam zarad hackerju je cl1ck nehu špilat aja pa verjten vam bo dal reporte frako ker so z njim začel in bojo šli po lestvici navzdol EDIT: NAŠ RENEGADE MA 200 POP AMPAK NAJ VAS NE PREVARA POPKER ON DELA VOJSKO KOT NOR IN VSI JO DELAMO
    ŠE EN EDIT: še par alians je na naši strani FEAR JE ENA AJA TOLOVAJI IN METUS VERJETNO SO VAM PROPHECI UNIČL CL1CKA ker so bili ljubosumni
    Nazadnje urejal hapihipo; 17-10-2008 ob 15:17.

Privzeto

lej povej to njim ne pa ceumu forumu da vs hoče 3. top ally uničt! (kar jim bo verjetn tud uspel)-to je pa tud use

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

DEJ TI PA NEHAJ SPAMAT KER BO TA SERVER KONČNO DOBIL VELIKO KRVI Z VSEH STRANEH SERVERJA in to prave krvi ne pa tiste hackerjeve ko so cl1cku uničil račun jaz pozivam vse pogumne naj pomagajo nam

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

sori za double post ampak PROPHECI vidim da nimate vojske ker jo ubijate po 2 gorjačarja in tako dalje...

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •