PDA

View Full Version : Intervjuji/ankete

Shoco
02-08-2008, 20:02
Nova tema imenovana Intervjuji/ankete, bi naj bil namenjana intervjujem oz. anketam o aliansah ali posameznih igralcih.

Za začetek sem za intervju prosil noben-a - vodjo trenutno vodilne alianse (CFT). Odgovore sem dobil kar od dveh (noben in Gods).

Kot je razvidno iz intervjuja so zelo samozavestni in ne pričakujejo propada alianse.

Intervju:

Začnimo pri imenu. Vaše ime je CFT (We Die for Valakas). Najprej, zakaj ni kratica WDV ali WDfV? Ima CFT kakšen poseben pomen? Drugo pa, kdo oz. kaj je Valakas?

Noben: DA CFT IMA POSEBEN POMEN...VALAKAS JE BIL EN POGUMN IGRALEC..
Gods: ker ko se je na speed server restartu je gor spilal VALAKAS ki je tolku senio !pa moj frend je!

Naslednje vprašanje. Poleg matične alianse imate že kar 3 krila, menda je v izdelavi še 4. Ponavadi hitro rastoče alianse hitro propadejo. Mislite, da se bo isto zgodilo vam?

Noben: ČE BOMO TKO NADELJEVALI MISLIM DA NAM BO USPEL PRIT NA 1 MESTO IN DA NEBOMO PROPADL
Gods: ne! ne bomo propradl nasa 4 krila so top 5 imamo veliko vojske im smo zaorganizirani!

Kot vidim so v vaših aliansah igralci iz vseh kvadrantov. Lahko v bližnji prihodnosti pričakujemo reorganizacijo?

Noben: JAH NWM...
Gods: ja igralci veliko pisejo za vstop! ampak pomembna je vojska!

Na javnih forumih alians vidimo veliko zanimanja za vstop. Je tudi pri vas veliko zanimanja?

Noben: DA JE VELIKO ZANIMANJA NA DAN DOBIMO PO 100 IGM-JEV ENI CELO VEČ
Gods: ja igralci veliko pisejo za vstop! ampak pomembna je vojska!

Kako je z diplomacijo? Boste se držali za sebe, sklenili zavezništvo ali dve, ali boste sklepali kar veliko zavezništev?

Noben: MISLIM DA SE BOMO DRŽALI ZA SEBE NE BOMO SKLEPALI ZAVEZNIŠTVA VENDAR SMO JIH DOBIL ZE KR NEKAJ
Gods: CFT se bo drzala za sebe ker cene je polj sama zmesnjava!

In še za konec, mislite da se vam bo uspelo obdržat na prvem mestu? Ali vas bodo alianse, ki se bodo razvile v prihodnjih dneh prekosile tako vojaško kot populacijsko?

Noben: JAH TO SE LAHKO ZGODI...
SAM PRAVIM DA CE BOMO TKO DOBRI K SMO PAC ZDAJ
NWM CE BODO...
Gods: mislim da nas nebodo dobli!

Pa kakšen komentar bi lahko dali, kaj pravite, je tale samozavestnost le navidezna? So mogoče v strahu, da ne bi bili tarča "prekletstva hitrorastočih alians"? Ali pa bodo res aliansa, ki se bo dobro držala na vrhu. Kaj pravite o izjavi, da se bodo držali za sebe in da z zavezništvi nastane sama zmeda?

Če bo kdo kaj takega naredu, naj kar sem not da ;)

zakati
02-08-2008, 20:18
Ma Tole Je Pametna Tema Sm Lahka Bi Naredu Anketo Aliansa Katera Vam Je NajljubŠa

rvi
02-08-2008, 20:20
Lepo narejeno se vidi da si vložil kar nekaj časa in se moj kometar:zaenkrat im gre dobro za naprej bomo pa vidl:):)

IamBack
02-08-2008, 20:32
CFT bo propadel v nasljednem tednu ali bo pa drastično padel(to se vidi tudi po odgovorih noben-ega:)), ker najboljši igralci SV-ja bodo v še nenastali aliansi, ki jo bo naredil pravi Valakas:) Drugače pa dobra ideja so tile intervjuji.;)

Hervardi
02-08-2008, 21:51
CFT mislm da je ena od redkih alianc ki ima morda celo prihodnost... mogl bi se pa definitivno reorganizirat po kvandrantih....

pomoje je njihova najbolša stvar ta, da nimajo alianc in paktov(razn seveda z wingi) ker pri ostalih aliancah(ki imajo le teh polno) igralcem pustijo malo možnosti za raidanje ker mors non stop pazt da ne boš napadel kakega člana pakta itd...

lp

Domen
03-08-2008, 09:42
A ni tko da se na forumu ne sme objavljati imen igralcev?

algebran
03-08-2008, 09:54
vsa ti čast..res dobr intervju....sm dost zvedu o njih...še kiro alianso dej...

mrBlack
03-08-2008, 10:45
ajd pr0!!!!!!!!!!! ti pa mas cs:D:D:D:rolleyes::rolleyes::rolleyes: pa kr prznej, da si se mal nasmehnu nad odgovori:D:D:D

ThecrimsTrav
03-08-2008, 11:03
Nice intervju sam mislim da bojo SV zmagal

Shoco
03-08-2008, 11:14
A ni tko da se na forumu ne sme objavljati imen igralcev?

Mislim, da to samo v reportih, drugače pa so sami dovolili, da intervju objavim v javnosti. (noben in Gods)

@mrBlack: To je blo še med zaščito in nisem mel kaj za delat :D Drugače pa bo še več tega ;)

mrBlack
03-08-2008, 11:36
hehe

upam da bo tole dnevno branje, pa lohk bi jih vec naredu, se mal kronike alpa politke, d naus kuj na vice prestopu;);););)

Gotenks
03-08-2008, 21:26
ja ja tisti k se majo za veliki hitro padejo... jih že ni več zaslediti med top 20 alians

stonedking
04-08-2008, 11:27
yup EE so izgubil velik članov...misl da jih je dosti slo v G. guild:rolleyes:

ranger xeon
25-09-2008, 22:21
Yo.

Mene pa zanima vaše mnenje o igralcu Teutonic Order.

cipsy
26-09-2008, 02:10
sej nočem bit nesramen sam men se zdi, da si ti mal sfalu teme. Ker na s5 ta aliansa sploh ne obstaja, kaj šele da bi bila vodilna hehe:D

ranger xeon
26-09-2008, 08:30
sej nočem bit nesramen sam men se zdi, da si ti mal sfalu teme. Ker na s5 ta aliansa sploh ne obstaja, kaj šele da bi bila vodilna hehe:D

CITIRAM:Nova tema imenovana Intervjuji/ankete, bi naj bil namenjana intervjujem oz. anketam o aliansah ali posameznih igralcih.

cipsy
26-09-2008, 14:40
CITIRAM:Nova tema imenovana Intervjuji/ankete, bi naj bil namenjana intervjujem oz. anketam o aliansah ali posameznih igralcih.

Jah to res sam potem bi mogla bit ta tema pod
Spletna igra Travian >Splošno
Kjer bi bli intervjuji z vsemi aliansami in igralci.

Ker je pa tema v
Forum :: Travian.si > Diplomacija Traviana - Svet 5 > Politika in diplomacija - Svet 5 > Intervjuji/ankete
Naj bi se nanašala pa samo na svet 5

Vsaj meni se dozdeva da bi moglo bit tako
Hvala za razumevanje

ToLiIi
26-09-2008, 14:59
Jah to res sam potem bi mogla bit ta tema pod
Spletna igra Travian >Splošno
Kjer bi bli intervjuji z vsemi aliansami in igralci.

Ker je pa tema v
Forum :: Travian.si > Diplomacija Traviana - Svet 5 > Politika in diplomacija - Svet 5 > Intervjuji/ankete
Naj bi se nanašala pa samo na svet 5

Vsaj meni se dozdeva da bi moglo bit tako
Hvala za razumevanje

Prav imaš . Ampak sploh ne razumem za kake intervjuje ter ANEKETE naj bi se sploh šlo :S.

ranger xeon
26-09-2008, 16:12
No še enkrat.

Kakšno je vaše mnenje o igralcu Teutonic Order?

cipsy
26-09-2008, 16:26
No še enkrat.

jah no kaj bi lahko reku Teutonic Order je lutka, ki jo upravlja več igralcev. Tako da lahko rečeš da so fantje izkušeni, imajo čas in igrajo pametno.
Znjmi pa tudi nisem imel osebnih kontaktov, tako da nevem kašni so po osebnost.
Moje mnenje hvala za razumevanje

SAUC
28-09-2008, 01:10
No še enkrat.

skupina noobov ... ( 10 črk :p)

MAN.UTD
28-09-2008, 08:08
skupina noobov ... ( 10 črk :p)
Se čisto strinjam:p

Stajerc!!!
28-09-2008, 10:17
Ma na tem računu je čist preveč igralcev. Poleg tega pa se vsak teden po trije zamenjajo. Drugače pa kot sta že 2 pred mano povedala - skupina n00bov;-)

MAN.UTD
28-09-2008, 11:48
Ja, hočejo biti top roparji potem pa še prave vojske nimajo, pa nič ne naredijo da bi jo imeli:D
Potem pa imajo v profilu napisano da delajo na vojski:D

rok666
28-09-2008, 13:09
Ja, hočejo biti top roparji potem pa še prave vojske nimajo, pa nič ne naredijo da bi jo imeli:D
Potem pa imajo v profilu napisano da delajo na vojski:D
:lol:-a nisi ti Teutonic?

MAN.UTD
29-09-2008, 07:30
Not anymore:D

n e o O x _
29-09-2008, 15:55
Kaj pa menite o igralcu SAUC na si5 serveju ??

[ps. igra snofear (prejšni slovenski 3x server) ekipa.] =)

rok666
29-09-2008, 16:27
Kaj pa menite o igralcu SAUC na si5 serveju ??

[ps. igra snofear (prejšni slovenski 3x server) ekipa.] =)
Ti si pa burek:lol: Kaka Snofear ekipa... Sauca so igrali: Sauc, I am back in pa Darkyy-->nato so account prodali masterju007-->on je vse zaj*bal in zdaj se account brise;):D

SAUC
29-09-2008, 19:14
in zdaj se account brise;):D

v enem stavku vse povedan :p

Karras
01-11-2008, 13:26
Pa da se še jaz malo oglasim...
Igra Snofear ekipa-->Gdo te je pa tuki tkole prehecu :D Mislim, da usak ve, da ne igra SnoFear :)

Sauca SO igrali, dokler niso dobili nekaj napadkov oz. oddajanje računa za kratek čas (komu že?:D) pol pač od 4000 vojske ni ostalo skoraj nič in tale zloglasna ekipa se je predala... Pač ko enkrat negre ne gre:D Potem so že brisali, brisanje je bilo preklicano z strani mh-ja in prišlo je do oddajanja računa... Otroci so se igrali, ampakpotem je nazaj pršla tastara ekipa(ja tisti, k so se prej predal) in izbrisala acc... Če se takoj predaš pa res nemoreš računati na dobro igro... Kolkokrat so že komu brisal vojsko, ker vojska je potrošni material in se NI predal... SAUC igralci so pač en skupek n00b0v (če se luhka tok izrazim), k so iz ozadja se prebili v ospredje (seveda je bil šele začete, seveda bi padli za nekaj mest še, ampak, če nisi zmožen nadaljevat, pač negre)... S tem, da je bil SAUC v PANTERI, mislim pa da dokazuje višek njihove "izkušenosti" in mislim, da se MORALI račun izbrisati, čene bi SAUCA itak sesul, ker je bil pač v PANTERI (.G., -G- time(takrat k so propadl))

Lepo?

mrBlack
02-11-2008, 14:36
chawaco, bilo bi odlicno ce bi naredil intervju z vodjo zmajev in panter, kaj si oni mislijo o aliansi in o njihovem pogledu na bodoc potek serverja.

lp, mrBlack

Karras
02-11-2008, 14:42
chawaco, bilo bi odlicno ce bi naredil intervju z vodjo zmajev in panter, kaj si oni mislijo o aliansi in o njihovem pogledu na bodoc potek serverja.

lp, mrBlack

Ja bilo bi super... Vodjo zmajev pa pantere, N.G.-ja in pa še vodjo L-a pa doplomata C.S-a xD

Da bi vidli kaj si mislijo;)

mrBlack
02-11-2008, 15:41
eh, z menoj je pr0 aka chawaco ze tako ali tako v rednem kontaktu, tako da bo znal ze sam kaj povedati namesto mene;)

lp, mrBlack

Empire
26-02-2009, 17:46
Mene pa zanima kuk majo C.S jevci se kej wojske

10k
20k
Misllim na posameznike :)
Jaz sam je trenutno mam zelo zelo ....

rafko
28-06-2009, 22:09
Velik jo majo ti rečem

JOHN Wayne
30-06-2009, 00:32
Hmm, nekaj mi ni dalo miru o tem Thunderju kaj je to za en tipson v unitedu, pa sem šel malo stare poste brat.

http://forum.travian.si/showpost.php?p=134303&postcount=62

Kaj naj rečem, tipično za jug, da si tako hitro spreminjajo mnenja in zaveznike;)

A so te farmal, da si bil toliko jezen?

Thunder
30-06-2009, 01:02
Hmm, nekaj mi ni dalo miru o tem Thunderju kaj je to za en tipson v unitedu, pa sem šel malo stare poste brat.

http://forum.travian.si/showpost.php?p=134303&postcount=62

Kaj naj rečem, tipično za jug, da si tako hitro spreminjajo mnenja in zaveznike;)

A so te farmal, da si bil toliko jezen?

No naj te Thunder ne moti ker nikoli ni bil farmica oziroma ce je "ze" bil se je dobro postavil po robu vsakemu ki me je obiskal,...to izjavo ki si jo prilepil pa je bila izjava za katero se danes stojim in sicer zadeva je sledeca-res mi je slo na zivce takratna nadutost Kaosa oziroma igralca Kozovinc in me je veselil da se mu je nekdo po robu postavil-zal se je izkazal da je nas Bleki se vecji nadutez ki pa je danes pojedel svoje besede tako kot se marsikdo v njegovih vrstah.Me pa veseli da ti Thunder ne da miru ker zdaj v teh casih v katerih se nahajas res nimas kaj veliko za pocet ker si "porusen" tako ti kot ostali TVOJI,ki gradijo WW in imas ves cas na razpolago,da razmisljas o meni se naprej :)...Upam da boste zagovarjal svojo dosedanjo teorijo se naprej in zmago le te-no kakor vidim kaksne podle igre se spilate ste dalec od tega-ampak vas ne obsojam-nekateri so pac taksni da za dosego nekega cilja izgubijo cast (da ti bo bolj jasno :izgubijo obraz)! ;)

PS:Sej si fejst poba samo malo prevec jokas ;) ampak vse je za nekaj dobro:p pravijo da jok krepi cloveka in ti v teh hudih casih to res potrebujes!

PSS:aja pa ta tvoj post ki si ga prilepil nikjer ne dokazuje da sem farmica,ce malo bolj preberes in uporabis logiko bos vedel o cem sem govoril-ce si sploh igral od zacetka ;)

Lp,Thunder

JOHN Wayne
30-06-2009, 02:07
No naj te Thunder ne moti ker nikoli ni bil farmica oziroma ce je "ze" bil se je dobro postavil po robu vsakemu ki me je obiskal,...to izjavo ki si jo prilepil pa je bila izjava za katero se danes stojim in sicer zadeva je sledeca-res mi je slo na zivce takratna nadutost Kaosa oziroma igralca Kozovinc in me je veselil da se mu je nekdo po robu postavil-zal se je izkazal da je nas Bleki se vecji nadutez ki pa je danes pojedel svoje besede tako kot se marsikdo v njegovih vrstah.Me pa veseli da ti Thunder ne da miru ker zdaj v teh casih v katerih se nahajas res nimas kaj veliko za pocet ker si "porusen" tako ti kot ostali TVOJI,ki gradijo WW in imas ves cas na razpolago,da razmisljas o meni se naprej :)...Upam da boste zagovarjal svojo dosedanjo teorijo se naprej in zmago le te-no kakor vidim kaksne podle igre se spilate ste dalec od tega-ampak vas ne obsojam-nekateri so pac taksni da za dosego nekega cilja izgubijo cast (da ti bo bolj jasno :izgubijo obraz)! ;)

PS:Sej si fejst poba samo malo prevec jokas ;) ampak vse je za nekaj dobro:p pravijo da jok krepi cloveka in ti v teh hudih casih to res potrebujes!

PSS:aja pa ta tvoj post ki si ga prilepil nikjer ne dokazuje da sem farmica,ce malo bolj preberes in uporabis logiko bos vedel o cem sem govoril-ce si sploh igral od zacetka ;)

Lp,Thunder

Jst sem te vprašal če so te farmal, ker nisem vedel vsega. Jst že vem kam pes taco moli;) Se pa ne bom spuščal na tvojo raven in žalil drugih. Pa ne mislit, da skoz mislim nate, slučajno sem videl, da si bil na forumu pas em nate kliknil pa šel poste za nazaj gledat. Ne vem o katerih podlih igraš govoriš. Ko boš imel kakšne dokaze proti meni se mi javi, drugače me pa ne obtožuj!

Thunder
30-06-2009, 06:41
Jst sem te vprašal če so te farmal, ker nisem vedel vsega. Jst že vem kam pes taco moli;) Se pa ne bom spuščal na tvojo raven in žalil drugih. Pa ne mislit, da skoz mislim nate, slučajno sem videl, da si bil na forumu pas em nate kliknil pa šel poste za nazaj gledat. Ne vem o katerih podlih igraš govoriš. Ko boš imel kakšne dokaze proti meni se mi javi, drugače me pa ne obtožuj!

No podla igrica zame je imenovnje svojih naselj po nasemu WW se ti ne zdi?Isces vsako najmanjso luknjo da bi prisel do te zmage pa ti zal ne bo uspelo.UNITED tega ne dela to pa zato ker je za razred boljsi.Kot drugo nobenega ne zalim se manj pa tebe,ker kot sem opisal v prejsnjem postu se mi zdis zelo zanimiv in smesen poba in me ob svojih postih zelo zabavas.In kot tretje sem ti pojasnil,da nisem bil farma pa tudi ce bi bil ni to cisto nic narobe-ti pac mojih prejsnjih postov ne mores razumeti to pa zato ker sploh nisi igral od zacetka se manj pa na nasi strani.

Lp,Thunder

JOHN Wayne
30-06-2009, 11:53
No podla igrica zame je imenovnje svojih naselj po nasemu WW se ti ne zdi?Isces vsako najmanjso luknjo da bi prisel do te zmage pa ti zal ne bo uspelo.UNITED tega ne dela to pa zato ker je za razred boljsi.Kot drugo nobenega ne zalim se manj pa tebe,ker kot sem opisal v prejsnjem postu se mi zdis zelo zanimiv in smesen poba in me ob svojih postih zelo zabavas.In kot tretje sem ti pojasnil,da nisem bil farma pa tudi ce bi bil ni to cisto nic narobe-ti pac mojih prejsnjih postov ne mores razumeti to pa zato ker sploh nisi igral od zacetka se manj pa na nasi strani.

Lp,Thunder

Haha, tudi ti mene razveseljuješ, igram od začetka, če te zanima sem bil po prvem tednu 18 po rangu, res pa je da ne vem kaj se je dogajalo na jugu in preprostega razloga, ker me to ni zanimalo. Hmm, le koliko igralcev je poimenovalo naselja CS15c na jugu, mislim s kakšnimi bedarijami uletavaš ven, ko nimaš nič bolj svinjskega proti meni, pa začneš z takšnimi neumnostmi. Zresni se;)

Thunder
30-06-2009, 15:38
Haha, tudi ti mene razveseljuješ, igram od začetka, če te zanima sem bil po prvem tednu 18 po rangu, res pa je da ne vem kaj se je dogajalo na jugu in preprostega razloga, ker me to ni zanimalo. Hmm, le koliko igralcev je poimenovalo naselja CS15c na jugu, mislim s kakšnimi bedarijami uletavaš ven, ko nimaš nič bolj svinjskega proti meni, pa začneš z takšnimi neumnostmi. Zresni se;)

Vidim da te razjeda :) se en udarec?Le koliko jih se pride hahaha...verjamem da so vam glave polne misli kako ugnati UNITED!-zal ne bo slo :) hahaha-poruseni pa se Sheppard je ostal brez nacrta huh (a vam lahko gre se slabse :) ) danasnji dan si boste zapisali v crno listo (no ali pa ne-se pride kaksen,ki bo slabsi),...vse je le igra-jaz sem se zresnil ti se pa sprijazni da si izgubil pa bo ;)

PS:Uzivaj se naprej v tako precudovitem dnevu....aaaaaa :)

Lp,Thunder