Stran 1 od 17 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 168

Tema: Travian Gold

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    5

Privzeto Travian Gold

Jz mam en problem, k me mori že kr neki casa... v glavnem, pred kakem mesecom sem se odlocila da bom probala kupt za 5€ zlatnikov. Ja vem da se mi najbol splaca za 20€, ampak jz sm hotla za 5 tok da probam. In jz sem vpisala vse kar je bilo potrebno za kupovanje zlatnikov z Mastercard. cist dol uspod se mi je izpisalo, da je placilo zavrnjeno. (vse podatke sem pravilno izpolnila, kartica je veljavna)

Potem sem se obrnila na plus@travian.si, so mi samo napisal, da igralec ni uporabil referer linka... ok, jz nimam pojma o tem kva sploh to je, sem jih vprašala naj mi povejo kva je to in kaj naj nrdim, in odgovora sploh ni blo... no v glavnem zdej sm se sem obrnila, pa upam da bo od vas kdo vedu mi odgovorit na vprašanja.

Najlepša hvala in lepo se mejte

Sara

Bojevnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    18

Privzeto

to je pomoje un link k ti ga pošlejo na mail za potrditev :S

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    5

Privzeto

nč nism dobila na mejl.
    sam vpisala sem vse kar je blo potrebno, pa klikla odobri, pol je pa napisal plačilo zavrnjeno.

Community Manager Avatar uporabnika/uporabnice CM Matej
    Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto Re: Travian Gold

Citat Originalni avtor Sara1984
    Jz mam en problem, k me mori že kr neki casa... v glavnem, pred kakem mesecom sem se odlocila da bom probala kupt za 5€ zlatnikov. Ja vem da se mi najbol splaca za 20€, ampak jz sm hotla za 5 tok da probam. In jz sem vpisala vse kar je bilo potrebno za kupovanje zlatnikov z Mastercard. cist dol uspod se mi je izpisalo, da je placilo zavrnjeno. (vse podatke sem pravilno izpolnila, kartica je veljavna)

Potem sem se obrnila na plus@travian.si, so mi samo napisal, da igralec ni uporabil referer linka... ok, jz nimam pojma o tem kva sploh to je, sem jih vprašala naj mi povejo kva je to in kaj naj nrdim, in odgovora sploh ni blo... no v glavnem zdej sm se sem obrnila, pa upam da bo od vas kdo vedu mi odgovorit na vprašanja.

Najlepša hvala in lepo se mejte

Sara

Ce nakupujes zlato je zelo pomembno, da so podatki pravilno izpolnjeni. Najvecja napaka igralcev, ki kupujejo zlato je, da mislijo, da je vse pravilno izpolnjeno. Dobro preglej, ce si kje napisala kaksen napacen podatek.

Pri prisluzi zlato se morajo igralci, ki dobijo povezavo, tudi registrirate prek tiste povezave, da igralec, ki jih je povabil prejme doloceno kolicino zlata.
    Imate vprašanje? Odgovor lahko najdete tukaj: Travian: Legends Answers

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    5

Privzeto

sej sem veckrat pregledala podatke, pa so bli pravilno izpolnjeni.

sej zarad tega mi pa ni jasno. pa tud sigurna sem da je kartica veljavna.

Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto

Mogoce bi morala vprasati kakega sorodnika, da ti pomaga...

Moderatorji svoje delo opravljajo prostovoljno, zato niso dosegljivi 24 ur na dan.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    5

Privzeto

Ja sej smo trije gledal v monitor, pa nobenmu ni blo jasn

Vseen hvala za pomoč, bom parkrat še poskusla.

Datum pridružitve
    May 2007
    Objav
    376

Privzeto

Ce drugace ne bo slo ti predlagam, da v anglescini posljes email na plus@travian.org in jim poves, da ti vedno zavrne placilo za nakup zlata.

Povedat jim moras tudi:Vzdevek,igralni svet na katerem igras.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    141

Privzeto

PaySafe card kupi, če imaš kje v bližini prodajno mesto . Luštna zadeva.

Začetnik
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    9

Privzeto

Še bolj simpel je pa PayPal

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke