PDA

View Full Version : vojna

no-name
30-10-2007, 10:38
vidim da se o tem bl malo govori tukaj na forumu, same skrivnosti hehe.

no js sem zasledil en kup informacij o vojni
BOS vs RIP/KUNJE/WP

koko je s tem a bo klanje?

ce sm prov razumel bo mir prekinjen jutri 1.11.07 u četrtek pa vojna :twisted:

končno bo ta dolgčas na slo travianu prekinjen, kdor bo ostal v tej vojni nevtralen naj si gre kupit simse je moje mnenje :lol:

kaj mislite komu se bodo priklučile majnše alijanse, bosu nekaže prov dobro kukr js vidim ceprov sem slisal da ze kuje zaveznistva z majnsimi alijansami. Čeprav dvomim da je bosu naklonjenih veliko alijans ker so od ta večjih alijans najbol ''neprijetni'' :roll:

Za zero bi bilo zanimivo videt kaj bodo naredili k jih je kt rusov pa tudi nekaj močnejših članov imajo.

------------------------------------------------
Zdravo!

Kot diplomat imam en predlog za vas.

*Pomagajte BOSu v vojni s kunami in tako boste postali 3tji ZAVEZNIKI BOSa, kar je velika čast (seveda to pomeni da boste dobili povno pomoč VSEH BOS kril po vojni)

Posvetujte se z ostalimi in mi sporoči do konca tega dneva ali pa jutri zutraj.
POMAGAL BI Z:
-obrambo
-surovinami
-ali podprli napad

Pričakujem vaš odgovor
LP
(*******) - BOS

------------------------------------

Pozdravljen.

Kot sam veš in kot namiguje celi server, bo kmalu prišel čas,
ko se bo diplomacija na Si1 začela spreminjat. Predvsem govorim o razdoru diplomacije BOS-Kunje, na katero čaka vedno več ljudi. Nevem zakaj, verjetno jih večina hrepeni po novih izzivi in neprespanih nočeh.
Datuma razdora seveda še ni, je pa dogovorjeno, da se diplomacija prekine uradno in s prekinitveno dobo v kateri bo veljano popolno nenapadanje.
Kakorkoli, pišem ti zato, da izvem vaše uradno stališče ta trenutek, vaše želje in pričakovanja za prihodnost servera. Po domače povedano: Ali bo razdor diplomacije z Kunjami vplival na naše odnose? Na katero stran se bo postavila aliansa RIP!SLO! in njena krila.

Potrebno bo izbrat stran za katero se boste borili, pa saj sam veš v čem je fora, brezveze, da tu zdaj nekaj nakladam. Rad bi samo vedel v naprej, ali naj na vas še vedno računam, ali so vaši interesi usmerjeni k boju proti nam. Kakršna koli bo vaša odočitev, bo razumljiva. Zato bi cenil iskrenost.

LP, *******

------------------------------------------------

Spoštovani!

Kot diplomat alians RIP! je moja dolžnost, da Vas obvestim o spremembah v naših aliansah.

"Aliansa RIP!SLO! z vsemi hčerinskimi aliansami RIP!J0Y! RIP!AWE! in RIP!FUN! spoštuje vzpostavljena diplomatska stališča le do datuma 1.11.2007, 0:00 ure.

S tem datumom in uro bo z alianso Kunje in njenimi hčerinskimi aliansami vzpostavila zavezništvo.
Istočasno bo vzpostavila pakt o nenapadanju z aliansami WP.

V primeru ogrožanja naših zaveznikov se bomo odzvali. Naš položaj v morebitni vojni torej ne bo nevtralen."

Če povem malo drugače. Skupaj s Kunje in WP bomo pričeli vojno proti BOS.

-----------------------------------

hehe verjetno boste mal jezni name sam mal je pa treba na odprto dat da se reči prezračijo.

jek
30-10-2007, 14:30
nekej o tem se govori tud že v "splošno"

sicer pa, js mislm, da mejhne alianse ne morejo velik vplivat na vojno. drugač pa je s tistimi, ki so pri vrhu, a neuvrščeni, kot npr ZERO. njih sm kontaktirov, sam očitno se ne želijo mešat z nami. vsaj ne na sz, kjer majo kunje in rip! ogromno premoč

no-name
30-10-2007, 14:58
sem opazil da se neki govori ja vendar tista tema ni bila namenjena temu.

ja majnse alijanse kakšne teže nimajo vendar pa so verjetno bolše kot nič še posebaj če ti voda teče v grlo.

jek
30-10-2007, 15:03
js jih nebom prosu:) mamo pa od večine teh alians večjo korist, če jih ropamo, kt bi jo mel, če se povežemo z njimi. s tistimi, ki so rank 40 ali več bi se že kej dal zment, sam tud med rtemi se najde mal kira resna. večinoma je po pol alianse sive:/

no-name
30-10-2007, 15:11
no js sm meu u mislih zero, electra,dn partizani... k so mal močnejši in niso lih podn

MIHATO
30-10-2007, 15:37
SM SLIŠU DA SE NEKI PRPRAVLJA

jek
30-10-2007, 15:52
nej se pridružjo kiri strani hočjo. kt sm že reku, iz moje strani nebo nobene prošnje za zavezništvo, če pa gdo od njih predlaga, bom pa resno razmislu

hasdrubal
30-10-2007, 15:54
mi zeroti bomo nevtralni tko da nehte nas neki vlečt v vojno z obeh strani.

no-name
30-10-2007, 18:25
fora je da če se oni stovčejo vi pa izostanete se lahko mogoče celo nad njih povzpnete tega pa noben noče ane :) tko da čist možno da boste tut vi kšno vojno napoved fasali.

hasdrubal
30-10-2007, 18:49
možno. zato se tudi mi pripravljamo za vsak primer.

Pilatus47
30-10-2007, 18:57
ZERO bo nevtraln ker hočejo po koncu vojne narditi tko kot Aleksander Veliki v Grčiji :lol:

hasdrubal
30-10-2007, 19:05
ZERO bo nevtraln ker hočejo po koncu vojne narditi tko kot Aleksander Veliki v Grčiji :lol:

razumem :twisted: :D

jek
30-10-2007, 20:52
za začetek lahko sprejmete v alianso igralca strnadek in jany. sveže kickana

no-name
30-10-2007, 21:19
hehe neaktivneži? špije? :twisted: :twisted: :lol:

zgleda da so swords ena izmed sibkejsih alijans ki bo podprla bos.

jek
30-10-2007, 23:27
niti neaktivna, niti vohuna. fora je, da sm js poslal MM, da kdor želi izstopit iz alianse, ker se boji kunj ali rip!a, nej izstop in prot njmu nebo nobenih sankcij. onadva pa sta ostala v aliansi hkrat pa probala prit v kunje alianso. temu pa js rečem izdaja in lahko sta vesela, da mi nista bliži :evil:

Obi-Wan
31-10-2007, 07:12
Se čist strinjam s tabo :!:
Moj sosed GeneralMaister je res neki biu pametn pa me je skoz napadu k je biu BOS+SZ pol se je pa usrou k bo vojna med vam je pa spi*** u kunje pol me pa sploh nč ne napada
Kakšne reve so toooooo :x

jek
31-10-2007, 13:53
če bi bos bil pr svoji nekdanji moči, bi se lahko primerjal z eno od zvez: kunje ali rip! posebej. smo mel pa velik takih, ki so bli not sam zarad varnosti in to nas je zdej zajebal

hasdrubal
31-10-2007, 16:00
sam teli bosovci iz alians k majo kkšno vijguco al pa plus so pa prov predrzni. en se je clo upu napast oaze enga našga k je mel trikrat več folka od napadalca :D pravim ti jek dej ti tele svoje mal umiri in jim reč da so tudi oni še kako ranljivi ne pa da so tko korajžni in majo samo napadalno vojsko, pol se pa skrivajo za pomišljaji k jih napadeš in razčefukaš na pradelce njihove imperijane in mečevalce k drugih vojakov sploh nimajo :D

jek
31-10-2007, 22:59
sam teli bosovci iz alians k majo kkšno vijguco al pa plus so pa prov predrzni. en se je clo upu napast oaze enga našga k je mel trikrat več folka od napadalca :D pravim ti jek dej ti tele svoje mal umiri in jim reč da so tudi oni še kako ranljivi ne pa da so tko korajžni in majo samo napadalno vojsko, pol se pa skrivajo za pomišljaji k jih napadeš in razčefukaš na pradelce njihove imperijane in mečevalce k drugih vojakov sploh nimajo :D

kiro alianso to napadajo? k hasdrubala na serverju ne najdem...

če si iz kunj ali rip!, maš zdele priložnost, da se maščuješ. še eno uro in bo uradna vojna

Lyricos
01-11-2007, 00:05
Kaki screeni pol kako bo vse potekal?

Sui
01-11-2007, 00:52
jek hasdrubal jurac4 zerosz

The Knights who say &quo
01-11-2007, 01:24
Vojske sekajo, katasi letijo....

idila :D

pobiram stave, kolk mrtvih bo na koncu 1.11. v statistiki!

Lyricos
01-11-2007, 02:52
Napadi Žrtve Datum
1506 111201 01. Nov

lol pa noč je še mlada :lol:

Sui
01-11-2007, 09:39
Napadi Žrtve Datum
3879 371653 01. Nov

novo jutro nova kri (v potokih namreč)

podiranje se nadaljuje

Chicken Boy
01-11-2007, 10:10
Vidm, da nism dost zamudu. :lol:

jek
01-11-2007, 10:45
jek hasdrubal jurac4 zerosz

tnx

WP4life
01-11-2007, 10:56
Jst sem do 5 zjutri biu pokonc pa katapultiral. :lol:

CrazySanta
01-11-2007, 11:05
jst sm šov pa ob 11 spat, BMK, SimCity je d'best :lol:

muc
01-11-2007, 11:05
kak se ti to dalo :D

jek
01-11-2007, 19:54
js sm morov izkoristit teh pa urc, da sm mal počistu okol sebe. k če bi počakov do jutra, bi se lahko zbudu brez vojske..

no-name
03-11-2007, 20:25
zgleda ti ciscenje ni lih uspelo ane...k kukr js vem ti negre lih najbolš...sm se spotaknu ob par reportov :twisted:

hasdrubal
03-11-2007, 21:38
kdo kej zmaguje v tej vojni

nejc1
04-11-2007, 08:48
kunje :D

CrazySanta
04-11-2007, 10:43
WP...

Pilatus47
04-11-2007, 11:13
BOS zgublja zmagujejo pa vsi drugi.

slivlan
04-11-2007, 11:47
zmaguje s1-ekipa vsi ostali pa zgublajo :wink:

bravo MH!!!

WP4life
04-11-2007, 19:01
WP...

troo story

Grom
05-11-2007, 10:27
Seveda da BOS zgubla k se je pa tolk alianc vrgl proti njim,samo smetano bodo pa RIP-ovci pobral,Kunjam pa tako ali tako ni bilo nikoli kaj preveč zaupati.

Pilatus47
06-11-2007, 09:43
Kokr jaz vem je cel server zahteval vojno ne sam Kunje (glede zaupanja). Zdej če ste ostali sami je očitno nekaj z vami narobe ne pa z drugimi.

Sui
06-11-2007, 12:35
to so vse skp ene bučke... pilatus tvoje besede so nepremisljene... sploh pa BOSu ne gre tolk slabo...

mogoce se pa se kej spremeni... vojna se niti 1 teden ne traja pa ze zmagovalce napovedujte...

take it easy...

Pilatus47
06-11-2007, 12:59
to so vse skp ene bučke... pilatus tvoje besede so nepremisljene... sploh pa BOSu ne gre tolk slabo...

mogoce se pa se kej spremeni... vojna se niti 1 teden ne traja pa ze zmagovalce napovedujte...

take it easy...

haha a ni Grom sam rekel, da BOS zgublja in se pritoževal, da so sami ???

Tud če se kaj spremeni bodo pobudo prevzele allianse, ki sedaj niso v vojni in ne tiste, ki so že.

cipsy
06-11-2007, 16:03
kaj ka je vojna že mal usahenla
ka videm da je blo sam pruga veselo čeprov je biv dan mrtvih
zdej pa je že bol mal žrtev hehe :D :) :wink:

hasdrubal
06-11-2007, 16:12
zdej je dan podrtih stavb :D

cipsy
06-11-2007, 16:30
ja pol pa še bo mal vesela
sam kuker so bos v vojni majo še zmer cajt mene napadat pa čeprov sem tako bogi :D :) :wink:

Sassh
06-11-2007, 17:30
:shock: Zaenkrat zelo dobro kaze BOS-SV. Se zmerom imajo ogromno vojske!!! Kunje smo nekam bogi zadnje case!! :roll:

The Knights who say &quo
06-11-2007, 18:42
Ja tak je, na SV cuzamo tavelikega, drgje pa nam kr dobro kaže.

Nogard
07-11-2007, 11:02
Kunje na SZ recimo zelo malo akcije naredile, SZ je napadan vecinoma s strani RIP-ovcev.

Splosni vtis bos_sz krila: kunje zelo slabo odigrale napade.
RIP!SLO dejansko preobrat na SZ dela...kunje se samo stulijo od zadaj zraven.

The Knights who say &quo
07-11-2007, 15:00
Nogard, laži mami. Če si včeraj en konkreten napad fasal od Bimmerja, se raje vprašaj koga iz RIP si ti nadlegoval - brez tega napada sploh ne bi fasal. To mi pa lahko verjameš :P

edit: sem prav vedu, da boš link do tega napada polepo prav povsod.. Čak grem na bližnjo telegrafštango pogledat če je kak plakat gor :D

Nogard
07-11-2007, 15:16
Saj nadlegovanje deluje :P
in ne ne lazem. RIP je dosti vec skode BOS_SZ naredil, mnogo vec kot kunje. In nadlegovanje se je zacelo takoj po njihovi uspesni offenzivi(RIP-a), zelo koordinirani moram rec, fake napadov ko smetja Ognald pa je zgubil brez neke obrambe 15 cropperja celega. Vsaj kolker se menim z aktivnimi igralci BOS_SZja jih je rip bolje napadal od kunj.

glede na to da pa v RIP pise za KOKOS da je tecka...se mi je zdelo pametno jo zasipat...hehe. Pocahontas tudi ni nedolzna ravno :P . Tak da je bilo kar pricakovati en napad name, low rank playerja.
Pa a ni bistvo spila vojskovanje? Da se najvec skode naredi v takih primerih sovrazniku :P .Travian is war game...nevem kaj tebe moti ce se z eno lepo trofejo BOS_SZ malo pohvalimo.
Keep them coming BOS!

Sprasujem pa se zakaj nismo v uradni vojni???

edit:
se zanimivost, nadlegovanje zenks je trajalo TOCNO en dan...in ze je bil napad name :twisted: .

Chicken Boy
07-11-2007, 18:08
:shock: Zaenkrat zelo dobro kaze BOS-SV. Se zmerom imajo ogromno vojske!!! Kunje smo nekam bogi zadnje case!! :roll:

Za moralo je to odlično! :?

Vojske je še dosti tudi pri nas, samo vse se more enkrat poklapat pa bo. Dokler bodo vohuni pri nas, bo žal tako.

The Knights who say &quo
07-11-2007, 21:08
Jaj, ti pa res nisi mel kej dosti pregleda nad situacijo, aneda. RIP so odlični zavezniki, tut taktično odlično podkovanega vodjo majo, od katerga sem se velik naučil.
Neumno je tukej razpravljat in se bahat, keri je več škode naredil ko drugi, ker v bistvu noben nima na mizi točnih podatkov za komentirat. Ti in kak tvoj kolega imata tak občutek, nekateri drugi pa imamo ravno obratnega, zanimivo.

Je pa zanimivo, kako sem do sedaj iz BOSa in drugod ves čas slišal, kako se rip pri strani drži in le napol nekej pika, zdaj pa naenkrat ti prideš na dan s čisto obratno izjavo. Ja, zmente se med seboj že enkrat :P Tako je pač bilo, Kunje1 smo se stalno tepli kolikor se je dalo od prvega dne in tistih 750.000 žrtev prvi dan vojne in pa še par dni kasneje je bilo velika večina Kunje/BOS. Zdej ko smo oboji oslabljeni, začenjajo RIP bolj aktivno napadat - in vem točno kdaj je bil njihov prvi koordiniran napad z maso fejkov, tak da...
Kar je bilo koordiniranih napadov s strani mene na SZ do sedaj, so bili še vsi čisti uspeh, in če nisi ti bil med fejkanimi igralci pomeni, da fejkov nismo pošiljali masovno vsepovprek, ampak do sekunde točno na točno določene cilje. Prave tarče so zdej al farme al pa so že naše vasi. Kar so pa igralci na svojo pobudo tepli, je pa nekej drugega. Žal je tako, da so Kunje daleč preobsežno zavezništvo in enostavno ne morem učinkovito sproti nadzirat in lah organiziram zelo omejeno število akcij, je popolnoma res da manjkata najmanj še 2 sposobna organizatorja, da bi teklo kot bi moralo.
Kar se nadlegovanja igralke iz RIP tiče - ja, tako je če se na žensko spraviš... razhudi se in pošlje moškega v ogenj :D in to je bil glavni ozrok napada, lahko kar verjameš ker je res.
Če verjameš al ne, RIP do sedaj nisem klical v nobene organizirane napade. Zakaj? Zato da bi bla vojna nekoliko bolj fer. Če bi Kunje in RIP organizirano skupaj tolkli, bi BOS-SZ zdej bil že v franžah.
Sicer pa je je večina serverja RIP do sedaj podcenjevala, je pa eno najbolš zasnovanih zavezništev na strežniku. Nismo zastonj od samega začetka z njimi ;)

Nogard
07-11-2007, 21:40
Imaš prav da nimam pregleda nad celotnim delovanjem, samo pri naši strani sem spremljal dogajanje.
In res sem dobil takšen občutek. Drugače pa je vojna poživila dogajanje na serverju torej je bila pravilna odločitev :) .

Sam sem skoraj po porazu rusov quital slo server forever...ker nekako ni bilo dogajanja pravega. Sedaj pa igram na polno heh. Ponosem sem na tiste igralce bosa ki vztrajaj do konca in delajo nemao preglavic vsem alliansam sovražno nastrojenim BOS-u.
Zaradi takih se splača igrat, oni so zaslužni za redke lepe obrambe in napade BOS alianse v SZ delu vsaj.
lp

CrazySanta
07-11-2007, 21:56
važn da ti je blo zanimiv k se je 500 ljudi spravlal na 6 aktivnih rusov pa 8 neaktivnih, tist je biv res špon

Sui
07-11-2007, 22:05
pa se na tiste reveze od bbjev... :'(

Nogard
07-11-2007, 22:45
važn da ti je blo zanimiv k se je 500 ljudi spravlal na 6 aktivnih rusov pa 8 neaktivnih, tist je biv res špon
zanimivo mi je blo ker so bili moji prvi sosedi...in so se name redno spravljali. In je blo potrebno v tistih zacetkih slo1 serverja se organizirat. Imas pa prav v cem je car normalnih serverjev...ni nacionalnosti. Ni prevlade naroda tako kot je na hrvaškem al pa slovenskem.
Dajte nehat samo negativno iskat v besedah ljudi pac pa malo pozitivno gledat na zadeve...its a war game!

CrazySanta
07-11-2007, 23:03
pa se na tiste reveze od bbjev... :'(

ah, BB sploh nismo bli reveži, jst pravm da smo bli ultimate fighterji, valda so pršle mravle in ns prgazile
kr neki

prjatu
08-11-2007, 00:31

sej zdaj pa ni dosti drugače, vojna je BOS/Kunje, zraven pa so se prislinili še vsi ostali

CrazySanta
08-11-2007, 00:50

sej zdaj pa ni dosti drugače, vojna je BOS/Kunje, zraven pa so se prislinili še vsi ostali

pojma nimaš o situaciji na serverju, seveda je pa to le moje skromno mnenje, kar pomeni, možno je da se motm...

cipsy
08-11-2007, 00:59
važen da je akcija hehe :D :) :wink:

Nogard
08-11-2007, 01:11
Meni osebno vojna pase, po moje vecini bosovcev tudi...pa kaj ce umiramo nekje. Je vsaj akcija.
Ce cete igrat sim city si ga omislite v single player.

l0gk
08-11-2007, 01:38
a to boste zdej koncal krog na s1?
bo kdo kej posnel? :D

jst sm sele 2 tedna nazaj na s2 začel igrat sam me zanima kako bi lahko to jst spremlu mal bl od blizu :?:

plaz
09-11-2007, 18:33
Smesno je najbolj to, da se potem "izdajalci" ki so prestopili v RIP ali pa v Kunje iz BOSA zdaj znašajo po najšibkejših členih, kar jasno kaže na njihovo strahopetništvo in bojazen, pred uničenjem, ki bi ga doživeli, če bi bili v prvotni aliansi
Ko se nekdo spravi na 8 manjšega od sebe to mislim, da ni vredno omembe... Še enkrat več pa se je izkazalo, da "fovšija" med Slovenci ne pozna meja...
Lepo je biti na zmagovalni strani, a ne za ceno izdaje in vohunjenja... Občutek še zdaleč ni enak tistemu, ki bi bil prisoten ob dostojnem porazu ali zmagi.

Nogard
10-11-2007, 18:42
V vsaki pravi vojni je isto, ne se sekirat zaradi taksnih osebkov...kunje in rip jih tudi gleda postrani imho.
Tudi bos ima vohune po moje.
Imas pa prav da je obcutek boljsi tudi ko zgubljas ce igras posteno fer igro za vse vpletene.
Po mojem ni toliko vohunov naokrog kolikor je slabih igralcev v vseh "top" aliansah...ki dejansko alianso nazaj drzijo...so samo stevilka do 60 clanov.

gaj julij cezar
10-11-2007, 18:49
mene samo zanima, kdaj si bojo bos-onogi in kunci začeli pošiljat catterpillerje, pardon, katapulte???

The Knights who say &quo
11-11-2007, 02:37
LOL

The Knights who say &quo
11-11-2007, 02:38
Pošiljanje katapultov smo prihranili za 11.9.

genie
14-11-2007, 11:18
Tako da boste videli da vojna še traja.

poslano: na 14.11.07 ob 01:34:52 uri
Napadalec
Enote 0 **** 0 **** 0 *** ** ** 0 0 1
Žrtve 0 2992 0 1499 0 162 29 65 0 0 0
Info Objekt - Zemljen zid je bil poškodovan iz stopnje 19 na stopnjo 16
Info uničenje - Žitno polje
Info uničenje - Žitno polje
Plen 54325 932 111346 187531

Branilec