PDA

View Full Version : Reborn-Remade

RADLER
29-07-2008, 17:57
Ok,da še jaz podam svoje mnenje,pravkar sem zapustil alianso Reborn,in da bodo ostali člani vedli kaj se je dogajalo,bom kar tukaj napisal.

Na začetku serverja sem se moral odločit v katero alianso grem ali v Borg ali Reborn. Odločil sem se za Reborn,samo zaradi tega,ker so enkrat že zmagal server,izkušenj ne manjka sem si mislil.to bo to...
Vse skupaj se je res začelo z ustanovitvijo Remade,od takrat je šlo vse v matični aliansi navzdol...Vodja Eternal Drizzt, izkušen vodja,je online,kot moj sin,ki je 2 leti star!
Od kar so se začel napadi, 4 MM pa še to pozno ponči,ker fant nima časa,velik dela,drugi pa nimamo te opcije,potem pa kaj naredi v aliansi,sami vemo kaj pomeni komunikacija v ally.
Igram na 4 serverjih,ampak take komunikacije pa še ne,lahko prilepik kak MM,pa ga raje ne.
Diplomatka,imel sem 2x stik z njo,tako da ne morem velik povedat,to lahko tisti,ki so imel več kontakta,naj povedo.
Nebodigatreba....Napadi na Borg alianso za tebe osebno ne pomenijo nič,mi ki smo bližje nam se je pa tole maščevalo,a bila potreba?
Najbližji iz Borga ima do tebe svtlobno leto,do na sostalih,pa uro...đ
Še nekaj,sem klasični napadalec,in seveda napadam,Tebi na ljubo,sem prenehal napadat člane alianse ex-sz,7 dni nazaj,naj bi imeli pakt...
Kar nekaj sva si napisala na Msg, vendar za en pakt z alianso ex-sz, 7 dni, pa saj nismo na pogovorih za svetovni mir...
Preveč truda sem vložil v račun,preveč neprespanih noči,da bom zapravil v aliansi,ki nima prihodnosti.

To je na kratko to,moje skromno mnenje,
tole je samo senca prejšnje alianse,ki je osvojila server.
Velik sreče

Davč
29-07-2008, 18:14
Kul zgodovina.

mocozjeF
29-07-2008, 18:33
Davc s takem postam bos sam se ban pokasiru :D
Bolje neky kot nic, jele? :)
Aktivn je treba bit :>

ammm to spostujem! mocne odlocitve! nova izkusnja... podpiram te!

jeli
29-07-2008, 18:46
no no
B~O~R~G je jasno bolsi od ReBorn-a pa cepravo so le-ti zmagali prejsni server
in ce ze tako razmislas mi je tvoje dejanje da si zapustil ReBorn zelo vsec saj imam brata ki je v B~O~R~G-u.
mimogrede pa niso vaznje izkusnje iz prejsnih serverjov ali so zmagali ali ne, saj je veliko zmagovalcev prejsnega s1 in so zdaj veliki nooobi ( nekateri )

connie
29-07-2008, 18:48
Moje mnenje je da se je naredila napaka ko so naredili remade saj je pred tem aliansa delovala bolje organizirano . Sam osebno bom zbrisal račun ker enostavno ni časa med počitnicami zdej smo okol pol pa še šiht ....

Tako ena izmed napak je da imata samo 2 možnost pošiljanja MM jev in ko pošlješ request za obrambo ... se MM pošlje šele čez 4 ure . Prej predn so remade nardil .... vas je blo vsaj 4-5 ki so pošiljali MM .

no no
in ce ze tako razmislas mi je tvoje dejanje da si zapustil ReBorn zelo vsec saj imam brata ki je v B~O~R~G-u.
mimogrede pa niso vaznje izkusnje iz prejsnih serverjov ali so zmagali ali ne, saj je veliko zmagovalcev prejsnega s1 in so zdaj veliki nooobi ( nekateri )

Tukaj si se pa zmotil . Po pravici povedano jih je kakih 6-7 folka iz prejšnega zmagovalnega tima ... max 10 nekaj nas je še iz ostalih serverjev .... 3/4 alianse pa je nove krvi ki se še učijo ;) .... Ko pa preletavam borg vidim da imate več izkušenjih ljudi kokr Reborn in remade

Lp

Davč
29-07-2008, 18:56
No potem se pa opravičujem.

pohan snicel
29-07-2008, 20:00
no me veseli da se je v teh dneh na forumu malo zamenjala plošča kr prej sem bral cele strani o tem kakšni noobi smo BORGi, da je organizacija na nuli in da je samo nekaj dobrih v matični, ostali in še posebej krila pa kakor da prvič igramo travian, na drugi strani pa so reborn neki bogovi ki so po zaslugi njihovih neprekosljivih moči zmagali prvi server in bodo sedaj pometli še z nami
odkar se je preklical pakt se je pa vse skupaj malo pomirilo, -BORG+ (ja, tisto noobovsko krilo) je spucal obrambno vojsko kar nekaj rebornov, ki so prvič v svoji božanski travian karieri občutili sladkosti zavzemanja vloge FARME

nori tevton
30-07-2008, 12:59
Vidim Radler, da si ti ter še par vas po nekajdnevnem otipavanju že zamenjali alianso in prestopili v -borg+ :D Sam mi je čudno, da so vas oni kr tko sprejel :rolleyes: Taki k kr tko menjajo strani, ponavad prvi zbežijo ob naslednem "otipavanju" ;)

habjanko
30-07-2008, 13:22
mogoce je pa spijun :p da ni celo dupli spijun al pa mogoce kr tripli.. kej vec bi blo pa ze pretiravanje.

have funn^^

mAsterichi
30-07-2008, 15:29
Nvm zakaj naši sprejemajo bivše reborne. Če prej nisi hotu bit v borg tud zdj ne rabiš bit ko ti kuzla v rit skače. Taki igralci ki menjajo eno alianso za drugo glede na to kam veter piha niso vredni pol k***

lucky girl
30-07-2008, 15:30
ja seveda.. To sploh ni res da so špijoni tisti ki prestopijo v drugo alianso. Igralec ki ve kaj dela in je izkušen in zna igrat.. ni nikoli vohun ali špijon.. ker mu to v igri prov neč ne pomaga, samo škodi mu!

-Špijoni so ponavadi noobi ki neznajo igrat traviana in pol se preživiljajo tko da trobijo informacije drugim za lastno zadosvolstvo.

habjanko
30-07-2008, 16:04
mogoce je pa spijun :p da ni celo dupli spijun al pa mogoce kr tripli.. kej vec bi blo pa ze pretiravanje.

malo za salo, malo zares.. ni se treba takoj tok razpistolt :mrgreen: jz ti recm da je vohun in konc debate.. to je vse psiholoska finta gor in dol .. podolgem in pocez.. a ti povem kaj kej pise na borg forumu ;) ma hecam se, nimam pojma kaj pise.. a misls da ne vrjames??

trenutno so burna vremena, bomo vidl kaj bo Pecenko napovedu za drug tedn pr vremenu. dost heca k itaq niste resni.

LP, vas spijun

p.s: pa ne se razpistolt se enkrat, k drugac se bom jz.. od smeha namrec :mrgreen:

Platium
30-07-2008, 16:13
Nvm zakaj naši sprejemajo bivše reborne. Če prej nisi hotu bit v borg tud zdj ne rabiš bit ko ti kuzla v rit skače. Taki igralci ki menjajo eno alianso za drugo glede na to kam veter piha niso vredni pol k***

Točno tko, kot si napisal

Sasaki2
30-07-2008, 16:22
Točno tko, kot si napisal

se cist strinjam .. mislim ka ni dost drugih playerjev ki bi se radi prdruzl pa nisi nikol bli reborn / remade ... zakaj bi se tvegal ce pa res ni treba ... :confused:

RADLER
30-07-2008, 18:32
Ma ne moreš verjet,kake kombinacije...
Pač zamenjaš alianso,če ugotoviš da ni prihodnosti v zdajšni aliansi.

Če mislijo člani Borga tako,so v večini, prav rade volje izstopim iz alianse,
jaz nisem prišel v alianso po zaščito,prišel sem zato ker mislim,da je boljša od prejšnje!
lp

habjanko
30-07-2008, 20:03
...prišel sem zato ker mislim,da je boljša od prejšnje!

Kes picke (klemen klemen) majo zlate rokavicke ;)

pain_game
31-07-2008, 00:12
Ok,da še jaz podam svoje mnenje,pravkar sem zapustil alianso Reborn,in da bodo ostali člani vedli kaj se je dogajalo,bom kar tukaj napisal.

Na začetku serverja sem se moral odločit v katero alianso grem ali v Borg ali Reborn. Odločil sem se za Reborn,samo zaradi tega,ker so enkrat že zmagal server,izkušenj ne manjka sem si mislil.to bo to...
Vse skupaj se je res začelo z ustanovitvijo Remade,od takrat je šlo vse v matični aliansi navzdol...Vodja Eternal Drizzt, izkušen vodja,je online,kot moj sin,ki je 2 leti star!
Od kar so se začel napadi, 4 MM pa še to pozno ponči,ker fant nima časa,velik dela,drugi pa nimamo te opcije,potem pa kaj naredi v aliansi,sami vemo kaj pomeni komunikacija v ally.
Igram na 4 serverjih,ampak take komunikacije pa še ne,lahko prilepik kak MM,pa ga raje ne.
Diplomatka,imel sem 2x stik z njo,tako da ne morem velik povedat,to lahko tisti,ki so imel več kontakta,naj povedo.
Nebodigatreba....Napadi na Borg alianso za tebe osebno ne pomenijo nič,mi ki smo bližje nam se je pa tole maščevalo,a bila potreba?
Najbližji iz Borga ima do tebe svtlobno leto,do na sostalih,pa uro...đ
Še nekaj,sem klasični napadalec,in seveda napadam,Tebi na ljubo,sem prenehal napadat člane alianse ex-sz,7 dni nazaj,naj bi imeli pakt...
Kar nekaj sva si napisala na Msg, vendar za en pakt z alianso ex-sz, 7 dni, pa saj nismo na pogovorih za svetovni mir...
Preveč truda sem vložil v račun,preveč neprespanih noči,da bom zapravil v aliansi,ki nima prihodnosti.

To je na kratko to,moje skromno mnenje,
tole je samo senca prejšnje alianse,ki je osvojila server.
Velik sreče

Naj še jaz nekaj povem...:rolleyes:...

Mogel bi premisliti preden si šel v ReBorn, saj RIP na s1 je imel več igralcev oziroma dosti vodij ki so igrali oziroma vodili prejšni RIP jih je dosti nehalo igrati...+...imeli so pomoč kunje, saj oni zo imeli dosti keril z močnimi alijansami...
Če tako pogledaš ni samo RIP vodil Gandalf, anea, xena, drizzt, šef J0Y-a (imena nevem)...vodili so ga tudi kunje oziroma RIP in kunje so bile ena in ista alijansa, a ne pozabimo seveda alijanse OF kajti ona je tudi dosti pripomogla alijansi...;)...

Res je naredil si napako ko si prišel, ampak od začetka jih je dosti mislilo da ReBron bo
uspel zelo daleč ampak ni...
Dosti igralcev ki so imeli pamet na travianu ni več...Remade je bila napaka, kajti zdaj imata obe alijansi malo igralcev...

_NightCrawler_
31-07-2008, 08:41
nisn sploh mislu odpisvat v tejle temi, ker je več kot očitno, da vsi ostali bolš vete kaj se dogaja v naši ally.

sam ko sn vidu tale post od pain_game si nisn mogu pomagat, da se ne bi registriru.
prosil bi te samo da ne komentiraš stvari o katerih nimaš pojma, predvsem o prvem si1 serverju...

da bi alianso rip vodile kunje in pomagal O.F.... ne vem sicer kateri server si ti igral, sam na našem se to ni dogajalo :)
mogoče do neke mere na koncu serverja, ko smo bili že nekako združeni s kunjami smo tud mi pošiljal obrambo v axtorjev WW.

da komentiram še ostalo, ko sn se ravno vpisu :)

v vseh aliansah obstajajo dobri in slabi časi...
pri nas se je pač zgodilo tako da je borg nenapovedano in brez opozoril prekinil pakt sredi noči in takoj zatem poslal prve napade, kar je zmedlo naše člane, ki tega niso pričakovali, tukaj se sicer strinjam, da so taktično to dobro nardil, samo se mislil, da jih je več v hlačah, kot pa strahopeten napad sredi noči.
slabi časi so tudi zaradi tega, ker je en leader v reborn bil tedaj na morju, drugi pa delal več ko 12 ur na dan in nismo bili pripravljeni.

kar se tiče tega, da so nekateri zapustili to alianso v tej krizi, sem razočaran, z večimi sem se pogovarjal in sem dobil občutek, da so dobri igralci in predvsem ljudje na mestu, zato me je res presenetil njihov odhod.

stvari se bodo še postavile na svoje mesto in tudi mi nismo rekli zadnje besede!

lp
night

habjanko
31-07-2008, 09:38
stvari se bodo še postavile na svoje mesto in tudi mi nismo rekli zadnje besede!

razjasnila so se vremena slovenskim hlapcem :cool: v boj za narod svoj, poklali bomo pozigalce nasih domov (al neki tazga ne vem zdej iz glave).

@radler: sej ves da nism mislu nc slabga, mal heca more bit ;-) k tuki so vsi cist prevec zivcni

Platium
31-07-2008, 11:20
pri nas se je pač zgodilo tako da je borg nenapovedano in brez opozoril prekinil pakt sredi noči in takoj zatem poslal prve napade, kar je zmedlo naše člane, ki tega niso pričakovali, tukaj se sicer strinjam, da so taktično to dobro nardil, samo se mislil, da jih je več v hlačah, kot pa strahopeten napad sredi noči.
slabi časi so tudi zaradi tega, ker je en leader v reborn bil tedaj na morju, drugi pa delal več ko 12 ur na dan in nismo bili pripravljeni.

lp
night

Glede na to kdo ni imel nč v hlačah pa tole: Očitne jih vaša diplomatinja ni imela in si ni upala rečit, da pač niste za konkretno sodelovanje( naj opomnim, da smo vam poslali ponudbo z točno določenim potekom sodelovanja v lepo razloženih točkah, brez kakršnega kompliciranja in podrejanja en drugmu).
Sam ne, ona nas je pošiljala okol in odgovarjala s takimi posti, da ti lahka samo slabo rata.... Zgleda da nisi nobenga vidu oz prebral in tudi naše ponudbe ne, ki je bila kratka in jedrnata v parih točkah in odstavkih, tko k se to dela.
Če pa za vas to ni konkretna ponudba oz fer igra, pol pa nevem...

Lp

n0g00dah
31-07-2008, 11:49
škoda k je JEK na dopustu da bi še on kakšno "pričlanil" tukaj

igra še dobro se začela ni, pa že taki problemi

jasno je da so aliance se šele "naredile" notri je 3/4 "perja" ki bo počasi odletaval, oziroma izdajal za lastni obstoj, to je pač posebnost slovenskega serverja, kjer so trije sošolci vsak v drugi alianci

NAP ozrioma PAKT so/je najslabše možno kar se ti lahko zgodi na serverju

shuriken
31-07-2008, 11:56
pa sm jst mislu da ma sam borg take probleme, čeprov priznam da zlo pogrešam tisto komunikacijo iz kunj. Ampak bomo prežvel.

shuriken
31-07-2008, 11:59
Glede na to kdo ni imel nč v hlačah pa tole: Očitne jih vaša diplomatinja ni imela in si ni upala rečit, da pač niste za konkretno sodelovanje( naj opomnim, da smo vam poslali ponudbo z točno določenim potekom sodelovanja v lepo razloženih točkah, brez kakršnega kompliciranja in podrejanja en drugmu).
Sam ne, ona nas je pošiljala okol in odgovarjala s takimi posti, da ti lahka samo slabo rata.... Zgleda da nisi nobenga vidu oz prebral in tudi naše ponudbe ne, ki je bila kratka in jedrnata v parih točkah in odstavkih, tko k se to dela.
Če pa za vas to ni konkretna ponudba oz fer igra, pol pa nevem...

Lp

No sej boš vidu to bodo obžaloval v parih dneh da nas na začetku niso resno jemal, tisti na mal boljših položajih v borgu vete o čem govorim.

shuriken
31-07-2008, 12:02
no no

Jst ne bi reku da so noobi prej da nimajo energije za nov server.

RADLER
31-07-2008, 16:46
Hmm,bil je kratek izlet na temno stran serverja,
sem nazaj na svetli strani,se boljš počutim:cool:

habjanko
31-07-2008, 17:02
kaksen preobrat hehehehe skor sm se razpocu :cool:

in kako je blo?? a si poslov kako razglednco al pa vsaj kej prnesu??

LP, vas spijun ^^

p.s: pijem radler, lulam na borg

jure987987
31-07-2008, 21:27
Hmm,bil je kratek izlet na temno stran serverja,
sem nazaj na svetli strani,se boljš počutim:cool:

in katera je svetla strn?

habjanko
31-07-2008, 21:49
in katera je svetla strn?

tam kjer murke cveto, tam kjer pticki pojo tra la lala trikrat lahko ugibas in prvic se ne smes zmott :D borg zihr ni ker ti ze samo ime pove -> ju vil be asimilejted bahhh

pain_game
31-07-2008, 22:42
nisn sploh mislu odpisvat v tejle temi, ker je več kot očitno, da vsi ostali bolš vete kaj se dogaja v naši ally.

sam ko sn vidu tale post od pain_game si nisn mogu pomagat, da se ne bi registriru.
prosil bi te samo da ne komentiraš stvari o katerih nimaš pojma, predvsem o prvem si1 serverju...

da bi alianso rip vodile kunje in pomagal O.F.... ne vem sicer kateri server si ti igral, sam na našem se to ni dogajalo :)
mogoče do neke mere na koncu serverja, ko smo bili že nekako združeni s kunjami smo tud mi pošiljal obrambo v axtorjev WW.

da komentiram še ostalo, ko sn se ravno vpisu :)

v vseh aliansah obstajajo dobri in slabi časi...

kar se tiče tega, da so nekateri zapustili to alianso v tej krizi, sem razočaran, z večimi sem se pogovarjal in sem dobil občutek, da so dobri igralci in predvsem ljudje na mestu, zato me je res presenetil njihov odhod.

lp
night

Ne pravit da nimam pojma o sevrerju 1, če si sploh prebral moj post sem napisal da so bili RIP in kunje eno...
Ne bluzi o OFu...niti nisi bil met taglavnimi...

Kaj ti tu ni jasno?:)

vodili so ga tudi kunje oziroma RIP in kunje so bile ena in ista alijansa, a ne pozabimo seveda alijanse OF kajti ona je tudi dosti pripomogla alijansi...;)...

Tu ti lepo piše RIP in kunje so bili eno...a sploh veš kake odnose so imeli OF kunje pa RIP? včeraj sem se pogovarjal enim od vodij pa so imeli odbre odnose če že RIP ni imel jih so pa imeli kunje...;)

g3333k
01-08-2008, 04:31
omfg. a si ti ql? majketi ampak ti nimaš pojma. pogovarju si se z enim od vodij? ma ti si CAR

mocozjeF
01-08-2008, 09:43
Vse te q majo ta jajcka pa zmajcke v podpisu ne rabs jemat resno lol :rolleyes:

habjanko
01-08-2008, 10:12
Vse te q majo ta jajcka pa zmajcke v podpisu ne rabs jemat resno lol :rolleyes:

hehe drzi kot pribito.. mislm res, kwa mate to not nasran, katastrofa :) v jacu ga vsaj noben ne more premagat, k model gre itak v kniznco vsak dan in klika po njem kt zmesan.

kje so ksni reporti??? dejmo se mal pohvalt, k me zanima kako se stvar odvija..

connie
01-08-2008, 15:52
Tukaj vam bom povedal ...... RADLER in tvoj prijatelj ki sta odšla iz Reborna vaju je lahko sram najbolj strahopetna poteza kar jih lahko igralec traviana nardi .... Če bi bil jaz lider -borg+ vaju nebi notr sprejel ker bosta ob naslednji nevarnosti spet pobegnila ;) ... poznam kar nekaj takih iz s3 ki pa so predčasno končali svojo igro prav zaradi tega .

Shame on you

da o klobasci sploh ne govorim ...... obrambe mu je vedno škoda in zajebe cel bunker 10 sec pred napadom svaka ti čast egoist si jebiga ..... pa to sploh ni žalitev da ne bom dobil spet točk ampak to je resnica sm mislu da maš teamski duh pa ga nimaš jbga

in @ RADLER vidiš lahko da nism edin takega mnenja -BORG+ ste pa patud ***** ker kuj sprejmete tako imenovane ubežnike

Vidim Radler, da si ti ter še par vas po nekajdnevnem otipavanju že zamenjali alianso in prestopili v -borg+ :D Sam mi je čudno, da so vas oni kr tko sprejel :rolleyes: Taki k kr tko menjajo strani, ponavad prvi zbežijo ob naslednem "otipavanju" ;)

kle maš da vidš da nism samo jaz takega mnenja

RADLER
01-08-2008, 16:21
cONNIE- če mal pogledaš po prejšnjih postih,lahko opaziš da sem nazaj v Reborn,tako da ne vem v čem je bistvo...
Taktična poteza;),uspešna;)

Jaz pa Borg nekak ne grema skupaj.
24 ur sma pa zdržala
lp

lucky girl
02-08-2008, 13:14
Vi usi k pišeste in neki komentiraste in se neki delaste pametne ste totalni bedaki :D Smilste se mi. Neznaste uživat rial lifa in pol presedite in se poglablaste v navidezni svet.. in pišeste take komentarje da boh pomagaj. hehe..

Pa če koga kej moti.. naj mi piše na igm. Moj nik je hrenovka in sem izdajalec in najslabša oseba na svetu :D

lp

// žaljenje preostalih uporabnikov/ic
// ban

mocozjeF Buckast Pobuckan

connie
03-08-2008, 13:33
hehehe klobasca tu se vidi tvoja zrelost ki je nimaš izdajalec

_NightCrawler_
03-08-2008, 13:41
s takimi posti dokazuješ, da si v resnici taprav material za borg!

jek
03-08-2008, 18:51
škoda k je JEK na dopustu da bi še on kakšno "pričlanil" tukaj

hehe, vsaj nekdo me je pogrešal :D

bom pričlanil kakšno...

OF na prejšnjem serverju - dobra zveza alians, vendar ni imela toliko veze z RIP in kunje, kot nekateri poskušate prikazati. igrali so svojo igro, tekmovali so z kunjeRIP in tekmo izgubili.

glede zvestobe aliansi sem pa takega mnenja:
ČE si od alianse več dobil, kot si ji dal, je to da jo zapustiš podla izdaja, ki mora biti kaznovana.
ČE pa veliko vlagaš v alianso, pa nič nazaj ne dobiš, se trudiš pa ne najdeš sodelovanja, vodstvo opozoriš na svoj prestop in se o njem pogovoriš, je stvar sprejemljiva.

pa še glede ReBorna - prepričan sem da še niso pokazali vsega kar znajo. če se vodstvo odpre tudi za igralce ki niso pa prejšnjem serverju bili RIPkunje, se lahko še poberejo. preprosta poteza, vendar težka za igralce, ki so že na prejšnjem serverju sloveli po nezaupljivosti.

prekinitev pakta borg-reborn? pravilna, logična poteza. večina borga je hlepela po tem kot pijanec po sodu vina, tako da bi reborn moral pričakovati tak razplet :D

Smarkz
04-08-2008, 18:30
Pričakovan, pričakovan. Če pa bo tako ugoden za borg kot so nekateri mislili bomo pa še videli :twisted: Ker so mi tisti posti na forumu bli prav smešni like: "tale nebodigatreba, takoj ko prekinemo pakt ga sesujem itd". Pa tega nekak ni blo videt ;>

rokkk
04-08-2008, 19:49
se mi zdi da eni pričakujete čudeže od reborn/remade, aliansa ima z razlogom drugačno ime od kunjeRIP, ta razlog je to, da notri ni večjih vodij teh alians, kunje šerifov ni nobenega, tudi rip genijev kot so baza, gandalf, aenea ni notri, tako da po eni strani se mi zdi da se preveč hoče primerjat zadeve s starim serverjem. seveda se da potegnit neke vzporednice, ampak trenutno se server nagiba v simcity fest (nevem kaj je z ex - borg paktom, je še to aktualno al ne) in bo server postal pač tak ko vsi drugi slovenski :) so pa pomoje alianse že zamudile začetne vojne s katerimi bi spravl nube dol s serverja (kar bi koristilo celotnemu serverju...)

jek
04-08-2008, 20:20
pakt borg-ex ne bi naredil simcity serverja ampak bi povzročil klanje. ostale alianse bi se morale združiti ali pa bi propadle. to bi bila prva vojna od dveh sledečih. in v primeru da bi ex in borgu uspelo obvladati položaj, bi sledila še vojna ex-borg ki bi trajala verjetno do konca serverja.

če se pa ta pakt ne bo zgodil, bo pa vsaka aliansa pazila, da se ne zaplete v boje, ki bi jo oslabili in dali prednost tretji strani. torej simcity. preveč strani je trenutno na serverju, združevanje alians v večje zveze in končno na dve velesili pa bo prineslo to kar si vsi želimo - vsesplošno vojno.

Smarkz
04-08-2008, 23:35
ta razlog je to, da notri ni večjih vodij teh alians, kunje šerifov ni nobenega, tudi rip genijev
Nikar ne bit tako prepričan =) Saj jih je kar nekaj močno pridnih ampak se še "javnosti" ne izpostavljajo :twisted:

rokkk
05-08-2008, 00:14
brez zamere ampak drizzt in azzinoth se še morata dokazati v vodstvenih sposobnostih, aenea pa kolikor mi je zagotovil ne igra. lohk da me je nategnu, vsi pa vemo da je bil aenea motor ripa protu koncu, ko se nikomur več ni dalo. gandalf je reku da nima cajta, se pravi tud verjetno ne igra. pač moj pogled, lahko da se motim, dokažte mi nasprotno ;)

@jek: vsaka aliansa si mora zagotovit suverenost na svojem ozemlju, ampak zaenkrat tega ne vidim. vsi so pomešani, vsi simcity.

Smarkz
05-08-2008, 06:58
Mislim da se ni nikomur potrebno dokazovat kdo in kaj je, se bo dovolj videlo čez samo igro. Pustimo se presenetit

jek
05-08-2008, 16:04
eden glavnih RIPovcev s prejšnjega serverja igra, ampak ne na strani ReBorn. BORG je tokrat njegov favorit, razen če je pri nas le za vohunjenje. ampak v to dvomim, ker se mi v tem primeru ne bi razkril.

@rokkk
boš ti vidu simcity... :D v borgu so take vojske, da glava peče :)

habjanko
05-08-2008, 16:28
v borgu so take vojske, da glava peče

pol pa ni cudn da si lahko prvoscte napadanje z obrambnimi enotami, mi se pa sprasujemo kaj je zdej to en trik :confused::confused::confused: drgac pa itaq, kaj ti bo obramba ce lahko napadas, a ni tko :cool:

p.s:
kaj se ne ves da ReBornu vlada komunizem. 3je vohuni na enga radnika

Smarkz
05-08-2008, 16:38
@rokkk
boš ti vidu simcity... :D v borgu so take vojske, da glava peče :)

nič kaj ni videt xD (ja, vem več kot zgleda ;> ). In tudi pri nas še ni šlo vse ven kar bi lahko =)

Drugače pa rofl @ ampak v to dvomim, ker se mi v tem primeru ne bi razkril.

Se nisi ti mal preveč vživel? :D ne bi se razkril, yea right, ker je tajni agent kgbja in bo skrival svojo identiteto >.< (drugač pa ne vem o kom govoriš, tak da brez neumestnih :) )

jek
05-08-2008, 16:51
pol pa ni cudn da si lahko prvoscte napadanje z obrambnimi enotami, mi se pa sprasujemo kaj je zdej to en trik :confused::confused::confused: drgac pa itaq, kaj ti bo obramba ce lahko napadas, a ni tko :cool:

p.s:
kaj se ne ves da ReBornu vlada komunizem. 3je vohuni na enga radnika

poznam to foro iz prejšnga serverja. sočustvujem :D

Drugače pa rofl @ ampak v to dvomim, ker se mi v tem primeru ne bi razkril.

Se nisi ti mal preveč vživel? :D ne bi se razkril, yea right, ker je tajni agent kgbja in bo skrival svojo identiteto >.< (drugač pa ne vem o kom govoriš, tak da brez neumestnih :) )

če te je zmotla beseda "razkril" jo lahko zamenjaš z "izdal". govoril sem pa o tem, da ta igralec preden se je izdal kakšen nick je imel na prejšnjem serverju ni bil nič sumljiv, sedaj pa vsaj malo je. torej mu to, da mi je povedal svojo identiteto ni koristilo in če bi bil vohun tega ne bi naredil.

Smarkz
08-08-2008, 11:41
Da ne bo tolk prazno;

http://travilog.org.ua/si/4064083/4ea7f4213f01a3dfc4bc3f02bf212bdc
Info
uničenje - Žitnica
uničenje - Gradbeni ceh
uničenje - Žitno polje
uničenje - Žitno polje
uničenje - Žitno polje
uničenje - Žitno polje
uničenje - Žitno polje
uničenje - Žitno polje

:evil:

Fissico
08-08-2008, 16:49
Vsaj napiši iz kere ally je napadalc in iz kere branilc :D

nori tevton
08-08-2008, 17:41
Napadalec je Remade, branilec pa BORG .

Fissico
08-08-2008, 21:29
Sem dojel za kera dva je šlo :p Lep, btw.

pain_game
09-08-2008, 13:12
bom pričlanil kakšno...

OF na prejšnjem serverju - dobra zveza alians, vendar ni imela toliko veze z RIP in kunje, kot nekateri poskušate prikazati. igrali so svojo igro, tekmovali so z kunjeRIP in tekmo izgubili.

Sprva sem jaz to tudi mislil, ampak nevem za RIP in tudi nebom pravil da so imeli, OF in kunje so imele zelo dobre odnose saj vsi vemo da je bil ustanovitelj OFa prej v kunjah;)...Vsaj mogoče ko smo se bližali stopnji WW-ja 100 se je mogoče sodelovanje malo ustavilo...

Na prejšnjem enem postu sem zasledil da je eden od RIPovcev šef v BORG torej gandalf pa anea ni ker nebosta igrala več slovenskih, vsaj za anea-o sem prepričan...
Tako drizzt tudi ne, mare xena darren? povej jek kdo je šel v BORG?

jek
09-08-2008, 15:26
dedek mraz... žal mi, je, a pravi da bi raje ostal anonimen

pain_game
09-08-2008, 20:26
heh, prvo služi RIPu a zdaj je proti ReBron-u oziroma RIPu, to je izdaja alijanse...

Bodi zvest alijansi, ali nebodi v nobeni alijansi...

Lp

Stajerc!!!
09-08-2008, 20:51
Služi RIPu? Dober izraz:)

jek
09-08-2008, 23:33
nov server, nova zgodba. pogrevanje eno leto stare župce ni vsem bistvo traviana ;)

Nurtuby
13-08-2008, 14:30
Ne vem zakaj, ampak me vleče, da se vključim ;)

JEK lepo te je spet videti v formi, samo ostrino si izgubil :) he he he...

Mogoče kratek prelet zgodovine, za lažje razumevanje trenutnega stanja:

1. Kunje je ustanovil Knight who say nii s prijatelji, RIP sta ustanovila pa Gandalf in Baza če se ne motim... Omenjena trojica si je v prvem tednu obeh alians obljubila večno zvestobo (ja vem da se sliši teatralno), ampak obljuba je več kot zdržala. RIP je delal po svoje, Kunje po svoje, Rip se je skoncentriral na SZ, Kunje pa na vse 4 strani, smo si pa seveda pomagali takrat ko je bilo najbolj potrebno in na koncu tudi zmagali...

2. OF je nastal s sporazumnim in tajnim odcepom nekaterih pomembnih članov alianse Kunje (JBT, cunki, bug, simond...). Namen tega odcepa je bil, da OF (Kunje) pobere vse igralce katere se da pobrati in jih z navidezno neutralnostjo v vojni Kunj-BOS prepričati da so OF prava rešitev za njih. S tem smo Kunje dobili množico malih igralcev, ki so bili na koncu pri gradnji WWja še kako pomembni... Načrt je v popolnosti uspel, saj smo v finalnih tednih zelo presenetili (vsaj WP in erazerja) z javnim razkritjem našega načrta...

3. RIP in Kunje smo gradili skupaj WWje in sicer je bil Xena naš skupni prednostni WW, Axtor pa je bil velika vaba na 0/0, ki je zahvaljujoč neodločnosti ARCja postal prvi WW... Istočasno so začeli graditi tudi OF, ker kot je bilo opazno smo si želeli zasesti čim več WWjev, da bi jih nasprotnikom čim manj ostalo. Ker jim je (OF) šlo tako dobro so nekaterim zrasli apetiti in hoteli so zmagati sami, kar pa je vodstvo OF preprečilo in nam takrat ko je bilo najbolj potrebno podalo max. pomoč. Podobno se je godilo tudi z najmočnejšim "krilom" serverja Kunje4, ki bi z lahkoto sami zgradili WW, ampak so se prav tako prepustili takoimenovanemu teamskemu duhu in na koncu vse preusmerili na 0/0 in bili eni glavnih akterjev pri našem končnem uspehu.

4. Skratka kakorkoli obračate, Server smo zmagali KunjeRIP in OF, je pa dejstvo, da so eni pomagali več eni pač manj, spet drugi so imeli svoje načrte in plane, ampak na koncu je najvažnejši rezultat in v tem primeru je bil dober... Vsi vpleteni, pa še kako dobro vemo, kdo je in koliko prispeval in znamo to tudi centi... za vedno. Skupaj smo ustvarili skupnost, ki še danes živi. Še vedno se družimo in dobivamo na legendarnih zabavah (06.09. bo spet ena) in na teh zabavah ste dobrodošli vsi, ne glede na pripadnost. Ob šanku smo vsi enaki in vsi enakovredni ;) Tematik za pogovor pa nam nikoli ne zmanjka...

5. Zelo pomembno je dejstvo, da smo se v vodstvu Kunj odločili, da uradne alianse Kunje Travian ne bo več videl. Prav tako nas je šlo vsaj 9 od 12 vodij Kunj v nepreklicni SLO Travian pokoj in sedaj S1 spremljamo amatersko in se le pripravljamo na naskok na mednarodni server. Zakaj to pišem? Ravno zato ker je podobna zgodba bila tudi pri RIPu in OFu... Kakorkoli že, nekatere vzporednice med obema serverjema lahko potegnete, toda le teh je zelo malo. Igralci so pomešani v vseh aliansah in ravno zaradi tega bo tudi 2. izvedba S1 zelo zabavna. Če pogledamo realno je 50% serverja spy/ov in to obeta še kako zanimiv zaključek. Konec koncev bo zelo težko izbrati graditelje WWjev, saj ni nikomur za zaupati ;) he he he...

6. trenutno stanje na S1 omogoča vsaj 10 različnih scenarijev in govoriti o tem kdo je slab in kdo dober, govoriti o tem kdo bo zmagal in kdo ne, je povsem nesmiselno. Obsojanje prstopnikov in izgrednikov je nepotrebno in predvsem neproduktivno, saj je do konca maratona še daleč in na koncu zmaga tisti ki barko pravilno vodi vsaj eno leto in ne samo mesec ali dva ;) Za vodenje barke pa so potrebne lojalnost, zaupanje, dobro vodstvo, vztrajnost, fanatičnost in še marsikaj...

Pa dobre borbe želim ;)

ATA Nurtuby, ki še vedno pogreša dealerja ;)

jek
15-08-2008, 23:17
ostrino si izgubil

to sdamo zato, ker ne špilam več. samo še spremljam dogajanje :)

indycar
28-08-2008, 23:44
ata čist lepo si povedu tko k je blo

O.F. 4eva ;)

pa še par mojih krac po monitorju

uni mulci ko majo cel dan viset za kišto so se zej razbohotli pol k bo pa šola bomo pa vidl ker od njih ma sploh "kroglice" ko še ostali pridemo na plan (govorim na splošno - ni važn v keri aliansi je kdo zej)

_NightCrawler_
29-08-2008, 12:01
Mesec od odprtja teme pa stvari zgledajo malo drugače kajne :)

indycar
30-08-2008, 00:48
hja če pa je 3/4 borga zaj v remade al pa rekarkol

krneki12
30-08-2008, 12:07
Ja borgi na s1 so propali :-( vsaj tisti na +/+ ker so vsi z polnim gasom odšli v tiste alianse ko so tolkle po njih. Sim city playerji pač.
Je pa cist druga zgodba na drugih koordinatah sej to vi sami veste =)Samo pod drugačnimi imeni so ;)
Hja bomo videl kak se bo tole razvijal :evil:
Lp

mocozjeF
30-08-2008, 15:25
Nekateri vidimo od rojstva :)

sam ok... bomo videli je reku slepec :rolleyes:

indycar
31-08-2008, 01:19
bomo slišali ... je reku gluhi ;)

jure987987
01-09-2008, 13:18
hja...ne mores pa rect da so cist propadl...jst pa se en igralc sva zdle naredla tak bunker da so si 3-je napadalci (iz replaya) zoba polomil...

mAsterichi
01-09-2008, 17:00
Lahko vidimo report ?

jure987987
01-09-2008, 20:13
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ecce87ddb,a42c48910

da nebo pomote....boji so se odvijali v dveh mestih, treji report sem nekam založil.

lp

Stajerc!!!
02-09-2008, 13:50
Tole zagotovo ni isti igralec. Na teh dveh reportih je veliko več žrtev kot pa jih ima naprimer prvi na obrambni lestvici ta teden. Če temu prištejemo še tistega ''tretjega'', pa bi ta številka mogla biti še mnogo večja. Samo 2. report mislim, da je pravi, ker sem ga tudi sam vidu. Sploh pa ta igralec/igralka ni v Replay ampak v Remade;)

jure987987
02-09-2008, 17:41
Tole zagotovo ni isti igralec. Na teh dveh reportih je veliko več žrtev kot pa jih ima naprimer prvi na obrambni lestvici ta teden. Če temu prištejemo še tistega ''tretjega'', pa bi ta številka mogla biti še mnogo večja. Samo 2. report mislim, da je pravi, ker sem ga tudi sam vidu. Sploh pa ta igralec/igralka ni v Replay ampak v Remade;)

ja prav imas...2 report si vidu torej ves o kom govorim... ta igralka je v remade, ostala dva sta pa iz reborna... napadi pa so bili v zadnjih dneh prejsnega tedna in zacetku novega tedna...ce ti kaj pomaga...eden iz reborna je bila prei v
B~o~r~g-u....llahko pogledas branilceve sosede in bos videl se enega napadalca....

oprosti ker sem prei zamesal aliansi, ker sem iz glave mislil da je v replayu..

nori tevton
02-09-2008, 18:01
Bravo jure lepo si tole spelu.;)

SmEx
13-09-2008, 20:17
no pa da še js povem svoje mnenje.

na si1 igram kak mesec imam prb.180 populacije. vojko pa boste videli v reportih spodaj.
v aliansi ReMade ki je 7. na lestvici sem napadel igralca ki ima 1100+ populacije da vidim če igrajo kej sim-city ali imajo kej vojske.
1. napad v najmanjše naselje je zgledal takole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4bbc315b9

seveda mi vrne in ker nisem preveč aktiven se zgodi tole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=13d90d1a5

vidim aha tipac ima kar dosti vojske v metropoli zato se tja ne bom vtikal.

ko sem obnovil svojo staro vojsko pa mi je postalo dolgčas in sem se odločil da ga ponovno napadem v njegovo najmanjše naselje:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=08c2a59d5

ker ni odziva se odločim za njegovo 2 naselje sledi :

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=13f46657e

res da mi zopet umre vsa voska vendar sem imel dosti manjše izgube in mislim da je to sramota za igralca + alianso v kateri je.
Konec koncev imam 1000 manj populacije in sem mu naredil za približno 100.000 surovin škode.
sramota res...

biggyD
14-09-2008, 00:50
Probaj napast katerega z več populacije :)
Mogoče katerega s kako medaljo...

SmEx
14-09-2008, 12:01
tale mi je zelo blizu.
zato sem se odločil za njega :D
že delam novo vojsko da ga spet napadem v 2. naselje xD

stenx
15-09-2008, 02:22
no pa da še js povem svoje mnenje.

na si1 igram kak mesec imam prb.180 populacije. vojko pa boste videli v reportih spodaj.
v aliansi ReMade ki je 7. na lestvici sem napadel igralca ki ima 1100+ populacije da vidim če igrajo kej sim-city ali imajo kej vojske.
1. napad v najmanjše naselje je zgledal takole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4bbc315b9

seveda mi vrne in ker nisem preveč aktiven se zgodi tole:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=13d90d1a5

vidim aha tipac ima kar dosti vojske v metropoli zato se tja ne bom vtikal.

ko sem obnovil svojo staro vojsko pa mi je postalo dolgčas in sem se odločil da ga ponovno napadem v njegovo najmanjše naselje:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=08c2a59d5

ker ni odziva se odločim za njegovo 2 naselje sledi :

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=13f46657e

res da mi zopet umre vsa voska vendar sem imel dosti manjše izgube in mislim da je to sramota za igralca + alianso v kateri je.
Konec koncev imam 1000 manj populacije in sem mu naredil za približno 100.000 surovin škode.
sramota res...

in kaj bi ti noob zdej s tem rad povedal.. da smo vsi v familiji brez vojske? dej pejt se z barbikami igrat.. pridi raje na koga s kako medaljo ali pa nasploh na koga drugega.. ti bomo v pozdrav poslali še kak katapult.. beden si res zdej si ziher misliš da si boga za jajca primu h?

ps. sploh pa kk veš da je to vsa vojska s katero razpolaga?

cjoo noob en

Drizzt
15-09-2008, 19:09
... in razbili so se, na lastnem egocentrizmu.

Se še komu zdi metaforično? xD

Stari res, s tem tvojim napadom si ogrozil našo celotno familijo. Najbrž boš zahteval, da ti pošljemo vsak po 85mio surovin, v nasprotnem primeru nas boš še naprej uničeval, ane?

Đizs ej...

Honor
16-09-2008, 10:42
... in razbili so se, na lastnem egocentrizmu.

Se še komu zdi metaforično? xD

Stari res, s tem tvojim napadom si ogrozil našo celotno familijo. Najbrž boš zahteval, da ti pošljemo vsak po 85mio surovin, v nasprotnem primeru nas boš še naprej uničeval, ane?

Đizs ej...

Hh dejstvo je da je hotel povedati da ni noben nedotakljiv .ali ima medaljo ali pa ne...vsak ki misli da ima velik pop da je varen ....sej upam da se bo ta strahospstovanje do velikh igralcev prenehal ...mogoče ne na tem serverju ampak na drugem.....res je to da se tak player ne bi smel in vsi vi oponasati s tem kar imate......podcenjevanje je kruto ..vem :D

SmEx
16-09-2008, 19:43
nism reku da ste vsi brez vojske...
Hotu sm sam povedat da ne glede na to, da tk noob k sm js, mu fentam dosti vojske on pa ne pošlje nič...
nobenega katapulta nič.
in to se mi zdi čudno.
s tem nism hotu nobenga užalit sm pač se mal "pošpanat" xD
Napadu ga bom kr mi je dc če pa bodo prišli katasi bom pa zbrisu.
Sei mam tak dost dela na si4 :P

Lp

6pack
16-09-2008, 19:55
Če nimaš kaj izgubiti je vseeno al napadeš igralca number one al napadeš igralca 50 rank ;)

V vsaki alianso so tako sim city kot napadalci,branilci... :)

Ne branim nikogar... drugace pa tudi nisem v "Re-familiji"... če je to familija, imam jaz zelo cudno druzino :D

jp1991
03-10-2008, 22:39
samo da nekaj uprašam... kaj se je zgodilo z aliansami borg?:neutral: kar izginile so!?

jek
04-10-2008, 13:21
ene 2 mesca nazaj so začele druga za drugo razpadat. premal zagnanga vodstva in preveč simcityjevcev ki so se skival za imenom

plevel
17-10-2008, 16:54
v bistvu so borg alianse asimilirale alianso ReBorn - samo spremenila so svoje ime in si nadela nove 'vodje' in ustanovila njena krila

pa da smo pošteni, so deloma enako naredile z eX-SV

pazite se teh borgov, njim je vseeno kako se imenujejo, samo da te asimilirajo ;)