PDA

View Full Version : Predlog

king spartak 15
15-05-2013, 18:16
Mam predlog da bi se uvedla tipka "ignore"

Zato ker vsak dan če ne pošle moja farma sporočila "nehi me farmat"
Mi pa pošle un k napiše eno povezavo pa "najdi slona"

Ta tipka pa bi učinkovala tako: ko ti nezaželen igralec pošle takšno sporočilo in ko kliknes tipko "ignore" ti ta igralec nemore več pošiljati sporočila

Prosim premislite

Lp king

Breaker
16-05-2013, 19:47
Mam predlog da bi se uvedla tipka "ignore"

Zato ker vsak dan če ne pošle moja farma sporočila "nehi me farmat"
Mi pa pošle un k napiše eno povezavo pa "najdi slona"

Ta tipka pa bi učinkovala tako: ko ti nezaželen igralec pošle takšno sporočilo in ko kliknes tipko "ignore" ti ta igralec nemore več pošiljati sporočila

Prosim premislite

Lp king

se hecaš, da me ignorira pol serverja :(

panda1
16-05-2013, 20:44
se hecaš, da me ignorira pol serverja :(

se stijam

to ni dobra ideja :(

TurTle
16-05-2013, 20:49
Polektega, tistih ki ti ponujajo zastonj gold, iskanje slonov, 15cropov,... neboš mogel zaustavit, saj se jim ne gre za travian, gre se jim le za to, da pošljejo z botom čimveč sporočil, tudi če ga ignoreraš bo ustvaril 15 novih računov in iz tistih poslal.

lp

-Casaya Team-
16-05-2013, 20:53
sej po eni strani pa lahko brez goldcluba najdeš cropeerja in slone, tako slabi pa spet niso ;)

Breaker
16-05-2013, 21:11
v starih časih je bla ena spletna stran za iskanje cropov :))

TurTle
16-05-2013, 21:16
Bolj mi grejo naživce tisti: ''pridruži se superzabavni igri simcity... bla bla... pomagaj svoji državi, premagajmo italiane in hrvate... bla bla... lahko si vojak, predsednik, poštar, prostitutka,... karkoli,... bla bla... simcity... bla bla...''

dav000
30-05-2013, 16:38
Jaz bi predlagal, da se kazni, ki jih izreče MH, nekje javno oznanijo. Sedaj le bežno opaziš kakšno kazen in ti ni jasno kaj se je zgodilo. Tako bi imele kazni tudi bolj preventivni (zastrašujoči) učinek.

Seanver
30-05-2013, 17:23
In kaj bo s tem drugače, če MH kazen javno objavi? Vsak blokiran igralec ve zakaj je bil banan in ni potrebe po tem, da se javno oznanja. Druge igralce pa ne verjamem, da bi jih zanimalo zakaj je bil blokiran razen tiste, ki so si želeli da bi bil blokiran ...

loki666
01-06-2013, 23:03
In kaj bo s tem drugače, če MH kazen javno objavi? Vsak blokiran igralec ve zakaj je bil banan in ni potrebe po tem, da se javno oznanja. Druge igralce pa ne verjamem, da bi jih zanimalo zakaj je bil blokiran razen tiste, ki so si želeli da bi bil blokiran ...

je pa res da ce nekdo ze dolgo igra z istim nickom in se javno objavi njegove grehe,se mu s tem unici rezime

SiO4
06-06-2013, 22:30
Pri nosilcu WW ja in lastniku artefakta je pravično javno navesti vzroke blokiranja.In če zaklep lastnika artefakta traja več kot 1 dan se letemu artefakt oduzame.Tako sta sedaj semizdi na Sixu 2 arta zaklenjena pri 1 igralcu.

Mini_Me
08-06-2013, 11:31
Jaz mam en predlog, nevem sicer če je to za v to temo ampak bom vseeno napisal:

Predlagam, da bi se v Travian dodali 2 novi rasi (huni & slovani) ampak da bi bil pač samo en server z petimi rasami, ostali pa normalno z tremi. Sem tudi pripravljen narisati slike & narediti opis vojakov itd...

TurTle
08-06-2013, 12:23

Predlagam, da bi se v Travian dodali 2 novi rasi (huni & slovani) ampak da bi bil pač samo en server z petimi rasami, ostali pa normalno z tremi. Sem tudi pripravljen narisati slike & narediti opis vojakov itd...

To bi bilo zanimivo odkrivati taktike novih ras, kako bi se igra spremenila, itd.
Je pa to sigurno za nemce preveč dela, ker so bili taki predlogi že velikokrat, a nikoli uslišani. Tako da mislim da lahko pričakujemo da bomo vsaj še nekaj časa ostali pri treh rasah

SiO4
12-07-2013, 16:14
Vaš
brskalnik prav tako posreduje
čas ter trajanje obiska

spletne strani in drugih
spletnih strani do katerih ste med tem dostopali

eeee,sepravi pol sveta ve katere risanke gledam med čakanjem na surovine?

.

-Casaya Team-
15-09-2013, 11:15
Lp

Jaz imam en predlog glede farm liste.

Ko odpreš naselje na mapi in ti izpiše:

Centriraj zemljevid.
Pošlji enote.
Pošlji trgovce.

Lahko bi dodali novo možnost in sicer: Dodaj na farm listo.

Tako bi bilo igralcem veliko preprostejše in več bi se jih odločalo za farm listo.

SiO4
01-10-2013, 03:20
Pritožba;
če me že nihče ne sili da za igranje Igre Travian uporabljam denar za nakup zlatnikov pa razumem gold promo akcije ki tarjajo 4 ali 5 ur in niso najavljene najmanj 24 ur pred koncem akcije kot siljenje v nenehno prisotnost v igri in bognedaj v izogib zamudi celo v siljenje igrati z duali ali dajanje gesla drugi osebi.

brb brb

me1
24-08-2014, 20:25
Pozdravljeni,

Moja ideja je, da bi na zemljevidu videl svoje enote.... (npr. Okrepitve- zelena puščica, usmerjena v naselje kamor so namenjene). :) :)

lp

jodlijan
26-10-2014, 19:17

Dobra ideja

Moja pa je, da bi bil kakšen server brez golda (slow in speed) in da bi bile vse možnosti odprte, heroj pa bi bil le kot enota in bi bil na začetku tako kot
-falanga
-legijonar
-gorjačar
Upam, da se bo kej izmed tega uresničilo tudi mini mejeva ideja

Your next farm
26-10-2014, 20:48

Zelo dobra ideja saj bi bila igra potem zelo zanimiva
prosim če pošlete naprej v nemčijo ta predlog saj predvidevam da se jih bi kar veliko strinjalo s tem :D

Your next farm
26-10-2014, 20:51
Dobra ideja

Moja pa je, da bi bil kakšen server brez golda (slow in speed) in da bi bile vse možnosti odprte, heroj pa bi bil le kot enota in bi bil na začetku tako kot
-falanga
-legijonar
-gorjačar
Upam, da se bo kej izmed tega uresničilo tudi mini mejeva ideja

ta ideja je tudi dobra saj osebno nekupujem golda pa to in bi blo veliko bolj fer če bi lahko vsaj 1 strežnik odigral nevtralnega to pomeni brez golda oz vsaj brez kupovanja ali kaj takega
glede heroja se pa ravno nestrinjam ker heroj je heroj če naj bo naj bo takšen kot je bilo bi pa tudi dobro da bi na še na kakšni verziji odstranili da nebi bilo herojev

lp

Jooks
28-10-2014, 13:03
Server brez golda takoj. Heroj naj ostane kot je, le vso opremo vstran, brez stvari na dog. le izkušnje. Nove rase je brezveze.