Stran 1 od 7 123 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 65

Tema: Ponudba BOSa

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    378

Privzeto Ponudba BOSa

Lep pozdrav vsem.

Tole tukaj pisem kot leader BOS allianc zaradi vecjih razlogov.

Glavni razlog je da na srednji in dolgi rok bo si1 sila nezanimiv ce ostane razmerje moci kakor je in sicer je "zdruzeni narodi"(RIP, WP in kunje) vs BOS. Zakaj? Ker ne bo nobenega pravega boja ko pridejo natarji, v bistvu gotovo ze prej

Po BB in BNjih smo pac mi naslednji da se jih elimina iz igre. Za tem bo nezanimivo tudi ce bojo "zdruzeni narodi" koncno razpadli saj bo se vedno 2vs1 in bo vse odloceno.

Zato dokler je se cas se JAVNO pozivam alliance "zdruzenih narodov" da razmislijo o zanimivem serverju. Imeti allyja kakor je BOS ni slaba odlocitev na dolgi rok! Ce se kdo ne strinja s tem naj mi kar napise dobre argumente zakaj!

BOS sedaj ponuja svoje storitve. Trenutno smo se mocni ter eager for new fights ampak seveda v kolikor toliko enakovrednem boju. In sicer smo pripravljeni skleniti zaveznistvo in pozabit stare zamere z vsakim iz trojice WP, RIP, kunje ! Sorry ostale alliance ne stejem za mocne ceprav imajo nekatere nekaj ok posameznikov.

Lahko se odpovemo imenu pod pogojem da imamo svojo avtonomijo na SV! To je edini pogoj in mislim da je tudi v interesu tiste alliance ki bo zbrala dovolj "jajc", ter prestopila stran. Ostale sektorje kar je se nasih clanov lahko asimilirate pod vasa ze obstojeca krila. Seveda se pricakuje da bi ostali potem allyji do konca no matter what!

Ceprav veliko ljudi misli da igram podlo in ne vem kaj vse so mi ze grdobij naprtili da sem kriv lahko recem da sem moz beseda in da imam lojalne clane(vec ali manj).

Tako da sedaj je cas da se uspostavi dva kolikor toliko enakovredna pola do konca serverja in bo si1 eden najzanimivejsi serverjev traviana na sploh(vsaj tako mislim) sploh iz izkusenj kar sem jih nabral na prejsnjih serverjih.

Ponudba je na mizi odlocite se ze enkrat v vasih alliancah kaj sploh hocete in na podlagi tega sprejmite koncno odlocitev!

Lepe praznike se naprej,

dealer

P.S.: Veste kje me najdete
    P.S.S.: Prosim igralce da ne spamajo v tem topicu najdite si druge. Hvala v naprej.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Aug 2007
    Objav
    90

Privzeto

brez veze bi bil tale zavezništvo za BOS. povsod vojno izgubljate/ste jo izgubili razen na SV. zakaj sedaj to? na koncu bo server še bolj zanimiv z "oslabljenim" BOS-om kot pa z BOS-om na vseh straneh neba.

tebi dealer pa priporočam do da konca uničiš kunje na SV ali pa jih z vojaško operacijo pridobiš na svojo stran.

tudi jaz ti očitam, da igram podlo. zakaj? vojno si začel izgubljati pa takoj želiš, da se zaključi! igraj do konca in naredi server zanimiv!

UNIČI Ejnik in Kunje!!!

vso srečo

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    378

Privzeto

Walter kolk serverjev si skoz dal ce smem vprasat?

Začetnik
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    9

Privzeto

D zakaj se ukvarjaš z njimi, rekel si da iščeš argumente, torej odgovarjal samo na argumente.
    Ne na besede in stavke, ki nimajo nobenega pomena in bistva,ker očitno ljudje slabo preberejo sporočilo in njegov pomen.

Vojskovodja
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    378

Privzeto

Ce bi se ukvarjal z njim bi napisal dosti vec samo zanima me kolk serverjev je skoz dal da me uci kako naj igram

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kikapoo
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    97

Privzeto

Citat Originalni avtor walter
    brez veze bi bil tale zavezništvo za BOS. povsod vojno izgubljate/ste jo izgubili razen na SV. zakaj sedaj to? na koncu bo server še bolj zanimiv z "oslabljenim" BOS-om kot pa z BOS-om na vseh straneh neba.

tebi dealer pa priporočam do da konca uničiš kunje na SV ali pa jih z vojaško operacijo pridobiš na svojo stran.

tudi jaz ti očitam, da igram podlo. zakaj? vojno si začel izgubljati pa takoj želiš, da se zaključi! igraj do konca in naredi server zanimiv!

UNIČI Ejnik in Kunje!!!

vso srečo
    vničili jih itaq bomo to ti zagotovim lahko tudi jaz...
    aja pa še to a si morda ti v kunjah ali pa v njihovih zaveznikih

Začetnik
    Datum pridružitve
    Oct 2007
    Objav
    8

Privzeto

sam zakaj ste šli sploh u vojno proti Kunjam????

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jun 2007
    Objav
    141

Privzeto

Citat Originalni avtor dealer
    Ce bi se ukvarjal z njim bi napisal dosti vec samo zanima me kolk serverjev je skoz dal da me uci kako naj igram
    vsakemu pač ni v interesu da fura vsak server do konca, ne glede na to kaj mora storiti. Vsaka čast BN in še posebej CCCP za to, da so se borili do konca.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Dec 2007
    Objav
    50

Privzeto

sam res je glupo a ne
    (mislim wp,rip,kunje vs. bos)sej so bosovci napovedal vojno sam kunjam ce se motim povejte

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice kikapoo
    Datum pridružitve
    Nov 2007
    Objav
    97

Privzeto

čist prav imaš (se mi zdi)

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke