Stran 28 od 28 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 18262728
Rezultati 271 do 276 od 276

Tema: Neskončno vesolje

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice nasri
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    398

Privzeto

hehe zanimiva tema.
    Pomoje da vesolja ne bomo nikol do konca odkril. Cez ksne 50-100 let pa bomo ksn planet naselil pa ksno novo vesolsko raso odkril.
    wtf

Imperator
    Datum pridružitve
    Apr 2008
    Objav
    405

Privzeto

Citat Originalni avtor eRn Poglej prispevek
    glede boga,...Ali je on naredu svet oz. vesolje, zemljo, našo civilizacijo? odgovor NE
    Lol en človek bi pomahu z čarobno palčko pa bi nastou svet zdej če obstaja, obstaja v naši glavi domišliji, mogoče življenju po smrti?
    Nebi se strinju.

Dejmo mal za razmislk..

Kaj je blo pred velikim pokom? Nič? Ali samo neki delci al whatever? In kaj je blo pred njimi ?

O tem sem velik razmišlu in prišou do dveh zaklučkou :

1) (če pogledamo iz strani fizike) Lahko bi bilo možno da je čas in prostor v vesolju samo krožnica - Ni začetka in ni konca.
    2) Tukaj se pa zopet zaletimo v nekaj 'nadnaraunega'.
    Toraj jaz osebno - verjamem v boga/bogove. Vrujem v to da obsaja nekaj več od nas, nekaj kar je odgovorno za obstoj človeštva pa take fore.
    Tuki negre za nekega 'človeka ki bi zamahnu s čarobno palčko' in bi nastou svet, človeštvo, posledično civilizacija. Jaz si 'boga' predstaulam zelo drugače. V mojem razmišlanju bog ni neko človeku podobno bitje ampak je..*iščem prave besede*.. celotn sistem. Naprimer narava ima neko svojo voljo, nanjo nemoremo uplivat, če poskušamo se pa obrne proti nam. Čisto tak preprost primer. Celotno vesolje ni programirano ampak ima neko svojo voljo. In usako življenje v telesu ni samo fizika, je nekaj več.
    Nevem če razumete, meu sm težave z iskanjem pravih besed =)

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Bob R0ck
    Datum pridružitve
    Jan 2010
    Objav
    349

Privzeto

eh, o tem sploh ne mislim...: je preveč težko da bi dojel
    ...pa še nekaj... kaj se zgodi potem ko umreš? se reinkreiraš in začneš novo življenje, prejšnega se ne spomniš, ali je po smrti kot da bi večno spal in nič ne čutiš, samo temo vidiš ... to ne spada vse v to temo, ampak je stvar podobna, nerazumljiva
    Like A Boss
    http://www.youtube.com/watch?v=NisCkxU544c
    R.I.P The Boss "He was the best" 1972 - 2009

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice Caspeer
    Datum pridružitve
    Jan 2009
    Objav
    58

Privzeto

Citat Originalni avtor nasri Poglej prispevek
    hehe zanimiva tema.
    Pomoje da vesolja ne bomo nikol do konca odkril. Cez ksne 50-100 let pa bomo ksn planet naselil pa ksno novo vesolsko raso odkril.
    Pomojem marsovci zemljo raziskujejo že nekaj let

Muhahahaha!

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice Juremisko
    Datum pridružitve
    Mar 2009
    Objav
    269

Privzeto

Predstavlej si vesloje kukr vodo u breztežnostnem prostoru , gre in se ne ustav , dokler se ne posuši , ampak vesolje se nima kam posušit( ne more izhlapet ).Potem pa kako ga je lahko skos več ker vode nekrat zmanjka in gre v kaplje - se raztrga , razdeli, vesloju se to ne more zgodit , torej se ne more ustavt. In potem je uprašanje kako lahko iz nč nastane nekej .

Vojskovodja Avatar uporabnika/uporabnice GuSaR
    Datum pridružitve
    Jun 2010
    Objav
    212

Privzeto

Citat Originalni avtor his highness Poglej prispevek
    Ma tudi če Bog ni vsega ustvaru, verujem vanj!

me too

Vsi me dodajte na moj skype:
    Vunix_Legend

Tags for this Thread

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme
  • Lahko pišete replike
  • Lahko dodajate priponke
  • Lahko urejate vaše prispevke
  •