PDA

View Full Version : [3x-speed] Splošna debata [jesen-zima 2014]

Strani : [1] 2 3 4 5

Framski ris
14-09-2014, 13:24
Pravila (http://forum.travian.si/announcement.php?f=12) ostajajo enaka. Od vas pričakujemo, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme. Namen foruma je dodatno razvedrilo ob igri, zato se zabavajte in uživajte.

Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane žaljivke, spamm sporočila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Pogovor naj poteka spoštljivo do vseh uporabnikov, za osebne pogovore (pogovore med soigralci), za pogovore o preteklih serverjih, stare zamere in pretekla nesoglasja pa vam priporočam in svetujem da uporabljate katerega izmed zato namenjenih programov ali pa zasebna sporočila.

Želimo vam veliko uspehov in užitkov ob igranju najnovejšega speed serverja (verzija T4.4).

[SI X] predregistracija: 15. september 2014
Začetek igre: 17.september 2014 - Ura: 06:00 GMT+2
Verzija: T4.4

pantheon
14-09-2014, 17:50
PRVI !

Še malo, še malo, pa bo spet kaj za počet :P

Lp periix

cipsy
14-09-2014, 19:51
tokrat pa tudi jaz pridem malo pogledat na speed če ne druzga vsaj za dobro farmo bom :D

M0NST3R
15-09-2014, 16:04
tokrat pa tudi jaz pridem malo pogledat na speed če ne druzga vsaj za dobro farmo bom :D

sam pol cimprej dej gradbeni ceh na 10, da bos lahko spranjo podru

Speed<
16-09-2014, 14:56
kje bo kdo igrau? :)

cipsy
17-09-2014, 15:54
vem da se farmajo oaze ampak ima mogoče kdo kak report kok vojske se da do zdej že nardit?

lp

three45
17-09-2014, 17:08
Nazaj po zelo dolgem času. Kdo sploh še kej klika na tem sixu, da vidim če se splača prit pogledat? ;)

Danilo
17-09-2014, 17:46
Kolkr sem jaz zasledil serd pa vuha pa še ene par.....vsak po xxxl acc-jev.Ne vem kako se še sploh splača to klikat hehehe.

lp

BLAsT3R
17-09-2014, 20:09
Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane žaljivke, spamm sporočila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Darude - Sandstorm

Amen
17-09-2014, 21:07
je najjača aliansa.

Seferowski
17-09-2014, 21:41
Uživajte na tem sixu Naj zmaga najslabši :DDDD

kempo
18-09-2014, 08:44
Prideš gor na travian, se spomneš da so vrjetn že dražbe, pogledaš na dražbo in se sam čudš lohk... Folk a ste trapasti?? :D

http://shrani.si/f/3d/Tk/407jEj7Y/hahahah.png

.N.
18-09-2014, 20:29
Pa da vidimo kaj se bo dogajalo .. upam da ne bo dc.. :P
Veliko srece vseem ;)

Jakl
19-09-2014, 13:28
1325

1326

Mutna posla :O

kempo
19-09-2014, 15:13
Ne sam bedaki k misljo da je ta čelada zdej ful potrebna :D

Jakl
19-09-2014, 15:26
Ne sam bedaki k misljo da je ta čelada zdej ful potrebna :D

Eni majo zgleda res preveč denarja :D

USB
19-09-2014, 16:22
vem da se farmajo oaze ampak ima mogoče kdo kak report kok vojske se da do zdej že nardit?

lp

http://prntscr.com/4o9gft (flex)

Assassin_X
19-09-2014, 17:05
Eni majo zgleda res preveč denarja :D
Bolj preveč denarja za nepotrebne stvari :D

. Z .
20-09-2014, 00:20
Nenormalni zneski, ki so trenutno na dražbah..so posledica slamnatih računov. Folk prodaja prek svojih fejk accjev predmete in potem celoten zasluzek spravi na svoj racun. Folk se znajde. Travian sam dela lopove..gold - gold - gold..če ga ni..kradi - kradi - kradi :)

Ne govorim, ker bi to tudi sam počel ali pa sem morda to že počel. Razmišljam logično in glede na trenutne razmere je to povsem izvedljivo. Vsak se trudi na svoj najboljši način. Jaz sem zase zmagovalec, če zmagam ali izgubim :D Vse je le igra in ko bo nekdo enkrat quital travian..čez par mesecev ali kakšno leto..nihče več ne bo vedel, da ste bili na x strežniku naj offer ali ful jak travian player :D V zelo zelo veliki večini primerov :) Se bo pa našel kakšen pajac, ki se ga bo pomnilo mogoče še malo dlje..ampak na koncu bo ista zgodba kot pri ostalih :D Zato..uživajte v igri in poskušajte igrati čim bolj pošteno..naj bo tale six za spremembo drugačen kot preostali..čim manj spletk in čim več novih travian spoznanstev in teamplay-a. SREČNO, lp

Seferowski
20-09-2014, 01:18
Nenormalni zneski, ki so trenutno na dražbah..so posledica slamnatih računov. Folk prodaja prek svojih fejk accjev predmete in potem celoten zasluzek spravi na svoj racun. Folk se znajde. Travian sam dela lopove..gold - gold - gold..če ga ni..kradi - kradi - kradi :)

Ne govorim, ker bi to tudi sam počel ali pa sem morda to že počel. Razmišljam logično in glede na trenutne razmere je to povsem izvedljivo. Vsak se trudi na svoj najboljši način. Jaz sem zase zmagovalec, če zmagam ali izgubim :D Vse je le igra in ko bo nekdo enkrat quital travian..čez par mesecev ali kakšno leto..nihče več ne bo vedel, da ste bili na x strežniku naj offer ali ful jak travian player :D V zelo zelo veliki večini primerov :) Se bo pa našel kakšen pajac, ki se ga bo pomnilo mogoče še malo dlje..ampak na koncu bo ista zgodba kot pri ostalih :D Zato..uživajte v igri in poskušajte igrati čim bolj pošteno..naj bo tale six za spremembo drugačen kot preostali..čim manj spletk in čim več novih travian spoznanstev in teamplay-a. SREČNO, lp

dej ti mene ras unblocki na skype :D

Amen
20-09-2014, 09:08
Evo Amen smo nazaj :D BT in NP bodo padle prve. Drugih naj sploh ne skrbi :)

http://travian-reports.net/si/report/44588060bdb,445881761c9,4458824f7c1

USB
20-09-2014, 09:31
http://prntscr.com/4oia12 preveč blebetanja škodi...posledice so pa gor ^

Assassin_X
20-09-2014, 10:59
Če bo imel MH toliko dela z Amen potem pa res nima koga kaj za 'skrbet'. Ali je bil tukaj tudi nepravičen zaklep kot na si4?

Amen
20-09-2014, 11:12
Če bo imel MH toliko dela z Amen potem pa res nima koga kaj za 'skrbet'. Ali je bil tukaj tudi nepravičen zaklep kot na si4?

ne

[D]emon
21-09-2014, 11:26
Rusi nam po Forumu skačejo.

lpD

DeAtH LeGiOn
21-09-2014, 11:34
http://prntscr.com/4oujy0
LOL prva prazna po 10ti dogodivščini :D
lp

Trol
21-09-2014, 11:55
emon;441868']Rusi nam po Forumu skačejo.

lpD

Gospod Snever da vas popravim juzni Amerikanci pa res.

Lp,serd

M0NST3R
21-09-2014, 14:09
Gospod Snever da vas popravim juzni Amerikanci pa res.

Lp,serd

no da še js tebe mal popravim, bolj pravilno bo če jim boš rekel Latino Američani :)

lp

Trol
21-09-2014, 14:12
no da še js tebe mal popravim, bolj pravilno bo če jim boš rekel Latino Američani :)

lp

Ma dej pober se. :D

ps. kje maš veliko začetnico ? :>

monoziga
21-09-2014, 14:24
http://travian-reports.net/si/report/445971685d4

Jejhata pjebi, dejte pospravlat koloniste

Lp

Direktor
21-09-2014, 14:40
http://travian-reports.net/si/report/445971685d4

Jejhata pjebi, dejte pospravlat koloniste

Lp

Važn, da je surovine čim bolj porabu, da mu jih ne ukradeš :)

monoziga
21-09-2014, 14:54
2 špranji na 10 ma pizdec, nič mu ne odnesem

M0NST3R
21-09-2014, 15:02
Ma dej pober se. :D

ps. kje maš veliko začetnico ? :>

js jo ne nucam...

ps. pomni "Latino Američani" ;)

monoziga
21-09-2014, 15:05
Kje so časi ko so bili ti forumi živi, pa se je popisalo 10 strani na dan...

P.s Igra kakšno poznano ime na tem speedu?

M0NST3R
21-09-2014, 15:42

pocak da serd kaj ušpič nebo sam 10 strani u dnevu ;)

.N.
21-09-2014, 15:58

Hahahaah verjetno nikoli vec. Edino ce se zgodi cudez :P

DeAtH LeGiOn
21-09-2014, 16:24
Ejj AMEN k boš tle tut ban dobu ko na si4??? :P

M0NST3R
21-09-2014, 18:02
Ejj AMEN k boš tle tut ban dobu ko na si4??? :P

za nformacijo amena na serverju ni, če pa misliš na igralca Ameniix, se pa tudi tako izrazi

lp

Direktor
21-09-2014, 18:23
za nformacijo amena na serverju ni, če pa misliš na igralca Ameniix, se pa tudi tako izrazi

lp

vsi smo dojel kaj misli, vključno s tabo...zato nevem kaj misliš s tem povedat?

DeAtH LeGiOn
21-09-2014, 19:55
ameniix pa amen je isto k je isti clovk če nisi porajtou......lol

USB
21-09-2014, 21:16
Niti nismo isti ljudje. Pa zaklep na s4 je bil bojda neopravičen, sam ne vem, tam nisem igral.
Račun Ameniix, nekateri spite zgleda, pa je bil že zaklenjen in je tudi odklenjen nazaj- zaklenjeni smo bili upravičeno..malo smo testirali kolko kaj sledijo MHji tu ;)

Trol
21-09-2014, 21:18
Niti nismo isti ljudje. Pa zaklep na s4 je bil bojda neopravičen, sam ne vem, tam nisem igral.
Račun Ameniix, nekateri spite zgleda, pa je bil že zaklenjen in je tudi odklenjen nazaj- zaklenjeni smo bili upravičeno..malo smo testirali kolko kaj sledijo MHji tu ;)

jz bi vas kar trajno benal :>

lp

USB
21-09-2014, 21:28
nisi edini ki bi koga benal ja...

Direktor
21-09-2014, 21:30

testirali ja....če pa MH-ji nebi zvohal (oziroma po tvoje sledil), bi vrjetn pa celo rundo TESTIRAL.... dej ne ga srat stari....za tako goljufijo bi defenitivno mogu dobit BAN...al pa usaj -50%

. Z .
21-09-2014, 21:31
Zakaj se ne bi vsaka aliansa predstavila? Povedala kakšne so ambicije..včasih je bilo zelo popularno novačiti nove člane prek forum-a. Aliansa se je predstavila..povedala kakšni so cilji itd. Tako, da si je lahko folk naredil neko okvirno sliko..v kakšni smeri bo potekal server..kje bojo dobre bitke..katera stran je "prazna" in katera polna agresivnežev :) Kaj menite o turški aliansi? Kakšno je vaše mnenje o aliansi D.T.? Njih sem si izbral, ker imajo največ članov..pa me zanima vaše mnenje :) Pa dejmo reporte limat v drugo "sobico", ki je namenjena temu. Da vidimo največje vojske na serverju.. uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp

monoziga
21-09-2014, 21:37
Zakaj se ne bi vsaka aliansa predstavila? Povedala kakšne so ambicije..včasih je bilo zelo popularno novačiti nove člane prek forum-a. Aliansa se je predstavila..povedala kakšni so cilji itd. Tako, da si je lahko folk naredil neko okvirno sliko..v kakšni smeri bo potekal server..kje bojo dobre bitke..katera stran je "prazna" in katera polna agresivnežev :) Kaj menite o turški aliansi? Kakšno je vaše mnenje o aliansi D.T.? Njih sem si izbral, ker imajo največ članov..pa me zanima vaše mnenje :) Pa dejmo reporte limat v drugo "sobico", ki je namenjena temu. Da vidimo največje vojske na serverju.. uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp

Se strinjam, nasploh zato, da tisti ki nismo 100% z mislimi pri igri vsaj malo vemo kaj se dogaja

. Z .
21-09-2014, 21:39
Se strinjam, nasploh zato, da tisti ki nismo 100% z mislimi pri igri vsaj malo vemo kaj se dogaja

Da..ali pa nam je dolgcajt in da izvemo kaj novega, zanimivega.. :) Dosti jih igra travian tudi zaradi samega chat-a, komunikacije z drugimi..npr. jaz :D

Direktor
21-09-2014, 21:42

Lp

Včasih je tudi igra potekala bolj "pošteno", zdaj pa kar vsak neki "TESTIRA" in zato nimajo časa predstavit svojih alians in ambicij, ker so TESTI v polnem zagonu.

O neki agresiji je zdele težko govort, ker je še 3/4 serverja pod zaščito, bomo pa v prihajajočem tednu vidli kje bo najbol pokalo.

Tako kot na vsakem serverju, bodo turki na začetku nekaj časa "blato" mešal, pol se pa kr pogreznejo v zemljo.

D.T. aliansa trenutno nekaj obeta, zato zna bit močna in konkurenčna aliansa, kako bo pa v resnici, pa bomo vidli čez 1 teden.

USB
21-09-2014, 21:44
uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp

sej, dokler tud ti moje surovine zapravlaš je kul an? :p

@Direktor: dobil smo kazen, testing nebi bil prav dolg, drug tedn mi zaključili...ampak tvoja stvar kar si misliš..

Direktor
21-09-2014, 21:54
. Z . kako maš nick na sixu?

USB
21-09-2014, 21:59
love is in the air :oops:

Jakl
21-09-2014, 22:13

@Direktor: dobil smo kazen, testing nebi bil prav dolg, drug tedn mi zaključili...ampak tvoja stvar kar si misliš..

S tem, da ste si delali multiračune in z njimi pucal oaze ste si pridobil ogromno prednost, vojaško kot produkcijsko. Moram rečt, da ko sem slišal kakšna je kazen, sem bil precej presenečen, ker vam v bistvu MH ni odvzel skoraj nič prednosti, ki ste si jo ustvarili, ker vam je pustil vojsko nedotaknjeno. To, da ste goljufali je bilo vidno že ob prvem pogledu na Top 10 lestvico, kjer ste meli dosti več nafarmano s skoraj 2x manj napadalnimi točkami.

Na prejšnjem serverju niste naredili prav dosti razen farmali, bomo videli, če se boste na tem kaj izboljšali, sem pa vesel, da vas niso trajno zaklenil, ker si bomo tako vsaj malo popestrili server :D

Kar se pa tiče stanja serverja...

Zaenkrat zgleda najmočnejša stran --, ki že ima sklenjena zavezništva in pakte s strani alians, s prejšnjih serverje, OMG, Amen, MAS.
Na ostalih straneh ni še vidnih nekih resnejših alians, se bo pa pokazalo v naslednjem tednu, katere so prave in katere bodo sestavljene večinoma iz farm.
Kar se pa tiče D.T. alianse pa mislim, da se ne bo dolgo obdržala zaradi neizkušenega vodstva in pa sprejemanja članov v alianso na podlagi populacije, brez pregledov računa.

USB
21-09-2014, 22:17
tudi nas je kazen presenetla...
lahko noč

. Z .
21-09-2014, 22:19
Včasih je tudi igra potekala bolj "pošteno", zdaj pa kar vsak neki "TESTIRA" in zato nimajo časa predstavit svojih alians in ambicij, ker so TESTI v polnem zagonu.

O neki agresiji je zdele težko govort, ker je še 3/4 serverja pod zaščito, bomo pa v prihajajočem tednu vidli kje bo najbol pokalo.

Tako kot na vsakem serverju, bodo turki na začetku nekaj časa "blato" mešal, pol se pa kr pogreznejo v zemljo.

D.T. aliansa trenutno nekaj obeta, zato zna bit močna in konkurenčna aliansa, kako bo pa v resnici, pa bomo vidli čez 1 teden.

Huh..včasih..je pa ta tema glede goljufanja že toliko izrabljena..da je o njej bv izgubljati preveč besed. Tudi jaz goljufam..tevtonce prislim, da pristanejo na moje 0.5 kupčije :D :D Vsak se znajde..ko mu voda kaplja v požiralnik he he. Upam samo, da ne bodo potem nedolžni potem potegnili najkrajšo. Ja..čez dobrih 30h bo kar pestro :D Ja pogreznejo se, ker jih ni dovolj. Če bi se dejansko lotili našega six-a..v večjem številu..bi definitivno to bil pomojem eden bolj zanimivih six-ov :) Ali pa kakšni rusi-romuni :D Torej tvoje mnenje je, da bo veliko odgovorov padlo v naslednjem tednu..zanimivo :)

Sem še pod zaščito..bi jih pa rade volje uporabljal, ko zaščite več ne bo..:D :D :D :D :D ham-ham :)

[QUOTE=Direktor;441901]. Z . kako maš nick na sixu?

Igram defenzivnega rimljana, imam 2 naselja, podaljšana zaščita..vem, da ti je dolgcajt pa da ti malo popestrim nočne urice traviana - najdi me :D :D

Lep pozdrav

. Z .
21-09-2014, 22:35
Huh..včasih..je pa ta tema glede goljufanja že toliko izrabljena..da je o njej bv izgubljati preveč besed. Tudi jaz goljufam..tevtonce prislim, da pristanejo na moje 0.5 kupčije :D :D Vsak se znajde..ko mu voda kaplja v požiralnik he he. Upam samo, da ne bodo potem nedolžni potem potegnili najkrajšo. Ja..čez dobrih 30h bo kar pestro :D Ja pogreznejo se, ker jih ni dovolj. Če bi se dejansko lotili našega six-a..v večjem številu..bi definitivno to bil pomojem eden bolj zanimivih six-ov :) Ali pa kakšni rusi-romuni :D Torej tvoje mnenje je, da bo veliko odgovorov padlo v naslednjem tednu..zanimivo :)

[QUOTE=USB;441899]sej, dokler tud ti moje surovine zapravlaš je kul an? :p

Sem še pod zaščito..bi jih pa rade volje uporabljal, ko zaščite več ne bo..:D :D :D :D :D ham-ham :)

Igram defenzivnega rimljana, imam 2 naselja, podaljšana zaščita..vem, da ti je dolgcajt pa da ti malo popestrim nočne urice traviana - najdi me :D :D

Lep pozdrav

S tem, da ste si delali multiračune in z njimi pucal oaze ste si pridobil ogromno prednost, vojaško kot produkcijsko. Moram rečt, da ko sem slišal kakšna je kazen, sem bil precej presenečen, ker vam v bistvu MH ni odvzel skoraj nič prednosti, ki ste si jo ustvarili, ker vam je pustil vojsko nedotaknjeno. To, da ste goljufali je bilo vidno že ob prvem pogledu na Top 10 lestvico, kjer ste meli dosti več nafarmano s skoraj 2x manj napadalnimi točkami.

Na prejšnjem serverju niste naredili prav dosti razen farmali, bomo videli, če se boste na tem kaj izboljšali, sem pa vesel, da vas niso trajno zaklenil, ker si bomo tako vsaj malo popestrili server :D

Zaenkrat zgleda najmočnejša stran --, ki že ima sklenjena zavezništva in pakte s strani alians, s prejšnjih serverje, OMG, Amen, MAS.
Na ostalih straneh ni še vidnih nekih resnejših alians, se bo pa pokazalo v naslednjem tednu, katere so prave in katere bodo sestavljene večinoma iz farm.
Kar se pa tiče D.T. alianse pa mislim, da se ne bo dolgo obdržala zaradi neizkušenega vodstva in pa sprejemanja članov v alianso na podlagi populacije, brez pregledov računa.

Jakl..če smo iskreni..karkoli že so počeli..niso odkrili nobene vode..to je že kar ustaljena praksa tistih, ki ne koristijo bot-a ali pa vsaj na začetku farmajo na roke..mi je še zmeraj takšen način manj sporen kot pa sama uporaba bot programov. Pa ne podpiram nobene takšne bližnjice..ampak če že..mi je uporaba bot-a še bolj podla.

Se strinjam, JZ si je kar lepo poštimal. SV je spet poln lepih farmic..tako da pričakujem naslednji teden top2 farmerja iz SV okolice :) Tudi največ off/deff točk mislim, da bo v okolici SV :) Upam, da boste pridno limali reporte..da še drugi vidimo kaj se dogaja tam he he. Nekaj članov v D.T. je v redu..sicer pa se mi zdi, da je dosti takšnih, ki ne bodo dočakali naslednje četrtine. Upam, da se motim..in bo aliansa D.T. gradila tudi svoj WW. Srečno, vsem =)

Lp

Direktor
21-09-2014, 22:38

Lep pozdrav[/QUOTE]

tm je preveč rimljanov, da bi te iskov :):)

. Z .
21-09-2014, 22:54

Lep pozdrav

tm je preveč rimljanov, da bi te iskov :):)[/QUOTE]

Poglej profile..top60 :d

Amen
22-09-2014, 04:52

Na prejšnjem serverju niste naredili prav dosti razen farmali, bomo videli, če se boste na tem kaj izboljšali, sem pa vesel, da vas niso trajno zaklenil, ker si bomo tako vsaj malo popestrili server :grin:

Izgubili smo tudi vse surovine v skladiščih kar je skupaj naneslo preko 30k :C In izgubili čas za ropanje. V parih urah se to močno pozna. Brez multi računov in posledično zaklepa bi bil račun vrjetno še boljši kot je zdaj. Vsaj statistično. In stalo bi par 10€ več ki bi jih mogli dat za mazila. Smo pa na koncu pridno potegnili in dobili top 1 napadalce, tako da zdaj nobeden ne more rečt da smo si pucali z drugimi računi. Nas so za multi acc dobili, na top lestvici je bilo par takšnih ki so počeli isto kot mi a niso bili zaklenjeni.

Tudi jaz upam da bo ta server čimbolj zanimiv in da ne bo mutli acc najhujši incident, ki bo(je) stresel tale strežnik:P Res je, prejšnji server račun Amen ni naredil nič kaj pomembnega, vendar je bil definitivno nadgradnja Fear-a še enega serverja prej. To bo zdaj moj tretji speed in kot pravijo... V tretje gre rado? :D

Zakaj se ne bi vsaka aliansa predstavila? Povedala kakšne so ambicije..včasih je bilo zelo popularno novačiti nove člane prek forum-a. Aliansa se je predstavila..povedala kakšni so cilji itd. Tako, da si je lahko folk naredil neko okvirno sliko..v kakšni smeri bo potekal server..kje bojo dobre bitke..katera stran je "prazna" in katera polna agresivnežev :smile: Kaj menite o turški aliansi? Kakšno je vaše mnenje o aliansi D.T.? Njih sem si izbral, ker imajo največ članov..pa me zanima vaše mnenje :smile: Pa dejmo reporte limat v drugo "sobico", ki je namenjena temu. Da vidimo največje vojske na serverju.. uživajte pa čimveč gold-a in zapravljenih surovin vam želim he he.

Lp

Izgleda da je tokrat najbolj prazna -/+ stran, tiste blizu - - smo pobrali kar v Amen, že prejšnji server smo držali dvojne koordinate; zakaj nebi tudi tokrat, mogoče samo v malo manjšem obsegu^^ Vsi turki bodo šli dol po 3 tednih ali celo prej, bo pa vrjetno treba spucat Diamond ally, izgleda da večina članov golda na polno, dajejo tudi po 10k za kletke etc. Ne bodo se obdržali do konca, to je 1+1, ampak bodo nadžležni^^. Razen če se spet kdo skriva :D

Aliansa Amen: Zmaga na serverju skupaj z zavezniki, iščemo igralce ki hkrati močni posamezniki in pripravljeni v polni napad poslati vso vojsko kadar se to od njih pričakuje.^^ Prejšnji server pred mojim odhodom na morje in "velikim pokom" so bile naše off. akcije daleč najboljše na serverju predvsem zaradi visoke udeležbe na off. akcijah in že skoraj "fanatičnosti" nekaterih članov (periix, gorila, barbapa, ...), ki jih ni bilo strah žrtvovati vojske. Zgodilo se je tudi da so se alianse raje razpustile/člani šli ven kot pa da bi bili tarča naših napadov (=FB=). - Naš cilj je spet zbrati takšne igralce, plus odlične defferje (ki jim pravtako ni škoda vojske za obrambo zaveznikov) ter nasprotnikom pobijat vse kar jé žito.

Direktor
22-09-2014, 05:52
tm je preveč rimljanov, da bi te iskov :):)

Poglej profile..top60 :d[/QUOTE]

Si mogoče igralec
Black Beauty ? :D

Jakl
22-09-2014, 08:29
Poglej profile..top60 :d

Si mogoče igralec

[/QUOTE]

Anvil... (http://tx3.travian.si/spieler.php?uid=739)

Da se ne boš matral :D

Assassin_X
22-09-2014, 10:58
Izgubili smo tudi vse surovine v skladiščih kar je skupaj naneslo preko 30k :C In izgubili čas za ropanje. V parih urah se to močno pozna. Brez multi računov in posledično zaklepa bi bil račun vrjetno še boljši kot je zdaj. Vsaj statistično. In stalo bi par 10€ več ki bi jih mogli dat za mazila. Smo pa na koncu pridno potegnili in dobili top 1 napadalce, tako da zdaj nobeden ne more rečt da smo si pucali z drugimi računi. Nas so za multi acc dobili, na top lestvici je bilo par takšnih ki so počeli isto kot mi a niso bili zaklenjeni.
WW BREZ goljufov my a$$.

kempo
22-09-2014, 14:45
Vidm da je moj nick iz hrvaškega speeda kr popularn... :D

Acidburn
22-09-2014, 14:54

vse skupaj je zrelo za permban, ne pa neke 50% kazni..

sicer pa kaj se s takimi obremenjujes, saj ocitno ne znajo igrati

lp

. Z .
22-09-2014, 15:04
Si mogoče igralec

Da se ne boš matral :D[/QUOTE]

Pustil bi ga, da se matra.. :P

Jakl
22-09-2014, 15:09
vse skupaj je zrelo za permban, ne pa neke 50% kazni..

sicer pa kaj se s takimi obremenjujes, saj ocitno ne znajo igrati

lp

Eh sploh se ne obremenjujem, samo omenu sem smešno kazen.

Bojo že dobil svoje slej ko prej :D

. Z .
22-09-2014, 15:16

Stari..jaz bi raje čestital MH-ju, ki je opravil svoje delo. Če bi tako bilo v več primerih..pa četudi mogoče včasih kazen ni tako visoka kot bi mogoče morala biti..bi bil vseeno vesel. Ne branim nobenega..ampak ponavadi je tako, da kršitelj, ki je bil kaznovan..sploh ne prizna svojega počutja. Oni so ga priznali, dobili so kazen in to je to. Upam, da bo še več banan padalo he he. Uživajte v lepem travian popoldnevu :)

Lp

poretga99
22-09-2014, 16:18
Kolk je miren pogovor na forumu odkar Vuha ne grozi da bo vsakega skatal na 0 :)

Direktor
22-09-2014, 18:02
[/QUOTE]

Da se ne boš matral :D[/QUOTE]

ah pa tok časa sm vložu v iskanje, namest da bi farmu, sm pa tebe iskov... ;)

Direktor
22-09-2014, 18:05

se že vidi na top lestvici roparjev...se opravičujem, njega se ne vidi :)

to še 1x več pove, da je biu sposoben nekaj narediti samo z raznimi "testiranji"... :D

Jure199
22-09-2014, 19:49
http://prntscr.com/4pa1a9 Eni majo pa preveč golda ^^

Stefano Secret
22-09-2014, 21:41
Da še jaz nekaj povem :) Pogrešam stare verzije, dandanes pa se server začne pa mine par ur in že eni z ... off točkami...

Sej v bistvu je rešitev preprosta :) Da bi vsi bli na istem, naj bo vse zaklenjeno(oaze) dokler prvemu ne preteče zaščita :)

M0NST3R
22-09-2014, 22:05
Da še jaz nekaj povem :) Pogrešam stare verzije, dandanes pa se server začne pa mine par ur in že eni z ... off točkami...

Sej v bistvu je rešitev preprosta :) Da bi vsi bli na istem, naj bo vse zaklenjeno(oaze) dokler prvemu ne preteče zaščita :)

že tko je 3 dni zaščita + možnost podalšave, a ti bi še oaze zaklenu, ma svaaka ti čast res -.-

murmil
22-09-2014, 23:29
Kolk je miren pogovor na forumu odkar Vuha ne grozi da bo vsakega skatal na 0 :)
Najbol je smesno to kak eni nemorte brez da me omenjate :D

Ps. srecno igro noliferji :D

lp, vuha

. Z .
22-09-2014, 23:49

lp, vuha

Vuha, tole si me pa malo užalil :D zato sem se malo potrudil pa poiskal en prispevek, ki govora ravno obratno :d

http://prntscr.com/4pd0a4

Adijo, NOLIFER :D :D

P.s.: glede zaklepa oaz..zivo sran*e..potem bi bilo še bolj dolgočasno.

Lp

murmil
22-09-2014, 23:54
Vuha, tole si me pa malo užalil :D zato sem se malo potrudil pa poiskal en prispevek, ki govora ravno obratno :d

http://prntscr.com/4pd0a4

Adijo, NOLIFER :D :D

P.s.: glede zaklepa oaz..zivo sran*e..potem bi bilo še bolj dolgočasno.

Lp
Mogo sem komentirat, ker mi je smesno da je folk se vedno zakompleksan z mano, ceprav neigram :D

. Z .
23-09-2014, 00:04
Mogo sem komentirat, ker mi je smesno da je folk se vedno zakompleksan z mano, ceprav neigram :D

Saj si še pred tem postom..objavil še kar nekaj drugih..tako, da ne drži, da si quital travian svet..pač priznaj si..tale travian je kar težka d*oga :D :D skratka..NOLIFEEEEEEEER he he.

murmil
23-09-2014, 00:28
Saj si še pred tem postom..objavil še kar nekaj drugih..tako, da ne drži, da si quital travian svet..pač priznaj si..tale travian je kar težka d*oga :D :D skratka..NOLIFEEEEEEEER he he.
Ce stejes forum pod travian pol res ne drzi, drugace pa sem quital, to vejo vsi ki me malo bolse poznajo :D
:D

flameir
23-09-2014, 00:34
tist k je zdele top ropar in napadalec se itak ve da ni nek presežek od igralca... :D

da pa dobis za multiacc tako majhno kazen, pa je kar smesno :D definitivno ste bili v veliki prednosti, in kar je najbol pomembno(ce se motim, me popravite) ste dobili eni prvih crop :) jaz bi isto naredil pa ce mi da mh 50% kazni samo da 150ko dobim lahko :D

in zgovarjat se je bedarija, pac si gulfal in se lepo okoristil, pika konec. :)

drugace pa..matr je slab vreme spet :D kaj kdo ve bo jutri kaj bolje?

Stefano Secret
23-09-2014, 02:58
Kaj pa vas te motijo vsi ti igralci ki si oaze pucajo(moja ideja tko butasta ne?) ce bi ble oaze zaklenjene bli vsi na istem in goljufal se neb na startu ...

M0NST3R
23-09-2014, 08:06
Ce stejes forum pod travian pol res ne drzi, drugace pa sem quital, to vejo vsi ki me malo bolse poznajo :D
Mamo mi bolse droge ko travian ne skrbi :D

ma pusti ga k niti ve ne kaj piše :D

droge na puneee :cool:

poretga99
23-09-2014, 09:15

lp, vuha

Server mi je lepsi ce mi ne grozis za vsak drek

. Z .
23-09-2014, 09:59
:D

Napisal sem travian svet in ne konkretno travian x strežnika :D Sicer pa..šalim se stari in ne jemlji mojega posta glede tvoje travian penzije resno. Pač sem poiskal tisto tvojo izjavo, da ne boš več komentiral na travian forumu in da boš quital travian..in jo prilimal, ko si se spet oglasil :D Provokacija? Niti blizu..zgolj nedolžna šala :) Travian forum ni forum o avtomobilih ali facebook, ampak je forum o travian temah predvsem. Torej ta forum jaz smatram del travian svet-a, kjer si še vedno prisoten. Torej delno si quital, ne pa v celoti. Ti pa želim veliko uspehov v RL.

ma pusti ga k niti ve ne kaj piše :D

droge na puneee :cool:

Mislim, da ti ne veš :D Ti bi vedel, če bi vedel o čem sem se z vuho menil. Pa nwm zakaj taksna reakcija v stilu obrambe. Saj ga nisem nič napadel LOL :D Je pa lepo, da sta stkala v travianu neko prijateljstvo. Če se poznata že od prej pa prezri moj zadnji stavek =)

Ayde

cipsy
23-09-2014, 15:11
a Z že oddajaš račun al si v molitveni sekciji :D drgač pa kako kej še kaki reporti al sam švedi prevladujejo po ++?

. Z .
23-09-2014, 16:19
a Z že oddajaš račun al si v molitveni sekciji :D drgač pa kako kej še kaki reporti al sam švedi prevladujejo po ++?

Brez heca..ni veselja :D Švedi..saj so še rusi pa turki pa mađari..uff je kar international postal tale naš mali six :D :D

USB
23-09-2014, 16:28
tist k je zdele top ropar in napadalec se itak ve da ni nek presežek od igralca... :D

da pa dobis za multiacc tako majhno kazen, pa je kar smesno :D definitivno ste bili v veliki prednosti, in kar je najbol pomembno(ce se motim, me popravite) ste dobili eni prvih crop :) jaz bi isto naredil pa ce mi da mh 50% kazni samo da 150ko dobim lahko :D

in zgovarjat se je bedarija, pac si gulfal in se lepo okoristil, pika konec. :)

drugace pa..matr je slab vreme spet :D kaj kdo ve bo jutri kaj bolje?

mi smo priznal goljuvanje, smešno nam je bla tak nizka kazen, smola pa je da na -- ni nobenega dobrega 150%, tko da je tudi naš 125% :/

Direktor
23-09-2014, 18:16
mi smo priznal goljuvanje, smešno nam je bla tak nizka kazen, smola pa je da na -- ni nobenega dobrega 150%, tko da je tudi naš 125% :/

seveda vam je bilo smešno, ker ste pa tako na veliko goljufal...cel začetek so vas bile same goljufije, zdej bi rad pa še 150% ??! čudn da niste še tega zgoljufal, pa zamenal 150% iz -/+ in ga dal na -/- ....

pantheon
23-09-2014, 18:31
Rad bi izpostavu samo to, da bi lahko skoraj isto naredili pa nebi nobene kazni dobili. Registrirali bi 3 in igrali 2preko sitterja. Kakorkoli obešajte se na to kolikor želite, vem pa, da bi 80% vas tu isto kazen lahko dobilo. nevsedanje pa je to six, nigga please.

Pozdravljam konkurenco, ++ zgleda isto močen, more bit dober server to :)

Trol
23-09-2014, 19:21
Rad bi izpostavu samo to, da bi lahko skoraj isto naredili pa nebi nobene kazni dobili. Registrirali bi 3 in igrali 2preko sitterja. Kakorkoli obešajte se na to kolikor želite, vem pa, da bi 80% vas tu isto kazen lahko dobilo. nevsedanje pa je to six, nigga please.

Pozdravljam konkurenco, ++ zgleda isto močen, more bit dober server to :)

pozdrav z ++ nazaj :)

kko smo banda ? :P

na kratko
kordinate ++ ally Hydra vabljen vsak ki ima nek cilj v igri. vabljeni vsi če boste sprejeti bom pa povedalo vodstvo :D

Lp,serd
ps. kar se tiče ameniixa meni je samo smesno to da se vzame raje 125% croop ne pa 150% :D ostalo pa samo rečem tistim, ki imate kej za povedat čez njih vsak je mel šanso da si registrira 10 acc-jev zakaj ni to storil pa si je sam kriv.
ps.2 poretga ti, ki ravno omenjas spet vuho ime si upaš povedat ali boš raje pi*ko stisnu pa ostal anonimen ?

Amen
23-09-2014, 19:41
ps. kar se tiče ameniixa meni je samo smesno to da se vzame raje 125% croop ne pa 150% :D ostalo pa samo rečem tistim, ki imate kej za povedat čez njih vsak je mel šanso da si registrira 10 acc-jev zakaj ni to storil pa si je sam kriv.

Hvala in enako za 125% nazaj :D

Trol
23-09-2014, 19:51
Hvala in enako za 125% nazaj :D

ti morš ne ? :D

kempo
23-09-2014, 20:51
pozdrav z ++ nazaj :)

kko smo banda ? :P

na kratko
kordinate ++ ally Hydra vabljen vsak ki ima nek cilj v igri. vabljeni vsi če boste sprejeti bom pa povedalo vodstvo :D

Lp,serd

Js mam cilj v igri, a sem sprejet? :roll:

TravianMaster
23-09-2014, 21:25
Ta Gold klub bi morali spremeniti saj to ni normalno samo mu umika vosjko ce bi mel vsak gold klub bi ja bil travian brezvezen saj mu ja P..... nemores ubit preklete vojske !!!!! http://travian-reports.net/si/report/446231c0c9b

Deadbull
23-09-2014, 21:30
Kje je moj bestič zeleni vuhec???

poretga99
23-09-2014, 21:31
ps.2 poretga ti, ki ravno omenjas spet vuho ime si upaš povedat ali boš raje pi*ko stisnu pa ostal anonimen ?
Kaj bi se matru ker ga boš itak zvedu :D

Bullrock
23-09-2014, 21:37

A ti je le ratalo pass pogruntat, vuhec se v neki špranji skriva...

kempo
23-09-2014, 22:28

Ma ja teli švedi ej... Kr od enih kumarc sanjajo :D Mislm WTF? :D

Amen
23-09-2014, 23:13
Ma ja teli švedi ej... Kr od enih kumarc sanjajo :D Mislm WTF? :D

Slišu sm da nek zelenjavar igra z njimi ko ga majo samo zato da gold kupuje :D

USB
23-09-2014, 23:16
Golcvar (gozdar) s puno denarnico :p

kempo
23-09-2014, 23:27
Ne vem o kašnmu zelenavarju sanjaš hahha :D Z golcvarjam si pa mal bl trofu ja hahah

. Z .
23-09-2014, 23:56
Ker je zdaj to zelo iN..si bom naslednji teden nabavil enega Kitajca in še enega Mehičana. Vsi majo neke švede..norvežane..ruse..španke in italijanke.. -.-

Jakl
24-09-2014, 00:03
Ker je zdaj to zelo iN..si bom naslednji teden nabavil enega Kitajca in še enega Mehičana. Vsi majo neke švede..norvežane..ruse..španke in italijanke.. -.-

Si pa naiven če vsemu verjameš :D

murmil
24-09-2014, 00:15
Napisal sem travian svet in ne konkretno travian x strežnika :D Sicer pa..šalim se stari in ne jemlji mojega posta glede tvoje travian penzije resno. Pač sem poiskal tisto tvojo izjavo, da ne boš več komentiral na travian forumu in da boš quital travian..in jo prilimal, ko si se spet oglasil :D Provokacija? Niti blizu..zgolj nedolžna šala :) Travian forum ni forum o avtomobilih ali facebook, ampak je forum o travian temah predvsem. Torej ta forum jaz smatram del travian svet-a, kjer si še vedno prisoten. Torej delno si quital, ne pa v celoti. Ti pa želim veliko uspehov v RL.

Mislim, da ti ne veš :D Ti bi vedel, če bi vedel o čem sem se z vuho menil. Pa nwm zakaj taksna reakcija v stilu obrambe. Saj ga nisem nič napadel LOL :D Je pa lepo, da sta stkala v travianu neko prijateljstvo. Če se poznata že od prej pa prezri moj zadnji stavek =)

Ayde
Ah ne stejem foruma pod travian, itak je vedno bil sami spam tukaj gor pa nikol se ni kaj prevec o travianu govorilo :D Prijateljstvo?

Sploh nevem kdo je ta monster haha

BLAsT3R
24-09-2014, 00:16
Povzetek serverja: Serd, ki sitta Serdovemu računu, tega pa sitta Serd in ima zraven še 3 račune, ki ju igrajo Serd, Serd in Serd, je skupaj s Serdom šel organizirat akcijo, v kateri so sodelovali Serd, Serd in še 2 Serda. S Serdom bo Čudo sveta gradil Serd, kateremu bosta sittala Serd in pa Serd. Če bo Serd imel kakšne probleme z multiračuni, bo prosil Serda, da mu z proxyjem porihta, da mu nebo MultiHunter zaklenil račune. Ko bodo prišli artefakti, bo v Serdovi aliansi prišlo do rahlega razkola, saj se Serd in pa Serd nebosta znala zmenit, kateri od njiju bo vzel trenerja. Serd bo pa švinglal tudi tako, da bo povprašal vohuna Serda, kje imajo skrite offe in kaj imajo v off vaseh.

murmil
24-09-2014, 00:19
++ z serdom

Ripster
24-09-2014, 00:22
vuha a je kej pamtnga na ++?

murmil
24-09-2014, 00:40
vuha a je kej pamtnga na ++?
Ja, jas sn edini pametni tu

Stefano Secret
24-09-2014, 00:56
En bo znorel zjutri :) In ne ni mi žal konjev :D

http://travian-reports.net/si/report/446245d97d8,44624653018

Ripster
24-09-2014, 01:03
hah a serd pa ne al kaj

LaNuit
24-09-2014, 06:04
Js mam cilj v igri, a sem sprejet? :roll:

kak cilj? Probat cel server pit samo sok :D

Trol
24-09-2014, 08:08
Povzetek serverja: Serd, ki sitta Serdovemu računu, tega pa sitta Serd in ima zraven še 3 račune, ki ju igrajo Serd, Serd in Serd, je skupaj s Serdom šel organizirat akcijo, v kateri so sodelovali Serd, Serd in še 2 Serda. S Serdom bo Čudo sveta gradil Serd, kateremu bosta sittala Serd in pa Serd. Če bo Serd imel kakšne probleme z multiračuni, bo prosil Serda, da mu z proxyjem porihta, da mu nebo MultiHunter zaklenil račune. Ko bodo prišli artefakti, bo v Serdovi aliansi prišlo do rahlega razkola, saj se Serd in pa Serd nebosta znala zmenit, kateri od njiju bo vzel trenerja. Serd bo pa švinglal tudi tako, da bo povprašal vohuna Serda, kje imajo skrite offe in kaj imajo v off vaseh.

s takim kot si ti snever ... se mi sploh neda več pogovarjat cel kup nesposobnezev pol pa jokajo k drugi majo neki več kot oni.

lp,serd
ps. deadbull ke si pa ti ? :P

kempo
24-09-2014, 08:29

Js zmer pijem samo sok lahko potrdi vsak s kerim sm bil na pjači, sam ti me maš za nekega alkoholika. Drgač pa na Švedskem je mraz pa se morš včas pogret s kšnmu šnopčkam :)

Aja da ne bo spam :) Diamondi čist utrgani na dražbah :P

USB
24-09-2014, 09:21

Js bi meu tud ksno svedinjo... Olgo ( . )( . ) pa Helgo ( . ) ( . ) hehe :p

kempo
24-09-2014, 09:31

Js mam norvežanko Norno :D Oz. zdej so švedi pa norvežani pobegnl hahahha :D

BLAsT3R
24-09-2014, 10:13
Js mam norvežanko Norno :D Oz. zdej so švedi pa norvežani pobegnl hahahha :D

Jaz poznam še eno skandinavsko pesem in sicer finsko :D

Darude - Sandstorm

kempo
24-09-2014, 10:34
Jaz poznam še eno skandinavsko pesem in sicer finsko :D

Darude - Sandstorm

Hahahah toj to Blaster :D Takoj poslušat zdej haha

. Z .
24-09-2014, 14:01

Raje bi imel eno pravo latinoameričanko..iz Mexica..vzamem nazaj svojo izjavo, da bi imel še Kitajca :D :D

BLAsT3R
24-09-2014, 14:24
Hahahah toj to Blaster :D Takoj poslušat zdej haha

Eh, vem še eno boljšo :D

Goljufe - Serdstorm :D

murmil
24-09-2014, 14:28

Saj se neupa izdat, si pozabo da je nesposobnez?

murmil
24-09-2014, 14:28
O glej jo dualko mojo, kaj pa ti na forumu? :D

DeAtH LeGiOn
24-09-2014, 14:46

mogoče se je tebe naveličala brat pa je mal na forumu :P

DeAtH LeGiOn
24-09-2014, 14:49
aja amen neki sm pozabu to kar ti delaš zdej na six mi je znano iz si4 sam kaj ko si tam še kr banan :D

pantheon
24-09-2014, 15:01
aja amen neki sm pozabu to kar ti delaš zdej na six mi je znano iz si4 sam kaj ko si tam še kr banan :D
bučke :) če si pa ti še en od tistih talentov, ki vejo o posameznikih več kot oni sami potem pa kar, jodlaj dalje svojo zgodbo

murmil
24-09-2014, 15:08
mogoče se je tebe naveličala brat pa je mal na forumu :P
O cem ti to?

kempo
24-09-2014, 15:43

Kaj tvoja :P Zdej sm ji jo js prsvoju da me nadzira da pijem samo sok :D

Trol
24-09-2014, 16:25
Eh, vem še eno boljšo :D

Goljufe - Serdstorm :D

nekdo se zmeraj ni prebolu da ste nesposobni :>

TravianMaster
24-09-2014, 17:22
Mi lahko kdo pove kako ujeti nasprotnikovo vojsko ko ima gold klub ali je sploh mozno *?*

Šeroo
24-09-2014, 17:30
Mi lahko kdo pove kako ujeti nasprotnikovo vojsko ko ima gold klub ali je sploh mozno *?*
k iz ropa pride mas 10sec cajta

Direktor
24-09-2014, 17:52
Kje so se zgubli nevarni pajaci?? zdej je začel pa pokat, igralci letijo ven iz alians kot po tekočem traku....1 tedn zaščite pa nekateri nimajo niti 1 obrambne enote :D:D...

M0NST3R
24-09-2014, 18:35
Kje so se zgubli nevarni pajaci?? zdej je začel pa pokat, igralci letijo ven iz alians kot po tekočem traku....1 tedn zaščite pa nekateri nimajo niti 1 obrambne enote :D:D...

z eno besedo; NESPOSOBNEŽI

BLAsT3R
24-09-2014, 19:59
nekdo se zmeraj ni prebolu da ste nesposobni :>

Zakaj tak misliš? :D

LaNude - Nastjastorm :D

TravianMaster
24-09-2014, 20:15
aja to pomeni da moram imeti 10 sec razika ??

kempo
24-09-2014, 20:26
Švedi v akciji :D
http://shrani.si/f/2x/11m/23mr6UzO/roparji.png

LaNuit
24-09-2014, 20:52

Nostalgija me je zagrabla :D

Sosed ... to je to... zdej, k ma Bjorn 2 pc-ja lahk dvojno farma :D

kempo
24-09-2014, 20:54

Bjorn ma že 2 pcja sam kolk je pa gor? Norna je mnde ful pridna pa skos klika :D Tko sm slišu pol pa nwm

Danilo
24-09-2014, 20:58
Ooooooo Nastja......kako lepo tebe ˝videt ˝ po res dolgem času

lp

Bullrock
24-09-2014, 21:06
s takim kot si ti snever ... se mi sploh neda več pogovarjat cel kup nesposobnezev pol pa jokajo k drugi majo neki več kot oni.

lp,serd

Pa lej, nekje na zemljevidu, bom ostal anonimen enkrat za spremembo ;)

Breaker
24-09-2014, 21:16

a dej ti nehi, poglej kdo je spet tlele :)

LaNuit
24-09-2014, 21:16
Danilc !!! :) sem že mislila, da nobenga iz stare garde ni več tle...še kar dežuren za pikre pripombe? :D enako, tut tebe je fajn vidt ;)

Sosed..pa itak, če ji je fajn med dvema švedoma... :D

Danilo
24-09-2014, 21:21
Jah.....ni sile ni sile.....tk grozno me še ne mrzijo hehehe.Ne vem edino zakaj te nimam na skypu več med stiki

lp

Pandaa
24-09-2014, 21:27
Dober večer. :) Kako ste kaj ? :D

LaNuit
24-09-2014, 21:49
Insane, insane...... :D ja živjo :P

Danilo, verjetno, ker sem pred ene tremi leti skor vse, kar je blo v zvezi s travianom, skenslala s skypa :) dodaj , če želiš...piranha_82 :)

Breaker
24-09-2014, 22:31
dej nalimite en link da se registriram, da vsaj za brezveze ne mečem spet časa stran :P

kempo
24-09-2014, 22:34
dej nalimite en link da se registriram, da vsaj za brezveze ne mečem spet časa stran :P

http://www.travian.si/?uc=six_547

Na da bo Nastja dobila gold :D

BLAsT3R
25-09-2014, 01:32
http://www.travian.si/?uc=six_547

Na da bo Nastja dobila gold :D

Garude - Kempborn :D

USB
25-09-2014, 15:30
Cmon ka je taka tisina fantje (in dekleta)?

kempo
25-09-2014, 15:35
Garude - Kempborn :D

To bo nova uspešnica :) Tišina je zato ker nimamo cajta za forum :D

Direktor
25-09-2014, 15:40
Cmon ka je taka tisina fantje (in dekleta)?

farmamo in ni časa čekirat foruma

USB
25-09-2014, 15:40
Kempo- Sej bi ti reku ce ropas samo nwm no...haha :P

kempo
25-09-2014, 15:43
Kempo- Sej bi ti reku ce ropas samo nwm no...haha :P

Js dons sam na pjače hodm haha :D Zej sm pa v gorenskih koncih :D

USB
25-09-2014, 15:46
Ker dvoj domac kraj ni dovolj blizu gorenske :p prid kej okol sej res haha

kempo
25-09-2014, 15:57
Ker dvoj domac kraj ni dovolj blizu gorenske :p prid kej okol sej res haha

Ne js sm vmes med LJ pa Gorenjsko :) Jutr dopoldne haha, sam kaj ko maš ti šolo hahah

USB
25-09-2014, 16:00
Dons je nism mel drgac...prlet u kranj okol 10.40 mam cajt haha

BLAsT3R
25-09-2014, 18:30
To bo nova uspešnica :) Tišina je zato ker nimamo cajta za forum :D

Exude - Čevapistorm :D

Direktor
26-09-2014, 22:26
kaj se dogaja s temi dogodivščinami, da jih nekateri nimajo po par dni? potem jih pa dobijo kar 10 (ali več) naenkrat ? :)

Breaker
26-09-2014, 23:33
hočm vabilo kempo

BLAsT3R
27-09-2014, 00:08
kaj se dogaja s temi dogodivščinami, da jih nekateri nimajo po par dni? potem jih pa dobijo kar 10 (ali več) naenkrat ? :)

Odgovor boš najdo tule :D

y6120QOlsfU

LaNuit
27-09-2014, 05:49
hočm vabilo kempo

ti pa še nisi zadost cigan :D

USB
27-09-2014, 08:13
LaNuit optimiskta :D

LaNuit
27-09-2014, 12:01
LaNuit optimiskta :D

Glede česa?

USB
27-09-2014, 16:03
Da mislis da ni zadost cigan:p

Breaker
28-09-2014, 02:14
sploh ne vem kje je kdo, kam sem sploh hotu it? x)

Da mislis da ni zadost cigan:p

Kdo si že ti?

TripŁeOps
28-09-2014, 13:02
Exude - Čevapistorm :D

Z 8 dnevno zamudo smo prišli tudi mi, kolikor nam bo čas znesel bomo pa videli :)
Vsem skupaj želim zanimivo igro :)

Blaster ritka, še nisi obupal z stormom ? :P

Acidburn
28-09-2014, 13:05
Z 8 dnevno zamudo smo prišli tudi mi, kolikor nam bo čas znesel bomo pa videli :)
Vsem skupaj želim zanimivo igro :)

kaj si prisel farmo spilat?

lp

TripŁeOps
28-09-2014, 13:06

lp

Oh blažen jures,,, kot sem že napisal nimam časa za nekaj več ker mi služba ne dopušča več normalno klikat,tako da kar bo bo, tokrat galec deff z dualko za naprej bomo pa videli kaj bo ratalo

Acidburn
28-09-2014, 13:09
Oh blažen jures,,, kot sem že napisal nimam časa za nekaj več ker mi služba ne dopušča več normalno klikat,tako da kar bo bo, tokrat galec deff z dualko za naprej bomo pa videli kaj bo ratalo

ja kao celi dan buče prodajaš, da nimaš časa kliknit račun? :)

lp

TripŁeOps
28-09-2014, 13:13
ja kao celi dan buče prodajaš, da nimaš časa kliknit račun? :)

lp

Celi dan delam za razliko od tebe, v nedeljo sem prost pa še takrat se mi ne da ukvarjat z tvojo sorto provukatorjev :D
če bom farma pa kaj,, mislš da se sekiram?? ne mislim metat bolne vsote € v to več,,, mam druge obveznosti ti pa kr igraj in delaj kar ti paše :) jaz tistih 2-3x na dan kar bom pogledal gor mi pa res dol visi kaj se naredi z računom...

Acidburn
28-09-2014, 13:18
Celi dan delam za razliko od tebe, v nedeljo sem prost pa še takrat se mi ne da ukvarjat z tvojo sorto provukatorjev :D
če bom farma pa kaj,, mislš da se sekiram?? ne mislim metat bolne vsote € v to več,,, mam druge obveznosti ti pa kr igraj in delaj kar ti paše :) jaz tistih 2-3x na dan kar bom pogledal gor mi pa res dol visi kaj se naredi z računom...

ti maš to že dalj časa cel biznis... Triplove buče d.o.o.
kao v nedeljo si pa po maši vzameš še cajt za mal forum obiskat? cute :)

TripŁeOps
28-09-2014, 13:26
ti maš to že dalj časa cel biznis... Triplove buče d.o.o.
kao v nedeljo si pa po maši vzameš še cajt za mal forum obiskat? cute :)

Oh jures,zelo si duhovit... ohladi se malo,zgleda nisi bil na dopustu :)
drugače pa ne... tako delo kot ga imam dvomim da bi ga 1/3 travianovcev zdržalo več kot 1mesec,,, ne mislim nič slabega z tem,ampak fizično uničeno delo za tako plačo katero se mi zaganjamo,žalostno.

Acidburn
28-09-2014, 13:52
Oh jures,zelo si duhovit... ohladi se malo,zgleda nisi bil na dopustu :)
drugače pa ne... tako delo kot ga imam dvomim da bi ga 1/3 travianovcev zdržalo več kot 1mesec,,, ne mislim nič slabega z tem,ampak fizično uničeno delo za tako plačo katero se mi zaganjamo,žalostno.

čakaj zdaj več ne razumem... govoriš o tistih 10ih računih, ki jih moraš klikat ali si dejansko prekoračil prag svoje sobe in šel v RL? :D

lp

TripŁeOps
28-09-2014, 14:04
čakaj zdaj več ne razumem... govoriš o tistih 10ih računih, ki jih moraš klikat ali si dejansko prekoračil prag svoje sobe in šel v RL? :D

lp

govorim o SLUŽBI,če ti ne veš kaj je služba... vprašaj strica googla :D

Direktor
28-09-2014, 14:33
opa...aliansa razpada?

Acidburn
28-09-2014, 14:39
govorim o SLUŽBI,če ti ne veš kaj je služba... vprašaj strica googla :D

aha... in praviš, da se da s prodajanjem buč tudi neki malega zaslužit?

lp

BLAsT3R
28-09-2014, 14:56
Blaster ritka, še nisi obupal z stormom ? :P

Danoobe - TripleStorm :D

lp

Dajure - Grozaworm :D

Šeroo
28-09-2014, 14:59
triple je dubu sluzbo in je pac tok ponosn da mora na forumu to govort...

BLAsT3R
28-09-2014, 15:22
http://shrani.si/f/1G/K0/Hgrh1jW/triple.jpg

TripŁeOps
28-09-2014, 15:36
aha... in praviš, da se da s prodajanjem buč tudi neki malega zaslužit?

lp

Hh... smeško si :D

http://shrani.si/f/1G/K0/Hgrh1jW/triple.jpg

oh ja blaster,,, ti samo trolaj, igram tistih 10-20min na dan pa že tema o ''triplu'' a svojega praga nimate za pometat pa hočete mojega?? kr kr... dajte si duška :D gladko malo se mi je** za vse =D

Ohh šeroo, ti dolgčas na nosu raste?? :D

P.S. Admina prosim da združi poste

Šeroo
28-09-2014, 15:45
ja nekak pa res ja :/

. Z .
28-09-2014, 17:16
Če je kdo delal že pri 22ih vsaj eno leto..od 4h zjutraj pa do 23h zvečer..1x malica 30 minut..francija..gradbeništvo..potem dam roko..sicer navadn. Službe v sloveniji so slabo plačane, ampak ponavadi se tudi dela toliko manj..pač v primerjavi z kakšno nemčijo,francijo, italijo..je v sloveniji za njihove razmere - dopust ;)

Triple, upam da si res še eden od mnogih v travianu, ki začenjajo svoje prve korake v službi..več bo davkoplačevalskega dnarja..prej bodo višje plače itd. :) Upam.. :D

Lp

TripŁeOps
29-09-2014, 11:19
Če je kdo delal že pri 22ih vsaj eno leto..od 4h zjutraj pa do 23h zvečer..1x malica 30 minut..francija..gradbeništvo..potem dam roko..sicer navadn. Službe v sloveniji so slabo plačane, ampak ponavadi se tudi dela toliko manj..pač v primerjavi z kakšno nemčijo,francijo, italijo..je v sloveniji za njihove razmere - dopust ;)

Triple, upam da si res še eden od mnogih v travianu, ki začenjajo svoje prve korake v službi..več bo davkoplačevalskega dnarja..prej bodo višje plače itd. :) Upam.. :D

Lp

Ooo .Z. Pozdravljen :)
po dolgem času lepo da si se oglaso, jah službe so res slabo plačane v sloveniji,vendar bolje to kot prst v r** , čez cca 1leto odhajam v tujino če bo ponudba kaka lepa zaenkrat ostajam tu, se pa strinjam z tabo... več bo davkoplačevalskega denarja prej bodo višje plače :D

Acidburn
29-09-2014, 11:36
Ooo .Z. Pozdravljen :)
po dolgem času lepo da si se oglaso, jah službe so res slabo plačane v sloveniji,vendar bolje to kot prst v r** , čez cca 1leto odhajam v tujino če bo ponudba kaka lepa zaenkrat ostajam tu, se pa strinjam z tabo... več bo davkoplačevalskega denarja prej bodo višje plače :D

Odhajaš igrat na tuje strežnike?

lp

USB
29-09-2014, 13:00
Jure, baje ze igra na ruskih (:

TripŁeOps
29-09-2014, 14:24
Odhajaš igrat na tuje strežnike?

lp

Hahaha... komaj prišel sem iz poljskih :D pa še to nažalost moram na šiht počasi,tak da si ga boš mogo sam bluzit tu :P

murmil
29-09-2014, 15:09
Hahaahhahahah komedija :D

Clown
29-09-2014, 20:14
vidm da še zmer isti ustrajajo na tem forumu ko pred leti, hahahahahahhaah, žalost

Acidburn
30-09-2014, 17:30
http://travian-reports.net/si/report/446972a1fe6
http://travian-reports.net/si/report/446973804f4

dej triple umiri malo te tvoje accje :P

lp

murmil
30-09-2014, 21:05
http://travian-reports.net/si/report/446972a1fe6
http://travian-reports.net/si/report/446973804f4

dej triple umiri malo te tvoje accje :P

lp
Pohvale vredni reporti, klanjamo se

M0NST3R
01-10-2014, 16:29
Pohvale vredni reporti, klanjamo se

no in pol ti o neki odvisnosti ne?
se zdle vidmo kdo ne zdrži brez travian igre, in z nabijanjm po forumu..

lp

murmil
01-10-2014, 19:20
no in pol ti o neki odvisnosti ne?
se zdle vidmo kdo ne zdrži brez travian igre, in z nabijanjm po forumu..

lp

Ja ne, * totalna. Brez travian igre? Ki pa klikam? Haha

Trol
01-10-2014, 20:11
Ja ne, * totalna. Brez travian igre? Ki pa klikam? Haha

jz mislim da si kr diamondQ

M0NST3R
01-10-2014, 20:47
mislem serd kakih pa nimaš?

da bi vuha brez serda rimljane klikau?
to pa je štos :D

BLAsT3R
01-10-2014, 21:08
Malo še, pa se bo še mene začelo odtoževat, da špilam na sixu:roll:

murmil
01-10-2014, 21:15

Pa ne samo on saj ves, saj si sitter ;)

Trol
01-10-2014, 21:24
Pa ne samo on saj ves, saj si sitter ;)

aja jaz sem pa gledal zakaj mam se diamondN za siterja :D

murmil
01-10-2014, 23:24
aja jaz sem pa gledal zakaj mam se diamondN za siterja :D
Ne vsega izdat no :D

murmil
01-10-2014, 23:43
Malo še, pa se bo še mene začelo odtoževat, da špilam na sixu:roll:
Koda nea

kempo
02-10-2014, 16:54
Vidm da mate zlo zanimivo temo pogovora na forumu :D

DeAtH LeGiOn
02-10-2014, 19:19
kempo ni glih zanimivo......sam isto sra**** kot po navadi majo :D

Acidburn
03-10-2014, 09:22
kempo ni glih zanimivo......sam isto sra**** kot po navadi majo :D

tvoj je pa res odlicen prispevek :) take rabmo ja... kao

kaj ste sitni, ocitno vseeno berete vse... torej bodi vesel, da imas kaj brati :)

triple kje si?

lp

USB
03-10-2014, 15:34
Ma triple se skriva pod kiklco od njegovih rusov no

sokolovooko
03-10-2014, 19:10
Grem na +/+ da se umaknem od vsih ono vsi na +/+ in že grozijo kako bom skatan. Bom kar dal da se briše acc.
Lp siva.ekonomija

murmil
04-10-2014, 03:54
Grem na +/+ da se umaknem od vsih ono vsi na +/+ in že grozijo kako bom skatan. Bom kar dal da se briše acc.
Lp siva.ekonomija

Kdo ti grozi? Gremo jih skatat mi smo z tabo

murmil
04-10-2014, 08:08
Saj ne, to si zasluzis, naj te le skatajo!

sokolovooko
04-10-2014, 08:51
Sej mi suljo in Komar delajo deff tako da ni panike

murmil
04-10-2014, 08:52
Sej mi suljo in Komar delajo deff tako da ni panike
Noro, pol pa bo deffa vsak tri racune pa akcija :D

USB
04-10-2014, 21:01
kolk ma kej metra proizvodne fantje? c:

kempo
04-10-2014, 21:31
173 železa :)

Trol
04-10-2014, 22:08
kolk ma kej metra proizvodne fantje? c:

345k :D

USB
05-10-2014, 09:32
To sestevas vse tvoje accje skup?

Trol
05-10-2014, 10:48
To sestevas vse tvoje accje skup?

opa nekomu gre vnos, da je zadi :>

kempo
05-10-2014, 14:57
Tkole je to :D

http://shrani.si/f/23/W3/1Lub9Au9/metra.png

Trol
05-10-2014, 18:31
Tkole je to :D

http://shrani.si/f/23/W3/1Lub9Au9/metra.png
ah gašper si mu mogel veselje pokvarit :( je pa mislil da je jak sedaj je pa na realnih tleh :(

B_Daman
05-10-2014, 20:52
čez cca 1leto odhajam v tujino če bo ponudba kaka lepa zaenkrat ostajam tu
- Veš, tudi tujina ni tako prijazna, kot se sliši... služba te pa tudi ne bo kar čakala in priletela z neba.

vidm da še zmer isti ustrajajo na tem forumu ko pred leti, hahahahahahhaah, žalost
- yup, always one and the same :)

USB
05-10-2014, 22:15
Serči tako je :/

M0NST3R
06-10-2014, 08:26
ah sej ta tripl bo pa tak meu spet le tiste nepomembne metre z polji na 13 :D

USB
06-10-2014, 11:02
Pa crush s 55k katov ;)

M0NST3R
06-10-2014, 18:36
Pa crush s 55k katov ;)

zdej jih bo 90k+ :D

USB
06-10-2014, 19:55
upsi, maš prov ja :D dobr da sm z njim haha

kempo
06-10-2014, 21:50
rabm push za žitna na 19, hvala :D

USB
06-10-2014, 23:56
http://prntscr.com/4tpia2 Amen je s tabo Kempo :D

Acidburn
07-10-2014, 12:13
_TuTuTu_ nove farme so na serverju :D

TripŁeOps
07-10-2014, 13:37
_TuTuTu_ nove farme so na serverju :D

Da te ljubim, i da me gledaš! :D TuTuTu.... sinek pridi,ti bo ati dal majonezo :D

SIal
07-10-2014, 14:45
Triple je v Diamond aliansi.

lp

M0NST3R
07-10-2014, 16:17

lp

ti si pa zgodn ejgga

TripŁeOps
07-10-2014, 16:30

lp

Aja,od kdaj??? tolk da vem kdaj sem začel tam :D

USB
07-10-2014, 17:09
Baje tud Zledovo Ujmo spila ce koga zanima...tko mi je dons na IGM napisov no (: haha
In ne vuha, nism neumen da neznam prebrat...

murmil
07-10-2014, 17:52
Baje tud Zledovo Ujmo spila ce koga zanima...tko mi je dons na IGM napisov no (: haha
In ne vuha, nism neumen da neznam prebrat...

Kaj neznas prebrat? O cem ti to? Kaj si kaj jedo? Haha

Lp vuha

Trol
07-10-2014, 18:22
Kaj neznas prebrat? O cem ti to? Kaj si kaj jedo? Haha

Lp vuha

daj no vuha nedelaj se butastega saj vsi vemo da klikas :>

murmil
07-10-2014, 19:07
daj no vuha nedelaj se butastega saj vsi vemo da klikas :>

V diamondih z triplom pa z tebi malo sittam

Amen
07-10-2014, 20:12
Js mam zelo zanesljive informacije da klika na Neo

murmil
07-10-2014, 20:14
Js mam zelo zanesljive informacije da klika na Neo

Tudi to sem pozabo, pa se kaj se bi naslo :)

TripŁeOps
08-10-2014, 13:04
Tudi to sem pozabo, pa se kaj se bi naslo :)

Vuha,povejma jim odkrito da klikava trioo acc z jaklom na Neo acc, kaj čemo skrivat?? :D

LaNuit
08-10-2014, 13:14
http://prntscr.com/4tpia2 Amen je s tabo Kempo :D

haha :D šele zdej vidm, od kje kr eni ressi... in folk je dejansko poslal...ni kej...hvala :D

Assassin_X
08-10-2014, 13:20
Vuha,povejma jim odkrito da klikava trioo acc z jaklom na Neo acc, kaj čemo skrivat?? :D
Prej bo v peklu zmrzovalo :D Čeprav veš kak pravijo - sanje so dovoljene.

lp

Jakl
08-10-2014, 13:31

S tujim delom se je lahko hvalit. Raje ti povej odkrito kje si, ker pol serverja čaka da izve :)

kempo
08-10-2014, 14:42
Vidm da ma vuha pol serverja na čez :D

Trol
08-10-2014, 15:47
Prej bo v peklu zmrzovalo :D Čeprav veš kak pravijo - sanje so dovoljene.

lp

"realnost pa je druga" :>

lp,serd

Assassin_X
08-10-2014, 15:51
"realnost pa je druga" :>

lp,serd
Amen

murmil
08-10-2014, 16:04
Vidm da ma vuha pol serverja na čez :D

Ja ves da, saj tud do tebe mam dostop

kempo
08-10-2014, 16:31
Ja ves da, saj tud do tebe mam dostop

Sej se mi je zdel da maš :D Bomo mogl ime spremenit iz BNK v BNVK :D

SIal
08-10-2014, 16:34
Tripletič je naredil Fenix alianso. Spoznaš ga pa po opisu alianse in po opisu v njegovem profilu, ker on profil najbolj načečka.

TripŁeOps
08-10-2014, 16:52
S tujim delom se je lahko hvalit. Raje ti povej odkrito kje si, ker pol serverja čaka da izve :)

Hhh, saj ti je sial povedal...štartal sem komaj =D če te pesek mantra :D

Tripletič je naredil Fenix alianso. Spoznaš ga pa po opisu alianse in po opisu v njegovem profilu, ker on profil najbolj načečka.

Eeee i tata bi sine... =D Tako da ja, kr... te mika prit ? :P

Amen
08-10-2014, 23:27
Amen

Kdo nas rabi?

Assassin_X
09-10-2014, 09:09
Kdo nas rabi?
Optimist :P

Acidburn
09-10-2014, 15:07
A se še komu drugemu pokažeta samo ti dve opciji, ko odprete profil tega igralca?

http://prntscr.com/4uh2wm

:???:

murmil
09-10-2014, 15:56
A se še komu drugemu pokažeta samo ti dve opciji, ko odprete profil tega igralca?

http://prntscr.com/4uh2wm

:???:
Ooo dual, tam klikaj raje

BLAsT3R
11-10-2014, 10:48
Zakaj Triple pokriva gnoj s polvinilom? Zato, da ga muhe ne poserjejo :D

Zakaj noben ne pokriva Tripla s polvinilom? Glih zato, da ga muhe poserjejo :D

kempo
11-10-2014, 11:45
Zakaj Triple pokriva gnoj s polvinilom? Zato, da ga muhe ne poserjejo :D

Zakaj noben ne pokriva Tripla s polvinilom? Glih zato, da ga muhe poserjejo :D

Hahahah dobra :P