Stran 3 od 11 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 105

Tema: Vojna

Travian Smetana
    Datum pridružitve
    May 2008
    Objav
    1,083

Thumbs up

Bomo videli, če bo sploh prava vojna.
    In pa, kako dolgo bo trajala.
    Kdo bo pa zmagal je tako ali tako težko povedat.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

vojna je že frakota napada prophecy kt da bi bile propheci farme niti enkrat niso polsal če 10 vojske vedno 2 in frako je stran poslal oni so si pa ubijal vojsko za brezveze so potrošili zelo veliko vojske
    EDIT: KO BO PROPHECI ZARES NAPADLA BOM DAL REPORT DRGAČ SO PA SAM FEJKI
    Nazadnje urejal hapihipo; 17-10-2008 ob 17:45.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    2

Privzeto

vi ste sami noobi

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Sampo
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    3

Privzeto

Vi se kr stepite

Jaz bom pa lepo reporte moje alianse gledal

hehe, kdo se bo spravo na Tolovaj-e,... bo si kr sam grob skopal

LP, Sampo

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice yeglic
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    48

Privzeto

Oh ja hipihipo ne razumeš ti prav vsega kot bi moral.. Ta "vojna" je kot bi se borila gazela proti levinji. In kaj se že greste z nekimi vojnami, saj se je server šele začel. PROphecy pa tudi sigurno ne bo s tolovaji skupaj saj oni temeljijo le na SZ delu mape in za zavezništva potrebujejo alianse iz SZ.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    5

Privzeto

Khm. Tale forum je potrdil moje mnenje, da je prevec otrok na si6.

Kar se PROphecy tice se niso oni spravl na psi-borce ampak so udaril nazaj z fake-i ker je njihov leader napadel PROphecy clana in to je dokaz velike alianse, ki sciti svoje clane. Pa ne vse trofeje dajat v 2 mrtva vojaka, ki prideta na naslov, slej ko prej bo en od fejkov pravi. Dokler pa se ni katapultov na serverju pa mislm, da se prave bitke se ne bodo odvijale. Kar se pa zaveznistev tice z PROphecy se pa strinjam z yeglicem. PROphecy temelji striktno na SZ vendar pa glede na zaveznistvo, ki ga imajo z +Xtreme+ nudi celo dogovor med PROphecy in Tolovaj. Mislm pa, da tist, ki bo su v vojno z PROphecy se mu ne pise dobr, vrjemnte men ker igram na s4 in vecina vodij in igralcev je prav od tam (vsi so v top aliansah).

LP
    Nazadnje urejal Turion; 17-10-2008 ob 19:10.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    14

Privzeto

Citat Originalni avtor jelsa9a Poglej prispevek
    vi ste sami noobi
    ta pravi se je oglasu

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice frako
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    310

Privzeto

uau sploh nism vedu da sm tok popularn hehe. No da povem dejansko štorijo. prophecy je napadala par mojih članou in sm naravno udariu nazaj. Nato po par zanimivih "naključkov" je bilo nekaj mojih članou blokeranih. dan za tem je pršlo 14 napadou name mislm da so bli usi fejki odnesu ni noben nč u glaunm pobiu pa še mn. Seveda se nism dau ko sm vidu 14 napadou name ampak sem narauno udariu nazaj par fejkou pa realn napad do zdej še nikamr nism zastonj pršu. res da vestno umikajo vojsko sej jo tudi jst ampak mi usaj lepe količine surovin puščajo. reporte se mi ne da limat k ni nč zanimiuga razn pljačke. in cela stvar je dejansko dougočasna ker ni nobenga efekta od njih sami fejki nevem za pravi napad se zgleda bojijo. al pa upajo da se bom od fejkou tok ustrašu da bom zapru račun.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor jelsa9a Poglej prispevek
    vi ste sami noobi
    ja res dej no kak spa to mi sam na vojsk delamo povej ime da te zečnem farmat če pravš da smo noobi boš pa ti farma naša če vsaj nisi tak noob in poveš svoj nick

Gladiator
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    52

Privzeto

Citat Originalni avtor frako Poglej prispevek
    uau sploh nism vedu da sm tok popularn hehe. No da povem dejansko štorijo. prophecy je napadala par mojih članou in sm naravno udariu nazaj. Nato po par zanimivih "naključkov" je bilo nekaj mojih članou blokeranih. dan za tem je pršlo 14 napadou name mislm da so bli usi fejki odnesu ni noben nč u glaunm pobiu pa še mn. Seveda se nism dau ko sm vidu 14 napadou name ampak sem narauno udariu nazaj par fejkou pa realn napad do zdej še nikamr nism zastonj pršu. res da vestno umikajo vojsko sej jo tudi jst ampak mi usaj lepe količine surovin puščajo. reporte se mi ne da limat k ni nč zanimiuga razn pljačke. in cela stvar je dejansko dougočasna ker ni nobenga efekta od njih sami fejki nevem za pravi napad se zgleda bojijo. al pa upajo da se bom od fejkou tok ustrašu da bom zapru račun.
    to tku se prav kar naprej jih farmi sori za double post

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •