Stran 4 od 11 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 23456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 105

Tema: Vojna

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    5

Privzeto

Ok tolk za info...malce pocekiram forum in SKYPE PROphecy in kot vidim tud pri psi nimajo ravno zvestih clanov...primer pogovora:

1 je napisal:

ej js bom to povedu ok? sam ne me napadat plis

še ne.. vaša ally je malo preveč negativno nastrojena proti nam.. pišete grde reči o nas na forumu

kdo si ti? a se pozanava?

In PSI aliansa misli demolirat PROphecy...you wish... Premocne nasprotnike ste si zbral...tolk za info je stevilka 1 iz alianse PsI

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice frako
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    310

Privzeto

haha sej dozdej mate dovol problemou sm z mano kokr vidm bi par igmju prlepu od vaših hehe k so me tako milo prosili če se da mogoče osebni pakt narest da jih ne bi jst napadou sam kokr ste nahitr multija nanas poslal raj ne hehe. do zdej pa še nism vidu nč konkretnega od vaše alianse kar sm dubu so bli fejki zgleda da nima noben dovol ****(tisto kar kura leže) da bi kej prave vojske name poslou. kot vidite sami jst sm jo vam.

tko čist by the greda do zdej je bla ta vojna edn proti celi aliansi prophecy. pa nism meu velkih problemou
    Nazadnje urejal frako; 17-10-2008 ob 23:21. Vzrok: p.s.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    5

Privzeto

frako to ni moj ally. So soborci ki igrajo iz si4. Vem pa kako laufajo stvari pri njih. In to da se hvalis s takimi da lahko sam cel PROphecy napades je res iz dna Podpeskega jezera prinesena. Ce bi se PROphecy na tebe spravu in te skatapultiru...povej mi kdo bi se vztraju v vasi aliansi. Sicer pa dvomim da bi PROphecy sla v vojno z PsI tko zgodi

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    10

Privzeto

frako ti si car nimaš kej... mislim vsi PSI ste cari how how... PES KI LAJA NE GRIZE..

Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    310

Privzeto

sam povem sej so oni začel hehe. drgač pa še nima noben katapultou al se jih pa boji pokazat pa se prah nabera na njih. mislm da se pa morjo navadt tvoji soborci ali karkoli že so skrbet za prigarane surovine. jst sm jim ponudu premirje pa če nečjo se bomo pa še naprej mel radi.

Kolker vem si mel ponudbo, da senam pridružiš, pa ni šlo.
    Zato si man sXXXX sekirami preveč navaren. Fonzek ni razlog za napade nate, ampak tvoja moč.

Lp
    To ni ničosebnega, nam pa predstavljaš grožnjo

nevem če se par skerc bojijo pa nevem kak so tvoji soborci za eni borci. problem je sam da so oni napačnega najdl pa zato cvikajo s pravimi napadi. drugače jih pa ti bolje poznaš pa boš vedlel

P.s. Podatki so bili cenzurerani zaradi zakona o varstvu podatkou in pravil traviana.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    13

Privzeto

Citat Originalni avtor frako Poglej prispevek
    haha sej dozdej mate dovol problemou sm z mano kokr vidm bi par igmju prlepu od vaših hehe k so me tako milo prosili če se da mogoče osebni pakt narest da jih ne bi jst napadou sam kokr ste nahitr multija nanas poslal raj ne hehe. do zdej pa še nism vidu nč konkretnega od vaše alianse kar sm dubu so bli fejki zgleda da nima noben dovol ****(tisto kar kura leže) da bi kej prave vojske name poslou. kot vidite sami jst sm jo vam.

tko čist by the greda do zdej je bla ta vojna edn proti celi aliansi prophecy. pa nism meu velkih problemou
    Očitno se počutiš zelo močnega, če te 10 let stari fantki prosijo za pakt. Pravi mačo si
    A zate je to vojna če se ti pošlje par fejkov. A če ma s tabo par otok probleme, jih ma zarad tega že cela aliansa. In pol se s tem še hvališ .Za 22 letnika (vsaj za to se izdajaš) deluješ kot da bi mel pomanjkanje samozavsti in se zato spravljaš na otroke. Ne vem zakaj bi ti pošiljal vso vojsko par ur stran dokler ni katasov, ker bi se ti in vsi tvoji vojaki skrili v najbolj temno luknjo.
    Pa enkrat sem ti že povedal, da mi nimamo nič opravit s tem da je mh zaklenu par tvojih. Je že moral met vzrok za to. Če bi igrali čisto jih nebi zaklenil.

Praviš da nimaš problemov z našimi fejki, kljub temu pa pišeš, da maš zaradi njih neprespane noči. Pejt raje ven v real life, pa pust tiste otroke okol sebe pri miru .
    Najdi raje kakšno bejbo

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    5

Privzeto

Kakor hoces. Ti pa povem ce bos planiral met vojno z PROphecy ne bos dolgo zdrzal. Verjemi meni.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    14

Privzeto

tako se govori frako

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    10

Privzeto

pusti se presenetit..

prvi ki so začel besedne vojne na forumu in nas pokazat v slabi luči ste vi PsI-BORC.. ker se ne morte z ničemer drugim spopast kot besedami..tak kot so laži trobli o ALFI na speedu tak bi radi zdej še nas očrnili, "kao" da MH sodeluje z nami.. kr neki morm rečt.. pa sej niste 10 let stari..
    pokaž mi to v igri!!

Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    310

Privzeto

Nism nigdar reku da sodeluje z vami zdi se mi zelo zanimivo naključje da so bili nekateri zaklenjeni 1 dan predn ste se hotl name spraut pa vam je zato zmankal nečesa. jst itak ne spim dosti. žensko mam hvala useeno za tvoj nasvet. samo ne pozabit da je pro začela mene napadat jst sm sam farmou par vaših u štartu. Je pa edn od voditeljou meni pisou da sm premočan za njih in da me morjo ustavit ko sm pa par napadou nazaj k vam spustu ste me pa usi sprašval a je kje bomba in sklepam da tisti ki je hotel sprobat svoje strelce na meni stisnu rep med noge.

2gič jst sm šele danes pogruntou da se slpoh mente o tem k je dougcajt ne pa vojna.

3tjič sm vam ponudu premirje pa ga niste hotl to pomeni da se grete neko vojno na mene meni ne pouzroča večjih problemou, prej al pa slej bom pa najdu enga k je zaspau pa vojsko doma pustu. da bi kkšn bunker postauli vam tud še ni kapnilo.

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •