PDA

View Full Version : [si4]Splošna debata 2012

Strani : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

creep
29-01-2012, 16:25
http://img215.imageshack.us/img215/9270/speedoznakar.jpg

V tej temi je zaželjeno debatiranje o dogodkih na serverju, brez reportov in s čim manj zgodovine, za tisto je že bila prilika, da bi se vsak posameznik razpisal. Za reporte je predvidena tema: [si4]Reporti in debata o reportih 2012 (http://forum.travian.si/showthread.php?20446-si4-Reporti-in-debata-o-reportih-2012) in prosim, da se tega vsi vestno držite.

Pravila (http://forum.travian.si/announcement.php?f=12) ostajajo enaka in pričakujem, da jih boste upoštevali vsi, brez izjeme. Namen foruma je dodatno razvedrilo ob igri, zato se zabavajte in uživajte.

Želim vam veliko uspehov in užitkov ob igranju najnovejšega si4 serverja (verzija T3.6).

Igralni svet: si4
Verzija: T3.6
Preregistracija: 06.02.2012
Datum štarta: 08.02.2012
Ura štarta: 06:00

Srečno!

Pl4yAAAA
29-01-2012, 16:26
Končno verzija T3.6 komaj čakam :). Upam da pride čim več ljudi na server ;)

Fire ruler
29-01-2012, 17:15
Končno verzija T3.6 komaj čakam :). Upam da pride čim več ljudi na server ;)
Ja verjetno spet samo 1000 igralcev od tega 900 farmic...

Pl4yAAAA
29-01-2012, 17:16

Upajmo da ne...

Peko
29-01-2012, 17:30

Pomojem pa ne. Glede na to da bo T3.6 bo tukaj gužva. Sicer ne takšna kot včasih ampak pomojem več kot ponavdi bo...
Drugače pa ja, sestavljam ekipo :D

holmes
29-01-2012, 17:58
Tudi si5 je verzija 3.6 pa ima najmanj igralcev.

Peko
29-01-2012, 18:05
Tudi si5 je verzija 3.6 pa ima najmanj igralcev.

Ta server se je začel še ko so bili vsi serverji 3.6.

Fire ruler
29-01-2012, 18:11
na com3 (t3,6) je 4k igralcev, to ti pove vse :)

Peca_slo
29-01-2012, 18:39
Prvo dosti igralcev je na drugih serverjih, ampak kar je že naša slovenska razvada se je spet resetiral server v najbolj *****skem času. Drugo je pa to da so nekateri ugotovili prednosti T4 sploh začetniki, kar pomeni da bo vse skupaj bolj malo igralcev... Pa upam da jih bo max 1k da bojo končno poštudirali da se ne splača tako resetirat server....

Pl4yAAAA
29-01-2012, 18:41
Ma sej nimaš kj travian je že malo čas povozu, tisti igralci ki so včasih igrali jih itak več ni, novih igralcev pa je bolj malo... Včasih je bil travian res zakon k je blo toliko ljudi!

panic crew
29-01-2012, 23:47

hočeš rečt 1000 računov pa 50 igralcev ;)

Danilo
30-01-2012, 00:04
Pa com3 ni 3.6 verzija ampak je 2.5

lep večer

holmes
30-01-2012, 09:57
Glede na to, da bo verzija 3.6, ali to pomeni, da bo ukinjen si5 in bo si4 postal klasični strežnik?

Danilo
30-01-2012, 10:44
S5 kar ne bo ukinjen.S4 bo še samo en strežnik več v Sloveniji ko jih je tako ali tako veliko preveč.Dva navadna in speed bi bla za Slovenijo vrh glave dovolj.

lep dan

deXter legenda
07-02-2012, 21:39
Je kdo da naredimo najboljšo alianso ?

Lp

zvitorepec
08-02-2012, 08:23
Lep pozdrav! No, hvala bogu, da je 3.6 verzija :P
nick: Armagedon

A RUDL tut pride :D:D:D:D

luka1999
08-02-2012, 09:51
Nick: Napadalec
Pište mi v travianu v ZS, če ste za kakšno mal jaćo alianso:D:D:D:D:D:D

Pl4yAAAA
08-02-2012, 09:58
Ajde no, ma da pride več ljudi

.X.
08-02-2012, 12:02
Ajde no, ma da pride več ljudiGospod na stran :)
Rudl ne zna igrat*je pa dobrodosel eno farmo vec bote mel :)

Sam Svoj
08-02-2012, 14:30
Jst se vračam nazaj po 2 letih. Ni več to kar je včasih bilo, upam da bo zanimivo.

Nick - MrRadikal

Pl4yAAAA
08-02-2012, 15:12
Jst se vračam nazaj po 2 letih. Ni več to kar je včasih bilo, upam da bo zanimivo.

Nick - MrRadikal

Dobrodošel nazaj ;)

VOLUHAR
08-02-2012, 23:20
Pozdravljeni ljubitelji glodalcev

Da vam še tukaj pokvarim dan :D
Enostavno obožujem začetke serverjev, cel kup nadebudnih malčkov, prepotentnih, polnih optimizma, le zato ker so prvič doživeli erekcijo, mogoče celo mokre sanje.... vsi pogumni, najboljši, najbolj izkušeni,vglavnem sami presežki.
Že se ustanavljajo alianse, super močne, sestavljene iz daleč najbolj izkušenih (kot ponavadi ne morejo sestaviti nekega novega, originalnega imena)....

Zakaj tako zelo ljubim začetke? ker je tako lepo brati ves ta optimizem, čez dva mesca bo pa smrtna tišina na forumu :D

LP VOLUHAR undercover

Pl4yAAAA
08-02-2012, 23:22

Enostavno obožujem začetke serverjev, cel kup nadebudnih malčkov, prepotentnih, polnih optimizma, le zato ker so prvič doživeli erekcijo, mogoče celo mokre sanje.... vsi pogumni, najboljši, najbolj izkušeni,vglavnem sami presežki.
Že se ustanavljajo alianse, super močne, sestavljene iz daleč najbolj izkušenih (kot ponavadi ne morejo sestaviti nekega novega, originalnega imena)....

Zakaj tako zelo ljubim začetke? ker je tako lepo brati ves ta optimizem, čez dva mesca bo pa smrtna tišina na forumu :D

LP VOLUHAR undercover

Haha +1 :D:D

creep
09-02-2012, 00:51
Dajmo se lepo pogovarjat... ne pretiravat s "pikanjem" :>

zvitorepec
09-02-2012, 13:25
Dajmo se lepo pogovarjat... ne pretiravat s "pikanjem" :>

No bom jst lepo nagovoril!

Dejmo se lepo razdelit v skupine, da ne bo spet sm ena ally(da razdelimo moči). Zdej bi se lahko zmenli že na začetku in odigramo en lep, zanimiv in fer server! (upam, da se še kdo strinja z mano)
Vsi gušteki pa nasvet: špranje,špranje.... Če vas ni za compom pošljite vso army ven, da vam ne bo sla takoj na začetku :). če vas ni dosti gor ne igrat off ampak deff. Ter kliknite kaksnega bolj izkusenega igralca in ga vprašej za nasvet. Večina vam bo rada pomagala in svetovala, je pa tudi res, da se na vsakem serverju najde par prepotentnežev, ki delajo zdraho in so pametni za pop.....(te ponavadi kmalu brišejo)

Drugače pa velik uspeha pri igranju!!!

Fire ruler
09-02-2012, 13:52
Kdo je na SZ? :)

Pl4yAAAA
09-02-2012, 17:03
No bom jst lepo nagovoril!

Dejmo se lepo razdelit v skupine, da ne bo spet sm ena ally(da razdelimo moči). Zdej bi se lahko zmenli že na začetku in odigramo en lep, zanimiv in fer server! (upam, da se še kdo strinja z mano)
Vsi gušteki pa nasvet: špranje,špranje.... Če vas ni za compom pošljite vso army ven, da vam ne bo sla takoj na začetku :). če vas ni dosti gor ne igrat off ampak deff. Ter kliknite kaksnega bolj izkusenega igralca in ga vprašej za nasvet. Večina vam bo rada pomagala in svetovala, je pa tudi res, da se na vsakem serverju najde par prepotentnežev, ki delajo zdraho in so pametni za pop.....(te ponavadi kmalu brišejo)

Drugače pa velik uspeha pri igranju!!!

Na kateri strani neba pa si?:)

Sam Svoj
09-02-2012, 18:11

LP VOLUHAR undercover

Lepo napisano. Verjetno se kr najdeš v svojih besedah, glede na to, da te je strah izdati svoj nick. Česa se bojiš?
Nadobudnih malčkov, da te sfarmajo?

Zanimivo... Temu bi jst reko sam gobec pa sapa :wink:

Lp pozdrav in upam, da si na moji strani neba..

zvitorepec
09-02-2012, 21:45
Na kateri strani neba pa si?:)
center sem :) - nick armagedon.

Pl4yAAAA
09-02-2012, 22:01
center sem :) - nick armagedon.

Škoda ker nisi JZ (-/-)

Fire ruler
09-02-2012, 22:05
Škoda ker nisi jz (-/-)

sz ftw! :d

Pl4yAAAA
09-02-2012, 22:08
sz ftw! :d

:D ti mi pa še zdej nisi povedov imena od si3 ;)

Fire ruler
09-02-2012, 22:10
:D ti mi pa še zdej nisi povedov imena od si3 ;)
ne nucaš ga :) mater niti 1 ne poznam na SZ... povsod drugje pa polno :(

Pl4yAAAA
09-02-2012, 22:12

Zakaj ne? :O Ma js pa niti enga na JZ drugod pa enako polno

Framski ris
09-02-2012, 23:26

hehehe, saj še boš :)

jaz malo gledam SZ pa se kar nekaj znanih imen pojavlja, sploh iz aktualnega si5 in pa seveda legenda slo traviana - amigo :)

LP Rok

VOLUHAR
10-02-2012, 12:35
mene je zmer samo gobec, nimam zastonj nadimka potencialna farma. :)

Pl4yAAAA
10-02-2012, 12:37
Na JZ res ni nobenega znanca..?

Sam Svoj
10-02-2012, 12:56
Na JZ res ni nobenega znanca..?

Manj jih poznaš boljše je ;)..

Sam Svoj
10-02-2012, 12:57
mene je zmer samo gobec, nimam zastonj nadimka potencialna farma. :)
Jst sem pa prepotenten, poln optimizma nadobubni malček, sam še nisem doživel erekcije in mokrih sanj.. sem zato manj nevaren? :)

zvitorepec
10-02-2012, 13:17
Manj jih poznaš boljše je ;)..

Kakor se vzame :) . Jst z večino nisem imel kakih problemov :p. Tisti, ki pa so mi sedli na žulj, sm jim pa posvetil kakšno sekundo al sm block vključil :D al pa katapulte :D. Po večini smo pa na piru končal :D:D:D

zig33x
10-02-2012, 22:52
Nick: Napadalec
Pište mi v travianu v ZS, če ste za kakšno mal jaćo alianso:D:D:D:D:D:D

jaz sme polek tebe: nick Outlaw

zvitorepec
11-02-2012, 12:46
jaz sme polek tebe: nick Outlaw

a ga bos dodal na farm listo :D:D:D

Devourer
12-02-2012, 00:41
O lejga zig33x (http://forum.travian.si/member.php?16706-zig33x)

Rudl
14-02-2012, 10:47
A RUDL tut pride :grin::grin::grin::grin:

Ja kdo pa ne igra tega serverja?

Rudl ne zna igrat...

Me prav zanima koliko časa bo (z)držala aliansa U in kaj vse boš napisal, ko ti, spet, sprašijo rit :D

.X.
14-02-2012, 11:28
Ja kdo pa ne igra tega serverja?

Me prav zanima koliko časa bo (z)držala aliansa U in kaj vse boš napisal, ko ti, spet, sprašijo rit :D Rudl,večkrat kot so jo tebi mislim da se ne da :) Uporaba imen iz igre ni dovoljena kokr jst vem...

Rudl
14-02-2012, 14:03
Si me že prehitel in očitno si na dobri poti, da še na s4 ponoviš zgodbo o uspehu ;)

Aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U in njen norček :D ..now report this :D

.X.
14-02-2012, 14:34
Si me že prehitel in očitno si na dobri poti, da še na s4 ponoviš zgodbo o uspehu ;)

Aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U, aliansa U in njen norček :D ..now report this :DDa se ti pa da...Več kot očitno je da si nedorasel svojim letom!No ja tudi teli igri nisi nad 300 te nikoli ni:p Čuj a rabiš inštrukcije*? Zate gratis 5 ur pol pa 20€1 ura...Bi ti prav prisla :confused:

Noriški brat
14-02-2012, 15:06
A tudi kakšen pameten igralec igra na tem serverju, da vem, če se splača registrirati?

Hvala za prijazen odgovor

LpS

Pl4yAAAA
14-02-2012, 19:30
Ally POWER že dela krila, da bi osvojila vse kvadrante. Upajmo da jim ne uspe ;)

Lp

.X.
14-02-2012, 19:58
Ally POWER že dela krila, da bi osvojila vse kvadrante. Upajmo da jim ne uspe ;)

LpVsak normalen ve da jim ne bo :)

Pl4yAAAA
14-02-2012, 20:20
Vsak normalen ve da jim ne bo :)

Točno tako ;) Stavim da bodo zdržali največ 2-3 tedne :D

LoqqA
14-02-2012, 20:25
Tole bo spet sramota od serverja, 4 kvadranti zavezništva + 22 kril = dolgčas in bedarija.

Lp
L

panic crew
14-02-2012, 21:27
simcityje zakon :-P

nekiNeznanec123
15-02-2012, 17:20
Sam da vidm ime alianse POWER, spustim direkt kuzlo po tleh ....

Philipa
15-02-2012, 21:05
A tudi kakšen pameten igralec igra na tem serverju, da vem, če se splača registrirati?

Hvala za prijazen odgovor

LpS

OOOO, koga se bere!!!

Da so vašo svetost (ponovno) zamikali ti "vaški serverji", cccccc!!!! :O

Ne priporočam registracije! :grin:

Priporočam pa kako pijačko .... Bi bil že čas, da se spet vidimo. :grin:

Noriški brat
15-02-2012, 21:22
Pozdravljena Philipa oz. ...... :D

Tudi jaz si je ne priporočam vendar že dolgo nisem pritisnil 7 napadov v sekundi tako da me na veliko mika oz. gledam če je kakšen pameten igralec tu na serverju. Žal sem se registriral ampak lahko takoj zbrišem. Kolikor vem, je moj "dual" decembra imel Bauchfest ter s tem pijačko ampak sem ga takrat zaradi OI iger moral izpustiti.

Trenutno iščem iščem in se iščem pa tudi prave alinse ne najdem. Sem izgubljen zato tudi ponovno igram Travian, če se pa najdem pa brišem - tako preprosto :)

LpS

Philipa
15-02-2012, 22:00
Philipa oz. ena, ki ti je najbolj kravžljala živčke na reciva dveh serverjih :P

Tudi jaz sem prišla malček pogledat, ampak samo na forum, do igre mi še vedno ni, pogrešam pa našo staro klapo. BF je res bil davnega decembra, ampak je že skrajni čas za kakega Avšiča, da se vsaj za naslednji BF zmenimo. :D

No, bolje, da se midva preseliva na pvt, čeprav je res, da je ta forumček nekam mrtev, tako da malo rumenega tiska ne more preveč škoditi.

Igralkam in igralcem s4 pa želim lepo igro, polno preobratov in zanimivih bitk!

Pozdravček od nekdanje travian zasvojenke!

Noriški brat
15-02-2012, 22:19
Poznal sem neko "dekletce", ki je na forumu imelo v imenu Philipa dva pp :D

BF klapa to pa je bil profesionalizem :D. Ker zadnje čase ni nič od BF klape sva z "bauchom" prišla na ta server, da narediva BF2 klapo in s tem nove nepozamna srečanja. tako da se tukaj na tem serverju iščejo tako rekoč vaše zamenjave.

Tako da se naslednji teden začne avdicija, oz. bo creep odpru temo z naslovom: Bauchfest ima talent.

Gospod Avšiča mi je prepovedal vstop, taka da... dolga zgodba v kateri sem jaz protagonist.

Jaz sem se naučil da lahko igram tudi brez sodelovanja v vodstvu - zato sem se tudi registriral da to dokažem, lahko pa še dodam, da aliansa v kateri sem trenutno nima pojma in bi jaz moral voditi - ups.

Lep pozdrav od zasvojenca, ki je do pred par dnevi bil ozdravljen.

Spet bo potrebno ure in ure presedeti pri duhovnem terapevtu da me izvleče iz tega pekla.

LpS

Rudl
16-02-2012, 13:04
Lahko kdo malo opiše prejšno stanje s4 serverja?

Se kakšno ime alians ponavlja oz. kopira? Kdo koga ne prebavlja in kdo komu drva med gležnje poriva :) ???? So kakšni stari mački in prejšni akterji na serverju ali je ta server popolnoma premešan z igralci vseh serverjev zaradi verzije? ...

lp

Fire ruler
16-02-2012, 13:58
Lahko kdo malo opiše prejšno stanje s4 serverja?

Se kakšno ime alians ponavlja oz. kopira? Kdo koga ne prebavlja in kdo komu drva med gležnje poriva :) ???? So kakšni stari mački in prejšni akterji na serverju ali je ta server popolnoma premešan z igralci vseh serverjev zaradi verzije? ...
lp
večina igralcev iz prejšne si4 igramo na zdajšnem si1 :smile:

Noriški brat
16-02-2012, 14:25
večina igralcev iz prejšne si4 igramo na zdajšnem si1 :smile:

Sklepam da to pomeni, da ta si.4 ne bo dolgočasen ;)
Malce špikam da poživim forum :)

LpS

Fire ruler
16-02-2012, 14:27
Sklepam da to pomeni, da ta si.4 ne bo dolgočasen ;)
Malce špikam da poživim forum :)

LpS
Tako,kot prejšni zagotovo ne... tam je pač igralo premalo igralcev...

Crypto
16-02-2012, 14:55
Naj pride igrat en pameten, da bo naredil eno pametno alianso :) Sedaj so se že vsi povezali v NAPe in zavezništva... :S

Noriški brat
16-02-2012, 15:13
Naj pride igrat en pameten, da bo naredil eno pametno alianso :) Sedaj so se že vsi povezali v NAPe in zavezništva... :S

En pameten lahko pride igrati, vendar če gledamo alianso na način kot se gleda povprečni pop pri posamezni aliansi, je težko narediti pametno alianso če le ta vsebuje nekaj nespametnih igralcev ;)

Tisti ki je pameten baje igra nekje na SZdu - vsaj tako sem slišal.

LpS

Philipa
16-02-2012, 15:57
Tisti ki je pameten baje igra nekje na SZdu - vsaj tako sem slišal.

Ma kako si vedel, kje imam račun?!? :D :D :D
Presveti, jaz predlagam en server 1:3. Nekako tečno postane, če moraš zmago vedno deliti z zavezniki. :P
Si upaš? :P :P :P

Ti Crypto pa samo na Noriškega brata dovolj vztrajno pritiskaj, on ti bo zagotovo lahko izpolnil željo. :P Zna namreč ustanavljati samo zmagovalne alianse, slabo pa je to, da boš, če boš v njej igral, videl v povprečju vsaj 5x toliko rdečih mečkov kot bi jih sicer.

Noriški brat
16-02-2012, 16:07
Ma kako si vedel, kje imam račun?!? :D :D :D
Presveti, jaz predlagam en server 1:3. Nekako tečno postane, če moraš zmago vedno deliti z zavezniki. :P
Si upaš? :P :P :P

Ti Crypto pa samo na Noriškega brata dovolj vztrajno pritiskaj, on ti bo zagotovo lahko izpolnil željo. :P Zna namreč ustanavljati samo zmagovalne alianse, slabo pa je to, da boš, če boš v njej igral, videl v povprečju vsaj 5x toliko rdečih mečkov kot bi jih sicer.

Čutil sem pozitivno energijo v tistem sektorju. Drugje vlada tema, tudi v tistem sektorju kjer sem sam, zato iščem luč v temi. Jaz se vidim samo v vlogi motivatorja aka Smiljan Mori - motiviral povprečne igralce, da se dvignejo nad povprečjem in postanejo voditelji, ki jih bodo opevali, ljubili ter sovražili.

Zanimivo je to da nisem dobil še nobenega povabila v alianso, kar pomeni da sem izven forme - zgleda da bom moral v profil napisati da imam veliko prijateljev, kateri so pod mojo zaščito in obratno ter še nekaj o moji mrtvi podgani in bodo vabila kar deževala.

Baje spucek igra nekje na JVdu. Sem to prav slišal?

LpS

Rudl
16-02-2012, 16:15
Naj pride igrat en pameten, da bo naredil eno pametno alianso :smile: Sedaj so se že vsi povezali v NAPe in zavezništva... :S

Prvi dve aliansi na serverju nimata zav. torej apeliraš na POWER alianse ?

p.s. Si na +/+ koordinatah ?

E...je težko narediti pametno alianso če le ta vsebuje nekaj nespametnih igralcev ;)

LpS

bravo bravo :)

Philipa
16-02-2012, 16:31
Čutil sem pozitivno energijo v tistem sektorju. Drugje vlada tema, tudi v tistem sektorju kjer sem sam, zato iščem luč v temi. Jaz se vidim samo v vlogi motivatorja aka Smiljan Mori - motiviral povprečne igralce, da se dvignejo nad povprečjem in postanejo voditelji, ki jih bodo opevali, ljubili ter sovražili.
Hahaha! Vidim, da je tvoja duhovnost (ponovno) na zavidljivo visoki ravni. Lahko bi rekli, da sega že čez rob, ker jo želiš tako nesebično deliti z drugimi. :D Vloga motivatorja, mentorja in učitelja bi ti vsekakor pristajala. Pravijo, da je dober učitelj tisti, ki ga njegov učenec v znanju preseže, tako da tvoja naloga nikakor ne bo enostavna. Bodi previden torej, ko izbiraš svojega Velikega naslednika! ;)

Zanimivo je to da nisem dobil še nobenega povabila v alianso, kar pomeni da sem izven forme - zgleda da bom moral v profil napisati da imam veliko prijateljev, kateri so pod mojo zaščito in obratno ter še nekaj o moji mrtvi podgani in bodo vabila kar deževala.
Ja, ti se kar razpiši ... Prazni profili človeka nekako ne pritegnejo. Dodaj tem opisom in popisom tudi kakšno grožnjo v stilu: "Kdor me napadne, ga bo moj prijatelj /navedi prvega po pop./ sesul." S takim profilom bodo ponudbe za vstop v kvalitetne in perspektivne alianCe kar deževale.

Baje spucek igra nekje na JVdu. Sem to prav slišal?
Ne, to žal ne bo držalo, Spucek je moj dual, samo da tega še ne ve ... Veš kako je?! Meni v travianu manjka samo še lovorika prvega napadalca, njemu pa, da jo doseže s Tevtoni, tako da je ta kombinacija seveda nekaj samoumevnega. :D

Noriški brat
16-02-2012, 16:37
Pravkar dobil povabilo v ally in jo z veseljem sprejemam. zahvalil bi se velikodušnemu voditelju ki me je sprejel in mu sporočam da ga ne bom razočaral. Forum zelo dobro deluje za samopromocijo, tako da ga priporočam tudi vsem ki ste farme in to ne želite biti.

Jaz bi pa rad osvojil naslov simčkarja ali vsaj med top3 - upam da Integrator ne špila :D
Jaz bom potem Spucka najel za sitterja da bom zraven še vsaj drugi napadalec in mogoče tudi top branilec če me npr. ti napadeš :)

LpS

Crypto
16-02-2012, 19:24
Vidva,sta, kot kaže primeren materijal za server... ;) Verjetno, če sta vsak na svoji strani...In verjetno ne bi bilo dobro priti vmes...

Noriški brat
16-02-2012, 19:26
Katero alianso je treba že uničiti, da si nekje zacahnem in ko pride pravi čas da se naredi akcija na njih. Trenutno sem dovzeten do želja uporabnikov tega foruma, jutri pa je že nov dan in drugačno razpoloženje.

Hvala

LpS

Touch of death
16-02-2012, 20:05
še lep pozdrav iz moje strani, ... pa velik dobrih akcij želim vsem skup, ... :)

Pl4yAAAA
16-02-2012, 20:22
še lep pozdrav iz moje strani, ... pa velik dobrih akcij želim vsem skup, ... :)

Lp Touch of death :)

Crypto
16-02-2012, 20:26
Katero alianso je treba že uničiti, da si nekje zacahnem in ko pride pravi čas da se naredi akcija na njih. Trenutno sem dovzeten do želja uporabnikov tega foruma, jutri pa je že nov dan in drugačno razpoloženje.

Hvala

LpS

Ja katero koli. Sedaj mislim, da je še prezgodaj da bi se lahko pogovarjali o potencialnih, dobrih, aliansah.

Rudl
16-02-2012, 22:25
Ja katero koli. Sedaj mislim, da je še prezgodaj da bi se lahko pogovarjali o potencialnih, dobrih, aliansah.

folk pa že o krilih sanja itd. :D

Še ene 3 tedne, da lahko začnemo govoriti o pravih aliansah ?

Crypto
16-02-2012, 22:27
folk pa že o krilih sanja itd. :D

Še ene 3 tedne, da lahko začnemo govoriti o pravih aliansah ?

Če bo šlo tako naprej še pol leta...Mogoče je ena ally, da bi človek lahko rekel:"Iz te pa bo nekaj!" :)

Noriški brat
16-02-2012, 22:31
Če bo šlo tako naprej še pol leta...Mogoče je ena ally, da bi človek lahko rekel:"Iz te pa bo nekaj!" :)

Upam da misliš na ally, katere član sem danes tudi sam postal. Lahko napišeš ime ally da vidiva če sva na isti val. dol.

LpS

p.s. upam da bo forum zaživel - upam

Touch of death
16-02-2012, 22:34
... verjetno si nas mislu, ... :)

Crypto
16-02-2012, 22:41
Mislil sem RIP ali pa mogoče P®C :) Obe mi delujejo dosti resne, in ne mislijo, da bodo izpadli še bolj resni če si bodo nabrali dosti zavezništev.

P.S.: Ne me požrt, če se slučajno kdo ne strinja! :)

Touch of death
16-02-2012, 22:53
ena z overdosom druga pa z rudlom na čelu? Perspektivno, ni kaj, ... :)

Noriški brat
16-02-2012, 22:53
Mislil sem RIP ali pa mogoče P®C :) Obe mi delujejo dosti resne, in ne mislijo, da bodo izpadli še bolj resni če si bodo nabrali dosti zavezništev.

P.S.: Ne me požrt, če se slučajno kdo ne strinja! :)

Ko sem videl, da moje alianse ni med resnimi, me je postalo kar malce strah in sem izgubil voljo do igranja. Zakaj so resne alianse vedno na napačnih kvadrantih. Me zanima katera od resnih alians je močnejša RIP (legendarno ime še iz časov preden so sploh prišli si. serverji na sceno - igrali so na takratnem com.7 če se ne motim) ali aliansa PRedatorjev, za katero pa sam prvič slišim ampak verjamem da so pravi mali plenilci.

Ali bosta ti dve aliansi postali zaveznici ali nasprotni? to bomo verjetno zvedeli čez nekaj mesecev ali pa po oglasih - nikoli ne veš.

LpS

Crypto
16-02-2012, 22:58
Ko sem videl, da moje alianse ni med resnimi, me je postalo kar malce strah in sem izgubil voljo do igranja. Zakaj so resne alianse vedno na napačnih kvadrantih. Me zanima katera od resnih alians je močnejša RIP (legendarno ime še iz časov preden so sploh prišli si. serverji na sceno - igrali so na takratnem com.7 če se ne motim) ali aliansa PRedatorjev, za katero pa sam prvič slišim ampak verjamem da so pravi mali plenilci.

Ali bosta ti dve aliansi postali zaveznici ali nasprotni? to bomo verjetno zvedeli čez nekaj mesecev ali pa po oglasih - nikoli ne veš.

LpS

Hmm...Čez nekaj mesecev :) Če te to kaj tolaži, tudi svoje alianse nisem napisal med resne...(Odgovarjam na sarkazem :))
KAr se pa tiče zavezništva med njima ali vojna...Vrjetno prvo...To je "nova moda" serverja. :D

Touch of death
16-02-2012, 23:01
To je moda že zadnjih nekaj serverjev, ... :) Ljudje so pač pacifistični postali, ... noben se nebi več vojskoval, ... . Zdej so se vsi v diplomacijo vrgel, ... na vojskovanje pa pozabili, ...

Noriški brat
16-02-2012, 23:04
Hmm...Čez nekaj mesecev :) Če te to kaj tolaži, tudi svoje alianse nisem napisal med resne...(Odgovarjam na sarkazem :))
KAr se pa tiče zavezništva med njima ali vojna...Vrjetno prvo...To je "nova moda" serverja. :D

Obstaja verjetnost da sva v isti aliansi pa tega ne veva :)

Počakajmo na artefakte pa bomo videli, takrat se pričnejo kresati iskrice, če bom pa do takrat še igral, bom pa tukaj nedolžno "stal" in prilival olje na...

LpS

p.s. rezerviram mali artefakt za špranje - upam da se ne boste takoj vsi zagrebli za njih

Crypto
16-02-2012, 23:07
To je moda že zadnjih nekaj serverjev, ... :) Ljudje so pač pacifistični postali, ... noben se nebi več vojskoval, ... . Zdej so se vsi v diplomacijo vrgel, ... na vojskovanje pa pozabili, ...

Ja...Samo glede na to, da se mi zdi, da je manj starih igralcev, bi se lahko kaj spremenilo! Naredi naj se ena konkretna ally na eni strani, ne pa 3 različne, med sabo pa so v zavezništvu. Ena stran naj drži skupaj proti drugi strani. Na koncu pa naj se združijo, če se že morajo! ;)

Obstaja verjetnost da sva v isti aliansi pa tega ne veva :)

Počakajmo na artefakte pa bomo videli, takrat se pričnejo kresati iskrice, če bom pa do takrat še igral, bom pa tukaj nedolžno "stal" in prilival olje na...

LpS

p.s. rezerviram mali artefakt za špranje - upam da se ne boste takoj vsi zagrebli za njih

Bi znalo biti, da sva v isti ally.

Bom malo firbcal: S kom ste v zavezništvu? :)

Noriški brat
16-02-2012, 23:18
Bi znalo biti, da sva v isti ally.

Bom malo firbcal: S kom ste v zavezništvu? :)

Odvisno na katero zavezništvo misliš: na skrivno ali uradno
Uradano ni zavezništva z nobenim, skrivno pa smo skoraj z vsemi (skoraj - zato ker so pogajanja z parimi še v teku) razen z alianso TG-TS - nekdo pač more čutiti našo jezo in na nekoga bo treba poslati 7 v sekundi.

LpS

Crypto
16-02-2012, 23:21
Odvisno na katero zavezništvo misliš: na skrivno ali uradno
Uradano ni zavezništva z nobenim, skrivno pa smo skoraj z vsemi (skoraj zato ker so pogajanja z parimi še v teku) razen z alianso TG-TS - nekdo pač more čutiti našo jezo in na nekoga bo treba poslati 7 v sekundi.

LpS

Potem sva spet lahko v isti ally :)
Pa misliš, da če bi se dalo skleniti zavezništvo z TG-TS, da ga nebi? Saj, konec koncev je tudi MH, sam človek - lahko ga zajame nova modna muha :)

Noriški brat
16-02-2012, 23:25
Potem sva spet lahko v isti ally :)
Pa misliš, da če bi se dalo skleniti zavezništvo z TG-TS, da ga nebi? Saj, konec koncev je tudi MH, sam človek - lahko ga zajame nova modna muha :)

Mogoče bi bilo lažje ugotoviti, če povem par značilnosti alianse v kateri sem: ima najboljše vodstvo, najbolje je organizirana, ima najtrdneja obzidja, najbolj pozitivno naravnane člane ter dva vohuna.

LpS

p.s. upam da si nisem preveč dovolil in prepromoviral svoje alianse

Crypto
16-02-2012, 23:28
Mogoče bi bilo lažje ugotoviti, če povem par značilnosti alianse v kateri sem: ima najboljše vodstvo, najbolje je organizirana, ima najtrdneja obzidja, najbolj pozitivno naravnane člane ter dva vohuna.

LpS

p.s. upam da si nisem preveč dovolil in prepromoviral svoje alianse

Aha...Po tem sodeč si lahko v katerikoli aliansi na serverju. Razen v TG-TS seveda, ampak samo zato, ker je v tej ally samo en član in ne moreta biti dva vohuna :) Še kaj povej..

Noriški brat
16-02-2012, 23:41
Aha...Po tem sodeč si lahko v katerikoli aliansi na serverju. Razen v TG-TS seveda, ampak samo zato, ker je v tej ally samo en član in ne moreta biti dva vohuna :) Še kaj povej..

V aliansko so me sprejeli zato, ker sem v kandidaturi za članstvo zapisal, da imam rad dolge nočne sprehode ob plaži, italijansko hrano, ter indijsko glasbo.
Ko je vodja ugotovil da poslušam indijsko glasbo me je vprašal: "Igralec ali poznaš tudi indijski jezik, saj bi nam nekdo s takim znanjem zelo prav prišel. Na svetu živi okoli 12% indijcev in je kar velika možnost, da se nekdo od njih registrira na naš server in bi ga potem lahko mi lobirali, saj bi imeli nekoga, ki bi ga lahko vodil."
Odgovoril sem "DA"
Vodja je nato napisal: "Sprejet si."

Tako sem prišel v najboljšo ally.

LpS

Fire ruler
16-02-2012, 23:45
V aliansko so me sprejeli zato, ker sem v kandidaturi za članstvo zapisal, da imam rad dolge nočne sprehode ob plaži, italijansko hrano, ter indijsko glasbo.
Ko je vodja ugotovil da poslušam indijsko glasbo me je vprašal: "Igralec ali poznaš tudi indijski jezik, saj bi nam nekdo s takim znanjem zelo prav prišel. Na svetu živi okoli 12% indijcev in je kar velika možnost, da se nekdo od njih registrira na naš server in bi ga potem lahko mi lobirali, saj bi imeli nekoga, ki bi ga lahko vodil."
Odgovoril sem "DA"

LpS
Mene pa nihče ni hotel, zato morem sam svojo naredit :sad: ahja več hrane za strelce :grin:

Crypto
16-02-2012, 23:48
Odgovoril sem "DA"

LpS

Hmm, vaš vodja ima smisel za humor. Že nisva v isti ally - sedaj sem 100%! No, nič hudega. Ko bi bli vsi taki, bi bilo velik lepše igrati, ne pa vsi: koliko vojske imaš?, koga poznaš, koga ne poznaš? itd. Saj veš kako je! :D

Mene pa nihče ni hotel, zato morem sam svojo naredit :sad: ahja več hrane za strelce :grin:

Hja, ne znaš indijsko... :D

Noriški brat
16-02-2012, 23:54
Hmm, vaš vodja ima smisel za humor. Že nisva v isti ally - sedaj sem 100%! No, nič hudega. Ko bi bli vsi taki, bi bilo velik lepše igrati, ne pa vsi: koliko vojske imaš?, koga poznaš, koga ne poznaš? itd. Saj veš kako je! :D

Hja, ne znaš indijsko... :D

Moram tudi priznati, da me je znanje indijskega jezika res rešilo, saj nisem imel niti enega vojačka. Fire ruler ko ustanoviš svojo ally, ti bomo v roku treh dneh poslali diplomatsko noto z naslovom "tiho zavezništvo" - skupaj smo močnejši :)

LpS

Fire ruler
16-02-2012, 23:55
Moram tudi priznati, da me je znanje indijskega jezika res rešilo, saj nisem imel niti enega vojačka. Fire ruler ko ustanoviš svojo ally, ti bomo v roku treh dneh poslali diplomatsko noto z naslovom "tiho zavezništvo" - skupaj smo močnejši :)

LpS
Glede nato,da sem jo že, pričakujem kmalu,da se oglasite ;)

Crypto
17-02-2012, 00:00
Saj ti je že ponudil! Kasneje bodo samo še formalnosti. :):D

Rudl
17-02-2012, 09:39
ena z overdosom druga pa z rudlom na čelu? Perspektivno, ni kaj, ... :smile:

kje pa se ti nahajaš, da vidim še tvojo perpektivo.. :) ?

LpS

Vsako namigovanje je trenutno še preuranjeno! :)

KAr se pa tiče zavezništva med njima ali vojna...Vrjetno prvo...To je "nova moda" serverja. :grin:

Moda tega serverja je/bo biti vedno v vrhu med napadalci in kako naj to človek doseže, če bo v zav. z celotnim serverjem ?

p.s. Je pa dejstvo, da z U alianso PRC nikoli ne bo ;)

Tudi DMN je na dobri poti saj hodi po našem zeljniku in ustanavlja krilo na naših koordinatah kljub temu, da sem jim lepo razložil, da to razumem kot "grožnjo" :D

p.s. Načeloma bi jaz želel 4 samostojne strani brez zavezništev a narava ljudi tega ne pusti in se prej ali slej dva združila, kar prisili nasprotno stran v isto kontra dejanje.

veš ti nihče ne brani, da ustanoviš svojo alianso in začneš z svojim mišlenjem voditi ... najlažje je pa kritizirati druge, ki morajo v prvi vrsti gledati za skupno dobro vseh članov in se prilagajati danim situacijam neglede na lastne interese in želje ;)

Crypto
17-02-2012, 10:12
Tudi DMN je na dobri poti saj hodi po našem zeljniku in ustanavlja krilo na naših koordinatah kljub temu, da sem jim lepo razložil, da to razumem kot "grožnjo" :D

DNM bo itak delal po svoje. Sem imel že kar nekaj preglevic z njihovim vodjo. Ne moreš verjeti kaj vse slišiš :) No, vseeno, taki znajo uspeti.

Rudl
17-02-2012, 10:25
DNM bo itak delal po svoje. Sem imel že kar nekaj preglevic z njihovim vodjo. Ne moreš verjeti kaj vse slišiš :) No, vseeno, taki znajo uspeti.

:) velka ušesa...

Njihova ponudba je bila super ;) Spremeni ime, izgubi integriteto, prilagajaj se drugemu ... Ob tej priliki tudi Jaz ponujam vsem ostalim aliansam ponudbo :p

Crypto
17-02-2012, 11:29
:) velka ušesa...

Njihova ponudba je bila super ;) Spremeni ime, izgubi integriteto, prilagajaj se drugemu ... Ob tej priliki tudi Jaz ponujam vsem ostalim aliansam ponudbo :p

Velika ušesa ali pa veliko govoric. Hmmm...Mislim, da je bilo slednje :) Govoriti o njihovi ponudbi se mi pa zdi brezveze :D

Rudl
17-02-2012, 12:33
Velika ušesa ali pa veliko govoric. Hmmm...Mislim, da je bilo slednje :) Govoriti o njihovi ponudbi se mi pa zdi brezveze :D

deinformacija je lahko tudi koristna, če jo le znaš v svoj prid obrniti :)

Noriški brat
17-02-2012, 14:37
Nekaj moram še povedati: Naša aliansa ima najboljše ime - če njihovo ime ne bi bilo za mene tako originalno in všečno, bi s 50,2% lahko trdil, da bi igral nekje drugje, mogoče tudi pri Ujih :)

LpS

Pl4yAAAA
17-02-2012, 21:13
Opa Fire ruler nabira člane :o :D

Fire ruler
17-02-2012, 21:47
Opa Fire ruler nabira člane :o :D
RIP mi gredo na ... :)

Noriški brat
17-02-2012, 22:04
RIP mi gredo na ... :)

... smeh? Je to pravilni odgovor, jaz dobim glede RIPa tako asociacijo.

LpS

Fire ruler
18-02-2012, 03:06
... smeh? Je to pravilni odgovor, jaz dobim glede RIPa tako asociacijo.

LpS
Me je njihov vodja kontaktiral :) pa sem ugotovil,da ni isti kot na s3 in se lepo razumemo :)

Pl4yAAAA
18-02-2012, 09:28
Me je njihov vodja kontaktiral :) pa sem ugotovil,da ni isti kot na s3 in se lepo razumemo :)

Saj ti že cel čas pravim to :D

Fire ruler
18-02-2012, 09:41
Saj ti že cel čas pravim to :D
sej ti imaš vedno prav :)

Noriški brat
18-02-2012, 10:03

RIPovci bodo tako ali tako zmagali, tako da bi bilo dobro, da vsi čimprej postanemo njihovi prijatelji in kdor še ni naj jim nemudoma pošlje ponudbo za zavezništvo dokler ne bo prepozno, število zavezniških alians so omejili le na 11.

LpS

Philipa
18-02-2012, 12:00
Noričan, bodimo realni! RIP nimajo nobene možnosti, kljub svojim enajstim zaveznikom. Definitivno bo zmagal U! Misliš, da bi me vzeli v svojo alianso? Žal ne izpolnjujem nobenih pogojev, ampak upanje ostaja ... :cry:

Noriški brat
18-02-2012, 12:06
Noričan, bodimo realni! RIP nimajo nobene možnosti, kljub svojim enajstim zaveznikom. Definitivno bo zmagal U! Misliš, da bi me vzeli v svojo alianso? Žal ne izpolnjujem nobenih pogojev, ampak upanje ostaja ... :cry:

Važno je da ima U v RIP že 2,5 vohunov in 3 famre - drugi so samo potencialne farme U alianse. Trenutno U rabi še enga vohuna pri predatorjih, tako da se probaj njim pridružiti in upanje za kasnejšo pridružitev ostaja.

Jaz upam da zmagamo - meni samo zmaga nekaj pomeni, če bi kakorkoli drugače mislil bi bil poraženec v mislih in besedah in...

LpS

Philipa
18-02-2012, 12:14
Ej Noričan, tebi pa delajo možgančki! Super ideja, bom pisala Predatorjem. Upam, da ne bodo spregledali moje prave namere. :/
Ker si tako dobro informiran, me zanima še, če imamo tudi kakšnega vohuna pri WSP-jih. Najbrž bi bilo tudi to koristno ... :)

Rudl
18-02-2012, 13:30
Važno je da ima U v RIP že 2,5 vohunov in 3 famre - drugi so samo potencialne farme U alianse. Trenutno U rabi še enga vohuna pri predatorjih, tako da se probaj njim pridružiti in upanje za kasnejšo pridružitev ostaja.

Jaz upam da zmagamo - meni samo zmaga nekaj pomeni, če bi kakorkoli drugače mislil bi bil poraženec v mislih in besedah in...

LpS

"Pozdravljeni soigralci in soigralke,

Zbrali smo se tisti, ki smo dokaj blizu eden drugemu, se pravi čisto blizu centra ... "

Če ga imajo predatorji naj ga pa imajo še Ujevci ;)

.X.
18-02-2012, 14:28
"Pozdravljeni soigralci in soigralke,

Zbrali smo se tisti, ki smo dokaj blizu eden drugemu, se pravi čisto blizu centra ... "

Če ga imajo predatorji naj ga pa imajo še Ujevci ;) Rudl opasan :) C&A 1 tarca U-jevcev :)

Rudl prien bodi :)

Pl4yAAAA
18-02-2012, 14:35
Rudl opasan :) C&A 1 tarca U-jevcev :)

Rudl prien bodi :)

C&A je Rudl? :D

Rudl
18-02-2012, 16:21
C&A je Rudl? :D

Ne :)

Jaz sem trenutno v U aliansi, nahajm se med top napadalci skupaj z štirimi sočlani, kaj več pa ne upam povedati :)

Če potrebuješ kakšno info. ali kdorkoli drug o tej aliansi naj mi piše tu na ZS pa Vam z veseljem pomagam :)

lp

Noriški brat
18-02-2012, 16:29
Ej Noričan, tebi pa delajo možgančki! Super ideja, bom pisala Predatorjem. Upam, da ne bodo spregledali moje prave namere. :/
Ker si tako dobro informiran, me zanima še, če imamo tudi kakšnega vohuna pri WSP-jih. Najbrž bi bilo tudi to koristno ... :)

Pri WSP-jih še nimamo vohuna, saj jih podcenjujemo, morajo dobiti malce več popa in imati vsaj 2 top 10 roparja pa bodo tudi oni fasali vohuna - pač niste grožnja.

Glede rudla bom pa tako napisal on je pod mojo zaščito in če ga kdo napade bo odgovarjal meni.

LpS

p.s. rad grozim

Crypto
18-02-2012, 16:33
Ne :)

Jaz sem trenutno v U aliansi, nahajm se med top napadalci skupaj z štirimi sočlani, kaj več pa ne upam povedati :)

Potem sva že dva :)

.X.
18-02-2012, 16:35
Pri WSP-jih še nimamo vohuna, saj jih podcenjujemo, morajo dobiti malce več popa in imati vsaj 2 top 10 roparja pa bodo tudi oni fasali vohuna - pač niste grožnja.

Glede rudla bom pa tako napisal on je pod mojo zaščito in če ga kdo napade bo odgovarjal meni.

LpS

p.s. rad grozim Rudl je pod zascito vedno nekih x igralcev tako da tvoja groznja ne ustvarja problemov ;)

Philipa
18-02-2012, 16:40
Rudl je pod zascito vedno nekih x igralcev tako da tvoja groznja ne ustvarja problemov ;)
Na tej točki se zastavi vprašanje, kdo je v resnici x igralec ... Jaz bi prej to trdila zate kot za Noričana.

Kaj pa če je lahko glaž na pol poln in na pol prazen hkrati? :O

Crypto
18-02-2012, 16:46
Na tej točki se zastavi vprašanje, kdo je v resnici x igralec ... Jaz bi prej to trdila zate kot za Noričana.

Kaj pa če je lahko glaž na pol poln in na pol prazen hkrati? :O
Meni se zdi, da smo zaenkrat vsi, bolj ali manj, x igralci! :)

Noriški brat
18-02-2012, 16:50
Rudl je pod zascito vedno nekih x igralcev tako da tvoja groznja ne ustvarja problemov ;)

To bom vzel pa kot osebno žaljivko :(
Zelo si nesramen, to pa res ni bilo lepo od tebe - to ti pa zamerim :(

LpS

Philipa
18-02-2012, 16:58
Meni se zdi, da smo zaenkrat vsi, bolj ali manj, x igralci! :)

Protestiram! Jaz ne bi bila x igralka, ker te črke v sln. nimamo, bom raje žnj igralka! :D

Crypto
18-02-2012, 17:01
Hehe, moram priznati, da se žnj res nekoliko lepše sliši...Upam, da se čim hitreje razkrijemo :)

Rudl
18-02-2012, 17:06
Potem sva že dva :)

Dva, ki bova morala kmalu poiskati novo alianso :D

To bom vzel pa kot osebno žaljivko :sad:
Zelo si nesramen, to pa res ni bilo lepo od tebe - to ti pa zamerim :sad:

LpS

Jutri te pričakujem na top lestvici napadalcev :D

Protestiram! Jaz ne bi bila x igralka, ker te črke v sln. nimamo, bom raje žnj igralka! :grin:

predlagam ti črko Đ :D

Philipa
18-02-2012, 17:09
Hehe, moram priznati, da se žnj res nekoliko lepše sliši...Upam, da se čim hitreje razkrijemo :)

Ti Crypto si mi pa všeč! Že vidim, da si moj tip igralca - marsikaj se da doseči z dobro voljo in pozitivnim pogledom na svet! Čestitke!

Jaz tudi komaj čakam, da se razkrijete. Jaz se bom takoj, ko izvem, kateri račun igram. :S

predlagam ti črko Đ http://forum.travian.si/images/smilies/icon_biggrin.gif
A,B,C,Č,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,R,S,Š,T,U,V,Z,Ž
Kje pa je Đ??? :-o:-o:o
Rudl, takoj zapusti Travian in se vrni v 1. razred!

Noriški brat
18-02-2012, 17:09

Jaz se ne bom razkril, razen če me razkrije naš vodja - bojim se, da bi po razkritju moral res napisati par akcij na predatorje in Uje da bi zadovoljiv apetite svojih navijačev. Kar se pa tiče žnj igralcev bom pa rekel samo to, da je vsak žnj igralec na začetku serverja - za kaj več boš moral pa pisati napadalne akcije kjer bo padlo vsaj 20 suportov in 10 metropol v enem dnevu, že naslednji dan pa boš moral nastaviti 20 bunkarjev v naseljih in pri tem ujeti vsaj 10 nasprotnikovih vojsk. Do takrat si pa samo en žnj igralec, ki ropa in ropa ter s tem dela sam sebi preveč dela dokler nekje ne pade v zasedo in potem briše.

LpS

p..- želim si biti žnj igralec

Crypto
18-02-2012, 17:13
Ti Crypto si mi pa všeč! Že vidim, da si moj tip igralca - marsikaj se da doseči z dobro voljo in pozitivnim pogledom na svet! Čestitke!

Jaz tudi komaj čakam, da se razkrijete. Jaz se bom takoj, ko izvem, kateri račun igram. :S
Zakaj ne bi bil potitiven? Je lažje :)

Jaz se ne bom razkril, razen če me razkrije naš vodja - bojim se, da bi po razkritju moral res napisati par akcij na predatorje in Uje da bi zadovoljiv apetite svojih navijačev. Kar se pa tiče žnj igralcev bom pa rekel samo to, da je vsak žnj igralec na začetku serverja - za kaj več boš moral pa pisati napadalne akcije kjer bo padlo vsaj 20 suportov in 10 metropol v enem dnevu, že naslednji dan pa boš moral nastaviti 20 bunkarjev v naseljih in pri tem ujeti vsaj 10 nasprotnikovih vojsk. Do takrat si pa samo en žnj igralec, ki ropa in ropa ter s tem dela sam sebi preveč dela dokler nekje ne pade v zasedo in potem briše.

LpS

p..- želim si biti žnj igralec

Dobrodošel v kupino žnj-jev :)

Noriški brat
18-02-2012, 17:20
Jutri te pričakujem na top lestvici napadalcev :D

Boš moral še počakati, saj mi je neki igralec pod nickom krastač včeraj ujel vso vojsko doma, kajti vojske nikoli ne umikam - osebna filozofija mi tega ne dovoli - bojujem se do zadnjega moža.

LpS

Philipa
18-02-2012, 17:25
vojske nikoli ne umikam - osebna filozofija mi tega ne dovoli - bojujem se do zadnjega moža.

LpS
To so prava načela! Hrbtenica je važna! Takšne lastnosti bi potreboval vsak žnj igralec! Bravo!

Noriški brat
18-02-2012, 17:28
To so prava načela! Hrbtenica je važna! Takšne lastnosti bi potreboval vsak žnj igralec! Bravo!

Hrbtenica me je danes stala - namesto da bi ga žuriral danes pri Bauchu, gradim špranje, saj sem trenutno zelo donosna farma - še dobro da marsikdo ne ve mojega nicka.

LpS

Crypto
18-02-2012, 17:29
Samo koliko časa bi uspelo ohranjati tako hrbtenico, preden se izgubi volja? Do igranja mislim?:)

Philipa
18-02-2012, 17:39
Kupiš še kosmodisk, ko pa še ta ne pomaga več, potem si pa tako za v penzijo, da ne rečem kaj gršega!
Važno je na koncu reči: "Bilo je lepo, dokler je trajalo!" :p Grenkemu priokusu tega reka pa priliješ vodo in CO2, da dobiš tonik, dodaš še malo gina in je super za popit in pozabit! :cool:

Herbicid
18-02-2012, 17:53
Lepo pozdravljeni,

Da se še jaz oglasim tukaj. Server se je komaj pričel in težko je napovedati kdo bo zmagal. Veliko jih namiguje da bomo RIPovci zmagali oz. pometli z ostalimi vendar moram pojamrati, da to ne bo tako lahko. Jaz osebno dajem prednost alianci Predator Comppany ter alianci U, saj trdim da so trenutno najbolj željni uspeha, tako da vračam žogico vam.

Hvala za pozornost

only god can judge us

Pl4yAAAA
18-02-2012, 17:55
Lepo pozdravljeni,

Da se še jaz oglasim tukaj. Server se je komaj pričel in težko je napovedati kdo bo zmagal. Veliko jih namiguje da bomo RIPovci zmagali oz. pometli z ostalimi vendar moram pojamrati, da to ne bo tako lahko. Jaz osebno dajem prednost alianci Predator Comppany ter alianci U, saj trdim da so trenutno najbolj željni uspeha, tako da vračam žogico vam.

Hvala za pozornost

only god can judge us

Stavim da čez 12 mesecov ne bo niti ene od teh allians več :) Tako da je nesmiselno že na začetku napovedovati zmagovalca, ker se bo vse še 6x spremenilo.

Lp

Philipa
18-02-2012, 18:00
Stavim da čez 12 mesecov ne bo niti ene od teh allians več :) Tako da je nesmiselno že na začetku napovedovati zmagovalca, ker se bo vse še 6x spremenilo.

Lp

Enako sem želela napisati sama. Napovedujem njihov neslavni konec najkasneje do prihoda artefakov!

Herbicid
18-02-2012, 18:00

Lp

To pa ni res. Imam prijatelja, ki se ukvarja z astrologijo in ko sem mu povedal vse osebne podatke mi je lahko glede na astrološko karto napovedal, da če bom ustvaril alianco na si.4 strežniku ob določenem dnevu, da bo ta alianca zmagovalna. Tako da ti vračam rokavico.

only god can judge us

.X.
18-02-2012, 18:02

Lpu bomo defenitivno spremenili ime :) RDNN Rudl D***a nanas! :p

se zadnic smo se javili tu*!Lp

Philipa
18-02-2012, 18:06
SMO?
Koliko ljudi pa je potrebnih, da napišejo 2 vrstici? :confused:

Noriški brat
18-02-2012, 18:10
SMO?

Isti igralec je na začetku igral tudi na takratnjem si.2 serverju, pa je zelo hitro brisal - tako da verjetno jih je več, saj nekdo čuva delete button.

LpS

.X.
18-02-2012, 18:12
Isti igralec je na začetku igral tudi na takratnjem si.2 serverju, pa je zelo hitro brisal - tako da verjetno jih je več, saj nekdo čuva delete button.

LpS Na s2 .x. ni bilo(nikogar od nas)tako da ne trosi neumnosti....nas ce si kje nasel:s1,s3,s4,s7,six*Drugje .x.-a ni bilo!

Noriški brat
18-02-2012, 18:19
Na s2 .x. ni bilo(nikogar od nas)tako da ne trosi neumnosti....nas ce si kje nasel:s1,s3,s4,s7,six*Drugje .x.-a ni bilo!

Sedaj je vprašanje ali bodo ostali igralci verjeli meni ali tebi (katerega imam tudi na skypu). Kot prvo jaz govorim zase, ti pa govoriš kakor zgleda za več igralcev in pogumno trdiš da nisi igral ali naredil račun (kakorkoli gledaš) na zadnjem 3.6 si.2 serverju (takrat sem nazadnje igral pod nickom Jurgen). Sam si napisal da se ne boste več oglašali - pa vidimo koliko tvoja beseda pomeni. Naj drugi odločijo :)

LpS

creep
18-02-2012, 18:23
951
Temper, temper...

Ps. mišljeno nasplošno, da ne bo kdo užaljen :>

Pl4yAAAA
18-02-2012, 18:24
To pa ni res. Imam prijatelja, ki se ukvarja z astrologijo in ko sem mu povedal vse osebne podatke mi je lahko glede na astrološko karto napovedal, da če bom ustvaril alianco na si.4 strežniku ob določenem dnevu, da bo ta alianca zmagovalna. Tako da ti vračam rokavico.

only god can judge us

(facepalm)

.X.
18-02-2012, 18:24
lol...s2 .x.ekipa(cika,edin,nerro)niso klikali...To pa kar ti trosis je meni vseno ali bodo vrjeli ali ne,ne skoduje meni ampak samo dokazuje kako se eni radi ubadate z drugimi ki ocitno z malo truda stvorijo kar je vasa zelja :)

Zdaj pa ce ima kdo kaj za vprasat lahko na nas acc..tu smo nedosegljivi

LP

Philipa
18-02-2012, 18:28

... in potem je fant, pardon, SO FANTJE, v slabe pol ure napisali še žnj postov!

Jp, VAŠA beseda ima težo!

Crypto
18-02-2012, 18:32
lol...s2 .x.ekipa(cika,edin,nerro)niso klikali...To pa kar ti trosis je meni vseno ali bodo vrjeli ali ne,ne skoduje meni ampak samo dokazuje kako se eni radi ubadate z drugimi ki ocitno z malo truda stvorijo kar je vasa zelja :)

LP

Pa vendar si še vedno dosegljiv ;)

... in potem je fant, pardon, SO FANTJE, v slabe pol ure napisali še žnj postov!

Jp, VAŠA beseda ima težo!

žnj ga zmaga :)

Noriški brat
18-02-2012, 18:36

LP

Ekipa mogoče ne, je pa nekdo od ekipe - zakaj tako mislim ali vem - zato ker je vaš princip "dela" enak kot na tistem serverju - kako pa to vem - boš moral oz. morali malce prevetriti vaso ally da take informacije ne bodo uhajale ven.
Me zanima koliko časa boste zmogli - stave že padajo - od vseh imam jaz še največ upanja v vas saj sem stavil tam nekje do 1. aprila ;)

LpS

p.s. najhuje je ko ti amater pametuje preko foruma - kvazi profesinalec za tiste ki ne vedo kaj pomeni amater

Rudl
18-02-2012, 18:40
Boš moral še počakati, saj mi je neki igralec pod nickom krastač včeraj ujel vso vojsko doma, kajti vojske nikoli ne umikam - osebna filozofija mi tega ne dovoli - bojujem se do zadnjega moža.

LpS

..se spomnim gods-a ko je s sekiram delal bunker in napadal :)

Stavim da čez 12 mesecov ne bo niti ene od teh allians več :smile: Tako da je nesmiselno že na začetku napovedovati zmagovalca, ker se bo vse še 6x spremenilo.

Lp

12 mesecev je res dolga doba :) Nikoli ne veš kaj se bo zgodilo. Tudi napovedati zmagovalca je nesmiselno, kajti vedno lahko nekdo kaj skriva ;)

Mi je pa vedno bolj všeč počasni server. Le navaditi sem se moral, da lahko vojska potuje tudi 4h v eno smer :) ..da všečne verzije spljoh ne omenjamo, malo sreče na začetku in fajne lokacije :D ...in potrplenje...

SMO?

http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-en-5c5a13585d3eed9efb0a256d9ea52b6b.html

Satisfied :D :p

Pl4yAAAA
18-02-2012, 18:46
..se spomnim gods-a ko je s sekiram delal bunker in napadal :)

12 mesecev je res dolga doba :) Nikoli ne veš kaj se bo zgodilo. Tudi napovedati zmagovalca je nesmiselno, kajti vedno lahko nekdo kaj skriva ;)

Mi je pa vedno bolj všeč počasni server. Le navaditi sem se moral, da lahko vojska potuje tudi 4h v eno smer :) ..da všečne verzije spljoh ne omenjamo, malo sreče na začetku in fajne lokacije :D ...in potrplenje...

http://www.grapheine.com/bombaytv/communication-en-5c5a13585d3eed9efb0a256d9ea52b6b.html

Satisfied :D :p

Jap, jst špilam ravno zaradi stare verzije (T3.6). Še tale server odigram nato pa se poslovim od traviana :)

Philipa
18-02-2012, 18:56
Rudl, sem zadovoljna!:oops:
Lepo si to prikazal. Realistično! :cool:

jazsemkdorko
18-02-2012, 19:29
Pravkar dobil povabilo v ally in jo z veseljem sprejemam. zahvalil bi se velikodušnemu voditelju ki me je sprejel in mu sporočam da ga ne bom razočaral. Forum zelo dobro deluje za samopromocijo, tako da ga priporočam tudi vsem ki ste farme in to ne želite biti.

Jaz bi pa rad osvojil naslov simčkarja ali vsaj med top3 - upam da Integrator ne špila :D
Jaz bom potem Spucka najel za sitterja da bom zraven še vsaj drugi napadalec in mogoče tudi top branilec če me npr. ti napadeš :)

LpSne morš bit--- so natarji prvi... simčki

Noriški brat
18-02-2012, 19:45
ne morš bit--- so natarji prvi... simčki

O Jazsemkdorkoli, daj pridi sem igrati, pa na JZ se registriraj :D

Natarji na 3.6 verziji še nikoli niso bili prvi - na T4 pa :)

LpS

p.s. nekemu X igralcu sem hotel nekaj odgovoriti na zasebno sporočilo pa mu ne morem saj ima poln inbox

casalux
18-02-2012, 20:21
Prav lepo je prebirat tole špikanje, ali če hočete tipanje terena in hkrati zamegljevanje
prave situacije. Se zabavam :D

No, saj priznam, vojaška strategija in politika sta izredno pomembni vrlini na travianu.
Mogoče celo bolj cenjeni kot 7 valov v sekundi ;).

Tako da upravičeno domnevam, da bo do katapultov jezik daleč najmočnejše orožje
na tem serverju. Za nekatere pa mogoče še kasneje :).

Dragi sotrpini, obstreljujte se še naprej. Dokler nihče ne uporablja z mendnarodnimi konvencijami
prepovedane municije, je vse skupaj prijetna popestritev serverja.

Iskreno upam , da bo na bojnem polju ravno tako pošten boj.

Veliko sreče vsem. Naj zmaga najboljši !!!!!

jazsemkdorko
18-02-2012, 21:49
O Jazsemkdorkoli, daj pridi sem igrati, pa na JZ se registriraj :D

Natarji na 3.6 verziji še nikoli niso bili prvi - na T4 pa :)

LpS

p.s. nekemu X igralcu sem hotel nekaj odgovoriti na zasebno sporočilo pa mu ne morem saj ima poln inboxdual me glih zadavi če se še na en server prijaviva... da o najinih babah niti ne bi govorili. sploh pa je na si2 trenutno hecno ko eden z zlato master napada s svojimi dodatnimi računi malo vseh... poštekal je da mu tam zgleda ovčice sledijo samo ker jih tepe in ko bo tepen... tudi ovčic ne bo... ne bavbavc baje... bom pa prebral kdaj kaj se tu napiše-pošteno povedano ne ravno pogrešamo T3.6.

Crypto
18-02-2012, 21:51
dual me glih zadavi če se še na en server prijaviva... da o najinih babah niti ne bi govorili

Če so babe taprave, vaju bosta pustili na miru! :)

jazsemkdorko
18-02-2012, 21:54
Če so babe taprave, vaju bosta pustili na miru! :) ja to ti praviš... cajt desanke je minil že veeeeeeeeeeeeeeeliko let. pa moja ni ravno klada tko da ...

Crypto
18-02-2012, 21:55
ja to ti praviš... cajt desanke je minil že veeeeeeeeeeeeeeeliko let. pa moja ni ravno klada tko da ...
Hehe, pol ga pa ne srat :)

Rudl
19-02-2012, 02:39
Jap, jst špilam ravno zaradi stare verzije (T3.6). Še tale server odigram nato pa se poslovim od traviana :smile:

hehe vso srečo :D

Rudl, sem zadovoljna!:oops:
Lepo si to prikazal. Realistično! :cool:

"...

Zaenkrat dovolj z moje strani,nadaljujem jutri ko pridem iz dopusta
Lp
.R. "
:o:D

..že pošiljamo 5h daleč vojsko :roll: Jooj počasi gre ta server, da ne omenjam kroničnega pomanjkanja žita :(

Philipa
19-02-2012, 11:07
Rudl, kolega pravi, da iščeš soigralko :)

Se lahko prijavim? :p

Rudl
19-02-2012, 13:52

Jaz iščem soplesalko :p:D

Komot! :)

Marelica
19-02-2012, 14:27

Obeee? :p :p
Rudl? :p

Saj še imaš lase na glavi ... :) midve sma pa tak pridni :p

Philipa
19-02-2012, 16:06
Ha ha, najbrž se je kolega zmotil in Rudl res sedaj išče samo še soplesalko, za soigralko pa je izbral tebe Marelica!
Super, super! Mislim, da tudi meni vloga soplesalke bolj ustreza, ker ponoči res najrajši spim. :D

Rudl
19-02-2012, 16:24
All day, all night ;) :D

Fire ruler
19-02-2012, 20:35
Mi lahko kdo pove zakaj sem šel strelce delat, če so vse farme prazne :S?

Philipa
19-02-2012, 20:37
Morda zato, da se nam lahko pohvališ, da imaš strelce? :confused:

Fire ruler
19-02-2012, 20:39
Morda zato, da se nam lahko pohvališ, da imaš strelce? :confused:
ne, verjetno sem upal,da naredim herojčeka pa lovim gorjačke... zdaj pa kot kaže ni surovin :D

Pl4yAAAA
19-02-2012, 20:41
ne, verjetno sem upal,da naredim herojčeka pa lovim gorjačke... zdaj pa kot kaže ni surovin :D

Kako vam kaj gre? :)

Fire ruler
19-02-2012, 21:13
Kako vam kaj gre? :)
Jaz si režem žile,ker sem nafarmal od 10 farmic točno 0 surovin :S

Pl4yAAAA
19-02-2012, 21:14

Hahaha :D

Rudl
19-02-2012, 21:39

poglej malo lokacijo kje se nahajaš :D Tam še mi hodimo naokoli..

maš že polja na 5. lvl ?

Fire ruler
19-02-2012, 22:13
poglej malo lokacijo kje se nahajaš :D Tam še mi hodimo naokoli..

maš že polja na 5. lvl ?
Imam polja dovolj,da lahko sam delam strelce :D samo mi jih je škoda delat,če se nič ne nafarma :)

Rudl
19-02-2012, 22:28
Imam polja dovolj,da lahko sam delam strelce :D samo mi jih je škoda delat,če se nič ne nafarma :)

hja sej veš kak moreš da bo šlo vse gladko :)

@ Pl4yAAAA a boste imel zav. z U alianso ? :D

Pl4yAAAA
19-02-2012, 22:45
hja sej veš kak moreš da bo šlo vse gladko :)

@ Pl4yAAAA a boste imel zav. z U alianso ? :D

Zaenkrat ti še nevem kaj dosti povedat na to temo :)

nekiNeznanec123
19-02-2012, 22:51

ponavjlaš moje napake :p*

Rudl
19-02-2012, 23:17
Zaenkrat ti še nevem kaj dosti povedat na to temo :)

pri 1,7k igralcev greste v zav. :D hehe

p.s. Ste opazili kak je U aliansa izgubila TOP roparja in ga ima sedaj med branilci :( ...ajejejejej botkarji ;)

Pl4yAAAA
19-02-2012, 23:20
pri 1,7k igralcev greste v zav. :D hehe

p.s. Ste opazili kak je U aliansa izgubila TOP roparja in ga ima sedaj med branilci :( ...ajejejejej botkarji ;)

Nič nisem rekel da gremo v zavezništvo. Rekel sem da še nič nevem!

Noriški brat
19-02-2012, 23:29

U so samo potencialne farme ko enkrat izgubijo vojske - verjetno je potrebno še malce časa da se rimljani ter galci ojačajo :)

RIPovci jih bodo kmalu pojedli ;)

LpS

p.s. neki x igralec še vedno ni izbrisal inbox sporočil - verjetno se boji da bi ga moj odgovor zbudil in spravil na realna tla

.X.
20-02-2012, 00:49
RIP na U ?

Res je Nekateri skrivate skrite adute tu nekateri v igri* :)
Ocitno se ne veste kako mi igramo na navadnih :Doz ocitno ne veste kje vse smo delovali*vam bo mogoce ob koncu kapnilo;)*

aja res so potencialne farme =)Se dobro da odperas mnogim tu oci...Samo problem je da dejanja v igri kazejo drugacno sliko,se en dokaz da vec kot blebatat ne zmorete

Noriški brat
20-02-2012, 01:13
RIP na U ?

Res je Nekateri skrivate skrite adute tu nekateri v igri* :)
Ocitno se ne veste kako mi igramo na navadnih :Doz ocitno ne veste kje vse smo delovali*vam bo mogoce ob koncu kapnilo;)*

aja res so potencialne farme =)Se dobro da odperas mnogim tu oci...Samo problem je da dejanja v igri kazejo drugacno sliko,se en dokaz da vec kot blebatat ne zmorete

Vemo, vemo in to kako igrate ni igra ampak diplomacija. Koliko bote tukaj zaveznikov imeli? Ne računat da bodo nasprotniki smrkci, ker to je podcenjevanje in vaša igra ni neke vrste herojstvo ampak skrivanje za velikimi imeriji :)

LpS

p.s. zdajle sem ti vrgel zlato rokavičko v obraz - upam da jo pobereš in mi jo vrneš

.X.
20-02-2012, 01:15
Vemo, vemo in to kako igrate ni igra ampak diplomacija. Koliko bote tukaj zaveznikov imeli? Ne računat da bodo nasprotniki smrkci, ker to je podcenjevanje in vaša igra ni neke vrste herojstvo ampak skrivanje za velikimi imeriji :)

LpS

p.s. zdajle sem ti vrgel zlato rokavičko v obraz - upam da jo pobereš in mi jo vrneš Evo še en dokaz kako slepo butaš ven...Vrzem vabo zagrizeš vanjo =)

Noriški brat
20-02-2012, 01:29
Evo še en dokaz kako slepo butaš ven...Vrzem vabo zagrizeš vanjo =)

ham ham ham že grizem, še dobro da nekateri vemo pomen besede dokaz, kajti mislim da ga nikomur nisi natančno predstavil oz. "dokazal" :)

LpS

p.s. menjam facebook račun za si.speed račun je kdo zainteresiran?

.X.
20-02-2012, 01:34
ham ham ham že grizem, še dobro da nekateri vemo pomen besede dokaz, kajti mislim da ga nikomur nisi natančno predstavil oz. "dokazal" :)

LpS

p.s. menjam facebook račun za si.speed račun je kdo zainteresiran?Dokazovati kaj?To da smo potencialne farme,to da ti meljes v prazno ?v igri so dokazi kar se tice foruma pa sam po svojih besedah dokazujes da butas v prazno :D
Nocko*Drugic premisli preden meces zlato rokavico ker baker ni nikoli bil zlat(se 2x razmisli kaj sem ti s tem mislil povedat)

Philipa
20-02-2012, 01:36
Jaz srčno upam, da vam gre vsaj na navadnih dobro, na speedu se namreč nekam pritožujejo nad vami (vsaj po branju foruma sodeč), češ, da zadev ne obvladate čisto in da je od vas prepogosto več škode kot koristi.
Pa pustimo to ... Bi bil pa že čas, da se spustite z gnojnih kupov, na katerih ste kikirikali na prejšnjih žnj serverjih, in se začnete dokazovati na tem. Vaša pretekla slava je očitno že precej zbledela, glede na to, da se vas nihče ne spomni po igri in dosežkih, ki naj bi bili, vsaj tako kot nas morate stalno opominjati, nekaj izrednega.

Se pa vsaj delno strinjam s tabo glede omenjenih potencialnih farm v aliansi U. Res ne bodo dobre farme, oz. bodo to samo tiste tri dni, ko se jim bo brisal račun. Ko namreč igralci s tako plemenito patino izgubijo vojsko, največkrat takoj ugotovijo, da nimajo časa za travian, ker jim je mačka ravno skotila mlade, in brišejo račun.

Lahko noč!

p.s. Noričan že ve, kako izbezati živalico iz luknjice. ::D Dokaz so že devetkači, ki so se že predvčerajšnjim poslovili s foruma in so dostopni samo preko IGM-jev!

.X.
20-02-2012, 01:44
Jaz srčno upam, da vam gre vsaj na navadnih dobro, na speedu se namreč nekam pritožujejo nad vami (vsaj po branju foruma sodeč), češ, da zadev ne obvladate čisto in da je od vas prepogosto več škode kot koristi.
Pa pustimo to ... Bi bil pa že čas, da se spustite z gnojnih kupov, na katerih ste kikirikali na prejšnjih žnj serverjih, in se začnete dokazovati na tem. Vaša pretekla slava je očitno že precej zbledela, glede na to, da se vas nihče ne spomni po igri in dosežkih, ki naj bi bili, vsaj tako kot nas morate stalno opominjati, nekaj izrednega.

Se pa vsaj delno strinjam s tabo glede omenjenih potencialnih farm v aliansi U. Res ne bodo dobre farme, oz. bodo to samo tiste tri dni, ko se jim bo brisal račun. Ko namreč igralci s tako plemenito patino izgubijo vojsko, največkrat takoj ugotovijo, da nimajo časa za travian, ker jim je mačka ravno skotila mlade, in brišejo račun.

Lahko noč!

p.s. Noričan že ve, kako izbezati živalico iz luknjice. ::D Dokaz so že devetkači, ki so se že predvčerajšnjim poslovili s foruma in so dostopni samo preko IGM-jev!Sem čakal da se bo tvoja malenkost oglasila...Seveda,vsak vidi le tisto kar hoce,resnico pa sprejme ali ne je njegova stvar :)
Mnogi na six-u se danes ne vejo kateri je nas racun bil oz je pored tistega ki se omenja*zato ne sodi prekmalu,kajti si na strani ljudi ki znova in znova naredijo ravno tisto kar pises zgorja!Oz igrajo do konca(na forumu)
Lp

Noriški brat
20-02-2012, 02:01
Dokazovati kaj?To da smo potencialne farme,to da ti meljes v prazno ?v igri so dokazi kar se tice foruma pa sam po svojih besedah dokazujes da butas v prazno :D
Nocko*Drugic premisli preden meces zlato rokavico ker baker ni nikoli bil zlat(se 2x razmisli kaj sem ti s tem mislil povedat)

Gospodič X, če bi se strinjal s teboj bi dejal nekako takole; da Travian ni več kar je bil in je samo še brezpredmetno butanje v prazno. Vendar se samo delno strinjam s to izjavo - zakaj povem kdaj drugič.
Potencialna farma v primeru butanja v prazno bi bila nakako takole; če vzamem čisto neki X račun npr. v neki U aliansi, ki ima "veliko" napadalne vojske in mu nekdo (npr. rudl) to vojsko pobije ter ga hoče zraven še pofarmati a glejga zlomka ta X igralec ima v vasi 8 ali več špranj in mu nismo v napadu pobrali nič surovin - to je potencialna farma katero smo "blatili" v prazno.
Vse osebe iz te zgodbe so čisto naključne in nimajo nobene veze z X igralcem, s katerim se dopisujem tukaj preko foruma, saj po mojih podatkih ima v vasi manj kot 3 špranje.

LpS

p.s. Barbara je najboljša :)

Philipa
20-02-2012, 02:05
tvoja malenkost
Saj bi popravila, a bom tokrat zamižala na eno oko, ker vem, da je slovenščina za nekatere pač pretrd oreh.

Seveda,vsak vidi le tisto kar hoce,resnico pa sprejme ali ne je njegova stvar :)
Točno tako! Koga vidiš v zrcalu, če se postaviš predenj?

Mnogi na six-u se danes ne vejo kateri je nas racun bil oz je pored tistega ki se omenja*zato ne sodi prekmalu,kajti si na strani ljudi ki znova in znova naredijo ravno tisto kar pises zgorja!Oz igrajo do konca(na forumu)
Lp
- Če pored pomeni poleg, potem imate najbrž več računov? Zanimivo ... No, saj jaz vam popolnoma verjamem, da ne kršite čisto nobenih pravil, ker drug drugega samo sitate in bla bla bla, ampak malce lažje je pa že, če imaš v ognju več kot samo eno železo. Če petim računom ne uspe, bo šestemu gotovo, ane?!

Matr, pozno je!

Dobro jutro! :rolleyes

nekiNeznanec123
20-02-2012, 03:13

Vsak ki je bil top10 tale 2. tedn ima v profilu že medalje razn enega, ki seveda medalje ne more vpisati ker bota 24/7 .. CULTO naj te bo sram, tititi lisjak! Upam da boš v čim krajšem roku bannan.

Rudl
20-02-2012, 09:20

Drži svojo stran in ne smeši imena alianse s takim početjem ;)

U so samo potencialne farme ko enkrat izgubijo vojske - verjetno je potrebno še malce časa da se rimljani ter galci ojačajo :smile:

RIPovci jih bodo kmalu pojedli :wink:

LpS

Ste opazili kak je U aliansa izgubila TOP roparja in ga ima sedaj med branilci

..ga že ni več med top roparji :( .. V iskanju novih žrtev :D

p.s. zdajle sem ti vrgel zlato rokavičko v obraz - upam da jo pobereš in mi jo vrneš

haha :D smehi

Določenim ne smeš pisati v prispodobah ali govoriti v metaforah ;) :D -> "Vrzem vabo zagrizeš vanjo"

Rudl
20-02-2012, 14:43
Komplicirat pa znaš :D

Rdečo imam :D medaljo, da ne bo pomote ;)

creep
20-02-2012, 14:54
Tole ni six forum. Upam, da je jasno. Počitnice se bližajo, če se bo nadaljevalo o debati, ki nima povezave s serverjem 4.

.X.
20-02-2012, 14:57
Tole ni six forum. Upam, da je jasno. Počitnice se bližajo, če se bo nadaljevalo o debati, ki nima povezave s serverjem 4.

Hmm 7 dnevnega smucanja v Italiji se nebi branil :pGremo ? :)

Noriški brat
20-02-2012, 15:02

Med počitnicami se bom čimbolj potrudil, da končno pridem med top 10 roparje in tako izpolnim pričakovanja alianse U za sprejem. Trenutno sem na 11. mestu, vsaj tako mi piše ko kliknem top 10 lestvico.
11. sem tudi med plezalci napadalci in branilci.

LpS

p.s. namesto ? bi mi moralo pisati 11. mesto

jazsemkdorko
20-02-2012, 17:39
Med počitnicami se bom čimbolj potrudil, da končno pridem med top 10 roparje in tako izpolnim pričakovanja alianse U za sprejem. Trenutno sem na 11. mestu, vsaj tako mi piše ko kliknem top 10 lestvico.
11. sem tudi med plezalci napadalci in branilci.

LpS

p.s. namesto ? bi mi moralo pisati 11. mestotorej si prav resno začel na vaškem serverju spet. priden

Noriški brat
20-02-2012, 17:45
torej si prav resno začel na vaškem serverju spet. priden

Prav resno in prav resno sem se "spravil" na može X.

Mi pa ponujajo 1 urno proizvodnjo na dan če se "spravim" na rudla. Ponudba je mamljiva. Si bom vzel čas za razmislek.

LpS

p.s. pravkar izvedel, da mi rudl ponuja svoji dve najbolj donosni farmi

.X.
20-02-2012, 17:54
Prav resno in prav resno sem se "spravil" na može X.

Mi pa ponujajo 1 urno proizvodnjo na dan če se "spravim" na rudla. Ponudba je mamljiva. Si bom vzel čas za razmislek.

LpS

p.s. pravkar izvedel, da mi rudl ponuja svoji dve najbolj donosni farmi Optimist :p

Noriški brat
20-02-2012, 18:05
Optimist :p

Vendar bi se rad dvignil še višje in postal Unikatni optimist.

LpS

Pl4yAAAA
20-02-2012, 18:40
Pa imajo teli RIP sploh kaj veze s tistimi iz nekdanjega si1? :)

Rudl
20-02-2012, 18:54

LpS

p.s. pravkar izvedel, da mi rudl ponuja svoji dve najbolj donosni farmi

Heh glede na to da branijo naselja z gorjačami je vse možno ;)

p.s. Če ni "fovšarije" je za vse dost.

Herbicid
20-02-2012, 19:17
Pa imajo teli RIP sploh kaj veze s tistimi iz nekdanjega si1? :)

Da ali NE je na meni da vem in na tebi da ugotoviš :)

Lahko rečem le: "Only god can judge us"

kempo
20-02-2012, 23:21
Dejte mal povedat na katerih koordinatah igrate da vas pridem mal pogledat :P Pa ne zdej kr vsi po vrsti pisat, ampak tisti kateri me poznate in js poznam vas :P da vidm če se sploh splača registrirat :)

Crypto
20-02-2012, 23:40
Dejte mal povedat na katerih koordinatah igrate da vas pridem mal pogledat :P Pa ne zdej kr vsi po vrsti pisat, ampak tisti kateri me poznate in js poznam vas :P da vidm če se sploh splača registrirat :)

Če misliš tako igrati, kot so tisti reporti v tvojem podpisu, potem si dobrodešel :)
Kar se pa koordinat tiče, lahko prideš pa kamorkoli :) So itak vse ally povezane!

Rudl
21-02-2012, 00:06
Dejte mal povedat na katerih koordinatah igrate da vas pridem mal pogledat :P Pa ne zdej kr vsi po vrsti pisat, ampak tisti kateri me poznate in js poznam vas :P da vidm če se sploh splača registrirat :smile:

prlet na ++ :) Ti dam povezavo? Se da kr fajn igrat ;)

... So itak vse ally povezane!

Ja kake kozle pa ti strelaš no :) ?

Noriški brat
21-02-2012, 00:13

Jaz sem npr. povezan oz. imam zavezništvo z vsemi razen z dvema aliansama (U in Predators).

Zgleda bo ta server dolgočasen, saj bomo vsi proti U in Predators navezi.

Težka vam prede :)

LpS

Rudl
21-02-2012, 00:17
Dokler imamo gorjače, da jih po vzoru "x alianse", nastavljamo v bunker, ne bo problema :D

Dolgočasen pa bo ja, če bodo plenilci al kaj so, tako nadaljevali :( :p

Noriški brat
21-02-2012, 00:28
Dokler imamo gorjače, da jih po vzoru "x alianse", nastavljamo v bunker, ne bo problema :D

Dolgočasen pa bo ja, če bodo plenilci al kaj so, tako nadaljevali :( :p

To se je čisto slučajno parkat dogodilo neki "X aliansi", kakor vidim razen dveh do treh kiksov jim gre zelo dobro. Tudi meni se je na tem serverju to že parat zgodilo, samo kaj če so gorajčke tako poceni, da so tudi za obrambo dobre - odmikam samo konjičkom (iha).

LpS

Rudl
21-02-2012, 00:40
To se je čisto slučajno parkat dogodilo neki "X aliansi", kakor vidim razen dveh do treh kiksov jim gre zelo dobro. Tudi meni se je na tem serverju to že parat zgodilo, samo kaj če so gorajčke tako poceni, da so tudi za obrambo dobre - odmikam samo konjičkom (iha).

LpS

no bomo o temu kateri aliansi gre dobro, aprila govorili.. Do sedaj lahko samo o "kiksih" :)

No tale pa ni umaknil pred poniji :( rip his soul (who is now genius ;) )

http://travian-reports.net/si/report/271897e3db3
(http://travian-reports.net/si/report/271897e3db3)

p.s. @framski fris vidim da so ti ubili TTja :( ..no vsaj heroj je preživel :D

Noriški brat
21-02-2012, 00:51
no bomo o temu kateri aliansi gre dobro, aprila govorili.. Do sedaj lahko samo o "kiksih" :)

No tale pa ni umaknil pred poniji :( rip his soul (who is now genius ;) )

http://travian-reports.net/si/report/271897e3db3
(http://travian-reports.net/si/report/271897e3db3)

p.s. @framski fris vidim da so ti ubili TTja :( ..no vsaj heroj je preživel :D

Aprila ne vem če bom še igral, saj mi aliansa U grozi in se moram skrivati - so pa tik pred tem da odkrijejo kje igram.

Lep report :)

LpS

p.s. ali je možno pri Predatorjih naročiti uničenje npr. nekega x igralca? Pa koliko bi to koštalo?

Rudl
21-02-2012, 10:11
Aprila ne vem če bom še igral, saj mi aliansa U grozi in se moram skrivati - so pa tik pred tem da odkrijejo kje igram.

LpS

p.s. ali je možno pri Predatorjih naročiti uničenje npr. nekega x igralca? Pa koliko bi to koštalo?

Mislim tale U aliansa pa je od samega hudiča ... Ti grožnje, jaz pa nap. pike. Le dobro se zakrij in skrij da te ne odkrijejo in napadejo :(

p.s. Vse se da ;)

kempo
21-02-2012, 10:12
Če misliš tako igrati, kot so tisti reporti v tvojem podpisu, potem si dobrodešel :)
Kar se pa koordinat tiče, lahko prideš pa kamorkoli :) So itak vse ally povezane!

Crush mi ne diši več, sedaj mam rajši tako igro da sproti trošim vojsko na nasprotnikih da se mi nikoli ne nabere preveč :)

prlet na ++ :) Ti dam povezavo? Se da kr fajn igrat ;)

Rudl a ste vi tut povezani z vsemi aliansami? :D Jaz grem tja kjer je manj zavezništev, če se noben bolj poznan ne oglasi :)

Danes registriram račun

Pl4yAAAA
21-02-2012, 10:17

LpS

Najbolj iskan človek na serverju :D

Rudl
21-02-2012, 10:42
Rudl a ste vi tut povezani z vsemi aliansami? :D Jaz grem tja kjer je manj zavezništev, če se noben bolj poznan ne oglasi :)

Danes registriram račun

Ma kakšna zav. :) Če mene vprašaš sem za to, da je vsaka stran sama za sebe brez čezmejnih zav. ali paktev :) in glede na št. aktivnih igralcev mislim, da kaj takega sploh ne bi bilo slabo :)

Pl4yAAAA
21-02-2012, 10:49
Ma kakšna zav. :) Če mene vprašaš sem za to, da je vsaka stran sama za sebe brez čezmejnih zav. ali paktev :) in glede na št. aktivnih igralcev mislim, da kaj takega sploh ne bi bilo slabo :)

Kje ti vidiš zavezništva? :D

Rudl
21-02-2012, 11:01
Kje ti vidiš zavezništva? :D

Kar se pa koordinat tiče, lahko prideš pa kamorkoli :smile: So itak vse ally povezane!

Verjetno zaradi te teze, da je cel server povezan oz. alianse :)

Čeprav jaz jih nikjer ne vidim ;)

Pl4yAAAA
21-02-2012, 11:10
Rudl še vedno nevem tvojega imena :p

Noriški brat
21-02-2012, 11:14
Najbolj iskan človek na serverju :grin:

Trenutno se je nekemu x igralcu iskanju pridružil tudi rudl, saj je zvedel za tajna zavezništva, ki sem jih organiziral na tajnem skype kanalu, ki se imenuje ZA VSE RAZEN PREDATORJEV IN U-jev.

Verjetno zaradi te teze, da je cel server povezan oz. alianse :)

Čeprav jaz jih nikjer ne vidim ;)

Bistvo vidno ni očem, gledati je treba s srcem pravi v enem svojih komadov Stevie Wonder.

LpS

Rudl
21-02-2012, 11:23
Trenutno se je nekemu x igralcu iskanju pridružil tudi rudl, saj je zvedel za tajna zavezništva, ki sem jih organiziral na tajnem skype kanalu, ki se imenuje ZA VSE RAZEN PREDATORJEV IN U-jev.

Bistvo vidno ni očem, gledati je treba s srcem pravi v enem svojih komadov Stevie Wonder.

LpS

Lahko nehaš žalit in ne uporabljaš več predator alianse v istem stavku kot U alianso :D ?

Nocoj bodi zelo pozoren na lestvice in glej z srcem, kako se bo neka "x oseba" preselila iz ene na drugo ;)

Noriški brat
21-02-2012, 11:35
Lahko nehaš žalit in ne uporabljaš več predator alianse v istem stavku kot U alianso :D ?

Nocoj bodi zelo pozoren na lestvice in glej z srcem, kako se bo neka "x oseba" preselila iz ene na drugo ;)

Se opravičujem vendar sem hotel ti dve aliansi samo skupaj spraviti, saj bi bili kot ena sila neustavljia in dominantna. Preveč je bilo vroče krvi med vami ter nami in zato bi bilo dobro da se združimo - sedaj pa pišem že, kot bi bil član ene od teh dveh velikih sil. Zakaj bi trpeli člani teh dveh alians, če lahko trpi preostali Travian svet, ko se združimo v eno veliko družino in se ne bo na obisk hodilo samo po surovine.

LpS

p.s. all we are saying is give peace a chance bi rekel Janez iz Liverpoola

Rudl
21-02-2012, 11:50
Hehe pravljice za lahko noč :)

Pusti času čas in veliko Ujevcev bo kaj kmalu v RIP in AnonimJZ aliansi, kar pa je na ++ so/bojo pa uni plenilci al kaj so že, pogazil ;) Zgodovina uči... :D

Noriški brat
21-02-2012, 11:57
Hehe pravljice za lahko noč :)

Pusti času čas in veliko Ujevcev bo kaj kmalu v RIP in AnonimJZ aliansi, kar pa je na ++ so/bojo pa uni plenilci al kaj so že, pogazil ;) Zgodovina uči... :D

Ne, ne, ne to ne more biti res - uničil mi boš ves trud tu na forumu, če se tvoje napovedi slučajno uresničijo, saj sem hotel iz U-ja ustvariti tukaj na forumu legendarnega sovraga, katerega poraz na koncu bi bila velika zmaga za MENE.

Rudl zakaj mi uničuješ veselje do igranja - ti ti ti porednež.

LpS

p.s. kdor se ne strinja z rudlom, naj mu pošlje v inbox protestno noto

Rudl
21-02-2012, 12:08
Ne, ne, ne to ne more biti res - uničil mi boš ves trud tu na forumu, če se tvoje napovedi slučajno uresničijo, saj sem hotel iz U-ja ustvariti tukaj na forumu legendarnega sovraga, katerega poraz na koncu bi bila velika zmaga za MENE.

Rudl zakaj mi uničuješ veselje do igranja - ti ti ti porednež.

LpS

p.s. kdor se ne strinja z rudlom, naj mu pošlje v inbox protestno noto

Težko kaj ustvariš na forumu.. Karkoli boš naredil, ti bo naznana oseba "x" podrla z ritjo, ko se bodo(mn. 3.os) javili :D

Vedno sem rad uničil vse moje igrače, zakaj bi sedaj bilo kaj drugače :o :p

Noriški brat
21-02-2012, 12:12
Vedno sem rad uničil vse moje igrače, zakaj bi sedaj bilo kaj drugače :o :p

A tudi igrače drugih otrok? :(

LpS

p.s. včasih so lahko otroci tako zlobni :(

Rudl
21-02-2012, 12:18
tudi :( ..razen, če so mi jih skrili ;)

lp, R

Pl4yAAAA
21-02-2012, 12:43
Me pa veseli da je tukaj vsaj manj krega kot na speed temi :). Upam še na fer igro, pa bo soliden server ;)

.X.
21-02-2012, 13:23
Tudi če bo kreg mislim da bomo vsi izbrali fer igro ;)Kajti je le igra in umazanih stvari mislim da noben ne mara

Noriški brat
21-02-2012, 13:29
Tudi če bo kreg mislim da bomo vsi izbrali fer igro ;)Kajti je le igra in umazanih stvari mislim da noben ne mara

Na fer igro je mislil 1 račun na igralca in ne imeti vohuna v vsaki izmed alians s tem ko se krši to pravilo.

LpS

p.s. bolje je poslušati nasprotnike kot se kregati z vsemi ter bolje je spoznati prijateljevo ženo, kot prijatelja od žene

Pl4yAAAA
21-02-2012, 13:30

Ja upajmo da bo tako :)

Rudl
21-02-2012, 13:38

u mater.. ti misliš ? :o :D

p.s. Kaj se dogaja z vodstvom alianse U ? En unikatni je odletel :D Saj veš tisti "pošteni" botar, ki zaseda neslavno 1. mesto med zelenimi :D

Marelica
21-02-2012, 13:51
Si ti unikatnega odstranil mogoče? :p

na vpr. mi odgovori tudi v KG :p

kempo
21-02-2012, 13:51
A pol ni nobenga bolj poznanga na tem serverju? :(

Noriški brat
21-02-2012, 13:53
A pol ni nobenga bolj poznanga na tem serverju? :(

Če bi le vedel kdo si, bi ti na to vprašanje lahko tudi odgovoril. :)

LpS

kempo
21-02-2012, 14:01
Če me ne poznaš pol tut js tebe ne :) Večino sm igral speede...

Zgleda da res ni nobenga poznanga tukej... So še vsi na si5 :D

.X.
21-02-2012, 14:47
u mater.. ti misliš ? :o :D

p.s. Kaj se dogaja z vodstvom alianse U ? En unikatni je odletel :D Saj veš tisti "pošteni" botar, ki zaseda neslavno 1. mesto med zelenimi :D Sem ti že enkrat omenil,manj se obremenuj z nami in malo vec s svojimi :) Ti bo lažje boš imel več časa za igranja... Rudl mi smo ze dokazali da znamo razmisljat,tebe se nismo videli se v tej vlogi...Drugace pa Tisti acc je bil v vodstvu le imenovan(ni bil del vodstva)kar bi tudi vedel ce imas *vohuna pri nas* :)

Lp

Jaybee22
21-02-2012, 15:48
Me pa veseli da je tukaj vsaj manj krega kot na speed temi :). Upam še na fer igro, pa bo soliden server ;)

Tudi jaz upam na fer igro ;)

Rudl
21-02-2012, 16:57
Rudl mi smo ze dokazali da znamo razmisljat...

pwahaha :D "Vas enojica" ali več ljudi piše poste pod imenom .X. ????

Se ne obremenjujem, le povedal bi rad, da so predatorji našega U člana spremenili v farmo :( ...le kaj bo še noč prinesla ? :o

p.s. Vodstvo alianse U naj se v bodoče, prosim, potrudi in končno sestavi MM brez pravopisnih napak :D (če bo le možno)

Framski ris
21-02-2012, 19:06
Če me ne poznaš pol tut js tebe ne :) Večino sm igral speede...

Zgleda da res ni nobenga poznanga tukej... So še vsi na si5 :D

Pozdravljen!

Ja eno par se nas je prijavilo, da malo čekiramo kaj dogaja, nismo pa ne u, ne predatorji, ne rip, tak da za zdaj še nismo ravno iskano blago :)
Si pa kljub vsemu prav lepo vabljen da se nam pridružiš....

LP Rok

PS: @ rudl - sem samo simček, pa še to bolj slab, ne delam na armiji, tako da mi niso nič pobili :)

Rudl
21-02-2012, 19:22
PS: @ rudl - sem samo simček, pa še to bolj slab, ne delam na armiji, tako da mi niso nič pobili :)

oooh.. my mistake, fire ruler je bil .. :)

p.s. Čestitke igralcem za prvo naselje na s4 :)

Fire ruler
21-02-2012, 20:00
oooh.. my mistake, fire ruler je bil .. :)

p.s. Čestitke igralcem za prvo naselje na s4 :)
Kaj jaz? :O

Rudl
21-02-2012, 20:54
Kaj jaz? :O

Videl sem kako ti je snel 1ga TTja, nocoj pa kako si ti z herojem in 2TT pohrustal 7gorjač in 2 paladina :D

..ajej škoda, da si se ravno s temi kerlci zapel.. predvidevam, da bo v tem sporu nekdo brisal ... :(

Fire ruler
21-02-2012, 21:35
Videl sem kako ti je snel 1ga TTja, nocoj pa kako si ti z herojem in 2TT pohrustal 7gorjač in 2 paladina :D

..ajej škoda, da si se ravno s temi kerlci zapel.. predvidevam, da bo v tem sporu nekdo brisal ... :(

Sej me je v tvojo alianso hotel spravit :D

Rudl
21-02-2012, 21:38
Sej me je v tvojo alianso hotel spravit :D

tle ni nič mojega ;) ... Ja galci in rimljani ste cenjeni očitno na temu serverju :)

redstar
21-02-2012, 22:10
rudl lahko s tabo ihram na si4? k vidm da si res dobr :D

Rudl
21-02-2012, 22:29
rudl lahko s tabo ihram na si4? k vidm da si res dobr :D

ma itak đabe.. http://tc4.travian.si/img/x.gif (http://tc4.travian.si/spieler.php?s=3&id=8287&a=1&e=3)Račun bo izbrisan čez 71:59:57 :D

Jaybee22
21-02-2012, 23:42
Slišal sem, da bo danes bo nekem čarmanu počilo.
Razlog naj bi bila kraja jugioh kart .. kam gre ta svet.

Noriški brat
22-02-2012, 11:25
ma itak đabe.. http://tc4.travian.si/img/x.gif (http://tc4.travian.si/spieler.php?s=3&id=8287&a=1&e=3)Račun bo izbrisan čez 71:59:57 :D

Če pa res brišeš potem bom tudi jaz brisal.
Brez tvoje pomoči bom težko uničil (multi račune) nekega x igralca.

LpS

p.s. Račun bo izbrisan čez 131:29:77

Slišal sem, da bo danes bo nekem čarmanu počilo.
Razlog naj bi bila kraja jugioh kart .. kam gre ta svet.

Vse najboljše in veliko uspehov v Travianu :)

LpS

Rudl
22-02-2012, 11:34
Če pa res brišeš potem bom tudi jaz brisal.
Brez tvoje pomoči bom težko uničil (multi račune) nekega x igralca.

LpS

p.s. Račun bo izbrisan čez 131:29:77

ma res đabe ... Folk ima že kar 2. vas, mi še za rezidenco nimamo :(

..noč je bila burna, tokrat so plenilci al kaj so že, spet nekaj ujeli, tokrat pri ripovcih.. baje pa se spet obetajo nove deff. pike U aliansi to noč :)

..izzivamo, želja po 1. bunkerju na serverju...

Noriški brat
22-02-2012, 11:40
ma res đabe ... Folk ima že kar 2. vas, mi še za rezidenco nimamo :(

..noč je bila burna, tokrat so plenilci al kaj so že, spet nekaj ujeli, tokrat pri ripovcih.. baje pa se spet obetajo nove deff. pike U aliansi to noč :)

..izzivamo, želja po 1. bunkerju na serverju...

Še malce pa bodo Ujevci zelo donosne farme - tisti U-jevci, ki imajo po samo 1 račun na serverju, če razumeš :)

LpS

p.s. zgleda, bom moral na tem serverju veliko sodelovati z rudlom, saj se bova skupaj borila proti tistim, ki ne znajo igrati samo z enim računom

Rudl
22-02-2012, 11:48
Še malce pa bodo Ujevci zelo donosne farme - tisti U-jevci, ki imajo po samo 1 račun na serverju, če razumeš :)

LpS

p.s. zgleda, bom moral na tem serverju veliko sodelovati z rudlom, saj se bova skupaj borila proti tistim, ki ne znajo igrati samo z enim računom

Tak je samo 72h farma :D

...me pa veseli, da imamo že kar nekaj deff. enot na razpolago tako da, če kaj potrebuješ, samo piši in pomagali bomo v skupnem boju proti nepridipravim :p :D

loki666
22-02-2012, 11:51
http://tc4.travian.si/img/x.gif
Anonymous
/

danes
10:32:13

Prosim da napišeš MM vsem v aliansi da je potrebno pošiljati saj jutri delamo že ambasado ampak trenutno moramo nadgrajevati akademijo ter mlin saj je minsu kar delamo na vojski! kot vidite smo prvi med plezalci to nam je uspelo seveda z vašo pomočjo na koncu tedna bo vse poplačan ! Ob 20:00 se vam bomo pridružili! Če bo seveda prispela pomoč!

300http://tc4.travian.si/img/x.gif 300http://tc4.travian.si/img/x.gif 250http://tc4.travian.si/img/x.gif 150http://tc4.travian.si/img/x.gif

Lep pozdrav ekipa Anonymous

take in podobne igmje ze 2 dni dobivam.res so eni odloceni da se bojo s fehtanjem razvijal

Rudl
22-02-2012, 12:16
http://tc4.travian.si/img/x.gif
Anonymous
/

danes
10:32:13

Prosim da napišeš MM vsem v aliansi da je potrebno pošiljati saj jutri delamo že ambasado ampak trenutno moramo nadgrajevati akademijo ter mlin saj je minsu kar delamo na vojski! kot vidite smo prvi med plezalci to nam je uspelo seveda z vašo pomočjo na koncu tedna bo vse poplačan ! Ob 20:00 se vam bomo pridružili! Če bo seveda prispela pomoč!

300http://tc4.travian.si/img/x.gif 300http://tc4.travian.si/img/x.gif 250http://tc4.travian.si/img/x.gif 150http://tc4.travian.si/img/x.gif

Lep pozdrav ekipa Anonymous

take in podobne igmje ze 2 dni dobivam.res so eni odloceni da se bojo s fehtanjem razvijal

Dej mi nick na pvt. napiši, da ga pofarmam hehe :D

Fire ruler
22-02-2012, 12:31
Dej mi nick na pvt. napiši, da ga pofarmam hehe :D
Anonymous