Stran 1 od 28 12311 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 276

Tema: Neskončno vesolje

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice slo114
    Datum pridružitve
    Mar 2008
    Objav
    147

Privzeto Neskončno vesolje

a se kdaj vprašate o vsolju?
    a je res neskončno?
    kaj pa če ni?
    v katerem prostoru je??
    a je zunej vesolja še n prostor,pa pol še en,...
    al pa..
    da v vesolju nismo sami?
    men se to zdi ful zanimiv pa čudn.
    sam je pa dobr tkole mal tuhta pa teorijo postavt...

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice cesar11
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    6

Privzeto

a ti ves da mi vidimo le 96% vesolja? jaz sem 100% da nismo sami,. zadnjic sem se usral ko sem pogledal uzrak pa se je neki vrtelo nakoncu sem ugotovil da je le iz kazinoja
    !so ful nepravavicni!!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice mzs3
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    358

Privzeto

Citat Originalni avtor slo114 Poglej prispevek
    a se kdaj vprašate o vsolju? Ne.
    a je res neskončno? Ne vem.
    kaj pa če ni? Pač ni.
    v katerem prostoru je?? Ne vem
    a je zunej vesolja še n prostor,pa pol še en,... Ne vem.
    al pa..
    da v vesolju nismo sami? A je to vprašanje? Mislim: Al pa da v vesolju nismo sami? Sploh ne veš, kako bi odgovoril.
    men se to zdi ful zanimiv pa čudn. Lepo to.
    sam je pa dobr tkole mal tuhta pa teorijo postavt... Kaj si napisu tuki!? No, u glavnem, če sem te prav razumel ... ja seveda je dobro, da se malo tuhta o tem ali onem.

In seveda tudi kakšno teorijo tu pa tam postaviti.
    Črke v krepkem v citatu so moji odgovori.
    Tudi sam sem hotel biti policaj, a sem raje končal šolo.

Privzeto

Citat Originalni avtor cesar11 Poglej prispevek
    a ti ves da mi vidimo le 96% vesolja? jaz sem 100% da nismo sami,. zadnjic sem se usral ko sem pogledal uzrak pa se je neki vrtelo nakoncu sem ugotovil da je le iz kazinoja
    Napaka fante!
    če bi spremljal malce razprave o cernu bi slišal da iščejo črno snov, ki je do sedaj še nismo odkrili (zatorej tudi ne videli) in sestavlja 97% mase vesolja. Torej vsaj 97% ne vidmo. Poleg tega ne vidmo nobenih črnih lukenj itd.
    Se strinjam da nismo sami ampak le ugibam.

Vesolje je neskončno, hkrati pa se širi. Kam? To je za hude fizike. Enkrat sm brav primerjavo: predstavljej si da živiš na balonu in veš sam kaj pomen levo desno naprej in nazaj in nimaš pojma da obstaja gor in dol in pol en napihne balon...

Začetnik Avatar uporabnika/uporabnice cesar11
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    6

Privzeto

Citat Originalni avtor Mare10000 Poglej prispevek
    Napaka fante!
    če bi spremljal malce razprave o cernu bi slišal da iščejo črno snov, ki je do sedaj še nismo odkrili (zatorej tudi ne videli) in sestavlja 97% mase vesolja. Torej vsaj 97% ne vidmo. Poleg tega ne vidmo nobenih črnih lukenj itd.
    Se strinjam da nismo sami ampak le ugibam.

Vesolje je neskončno, hkrati pa se širi. Kam? To je za hude fizike. Enkrat sm brav primerjavo: predstavljej si da živiš na balonu in veš sam kaj pomen levo desno naprej in nazaj in nimaš pojma da obstaja gor in dol in pol en napihne balon...
    popravek: 96%
    ostalo nevidimo ker ga ta masa prekriva zato tudi delajo ta poskus"veliki pok" s tem bodo odkrili sestavo te snovi! pejte na un forum kjer majo te stvari o veslocih(resnicne zgodbe)
    !so ful nepravavicni!!

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BIONICLE
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    172

Privzeto

Citat Originalni avtor slo114 Poglej prispevek
    a se kdaj vprašate o vsolju? ja
    a je res neskončno? pomoje je vasolje naskončno. če pi bilo končno si predstavljite: gre ena vesoljska ladja in se zaleti v konc vesolja
    kaj pa če ni?
    v katerem prostoru je?? frnikuli vesolca(hec)
    a je zunej vesolja še n prostor,pa pol še en,...
    al pa.. ne vemo
    da v vesolju nismo sami? 90% da nismo sami (zihr se tud vesolci to sprašujejo)
    men se to zdi ful zanimiv pa čudn. maš prov
    sam je pa dobr tkole mal tuhta pa teorijo postavt...

tako napisano je odgovor

Privzeto

jz se vprašam...in neskončnost nikakor ne morem dojet-kako se neka stvar lahko v neskončnost širi-nekje more bit konc...ampak potem se začne druga stvar-in kje je nje konc.......to mi nikol ne bo jasno-ker si težko predstaljam neskončnost.
    Drugače pa tud jaz vrjamem da nismo sami-mal preveliko je vesolje

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BIONICLE
    Datum pridružitve
    Sep 2008
    Objav
    172

Privzeto

Citat Originalni avtor NoNickName Poglej prispevek
    jz se vprašam...in neskončnost nikakor ne morem dojet-kako se neka stvar lahko v neskončnost širi-nekje more bit konc...ampak potem se začne druga stvar-in kje je nje konc.......to mi nikol ne bo jasno-ker si težko predstaljam neskončnost.
    Drugače pa tud jaz vrjamem da nismo sami-mal preveliko je vesolje

maš prov če bi bli sami bi bil slučaaaaaaaaaj zihr ni niti 0,0001% da smo sami

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice rvi
    Datum pridružitve
    Jun 2008
    Objav
    10

Privzeto

v celem vesolju je tisoče galaksi v vsaki galiaksiji je miljone zvezd in okoli vsake zvezde krožijo planeti nikoli pa se noben clovek prisel v tako bližino druge zvezde da bi videl ali so planeti primerni za zivljenje
    zato je pomoje 10000000000% da nismo sami ali pa vsaj da obstaja planet primeren za zivlenje

Unhappy

Ej a kdaj mogoče razmišlate, da smo ljudje že našli prvi stik z vesolci? (npr. Američani)...enkrat smo se neki pogovarjali in prišli do zaključka da upamo da se to ni zgodil...zakaj? zato, ker če so vesoljčki prišli do nas imajo posledično velikooo bolj razvito tehnologijo...mi smo pa nekaj njihovih prjatlov (verjetno herojev, ker so odkrili nove prebivalce vesolja) odprli in secerali...kaj mislite kakšna vsoda nas čaka v takšnem primeru (še posebi če imajo vesoljčki karakteristeke američanov)?????

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •