PDA

View Full Version : [si4] Splošna debata Antična Evropa 2014

FA Vencheslav
12-07-2014, 12:27
Romanus imperator mortuus est! Senatus super successio iurgator! Successorem sit, quis maximi auctoritatis exercet!
Rimski cesar je mrtev! V senatu se bije bitka za nasledstvo! Naslednik bo tisti, ki ima največ vpliva!

1311

Pravila (http://forum.travian.si/announcement.php?f=21&a=25) ostajajo enaka. Od vas pričakujemo, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme. Namen foruma je dodatno razvedrilo ob igri, zato se zabavajte in uživajte.

Naj vas samo spomnimo, da so prepovedane žaljivke, spam sporočila, debata o kaznih in zaklepih in če vas osebje obvesti, da smatra določeno besedo za žaljivko ter zanjo poda opozorilo ali prepove njeno uporabo, da se tega držite.

Pogovor naj poteka spoštljivo do vseh uporabnikov, za osebne pogovore (pogovore med soigralci) pa vam priporočam in svetujem da uporabljate katerega izmed zato namenjenih programov ali pa zasebna sporočila.

Želimo vam veliko uspehov in užitkov ob igranju najnovejšega si4 serverja (Scenarij: Antična Evropa)

[SI 4] predregistracija: 11. julij 2014
Začetek igre: 14. julij 2014 - Ura: 06:00 GMT+2
Verzija/scenarij: Antična Evropa

trololo
14-07-2014, 15:46
Pa gremo spet mal po eno letnem premoru :)

Amen
14-07-2014, 15:54
Mi pa ker je speed prelahek xD

Mini_Me
15-07-2014, 13:57
Fajn bi blo ce ljudje nebi fejkali imena alians.... Potem me pa na skypu vsi sprasujejo ce sem jaz bahavirus, mislim dajte si kaj svojega zmislit no.

NewWorld
15-07-2014, 19:19
Mi pa ker je speed prelahek xD

Kje si? :)

Amen
17-07-2014, 01:29
Kje si? :)

ma nek top rimljanski ropar. Če si dober mi piši, I'm a man with the plan ;)

NewWorld
17-07-2014, 13:30
uf -|- ; Ti pišem ko bom meu kaj vojske da me ne pofarmaš :(

Amen
18-07-2014, 03:15
uf -|- ; Ti pišem ko bom meu kaj vojske da me ne pofarmaš :(

Ma kjerkoli si ko bi te lahko pofarmal :/ Če si priden in redno pišeš božičku za gold lahko prideš k nam v alianso ^^.

IamBack
30-07-2014, 21:31
Zgleda da si veliko ljudi ni prebralo, da zmaga samo ena aliansa(in da lahko art učinke uporablja zgolj ena aliansa), ker nevem zakaj že imamo po dveh tednih dve meta aliansi(NP in [Z]).

MjcN
31-07-2014, 10:17
Zgleda da si veliko ljudi ni prebralo, da zmaga samo ena aliansa(in da lahko art učinke uporablja zgolj ena aliansa), ker nevem zakaj že imamo po dveh tednih dve meta aliansi(NP in [Z]).

Igralec True Legend je dokaz, da je v začetni fazi tako morda bolje... Kakorkoli vsekakor se bo to v kakšnem mesecu ali dveh popolnoma spremenilo. ;)

Travian Slo
06-08-2014, 21:23
Igralec True Legend je dokaz, da je v začetni fazi tako morda bolje... Kakorkoli vsekakor se bo to v kakšnem mesecu ali dveh popolnoma spremenilo. ;)

In se tudi je, zasluženo je dobil zaklep, ker so spet vlamljali v račune in bili vohuni,..
Take stvari se pač sedaj preveč pogosto dogajajo!
Kar se tiče pa serverja, sedaj vse teče normalno zaenkrat

Lp
Matej

Untittled
08-08-2014, 07:37
http://travian-reports.net/si/report/44110790100

Je vrnil obisk:D

Travian Slo
08-08-2014, 15:31
http://travian-reports.net/si/report/44110790100

Je vrnil obisk:D

Hehe lepo obranjeno :)

DeAtH LeGiOn
08-08-2014, 16:56
lalalalalalalalalalala :D
končno en server brez J useh po vrsti ;)
lep pozdrav vam želim
srečo vam pa ne zaželim ker je jst bol nucam :D

Travian Slo
08-08-2014, 17:49
lalalalalalalalalalala :D
končno en server brez J useh po vrsti ;)
lep pozdrav vam želim
srečo vam pa ne zaželim ker je jst bol nucam :D

Hehe dobr povedano ;)
Jaz pa use zaželim srečo sam jez jo mam itak dost tko da :P

DeAtH LeGiOn
08-08-2014, 21:12
daj meni sreče :D
sem skoraj na psu z surovinami čeprav se ropa malo :D

http://travian-reports.net/si/report/4412368ce9b
ajoj :D nekdo vs me :D

Untittled
09-08-2014, 02:05
da bi men ta ***** od heroja prnesu kake tv-je bi bil tut vesel... nič omembe vrednega še ni prnesu:(

DeAtH LeGiOn
09-08-2014, 15:05
navadi se ....usak bi rad kej da mu heroj prnese pa mu na žalost prnese po navadi stvari ki jih ne rabiš

Travian Slo
09-08-2014, 23:54
navadi se ....usak bi rad kej da mu heroj prnese pa mu na žalost prnese po navadi stvari ki jih ne rabiš

Tako je heh Kot ponavadi ko pričakuješ kakšno orožje,.. pa potem dobiš prazno ali pa surovine -_-
Pač nimaš sreče še

Amen
11-08-2014, 14:15
Ma čez

DeAtH LeGiOn
12-08-2014, 00:23
Tako je heh Kot ponavadi ko pričakuješ kakšno orožje,.. pa potem dobiš prazno ali pa surovine -_-
Pač nimaš sreče še

js je nimam nikol pr dogodivščinah
ampak se tolažim z tem da bo naslednič kej bolšega :D
pa je do zdej samo SRA*** :D

Untittled
13-08-2014, 08:56
ta Armageddon ma pa očitno vlke zaloge čokolinota da tako hitro raste:rolleyes
aja, končno Tevtonski vitez (‎**21‬×‬‎)

Amen
13-08-2014, 16:57

Skrbimo da nimamo preveč zaveznikov, potem pa lahko brez omejitev krademo čokolino od drugih. Super stvar!

lp, Žan

Travian Slo
13-08-2014, 18:46

Heh ima ima po celem serverju!

Skrbimo da nimamo preveč zaveznikov, potem pa lahko brez omejitev krademo čokolino od drugih. Super stvar!

lp, Žan

Seveda, ko so vadbišča na visko stopnji lahko farmaš po celem serverju kajti Si4 ima malo farm in še te se vsak dan zmanjšujejo

Lp Matej

Amen
14-08-2014, 19:21
Seveda, ko so vadbišča na visko stopnji lahko farmaš po celem serverju kajti Si4 ima malo farm in še te se vsak dan zmanjšujejo
Lp Matej

To seveda pride upoštev samo če ste v Amen aliansah, preostanek serverja so vsi v zavezništvu :D Sj ni panike fantje, vas bomo mal razredčli ;)

MjcN
14-08-2014, 22:30
Jaz imam pa prav rad svojega heroja. Ves čas mi enote prinaša :) Nazadnje sem dobil 70 imperijanov, 62 praetorijanov, nato še nekaj imperatorisov in na koncu 35 izvidnikov...

Po eni strani se strinjam z logiko alianse Amen. Glede artov bodo vsekakor imeli prednost. Bo pa težje braniti ker so razpršeni. Vsaj zdaj na začetkuj je to dvorezen meč kasneje pa vsekakor prednost...

Amen
15-08-2014, 00:25
Jaz imam pa prav rad svojega heroja. Ves čas mi enote prinaša :) Nazadnje sem dobil 70 imperijanov, 62 praetorijanov, nato še nekaj imperatorisov in na koncu 35 izvidnikov...

Po eni strani se strinjam z logiko alianse Amen. Glede artov bodo vsekakor imeli prednost. Bo pa težje braniti ker so razpršeni. Vsaj zdaj na začetkuj je to dvorezen meč kasneje pa vsekakor prednost...

So plusi in so minusi... Zgleda da vsaj nekaj delamo prav če se nas vsi toliko bojijo :D Bo zabaven server tule :-)

DeAtH LeGiOn
15-08-2014, 23:12
So plusi in so minusi... Zgleda da vsaj nekaj delamo prav če se nas vsi toliko bojijo :D Bo zabaven server tule :-)

hm a res ???
da bi js vedu se vas ne bojijo usi
če bi se vas usi bali pol ne bi dobivali napade na posameznike
http://travian-reports.net/si/report/44220997eea

Travian Slo
16-08-2014, 00:46
hm a res ???

Ah zakaj bi se jih bali? naj bodo pametni je usaj zanimiv server!

Amen
16-08-2014, 02:52
hm a res ???

Ah mirko, še 12. aliansa se pridružije koalicji proti Amen. Vidim po tem ker si pred parimi dnevi še čisto drugače govoril ;) Ni panike, zdaj imajo Z vsaj na papirju šanse :D

Danilo
16-08-2014, 09:52
Dobro jutro

Ko tole mal prebiram mi nikakor ni dalo mira in sem odprl en acc samo toliko da bom spremljal tole super silo ki se imenuje Amen.Ker kakor se hvalite mislim da se bo server tresel hehehe.Bom malo top 10 napadalcev in branilcev spremljal pa da vidim še to čudo

lep dan vsem

[D]emon
16-08-2014, 15:18
Kje je Multihunter na tem serverju?

lpD

Danilo
16-08-2014, 15:29
Upam da dela svoje delo ker nekatere številke so malo sumljive....rečeno je bilo da bo kontrola bolj detaljna.

lp

DeAtH LeGiOn
16-08-2014, 15:30
uradno je mh gor neuradno se pa ne ve :D

sicer pa Amen naj sam neki povem
ne mislt da je to dokončno ;)

USB
16-08-2014, 16:18
Ah Amen je neki BullShit, fejkajo nekej ally iz sixa, na koncu bo pa njihova usoda se slabsa kot na sixu.

Lp

Amen
16-08-2014, 16:21
Ah Amen je neki BullShit, fejkajo nekej ally iz sixa, na koncu bo pa njihova usoda se slabsa kot na sixu.

Lp
To se zgodi če tebi prepustim vajeti za 10 dni :D Tukaj nwm če bom... :P

USB
16-08-2014, 16:34
Damn it...pa sm mislu da neves kak mam nick na forumu trolol :p

IamBack
16-08-2014, 16:37
Upam da dela svoje delo ker nekatere številke so malo sumljive....rečeno je bilo da bo kontrola bolj detaljna.

lp

Katere številke so sumljive?

elchy0
16-08-2014, 16:50

Tukaj kar ti skoz klikaj, pa bomo vsi najbolj veseli. :P

DeAtH LeGiOn
16-08-2014, 22:22
ka ste pa delal na sixu da je šlo use v *******???

USB
16-08-2014, 22:26
Tukaj kar ti skoz klikaj, pa bomo vsi najbolj veseli. :P

cenim to </3

Travian Slo
17-08-2014, 08:56

Nimamo se česa bati avaše alianse :)
Drugače pa kar lepa nočna akcija ampak niste imeli sreče pač :p
http://travian-reports.net/si/report/4424902e9d1
http://travian-reports.net/si/report/4424910e74f
http://travian-reports.net/si/report/442492a0268

Lp

Danilo
17-08-2014, 12:21
Kdo je tu napadal in kdo branil?Ally me zanima če ni skrivnost?

Hvala

lp

Travian Slo
17-08-2014, 13:14
Kdo je tu napadal in kdo branil?Ally me zanima če ni skrivnost?

Hvala

lp

Napada alianse Amen
Brani aliansa NP

Danilo
17-08-2014, 13:50
No ja.....tudi profičem se občasno primeri kaj takega :) V teh napadih je zelo zanimivo razmerje med pešadijo in konjenico :D

lep dan želim

USB
17-08-2014, 15:33
zanimivo je tudi, da amen nastavi vohuna v NP, vohun jim pove da bo bunker, k***i pa ne poslušajo in se zabijejo...

Travian Slo
17-08-2014, 16:09
zanimivo je tudi, da amen nastavi vohuna v NP, vohun jim pove da bo bunker, k***i pa ne poslušajo in se zabijejo...

Raje jih vprašaj koliko je bilo njihovih vohunov v NP aliansah ;)
Brez tega žal nemorejo

[D]emon
17-08-2014, 19:43
Kako lahko na tem serverju stopiš v stik z Multihunterjem?

lpD

Travian Slo
17-08-2014, 22:40
emon;441027']Kako lahko na tem serverju stopiš v stik z Multihunterjem?

lpD

Žal nebi vedel, ampak bi moral vsak multihunter odgovarjati na svojem računu!

MOD Cipsy
18-08-2014, 22:06
emon;441027']Kako lahko na tem serverju stopiš v stik z Multihunterjem?

lpD

Pojdi na sporočila, nato pod napiši sporočilo, ter pod prejemnika vpiši multihunter, tako bo tvoje sporočilo posredovano multihunterju.

hvala za razumevanje in lep pozdrav
C

Travian Slo
19-08-2014, 20:11
Evo vam en lep pozdrav z Si4
Pač mal se dogaja akcij,.. NP vs Amen
Vključena niso vsa poročila jih je preveč :) mal se je začelo zbijanje igralcev
http://travian-reports.net/si/report/4430365455d
http://travian-reports.net/si/report/44303480eff
http://travian-reports.net/si/report/443035e8cb2

Lp

elchy0
19-08-2014, 20:13
Zakaj vedno date anonimna poročila? Česa vas je strah? :)

DeAtH LeGiOn
19-08-2014, 20:37
strah jih je da bi se vedelo kje je kakšen vohun

Travian Slo
19-08-2014, 22:28
Zakaj vedno date anonimna poročila? Česa vas je strah? :)
Preveč ima Amen vohunev povsod zato se raje zadržimo z imeni :)

strah jih je da bi se vedelo kje je kakšen vohun
Tako je, lahko vam povem da je bil njihov igralec, ki je bil napaden v naši aliansi kot vohun in sedaj smo opravili z njim :)

k je ker živ sploh?
Kako misliš živ?
Verjamem da je dosti vohunov še kar v NP aliansah

Lp

DeAtH LeGiOn
19-08-2014, 22:46
Kako misliš živ?
Verjamem da je dosti vohunov še kar v NP aliansah

Lp
mislm sm za tle na forumu :D

RolcaWCpapirja
20-08-2014, 01:08
Tako tako ja. Armageddon in saesar sta zaklenjena. Hecno, kakšne trike nekateri uporabljajo, da bi dobili dostope do tujih alians.

Pa ste se pri amenu mogoče kdaj vprašali, če bi igrali s spoštovanjem do soigralcev in nasprotnikov, se nebi 3/4 serverja proti vam zarotilo.

MjcN
20-08-2014, 01:20
Tako tako ja. Armageddon in saesar sta zaklenjena. Hecno, kakšne trike nekateri uporabljajo, da bi dobili dostope do tujih alians.

Pa ste se pri amenu mogoče kdaj vprašali, če bi igrali s spoštovanjem do soigralcev in nasprotnikov, se nebi 3/4 serverja proti vam zarotilo.

Začelo se je z igralcem True_legend in zdaj je Armageddon zakljenjen. Le zakaj? Eno je če imaš skill in jajca igrati proti večjemu nasprotniku, drugo je pa da uporabljaš umazane metode, da dosežeš česar ti ne uspe, ker ti primanjkuje zgornjega.

Amen* in amen. so pa samo vaše ovčke za deff ali kaj? Ko sem jih nekaj poskavtal so večinoma prazni. Mogoče zato, ker jo imajo pri Assupu parkirano? Ali pa jim je je zmanjkalo? Kdo bi vedel :D

Kača strupenjača mi je jezik posodila ;P pa brez zamere...

Jan
20-08-2014, 01:25
Amen* in amen. so pa samo vaše ovčke za deff ali kaj? Ko sem jih nekaj poskavtal so večinoma prazni. Mogoče zato, ker jo imajo pri Assupu parkirano? Ali pa jim je je zmanjkalo? Kdo bi vedel :D

Nerabiš vedet kje imajo kaj. Ko smo pa pri temu da so večino prazni... Malo se razglej po vaših aliansah. 80% farm. Aja BTW kaj pomeni ta Z? Z = Zgube?

RolcaWCpapirja
20-08-2014, 01:27
Nerabiš vedet kje imajo kaj. Ko smo pa pri temu da so večino prazni... Malo se razglej po vaših aliansah. 80% farm. Aja BTW kaj pomeni ta Z? Z = Zgube?

"Pa ste se pri amenu mogoče kdaj vprašali, če bi igrali s spoštovanjem do soigralcev in nasprotnikov, se nebi 3/4 serverja proti vam zarotilo."

I rest my case.

Lp

Jan
20-08-2014, 01:30
"Pa ste se pri amenu mogoče kdaj vprašali, če bi igrali s spoštovanjem do soigralcev in nasprotnikov, se nebi 3/4 serverja proti vam zarotilo."

I rest my case.

Lp

Hja... Mi to malo drugače vidimo.
NP in Z alianse nobeden ni imel jajc pa so se združili. Zakaj le... Vas je strah mogoče? Kokr pa vidim pa kr zmagujemo.

Še vedno pa... kaj naj bi pomenil ta Z?

Suhi12
20-08-2014, 01:49
Evo vam en lep pozdrav z Si4
Pač mal se dogaja akcij,.. NP vs Amen
Vključena niso vsa poročila jih je preveč :) mal se je začelo zbijanje igralcev
http://travian-reports.net/si/report/4430365455d
http://travian-reports.net/si/report/44303480eff
http://travian-reports.net/si/report/443035e8cb2

Lp

A še velja obljuba, da bom zrušen čez 2 tedna? Sem že začel pakirat, da bi * prestavu v drug zapor.

Suhi12
20-08-2014, 02:14
http://prntscr.com/4ei33k

A nekoga ego boli? :P

IamBack
20-08-2014, 02:34

Ne sanjaj, nisem včeraj začel traviana igrat(ampak sem ga že 2006 btw). Pomoje ni naključje da so bili Grozota, True_Legend in sedaj mi zaklenjeni(med drugim je bilo nekaj Amen članov kaznovano ali opozorjeno zaradi 'izsiljevanja preko igmjev' in podobnih namišljenih banalnih zadev). Kakorkoli, z igranjem traviana zaključujem, ko bom pa naslednjič pomislil da bi ponovno začet igrat pa verjetno ne bo več obstajal.

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 12:07
Ne sanjaj, nisem včeraj začel traviana igrat(ampak sem ga že 2006 btw). Pomoje ni naključje da so bili Grozota, True_Legend in sedaj mi zaklenjeni(med drugim je bilo nekaj Amen članov kaznovano ali opozorjeno zaradi 'izsiljevanja preko igmjev' in podobnih namišljenih banalnih zadev). Kakorkoli, z igranjem traviana zaključujem, ko bom pa naslednjič pomislil da bi ponovno začet igrat pa verjetno ne bo več obstajal.

zakaj pa naj bi blo naključje???

A še velja obljuba, da bom zrušen čez 2 tedna? Sem že začel pakirat, da bi * prestavu v drug zapor.
joj sej veš da politika pa travian ne gresta in nikol ne bosta šla skup tak da takih bedarij ne piši tukaj....naredi forum za to pa tam piši

MjcN
20-08-2014, 12:43
@Suhi12
Pozabljaš, da te je rušila samo aliansa NP. Ne krila niti alianse Z. Sam si si kriv za napačno odločitev...

Vsem vam, ki tukaj jokate in stokate in ste stisnili rep med noge pa lahko rečem da ste popolnoma nezreli in se obnašate kot otroci. In vaše napihovanje ni poznalo meja, zato ni čudno, da so se vse alianse proti vam obrnile. Da ne omenjam rekrutiranje članov alians NP in ostalih, ki so tako ali drugače top napadalci ali roparji. Ne vem kaj ste obljubljali samo ste res nizkotni. Na začetku sem mislil, da boste aliansa podbna AWE na enem od preteklih si1 ali pa aliansa od Pilota, ki se je na JZ ves čas upirala na mislim da celo dveh serverjih in jih je bilo manj kot 10 ali Legija IX... v aliansi pa so povzročali velike preglavice. Zgleda, da pač niste dovolj sposobni. Kupovati gold zna pa vsak smrkavec, ki pri mamici nažica denar. In NPCjat ter naklikat nekaj 1000 gorjač, ki so smešno poceni... Skratka Amen ste veliko razočaranje... Pa sem celo mislil, da bo server zanimiv.

[D]emon
20-08-2014, 14:39
Se popolnoma strinjam. Aliansa Amen misli, da je močna. Govorijo kako se upirajo vsem, ki so proti njim ampak slika je popolnoma drugačna. Z in NP alianse odlično sodelujemo in bomo delali na tem, da bomo sodelovali tudi v bodoče. In to vaše rekrutiranje članov na takšen način je prav nizkotno.

Sem opazil, da je vaš vodja spet blokiran. A ni to že tretji vodja sedaj, ki je blokiran. Lol. In potem vi govorite o pravični igri.

lpD

Jan
20-08-2014, 15:39
emon;441275']Se popolnoma strinjam. Aliansa Amen misli, da je močna. Govorijo kako se upirajo vsem, ki so proti njim ampak slika je popolnoma drugačna. Z in NP alianse odlično sodelujemo in bomo delali na tem, da bomo sodelovali tudi v bodoče. In to vaše rekrutiranje članov na takšen način je prav nizkotno.

Sem opazil, da je vaš vodja spet blokiran. A ni to že tretji vodja sedaj, ki je blokiran. Lol. In potem vi govorite o pravični igri.

lpD

Kolikor vidim se kar dobro upiramo. Aja lol 2 suporta ste porušli pa par k gorjač pobili. To se zelo hitro nazaj naredi. Kar se pa zapiranja tiče se je pa vidlo kako MH zapira... Zapira igralce zaradi taxanja farm potem pa pravi da je to izsiljevanje... Kar se pa [Z] alians tiče pa dela samo ene 5 igralcev drugi pa lepo simčkajo.

Untittled
20-08-2014, 15:44
Mah saj neveš kaj govoriš... kakšnih 5 igralcev... kje ti živiš...

Suhi12
20-08-2014, 16:18
Kolikor vidim se kar dobro upiramo. Aja lol 2 suporta ste porušli pa par k gorjač pobili. To se zelo hitro nazaj naredi. Kar se pa zapiranja tiče se je pa vidlo kako MH zapira... Zapira igralce zaradi taxanja farm potem pa pravi da je to izsiljevanje... Kar se pa [Z] alians tiče pa dela samo ene 5 igralcev drugi pa lepo simčkajo.

Boljše 2 supporta kot pa nič, tako kot vi. Pa seveda, MH vam je naredil pravo krivico ;)

Suhi12
20-08-2014, 16:30
@Suhi12
Pozabljaš, da te je rušila samo aliansa NP. Ne krila niti alianse Z. Sam si si kriv za napačno odločitev...

o čem govoriš? Mene ni nihče rušil.

elchy0
20-08-2014, 16:40
emon;441275']Sem opazil, da je vaš vodja spet blokiran. A ni to že tretji vodja sedaj, ki je blokiran. Lol. In potem vi govorite o pravični igri.

lpD

Dober veš kot jaz vem, da tudi zaklepi MHja niso vedno opravičeni. Sej se je tudi tebi nekaj takega zgodilo, če me spomin ne vara?

Nikogar pa ne zagovarjam, vendar sem za fer igro. Tudi v Amenu nisem videla še nič umazanega. Glede rekutiranja, saj se pa vsak sam odloči kam bo šel, kajne? Noben nobenega ni silil. Kakor jaz vem, so bile podane možnosti in se je vsak sam odločil. Sem tudi jaz imela možnost, da grem igrat na 3-4 različne acce, ki so bili vsi v sklopu [Z]jev, pa sem se na koncu odločila za Amen. Tudi gesla in vpoglede sem imela v vsak acc in niti enega nisem izdala. Toliko o tem, da smo v Amenu samo nizkotneži. goljufi in ne vem kaj še.

[D]emon
20-08-2014, 16:53
@Elchy0 - Ne vem za koga si me zamenjala ampak jaz nisem bil zaklenjen tako, da ne vem o čem govoriš. Ti govoriš za sebe in ne za druge. Dejstvo je da je tisti račun zaklenjen in noben igralec na serverju nima vpliva na Multihunterja ne glede na to ali igra na serverju njegov brat, prijatelj ali pa 3000 x igralcev.

lpD

Amen
20-08-2014, 17:00
Zaklep je velika bedarija. Če je slovenska travian ekipa vsaj še malo vredna da nadaljuje svojo funkcijo ga bodo odklenili. Sicer bi blo za opozicijo boljš da nebi, saj boste vsi leteli - en za drugim na 0.

Tisti ki me poznajo vedo da vedno igram fer, da ne uporabljam botov, skript in podobnih bedarij. Da se ne spuščam na nasprotnikov nivo Rekrutam lahko jaz kogarkoli hočem. In to ni nobeno naključje da so se spet na nas spravli. Nevem sicer zakaj, AMPAK TO NI NAKLJUČJE. Na serverju je 30 bot računov, ki mi pišejo oglase za 100x speed in za neke nore 500€ gold ponudbe. Vse takoj prijavimo kot spam, ampak ne; Oni se spomnijo da mi nekaj uporabljamo. Čeprav nimam nič. Najprej je pisalo multiaccount, zdaj sanjajo o znižanju popa za 66% in izbrisu vojske? Svaka čast.

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 17:02
pa sej niso vsi v amen slabi :D
mam soseda ki me je napadal zdaj pa vračam uslugo in ga jst napadam pa lpo kradem surse nazaj
vojske nikol dost :D
to je taprav šele po ene 10-15 napadih nastavi deff :D

http://travian-reports.net/si/report/443160c756f
pol mi pa to nastavi

elchy0
20-08-2014, 17:06
@Demonček

Nisi bil na s4 zaklenjen, vendar nekje drugje. :) Lahko, da sem te zamenjala, a sem prepričana, da te nisem. Saj ni pomebno, a smo že vsi videli kako delajo MHji in da niso vedno čisto pravični. Enega zaklene in mu da kazen, ko drugega za isto stvar samo opozori. Ne govorim zase, ker sama še nisem bila zaklenjena. Oz. razen enkrat zaradi ene fore na serverju, ki ga itak nisem imela namena igrat, pa sem bila odklenjena brez kazni, s tem, da drugi vpleteni so jo dobili. Sicer pa samo igralci na tistem accju vedo, kaj se je res dogajalo.

[D]emon
20-08-2014, 17:15
Trenutno igram samo na si4 in na speed serverju, ki pa opazujem pri kolegu. In ne nisem bil zaklenjen. Osveži mi spomin, ker veš očitno več kot jaz.

lpD

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 17:26
http://travian-reports.net/si/report/443162327cd
ufff zadavil me bo ko ti vidi hehe

RolcaWCpapirja
20-08-2014, 17:29
Imaš več načinov rekrutiranja. En način je, da članu predstaviš zakaj si ti dober za njih in se osredotočiš okoli točk, kaj je dobrega pri tebi. Drug način je da članu predstaviš zakaj je njegova trenutna aliansa ničvredna in nekvalitetna.

Amen se v večini primerov zateka k drugemu.

To da je "korupcija" v travian ekipi je pa že tako star izgovor. Mislim res, zaklenejo ti cel kup računov, in ti še kar lajnaš da ti je bila zagodena krivica. Daj mi povej, kdo gre ustvarjat nov račun, zato da pošilja sporočila za vohunjenje naivnim članom? Kdo za boga si zmisli kaj tako bednega. Potem pa še tako pameten ni, da bi se registriral z drugim IP.

Daj mi povej kdaj je aliansa NP vam rekla, da ste ničvredni, kdaj se vam je važila kako vas bomo sesuli, kdaj smo vaše člane rekrutirali s sporočili, kjer smo pisali da je vaše vodstvo egoistično in nezmožno vodstva alianse. Nikoli. Veš zakaj? Zato ker vas ne poznamo, zato ker se človeka ne žali in ponižuje kar tako iz belega dne, zato da dosežeš svoje cilje.

Da ne omenjamo ogromnega ega enega specifičnega osebka na Armageddonu (vsi vemo kdo), ki mora dodati vsako vodjo na skype in se mu potem považiti kakšen car je, z vohuni, kako zna igrati in bo zmagal. Zna res dobro vsem pokazat svoj prečudoviti karakter.

Drugače pa ne vem kaj se sploh mučim s temi komentarji, z nerazumno osebo je nemogoče debatirat in bo garantirano nazaj priletel odgovor, ki bo samo nadaljeval spor :)

Lp

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 17:30
Imaš več načinov rekrutiranja. En način je, da članu predstaviš zakaj si ti dober za njih in se osredotočiš okoli točk, kaj je dobrega pri tebi. Drug način je da članu predstaviš zakaj je njegova trenutna aliansa ničvredna in nekvalitetna.

To da je "korupcija" v travian ekipi je pa že tako star izgovor. Mislim res, zaklenejo ti cel kup računov, in ti še kar lajnaš da ti je bila zagodena krivica. Daj mi povej, kdo gre ustvarjat nov račun, zato da pošilja sporočila za vohunjenje naivnim članom? Kdo za boga si zmisli kaj tako bednega. Potem pa še tako pameten ni, da bi se registriral z drugim IP.

Daj mi povej kdaj je aliansa NP vam rekla, da ste ničvredni, kdaj se vam je važila kako vas bomo sesuli, kdaj smo vaše člane rekrutirali s sporočili, kjer smo pisali da je vaše vodstvo egoistično in nezmožno vodstva alianse. Nikoli. Veš zakaj? Zato ker vas ne poznamo, zato ker se človeka ne žali in ponižuje kar tako iz belega dne, zato da dosežeš svoje cilje.

Da ne omenjamo ogromnega ega enega specifičnega osebka na Armageddonu (vsi vemo kdo), ki mora dodati vsako vodjo na skype in se mu potem považiti kakšen car je, z vohuni, kako zna igrati in bo zmagal. Zna res dobro vsem pokazat svoj prečudoviti karakter.

Drugače pa ne vem kaj se sploh mučim s temi komentarji, z nerazumno osebo je nemogoče debatirat in bo garantirano nazaj priletel odgovor, ki bo samo nadaljeval spor :)

Lp
+999 ;)

Assassin_X
20-08-2014, 17:45

Lp
Takih amaterjev kot so Amen ki so pravkar na sixu bili povoženi se pa res ne rabite bati ;)

Amen
20-08-2014, 18:16
Preveč je da bi tukaj negiral, vse kar bom rekel je da vi pošiljate ven MMje v katerih me blatite. Tu se par tvojih trditev sesuje. Tudi vsaka stvar ko se zgodi naj bi bila rezultat mojih podlih iger? Je že letelo par MMjev ven. Ne da se sekiram; Vidi se lepo kdo zna bolje igrat travian.

Lp
Ravno to je... Ta račun z 9 popa s katerega naj bi se rekrutalo ni naš. Nihče z računa Armageddon še ni slišal za njega. Nevem kdo to dela, jaz ne. In tisti ki me poznajo to vejo. In zaradi tega me zaklep zelo upravičeno moti.

Oprosti, če te je prizadelo da sem ti v vojni igri gorzil s katapulti. To je pač moj način - za moje pojme veliko bolj na mestu kot to da se ljudje hodijo jokat k MHjem. Nikoli nisem napisal da je kdo v vodstvu NP egoističen, mogoče pa sem malo namigoval da je pri nas bolje :$ Kar se pa skypa tiče mi oprosti, zgleda da se lahko o tem brez problemov pogovarjam samo s pravim vodjem NP. Sma lepo drug drugemu priznala da imama vohune tako v skype chatu kot v aliansah (da za nekatere je to pač igra).

MjcN
20-08-2014, 19:28
o čem govoriš? Mene ni nihče rušil.

Sorry my bad. Zmotil sem se :S

En predlog ljudje: kaj ko bi zaključili z obtoževanjem drug drugega in se važiti kdo je boljši itd. Let's just play a game. V igri naj se vidi kdo je boljši. Pa dajmo se raje vrniti na konkretno debato in reporte. Pes, ki veliko laja malo grize. Pa uživajmo raje v igri ;)

Armageddon ne bit preveč jezen. Če si toliko dober kot praviš boš že nadoknadil izgubo ali ne? :)

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 20:14
sorry my bad. Zmotil sem se :s

en predlog ljudje: Kaj ko bi zaključili z obtoževanjem drug drugega in se važiti kdo je boljši itd. Let's just play a game. V igri naj se vidi kdo je boljši. Pa dajmo se raje vrniti na konkretno debato in reporte. Pes, ki veliko laja malo grize. Pa uživajmo raje v igri ;)

armageddon ne bit preveč jezen. Če si toliko dober kot praviš boš že nadoknadil izgubo ali ne? :)
+11111 :d

Suhi12
20-08-2014, 21:34
Sorry my bad. Zmotil sem se :S

En predlog ljudje: kaj ko bi zaključili z obtoževanjem drug drugega in se važiti kdo je boljši itd. Let's just play a game. V igri naj se vidi kdo je boljši. Pa dajmo se raje vrniti na konkretno debato in reporte. Pes, ki veliko laja malo grize. Pa uživajmo raje v igri ;)

Armageddon ne bit preveč jezen. Če si toliko dober kot praviš boš že nadoknadil izgubo ali ne? :)

Se popolnoma strinjam.

peropero
20-08-2014, 22:25
sem se moral prav registrirat ker me je firbc maltrav , bom vsaj bol na tekočem glede dogajanja na serverju čeprav iz ozadja , lp

DeAtH LeGiOn
20-08-2014, 22:41
sem se moral prav registrirat ker me je firbc maltrav , bom vsaj bol na tekočem glede dogajanja na serverju čeprav iz ozadja , lp
tud taki so dobrodošli :)
pa glej da boš še kej dobrga napisou zravn da bo mal zanimivo :)

Danilo
21-08-2014, 01:06
Dober večer

No....zdej verjetno veste kaj sem zadnjič mislil s tistimi sumljivimi številkami :D

lp

bAsher
21-08-2014, 01:39
Dober večer

No....zdej verjetno veste kaj sem zadnjič mislil s tistimi sumljivimi številkami :D

lp

Kaj pa ti tukaj bluziš, daješ mnenja o stvari o kateri nimaš niti malo pojma. Če je pa negdo tolikokrat boljši od tebe, in tega zgleda ne razumeš ali nočeš, je pa to tvoj problem in ga ne rabiš izražat na tem forumu.

Danilo
21-08-2014, 09:58
Jutro

Nekdo je pa hud :D .A boli resnica?

LP

IamBack
21-08-2014, 14:56
Jutro

Nekdo je pa hud :D .A boli resnica?

LP

Račun je zaklenjen zaradi accounta, ki je bil registiran pred 2 dnevi, ne pa zaradi sumljivih številk.

Danilo
21-08-2014, 15:01
No no....pa kaj ti misliš in tebi podobni...da mi tule klikamo travian od včeraj hehehe.Ne bodite smešni in priznajte.In jaz sem prvi ki ves čas pravi da je potrebno tiste ki ne igrajo en acc kaznovati in vedno bom tako mislil.Bodite frajerji pa bodite uspešni z enim računom pa boste na koncu sami pri sebi rekli.....dober sem bil.
S polno ritjo zna vsak srat pa narediti 5 acc-jev pa filati enega dokler gre.In podobne stvari...sej sami bolj poznate kot jaz ker se jaz s tem ne ukvarjam.

lp

IamBack
21-08-2014, 15:31
No no....pa kaj ti misliš in tebi podobni...da mi tule klikamo travian od včeraj hehehe.Ne bodite smešni in priznajte.In jaz sem prvi ki ves čas pravi da je potrebno tiste ki ne igrajo en acc kaznovati in vedno bom tako mislil.Bodite frajerji pa bodite uspešni z enim računom pa boste na koncu sami pri sebi rekli.....dober sem bil.
S polno ritjo zna vsak srat pa narediti 5 acc-jev pa filati enega dokler gre.In podobne stvari...sej sami bolj poznate kot jaz ker se jaz s tem ne ukvarjam.

lp

kaj bi si filal sploh? lahko ti dam geslo in boš po reportih videl da ni nič sumljivega. Račun pa kot sem rekel ni zaklenjen zaradi 5 dodatnih accjev ali karkoli ti sanjaš, ampak zaradi tega ker naj bi eden iz med nas pred 2 dnevi registriral acc. "Saesar" in pošiljal igmje članom drugim alians da so bili rekrutirani za vohune in da naj dodajo ta account za sitterja. Zraven pa je bila po nekaj časa namišljena še uporaba "nedovoljenih pripomočkov", po kakšnih 3 igmjih je končno definiral, da bi naj šlo za skripto. Pač smešno vse skupaj, kot da smo 13 let stari da bi na kaj takega sploh pomislili. Uporaba skripte pa je še bolj za lase privlečena, ker je jasno da ni skripte ali bota ki bi tako dobro igrala.

Danilo
21-08-2014, 15:42
28.07.14
Saesar (http://travian.ws/analyser.pl?s=si4&uid=4790) je ustanovil novo naselje http://travian.ws/img/u/10.gif Naselje - Saesar (http://ts4.travian.si/karte.php?z=277466)

2 dni nazaj praviš daje bil odprt acc hehehe.Sorry mene ne boš prepričal pa tudi marsikoga drugega ne.In edino pravilno je da je acc zaklenjen in ne samo zaklenjen....acc bi mogu biti preprosto zbrisan

lep dan vsem

IamBack
21-08-2014, 16:03
predvideval sem, da je bil registiran pred 2 dnevi ker se je takrat pošiljajo sporočila, to da je bil registiran pred 3 tedni pa je še bolj smešno, ker prvih 10 dni sem sam igral, nobenega izmed dualov pa ta datum sploh ni bilo v Sloveniji. Zgleda da ti primankuje znanje o travianu, sem imel že boljše starte(z tevtoni je veliko lažje prvi mesec), to še ne pomeni da je kdo na računu kršil pravila traviana, ker jih ni. Predolgo že igramo, da bi se nam kaj takega sploh dalo delat.

DeAtH LeGiOn
21-08-2014, 22:28
http://i.imgur.com/m7YmiJk.png
raj za rimljane na -+ strani :D

Jan
22-08-2014, 00:09
Evo še en dokaz kako ste [Z] alianse dobre, NOT. Vaš napadalni vodja napada z kolonisti in skavti... no sicer skavti so kar močna napadalna enote... imajo celih 0 točk napada. Potem danes v tej akciji proti Mr.Drekotu fejkate z eno enote in celo pošiljate več valov z ENO ENOTO pa še to je pehota po možnosti :-D. Napadi pa imajo razmik po več ur. Res kar tako naprej pa se vam bo cel server smejal. 11/10

Lp

DeAtH LeGiOn
22-08-2014, 01:03
http://i.imgur.com/9WxthxI.png
LOL kaj naj bi tle bil MC kriv?

Evo še en dokaz kako ste [Z] alianse dobre, NOT. Vaš napadalni vodja napada z kolonisti in skavti... no sicer skavti so kar močna napadalna enote... imajo celih 0 točk napada. Potem danes v tej akciji proti Mr.Drekotu fejkate z eno enote in celo pošiljate več valov z ENO ENOTO pa še to je pehota po možnosti :-D. Napadi pa imajo razmik po več ur. Res kar tako naprej pa se vam bo cel server smejal. 11/10

Lp

ker pa je napadalni vodja???
js ne vem nič :D

MjcN
22-08-2014, 01:36

Lp

Veš kaj je fora Z alians? Samo dogovor da se ne napadajo med sabo nič več nič manj. Pomoči drug drugemu ni. Tako da v glavnem alianse NP izvajajo akcije nad Amen ter FB in LOVE... Ostalo je pa samo raja, ki ne dela drugega kot sima pa def klika... Ko pa že tako jokate da je cel server proti vam si poglejte številke NP alianse skupaj 156 igralcev na SV, amen 151, FB -E- in BS na JZ skupno 130 igralcev, LOVE in NW na SZ skupno 58 igralcev. +Elita na SV 60 igralcev, vendar njih ne štejem saj je bilo veliko igralcev napadenih s strani NP alians.
Sedaj pa je potrebno upoštevati da je največ igralcev registriranih na SV nato SZ pote JV ter nato JZ. Alianse sodeluje le znotraj kril. Zato ne vem zakaj stokate kot da bi bilo 10 kril ene alianse. Amen alianse po vaši besedah vsebuje samo top igralce (roparji, napadalci, simarji...).Dočim ostale alianse imajo 1/3 igralcev, ki občasno klikajo skratka manj aktivnih igralcev, ki so posledično slabše razviti in zato tudi težje sodelujejo v akcijah. Kar naenkrat se zmanjša število nasprotnikov... Naj omeni še to, če bo alianse NP naredile selekcijo in igrale na vaš način ter ustvarila recimo 2 aliansi z najboljšimi izmed treh bi le ti sami presegli alianse Amen. Oh še to, ker vsa je bolj malo na SV si seveda ne upate preveč napadati zato pa ropate po drugih straneh neba... Kakorkoli moj point je v tem, da se obnašate kot otroci, ki iščejo pozornost. Več delaj manj govori. Realnost je drugačna. Edina kar je da se ne tolčemo med sabo ampak smo dali na prvo mesto sovražnika alianse Amen, kar pa ne pomeni, da se med sabo ne bomo udarli. Najprej bo vsaka alianse pometla Amen iz svojega praga in to je vse. Nato bomo dali igro na resume ;)

No hard feelings, it's just a game :)

Ashz0r
22-08-2014, 13:23
Jaz mislim da je sodelovanje vsaj med Aliansami NP dobro :)

Kar se pa tiče rekrutiranja, pa se raje ne pogovarjajmo. Da nebom kakšnih skype chatov prilepil.

DeAtH LeGiOn
22-08-2014, 14:06
Jaz mislim da je sodelovanje vsaj med Aliansami NP dobro :)

Kar se pa tiče rekrutiranja, pa se raje ne pogovarjajmo. Da nebom kakšnih skype chatov prilepil.
d
ej napiš mene zanima :D

Jan
22-08-2014, 14:48
Veš kaj je fora Z alians? Samo dogovor da se ne napadajo med sabo nič več nič manj. Pomoči drug drugemu ni. Tako da v glavnem alianse NP izvajajo akcije nad Amen ter FB in LOVE... Ostalo je pa samo raja, ki ne dela drugega kot sima pa def klika... Ko pa že tako jokate da je cel server proti vam si poglejte številke NP alianse skupaj 156 igralcev na SV, amen 151, FB -E- in BS na JZ skupno 130 igralcev, LOVE in NW na SZ skupno 58 igralcev. +Elita na SV 60 igralcev, vendar njih ne štejem saj je bilo veliko igralcev napadenih s strani NP alians.
Sedaj pa je potrebno upoštevati da je največ igralcev registriranih na SV nato SZ pote JV ter nato JZ. Alianse sodeluje le znotraj kril. Zato ne vem zakaj stokate kot da bi bilo 10 kril ene alianse. Amen alianse po vaši besedah vsebuje samo top igralce (roparji, napadalci, simarji...).Dočim ostale alianse imajo 1/3 igralcev, ki občasno klikajo skratka manj aktivnih igralcev, ki so posledično slabše razviti in zato tudi težje sodelujejo v akcijah. Kar naenkrat se zmanjša število nasprotnikov... Naj omeni še to, če bo alianse NP naredile selekcijo in igrale na vaš način ter ustvarila recimo 2 aliansi z najboljšimi izmed treh bi le ti sami presegli alianse Amen. Oh še to, ker vsa je bolj malo na SV si seveda ne upate preveč napadati zato pa ropate po drugih straneh neba... Kakorkoli moj point je v tem, da se obnašate kot otroci, ki iščejo pozornost. Več delaj manj govori. Realnost je drugačna. Edina kar je da se ne tolčemo med sabo ampak smo dali na prvo mesto sovražnika alianse Amen, kar pa ne pomeni, da se med sabo ne bomo udarli. Najprej bo vsaka alianse pometla Amen iz svojega praga in to je vse. Nato bomo dali igro na resume ;)

No hard feelings, it's just a game :)

Oh tisto proti vodji za off... Zeus-u.
Tista napad ni pravi z skavti in kolonisti. Ampak je bil ponarejen. Smo šele danes ponoči v skype chatu ugotovili. Ta akcija ki je bila včeraj pa je polom... Večina igralcev še fejkati nezna... lol.
Načeloma vso srečo pri uničevanju amena s takim prostopom vam bo bolj težko uspelo.

P.S. Nimamo razloga da bi sprejeli manj aktivne igralce. Raje sprejmemo močnejše in aktivne. Farme nam ne pomagajo.

marshalsplet
22-08-2014, 18:14
amen pa nadaljuje s tradicijo, še en top igralec zaklenjen....

DeAtH LeGiOn
22-08-2014, 18:48
http://travian-reports.net/si/report/4434259051f
dovolj o zaklepih :D

Jan
22-08-2014, 19:46

Tu ni skoraj nič za videt.
So že bli reporti ko je heroj po 2k gorjač pobil... Sam škoda ko ne najdem.

Jan
22-08-2014, 20:44

Aja,
če že moreš vsaj ne skrivat reporta. ;)

http://travian-reports.net/si/report/443434243ff

DeAtH LeGiOn
22-08-2014, 21:07
Aja,
če že moreš vsaj ne skrivat reporta. ;)

http://travian-reports.net/si/report/443434243ff
pa si me v srce zabodel ;(
neeeeee mal se hecam hehe :D

Jan
22-08-2014, 22:11
pa si me v srce zabodel ;(
neeeeee mal se hecam hehe :D

No lepo. Nevem kaj vas je strah pokazat normalen report. Še sreča da je mel deffer tam vojsko pa sem videl.

RolcaWCpapirja
23-08-2014, 17:24
Očitno so šli pri amenu v naslednjo fazo igre. Pisarijo gor in dol po aliansah NP in Elita za osebna zavezništva in defferje. Madona ste brezvezni in obupani.

DeAtH LeGiOn
24-08-2014, 09:10
Očitno so šli pri amenu v naslednjo fazo igre. Pisarijo gor in dol po aliansah NP in Elita za osebna zavezništva in defferje. Madona ste brezvezni in obupani.

prvi offer ta tedn sprasuje za deff ajoj kaj pa zdaj???? hehehehehehe ne dobi :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Travian Slo
24-08-2014, 09:10
Pozdrav z Si4 :)
http://travian-reports.net/si/report/443637f801e

The Titan
24-08-2014, 10:31
http://travian-reports.net/si/report/443647b9a6d

B_Daman
24-08-2014, 20:57
Malo spremljam dogajanje na strežniku... in se mi zdi, da večino igralcev ni dojelo pointa te rudne? :o

Suhi12
25-08-2014, 01:01
Malo spremljam dogajanje na strežniku... in se mi zdi, da večino igralcev ni dojelo pointa te rudne? :o

Kaj hočeš povedat s tem?

try_me
25-08-2014, 23:47
Isemo sposobno ally..

saso1104
26-08-2014, 01:02
A Amen kar naenkrat ni več dovolj sposobna ally. Vam jo je Žan lepo zakuhal.

try_me
26-08-2014, 01:22
Ka pa teb ni jasn? Ce nebi zana zaklenal za bv bi cist drgacno blo stanje tak de ce mislis srat cez njega bols da si tiho ;)

Jan
26-08-2014, 13:32

Kaj misliš s tem povedat? Aliansa čisto lepo teče. Na lestvicah smo top...

Danilo
26-08-2014, 14:02
Ka je to lepo prebrat.Kar tako naprej Amen.Mogoče se kak dan zgodi da kdo od vas tudi ne bo na novo zaklenjen hehehe.Pa 1.september se bliža kar pomeni za marsikoga težave :D

lkep dan

Suhi12
26-08-2014, 14:02
Kaj misliš s tem povedat? Aliansa čisto lepo teče. Na lestvicah smo top...

Razloži mi kako teče aliansa lepo brez vodstva? Mogoče da ste top na lestvicah. Ampak brez vodstva ni alianse ;)

saso1104
26-08-2014, 17:14
Ja Ally Amen res lepo teče. Polno rdečih in rumenih pik, ki jih ne morete iz ally vršt, ker ima samo Armagedon vsa pooblastila. In vaši TOP igralci iščejo nove alianse. ??? Če ti tako praviš pol res lepo teče...... :)

rudolfo
26-08-2014, 23:12
Ne igram na serverju, toda opažam, da se dejansko res nekaj dogaja pri odkrivanju goljufov iz strani travian ekipe. Ali je to drugi ali tretji server zaporedoma niti ni pomembno, ko je bistveno več igralcev zaklenjenih zaradi takih ali drugačnih nepravilnosti. Ne znam drugače, toda res pohvalno. Če se bo nadaljevalo v tem stilu, zna travian zopet zanimiv postat. Zna se marsikater dober igralec vrnit na slo sceno. Zato upam, da bo šlo tudi v nadaljne v tej smeri.

Jan
26-08-2014, 23:25
Deferčki iz krila so nam mal potožli da njihovim oazam nagajajo...
Pa se je Unknown odločil za eno mini akcijo:
http://travian-reports.net/si/report/443963c2f12,4439652d09c,443966d4d14,44396737efe

Danilo
27-08-2014, 09:39
Se je nocoj spet odločil za eno mini akcijo....mogoče še ta report :D ?

lp

marshalsplet
27-08-2014, 10:49
hehe nocoj smo šli mi na mini akcijo :D

http://travian-reports.net/si/report/443995cd6cb

in prevzeli oazu našemu sosedu

http://travian-reports.net/si/report/4439984f427

on pa se je odločil za malo večjo akcijo, ki pa se mu ni izšla po načrtih :)

http://travian-reports.net/si/report/443994cb012

ps. zbiram prostovoljne prispevke v obliki lesa in železa, namreč les rabim za deske, železo pa za žeblje da zbijem truge za to nesnago ki leži pred naseljem :)

Danilo
27-08-2014, 11:23
Pa kako je to možno?A ni blo rečeno da tako suverene in močne ally kot je Amen že dolgo ni bilo.hehehe.......še eni vajenci več očitno.A je možno da se približuje 1.september? :D:D

lep dan

MiniMe
27-08-2014, 13:12
Moral sem se oglasit, ker se sedaj naslanjate na en reportič ne...Uspel vam je res pravi čudež ni kaj. 100 NP-jevcev je okrog mene in komaj sedaj so mi uspeli ujeti vojsko. Ko je od jaggra ostal off v naselju in smo ga popapali pa je bilo vse tiho ne.. Dečki nič bat, teh 7K se bo hitro nazaj naklikalo(10dni). Vprašanje samo, kdo bo prvi, spet začel rušit...Glede na spodnje reporte ne bi bil presenečen, če bi bil ponovno to jaz...:D

In Danilček, ne pluvaj tako po starem prijatlu no...saj sma pa včasih skupaj igrala ;)

Moj mali prispevek v enem tednu...

http://travian-reports.net/si/report/44337359c01,443375d81a0,44337636efa,4433771e4ac,44 3379abf4d,443380d71e3,443381ba275,443382c86c9,4433 83053b6,443384bf7fa,443385d5ea1,443388bc9dd,443389 6e3ad,443391e08e2,444006ac00c,444007b8233,444008a9 41f

Danilo
27-08-2014, 13:16
Sej nisem nič slabega o tebi napisal....prijateljček :) Govorim o ally Amen ne o posameznikih.To da se pa zabiješ je pa itak del igre.Je pa res da tvoji raposti so bili danes prvič prikazani....očitno je mal provokacije zaleglo :)

p.s. če sma skupaj igrala....kam te naj dam

lep dan

MiniMe
27-08-2014, 13:34
uh daaaaaaaaaleč nazaj....še v času alexa in potem piknik v Lj, ko je sandokan zgradil WW:D

Danilo
27-08-2014, 13:39
Se spomnem...ludo je blo ja.Pomeni da je skrajni čas da spet skupaj zaigrama eno?Ali si že drugje za jesen...če bomo klikali?

lp

MiniMe
27-08-2014, 13:42
Nisem...tako da te kliknem na skypu, ko bo nov server:)

Danilo
27-08-2014, 13:50
aaaaaaaaaa.....na skypu me tudi imaš.ti ,ti ,ti.Zmenjeno....ti samo klikni :)

lp

RolcaWCpapirja
27-08-2014, 16:59
Moral sem se oglasit, ker se sedaj naslanjate na en reportič ne...Uspel vam je res pravi čudež ni kaj. 100 NP-jevcev je okrog mene in komaj sedaj so mi uspeli ujeti vojsko. Ko je od jaggra ostal off v naselju in smo ga popapali pa je bilo vse tiho ne.. Dečki nič bat, teh 7K se bo hitro nazaj naklikalo(10dni). Vprašanje samo, kdo bo prvi, spet začel rušit...Glede na spodnje reporte ne bi bil presenečen, če bi bil ponovno to jaz...:D

In Danilček, ne pluvaj tako po starem prijatlu no...saj sma pa včasih skupaj igrala ;)

Moj mali prispevek v enem tednu...

http://travian-reports.net/si/report/44337359c01,443375d81a0,44337636efa,4433771e4ac,44 3379abf4d,443380d71e3,443381ba275,443382c86c9,4433 83053b6,443384bf7fa,443385d5ea1,443388bc9dd,443389 6e3ad,443391e08e2,444006ac00c,444007b8233,444008a9 41f

Za razliko od vas se mi ne naslajamo kako vas bomo sesuli in potem obljub ne držimo ;)

DeAtH LeGiOn
29-08-2014, 22:30
Deferčki iz krila so nam mal potožli da njihovim oazam nagajajo...
Pa se je Unknown odločil za eno mini akcijo:
http://travian-reports.net/si/report/443963c2f12,4439652d09c,443966d4d14,44396737efe
hehe žitn so res šla sam to je pa tut use.....najlažje je napadat ta čas ko nekdo drva žaga ko spi bu :P

MjcN
30-08-2014, 14:44
No zdaj je pa isti igralec dobil po riti. In spet sledijo izgovori aly Amen, pravzaprav VRT na katerem gojijo [Z]ELJE. Ne vem v čem je fora črke Z ampak nwm. Na žalost nimam reporta rušenja Unknowna.

DeAtH LeGiOn
30-08-2014, 21:41
No zdaj je pa isti igralec dobil po riti. In spet sledijo izgovori aly Amen, pravzaprav VRT na katerem gojijo [Z]ELJE. Ne vem v čem je fora črke Z ampak nwm. Na žalost nimam reporta rušenja Unknowna.

je usaj use enote zgubu???
to bi blo lepo hehe

jodlijan
31-08-2014, 14:57
li kdo ve kako dobiš vpliv pa mesta in to. Pri si4, da postane tvoja aliansa bolša pri zmagovalnih točkah.

MOD Cipsy
01-09-2014, 02:40
li kdo ve kako dobiš vpliv pa mesta in to. Pri si4, da postane tvoja aliansa bolša pri zmagovalnih točkah.

Če želiš dobiti zmagovalne točke moraš prevzemat naselja z artefakti. Artefakt ti pa v zakladnici ponuja zmagovalne točke ali njegov atribut na vsakih 24 ur pa lahko ponovno izbereš kaj želiš.

lp

Danilo
04-09-2014, 16:14
In potem vse tiho je bilo :)

lp

DeAtH LeGiOn
05-09-2014, 02:21
In potem vse tiho je bilo :)

lp

jupi po minimalno 2 dnevih je en nekej napisou :D

Untittled
09-09-2014, 18:49
hitro report od chanticleerixa:)

saso1104
11-09-2014, 15:36
Ja, kje so sedaj tisti taglasni iz VRT-ca. :)

no-name
11-09-2014, 20:55
Na obisku v živalskem vrtu :D

http://travian-reports.net/si/report/445248c33d7

RolcaWCpapirja
12-09-2014, 12:09
http://travian-reports.net/si/report/445107026d6,445108b2c89,445109d283d,445111b566a,44 5113d8682

slovenium
28-09-2014, 00:50
Mene pa zanima, kaj zaboga naj bi pomenilo 'amen rekruta', kar je svoj čas pisalo marsikje.

no-name
28-09-2014, 15:50
Mene bol zanima kaj bodo Zji počeli še dobrih 200 dni haha, VRT se je sesedu sam vase, MH je premagal amen ostalo so pa farme.... najbolj dolgočasen server kar sem ga kadarkoli videl... Cel server sklene zavezništvo in simčka LOL

@slovenium: http://en.wikipedia.org/wiki/Recruitment

slovenium
28-09-2014, 21:16
Mene bol zanima kaj bodo Zji počeli še dobrih 200 dni haha, VRT se je sesedu sam vase, MH je premagal amen ostalo so pa farme.... najbolj dolgočasen server kar sem ga kadarkoli videl... Cel server sklene zavezništvo in simčka LOL

Moje vprašanje je bilo bolj slovnične narave - amen 'rekruta' pač ne pomeni nič.

saso1104
07-10-2014, 19:27

200 dni traja cel srver, in do konca je še nekaj čez 100 dni. Malo si najprej novosti preberi predno kvasiš neumnosti.

In če ste v Amen vse stavili na tiste tri goljufe ki jih je MH zaklenil, res ne vem kaj ste mislili, da potem razpade cela ally, ko oni brišejo. In kolikor sem seznanjen je vaš Žan na naslednjem srverju ( kamor je pobegnil) zopet zaklenjen. Goljuf pač ostane goljuf za vedno, ker drugače ne zna igrati. Škoda je samo to, da je pač s svojim goljufanjem v zaklep potehnil še nekaj dobrih acc. , ker ko so mu enega zaklenili, se je pač priliznil na naslednji TOP acc v ally Amen Najprej je bil na acc. Grozota, zaklep, je šel na acc. Thrue_legend in potem še Armagedon.
Travian je taktična igra, če še nisi dojel. Zato je bilo na začetku malo več zavezništev, ker samo tako smo lahko zaustavili vaše umazano rekrutiranje (krajo igralcev in lažno napeljevanje)

no-name
10-10-2014, 20:11
Tist z 200 dni je bil majnši lapsus, nameraval sem odšteti od 200 pa sem kar napisal 200 haha ko sem opazil napako pa je bilo prepozno za edit.

Pa čemu agresija, nikomur nič nočem :) ? Nisem ne v amen ne v kateri koli drugi alijansi ki bi bila z amenom povezana, ko sem se registriral na server je bil amen že blokiran in propadel. Guljufanje pa preziram in sem zelo hvaležen dobremu delu ki ga opravlja MH na tem serverju. Pravtako ne poznam nobenega žana ali koga drugega "na sceni", saj traviana že nekaj let nisem igral.

Če bi blo kej več taktike pa kej majn diplomacije bi bil server bolj zanimiv, nikoli se mi ni šlo za zmago na serverjih lahko pa razumem zakaj si jo ljudlje želijo. Samo trenutna situacija na serverju je kljub razumlivi želji po zmagi resnično dolgočasna :(

Amen
12-10-2014, 01:00
Mja, me veseli da se zabavate in še enkrat... Zaklep ni bil upravičen. Se vsaj tisti ki so za tem zdaj ne morejo več zabavat^^. Čestitam tistim, ki nimajo nič pri tem, ostalim pa... Vam je že kaj žal?

Zaklepa pa ni opravil MH, ampak kar CM Matej sam. - svaka mu čast. NOT :)

Žan

fejk
12-10-2014, 02:19
200 dni traja cel srver, in do konca je še nekaj čez 100 dni. Malo si najprej novosti preberi predno kvasiš neumnosti.

In če ste v Amen vse stavili na tiste tri goljufe ki jih je MH zaklenil, res ne vem kaj ste mislili, da potem razpade cela ally, ko oni brišejo. In kolikor sem seznanjen je vaš Žan na naslednjem srverju ( kamor je pobegnil) zopet zaklenjen. Goljuf pač ostane goljuf za vedno, ker drugače ne zna igrati. Škoda je samo to, da je pač s svojim goljufanjem v zaklep potehnil še nekaj dobrih acc. , ker ko so mu enega zaklenili, se je pač priliznil na naslednji TOP acc v ally Amen Najprej je bil na acc. Grozota, zaklep, je šel na acc. Thrue_legend in potem še Armagedon.
Travian je taktična igra, če še nisi dojel. Zato je bilo na začetku malo več zavezništev, ker samo tako smo lahko zaustavili vaše umazano rekrutiranje (krajo igralcev in lažno napeljevanje)

Na žalost te moram popraviti :)

ps: Armageddon je bil zaklenjen po krivici.. Nisem igral tam poznam pa tudi dogajanje kaj se je dogajalo v aliansi VRT ko je Amen propadel..

Amen
12-10-2014, 04:25
In kolikor sem seznanjen je vaš Žan na naslednjem srverju ( kamor je pobegnil) zopet zaklenjen. Goljuf pač ostane goljuf za vedno, ker drugače ne zna igrati.
Na speedu smo priznali, ker smo bili krivi. Tukaj nismo bili. Na speedu smo seveda prvič sploh poskušali kaj takšnega, frustracija iz si4 je bila prevelika glede na to da te lahko očitno zaklenejo brez kakršnekoli podlage.... Pa smo probal. Enak učinek bi se sicer lahko dosegel z dodatnimi 30€- 50€, pač bi mogli kupit malo več mazil (hvala Kempo da si zvišal vse cene mazil zato da si lahko levelal svojega heroja... Mater ti :P).
To pa da mi nekdo tvojega ranga reče da ne znam igrati se mi zdi pa smešno...:) Lahko bi se priključil na praktično katerikoli račun, verjetno me ljudje vabijo zaradi tega da jih lahko vse čimprej zaklenejo... :D // komentar: sarkazem

Škoda je samo to, da je pač s svojim goljufanjem v zaklep potehnil še nekaj dobrih acc. , ker ko so mu enega zaklenili, se je pač priliznil na naslednji TOP acc v ally Amen Najprej je bil na acc. Grozota, zaklep, je šel na acc. Thrue_legend in potem še Armagedon.
Hehe, vsak račun ki ga igram je "dober". No, vsaj za tvoje standarde. Je tudi veliko boljših igralcev, kot je lastnik Armageddona - Sigmund od katerega sem se veliko na novo naučil(Hvala ti ;)), vuha, zivotinja, ... true_legend pa nikoli nisem igral.

Tukaj negiraš sam sebe. Res si dober taktik, če celo po dveh mesecih nisi uspel ugotoviti kako da mi je rekrutanje šlo tako dobro od rok. Glavni razlog za moj uspeh si bil ti;) Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil ;) Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi. Vsi igralci so zelo inteligentni in pač vedo kaj želijo.
Ker smo s tabo že prej imeli incident, ko si prijavljavljal člane Amen alians, ki so od farm zahtevali surovine da nehajo farmat. To se smatra kot grožnja in se po slovenskih travian pravilih smatra kot grožnja... Luknja v prevodu pač. In ti si to veselo izkoriščal. To veliko pove o tvojem načinu igre. Na Armageddon je prišlo veliko IGM-jev ki so bili žaljivi in če bi želel bi se lahko spustil na tvoj nivo ter jih podal multihunterju. Pač imama vsak svoj stil ;).
Glede na to kar vem o tebi in tvojem dosedanjem obnašanju plus dejstvu da me blatiš še 2 meseca po tem ko smo bili odstranjeni iz serverja sumim da si bil ti tisti ki je imel prste vmes pri tem zaklepu.

Hvala vsem ki ste bili na poti z alianso Amen, bilo je kratko in sladko. Prvič in zadnjič. Na žalost z zelo grenkim koncem. Opravičujem se vsem ki ste zaradi tega ker ste se odločili da boste igrali v Amen izgubili račune, stran vrgli čas in denar... Če bi se lahko še enkrat odločil me na si4 definitivno ne bi bilo.

Imeli smo več izjemnih igralcev na kupu kot kadarkoli prej, posebaj pa je potrebno omenit še Smaarta in Tilena - assup, prvi mi je pomagal z vodenjem, assup pa je bil super offer ki bi lahko še veliko naredil če se ne bi zgodilo kar se je. Od vodstva opozicije pa najbolj spoštujem Pilot-a, edini ki je (takšen vtis sem dobil) travian vzeti tudi kot igro in je razumel da je vsako moje malo "izzivanje" bila popestritev igre in ne žalitev. - upam da res nisi imel nič pri tem kar se je zgodilo. :P

Na koncu se ni izšlo po mojem načrtu(to da bomo igrali ena aliansa proti celemu serverju se je planiralo že pred začetkom samega serverja), smo pa na serverju pustili svoj pečat. Vsaj mislim da smo, glede na to da še zdaj, 2 mesca po zatonu govorijo o nas :D Res mora biti dolgočasen server zdaj ko nas ni več.

Vojska na dan zaklepa: http://imgur.com/jz7JBQA ,
produkcija v cropu: 22131

Petardo ti pa si beden, doživel sem v travianu že kar nekaj vojn in sporov ampak ko potegneš črto si ti edini s katerim nočem nikoli več igrati.

Pojej zdaj kar si skuhal in poskusi uživati ob travianu. ;) Vsi se bodo spominjali te veličasne zmage tvoje alianse. Nasprotniki so res trepetali pred FB al kaj si že imel^^.

Nasvidenje torej si4, zabavajte se ;)

no-name
12-10-2014, 15:26
Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil ;) Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi.

Točno to se mi zdi tako žalostno na tem serverju. Na preostalih serverjih me je vedno motilo da glavni cilj igre omejuje raznoliko igro saj je za gradnjo in branjenje WW potrebno veliko št. igralcev drugače ga vsaka druga vojska zruši, zaradi tega se ponavadi slovenski serverji delijo na polovičke. Na tem serverju pa ni WWjev ampak samo artefakti za ketere branit pa nerabis veliko igralcev in bi lahko bilo veliko alijans ki bi se vsaka zase borila za zmago, lahko bi z lahkoto bilo 10 alijans ki bi bile vse proti vsem.. zaveznistva in vojne bi se lahko konstantno spreminjale in cel server bi bil od začetka do konca zanimiv in aktiven. Ravno zaradi tega sem prišel spet špilat po cca 3letih odsotnosti saj sem videl zanimivo nadgradnjo igre z odstranitvijo WWjev...pa se je sfižil edini potencialno zanimiv server :(

saso1104
13-10-2014, 16:31
Na speedu smo priznali, ker smo bili krivi. Tukaj nismo bili. Na speedu smo seveda prvič sploh poskušali kaj takšnega, frustracija iz si4 je bila prevelika glede na to da te lahko očitno zaklenejo brez kakršnekoli podlage.... Pa smo probal. Enak učinek bi se sicer lahko dosegel z dodatnimi 30€- 50€, pač bi mogli kupit malo več mazil (hvala Kempo da si zvišal vse cene mazil zato da si lahko levelal svojega heroja... Mater ti :P).
To pa da mi nekdo tvojega ranga reče da ne znam igrati se mi zdi pa smešno...:) Lahko bi se priključil na praktično katerikoli račun, verjetno me ljudje vabijo zaradi tega da jih lahko vse čimprej zaklenejo... :D // komentar: sarkazem

Hehe, vsak račun ki ga igram je "dober". No, vsaj za tvoje standarde. Je tudi veliko boljših igralcev, kot je lastnik Armageddona - Sigmund od katerega sem se veliko na novo naučil(Hvala ti ;)), vuha, zivotinja, ... true_legend pa nikoli nisem igral.

Tukaj negiraš sam sebe. Res si dober taktik, če celo po dveh mesecih nisi uspel ugotoviti kako da mi je rekrutanje šlo tako dobro od rok. Glavni razlog za moj uspeh si bil ti;) Ti si imel taktiko zavezništev kar pa večino dobrih igralcev moti. Sem pač to tvojo netaktičnost izkoristil ;) Grozil jim je dolgočasen server, v Amen smo ponujali zanimiv server poln akcije. Ti si ponujal svojih 12 alians in sebe kot vodjo z nabitim egom in ... Nevem točno kaj še. In nikomur nisem lagal, jim gorzil itd., kot ti stalno namiguješ. Lajnaš po osnovnošolsko eno in isto, čeprav se sliši... no, dolgočasiš me. Človeka ne moreš "prevarati" da se pridruži drugi aliansi. Vsi igralci so zelo inteligentni in pač vedo kaj želijo.
Ker smo s tabo že prej imeli incident, ko si prijavljavljal člane Amen alians, ki so od farm zahtevali surovine da nehajo farmat. To se smatra kot grožnja in se po slovenskih travian pravilih smatra kot grožnja... Luknja v prevodu pač. In ti si to veselo izkoriščal. To veliko pove o tvojem načinu igre. Na Armageddon je prišlo veliko IGM-jev ki so bili žaljivi in če bi želel bi se lahko spustil na tvoj nivo ter jih podal multihunterju. Pač imama vsak svoj stil ;).
Glede na to kar vem o tebi in tvojem dosedanjem obnašanju plus dejstvu da me blatiš še 2 meseca po tem ko smo bili odstranjeni iz serverja sumim da si bil ti tisti ki je imel prste vmes pri tem zaklepu.

Hvala vsem ki ste bili na poti z alianso Amen, bilo je kratko in sladko. Prvič in zadnjič. Na žalost z zelo grenkim koncem. Opravičujem se vsem ki ste zaradi tega ker ste se odločili da boste igrali v Amen izgubili račune, stran vrgli čas in denar... Če bi se lahko še enkrat odločil me na si4 definitivno ne bi bilo.

Imeli smo več izjemnih igralcev na kupu kot kadarkoli prej, posebaj pa je potrebno omenit še Smaarta in Tilena - assup, prvi mi je pomagal z vodenjem, assup pa je bil super offer ki bi lahko še veliko naredil če se ne bi zgodilo kar se je. Od vodstva opozicije pa najbolj spoštujem Pilot-a, edini ki je (takšen vtis sem dobil) travian vzeti tudi kot igro in je razumel da je vsako moje malo "izzivanje" bila popestritev igre in ne žalitev. - upam da res nisi imel nič pri tem kar se je zgodilo. :P

Na koncu se ni izšlo po mojem načrtu(to da bomo igrali ena aliansa proti celemu serverju se je planiralo že pred začetkom samega serverja), smo pa na serverju pustili svoj pečat. Vsaj mislim da smo, glede na to da še zdaj, 2 mesca po zatonu govorijo o nas :D Res mora biti dolgočasen server zdaj ko nas ni več.

Vojska na dan zaklepa: http://imgur.com/jz7JBQA ,
produkcija v cropu: 22131

Petardo ti pa si beden, doživel sem v travianu že kar nekaj vojn in sporov ampak ko potegneš črto si ti edini s katerim nočem nikoli več igrati.

Pojej zdaj kar si skuhal in poskusi uživati ob travianu. ;) Vsi se bodo spominjali te veličasne zmage tvoje alianse. Nasprotniki so res trepetali pred FB al kaj si že imel^^.

Nasvidenje torej si4, zabavajte se ;)

Ja ti kar jokaj kako te je MH po krivici zaklenil. Dejstvo pa je, če bi igral po pravilih sigurno nebi bil zaklenjen. Pravila so za to da se spoštujejo, na pa da s kršenjem le teh dobiš odločno prednost pred ostalimi igralci ki igrajo pošteno. In vsaka čast Mh, da so začeli to resno sankcionirati, bil je že skrajni čas.

Kar se pa zavezništev tiče. Če bemi bilo tvojega umazanega rekrutiranja, tudi zavezništev nebi bilo. Bila so sklenjena šele po tem, ko si ti rekrutiral vse TOP igrlace iz celega zemljevida, in smo bili v to dejansko prisiljeni, ker če nebi mi sklenili zavezništev, potem bi verjetno sedaj bila zgodba ravno obratna in bi obstajal samo Amen. Ampak kot kaže niso bili tako TOP igralci kakor je na začetku zgledalo, kajti ko si ti obupal, se niso več znali reorganizirati. Celo zelo hitro so začela deževati opravičila in prošnje, če jih sprejmemo nazaj v naše vrste. Žal neuspešno.
In s tem se je moje domnevanje samo potrdilo, da dober igralec nikoli ne zapusti svoje ally, in so v Amen prestopali somo igralci, ki se samo obračajo po vetru. Na take pa nikoli ne moraš resno računati in ti hitro obrnejo hrbet.
S tem ko pa pišeš take romane po tem Forumu, ki jim zgleda verjameš samo sam, pa si samo dokazal, kako umazan igralec si, ki ne zna priti drugače do zmage kot z lažmi in prevarami.

Na naslednje tvoje poste pa ne bom več repliciral, ker se mi s takimi kot si ti ne da ukvarjat, škoda mojega časa.

Lp

[QUOTE=no-name;442440] Na tem serverju pa ni WWjev ampak samo artefakti za ketere branit pa nerabis veliko igralcev in bi lahko bilo veliko alijans ki bi se vsaka zase borila za zmago, lahko bi z lahkoto bilo 10 alijans ki bi bile vse proti vsem.. zaveznistva in vojne bi se lahko konstantno spreminjale in cel server bi bil od začetka do konca zanimiv in aktiven.

Ja lahko bi bilo 10 ally in bi se vsaka borila zase, ampak ste v Amen k sebi vabili vse igralce iz ostalih ally. In nam ni preostalo drugega kot, da skelnemo zavezništva. In s tem ste sami sebi v skledo pljunili. Tako da nikar sedaj ne iščite raznih izgovorov, da so naša zevezništva in MH krivi za vaš neuspeh.

Lp

Amen
14-10-2014, 00:56
S tem ko pa pišeš take romane po tem Forumu, ki jim zgleda verjameš samo sam, pa si samo dokazal, kako umazan igralec si, ki ne zna priti drugače do zmage kot z lažmi in prevarami.

lol. Ajde in enako

no-name
14-10-2014, 02:11
Ja lahko bi bilo 10 ally in bi se vsaka borila zase, ampak ste v Amen k sebi vabili vse igralce iz ostalih ally. In nam ni preostalo drugega kot, da skelnemo zavezništva. In s tem ste sami sebi v skledo pljunili. Tako da nikar sedaj ne iščite raznih izgovorov, da so naša zevezništva in MH krivi za vaš neuspeh.

Lp

Si zgresil moj post da nisem amen, nimam nic z njimi in da sem se registriral takrat ko jih ni bilo več?

. Z .
01-12-2014, 09:17
LOL? :D Dejasnko, ampak res? Ste sklenili toliko zavezništev, ker je bila večina TOP igralcev v Amen? Saj populacija ni vse..pomembna sta ekipno delo in zagnani igralci + pametno vodstvo, ki je sposobno igralce držati skupaj v dobrem in slabem. Žalostno..xD

si4 sem igral samo 1 teden..komentiral sem samo izjavo osebe, ki naj bi bila vodja alianse in se je ustrašila, da lahko nekaj top igralcev ogrozi obstoj vseh ostalih na serverju :D :D

GG...

Lp

slamomlat
08-12-2014, 19:23
Se pa dogaja na tej antiki :/

Naj se trese...

nekdopaze
05-01-2015, 23:17
Se dogaja, ja. Jaz sem že nekaj časa nazaj brisal sem pa zvedel, da ally NP vodi sam Normandy N7, ki je nekaj časa nazaj tako fer igral na serverju s3. Torej ja Pajac je bivši Normandy n7. Imena mest ima ista, isto igra rimljana in isti stil igranja. pa še iz zanesljivih virov sem zvedu da je res to on. Potem me pa sploh ne čudi da se dogaja to kar se je dogajalo. Zgodovina se ponavlja.

Ownage
06-01-2015, 21:08
o normandy,...ti pacek ti! se vedno isti mackon.sram te bilo!