Stran 11 od 11 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 91011
Rezultati 101 do 105 od 105

Tema: Vojna

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2008
    Objav
    6

Privzeto

Ja dajmo času čas, ne se že po enem tednu menik o nekih vojnah alianse so komaj stabilne usak čas lahko useno katera propade..... Upam da ne naša

PROphecy for ever

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice yeglic
    Datum pridružitve
    Jan 2008
    Objav
    48

Privzeto

Časa je še skoraj 12 mescev do konca tako, da bo alians še velik vmes razpadl, se združl itd.. Tut vojn bo še nekej

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice Beamer
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    7

Privzeto

tema naj bi bla kao neka vojna med prophecy pa še med enimi k še nism za njih slišu...se pa delajo močne...vglavnem

razložte nam situacijo

Thumbs down

No ko je bila vojna sem bil v aliansi PSI-BoRC no zdaj je aliansa propadla v njej je še približno 10 članov ampak imata samo dva populacije več kot 150, tudi jaz sem zdaj v boljši aliansi.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Apr 2009
    Objav
    1

Thumbs up ah ja

Citat Originalni avtor Turion Poglej prispevek
    Khm. Tale forum je potrdil moje mnenje, da je prevec otrok na si6.

Kar se PROphecy tice se niso oni spravl na psi-borce ampak so udaril nazaj z fake-i ker je njihov leader napadel PROphecy clana in to je dokaz velike alianse, ki sciti svoje clane. Pa ne vse trofeje dajat v 2 mrtva vojaka, ki prideta na naslov, slej ko prej bo en od fejkov pravi. Dokler pa se ni katapultov na serverju pa mislm, da se prave bitke se ne bodo odvijale. Kar se pa zaveznistev tice z PROphecy se pa strinjam z yeglicem. PROphecy temelji striktno na SZ vendar pa glede na zaveznistvo, ki ga imajo z +Xtreme+ nudi celo dogovor med PROphecy in Tolovaj. Mislm pa, da tist, ki bo su v vojno z PROphecy se mu ne pise dobr, vrjemnte men ker igram na s4 in vecina vodij in igralcev je prav od tam (vsi so v top aliansah).

LP
    maš čist prav

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •