PDA

View Full Version : eX vs Reborn

Strani : [1] 2 3 4 5

john007
01-09-2008, 23:11
nekje sem zasledil da bo vojna med tema aliansama mi lahko malo pojasnite če je to res in kakšne batlreporte če je to res

Metalteeth
02-09-2008, 00:20
Prou čakal sem da nekdo odprl to temo ;)

Zveza Re alians z jz-p ob strani so napovedali vojno eX imperiju :p
Vojna se začne 8ga ob 00:00:01 to je to ubistvu.. reporti še sledijo

Stajerc!!!
02-09-2008, 13:43
Prou čakal sem da nekdo odprl to temo ;)

Zveza Re alians z jz-p ob strani so napovedali vojno eX imperiju :p
Vojna se začne 8ga ob 00:00:01 to je to ubistvu.. reporti še sledijo
Zveza Re alians z jz-p IN ZiN ter -BT- ;-)

radovan
02-09-2008, 15:31
hehe mi je smesno da se mora cela JZP in Re pvezava z pomcjo se vecih alians spraviti na anse krilo na SZ. Kot razumem ste vojno napovedali samo njim,kar sicer ne pomeni da je indirektno niste celemu zdruzenju eX ampak ste pa res huda klapa pacientov ki nima muda niti da bi vsak sam za sebe popucal svoj teritorij. Pa ne misliti da jokam, ker komaj cakam na akcijo itak sem zaradi tega ker ne delam na populaciji padel za celih 100 mest po rangu...se pa lahko pricakuje zelo izenaceno borbo, ceprav je vas precej vec.

jure1
02-09-2008, 15:43
to pa bo vojna skor cel JZ se bo tepu:cool:

corn mix2
02-09-2008, 15:48
ne podcenjujte ally eX... je zlo dobra tko de... morm rečt da ko sm na s1 igrov.. sm meu rečmo igralca eX za soseda :) pa sm biv v tistem obdobju vsai nekoliko kos igralcu eX. sedaj bi z istim acc. blo nezmožno odbivati napade ally eX. GREMO eX!!!!

xxx
02-09-2008, 16:09
hehe mi je smesno da se mora cela JZP in Re pvezava z pomcjo se vecih alians spraviti na anse krilo na SZ. Kot razumem ste vojno napovedali samo njim,kar sicer ne pomeni da je indirektno niste celemu zdruzenju eX ampak ste pa res huda klapa pacientov ki nima muda niti da bi vsak sam za sebe popucal svoj teritorij. Pa ne misliti da jokam, ker komaj cakam na akcijo itak sem zaradi tega ker ne delam na populaciji padel za celih 100 mest po rangu...se pa lahko pricakuje zelo izenaceno borbo, ceprav je vas precej vec.

ja valda da nas ne bojo Re-ji sami napadl... to je isto k da bi skočil pod vlak.
zato so pa hotl da se skupi znebimo borgov da smo zdej samo še mi tuki pa njihovi zavezniki :D

_NightCrawler_
02-09-2008, 16:36
kako pa si drugače mislil radovan?
pa še to bomo verjetno napadali samo tiste igralce, ki imajo populacijo manjšo od 700, ker tistih večjih si nikakor ne upamo.
menim celo, da če bi hoteli napasti enega večjega igralca eX-SZ alianse potem bi rabili podporo še drugih eX alians, da bi ga vsaj izkjlučili iz alianse, ker drugače je res menda tako kot samomor.
pa verjetno dealerja obudit od živih da akcijo organiziru...

tadej444
02-09-2008, 16:39
to bo se zanimivo na katere bi stavili :confused:

yeglic
02-09-2008, 16:44
ne podcenjujte eX posebn pa Re, alianse so zelo dobro organizirane in lahko postane zelo zanimivo in veliko lepih akcij
Re želijo le dobiti SZ saj je to njihov teritorij!

pohan snicel
02-09-2008, 16:49
SZ še zdaleč ni njihov.
Potrebno bo veliko vojske, da porazijo eX-SZ, še posebej če pride pomoč še od ostalih alians eX.

Stajerc!!!
02-09-2008, 16:55
eX, the almighty alliance *roll*

corn mix2
02-09-2008, 17:24
eX ma skor več šans za zmago. zame so bolje organizirani in izjemno velik vojske majo.. še drug primir povem.. pol sm spt na s1 začev igrat in sm bil sosed od enga iz REBORN ally.. ko je meu še 1600pop in se mi njegova vojska ni zdela velika 4000

lp

Stajerc!!!
02-09-2008, 17:29
Seveda so organizirani. Mi pa mamo forum, ki ga nihče ne uporablja; nobenih MMjev; nobene pomoči; med seboj se napadamo; nič ni komunikacije;...
Skratka, ofcourse;-)
Pa ne vzet to, kot, da jih jaz podcenjujem. Zgolj ti jih precenjuješ;-)

lp

jure987987
02-09-2008, 17:32
Seveda so organizirani. Mi pa mamo forum, ki ga nihče ne uporablja; nobenih MMjev; nobene pomoči; med seboj se napadamo; nič ni komunikacije;...
Skratka, ofcourse;-)
Pa ne vzet to, kot, da jih jaz podcenjujem. Zgolj ti jih precenjuješ;-)

lp

o kateri aliansi govoris?

morate racunati da je v aliansireborn in njenih krilah celotna aliansa b~o~r~g oz. njena elita..

Stajerc!!!
02-09-2008, 17:33
Ummm... Sarkazem?

Metalteeth
02-09-2008, 17:38
Ne morš napovedat kdo bo zmagal, ker imajo reji super strateško lego ker so na istem teritoriju.. pa skupi z jzjom so supr ;) .. sam morte vedt da ns exovcov tudi ni malo... pomoje smo glih nek izenačeni, mogoče clo mi v manjšini.. pustmo se presenetit, končno malo prave zabave :D

Stajerc!!!
02-09-2008, 17:39
Me veseli, da se vsaj ti ne precenjuješ:-)

mocozjeF
02-09-2008, 17:48
Sam ste fulllll neotesan! Da se greste bojevat v svetem mesecu Ramadanu.

Jaz bom pa kar sim city vzgal naprej ... itaq ne znam nic vec :( niti do pete ne sezem dealerju al kwa je ze ta infidel :rolleyes:

Stajerc!!!
02-09-2008, 17:52
''Glede sim city-anja nekaterih.

Dober del iz (Svetega) KORANA (prev. in prirejen v slo.) >> in na sodni dan, ko bo Allah sodil vsem bitjem, ki so zivela in zivijo, se bodo tudi gore razpadale kot da so iz bombaza <<

Torej... gradi :) zruseno bo... prej al slej.''

;-)

xerax
02-09-2008, 17:53
mislm da se bodo jz-p in ex še kar nekaj časa gledali pa tipali, ker je preveč na kocki...gre za začetniško vnemo vendar dvomim da bodo 8.9 al kdaj že

Stajerc!!!
02-09-2008, 17:54
Kakor je že mislim da Metalteeth napisal, se vojna NAPOVE 8.9. ob 00:00:01

nori tevton
02-09-2008, 17:55
o kateri aliansi govoris?

morate racunati da je v aliansireborn in njenih krilah celotna aliansa b~o~r~g oz. njena elita..

A midva misliva to isto Borg elito, ki je takoj ko je začelo pokat po njej pustila na cedilu svoja krila in se pridružil aliansam Re? :D To ni blo nič kaj elitno.;) Toda počakajmo na 9.8. pa bo vse jasno.

syphx
02-09-2008, 17:57
Hehe vsi pravite da bo eX zmagal... tako je blo tudi na prejšnjem serverju .. BOS bo zmagal.. majo več vojske... na koncu so pa kunje in rip (re alianse) zmagale...

bene
02-09-2008, 18:10
sam sn član eX in že celi tedn delam samo vojsko kume čakam 8.9 bo pokalo so ž senatori pripravljeni

Stajerc!!!
02-09-2008, 18:12
In misliš, da si edini?

bene
02-09-2008, 18:14
In misliš, da si edini?

kaj zgleda aliansa eX tak ko da ma samo 1 senatora

Stajerc!!!
02-09-2008, 18:17
ROFL!
Uprašal sem te, če misliš, da si edini, ki je delal cel teden vojsko :-D

jure987987
02-09-2008, 19:10
A midva misliva to isto Borg elito, ki je takoj ko je začelo pokat po njej pustila na cedilu svoja krila in se pridružil aliansam Re? :D To ni blo nič kaj elitno.;) Toda počakajmo na 9.8. pa bo vse jasno.

hja..elitno res ni...sm so bli pa najmocnejsi..

Taoist
02-09-2008, 19:29
Sem clan JZP-jevcev...vojna se zdalec ne bo lahko, ampak vrjemi, mi vojsko delamo ze cel mesec, padel sem 200mest

mocozjeF
02-09-2008, 19:33
Fora je v tem da ne pades 200 mest a vendarle delas vojsko 24/7.

radovan
02-09-2008, 20:13
upam samo da bo zanimivo, me pa prav zanima kaksno taktiko boste ubrali, ker ze dva dni studiram kaksno taktiko naj uberemo mi.

nasprotnikov ne podcenjujemo, prav tako pa se jih ne bojimo

bakljava =)
02-09-2008, 20:48
upam samo da bo zanimivo, me pa prav zanima kaksno taktiko boste ubrali, ker ze dva dni studiram kaksno taktiko naj uberemo mi.

eh kje pa... zanimivo? to pa že ne... pa ja nikoli ni bilo zanimivo, ko so se najmočnejše alianse na serverjih začele med seboj napadat... ali se motim? naj me kdo popravi...:p

dreamsnake
02-09-2008, 20:56
hmm, mocozjeF, (pravzaprav sta dva, kajne?)
tu delis nasvete, a nekateri se te se spomnimo s prejsnjega speeda, ko si bil podpora in si si postavil 15c in ga "zaklenil" ... "za spomin", tako da drugi niso niti mogli do njega.

mlajsi in "bolj frisni" igralci se mogoce tega se ne zavedajo, a tisti , ki "skrbijo" za streznik in imajo veeeeliko vecje pravice in moznosti kot 99,9% ostalih, tudi igrajo (hmm, kaj ni xxx (edited) iz ex eden izmed takih?)
na njem, in glede na mocozjefovo preteklost niti ne dvomim , da bo tudi usoda tega streznika prikrojena po volji fantov (in deklet!) "pri koritu".

pisuka, vsaj spremenil bi si ime in se pobarval v svetlejse barve , kot bivsi commi-ji

ostali bomo pac zapravljali nas cas klikajoc v veri, da na tem strezniku tece vse po pravilih.
NOT!!!

[edit] - mocozjeF

nori tevton
02-09-2008, 20:59
Ma daj dreamsnake ne nabijaj. To je blo na prejšnem speedu in se spomim tega. Pač je biu blokiran , kaj zej? Vojna se že začela ni, pa že iščeš izgovore v primeru poraza?

dreamsnake
02-09-2008, 21:06
Ma daj dreamsnake ne nabijaj. To je blo na prejšnem speedu in se spomim tega. Pač je biu blokiran , kaj zej? Vojna se že začela ni, pa že iščeš izgovore v primeru poraza?

eh,nori, ni moj namen nabijanje, samo ohranjanje "zgodovinskega spomina" (wtf) .
sploh sem pa na tem strezniku mala riba, ki jo bo prihajajoca nevihta verjetno obsla, ce je prej ne pohrustajo lacni sosedje :D :P

nori tevton
02-09-2008, 21:11
Lej tut jst sm igrou tisto rundo speeda sam to je že preteklost. Zej je aktualna tale vojna in nič drugega. Kako pa veš, da te bo nevihta zaobšla? :)

mocozjeF
02-09-2008, 21:34
dreamsnake (http://si-forum.travian.com/member.php?u=2008), navajanje podatkov iz igre v katerih se da razbrati nick igralca je prepovedano!

Zato ti v dobri veri svetujem da se danes spremenis svoj post. Ce ti je edit potekel pa ti ga bom jaz + zasolil kako pikco :)

Pisi kar ces... oprosti ker nismo vsi tok pro kukr ti :rolleyes:

glede zgoraj napisanega... ne podcenjujemo! Samo bedak podcenjuje nasprotnika.

Lp

seveda jaz
02-09-2008, 21:47
po mojem bo res huda vojna,v kateri bo padlo kar nekaj vojakov in tudi nekaj alians...kako se je borg branil proti eX-u?Tako se bo tudi Re...sedaj se bo izkazalo kdo so boljši...in zmagovalca verjetno več ne bo ustavil nihče...

vso srečo Re,potrebovali jo boste...

habjanko
02-09-2008, 21:57
zanimivo zanimivo..

podcenjevanje ali precenjevanje
to je vprasanje

_NightCrawler_
02-09-2008, 22:06
vprašanje je tud kok si sposobn in pametn, da morš za 100 mest padit, da nardiš vojsko :)

bakljava =)
02-09-2008, 22:12
dreamsnake (http://si-forum.travian.com/member.php?u=2008), navajanje podatkov iz igre v katerih se da razbrati nick igralca je prepovedano!

Zato ti v dobri veri svetujem da se danes spremenis svoj post. Ce ti je edit potekel pa ti ga bom jaz + zasolil kako pikco :)

Pisi kar ces... oprosti ker nismo vsi tok pro kukr ti :rolleyes:

glede zgoraj napisanega... ne podcenjujemo! Samo bedak podcenjuje nasprotnika.

Lp

Ful je težko ugotovit tvoj nick;)

Hvala, ker si me resil dela :)

mocozjeF

dreamsnake
02-09-2008, 22:46
eh,moco, ti mi kar poeditiraj post (edit mi je res potekel, in glede omenjanja imen sem bil res nepozoren),
saj glede tvojega odnosa do igre in igralcev v njem ne bom vec izgubljal ne besed ne casa.
pa uzivaj pri svojem koritu, dokler ga imas.

n0g00dah
03-09-2008, 10:59
eno vprašanje: glede na to da so "podpora" in ostalo, zakaj hudiča bi potem "goljufali" oziroma delali stvari, ktere sami PREGANJAJO?

a ni to malo čudno?

n0g00dah
03-09-2008, 11:12

taktika je jasna: napade izvesti takrat ko so vsi v šoli torej; napadi od 8h zjutri do 14h

uspeh garantiran

bakljava =)
03-09-2008, 11:38
taktika je jasna: napade izvesti takrat ko so vsi v šoli torej; napadi od 8h zjutri do 14h

uspeh garantiran

Jah pomoje tut ja:) Da ne boš mislu da smo v Refamiliji srednješolci pa osnovnošolci... Smo že kr krepko čez 20 let in več... Vsaj večina;) Pa pokat bo začelo ob dogovorjenem času 00:00:01... Takrat štartajo vojske in to je to... Ne bo se nič čakalo do jutra...

n0g00dah
03-09-2008, 11:41
Jah pomoje tut ja:) Da ne boš mislu da smo v Refamiliji srednješolci pa osnovnošolci... Smo že kr krepko čez 20 let in več... Vsaj večina;) Pa pokat bo začelo ob dogovorjenem času 00:00:01... Takrat štartajo vojske in to je to... Ne bo se nič čakalo do jutra...

fajn boš "kanon futer", prve dneve veš da so vsi bunkerji postavljeni, ker vsi čakajo.....

tko da kr "z glavo v zdi"

:)

bakljava =)
03-09-2008, 11:51
fajn boš "kanon futer", prve dneve veš da so vsi bunkerji postavljeni, ker vsi čakajo.....

tko da kr "z glavo v zdi"

:)

:confused: Vrjetno še nisi slišu da nekdo mora razbit kak bunker a ne? Pa s pravo taktiko se marsikaj da nardit... Za taktiko še tut vrjetno nisi slišu...;)

Ps: Tu se napiše z ovnom v zid:)

n0g00dah
03-09-2008, 12:39
:confused: Vrjetno še nisi slišu da nekdo mora razbit kak bunker a ne? Pa s pravo taktiko se marsikaj da nardit... Za taktiko še tut vrjetno nisi slišu...;)

Ps: Tu se napiše z ovnom v zid:)

zato pa pravim da si ti kanon futer tako da, GAS pa RED BULL v rit

CRASSVS
03-09-2008, 14:04
LOL bakljava. Ti boš nogi pamet solil ja.

Noga, ne provociraj no. Nubi ne zastopjo tega :P

bakljava =)
03-09-2008, 14:39
LOL bakljava. Ti boš nogi pamet solil ja.

Noga, ne provociraj no. Nubi ne zastopjo tega :P

:confused:

O fak no.. Pa ne me z noobom zmerjat... Fak kk se zdej sekiram... Nevem.. Zdej pa res nevem a bi šol naredit samomor al počakam do nedelje da pošljem napade pa ga pol naredim... Totalno si mi zbil moralo z noobom.. Nikoli več ne bom isti.. Odslej naprej zeva velika praznina v mojem srcu:cry:

Ps: nisem še bil v vojski tk da nevem kaj je to;)

n0g00dah
03-09-2008, 15:32
ne sekiraj se, prosim pa da prilimaš tvoj prvi napad :) z ovnom v zid

yeglic
03-09-2008, 19:53
Mogoče napaka ni bila le žaljenje, mogoče kakšno drugačno žaljenje, ki pa ga seveda ti "profi" ne boš priznal! Pa ne pis na forumu take stvari pomilovanja vredne ...

jek
03-09-2008, 22:42
ljudje, kaj se tko prepirate, sej zunej sije sonce (oz. je sijalo pred parimi urami), trava cveti in nasploh je vse super :) gdo zmaga, sploh ni važn, važn je sam to, gdo je na končni žurki :P če pa že žalte, žalte na tak način, da ne bojo vsi posti editirani in udeleženci banani. nejmamo tud gostje kej od tega!

in pomnite: esmeralda ma vas rada!

yeglic
03-09-2008, 22:47
haha jek:D Sam še ti mankaš da eno fejst debato udarmo :)

btw tole je sam predvojna propaganda, sam ne ratuje lih prov dobr

indycar
03-09-2008, 23:55
haha jek:D Sam še ti mankaš da eno fejst debato udarmo :)

btw tole je sam predvojna propaganda, sam ne ratuje lih prov dobr

seveda če pa jek na piru sedi namest forum čekira pa polena na ogenj meče ;)

director
04-09-2008, 12:39
ta vojna bo trajala do konca serverja, oboji imajo veliko šans za zmago, zmagala bo organiziranost napadov in ne količina vojske. se že veselim popestritve že takoj na začerku serverja:D

jek
04-09-2008, 18:12
seveda če pa jek na piru sedi namest forum čekira pa polena na ogenj meče ;)

kaj da na piru sedim, tukej sm :) starši se zanimajo za politiko v parlamentu js pa na travianu :P če ni časa igrat, pa vsaj govorim

btw: lah bi določil en plac, kjer se jutr na siolovi žurki vidmo, gdor pride. da se nasprotniki kej u živo vidte. alpa raj ne, da neboste vsi frendi ratal med sabo, pol pa sploh vojne ne bo xD

bakljava =)
04-09-2008, 18:19
ok a se sam men zdi al je bilo par postov na temo zaklepa računov igralcev Re zakljenjenih? Ziher si mel ti prste vmes MozocjeF al ka si že

mocozjeF <- je pravilno zapisano

Oseba, ki je spreminjala brisala poste ni dolzna, da to oznaci.

Pa nehaj me ze enkrat reklamirat.

mocozjeF osabni dolgouscek
se vedno podpise pod svojim delom (edit-delete-ban itd.)

Greg Howe
04-09-2008, 18:32
sicer je to offtopic ampak bom vseeno napisal. niso Re bili blikorani ampak eX, zakaj pa nebom pisal ker je baje prepovedano povedati da so zdaj ze profili lahko dovlj za kazen;)

habjanko
04-09-2008, 19:02
sicer je to offtopic ampak bom vseeno napisal. niso Re bili blikorani ampak eX, zakaj pa nebom pisal ker je baje prepovedano povedati da so zdaj ze profili lahko dovlj za kazen;)

amm ne! jz sm Re in sm bil blokiran.. in ja, vsaka nespodobna beseda v profilu lahko pomeni ban. proti pravilu nimam nic ce se bo izpolnjevalo dosledno. zaenkrat temu ni tako saj sem nasel kar nekaj igralcev ki jim racun ni zaklenjen.

Greg Howe
04-09-2008, 19:12
Mislim da je to kar se grejo na s1 kratenje svobode govora. V kolikor direktno ne žališ nekogar, mislim da to ni prejršek, ampak OK če je bomo pa brisali račune, kar je dogovor v aliansi eX...in upam da boste tudi ostali sodelovali

6pack
04-09-2008, 20:38
Ex- privrzenec ;)

Povedal bom samo dvoje:

- če se greste vi "umazano igro" se pa bomo še mi
- če ste vi izkušeni igralci, na kakšen način ste potem igrali na s1 in preživeli

Tisti, ki so se šli umazane igrice že vedo o čem govorim. Ostalih se pa to ne tiče. Vsak bo enkrat prišel na svoj račun, na takšen ali drugačen način.

Lp, unknown!

Stajerc!!!
04-09-2008, 20:44
Prosim te, da ne pridigaš o podli in umazani igri. Vpleteni tak poznajo zakaj se gre.

Greg Howe
04-09-2008, 20:50
Ex- privrzenec ;)

Povedal bom samo dvoje:

- če se greste vi "umazano igro" se pa bomo še mi
- če ste vi izkušeni igralci, na kakšen način ste potem igrali na s1 in preživeli

Tisti, ki so se šli umazane igrice že vedo o čem govorim. Ostalih se pa to ne tiče. Vsak bo enkrat prišel na svoj račun, na takšen ali drugačen način.

Lp, unknown!

Če je to letelo na mene mi razlozi kaksno umazano igro se gremo ce je eden izmed nasih top3 igralcev blokiran poleg se vecih drugih igralcev. Blok pa so dobili zaradi imen naselij. Da vam dam primer:

Igralec xxx je imel naselja poimenovana po koncentracijskih taboriscih. Zakaj jih je imel tak poimenovane je njegova stvar, zaenkrat pa se nisem zasledil da je to žaljivo ali kaznivo.

6pack
04-09-2008, 20:57
Prosim te, da ne pridigaš o podli in umazani igri. Vpleteni tak poznajo zakaj se gre.

No pa mi zdaj pojasni kako si vedel o čem govorim, če to vemo samo mi znotraj in seveda tisti, ki so to storili, posredno ali neposredno.. me sploh ne zanima. To kar ste oz. so storili ni bilo korektno, če se motim mi povej zakaj.

Ni na tebe letelo CARCAS, temveč na nasprotnike oz. na tiste, ki so začeli s tisto igro...

lp

mocozjeF
04-09-2008, 21:10
http://www.dmko.info/amf.jpeg

Stajerc!!!
04-09-2008, 21:13
No pa mi zdaj pojasni kako si vedel o čem govorim, če to vemo samo mi znotraj in seveda tisti, ki so to storili, posredno ali neposredno.. me sploh ne zanima. To kar ste oz. so storili ni bilo korektno, če se motim mi povej zakaj.

Ni na tebe letelo CARCAS, temveč na nasprotnike oz. na tiste, ki so začeli s tisto igro...

lp
Nisem nikjer napisal da govoriva o isti stvari. Hotel sem povedati, da tudi vi igrate podlo igro, pa čeprav tu dokazujete nasprotno. Je RADLER napisal post, ki je bil prekopiran iz eX foruma, v katerem jasno piše, da se podla igra res izplača.

lp

habjanko
04-09-2008, 22:25
se popolnoma strinjam.. svoboda misljenja in govora je osnovna clovekova pravica. nekateri profili, imena itd so resnicno provokativni, vendar to ni isto kot zaljenje. ce bi bil umetnik bi temu rekel moderna umetnost tako pa je zaljenje. 3/4 teh obtozb v konstruktivni debati ne bi izdrzalo pol p*č** hladne vode.

nikogar ne obtozujem saj nimam dokazov in tudi ne poznam vseh sporov iz prejsnega serverja, lahko pa izrazim svoje mnenje da tukaj nekaj smrdi.

arbeit macht frei :D gesuntheit

n0g00dah
05-09-2008, 08:21
mislim da so teme o "taboriščih" še vedno pri naketerih zelo zelo zelo OBČUTLJIVA tema in tako da.....

tudi sam sem enkrat na .com imel napisano samo, "Too bad that Hitler missed you" pa sem fasal ban

tko da...dejmo raj temo

EX vs Re

še 3 dni

pol pa čakam od bakljave direktnga v "ziD"

mocozjeF
05-09-2008, 09:24
Ah ne mesat hruske pa jabolka.

Isto IQ... je cist ok. Sam na .com sem enga vprasal koliko ma IQ, ker napada z falangami... in sem fasal ban.

n0g00dah
05-09-2008, 10:32
Ah ne mesat hruske pa jabolka.

Isto IQ... je cist ok. Sam na .com sem enga vprasal koliko ma IQ, ker napada z falangami... in sem fasal ban.

hotel sm dati primerjavo, o toleranci za BAN

bakljava =)
05-09-2008, 10:33
mislim da so teme o "taboriščih" še vedno pri naketerih zelo zelo zelo OBČUTLJIVA tema in tako da.....

tudi sam sem enkrat na .com imel napisano samo, "Too bad that Hitler missed you" pa sem fasal ban

tko da...dejmo raj temo

EX vs Re

še 3 dni

pol pa čakam od bakljave direktnga v "ziD"

da ne boš mislu.. js reportov ne mislim limat tlele gor

n0g00dah
05-09-2008, 10:58
da ne boš mislu.. js reportov ne mislim limat tlele gor

pa dej no rad bi videl tvojo strategijo in taktiko

6pack
05-09-2008, 17:23
Nisem nikjer napisal da govoriva o isti stvari. Hotel sem povedati, da tudi vi igrate podlo igro, pa čeprav tu dokazujete nasprotno. Je RADLER napisal post, ki je bil prekopiran iz eX foruma, v katerem jasno piše, da se podla igra res izplača.

lp

Ti res ne razumeš mojih besed. Jaz nisem nobenega imensko oznacil. Rekel sem, da je ta post namenjen tistim, ki so zakuhali nekaj. Kaj je bilo zakuhano pa vemo samo mi v eX in tisti, ki so to storili !!

Konec debate. Če imaš kaj za pripomniti, povej, sicer pa ne bluzi nekaj, če sploh ne veš o čem se gre !! Če se motim in veš o čem se gre, potem si ti eden tistih krivcev, za to kar se je nekaterim zgodilo.

lp

Drizzt
06-09-2008, 14:35

lp

Lej stari, sploh nimaš kaj govorit. Se mi je zdelo fer, da vam vsaj povemo, da gremo v vojno, in vas malce celo prirpavili na to, v vašo korist, pa vam niti to ni všeč?

"Če boste vi igrali podlo, bomo pa še mi."

Jaz sem to prvi rekel. Zdaj pa se greš lahko tudi zakopat zaradi mene.

O načinu dela raznih "skrbnikov" na serverju pa sploh nebi govoril. Izkoriščevanje poznanstev in posledično funkcij zato, da bi sebi in svojim zaveznikom prinesel zmago... to bi bila zagotovo fer igra, praviš?

Daj no...
Meni je enostavno tako igro težko igrat. Kaj imaš od tega, če zmagaš na nepošten način?
Res zadnji Si1 server, ki ga igram. Kuhne in afere kar ene za drugim...

RADLER
06-09-2008, 15:23
Ti res ne razumeš mojih besed. Jaz nisem nobenega imensko oznacil. Rekel sem, da je ta post namenjen tistim, ki so zakuhali nekaj. Kaj je bilo zakuhano pa vemo samo mi v eX in tisti, ki so to storili !!

Konec debate. Če imaš kaj za pripomniti, povej, sicer pa ne bluzi nekaj, če sploh ne veš o čem se gre !! Če se motim in veš o čem se gre, potem si ti eden tistih krivcev, za to kar se je nekaterim zgodilo.

lp

Da mal še tistim povemo,ki ne vedo za kaj se gre.
Nekaj članov ex ima blokiran račun-razlog neprimerne besede v profilu oziroma neprimerna izbira imen naselij...Lahko si pogledate ,da ne pišem imen... Nekateri imajo res poseben smisel za humor.:-?

In kaj potem ex naredi ? Seveda avtomatsko so krive Re-alianse...
Mi smo jih(kao) prijavil.Čez noč se spravijo nad Re in pošljejo spisek Mh-ju.
Zjutraj polno blokiranih računov.
Če to ni podla igra z strani ex-ov,potem pa res ne vem...

Sicer pa tale dotična oseba pri ex,ki ima zablokiran račun še naprej trdi,da ni nič spornega pri imenih naselij, to IGRO igrajo tudi 8 letni otroci,da sam sebi ne priznaš,da so imena vsaj sporna, se mi zdi popolnoma egoistično !

Greg Howe
06-09-2008, 15:33
Da mal še tistim povemo,ki ne vedo za kaj se gre.
Nekaj članov ex ima blokiran račun-razlog neprimerne besede v profilu oziroma neprimerna izbira imen naselij...Lahko si pogledate ,da ne pišem imen... Nekateri imajo res poseben smisel za humor.:-?

In kaj potem ex naredi ? Seveda avtomatsko so krive Re-alianse...
Mi smo jih(kao) prijavil.Čez noč se spravijo nad Re in pošljejo spisek Mh-ju.
Zjutraj polno blokiranih računov.
Če to ni podla igra z strani ex-ov,potem pa res ne vem...

Sicer pa tale dotična oseba pri ex,ki ima zablokiran račun še naprej trdi,da ni nič spornega pri imenih naselij, to IGRO igrajo tudi 8 letni otroci,da sam sebi ne priznaš,da so imena vsaj sporna, se mi zdi popolnoma egoistično !

Daj ne pisi neumnosti. Pa kaj ce igrajo 8letni otroci to igro? Imena niso sporna, ce pa tebi so sporna pa napisi zakaj naj bi bila sporna? Meni je sporen tvoj nick, ker pijem samo češko pivo in me z tem ko imaš nick radler neposredno žališ.

Podla igra z naše strani? HAHAHAHAHAHA

Kar seješ to žanješ in prav to se je zgodilo vam

nori tevton
06-09-2008, 17:24
Radler s tvojim argumentom bi se strinjal, če bi živel v Severni Koreji, kjer je svoboda govora neznanka. Če pa se to zgodi v neki demokratični državi, se mi to ne zdi sprejemljivo. Potem je najbolje, da imamo vsi imena naselj nekakao takole: 1.Novo naselje 2. Novo naselje 3.Novo naselje , ... itd

Vsakdo si pač izbere poimenovanje ki mu je všeč. Če se s temi poimenovanji Admin ne strinja lahko to osebo opozori na to in prepričan sem, da bi se to vse uredilo. Ne pa, da ti takoj zablokirajo račun, ispraznijo skladišča in podobne nemunosti. Le en opozorilni IGM bi zadoščal. Toda namesto tega so raje našega igralca kaznovali.

Zakaj menimo, da stoji Re za tem? Preveliko naključje je, da Admina poimenovanje njegovih mest začne motiti 12 tednov po začetku servera, prej pa je bilo vse v redu. Motiti ih začne le par dni pred pričetkom vojne. Razumeš na kaj ciljam ?

Kot ti je že caracas napisal. Kar ste sejali, to boste želi.

lp

n0g00dah
06-09-2008, 23:01
če boste čakal do 8.9 sej nevem če bo kdo sploh še "lahko se tepel" glede na to da bo vse v "banofcih"

dejte se prej usekat

indycar
07-09-2008, 13:37
kolk jih še ni noga ?

jest sem čist zgublen pa še dans bi se lahk počl k jutr šiht pa spet ne bo nič traviana

6pack
07-09-2008, 14:33
Lej stari, sploh nimaš kaj govorit. Se mi je zdelo fer, da vam vsaj povemo, da gremo v vojno, in vas malce celo prirpavili na to, v vašo korist, pa vam niti to ni všeč?

"Če boste vi igrali podlo, bomo pa še mi."

Jaz sem to prvi rekel. Zdaj pa se greš lahko tudi zakopat zaradi mene.

O načinu dela raznih "skrbnikov" na serverju pa sploh nebi govoril. Izkoriščevanje poznanstev in posledično funkcij zato, da bi sebi in svojim zaveznikom prinesel zmago... to bi bila zagotovo fer igra, praviš?

Daj no...
Meni je enostavno tako igro težko igrat. Kaj imaš od tega, če zmagaš na nepošten način?
Res zadnji Si1 server, ki ga igram. Kuhne in afere kar ene za drugim...

1. Napoved vojne

Govor ni bil o tem, zato tega ni bilo treba omenjat ;) Če pa si že začel... vi ste nam napovedali in mi smo spostovali PAKT. Bili ste vi fair in bili smo mi. Je tako ali NI ?

2. Če želiš fair igro, potem jo tudi igrajte tako. Kot je povedal nekdo pred mano, ki je istega misljenja kot jaz, zakaj ravno par dni pred uradnim zacetkom vojne ?

To je nekdo prijavil MH-JU in edino "vi" iz Re bi lahko imeli korist od tega, da se blokira nekoga, ki je imel pac v profilu "neprimerne" besede in "neprimerna" imena naselij.

Če bi jaz osebno vedel, da boste to storili, bi potem polovico vas prijavil. Ker pa ste prvi to storili, ste pred tem že obvestili svoje člane, naj popravijo profile... ker po tem, ko sem videl, da je x oseba blockana, sem šel malo čez profile in čudo... kaj je bilo ? Večina teh je imela "lepsi" profil.

Tako, da prosim ne mi tukaj nekaj bluzit in se pretvarjati, da igrate fair igro. Boste že dobili nazaj v taksni obliki ali drugacni ;)

Srečno jutri :x

mocozjeF
07-09-2008, 16:04
Imena niso sporna! So kulturni spomeniki. Ob obletnicah holokavsta se tam odvijajo raznorazne prireditve.
V EU je prepovedana le svastika (pogajajo se da bi prepovedali se srp in kladivo).
Pa se ta se lahko uporablja v ucbenikih.

Ampak travian je travian... admin postavlja pravila.

Enjoy :rolleyes:

Apophis
07-09-2008, 16:09
Pozdravljeni!

Že pred časom sem rekel, da je to moj zadnji slovenski server in tako tudi je. Kolikor imam izkušenj s tujci sem mislil, da so oni res delač od korektnega igranja, sam sem opazil, da je kle z nami slovenčki še slabše... Ne govorim samo za travian ampak tudi za druge nalinijske špile kjer sem sodeloval....

Sedaj neznate drugega, kot pa krivit endruzga, kako si podtikate in sami sebi mečete polena pod noge... Ponavadi jočejo tisti, ki jih je strah nečesa.....

Glede eX-a pa tkole, prleteli ste na mojo past glede skavtanje in ste jo tudi konkretno zagrabli ;), jst sem pričakoval da boste malo bolj aktivni, ne pa da me more potem poskavtat nekdo, ki zapira račun.... So mogoče, kdo česa spet boji? Mend ja ne, s kle so samo pixli....

Še malo glede bivše alianse borg. Jst sem vedel kaj se bo godil, ker večina se je začela skrivati pod imenom in kao da so pod ščitom prve alianse.....
Lahko je biti na vrhu, sam braniti in voditi vrh pa ne.... Nažalsot sem na koncu ostal popolnoma sam za vse, ko sem kirga zaprosil za pomoč, so bili sami izgovori in prenašanje obveznoti na drug druzga. Vseeno to nevelja za vse, so bile določene izjeme, ki so delale tako kot je bilo potrebno. Vedo že sami, kdo so...
Najbolj me je pa prizadelo oz kaplja čez rob je bila pa to, da so me oz ste me določeni krivili za propad borga. Hvala vsem za to gesto...

Vsem želim veliko sreče v prihajajoči vojni, predvsem Rexxx, čeprav je tudi tudi v eXu nekaj mojih dobrih in spoštovanja vrednih igralcev/prijateljev.

Aja pa še to, kle mi je čudn sistem tudi to, da lahko določeni igralci igrajo in delajo kot mmji oz mhji... To jst srečujem prvič....

Lep pozdrav,

Apophis

mocozjeF
07-09-2008, 17:32
Vse je enkrat prvic. Menda nisi prebral nekaj v smislu:

usluzbenci travian.si ter njihovi druzinski clani nimajo pravice sodelovati pri igranju... bla bla.

Lahko pa ti zatrdim sledece:

multihunter/podpora, ki deluje na dolocenem serveru, ne igra se z normalnim racunom.

Moderatorji itd. smo pa loceni od serverjev in to ni nasa skrb. Imamo vso pravico igrati pod ENAKIMI pogoji.

Npr. ... ne vem niti kdo je mh na s1? niti za ostale servere. Toliko o sumu pristranskosti.

p.s: ce bi bilo vse po domace... bi bili ex memberji ne banani.

bakljava =)
07-09-2008, 17:33
Pozdravljeni!

Že pred časom sem rekel, da je to moj zadnji slovenski server in tako tudi je. Kolikor imam izkušenj s tujci sem mislil, da so oni res delač od korektnega igranja, sam sem opazil, da je kle z nami slovenčki še slabše... Ne govorim samo za travian ampak tudi za druge nalinijske špile kjer sem sodeloval....

Sedaj neznate drugega, kot pa krivit endruzga, kako si podtikate in sami sebi mečete polena pod noge... Ponavadi jočejo tisti, ki jih je strah nečesa.....

Glede eX-a pa tkole, prleteli ste na mojo past glede skavtanje in ste jo tudi konkretno zagrabli ;), jst sem pričakoval da boste malo bolj aktivni, ne pa da me more potem poskavtat nekdo, ki zapira račun.... So mogoče, kdo česa spet boji? Mend ja ne, s kle so samo pixli....

Še malo glede bivše alianse borg. Jst sem vedel kaj se bo godil, ker večina se je začela skrivati pod imenom in kao da so pod ščitom prve alianse.....
Lahko je biti na vrhu, sam braniti in voditi vrh pa ne.... Nažalsot sem na koncu ostal popolnoma sam za vse, ko sem kirga zaprosil za pomoč, so bili sami izgovori in prenašanje obveznoti na drug druzga. Vseeno to nevelja za vse, so bile določene izjeme, ki so delale tako kot je bilo potrebno. Vedo že sami, kdo so...
Najbolj me je pa prizadelo oz kaplja čez rob je bila pa to, da so me oz ste me določeni krivili za propad borga. Hvala vsem za to gesto...

Vsem želim veliko sreče v prihajajoči vojni, predvsem Rexxx, čeprav je tudi tudi v eXu nekaj mojih dobrih in spoštovanja vrednih igralcev/prijateljev.

Aja pa še to, kle mi je čudn sistem tudi to, da lahko določeni igralci igrajo in delajo kot mmji oz mhji... To jst srečujem prvič....

Lep pozdrav,

Apophis

jah to je res čudno, da lahko nekdo dela kot mm oz. mh in poleg tega še zraven igra... sploh pa našo politiko na travianu opravljajo sami goljufi tako da kle nimaš nič.. s tem se je treba sprijaznit in upat na najbolšje.. žalostno ni kej

mocozjeF
07-09-2008, 18:34
Bakljava si oznacil travian osebje kot goljufe?

Ce si... napis : Da mislil sem osebje.

Da lahko ukrepam.

Fissico
07-09-2008, 19:01
Tudi meni je to zadnji slo server... Razen če se hudo ne premislim...

Kar se tiče tele blokade... Imena so lahko sporna nekomu, spet drugemu ne - ta blokiran član je sam napisal zelo lepo objavo v domovino traviana, kjer je razložil, zakaj taka imena. Čeprav vemo, da so Nemci alergični na take stvari, mu je celo "šef", ali karkoli je, rekel, da je zelo lepo utemeljil zadevo, a vseeno dvomim, da bo reševal to on. Sem govoril tudi z več MHji tu in raznimi znalci traviana in res redkokomu se to zdi sporno.

Predvsem to, da se blokira nekoga top15 na lestvici, saj ti po eni strani majo neko protekcijo, pa naj so od koderkoli, pač mojstrov se zaradi nekega blagega prekrška, primerljivega prekoračenju omejitve hitrosti za 5 km/h ne blokira... Ne vem - skrajno nesmiselno je tudi to, da ni nobenih opozoril s strani MH-jev, če so se mu zdela imena sporna bi jih naj sam spremenil, ne pa blokiral... Je pa dejstvo, da ga je nekdo prijavil, saj bi MH, v kolikor bi bilo to tako kršenje opazil že prej, ne pa po 2 mesecih ali 3... Ali je bil to Rejevec, ali kaka nedolžna uboga farma, pa ne vemo...

Ampak, udarec je bil hud, kakorkoli se gleda.

tomstarr
07-09-2008, 20:23
tocno tako... zaradi takega odnosa do nas igralcev in se mnogih drugih stvari, je to 100% tudi moj zadnji slo server... mocno pa dvomim da bom sploh se kdaj igral travian niti na slo, niti na kateremkoli drugem serverju... porazno je, da si nekateri mislijo da lahko unicijo vecmesecni trud nekega igralca zaradi povsem SUBJEKTIVE interpretacije imen

sidd.
07-09-2008, 21:59
Še 3 ure pa se bo začelo mesarsko klanje, bomo videli, kdo ima več znanja..

Sam sem na strani Re :)

sidd.
07-09-2008, 22:01
Vojački že na pohodu.. :D

Stajerc!!!
07-09-2008, 22:02
Že kdo kaj živčen? xD

nori tevton
07-09-2008, 22:30
Ne bi rekel da sem živčen, bolj navdušen, da je končno ta server postal eden najbolj zanimiv pri nas ;)

feanor
07-09-2008, 22:45
menda se začne ob 00:00
zakaj jst že dobivam napade :S

Metalteeth
07-09-2008, 23:41
mogoče zato ker ti sploh nisi v reborn ali eX oziroma v enem izmed kril ? =)

feanor
08-09-2008, 00:00
Ja verjetno je to razlog :)
Dej MT pls povej a je fejk :) ti bi že mogu vedt :P

Uglavnm, ob 00:00 se menda začne, bomo vidl zjutri če bo že kej žrtev ;)

Urossx
08-09-2008, 00:18
Oh seveda pripravljeni so bunkerji counter attacki se stimajo itd itd mi je ze malo zal da se nisem prej registriral ampak igram z nekom...

eX je dobra ally oz bolja od Reborna(bunkrji z 10k sulicam 4k paladni itd itd) :)

Greg Howe
08-09-2008, 01:12
Mi je bilo smesno ko so nasi v eX fejkali. Ko pa zdaj sittam eX-SZ pa mi je prav slabo...kaksno fejkanje od izkusenih in prekaljenih Re alians. Eh mislim da se moje igranje na s1 kmalu zakljuci, sem prevelik travian fanatik, da bi se boril se z parimi dobrimi igralci...skoda ker je bil zacetek perspektiven...decki dajte pokazite ze nekaj znanja!

RADLER
08-09-2008, 02:37
Pa sej to ni fejkanje,to je samo pregled obrambe sovražnika,prav tako kot imate vohune vi,jih imamo tudi mi..
Ne moreš verjet kaj naredi 50 evrov.... hehe

Greg Howe
08-09-2008, 02:48
http://travilog.org.ua/si/4321152/77670e0d70ce10ce70007e0344625f2f

A boli to dragi moji Re?

RADLER
08-09-2008, 03:39
Preveč sem že imel žita v minusu,saj sem že pred napadom povedal...
Nekdo mora samo katase štancat,če ne sploh ne bo zanimivo;)

mocozjeF
08-09-2008, 07:38
Jao! Kaj nisi rekel za zito. Jaz ga mam se prevec... proklet sim city style :/

n0g00dah
08-09-2008, 08:43
prvi ze že naletu na zid kolikor sem videl, je pa to bila lepa vojska, za moje pojme malce premalo konjev

nori tevton
08-09-2008, 12:07
Au tisto zabijanje v bunker je blo pa boleče :D Še kakšen dober report?

tonehac
08-09-2008, 14:13
Izgleda, da ex-i zaenkrat zgubljajo, vsaj na sz.

Metalteeth
08-09-2008, 14:28
kokr jz vem, ni glih izgubljanja... če pa misliš popualcijo pa ne pomeni da izgubljamo ampak je samo par igralcev zaradi varnosti šlo vn, ampak so še vedno del exa... (reku sm kokr jz vem, da me nau zdej kdo po kle za besedo držu)

Stajerc!!!
08-09-2008, 15:04
10865 136459 08. Sept
19977 102811 07. Sept

Pa je komaj dobra polovica dneva :-]

nori tevton
08-09-2008, 17:41
In ti misliš, da ste to vi vse naredli? Če še ne veš je nekaj naših igralcev Ex SZ šlo za nekaj časa ven iz alianse zarad vohunov, ki vem, da ih imamo. Tko, da se ne hvali če ne poznaš okoliščin. A tistih par izgubljenih napadlnih vojsk vaših igralcev ne boš komentiral?

Aia pa tudi nekaj vaših igralcev je izgubilo vso vojsko, enemu smo tudi vas prevzeli in mu metropolo sesuli. Samo tega ste po hitrem postopku ven vrgli. Res lepo ste pokazali vašim igralcem kaj ih čaka, če ih uničimo ;)

Reportu se mi ne da lepit k ih moram delat anonimne pa naše enote skrivat, pa to. Čeprou ne vem sploh če je to potrebno, ker itak vam vohuni to povedo :D

6pack
08-09-2008, 17:45
http://travilog.org.ua/si/4321152/77670e0d70ce10ce70007e0344625f2f

A boli to dragi moji Re?

Ne bo nobeden Re komentiral taksno dokaj solidno vojsko ?

Tai, ta izkusnja naj ti bo v poduk. Kaj ne veš, da je pravilna kombinacija pehote in konjenica nekaj najpomembnejsega v "cistilcih" :P

Oprostite Re člani, ampak si ne morem kaj, da vas ne bi malo sprovociral ;) Pred vojno ste bili glasni, me zanimi kako se boste oglasali cez kaksen teden, ko boste še sami fasali :)

Vsi eX alians fanatiki navijajte za nas in nas spodbujajte še bolj, kajti, če ne boste, nase vojske ne bodo imele motivacije... heh.

Good BYE :cool:

Stajerc!!!
08-09-2008, 17:48
In ti misliš, da ste to vi vse naredli? Če še ne veš je nekaj naših igralcev Ex SZ šlo za nekaj časa ven iz alianse zarad vohunov, ki vem, da ih imamo. Tko, da se ne hvali če ne poznaš okoliščin. A tistih par izgubljenih napadlnih vojsk vaših igralcev ne boš komentiral?

Aia pa tudi nekaj vaših igralcev je izgubilo vso vojsko, enemu smo tudi vas prevzeli in mu metropolo sesuli. Samo tega ste po hitrem postopku ven vrgli. Res lepo ste pokazali vašim igralcem kaj ih čaka, če ih uničimo ;)

Reportu se mi ne da lepit k ih moram delat anonimne pa naše enote skrivat, pa to. Čeprou ne vem sploh če je to potrebno, ker itak vam vohuni to povedo :D
Kje v mojem postu ti vidiš, da se hvalim? Samo hotu sem pokazat, da je server zanimiv, kar lepo ponazori število žrtev na serverju..

Tai, ta izkusnja naj ti bo v poduk. Kaj ne veš, da je pravilna kombinacija pehote in konjenica nekaj najpomembnejsega v "cistilcih" :P

Oprostite Re člani, ampak si ne morem kaj, da vas ne bi malo sprovociral ;) Pred vojno ste bili glasni, me zanimi kako se boste oglasali cez kaksen teden, ko boste še sami fasali :)

Vsi eX alians fanatiki navijajte za nas in nas spodbujajte še bolj, kajti, če ne boste, nase vojske ne bodo imele motivacije... heh.

Pač se je razkantal, kaj naj zdaj? Saj vi ste tudi lepo število obrambe zgubil :-)

xerax
08-09-2008, 18:46
ja vendar tuki je še en faktor pomemben-morala... mislm da ti je če sodeluješ v bunkerju pa razbiješ tolk vojske velik lažje pr srcu ko klikneš na barake za delat spet vojsko kot pa unmu k je zgubu v napadu...tudi za ostalo ekipo deluje taka dobljena bitka zelo pozitivno, sicer pa kot star pregovor pravi: "ena lastovka še ne prinese pomladi"...boj bo še dolg in poln preobratov...
veliko užitkov ob igranju:cool:

Stajerc!!!
08-09-2008, 19:05
Že, že..
Kar pa moraš tudi upoštevat, da se tako število sekirc naredi v dokaj kratkem času. Naprimer z barakami na stopnji 20, jih na dan lahko narediš max. 445 [če je moje računanje pravilno, seveda:)]. Sekirc je blo točno 10313. Če 10313 delimo z 445, dobimo 23.18, tam nekje. Torej bi se takšno število sekir obnovilo v dobrih 23 dneh, za kar pa rabiš barake na stopnji 20 in pa seveda - surovine :-)

lp

xerax
08-09-2008, 19:31
Že, že..
Kar pa moraš tudi upoštevat, da se tako število sekirc naredi v dokaj kratkem času. Naprimer z barakami na stopnji 20, jih na dan lahko narediš max. 445 [če je moje računanje pravilno, seveda:)]. Sekirc je blo točno 10313. Če 10313 delimo z 445, dobimo 23.18, tam nekje. Torej bi se takšno število sekir obnovilo v dobrih 23 dneh, za kar pa rabiš barake na stopnji 20 in pa seveda - surovine :-)

lp

kaj ma to veze z moralo nevem, sicer pa bunkerja ni sam eden postavlju tko da tudi igralci ki so sodelovali v bunkerju ne bodo rabli 100 let da si opomorejo...kar si pa ti pozabil je to da brez sekirc ne moreš ropat;) tko da pride sam futranje v poštev...tko da tisti smeško zraven surovin je čist brezveze ga lahko editeraš, razen če ti je mega ko futraš enga igralca:confused:
malo za šalo malo za res;)
lp

bakljava =)
08-09-2008, 19:44

halo mojster ne omenjat nickov tlele gor ok? ni dovoljeno a veš? no kje si zdej mozoFo bla bla bla nevem kaj že, da boš podelil kak ban ko tk rad pravilno ukrepaš

Stajerc!!!
08-09-2008, 19:45
Glede futranja je tako. V Re aliansah je okoli 140 članov. Če vsak pošlje 1000-2000 vsake surovine, potem to znaša 140000-280000 vsake surovine na dan. In če dobivaš to 2-3 dni, potem se vojska kaj hitro obnovi:-) Ne bom pa tudi trdil, da ta napad ni zbil čisto nič morale;-)

P.S.: Smejkota ne morem več editirat

bakljava =)
08-09-2008, 19:52
Jao! Kaj nisi rekel za zito. Jaz ga mam se prevec... proklet sim city style :/

dej ti u izi s tem sim city-jem.. jaooo.. dosadan mal bol.. a veš to je mal pa še bol

aja mocozjeF si : ) dej poprav mi zgornji post ko mi je edit potekel ; )

RADLER
08-09-2008, 20:29
No,no, moja morala ni čist nič na "psu" !
Na ex sem že tretjič izgubil enote,pa tut petič jih bom...;)
Glede surovin se pa ni potrebno bat, žita tolče tolk da glava peče:D, Npc 2x dnevno, zadeva laufa.
Kjer se dela vojska je pa itak vse na 20.Farmam pa že !
I ll be back...Be rekel Svarci.:cool:

6pack
08-09-2008, 20:49
halo mojster ne omenjat nickov tlele gor ok? ni dovoljeno a veš? no kje si zdej mozoFo bla bla bla nevem kaj že, da boš podelil kak ban ko tk rad pravilno ukrepaš

Kje sem omenil ime kaksnega igralca ? Edino ime je bilo "Re člani", teh pa ni malo, ampak več kot 100... sicer pa vsak bedak lahko iz tistega reporta ugotovi kdo je ta napadalec ;)

Prosim za tvoj odgovor.. kje sem omenil kaksno ime vašega člana ?

lp

n0g00dah
08-09-2008, 21:48
mislim da si napisal "Mau Thai"

bakljava =)
08-09-2008, 22:00
Kje sem omenil ime kaksnega igralca ? Edino ime je bilo "Re člani", teh pa ni malo, ampak več kot 100... sicer pa vsak bedak lahko iz tistega reporta ugotovi kdo je ta napadalec ;)

Prosim za tvoj odgovor.. kje sem omenil kaksno ime vašega člana ?

lp

tvoj post: Tai, ta izkusnja naj ti bo v poduk. Kaj ne veš, da je pravilna kombinacija pehote in konjenica nekaj najpomembnejsega v "cistilcih" :P

yeglic
08-09-2008, 22:14
Saj ni važno, napisal je le ime igralca, to pa že ni tak prekršek...

Drugače ti pa svetujem, da se dogovoriš s travian osebjem, da postaneš še ti moderator, če ti to toliko pomeni ...
Travian je igra v kateri naj bi se zabavali ne pa tožili druge itd ...

Razmisli malo o tem saj tudi ti nisi tako "zlat" kot morda misliš, da si --> Nobody is perfect, tut ti ne.

LP

bakljava =)
08-09-2008, 22:20
Saj ni važno, napisal je le ime igralca, to pa že ni tak prekršek...

Drugače ti pa svetujem, da se dogovoriš s travian osebjem, da postaneš še ti moderator, če ti to toliko pomeni ...
Travian je igra v kateri naj bi se zabavali ne pa tožili druge itd ...

Razmisli malo o tem saj tudi ti nisi tako "zlat" kot morda misliš, da si --> Nobody is perfect, tut ti ne.

LP

nobody is perfect, i'm nobody x) ... drugače pa ja ej to je prekršek.. zaradi tega lahka greš sedet.. se mi zdi, da med 5-10 let dobiš za tako zločinsko kazen : D če pa npr. ne daš pri reportu somebody vs somebody pol pa tk bohnedaj te pa čaka dosmrtna ječa tk da tudi tebi svetujem če misliš v bljižnji prihodnosti nerediti kaj takega da dvakrat premisliš : D

btw na eni majci mi piše 100% gold tk da nevem no : D

sploh pa sem ga opozoril na čist prijateljski način a jasno? jasno. me veseli, da sem te naučil manir : D ne men kle bučk prodajat

bom probal postat moderator če ti to tok pomeni ; )
sam se ti pol slabo piše a veš to je to : D

jek
08-09-2008, 22:41
pa ne mi rečt, da v prvem dnevu samo en res konkreten boj :(

bunker je bil dober za to fazo igre. a je bla sreča al znanje bomo pa vidl v naslednjih dneh :)

bravo pa tud taiju za napad, vojska je bla kr konkretna. glede razmerja konjenice in pa nej se odloča vsak sam, kako mu ustreza. popolne forumle ni, premočan je faktor sreče

6pack
08-09-2008, 23:47
Da je to igralec Tai sem izvedel prek statistike TOP10 napadalci ;) Če sem "bister" in sem opazil, da je imel +13k napad točk in sem videl v reportu, da je imel nekdo +10k sekirc in nekaj konjenice.... kaj ni to malo neumno od tebe pa ne zameri...

Lp

yeglic
08-09-2008, 23:49
Zanima me zakaj ste vojno sploh začeli, če je bil le en soliden napad, prej ste se pa skoraj prek foruma stepli ...

Ne sam jezike otresat naredte kej =)

nori tevton
09-09-2008, 09:22
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f3c6493d7

Evo še en najnovejši report. Napadalec je Re, branilec Ex.:D

n0g00dah
09-09-2008, 10:00
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f3c6493d7

Evo še en najnovejši report. Napadalec je Re, branilec Ex.:D

Re letijo na bunkerje kot WP na starem si1

Ex pa zgleda da dobr postavljajo bunkerje

jek
09-09-2008, 10:09
Re letijo na bunkerje kot WP na starem si1

hehe, maš res xD čeprov uradno navijam za Re, je lepo videt da tu eX ni čist nebogljen. bojo pa eX moral tud nazaj začet kej napadat, ker bunkerje postavlat v nedogled ne bo šlo. manj zainteresiranim igralcem že po parih dneh ponavad zmanjka zagona in so pol bunkerji zmer manjši

n0g00dah
09-09-2008, 10:21
hehe, maš res xD čeprov uradno navijam za Re, je lepo videt da tu eX ni čist nebogljen. bojo pa eX moral tud nazaj začet kej napadat, ker bunkerje postavlat v nedogled ne bo šlo. manj zainteresiranim igralcem že po parih dneh ponavad zmanjka zagona in so pol bunkerji zmer manjši

sej mnde pa majo kakšne "Elite napadalce" da bojo usekal, nazaj?

jek
09-09-2008, 12:00
sej to čakam :)

Greg Howe
09-09-2008, 12:40
Saj nasi na SZ, nekaj udarjajo nazaj. Mi ki smo pa pozicionirani na vzhodu pa mamo cca. 20 ur do Re alians, tako da iz tega vidika je malo tezje za nas izvesti napad.

nori tevton
09-09-2008, 13:20
Gospodje Reji so nam napovedali vojno in ne mi njim, tako da mi lahko tudi samo nastavljamo bunkere, v katere se potem oni zabijajo.:D Toda jek tudi mi smo že napadli nazaj. Če se ne motim smo enega vašega igralca totalno sesuli. Prevzeli smo mu eno naselje, metropolo zbili za 400pop itd :D Toda najbol smešno je to, da ste tega igralca po sesutju vrgli ven iz alianse. ;) Lepo ste pokazal ostalim kaj ih čaka, če ih sesujemo.

jek
09-09-2008, 13:56
Gospodje Reji so nam napovedali vojno in ne mi njim, tako da mi lahko tudi samo nastavljamo bunkere, v katere se potem oni zabijajo.:D Toda jek tudi mi smo že napadli nazaj. Če se ne motim smo enega vašega igralca totalno sesuli. Prevzeli smo mu eno naselje, metropolo zbili za 400pop itd :D Toda najbol smešno je to, da ste tega igralca po sesutju vrgli ven iz alianse. ;) Lepo ste pokazal ostalim kaj ih čaka, če ih sesujemo.

hvala za informacije, mam pa pripombo: js ne igram več, zato me ne omenjej kot Rejevca. samo zanimam se za politiko tega serverja in zato obiskujem ta forum

CRASSVS
09-09-2008, 14:58
Toda najbol smešno je to, da ste tega igralca po sesutju vrgli ven iz alianse. Lepo ste pokazal ostalim kaj ih čaka, če ih sesujemo.

To ne pomeni kaj dosti. Lahko, da so ga identificirali kot nekoga, ki se šlepa na zaščito alianse. Takega vržeš ven in ga še sam pofarmaš.

Stajerc!!!
09-09-2008, 17:25
http://travian.ws/analyser.pl?s=si1
;-)

6pack
09-09-2008, 17:27
Tisti, ki so se prej oglasali so zdaj poniknili.

Ko bo naš čas bomo udarili nazaj, zaenkrat pa je bolje uživati ob lepih reportih nasih bunkerjev. Vse ima svoj čas, samo pocakati je treba.

lp

Greg Howe
09-09-2008, 18:47
http://travian.ws/analyser.pl?s=si1
;-)

to je zdaj tebi dosezek? jao pa spravli ste se na alianso ki je slabsa od avse glavne ally, pa to z 2 krilom pa ti je to dosezek LOL

Stajerc!!!
09-09-2008, 18:59
Ti pa si vsemogočen ej!
Nekje je treba začet..

Aja, pa sorry, ker nismo vsi tako pro kot ti.

sidd.
09-09-2008, 19:29
to je zdaj tebi dosezek? jao pa spravli ste se na alianso ki je slabsa od avse glavne ally, pa to z 2 krilom pa ti je to dosezek LOL

In tebi je dosežek, da ste nalimali 2 reporta lepih bunkerjev? Raje poglej, koliko napadov je moralo biti uspešnih, da je 15 eX vasi med top 40 najbolj bombardiranimi in le 2 od Re?

Pa še, kakor vem je bila vojna napovedana z namenom, da Re pridobi področje SZ in ne, da se vsepovprek zbije z eX-i na vseh straneh.

Tako vojno bodo prinesli edinole natarji in posledično WW.

tomstarr
09-09-2008, 20:26
Pa še, kakor vem je bila vojna napovedana z namenom, da Re pridobi področje SZ in ne, da se vsepovprek zbije z eX-i na vseh straneh.

Tako vojno bodo prinesli edinole natarji in posledično WW.

ohohoo, tle se pa malo motis, gospodic sidd... napad na eX, na katerokoli krilo, pomeni napad na celotno eX... in sigurni ste lahko da ne bomo ostala 3 eX krila mirno gledali, ko nam bombate SZ...

bakljava =)
09-09-2008, 20:34
ohohoo, tle se pa malo motis, gospodic sidd... napad na eX, na katerokoli krilo, pomeni napad na celotno eX... in sigurni ste lahko da ne bomo ostala 3 eX krila mirno gledali, ko nam bombate SZ...

zdej pa hit rep med noge pa v drevo :D mah kaki ex-sz.. rajš povejte kokim smo razbili vojsko pa kok jih je zdej v ex-sz farme... bogi so nas zdej prosili za 24 urni nap kao zaradi piknika.. yeah right:)

sidd.
09-09-2008, 20:43
Pa saj sploh ne vem, zakaj taka besedna vojna :D

Naj se kaže z dejanji..

Greg Howe
09-09-2008, 21:06
zdej pa hit rep med noge pa v drevo :D mah kaki ex-sz.. rajš povejte kokim smo razbili vojsko pa kok jih je zdej v ex-sz farme... bogi so nas zdej prosili za 24 urni nap kao zaradi piknika.. yeah right:)

Itak ste res mocni vi Re! Mislim da do zdaj niste pokazali se nicesar, napadate kot kaki zacetniki, fejkate se slabse. Komaj cakam, da se z ekipo spet spravimo na .com server ker mi je to totalno brezveze. Posamezniki v svaki aliansi ki vedo irgati, ostalo pa neki kvazi izkuseni igralci. Dejstvo pa je da bi celi s1 server skupaj bil sposoben za eno posteno alianso na .com ce bi vsi sli na isto stran neba in bi nam uspelo biti dokaj skupaj

tomstarr
09-09-2008, 21:08

ujej... se opravicujem ce si dojel moj post kot neke groznje.. ni bilo tako misljeno, ampak pac dejstvo je, da se najbrz strinjas da tudi vi ne bi mirno gledali, ce bi se aliansa s 3-mi krili spravljala na eno od vasih alians...

kar pa se napa tice, pa se raje pozanimaj predenj trobis neumnosti, ampak ta nap je bil zmenjen ze teden ali celo 2 pred zacetkom vojne ;) take da raje se pozanimaj prej, da se ne smesis takole po forumu ;)

Stajerc!!!
09-09-2008, 21:10
Itak ste res mocni vi Re! Mislim da do zdaj niste pokazali se nicesar, napadate kot kaki zacetniki, fejkate se slabse. Komaj cakam, da se z ekipo spet spravimo na .com server ker mi je to totalno brezveze. Posamezniki v svaki aliansi ki vedo irgati, ostalo pa neki kvazi izkuseni igralci. Dejstvo pa je da bi celi s1 server skupaj bil sposoben za eno posteno alianso na .com ce bi vsi sli na isto stran neba in bi nam uspelo biti dokaj skupaj
Joj, no. Kak tvoj ego ven udarja...

*edit*
Še morda replika na tomstarrjev post. Vem kdaj je bila ta prošnja za enodnevni NAP poslana. Čudi me samo to, da potem govorite, kako igramo mi podlo igro in kaj jaz vem kaj še vse..

yeglic
09-09-2008, 21:12
Smešite se vsi, ki sam gobezdate neki, eX pokažte, tist kar znate sej se sam hvalte kako so drugi n00bi da se fejkat ne znajo pa napadat itd. Če nebi Re znal fejkat pa napadat ... se nebi tako poznalo na analyser-ju naprimer
Vse je kle en blef, skos govorite pa nč ne poveste!

LP

sidd.
09-09-2008, 21:13
@CARCASS
No potem se ti pa opravičujem in ti ne bom več solil pameti. Bomo pa na s1 igrali noobeki, ki nimamo pojma, ampak zame bo server še zmeraj zanimiv.

Pa sploh ne vem, zakaj se vmešavaš v debato, za katero imaš občutek, da je totalno pod tvojim nivojem.. Pojdi na .com pa se tam izkaži!

Metalteeth
09-09-2008, 21:25
Pubi jz res nevem zakaj se kle kregate... V vsaki aliansi je veliko noobov in dosti izkušenih.. ampak tko je na vseh slo serverjih in po moje tko bo še par let... in je bedarija da se kle neki prerekate kdo je večji noob :S

Pa tudi kreganje po forumu ne bo vplivalo na izid vojne ki ga pomoje sploh ne bo ;)

glede piknika... mi smo bli zmenjeni za piknik 2-3 tedne preden so se Reji odločli napovedat vojno SZ-ju ... kaj nej pol nardimo... smo pač lepo vprašal že pred vojno če ste za in seveda pod pogojem da vam to vrnemo ko boste vi imeli piknik ali pač nekaj podobnega da se spoznate... tako da prosim vas ne govorite stvari kako je to podla igra, ker nismo nč ukazali, zahtevali ali kaj podobnega.. na lep način smo pošteno vprašali če nam naklonite eno uslugo.. Ker kakor imam filing je odnos med aliansama kar vredu... edino mali neumni človečki se kregate tukaj po forumu... vojna je samo zato ker Re hoče imeti SZ ne zato ker bi se skregali.. in logika da če se aliansi napadajo ne moremo biti človeški in se normalno sporazomevati je po mojem mnenju malo mim ;)

Drugače pa prosim dragi so-eXovci ne nam delat sramote s spučšanjem na nivo 11 letnikov ko govorite da so nasprotniki noobi pa ne znajo igrat... ker je to čista bedarija raj se na bojišču, po teamplayu izkažte pa jim prek igre pokažte kdo je boljši ne pa z besedami...

Za reje, ne podcenjujemo vas ne skrbte, vemo da niste od muh pa še zgoščeni ste na enem teritoriju tako da bo ta kvazi vojna še zabavna ko se še ostale eX alianse z obrambo in napadom vmešamo..

Se opravičujem za relativno dolg post, ampak sem moral dati to iz mojega sistema.. hehe

lep pozdrav in spoštovanje nasprotnikom, Tvoja rit

bakljava =)
09-09-2008, 22:19
ujej... se opravicujem ce si dojel moj post kot neke groznje.. ni bilo tako misljeno, ampak pac dejstvo je, da se najbrz strinjas da tudi vi ne bi mirno gledali, ce bi se aliansa s 3-mi krili spravljala na eno od vasih alians...

kar pa se napa tice, pa se raje pozanimaj predenj trobis neumnosti, ampak ta nap je bil zmenjen ze teden ali celo 2 pred zacetkom vojne ;) take da raje se pozanimaj prej, da se ne smesis takole po forumu ;)

dober se pa smesim.. za razliko od tebe mene boli kita za vas;=)

1. ne bo te vec bolela
2. ne mi govorit koga naj banam in zlorabljat moj nick v svojih nicvrednih postih

ban 10 dni

mocozjeF

6pack
09-09-2008, 23:14
Smešite se vsi, ki sam gobezdate neki, eX pokažte, tist kar znate sej se sam hvalte kako so drugi n00bi da se fejkat ne znajo pa napadat itd. Če nebi Re znal fejkat pa napadat ... se nebi tako poznalo na analyser-ju naprimer
Vse je kle en blef, skos govorite pa nč ne poveste!

LP

Kaj drugega kot "hehe" ne morem povedat. Vsi nekaj hvalite Re kako rušijo naše krilo, mi pa še začeli z napadi nismo. Umirite se folk, kaj mislite, da vojna med konkurenčnima aliansama traje par dni ;)
Če je bitka dobljena, to še ne pomeni, da je vojna, tako da prosim tisti, ki sploh niste udeleženi v tej vojni ne spamate tukaj nekaj v tri krasne, ane ...

lp

jek
10-09-2008, 09:51
Vsi nekaj hvalite Re kako rušijo naše krilo, mi pa še začeli z napadi nismo.
lp
1.) "vsi"??? kolkr vem je blo do zdej več postov, ki so v oblake postavlal vašo obrambo kt tistih, ki so pohvalil napade Re alianse
2.) če boste predolg čakal z rušenjem, bo Re dobil preveliko prednost in ne boste mel s čim napadat nazaj

enako sm js pisov na prejšnjem si1, ampak zdej, če objektivno pogledam, igra niti ni tko slabše kvalitete kt tam. glavna razlika je v tem, da je tam na strežniku 30k folka, tukej pa samo 10k. kar pomeni, da je v povprečju 3x manj dobrih igralcev. se pa zato najde tud 3x več noobov, ki komej čakajo da postanejo tvoje farme in pol ko postanejo, ponavad niti ne deletajo računa :)
še en primer: moj prvi server je bil .com. začel sem kar dost po začetku serverja a mi je noobu vseeno uspelo kmalu priti v eno boljših alians, ki je na koncu zmagala server (če se še kdo spomni s2.com, RISE). glavna fora pa je, da sem bil takrat s 3k off vojske eden glavnih ofenzivcev in roparjev v aliansi. tko da ne mi o visoki kvaliteti igranja tam...

bravo vodstvu Reja, da so se strinjal z napom. RL mora met prednost pred še nevem kakšno vojno v VL

yeglic
10-09-2008, 14:24
Kaj drugega kot "hehe" ne morem povedat. Vsi nekaj hvalite Re kako rušijo naše krilo, mi pa še začeli z napadi nismo. Umirite se folk, kaj mislite, da vojna med konkurenčnima aliansama traje par dni ;)
Če je bitka dobljena, to še ne pomeni, da je vojna, tako da prosim tisti, ki sploh niste udeleženi v tej vojni ne spamate tukaj nekaj v tri krasne, ane ...

lp

Kdo pravi, da ne sodelujem oz. nisem sodeloval?
"Vsi hvalimo Re" več propagande je za eX vsaj tako je bilo poprej, pa tut vojna ne traja 3 dni ... Z napadi pa le žačnite, če želite kaj sploh narediti ... Be smart! (6pack)

bene
10-09-2008, 16:41
2 stavri za ta del foruma

1. majn gobcanja

2. več reportov

6pack
10-09-2008, 16:52
za jek-a in tistega drugega... reporti so se pokazali, da se utisa tiste gobce, ki prevec govorijo... o tem kako Re rusi SZ ;)

O propagandah pa no comment, če ti praviš, da je vec reklam za eX, potem ti bom dal prav... se mi ne da vec tukaj postat.

beno: pridi v Re in si oglej poste, jaz osebno jih nobenemu tukaj ne bom kazal. Če ste pa tako zelo fircni pa pejte v ReJunior, samo ne smete imeti premajhno pop. :D

Tako... zakljucujem z mojimi posti tukaj.

Se vidimo na bojiscu ;)

lp

bene
10-09-2008, 17:02
za jek-a in tistega drugega... reporti so se pokazali, da se utisa tiste gobce, ki prevec govorijo... o tem kako Re rusi SZ ;)

O propagandah pa no comment, če ti praviš, da je vec reklam za eX, potem ti bom dal prav... se mi ne da vec tukaj postat.

beno: pridi v Re in si oglej poste, jaz osebno jih nobenemu tukaj ne bom kazal. Če ste pa tako zelo fircni pa pejte v ReJunior, samo ne smete imeti premajhno pop. :D

Tako... zakljucujem z mojimi posti tukaj.

Se vidimo na bojiscu ;)

lp

moje mesto je v eX

genie
10-09-2008, 18:05
Objavljanje imen igralcev je prepovedano.

mocozjeF bucko strucko

lp
Sedaj pa res ne razumem. Med prvih 11 je kar polovica članov ex. Če Re alianse niso tega naredile, kdo potem?

Metalteeth
10-09-2008, 18:13
Miholina naprimer je naš predragi admin... ampak jebiga tak je lajf... sam ne govorit da to Re dela...drgač pa nam se nikamor ne mudi še izpopoljnjujemo taktiko... in ko bomo prirpavljeni se bomo pač vmešali.. vem da bodo hude žrtve vmes med našimi ker sami ne morejo proti Re ju ker so na SZ prešvoh.. ampak glede na oddaljneost bodo mogl še neki cajta zdržat ker poskušamo pač ustvart popolno taktiko..
aškao.. ma ne u resnici eX nimamo nč vojske tko da vi kr lepo delite z nami kar čte, šli smo se simcity v upanju da ns noben ne bo napadu...tko da pač jebiga bomo zgubil.. igra je igra

(zdj pa vidmo kok glupih citiranj tega sporočila bo ;) )

Lep pozdrav, uboga simcity Tvoja rit

p.s (zdj se grem pod skalco skrit.. naselja mam usa zašpranjana u pouno tko da upam da nebo nč :( )

nori tevton
10-09-2008, 18:17
Geniu ti pa nisi ravno genij, ker imena igralcev ni dovoljeno objavljati.;)

Re je zaslužen za tiste igralce ki so v aliansi Ex SZ. Za prvega na lestvici je zaslužen naš Admin, ki je igralca kaznoval z 10% znižanjem populacije. Za druge pa so zaslužne druge alianse. Sej bi ti podobno pokazal z Re alianso na analyzeru, vendar je to malo težje, ker vi tiste, ki sesujemo mečete vn iz alianse :D

reddevil123
10-09-2008, 18:29
Re so sam prebećniki in še taki ki so bili prej pri BORG in vejo za določene člane kolko vojske majo pa nimajo hrabrosti za orng napad..

Ker vejo da je EX organiziran

Greg Howe
10-09-2008, 18:36
Smešno se mi zdi, da kažete statistiko zrušenih naselij v eX-SZ. Pa pokažite statistiko drugih kril eX ki jim pada populacija. Tega pa ne najdete?

Lahko je vam bojevati vojno z številčnejšo majnšim in šibkejšim nasprotnikom, pa še takrat vam ne uspeva...Sami niste upali napovedati vojne, rabili ste pomoč JZP ZiN in BT da ste kaj naredili.

c0fko
10-09-2008, 19:08
Če je kdo prebral je ... raje nebom komentiral ... ampak se še naprej smejal bvz komentarjem in poslušanja kako je eX bogi sedaj ko je vojna ... in kako Re vse vejo ... tipično ko nekdo izgublja da se take govorice pojavljajo....

Pa brez zamere ...

Lp

director
10-09-2008, 19:11
haha, če bi napadl sv, to bi šele padal, zdi se mi da ne bi blo več spanja za re in podobno:D

Stajerc!!!
10-09-2008, 19:36
Smešno se mi zdi, da kažete statistiko zrušenih naselij v eX-SZ. Pa pokažite statistiko drugih kril eX ki jim pada populacija. Tega pa ne najdete?

Lahko je vam bojevati vojno z številčnejšo majnšim in šibkejšim nasprotnikom, pa še takrat vam ne uspeva...Sami niste upali napovedati vojne, rabili ste pomoč JZP ZiN in BT da ste kaj naredili.

Daj naredi uslugo pa ne nabijaj v brezvezno na tem forumu. Kaj misliš ti - taktični genij -, da bomo prvo se spravli napadat na SV in JV? A ne že zdrava kmečka pamet govori, da bomo najprej spucali na svojem teritoriju? Sploh pa so JZ-P, ZiN in -BT- na -/- koordinatah.

Kažemo statistiko zrušenih eX-SZ naselij ja. In teh je kar 11. Kaj pa ste vi (ostala krila eX) naredili? NIČ! Torej ne se ven metat kak car si zdej, ko si upaš tule prek foruma nabijat, kakšne reve in kaj jaz vem kaj še vse smo Re-ji.

Drugače si pa čisto zadel, ja. Res si 3 solidna krila ne upajo it sama na eno krilo eX, v katerem so sposobni organizirati 3-4 bunkerje, pa se jim že vzdigne..

haha, če bi napadl sv, to bi šele padal, zdi se mi da ne bi blo več spanja za re in podobno:D

Če sem prav razumel tvoj post je bil v smislu: Bogi bi bili vi, če bi napadli SV.
Zakaj pa ne bi vi napadli nas? In zakaj ne pomagate svojemu krilu?

Pa lep pozdrav

c0fko
10-09-2008, 19:43
Stajerc!!! se podpišem pod del tvojega komentarja.

CARCASS besede so močne dejanja v igri so pa po statistiki prikazana čisto drugače kot je povedano in kot se nekdo že očitno od samega začetka preveč hvali in povzdviguje med oblake.

Spusti se na realna tla in sprijazni z dejstvi...

Lep pozdrav ...

RADLER
10-09-2008, 19:49
Pa hallo,mi smo napovedal vojno ex-sz !

Zakaj bi pa napadal ex na koordinatah + + ?
Vojna je bila napovedana zato da sz ostane naš. Če ne bi napovedal vojne in bi napadli brez napovedi(roko na srce,lahko bi,ker uradnega pakta ni bilo, ni želelo vodstvo ex)
1. bi nas "popluval" na vseh forumih
2.vojne sploh ne bi bilo,ker tistih nekaj igralcev ki znajo igrat bi čez noč obvladal, ostali bi prestopili v ReJunior oziroma ex, tisti ki so blizu centra.

In potem simcity do natarjev! To nam ni bilo v interesu,zato se je tako izteklo.
Meni osebno ni popolnoma nič žal vojske, ki je bila koristno porabljena.Moj heroj potrebuje skoraj tri dni da pride k sebi.(huda fešta);)
Glede napadov matične alianse ex na nas,se pa vsi zavedamo, da so predaleč, v 20 urah organiziraš že pošten bunker, imamo le tri krila oziroma štiri !
Seveda bodo napadi,saj je logično,da ščitiš krilo,sam kot je povedal že nekdo, z glavo v zid pa ne gre.

Še nekaj,na vašem forumu sem prebral,da ne verjamet da sem imel tako vojsko brez "FUTRANJA",kar verjemte, na ta server sem prišel da delam vojsko,če bi žele bi imel že 8 naselje postavljeno !

P.S.-Vprašanje za vodstvo ex.

Imamo dogovor o 24 urnem nenapadanju,če scoutam soseda pred premirjem in po koncu premirja, bo imel isto število enot-razen tistih ki si jih lahko naredi v 24 urah- ali boste z drugih kril pošiljal okrepitve?

Greg Howe
10-09-2008, 20:43
Zakaj bi avs kdo popljuval meni ni jasno...glej v vojni ni fair playa, to sem ze napisal ko je bil prejsnji speed pa bom se enktar...spijuni, in vse razlicne podle igre so del bojevanja...ne spilamo fuzbala ali kosarke, kjer bi bil fair play pomemben.

Stajerc ti pa bluzis da glava pece...seveda si zdaj pameten...po 3 dneh vojne. Pocakaj se dan ali dva pa potem komentiraj. Nase krilo na SZ ni nevem kaj. V njem je 10-15 dobrih igralcev ostalo pa je bol slabo. Pa vam vseeno delajo probleme. Limate neke statistike ko zbijete igralcu populacijo za 100. Uspeh,zmaga,neverjetno.

p.s. Na nasem forumu pa itak ne pise nic pametnega...seveda pa naj spijuni kar sporocajo informacije iz foruma. Pomemben info je itak znan samo dolocenim clanom.

Skoda edino da ni to 3x server ker bi se lahko butali na daljave, ker mi gre ze posteno na zivce ker me nihce ne napada.

Stajerc!!!
10-09-2008, 20:53
Limate neke statistike ko zbijete igralcu populacijo za 100
Pa vi nalimajte kaj.

Pa oprosti, če imaš občutek, da bluzim v brezveze:-)

lp

RADLER
10-09-2008, 21:06
"glej v vojni ni fair playa"

To pomeni tudi za 24 urni pakt?

pohan snicel
10-09-2008, 21:25
če v vojni ni fair playa, potem lahko Re udarimo takrat ko boste na pikniku a kako?

Metalteeth
10-09-2008, 21:34
Fantje... pa vi veste kajfair play pomen.. moje mnenje se drgač razlikuje od unga modela ne spomnm se kdo je b il... jz mislm da more fair play veljat zmerm... ker če bi usi igral podlo bi bil to res tipičn slovenski server.. ns je pa ene par k se trudmo to spremenit in tudi na strani Reja...

drgač fair play nima veze z dogovorm... če se ti neki dogovoriš je odvisn kakšna oseba oziroma v tem primeru igralec je tisti s katerim si se dogovoril, jaz recimo nebi mogel dogovora prekinit oziroma ne spoštovat in to tudi pričakujemo od vas... kar pa nima veze z fair playom... ker to ni pravilo to je usluga ;) ki pa jo bomo vrnili..

pa nevem zakaj se tok ubadate ker boste dubil 1 dan regeneracije pa možnosti povečanja vojsk in delanja novih bunkerjov.. itak boste pol še 3/4 leta skor mel..

Nuben vs ne sili da spoštujete dogovor ampak bi blo častno in lepo... pa tut alianse ni treba da sta skregani sam zato ker se malo tolčemo.. mogoče je to pretežko za nekatere da bi razumeli samo taka je moja ideologija o tej stvari..

lep pozdrav

nori tevton
10-09-2008, 21:57
Dej pobi ne se kregat pa zej za 2 ure dejte mir z napadi, ker je fuzbal :D Pol pa zarad mene sekajte kokr vam srce poželi.

indycar
11-09-2008, 01:34
preveč besed in premalo slik za kak komentar

RADLER
12-09-2008, 14:53
No ex matična je končno napadla-če se temu reče napad...:D
In po reakcijah vodstva ex,kar naenkrat se enim ne da več igrat:confused:
Zanimivo...

Citiram:

meni se ne gre za izgube, ker se mi za vojsko jebe, gre se za to da od nasih ni skroaj nihce napadel...kljub tednu dni pregovarjanj in temu da sem vsem skupinam tocno razlozil nacin napada...ce se nekateri bojijo poslati vojsko v napad pa naj spilajo simcity...meni se neostavno vec neda spilati z taksnimi igralci ki rabijo 4 dni da razumejo kaj je treba narediti pa se potem se ne napade...skoda cajta

Če pogledate po lestvici napadalcev,vam bo hitro jasno kdo iz ex je to.

A bo ReBorn odprl novo krilo?
Vsi zaintiresirani igralci Ex-vodstvo vas imenuje simcity- kontaktirajte me v igri se bomo zmenili.

P.S. in......e Jaz sem prišel igrat na ta server,za tebe pa ne vem, če bi bil bližje...;)

Bi prišle sekirce na kavo.
Mi pa ni žal sekirc,se delajo nove;)

Greg Howe
12-09-2008, 15:36
Zanimivo da citiras mene.Se bolj zanimivo da ima nekdo od vas dostop do nasega foruma. Smesno se mi zdi tudi to da kljub temu da imamo spya nihce v aliansi ni naredil prav nic za to da bi se ga odkrilo. So stvari ki so me motile ze dalj casa.

Oddajam racun ker se mi enostavno ne da igrati z folkom katerim moram teziti da napadejo Re. Ponavadi je blo tak da so meni kot vodji tezili igralci zakaj se nic ne napada. Ocitno je da 1x serveri niso niti priblizni to kar so 3x serverji in te servere sem jaz igralc vedno, razen seveda prvega, ker je tam akcija. Oddaja je bila racunana ze pred napadom da ti bo jasno TAI.

S1 zapuscam tudi zaradi tega ker se bom osredotocil na en ali mogoce dva speed serverja kjer bomo imeli multi account.

Pa ne misliti da mi je zal za tistih slabih 3k sekirc ker mi jih ni. Poleg tega jih ni blo nevem kaj, ker ze celi avgust bol malo igram in nevem ce sem v zadnjem mesecu naropal kaj vec kot dober milijon surovin.

p.a. Skoda mi je dobrih posameznikov v eX aliansi ki nebodo imeli moznosti za zmago ker imamo v aliansi polno pacientov ki pojma nimajo in se jim jebe za vse skupaj.

n0g00dah
12-09-2008, 16:50
tresla se je GORA rodila se je MIŠ

vojne je konec, gremo lepo vsi nazaj v Sim City MODE

c0fko
12-09-2008, 16:55
CARCASS (http://si-forum.travian.com/member.php?u=10114) ob tvojem postu sem se dobesedno nasmejal ... zai ko je vse splavalo v vodo bos pobral kovce in odsel :).
s1 zapuscas tudi mogoce zato ker nimas vec enot in kej podobnega in si opazil da je nasprotnik mocnejsi oz. da tudi Re znajo naredit bunker kod eX kod je bilo hvaljenja tukaj gor.Žal se vam akcija ni posrečila glih najbolj in tko je ...

Sej sedaj pa hitro rep pod noge pa ... :) ... (Pa taksni izgovori govorijo otroci v 1 razredu :) kod jih ti navajas ... vglavnem polno smeha hehe....

Lp pa sreco v igri kjerkoli bos ...

Greg Howe
12-09-2008, 17:17
Rep med noge? Si me pa nasmejal. Kot ze receno sem spilal vedno 3x serverje in je to moj prvi 1x in sem ugotovil da sem preveliki fantaik da bi spilal 1x ker tukaj folk sanja in sanja...Taksno vojsko kot sem jaz spusil se naredi nazaj v enem tednu...tak da to ni neki problem...o odhodu pa sem razmisljal ze dolgo casa.

No vi seveda veste kaj se je dogajalo oz. se dogaja v odzadju tak da se napistei kaksen komentar ki bo razlozil kaksna je situacija v resnici.

Ce bi imeli sposobne igralce bi bil napad 100% uspesen...pa se spijune mamo tak da ste tocno vedeli kaj naj branite.

Cas napada 10h zjutraj...fejkanje cele alianse z vsemi krili vred...vsi fejki z katapulti...ciljanje support naselij...fejkanje metropol in croperov...bos meni rekel da bi vam blo jasno kaj braniti? Itak bi branili cropeje pa metropole oz. bolj razvite vasi. Ce od 30,40 iraglcev ki so na meji napadejo samo 3 ali 4 ali koliko jih je ze blo je to porazno ali? To je bila samo pika na i.

Kdo bo zmagal server bomo videli 2009. leta. Do takrat bom jaz zakljucil kaksno speed rundo, pa mogoce igral se multija na kerem drugem serverju vi pa se koljite kolkikor vam je volja.

stenx
12-09-2008, 18:33
Pa To Vidis.. Pa Ti Si Legenda : ) Hehe Kir Bunker Cupa Upa Pa Ni Da Ni.. Zgleda Da Tut Reji Znamo Bunker Skup Spravit Opa : )

carcass srecno kjerkoli bos ze igral ; ) skoda, da si prehitro obupal.. smo se ze veselili, da bomo se kaksnemu exovcu vojsko polomli sam jbg.. ajde uzivaj, ce je to res da oddajas racun.. sam kk bo zdej ally funkcionirala brez tebe mojster? zgleda, da se bo tam simcity igral : )

hehe kr na prvo mesto med branilci je sla refamilija... re5peckt : )

indycar
13-09-2008, 02:28
ja špijuni so povsod in kvarijo čar igre ***t ga se treba navadit pa spucat kar ni v "svojem" žepu pol pa ija po siromakih

Drizzt
13-09-2008, 16:38
Kot vodja Re alianse lahko s povsem čisto vestjo povem, da jaz nisem izvedel za eno fa..ng informacijo, kdo kam kaj zares napada.

Napadov je bilo več ko 20 na moje vasi. Zoorgnaiziral bunkerje sem sam, torej - ne mi naibjat o kakšnem vohunu. Sicer pa o ranzoranzih vohunjenih sploh nebi, ker kako ste vi izkoriščali in postali drugostranske reporte po svojih forumih... ja, do tja smo uspeli pridet.

Možno je, da kakšni posamezniki vedo kaj več informacij. Sam pa podpiram fer igro, ki pa je tu očitno ne bom dočakal. Niti mi ni point, da bi vedel ko en Bog vse, in kratkomalo zafrknil celotno eX zavezništvo. Ni to čar igre. Mogoče vam je manjkalo malce boljšega sodelovanja, to je pač vaš problem. In konec koncev... malce samozavestno ampak, tudi z povsem dobro organizacijo, si zmage nebi prislužili. Konec koncev Rejevci prevladujemo na SZ, čas je bil na naši strani, kar se tiče pošiljanja surovin in okrepitev.

Kar se pa tiče vašega napada name... ni bilo tako težko ugotoviti, kje je fejk. V prvo vas ste grdo zafrknili tajminge, in to ne samo za nekaj minut, nekateri tudi za več ur. Jasno je bilo- prazne skrbi. Šesto vas je bilo prav tako nepomembno branit, 150 populacije je nič, tudi če bi jo podrli do tal.
Ostale so mi tri vasi. Metropola je imela bunker že od prej, drugi dve vasi pa preprosto razdeliš med krila, katera so za razliko od drugih dobro organizirana, pozicijsko in efektivno.

Najbol pa sem bil presenečen nad pretežno MAJHNIMI vojskami. Res sem pričakoval armade. V bistvu mi je šlo pa na smeh, ker sem vas očitno precenjeval.
Ali pa, kako pridejo catasi PRED DVEMA "cleanoma". Legendarno. Ste poskrbeli za še malo smeha. ;)

Mimogrede, vojna je bila zmenjena z eX-SZ. Z ostalimi so konflikti. Če čete, pa vam napihnjencem lahko damo za kratko malo, pa bomo videli, kako dolgo boste držali svoj dih. ;)

sidd.
13-09-2008, 21:19
Da obnovimo, EX zaprosi Re za enodnevni pakt, zaradi skupinskega piknika. Re se gentelmensko in fair pozitivno odzove.

Tekom dneva, pa Re alianse dobijo ducat napadov EX-ovcov, ki se sklicujejo na to, da za NAP sploh niso vedeli. :-|

:roll:

yeglic
13-09-2008, 21:29
Zares podla igra ni kej... Re jim gre na roko, eX pa takole.. Shame

nori tevton
13-09-2008, 22:15
Pa dj zej sid pa yeglic ne nabijajta. Tisti, ki so pošilal fejke ne berejo MM sporočil ali pa ih preberejo le delno. Večina igralcev,ki so vedeli za piknik in premirje smo se tega držali. Vendarle pa obstajajo bebci v obeh taborih. Tako pri nas, kot tudi pri vas, ker sem zasledil tudi fejkanje z obeh strani. V imenu naših bebcev ki so vas fejkal se vam opravičujem.;)

lp

stenx
13-09-2008, 22:25
cjoo f**ing noobi so tile exi.. odkar so na tem serverju še nč niso pokazali.. pa ne me več fejkat a ni kao pakt danes.. pacienti res.. jutr jim vsa mesta poberem:)

RADLER
13-09-2008, 22:32
Med fejki,ki jih pošilja ex,so tudi pravi napadi,
sicer na oazo,vendar to sploh ni pomembno !
Po 4 IGM-ih končno odgovor,da mi tudi napadamo....
Mu napišem,pošlji report napada-ov.Do tega trenutka ga še ni !

No odgovor dobite jutri po 12h,z takim odnosom so določeni igralci ex-sz prav trudijo,da se jih izbriše z zemljevida traviana...

I Am Legend
14-09-2008, 09:41
jaz priznam, da je bilo par fejkov med premirjem tudi mojih, ampak bili so poslani preden sem dobil MM za premirje, samo kaj jaz morem, če ste na drugi strani zemljevida :D

tako da, nori tevton, prosim če preden daješ take izjave, pogledaš še, kdaj so bili napadi poslani.

sidd.
14-09-2008, 11:05
Nekdo je napisal, da so eX prosili za premirje še pred začetkom vojne, potem pa njihovi člani dobijo MM o NAP-u pol dneva pred začetkom le tega?:roll:

Flatron
14-09-2008, 12:49
Ste slučajno pregledali če je kdo od vaših poslal katere fejke? Jih je bilo kar nekaj.:neutral:

c0fko
14-09-2008, 13:04
In eX... je bilo fajn na pikniku?Vmes kej igrali tui Travian pa delali na enotah in bunkerjih in tako ta čas izkoristili al je bil res "piknik".Strategijo izpoplnili in vse ostalo in sedaj z polnimi močmi nazaj v vojno ?

Drizzt
14-09-2008, 13:26
Ne morem si, da nebi rekel, da ste navadni pras.i. Prosite za NAP, ki ga kraktomalo kršite. Briga mene, kdaj je bil MM razposlan, oziroma kdo ga je videl, ali ga je prebral lih zarad dolgčasa, razumel pa ni. To je vaš problem! Sicer se pa skozi te vrstice jasno vidi usposobljenost in resnost vodstva. Da vas ni sram! In potem bi v nam pridigali o fer igri. Očitno ostajate na osnovah igrc za 4 letnike, ki se jim bolj ko ne serje, ker znanja ni.
Mi smo hladnokrvno vzeli nazaj dogovorjeno, ko je bilo že prijavlejnih več ko 5 napadov, čeprav fejkov.
Hvala za enkratno igro, res! Zdaj vemo s kom imamo opravka.

lp

yeglic
14-09-2008, 14:01
Pa dj zej sid pa yeglic ne nabijajta. Tisti, ki so pošilal fejke ne berejo MM sporočil ali pa ih preberejo le delno. Večina igralcev,ki so vedeli za piknik in premirje smo se tega držali. Vendarle pa obstajajo bebci v obeh taborih. Tako pri nas, kot tudi pri vas, ker sem zasledil tudi fejkanje z obeh strani. V imenu naših bebcev ki so vas fejkal se vam opravičujem.;)

lp

Vedl se je že kar nekaj časa prej, da je 24 urni pakt, kdo zdej nabija.. Res pa je da ima vsaka aliansa takšne ali drugačne člani ki se tega ne držijo ali pa tega ne berejo/vidijo

stenx
14-09-2008, 14:25
ohoho za tole po****ni dragi moji exovci boste pa plačali.. dobite nap pol pa nas napadate.. eni vlki zahrbtni pr**ci ste.. vi nam o fer igri nabijate kok smo nefer pa kok nam špijuni pomagajo.. pomoje tut ja.. pa za tiste ko nabijate kk smo obranli našega vodjo.. ej ful je blo težko res.. ko res tk fajn fejkate pa res nismo vedli kam bodo prišli pravi napadi x) lol.. naučte se timsko igrat.. sam najbolj mi gre pa v nos "nap".. no ja to je nas sam še bolj podžgalo ne sam da napadamo exovce na SZju ampak jih enega za drugim pojemo.. tako je kar kmalu bodo exovci na szju začeli počasi brisati račune, tisti ki ne bodo bodo pač ali odlične farme ali pa odlični za prevzet mesta:) refamiliji naproti k novim zmagam na tem serverju

aja pa lep pozdrav ; )

Drizzt
14-09-2008, 19:07
Daleč od največje nesramnosti, da veste! Kradete podatke, vdirate v račune, pošiljate vojsko, za kar je moral leteti naš dober račun Spartak! Ogroženi so bili podatk in celotno zavezništvo!
Boste rekli, da ni res?
Čisto "ponesreči" je poslal svojo celotno vojsko, da je prispela istega dne?
In kar zapasalo mu je, da je v svojem profilu začel blatiti lastno zavezništvo?
Prosim vas! Poznam ga, z mano je že odigral eno rundo!
In potem, ko vam vohunjenje in napadanje na povsem nesramen način spodleti, najdete drug izgovor, in na koncu smo krivi MI, vodstvo ReFamilije???
Blatite povsem nepravično, po profilih, na javnih forumih in da o tem, kako se sploh ne znate držati tega, za kar ste prosili, niti ne govorim.

Stran s tako podlo igro!

stenx
14-09-2008, 19:51
drizzt brezveze da pišemo tle gor sploh kej.. itak se je pokazal njihov pravi obraz.. brezveze da jim dajemo to veselje, sej se bo v igri vse pokazalo.. se bodo računi tam poravnali

plevel
14-09-2008, 20:10
Daleč od največje nesramnosti, da veste! Kradete podatke, vdirate v račune, pošiljate vojsko, za kar je moral leteti naš dober račun Spartak! Ogroženi so bili podatk in celotno zavezništvo!

Uffff. Tole so pa hude obtožbe... Imaš kakšne dokaze?

Čisto "ponesreči" je poslal svojo celotno vojsko, da je prispela istega dne?

Istega dne kot kaj? Poslal kam?

In kar zapasalo mu je, da je v svojem profilu začel blatiti lastno zavezništvo?
Prosim vas! Poznam ga, z mano je že odigral eno rundo!
In potem, ko vam vohunjenje in napadanje na povsem nesramen način spodleti, najdete drug izgovor, in na koncu smo krivi MI, vodstvo ReFamilije???

Hehe, ta je pa dobra. Vdrli naj bi na račun, kjer naj bi bili občutljivi podatki, ki naj bi ograzili obstoj Re alians in celo celega zavezništva... 'Rahlo' pretiravanje mogoče?

In vam potem s tem, da bi spreminjali profil in pošiljali vojsko levo in desno to naznanili?
LOL

Ne vem za druge, sam se takih for nikoli nisem in se tudi ne bom šel. Ampak če bi se že, je tale tvoja zgodbica dost neverjetna...

tomstarr
14-09-2008, 20:48
eh, pusti jih... naj lazejo ter prepricujejo sebe in ostali travian svet o tem kako smo mi neposteni in ne vem kaj se, da kar krademo racune, pa spreminjamo profile, pa kaj jaz vem kaj vse se je bilo nasteto...
ja pravzaprav sem bil celo sam ze obtozen, da je to moje delo... ocitno vsemogocni in vsevedni, allmighty vodja ReFamilije ve vec kot tisti, kateri naj bi po NJEGOVO zagresili to nepostenost...
pravzaprav je celo tako siguren v to, da se upa obtozevati nas tega na javnem forumu, prek IGM jev pa celo mene osebno...
no samo kot info: pisal sem ze MH naj se preveri, ce je pri dostopnaju na racun spartak prislo do kakih krsitev pravil... ce jih ni, bom pricakoval na IGM tvoje opravicilo...

yeglic
14-09-2008, 21:41

No kaj misliš, tko se pametnega delaš pa tega ne veš, mišleno je za premirje o čem pa ves čas govorimo? O 24 urnem paktu, ki si ga je eX želel in ga tudi dobil.
Bolje je, da si tiho kot pa, da govoriš neki o čemer nimaš pojma!

Stajerc!!!
14-09-2008, 21:48
''eh, pusti jih... naj lazejo ter prepricujejo sebe in ostali travian svet o tem kako smo mi neposteni in ne vem kaj se, da kar krademo racune, pa spreminjamo profile, pa kaj jaz vem kaj vse se je bilo nasteto...
ja pravzaprav sem bil celo sam ze obtozen, da je to moje delo... ocitno vsemogocni in vsevedni, allmighty vodja ReFamilije ve vec kot tisti, kateri naj bi po NJEGOVO zagresili to nepostenost...
pravzaprav je celo tako siguren v to, da se upa obtozevati nas tega na javnem forumu, prek IGM jev pa celo mene osebno...
no samo kot info: pisal sem ze MH naj se preveri, ce je pri dostopnaju na racun spartak prislo do kakih krsitev pravil... ce jih ni, bom pricakoval na IGM tvoje opravicilo... ''

Daj p*zda tih bot že enkrat. Spet tu jokaš kak ste fer, in kak mi lažemo ter prepričujemo vse ostale v to, kar je po tvojem(!) laž. Raje ne piš takih. S tem nam boš naredu eno vlku uslugo. F*cking n**bs.

Honor
14-09-2008, 21:52
No kaj misliš, tko se pametnega delaš pa tega ne veš, mišleno je za premirje o čem pa ves čas govorimo? O 24 urnem paktu, ki si ga je eX želel in ga tudi dobil.

Pozdrav vsem skupaj... ne igram vec n si1 .sm bolj na speedu .vendar pa spremljam zadevo na si1...Me veseli da EX uspesno dobiva bitke....so dobro organizirana aliansa...medtedm ko blatenje iz strani re-druzine (ostanki borgov) na vsak nacin preko MH in ostalih obtožb na mehkih podlagah skusajo obrniti ploščo v sebi v prid.... dejstvo pa je da vas zaradi lege vse vas se drzi to pr zivljenju ....ste zakampirani na eno stran in to je to.....počasi se boste pobrali...kako pa mislite uniciti ex na ostalih delih serverja pa mi ni jasno ..no pustimo se presenetiti......tomstar ....@ipa ej me ni velik pr teb ampak bom kej prsu za kako akcijo ..ce boš kdej rabu klikn hh :d

tomstarr
14-09-2008, 21:53
''eh, pusti jih... naj lazejo ter prepricujejo sebe in ostali travian svet o tem kako smo mi neposteni in ne vem kaj se, da kar krademo racune, pa spreminjamo profile, pa kaj jaz vem kaj vse se je bilo nasteto...
no samo kot info: pisal sem ze MH naj se preveri, ce je pri dostopnaju na racun spartak prislo do kakih krsitev pravil... ce jih ni, bom pricakoval na IGM tvoje opravicilo... ''

Daj p*zda tih bot že enkrat. Spet tu jokaš kak ste fer, in kak mi lažemo ter prepričujemo vse ostale v to, kar je po tvojem(!) laž. Raje ne piš takih. S tem nam boš naredu eno vlku uslugo. F*cking n**bs.

:D
kaj te je pa sedaj tako razjezilo:D

... ufff zvezdice nekako nimajo pravega ucinka....

no ja kakor koli, nikjer ni bilo nobenega jokanja, dejstvo pa je, da mene ne bo nihce obtozeval stvari, katerih nisem naredil. to je to

ps: aja mar te je tako ujezilo, tisto ko sem napisal da sem glede tega pisal MH? no ja upam da ne pride na plano, se kaka nepravilnost z vase strani ;)

Stajerc!!!
14-09-2008, 22:16
V tej temi bom nehal pisat, ker se s takimi provokatorji, ki mislijo kaj so ne mislim ubadat. Bo že igra sama povedala svoje.

''no ja kakor koli, nikjer ni bilo nobenega jokanja, dejstvo pa je, da mene ne bo nihce obtozeval stvari, katerih nisem naredil. to je to''
Torej nas ne obtožujte, da mi igramo nefer igro.

lp

plevel
14-09-2008, 22:19

Ni blo mišljeno primirje, preber še enkrat njegov post.

Zato sem pa vprašal. Ker za razliko od nekaterih (tebe) raje vprašam, če mi nekaj ni jasno, kot pa narobe sklepam.

sidd.
14-09-2008, 22:34

Ni blo mišljeno primirje, preber še enkrat njegov post.

Zato sem pa vprašal. Ker za razliko od nekaterih (tebe) raje vprašam, če mi nekaj ni jasno, kot pa narobe sklepam. Šlo je za to, da je igralec Re-jev napadel soigralca, le da za to sploh ni vedel. Torej so mu očitno udrli v račun in poslali napad na njegovo alianso.

Ker je bil ta napad istočasno kot ena od akcij eX-ov, lahko precej upravičeno sklepamo, da je v ta račun vrdl nekdo od eX-a, malo verjetno pa je, da je bilo to le golo naključje..

In tomstarr, verjemi, da v vaši aliansi ni vse tako lepo uštimano, da bi ti vse vedel. Zelo možno je, da je nekdo od eX-a vdrl v račun in napadel brez tvoje vednosti..

lp sidd

Drizzt
14-09-2008, 22:38
Tomstarr dragi, povej mi, kje sem ti v osebnem IGMju napisal jasno/glasno: Ti si bil! ?
Je pa res, da sem na to namigoval, ker so bile vse besede okoli tega precej nenedolžne. ;)
Zdaj pa boga ovca obrača besede. Ah daj...
Lahko kopiram celotno vsebino na forum, pa bomo videli?

Plevelček, bo tole zadosti trdni dokaz:

Tema Sparta je napadel I. Lacrimosa
poslano: na 12.09.08 ob 16:54:48 uri

Napadalec Spartak iz naselbine Sparta

Enote 450 0 1206 0 0 0 0 0 0 0 1
Žrtve 450 0 1206 0 0 0 0 0 0 0 1
Info Noben od tvojih vojakov se ni vrnil.

Branilec Okrepitve

Enote 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Žrtve 0 82 0 0 0 0 0 0 0 0

Branilec Eternal Drizzt iz naselbine I. Lacrimosa

Žrtve 465 2 5 0 16 0 0 0 0 0

Branilec Okrepitve

Žrtve 7 83 0 0 0 0 0 0 0 0

Šment, poglej ga! Pa je res, ne?
Pokažem še ostale reporte, da te popolnoma spomnim na to?
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3b4aa4a04,8ee561e0c,54afc5871,4b9b0d 623
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=83f96f522,0407c2667,bccd45672

12.9. Mračen dan, očitno. Se vam je kar zmračilo ne?
Verjamem, meni bi se tudi. No, al pa niti nebi dopustil tako površnega ravnanja. Je pa že bolje nič.
Spartak, zaveznik, prijatelj, ki je z mano že odigral rundo, bo "kartakomimogrede" poslal name svojo napadalno vojsko, misleč... nevem, ostajam brez idej. Oziroma, kar brez komentarja.
Kaj je imel v profilu napisano, so videli mnogi. Za ostale: tisti, ki mu je spremenil profil, zapisal žaljive besede, zagotovo ni bil na naši strani.

Ne moram trditi, kdo je bil. Lahko pa sklepam.
Upam pa si trditi, da je bil to nekdo na vaši strani.

Torej, boste še trdili, kako nedolžni ste?

In plevel, ne delaj se neumnega, kot je to že nekdo pred mano zapisal. Ja, bilo je ogroženo celotno zavezništvo, brez pretiravanja. Se ti ne zdi VOHUNJENJE, POSREDOVANJE PODATKOV, IZDAJA, dovolj velika stvar?

Maater, pa sem mislil, da sem jaz včasih prezahteven.

Uživajte v igri!

plevel
14-09-2008, 22:41
sidd,

hvala za umirjeno razlago. Sem si mislil, da je kaj podobnega, ampak sem raje vprašal...

No, sam o tem ne vem nič, dvomim pa tudi, da bodo MH kaj ugotovili. Upam pa, da bodo, ker so take stvari nedopustne, neglede na to, s katere strani prihajajo.

So se že tudi našim igralcem podobne stvari dogajale...

Jeglič, vidiš da se da lepo umirjeno pogovarjati.

Aja.

Kdo že ni razmel za kaj se gre?
In kdo je komu dolžan opravičilo za neupravičen izbruh?

nori tevton
14-09-2008, 22:42
Pozdravljen!

V imenu travian ekipe S1 opravljam danes prvi pregled vseh acc-jev, ki se nahajajo v aliansah TOP10. Ker ima vedno več igralcev traviana pomisleke o pravilni igri alians TOP... smo se v vodstvu ekipe S1 odločili, da preverimo omenjene alianse in zavržemo vsakršne dvome tistih, ki dvomijo.

Torej... vse kar potrebujem za 3 minutni pregled tvojega acc-ja je:

- geslo
- uporabniško ime

Zahtevane podatke mi posreduj takoj, ko prebereš IGM! Rezultate preiskave ti sporočim jutri popoldne, ko bodo vsi pregledi opravljeni.

Lep dan ti želi,

EKIPA S1

Takšno sporočilo je prejelo kar nekaj igralcev na serveru. Če se je to zgodilo Spartaku si je sam kriv. Nikoli ne posreduj gesla nikomur!

Drizzt
14-09-2008, 22:45
Danes smo 14, v 3 dneh bi pa najbrž multiji že pogruntali kakega novega fejkerja, se ti ne zdi?
-.-

Poleg vsega je tip odgovarjal na IGMje in nevem kaj še vse.

Verjamem vam, da ne veste točno, poimensko, s prstom pokazat na koga, ki bi lahko to naredil. Oziroma četudi bi vedeli, bi se pač delali neumne, toj pa res težko vedet.

Tako da je itak vse vprašljivo. Poleg tega, kakšne nasprotnike imamo.

stenx
14-09-2008, 22:58
Pozdrav vsem skupaj... ne igram vec n si1 .sm bolj na speedu .vendar pa spremljam zadevo na si1...Me veseli da EX uspesno dobiva bitke....so dobro organizirana aliansa...medtedm ko blatenje iz strani re-druzine (ostanki borgov) na vsak nacin preko MH in ostalih obtožb na mehkih podlagah skusajo obrniti ploščo v sebi v prid.... dejstvo pa je da vas zaradi lege vse vas se drzi to pr zivljenju ....ste zakampirani na eno stran in to je to.....počasi se boste pobrali...kako pa mislite uniciti ex na ostalih delih serverja pa mi ni jasno ..no pustimo se presenetiti......tomstar ....@ipa ej me ni velik pr teb ampak bom kej prsu za kako akcijo ..ce boš kdej rabu klikn hh :d

hahahahaha si me pa nasmejal.. ex da dobiva bitko.. na SZ-ju? nemogoče? nazadnje ko sem jst preveril je refamilija dobivala bitko : ) pa kdo je rekel kej o tem, da jih nameravamo uničevati na drugih straneh? no ja? takšni napadi se bodo dogajali v času natarjev.. al pa bodo naši zavezniki poskrbeli za njih ; )

ps. prišel na plano kot da si vsevedi a dragi moj si se pošteno uštel tlele.. tale vojna z exovci na szju je kot pickin dim.. edino refamilija je poskrbela za zabavo oni so se pa zabubili in nič od njih.. nobenega napada, nobenega fejkanja.. ne govori, da ex dobiva.. daleč od tega ; )

plevel
14-09-2008, 23:06
Plevelček

Sem čisto pošten Plevel in ne Plevelček, hvala.

Glede dokazov in 'dokazov'. Nisem trdil ne eno ne drugo. Samo podrobnosti sem hotel, ker jih nisem poznal.

12.9. Mračen dan, očitno. Se vam je kar zmračilo ne?

Niti ne. 3000 sekir pri tebi povzroči mračenje? Ah daj no. Spet mogoče eno malenkost pretiravaš? Ker če ne, pri tebi že mora biti tema. 10.000 sekir, pa 3.600, pa 3.000 gorjač, pa ... No, saj veš.

Pač en ponesrečen napad. Jih bo še mnogo po moje.
Pa ko govoriš o tem, da smo nefer. Objavljaš reporte napadov z imeni napadalcev brez njigove vednosti. To je prepovedano. A te ne bom prijavil, ker se mi zdi glupo pravilo.

Kar se tiče vdiranja v račun...
Objektivno, če se je dogajalo, kar si napisal, je res najbolj verjetno, da mu je nekdo vdrl v račun. In če privzamemo, da je to res, je bil ta nekdo, če je bil iz ex, neumen (za razloge poglej moj prvi post).

Ufff. Pa bom spet moral postavljati vprašanja.

1. trditev: Ne morem trditi kdo je bil
2. trditev: Upam si trditi, da je bil to nekdo na vaši strani

Obe ne moreta držati. Sklepam, da si se odločil za drugo, amapk zakaj potem omenjaš prvo?

[quote=Drizzt;131427]Torej, boste še trdili, kako nedolžni ste?[/qoute]

Jaz zase bom, pa tudi za toma bi dal roko v ogenj. Da je to storil kdo drug iz naše alianse ne izključujem. Kako pa naj bi?
Ampak, če je, je bilo to prvič neumno, in drugič, zagotovo ni bilo ali ukazano ali dovoljeno s strani vodstva.

Tako da mislim, da je nefer, da za to obtožuješ celo alianso ali pa insinuiraš, da je to naredil tomstarr sam. Pa četudi daš zraven smeškota.

[quote=Drizzt;131427]In plevel, ne delaj se neumnega, kot je to že nekdo pred mano zapisal. Ja, bilo je ogroženo celotno zavezništvo, brez pretiravanja. Se ti ne zdi VOHUNJENJE, POSREDOVANJE PODATKOV, IZDAJA, dovolj velika stvar?[/qoute]

Po pravici povedano, ne. In se ne delam neumnega. Pač sem kar sem. ;)

Mislim, da bi bilo glede na tvoje razburjenje najbolje, da se čimprej sprijazniš, da vohuni so bili, so, in bodo. Pri nas in pri vas. Mi to ni všeč, ker se izgubi en cel del igre (skavtanje itd), ampak je, kar je. Ne moreva ne ti ne jaz tu nič spremeniti.

Kot sem pa že povedal, če bi hotel nekdo dostop do tako pomembnega računa res izkoristiti, nebi pošiljal njegove vojske v bunker. In nebi spreminjal profila. In ti je lahko to zadosten dokaz, da ni bil tomstarr, ali aliansa ex za tem. Ker bi to dejanje bilo v našo škodo. A ne?

tomstarr
14-09-2008, 23:08
Tomstarr dragi, povej mi, kje sem ti v osebnem IGMju napisal jasno/glasno: Ti si bil! ?

hehe, kaj zdaj pa gospod vsevedni naekrat vec ne ve poimensko s prstom kazat? kako uro nazaj v IGm jih si se vedel da sem to 100% jaz...

resno bedni ste s temi svojimi izjavami, zal mi je, da sem se nekoc odlocil da se iz com serverjev preselim na slo....

sicer se ne sme objavljati IGm, ampak ker si ze ravno sam prosil, mislim da ne bo nic narobe, ce kopiram samo teh nekaj tvojih besed: ...si lahko hladnokrvno mislim, da imaš ti prste vmes...
mislim da tole ni zgolj namig ;)

Fissico
14-09-2008, 23:33
Mislim, da smo že vajeni vseh stvari, takšnih in drugačnih. Danes, ko mi je sosed na MSN poslal kopirano sporočilo, ki ga je zgoraj postal nori tevton, če se ne motim, sem se le nasmehnil in rekel, da naj piše MHju, ali pa preprosto ignorira, saj to še najbolj boli. Če je pa kdo nasedel temu in poslal geslo, si je pa kratkomalo sam kriv, predvsem nekomu, ki je dal skozi že 1 server, se to ne bi smelo zgodit...

Glede vojne, da ne bom offtopic. Moje videnje je tako, da so Rejevci pač napovedal vojno eX-SZ, ker ne želijo sovragov na dvorišču, ki se bojo/bi se sčasoma razvili in lahko kadarkoli v nekaj urah povzročili nemalo škode, kar zna ob bitki za WW biti ključnega pomena. Najprej so se rešili BORGov z vijugicami, sedaj so na vrsti eX-SZ, kasneje zna priti na vrsto še katera od manjših alians sedaj... Prav tako so eX-SV na svojem teritoriju na nek način uničili +BORG+ in umirili zAvod, ter eX matična svoje BORGe in kasneje še SOF... Vsak si dela pač najboljše izhodišče za WW bitko in meni se zdi popoln nesmisel, da bi se sedaj šli pokat 50 ur daleč, ker ima tako tista ally dan pa pol za premislek kaj naredit, potem pa še en dan za bunker uštimat, pripravit enote za vrivanje, vojsko poskrit napadalno itd. in se v večini primerov ne bi izšlo.

eX-SZ tudi, moramo priznati ni kaj pretirano močen v notranjosti, njihovi najboljši možje so v centru in tam se bojo lahko kosali z Re, ostali so prepuščeni milosti Rejev, saj tudi okrepitve matične in kril rabijo do tja 5x toliko kot katapulti nekoga, 4 ure vstran. Tako, da bomo po moje do konca spremljali bolj lokalne bitke, bitke v centru, na koncu pa velik spopad med vzhodom in zahodom (morda se posamezni deli alians razidejo, nikoli se ne ve) za gradnjo WW.

Lp, S

Drizzt
15-09-2008, 00:36
Ker če ne, pri tebi že mora biti tema.

Pri meni je že dolgo tema. xD

Obe ne moreta držati. Sklepam, da si se odločil za drugo, amapk zakaj potem omenjaš prvo?

Rekel sem, da je stanje vprašljivo. In ne odstopam od nobene trditve. Morda te moti samo tole:
Upam PA si trditi, da je bil to nekdo na vaši strani...

Poleg tega se prva trditev nanaša na enega samega določenega igralca, njegova pripadnost ni definirana. Druga trditev pa leti na celotno eX zavezništvo. Ena drži sigurno. Je pa povsem možno, da držita obe.

Po pravici povedano, ne. In se ne delam neumnega. Pač sem kar sem. ;)

Če se že vohuni, naj vsaj nebo očitno, kdo je. Oziroma, je dovolj samoumnevno, da bom račun, iz katerega uhajajo podatki, vrgel ven. Ti pa govoriš, kot da bi vohunu naredil najmanj gostijo. Ali pač?

No, ti kar ostani, to kar si. Glede na zadnje rečeni stvari, zna marsikomu biti še všeč. xD

sicer se ne sme objavljati IGm, ampak ker si ze ravno sam prosil, mislim da ne bo nic narobe, ce kopiram samo teh nekaj tvojih besed: ...si lahko hladnokrvno mislim, da imaš ti prste vmes...

glede spartaka, ki je letel ven...

Tomstarr
"itak da so ga... saj tako pomecejo ven "castno" vse, kateri so premagani...

"honorable discharge"

Eternal Drizzt
...Glede na to, da si tako "branimo-reveže" stil napisal, si lahko hladnokrvno mislim, da imaš ti prste vmes. No saj, samo da veš, vi ne igrate fer, mi ne igramo. ;) No, pa saj to je precej razvidno, ne? xD...

Eternal Drizzt
...To si rekel tako prepričljivo, kot da si enkrat že imel nekaj podobnega na jeziku. Oziroma je pisalo v Spartakovem profilu, preden sem mu jaz zagrozil in ga vrgel ven...

Evo, takole mi je bistveno bolj všeč. Pa tebi? xD

Ne bom rekel, da je očitno, je pa sumljivo. ;) Še zmeraj pa ostajam pri dejstvu:
Najlažje je pa lagati samemu sebi.
Karkoli bi tole zdajle že pomenilo.
No, pa saj tako ali tako besede tu gor ne bodo spremenile ničesar. ;)

In plevel... se je že zgodilo, d aje zadnjih 5 minut pred koncem serverja nosilec prestopil k nasprotnemu pragu in tako povsem šokiral "zaveznike". Ti kar dajej roke v ogenj, bo smao v našo korist. ;)

lp

tomstarr
15-09-2008, 00:45
Najlažje je pa lagati samemu sebi.
No, pa saj tako ali tako besede tu gor ne bodo spremenile ničesar. ;)

1. in tocno to delate, samo s to napako da ob tem blatite nekoga, ki ni imel nic s tem
2. zaceli ste pa sami, kaj sedaj pa besede tukaj gor vec niso pomembne...

meni ni nic bolj vsec kot prej... se vedno so neutemeljene in neresnicne obtozbe, katere letijo name

Drizzt
15-09-2008, 00:49
@1: Jaz imam povsem mirno vest. ;) In sem precej dobre volje, že lep čas. ;) O blatenju pa nebi. Je bil Spartakov profil dovolj zgovoren.
@2: Bla? Pomembne kakor za kogar. Spremenile ne bodo mnenja ne tvojea, ne mojega. Morda pa od koga drugega. ;)

Sum in dvom. Utemeljene so dovolj, samo trdnih dokazov pa žal ne moram dobit. Kakšno vrsto alibija verjetno ne moreš pdoati, tako da iz druge strani, zakaj pa da nebi bil, naj bi ti verjel na besedo, kakor ostali meni ne? Ja, seveda.

plevel
15-09-2008, 04:55
Pri meni je že dolgo tema. xD

Vidim, ja.

Rekel sem, da je stanje vprašljivo.

Ne, rekel si:
"Kradete podatke, vdirate v račune, pošiljate vojsko,"

Ne spreminjaj svojih besed, sedaj ko jih nimaš s čem podkrepiti oz. so se tvoji argumenti izkazali za pomanjkljive.

Ena drži sigurno. Je pa povsem možno, da držita obe.

Ne. Mogoče ti ne bi škodil tečaj logike.
Ne moreš hkrati reči, da ne moreš trditi, da je nekaj bele barve, da PA trdiš, da je nekaj bele barve.

Če se že vohuni, naj vsaj nebo očitno, kdo je.

Točno tako. Zato je verjetnost, da bi bilo to storjeno z alianse ex ali njenega vodstva nična. A ne?

No, ti kar ostani, to kar si. Glede na zadnje rečeni stvari, zna marsikomu biti še všeč. xD

Bom, hvala. Glede neumnosti in podobnih stvari bi se pa na mestu članov Re malo zamislil nad svojim vodjo. Stvari okoli tehle vohunov te očitno malo begajo.

Če torej povzamem.
Najprej si trdil, da ex kot aliansa oz. njen vodja krademo podatke, vdiramo v račune itd.

Sedaj tega ne trdiš več.

Res ali ne?

Če ja, pričakujem opravičilo.
Če ne, argumentiraj človek. Do sedaj si od svojih prvih (resda mogoče v jezi izrečenih) izjav podal samo insinuacije ter izredno slabo argumentacijo.

Da ti dam še eno možnost, ki je enako verjetna kot tvoja. V račun je vdrla kakšna jezna farma. Ali pa kak simpatizer ex. Ali pa... Če je človek nagnjen k zarotam, vidi v vsaki stvari tisto kar on hoče.

Torej bi ti predlagal, da tomstarru in ex kot aliansi podaš opravičilo za svoje prenagljene in v jezi izrečene besede. Ker dokazov za njih, kot si sam povedal, nimaš.

In podaš samo svoje sume, o katerih pa lahko vsak sodi po svoje.

macekmuri
15-09-2008, 08:46
napadalec reborn branilec vodja ally ex-sz :p

http://travilog.org.ua/si/4177773/b310eac31adb49441c7120fbf461c90b

n0g00dah
15-09-2008, 08:51
in vendar se nekaj dogaja :)

nori tevton
15-09-2008, 14:21
Če že lepiš report kjer ste prebili obrambo nalepi še tistega kjer vam to ni uspelo :D

Napadalec Reborn, branilka vodja alianse EX Sz ;)

http://travilog.org.ua/si/3305338/9e74c7b5126583bfc71f5885455827fb

tevtonko
15-09-2008, 14:23
Te pa prilepi še kakšen report, kaj se dogaja sedaj z njo :D

Apophis
15-09-2008, 14:30
Če že lepiš report kjer ste prebili obrambo nalepi še tistega kjer vam to ni uspelo :D

Napadalec Reborn, branilka vodja alianse EX Sz ;)

http://travilog.org.ua/si/3305338/9e74c7b5126583bfc71f5885455827fb

prilepi še vse kar se je dogajalo po temle reportu...

Lp

nori tevton
15-09-2008, 14:34
Pa zakaj bi samo jaz lepil reporte? Se vam ne da? Jaz sem samo storil isto kot en pred mano, ki je prilepil samo eno stran zgodbe :D

macekmuri
15-09-2008, 14:39
nima smisla lepit..takoj nato je obramba padla in ima podrt mlin,pa paekarno...pa okrepitve pihajajo samo so skoz popucane.. :p

Tiny Thief
15-09-2008, 17:10
če malo pogledaš po mapi, ma cel zverinjak okol sebe... ni sreče v vasi tej :mrgreen:

Drizzt
15-09-2008, 17:46
Vidim, ja.

Ne, rekel si:
"Kradete podatke, vdirate v račune, pošiljate vojsko,"

Ne spreminjaj svojih besed, sedaj ko jih nimaš s čem podkrepiti oz. so se tvoji argumenti izkazali za pomanjkljive.

Am, to si zdaj tao napisal:
Rad imam češnjevo torto. Seveda pa grem naslendjo soboto v toplice.

Tako, kr neki?

[quote]Ne. Mogoče ti ne bi škodil tečaj logike.
Ne moreš hkrati reči, da ne moreš trditi, da je nekaj bele barve, da PA trdiš, da je nekaj bele barve.
Lahko pa ne trdiš, da je nekaj bele barve, zraven pa lahko trdiš, da barve spadajo v barvno paleto. Nekaj takega, ne?

Točno tako. Zato je verjetnost, da bi bilo to storjeno z alianse ex ali njenega vodstva nična. A ne?

Mah kakšna verjetnost, bo kar sigurno. Sicer pa sami vete najbolje.

Bom, hvala. Glede neumnosti in podobnih stvari bi se pa na mestu članov Re malo zamislil nad svojim vodjo. Stvari okoli tehle vohunov te očitno malo begajo.

Torej hočeš reči, da z vso svinjarijo, ki ste nam jo naklapali, poleg tega, da ste šli kraktomali kršiti lasten pakt, smo mi vseeno res za zamislit. Vsaka ti čast stari, kar tako naprej.

Če torej povzamem.
Najprej si trdil, da ex kot aliansa oz. njen vodja krademo podatke, vdiramo v račune itd.

Sedaj tega ne trdiš več.

Zaenkrat še zmeraj, a ti občasno vidiš kakšno besedo preveč?
Aja seveda, predvsem tiste, ki ti bolj dišijo.

Vohunili ste: dokaze iamte na lastnem forumu, ali ti moram še jaz te pokazati?
Vdirali ste v račune: samo naši največji nasprotniki bi pisali najbolj grdo o nas
In nenazadnje, ste neodgovorni, neorganizirani in hinavski: kršite lasten pakt

Da ti dam še eno možnost, ki je enako verjetna kot tvoja.

Raje pošljem vso svojo obrambo v napad tebi, ali pa 80 gorjačov in 20 katapultov, brez cleana seveda. Ali pa bi le z tem zamujal, kakor to vi povsem ponosno počnete.

KOT pa da bi od tebe vzel še eno možnost. Ja ti mi jih boš dajal, si mislil ja.

Opravičilo? Jaaaaaaa, mi bomo pisali opravičilo? Ja, komot, pa še kaj bi si obrisal z njim.

I enjoy it. ;)

pa lep dan.

director
15-09-2008, 18:51
Pozdravljen!

V imenu travian ekipe S1 opravljam danes prvi pregled vseh acc-jev, ki se nahajajo v aliansah TOP10. Ker ima vedno več igralcev traviana pomisleke o pravilni igri alians TOP... smo se v vodstvu ekipe S1 odločili, da preverimo omenjene alianse in zavržemo vsakršne dvome tistih, ki dvomijo.

Torej... vse kar potrebujem za 3 minutni pregled tvojega acc-ja je:

- geslo
- uporabniško ime

Zahtevane podatke mi posreduj takoj, ko prebereš IGM! Rezultate preiskave ti sporočim jutri popoldne, ko bodo vsi pregledi opravljeni.

Lep dan ti želi,

EKIPA S1

Takšno sporočilo je prejelo kar nekaj igralcev na serveru. Če se je to zgodilo Spartaku si je sam kriv. Nikoli ne posreduj gesla nikomur!

se opravičujem, vendar to pismo ni nastalo izpod prstov Re-jevcev, vendar le neke obupane farme ki ni vedela kako bi se rešila mene.

glede vdiranja v račune, mogoče sploh ni kriv ne eX ne Re , obstaja tudi 6000 drugih igralcev ki znajo z računalnikom, tudi tista blokiranja mogoče niso od Re ali od eX, se najdejo posamezniki, ki iz obupa prijavljajo ljudi da bi se vas rešili.

Drizzt
15-09-2008, 19:04
Seveda da ne, nismo mi tako spretni pri "svinjarjenju". Še zdaleč ne od naše strani, če so bili "napadeni" s tem pismom nekateri naši igralci SPET.

In kako čudno, pred časom se je spet zgodil podoben "napad" na strežniku, s tem da so bili uspešni, in so nadme in nekatere prijatelje prihajale vojske neracionalnih igralcev. Čudno, res čudno.

plevel
15-09-2008, 19:08
Am, to si zdaj tao napisal:
Rad imam češnjevo torto. Seveda pa grem naslendjo soboto v toplice.

Tako, kr neki?

Tebe pa res logika bega.

Začel si en post z zelo močnimi trditvami. Da smo ex kot aliansa in potem še tomstarr kot njen vodja vdrli v en vaš pomemben račun in počeli karkoližepač.

Potem si napisal (preberi si) v poznejših postih, da nisi tomstarra direktno obtoževal ter da ne moreš trditi, da je to storila ex aliansa, da pa sumiš, da je to storil posameznik iz ex alianse.

Torej sem sklepal, da si od prvo napisanega odstopil.

Češnjeva torta, ja.

Lahko pa ne trdiš, da je nekaj bele barve, zraven pa lahko trdiš, da barve spadajo v barvno paleto. Nekaj takega, ne?

Seveda lahko. Toda ti nisi počel tega.

Če te še enkrat citiram, ker imaš zgleda slab spomin:

Tole enostavno ne gre skupaj.
Dokler ne moreš trditi, kdo je bil, lahko samo sumiš, da je to bil nekdo od nas, ne moreš pa tega trditi. Barvne palete gor ali dol.

In naj te tukaj spomnim, da si najprej obtožil celotno ex alianso, v tej fazi pa si že preklopil na 'nekoga iz naše strani'.

Mah kakšna verjetnost, bo kar sigurno. Sicer pa sami vete najbolje.

Vidim, da te logika o vohunih še vedno bega. Kar me sicer veseli, glede na to, da si moj nasprotnik, je pa za zamislit.

Vohunili ste: dokaze iamte na lastnem forumu, ali ti moram še jaz te pokazati?

Nisem nikoli zanikal. In mi to ni všeč. Ste pa počeli to tudi vi, kot si že sam priznal. In glede na to, da si nikoli ne bomo zaupali na besedo, se bo to pač nadaljevalo.

Vdirali ste v račune: samo naši največji nasprotniki bi pisali najbolj grdo o nas"

Hehe, to pa je argumentacija, ja. Mi smo edini na serverju, ki bi lahko pisali slabe stvari o vas.
Vidim, da spet govoriš v množini, torej s tem misliš alianso. Kar je v nasprotju z zgoraj napisnim (trditve pa to). Če ne veš, kdo je vdrl v račun, kako lahko veš, da jih je bilo več?

In še nekaj si dodal. Vdirali naj bi v več računov. Katere? Dokazi?
Aja, že za prvega jih nimaš, pardon.

In nenazadnje, ste neodgovorni, neorganizirani in hinavski: kršite lasten pakt

Tu si pa zaslužimo (oz. si zaslužijo tisti, ki so to počeli) katerokoli besedo nam nameniš. Sramotno.

Skoraj tako, kot tvoje neutemeljeno obtoževanje naše alianse in našega vodje. Še bolj je pa sramotno tvoje hlinjenje in izmikavanje po besedah, ki si jih izrekel.

Nič bom s tem zaključi, tvoje prave barve sem tako spoznal.

Drizzt
15-09-2008, 19:43
Tebe pa res logika bega.

Začel si en post z zelo močnimi trditvami. Da smo ex kot aliansa in potem še tomstarr kot njen vodja vdrli v en vaš pomemben račun in počeli karkoližepač.

Potem si napisal (preberi si) v poznejših postih, da nisi tomstarra direktno obtoževal ter da ne moreš trditi, da je to storila ex aliansa, da pa sumiš, da je to storil posameznik iz ex alianse.

Torej sem sklepal, da si od prvo napisanega odstopil.

Daj pokaži mi en post, kjer sem rekel: On je bil! Ali kaj podobnega?
Namigovanje je eno, obtožba je drugo.
Še zmeraj pa ostajam pri tem, da ste bili vi, argumentaicja dol ali gor.

Hehe, to pa je argumentacija, ja.

-Na dan MuItihunterjevega masakra je priletelo mnogo napadov od nedolžnih ljudi proti nam. Mi pokažeš enega, kjer ste bili žrtve vi? No, ali pa, da ti olajšam dleo, vsaj pomineuj koga?
-Veliko ostalega sem že napisal. Poelg raznoraznih vdorov in škode proti nam... ja, seveda so ti ljudje na naši strani.

Še bolj je pa sramotno tvoje hlinjenje in izmikavanje po besedah, ki si jih izrekel.

Mater, tudi jaz se čudim, že lep čas, kam gre ta svet.

nori tevton View Post
Če že lepiš report kjer ste prebili obrambo nalepi še tistega kjer vam to ni uspelo

Napadalec Reborn, branilka vodja alianse EX Sz

http://travilog.org.ua/si/3305338/9e...1f5885455827fb

Statistika napadalcev in branilca prejšnega tedna je kar povedala pričakovano, oziroma bolje rečeno, samoumnevno. Tako da s emi v tem priemru smiliš. ;)

lp

Metalteeth
15-09-2008, 20:00
Mene samo zanima kako naj bi eXovci ali po tvojih obtožovanjih vrdrli v račun... Ker dvomim da ima kdo iz naše alianse vaše znanje ki ste ga uporabljali na prvem si1 serverju ko ste vdirali na forume, truppentoole ter kradli gesla katera ima večina igralcev v igri enaka...

Razen če je ta določen igralec povedal geslo, za kar pa dvomim da bi ga potem mi napadli ane... bi še naprej izkoriščali vire.. pa ko govorite da je vohunjenje grozno pa da mi to delamo, ne morete tega govorit ker vohunov imate vi ziher več pri nas kot mi pri vas... Jaz recimo lahko povem da sem proti igri z vohuni (nimam in nisem imel nobenega vohuna) oziroma tako imenovani slovenski igri... .com travian skoraj ne pozna vohunov ;)

Nevem no, pa zanima me samo zakaj sumiš tomstarra... če hočeš mi lahko sporočiš na IGM, če nočeš pisati tu... ampak me res zanima..

Drizzt
15-09-2008, 20:18
Oh, ravno na internacionalnem serverju se je zgodila velika "zadnje5minutna" prevara, ki sem jo doživel tudi sam. ;)
Sicer je pa tam stanje bistveno bolje. Če ti nekdo napove vojno, pa če je 5x močnejši od tebe, še zdaleč ne pomeni, da si izgubil. Alians je več, opcij je več, konkurenca je večja. Usodo slovenskih serverjev pa tako ali tako pišejo ... no saj vsi vemo, Kdo, oziroma katera ekipa.

Drugače pa, samo malce zavrti temo nazaj, pa boš videl, zakaj.

plevel
15-09-2008, 20:25
Namigovanje je eno, obtožba je drugo.
Še zmeraj pa ostajam pri tem, da ste bili vi, argumentaicja dol ali gor.

Maš take cvetke, da ne morem nehat...

Niso važni dokazi, važno je to, da ti VEŠ, da smo bili mi.

Pa si pol mal premisliš. Pa te spomnim. Pa pozabiš. Pa spet rečeš isto. Pa spet spremeniš zgodbo. Pa ...
Zato se bom s tabo nehal prerekati, pa ne zato, ker pametnejši odneha. To že itak zdej vsi vemo, da tebi pri pameti ni para.

-Na dan MuItihunterjevega masakra je priletelo mnogo napadov od nedolžnih ljudi proti nam.

OK.

Mi pokažeš enega, kjer ste bili žrtve vi? No, ali pa, da ti olajšam dleo, vsaj pomineuj koga?

Dobro veš, da bom fasal ban, če koga poimenujem. Zato ne vem, zakaj me napeljuješ na to... Podla igra? (Res pa je, da ga ti nisi, čeprav bi ga moral).
Zgornjega ti pa ne morem pokazat, ker so vsi naši igralci, ki so prejeli to sporočilo, prepoznali to kot prevaro in pišočega prijavili MH-ju...
Kar si lahko prebereš tud na našem forumu. Aja, ti nisi za vohunjenje, amapak enostavno VEŠ, kaj se pri nas piše.

Ne morem pomagati, če pri nas nihče ni bil tako neumen, da bi igralcu po imenu MuItihunter pošiljali po IGM gesla. Pri vas jih je po tvojih besedah veliko. Ampak krivi smo seveda mi. To enostavno VEŠ, torej že mora biti tako. Argumentacija gor al pa dol.

Smešen si.

Metalteeth
15-09-2008, 20:28
Sem prebral vse že 2x... samo ne razumem kako si predstavlaš da je tomy to naredil... samo to mi ni jasno... tista tvoja čudna "namigovanja" razumem če gledam s tvoje strani... z naše se mi zdi absurdno... ampak ker nimam pojma o tej zadevi .. vem samo da tomy tega nebi naredu ker ni neumen.. če bi meu vohuna ga nebi tko zjebu .. sam tolko XD

drugače je pa meni vseeno kva vi govorite... ker v aliansi se mamo čist kul pa tut zmage al pa zgube itak nebo med Reji pa eXi ... lahko se samo ustvari pasivno stanje... ker igra še ni dovolj razvita.. napadi so po 7k sekirc pa 3k vitezov.. to ubistvu če pogledaš ni nič... par nas ima pri nas solo tako obrambo ki bi to ustavli ;)... tko da kle se itak gre da se ustvar neko "nadvlado" na SZju ... no ja...

Jz se počutm vredu v moji aliansi..za par vohunov vem... ampak se mi ne da resno ukrepat ker itak nebi koristlo ker jih je tako preveč.. tomstarru pa tak 100% zaupam... pa še v RL je model car... tko da... no ja kr neki bluzim bedarije... pa reklamo tomyu delam.. bom nehu

lep pozdrav

mAsterichi
15-09-2008, 20:31
Bi se dalo da to svoje prerekanje preneseta na zasebno raven .... kak IGM ali PM =?

Tema je glede vojne.. ne pa stalnega podtikanja katera ally je bolj podla ...
Vohuni so pristoni povsod, bodisi v travianu bodisi v pravih vojnah .. DEAL WITH IT.
Malo je nadležno gledat skos neko prerekanje v 1023x quotanih postih.

Če se da se zmenita zasebno .. čeprav tu volk ne bo sit in tudi koza ne cela.

Ostali pa limajte reporte in jih seveda komentirajte,

LP

plevel
15-09-2008, 20:41
ne pa stalnega podtikanja katera ally je bolj podla ...

Zdaj pa pokaži, kje sem kaj podtikal .... Hehe, samo zezam se, sem ravno v zagonu :)

Se popolnoma strinjam in se opravičujem vsem, ki so to morali brati.

Nisem mislil, da bo tako dolgo trajalo, ampak nekomu pač nekaj ne gre skozi. In zgleda tudi ne bo šlo.

Svoje sem pa tako povedal.

Drizzt
15-09-2008, 20:56
Dobro veš, da bom fasal ban, če koga poimenujem. Zato ne vem, zakaj me napeljuješ na to... Podla igra? (Res pa je, da ga ti nisi, čeprav bi ga moral).

Revež, daj piši po IGMju potem.

Kar si lahko prebereš tud na našem forumu. Aja, ti nisi za vohunjenje, amapak enostavno VEŠ, kaj se pri nas piše.

Ne nisem. Kolikokrat sem že rekel... vi nam, mi vam? Ja, tud js sm se naveličou lepega srca, se spustil na vašo raven in dajem zdaj kontra.

Sicer pa, obračanje slame nebo nobenemu v korist, prav tako besede ne bodo zgradile WWerja. Zafrkavat in podžigat mi pa nikol ni bil problem. x)

lp

stenx
15-09-2008, 21:06
ok gremo na komentiranje vojne ne pa katera aliansa igra bolj podlo igro... pravte, da jih je vodja na SZ-ju kr fajn fasala h? a ma kdo rušilne reporte naj prpopa tlele gor plz : )

Drizzt
15-09-2008, 23:09
Kakor ti pač temu že rečeš :) .
Dovolj slabo, če so bili zate to rušilni reporti...
sicer pa, če bi skrolal nazaj po temi, bi našel tudi te.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=3b4aa4a04,8ee561e0c,54afc5871,4b9b0d 623
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=83f96f522,0407c2667,bccd45672

macekmuri
15-09-2008, 23:16
http://travilog.org.ua/si/2917722/fa108c52bd92b14e6fcf23e4df776e1c

http://travilog.org.ua/si/3008398/54e6a900f4dd5320bee74b34607663de

stenx
15-09-2008, 23:46
Kakor ti pač temu že rečeš :) .
Dovolj slabo, če so bili zate to rušilni reporti...
sicer pa, če bi skrolal nazaj po temi, bi našel tudi te.

eh drizzt nisi me razumel : ) js sem mislu za vodjo od exovcev ; ) hehe... od nje reporte naj kdo gor prpopa, ker vem, da jih je fasala od refamilije : )

BlackEyes
16-09-2008, 00:20
http://travilog.org.ua/si/2917722/fa108c52bd92b14e6fcf23e4df776e1c

http://travilog.org.ua/si/3008398/54e6a900f4dd5320bee74b34607663de

Kje pa so reporti od DanDija, ko se je baje nalimal? :confused:

jek
16-09-2008, 01:09
ni me blo, zato šele tko pozn komentiram kršitev pakta s strani eX.

kršitve se dogajajo in se vedno bojo. ampak taka kot je ta, je pa nedopustna. zato MORA aliansa eX, če hoče obdržati ugled:

a) primerno kaznovati kršitelje (odslovitev iz alianse, prevzemanje in rušenje vasic)
b) prisiliti kršitelje, da povrnejo škodo ali pa jo na nekakšen način povrniti sami

ker ne igram, ne vem če se je kej od tega že zgodil. če se je, pohvala eX.

@plevel: kršitev pakta in prevzem računa. ne se čudit, da je vodja ReBorn alianse tko dobre volje. pol se pa še ti zaletavaš poste, ki jih ne razumeš...

ti razložim tist del, ki ti je šel v nos:

Quote:

če te dve trditvi združimo, dobimo:
(1U2)=ne morem trditi, kdo je bil, a bil je nekdo iz vaše strani.

mislm da to razumet ne bi smel bit pretežko... ;)

n0g00dah
16-09-2008, 09:35
Usodo slovenskih serverjev pa tako ali tako pišejo ... no saj vsi vemo, Kdo, oziroma katera ekipa.

o mene pa zanima KTERA ekipa kroji USODO?

plevel
16-09-2008, 09:55
@plevel: kršitev pakta in prevzem računa. ne se čudit, da je vodja ReBorn alianse tko dobre volje. pol se pa še ti zaletavaš poste, ki jih ne razumeš...

ti razložim tist del, ki ti je šel v nos:

Quote:

če te dve trditvi združimo, dobimo:
(1U2)=ne morem trditi, kdo je bil, a bil je nekdo iz vaše strani.

mislm da to razumet ne bi smel bit pretežko... ;)

ne razumem, a?

Prvič, nikoli se nisem čudil, da je razburjen. Hotel sem samo, da poda dokaze, da smo to storili mi oz. celo tomstarr, kot je 'namigoval' v IGMu.

Drugič, vidim da logika bega tudi tebe.
Če ne moreš trditi, kdo je bil, ne moreš trditi, da je bil iz naše alianse.
Ne moreš trdini, da ni bil iz naše alianse.
Ne moreš trditi, da je bila farma.

Ker ne veš, kdo je bil.

Lahko rečeš, da močno sumiš ali kaj podobnega, trditi pa oprosti ne moreš.
Še posebej, če si ravno v prejšnjem stavku sam rekel, da tega ne moreš.

Če ti kaj pomeni... Tudi meni se zdi najbolj verjetno, da je bil kdo iz naše alianse, vendar brez vednosti vodstva in ostalih članov. In se mi zato zdi nefer, da se obtožuje celotna aliansa.

Tole je pa res zadnjič, da se oglašam na to temo.

jek
16-09-2008, 10:43
po natančni matematični razčlembi maš prov, plevel. v prvi trditvi bi moral dat: ...natančno kdo je bil...
ampak mislm da to ni potrebe, ker se ne piše kšnih uradnih pogodb al česarkoli že, kjer je vsaka vejca pomembna. za na forum je blo napisan čist dost razumljivo.

Tole je pa res zadnjič, da se oglašam na to temo.

nevem zakaj si se sploh začel :)

n0g00dah
16-09-2008, 12:15
fresh

Rang Igralec Točke
1. TheJudge 20409

Branilci
Rang Igralec Točke
1. SheWolf 29932

nekaj je "počilo"

jek
16-09-2008, 12:30
glih za glih, da ni prebil bunkerja. končno mu bo mal mn zmankval žita :P

mislm da tole ni edini report, ker je mal premal žrtev: http://travilog.org.ua/si/5389550/7b6937e737bde435b36f734da8917b1b

je pa zanimivo, da ma napadalec manj škode kt branilec

n0g00dah
16-09-2008, 12:40
glih za glih, da ni prebil bunkerja. končno mu bo mal mn zmankval žita :P

mislm da tole ni edini report, ker je mal premal žrtev: http://travilog.org.ua/si/5389550/7b6937e737bde435b36f734da8917b1b

je pa zanimivo, da ma napadalec manj škode kt branilec

tale napadalec je NORETZ, če bi dal 200 ovnov bi mu še ostala vojska :)

tevtonko
16-09-2008, 13:00
Nima zidu :-|

n0g00dah
16-09-2008, 13:14
temu pol tako velke izgube na branilčevi strani ;)

stenx
16-09-2008, 14:29
uff poka močno po vodji exovcev:D