PDA

View Full Version : big brother

mayki
03-10-2010, 21:02
tuki govorite vse kar je povezano z letošnjim big brotherjem

Jagermaister
03-10-2010, 21:15
Upal sem da bo Brane Kastelic morda komentator, mah zdaj je bvz gledat :D

No ja, pomojem bo vseeno bolj zanimiv kot obični BB

Night Walker
03-10-2010, 21:20
Komentatorji so še kr... komi čakam da pokažejo te "slavne"

creep
03-10-2010, 21:24
jst se b00m razpoču od navdušenja!!! :rolleyes:
24/7 dostop pa take fore, tak jih bom zastalkal da brezveze :roll:

še sreča, da za 3/4 nastopajočih komplet slovenija ne ve, da obstajajo :lol:

matr, to pa je fail :D:D:D

MattMiha
03-10-2010, 21:28
jst se b00m razpoču od navdušenja!!! :rolleyes:
24/7 dostop pa take fore, tak jih bom zastalkal da brezveze :roll:

še sreča, da za 3/4 nastopajočih komplet slovenija ne ve, da obstajajo :lol:

matr, to pa je fail :D:D:D

Pa saj: big brother slavnih in poznaš dva od vseh ki so tam.

smex9
03-10-2010, 21:30
Isto sranje kot Kmetija slavnih, poznam skoraj da nobenga...

_Somebody_
03-10-2010, 21:34
Zdi se mi da je to totalna bedarija.

Čakamo lahko še samo Slavni Slovenci imajo talent, Bar slavnih itd.

Po moje sploh ni treba imeti resničnostnih šovov, saj z njimi samo posnemamo druge države (British got talent in drugih šovov, ki pa niso nič kaj drugega, kot gromozanski zaslužek).

Lp.

_Somebody_

Jagermaister
03-10-2010, 21:36
Jebat ga, sej mogoče so pa slavni kar samo dali denar za nagrado, v zameno za promocijo.:roll:

_Somebody_
03-10-2010, 21:41
Jebat ga, sej mogoče so pa slavni kar samo dali denar za nagrado, v zameno za promocijo.:roll:

Tudi to bi bilo možno.

mayki
03-10-2010, 21:47
jao same reklame ni čudnu da bo dons trajal 2 ure pa pov če so skor usakih 5 min reklame

Klemen
03-10-2010, 21:57
Ni mi všeč, dobim občutek, da nas intelektualno podcenjujejo. Slavni, bi rekel, ja.

rafko
03-10-2010, 22:03
Ma tuki sploh ni slavnih noter. Jaz nobenga ne poznam pa še voditelja bi lahko zamenjal ker mi tale zdajšnja že najeda.

creep
03-10-2010, 22:05
js navijam za miss fitnessa... sicer je res skor že ko rozina, sam ma pa eno prednost pred ostalimi ženskami... ne zna govorit. :rolleyes:

Jagermaister
03-10-2010, 22:05
Zakonski par bota pa Murko pa Werner :D

Mah res je, jaz sem samo za tega Kosmača do sedaj slišal, pa še to ne bi vedel kdo je, če bi me nekdo prej vprašal

@rafko: Imaš prav, mislim da smo že vsi siti voditeljice, malo preveč nosi, vodit pa tud ne zna nevem kaj.

lp

EDIT: Ja bravo, končno ena vsaj malo znana oseba :eek:

_Somebody_
03-10-2010, 22:17
Ni mi všeč, dobim občutek, da nas intelektualno podcenjujejo. Slavni, bi rekel, ja.

Se popolnoma strinjam s tabo. Kdo postavlja merila, kdo je slaven in kdo ne? So slavni tisti ki imajo dva ali tri posnetke na youtubu? Zame je slaven tisti, ki ima dejansko talent in je 100% predan določeni stvari in svojim ciljem. TAKŠEN ČLOVEK JE ZAME TOTALEN CAR, TER PRAVA SLAVNA OSEBNOST!

g_r
03-10-2010, 22:27
a sm prou slišou?
1. erotična plesalka pri nas
ahahhahahahhahahahha :D

Night Walker
03-10-2010, 22:28
a sm prou slišou?
1. erotična plesalka pri nas
ahahhahahahhahahahha :D

hehe kje sm js njo kdaj vidu(po tv) nikjer nikol... mislim pa... joj

g_r
03-10-2010, 22:29
hehe kje sm js njo kdaj vidu(po tv) nikjer nikol... mislim pa... joj

jest sm za zlatkota že slišov :D

DelluzioN
03-10-2010, 22:31
Kakšni bebci, o moj bog.

Zlatko zaenkrat najjači.

"Rad bi pozdravil vse gledalce, ki nas gledajo"

Pazite pa zdej šok: Murko in njegova žena Maja.

Count__Olaf
03-10-2010, 22:32
huh, slavni...problem je ko je bolj malo slavnih tukej notr...:rolleyes: počakmo da vidmo kdo vse še bo...za zdaj jih večino sploh nisem poznal...:rolleyes:

g_r
03-10-2010, 22:33
tale bb bo polom :D

Jagermaister
03-10-2010, 22:36
Kakšni bebci, o moj bog.

Zlatko zaenkrat najjači.

"Rad bi pozdravil vse gledalce, ki nas gledajo"

Pazite pa zdej šok: Murko in njegova žena Maja.

Ali pa bo kar Janša z Urško ali kaj je že :D

Drugače pa so vsi moški nekam preveč zgovorni, punce pa mal pretihe se mi zdi. :)

creep
03-10-2010, 22:41
bodite hvaležni za BB slavnih, drgač sploh ne bi vesoljna slovenija vedela, kdo za vraga je sploh slaven... :lol:

ps. in kdo je sploh kdo :D:D:D

g_r
03-10-2010, 22:42
bodite hvaležni za BB slavnih, drgač sploh ne bi vesoljna slovenija vedela, kdo za vraga je sploh slaven... :lol:

ps. in kdo je sploh kdo :D:D:D

:lol::lol: :D

zlatko je lublanski repr :D

DelluzioN
03-10-2010, 22:48
:lol::lol: :D

zlatko je lublanski repr :D

iza fužina ALO!

Pismo, kiri bebci. Poznam Zlatka, Kosmača in pa Sandro.

g_r
03-10-2010, 22:49
iza fužina ALO!

Pismo, kiri bebci. Poznam Zlatka, Kosmača in pa Sandro.

sory zj :), fužine bi itak mogle bit svoja država :D

1. upište v google: gena
2. kliknte 1. povezavo

majkemi, use slike pr predstavitvi so iz tm pobrane :D

Slodope
03-10-2010, 23:07
BIg brother je po mejem mišljenju škoda časa. pa po vrhu vsega bi naj bli noter slavni pa 1-2 poznam ostalih pa ne tak da je vse skup kuj nekaj. rajši idite s prijatli ven ali pa glejte anime ;).

Lp

BLAsT3R
04-10-2010, 00:01
Poročen par, striptizeta, zafnana wnb hčerka od Auerja... to se bojo gonli ko zajci! :D

Slovenska definicija biti Slaven:

Oseba, ki še ni dovolj prepoznavna v medijskem prostoru, prepoznavnost si dviguje z promoviranjem samega sebe, pri čemer pa nima niti ene lastnosti, ki bi naredilo na ljudstvo vtis in jo naredilo DEJANSKO slavno v pravem pomenu besede.

CrazyTexter
04-10-2010, 00:07
Dobr lepa definicija.. A poj sta ti pa tvoja lepa rit tut slavna?? :D

Drugač pa men je Zlatko iz Fužin najači..

Ženske so pa res mal preveč tih. Je pa tut men žov da ni kastelic komentator.

W0LF!E
04-10-2010, 04:38
ahaha, vso srečo vsem tistim, ki bote tole spremlal :)

js sm firbcala z zvokom na minimumu (me je izučil po dorotejinih čeveljcih-wtf no?), ker rezgetanja od osenarce ne prenesem. pa nasveti za šoping usakih pet minut? brr.
bajta iber kičasta, idealna spodbuda za pizduliranje.
poznam tri slavne slovence, očitno sm med bolšimi :D škoda da ni not borata poharja, usaj kšn teden ne bi traparij v parlamentu zganju... :(

Noisia
04-10-2010, 08:33
mi gre že ta big brother na živce.. ko bi tam pršu pa vse pobiu ničvredne ku**e nimajo pojma v pojmi pa sploh ne vejo nč.. zdj bom jst ene 2-4 komada posneu, brez komercijale, pa naj se fu**erji navadijo ko pridem na je**n radio bom je*u ma** jim dokler se nisi navadu, res me boli kurac, mam pa poln kurac komercijale....:mad::mad:
:D

oprostite za kletvice, ampak se nism mogu zadržat..

lign
04-10-2010, 13:34
za dva sem že prej slišal za ostale pa prvič :D. Mislm da so modi na tem forumu bolj slavne kot pol folka v BB :-D sigurno več ljudi ve njihov vzdevek..

morski pes
04-10-2010, 14:11
a je danes big brotjer

CrazyTexter
04-10-2010, 14:23
Ne danes ga ni. Od jutri naprej pa do nedelje bo, potem pa nevem kako so se odločil. Mogoče bo od naslednjega ponedeljka vsak dan ali pa ga samo v ponedeljkih ne bo.

_BLIND_3
04-10-2010, 15:12
meni se zdi da te "slavne" so še kr dobro zbrali al če so se oni sami, drugače pa zlatko najbolši

galec123
04-10-2010, 15:29
Big Brother, Kmetija, bar...
Še en resničnostni šov.
Še ena totalna brezvezna oddaja v katero se res prijavijo samo tisti, ki... (<--- ne bi nadaljevou, da ne bom preveč grd izpadu).
Pač Big Brother, ampak zakaj SLAVNIH? Kaj so pač sodelujoči takega naredil, da so slavni :confused:
Isto kot pri kmetiji "slavnih" . Evo ti na primer salome. Pa kaj ti je on/ona/ono, nardilo da je slavno?
A sploh ljudje še majo merila pošlihtana???????

Men se zdi da so res vsi resničnostni šovi podn od televizije. Namesto tega, bi raje denar namenili npr. poljudnoznanstvenim oddajam.
Aja sej res to je POPtv, ah jeb*š njim je važno sam, da neki vrtijo noben pa ne gleda na kvaliteto oddaj.

Res ne vem kaj je z ljudmi, da: a) sodelujejo pri takih oddajah
b) gledajo take oddaje
c,č,d,e,f,g,h,i...) nebroj možnosti.

POOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDNNNNNNNNNN

Lp

Night Walker
04-10-2010, 15:39
tle ni nben slaunem no mogoč 2 al pa 3 na kmetiji so bli useen mal bl...:rolleyes:

slovenci
04-10-2010, 15:42
ma kdo siol box? na programu 222 in 223 lahk spremljaš kaj trenutno delajo

D.K.
04-10-2010, 17:08
Aja, pa baje morjo za tuš rečt neko "čarobno" besedo, že ve kdo katero?

mayki
04-10-2010, 20:05
nč ni treba reč samu tm morš neki vrtt pa se
aja na siol tv lohk na številki 222.223.224 24ur na dan gledaš big brother

Noisia
04-10-2010, 21:09
salome ni on/ona/ono , ampak je pedofil... al transist al kuk se temu reče.. moški ki misli da je ženska.. pfuuj stakimi ljudmi.. take je treba vse pobit da ne bojo delal sramote po svetu..:D

pedofil - moški, ki nateguje male otroke
gej - ko nateguje moške
transist - moški ki misli da je ženska
lejzbika/e - to pa vsak ve kaj je to :-D ženska, ki se z drugo žensko malo.. pa ..

NubCake1
04-10-2010, 21:39
Big Brother... Ameriški Big Brother je 100x boljši kot vsi drugi skupaj, saj imajo edinstven sistem zmagovalca, ki nevem, če ga imajo kje drugje, zato je dosti bolj zanimiv in je edini BB ki ga gledam vsako leto, pa še nagrada je 500 000$, izločanje pa imajo takšno, da se med sabo izločajo in tekmujejo kdo bo glavni, ki bo nominiro 2, potem pa med sabo glasujejo kdo gre ven, torej po takem lahko zmaga tud hinavec, kar pa v drugih big brotherjih ni možno, saj doben ne glasuje za njih, denar pa dobivajo ko ludi glasujejo kaj bojo jedli tisti, ki so Have Not itd.... vglavnem dosti bolj zanimivo (= Končnega zmagovalca pa izberejo tisti, ki so že izpadli in grejo v hišo, kjer so še vedno izolirano od sveta (=

zugi
04-10-2010, 22:42
enkrat sem nekje gledal ruski BB... tam so se pa samo tepli

Noisia
05-10-2010, 14:33
Big Brother... Ameriški Big Brother je 100x boljši kot vsi drugi skupaj, saj imajo edinstven sistem zmagovalca, ki nevem, če ga imajo kje drugje, zato je dosti bolj zanimiv in je edini BB ki ga gledam vsako leto, pa še nagrada je 500 000$, izločanje pa imajo takšno, da se med sabo izločajo in tekmujejo kdo bo glavni, ki bo nominiro 2, potem pa med sabo glasujejo kdo gre ven, torej po takem lahko zmaga tud hinavec, kar pa v drugih big brotherjih ni možno, saj doben ne glasuje za njih, denar pa dobivajo ko ludi glasujejo kaj bojo jedli tisti, ki so Have Not itd.... vglavnem dosti bolj zanimivo (= Končnega zmagovalca pa izberejo tisti, ki so že izpadli in grejo v hišo, kjer so še vedno izolirano od sveta (=

pa kaj bojo .. misliš da bojo v slovenskem BB dali nekom

500 000 US$ = 362 950.058 € ?? kaj si ti ja nor?? :lol:

pa itak ce bi že kdo tuk dubu bi mogl mi državljani plačevat to sranje da bi državi nazaj dal 362 950.058 €

Slodope
05-10-2010, 19:36
salome ni on/ona/ono , ampak je pedofil... al transist al kuk se temu reče.. moški ki misli da je ženska.. pfuuj stakimi ljudmi.. take je treba vse pobit da ne bojo delal sramote po svetu..:D

pedofil - moški, ki nateguje male otroke
gej - ko nateguje moške
transist - moški ki misli da je ženska
lejzbika/e - to pa vsak ve kaj je to :-D ženska, ki se z drugo žensko malo.. pa ..

hvala za priročen slovarček ;).

pa kaj bojo .. misliš da bojo v slovenskem BB dali nekom

500 000 US$ = 362 950.058 € ?? kaj si ti ja nor?? :lol:

pa itak ce bi že kdo tuk dubu bi mogl mi državljani plačevat to sranje da bi državi nazaj dal 362 950.058 €

pa sej pri nas je tut 150 000 evrov nagrade. samo če ne naredijo nalog vrei jim gre dnar dol pa zpravljajo ga v neki trgovini, zato je pa to vse skup kuj nekaj ker tak ven iz
150 000 dobijo 50 000 evrov....

Night Walker
05-10-2010, 20:30
Js BB sploh ne bom gledu kr je čist bwz pa še nbenga slavnga ni

alan
05-10-2010, 22:10
Lp,
tale big brother je za en k....!
1.ko se začne so že reklame
2.daje jih že domotožje in nevem kaj še vse
3.miss fitnesa pa ima KONKRETNO govorno napako,za njo pa bi morali imeti podnapise
4.izjava pie"jaz pa sem morala samo klečati"saj je tak navajena:lol:

lp

game_over
06-10-2010, 09:27
ahaha, vso srečo vsem tistim, ki bote tole spremlal :)

js sm firbcala z zvokom na minimumu (me je izučil po dorotejinih čeveljcih-wtf no?), ker rezgetanja od osenarce ne prenesem. pa nasveti za šoping usakih pet minut? brr.
bajta iber kičasta, idealna spodbuda za pizduliranje.
poznam tri slavne slovence, očitno sm med bolšimi :D škoda da ni not borata poharja, usaj kšn teden ne bi traparij v parlamentu zganju... :(

Se strinjam s tabo...
Ve kdo kaj imajo za nalogo??

ninja
06-10-2010, 11:11
Spet vsi zlivate gnojnico na Big brother/Kmetijo/whatevah, kao kako je to neumno in vse, obenem pa vsi vse vedo in vse zanima, kaj se dogaja.

Noisia
06-10-2010, 11:50
eh, sem gledal na poptv na netu, ko se je (se mi zdi da je bla nena) umivala, in si je skrbno očistila svojo muco.. :P

mayki
06-10-2010, 15:50
če bi biv kšn slaven k ga jst poznam bi blu čist drgač za gledat k pa zdj k nobenga ne poznam

lign
06-10-2010, 15:56
Tisto besedo slavnih spreglejte pa bo čist ok.. Je kdo kupil dostop do kamerc? Meni je brez vezno ker je 5€ na MESEC, ko je bil nazadnje pa je bilo 10€ za sezono..

Slodope
06-10-2010, 16:08
Spet vsi zlivate gnojnico na Big brother/Kmetijo/whatevah, kao kako je to neumno in vse, obenem pa vsi vse vedo in vse zanima, kaj se dogaja.

mene nič ne zanima ;). vem samo da bo kuj nekaj :mrgreen:

Tisto besedo slavnih spreglejte pa bo čist ok.. Je kdo kupil dostop do kamerc? Meni je brez vezno ker je 5€ na MESEC, ko je bil nazadnje pa je bilo 10€ za sezono..

zdaj so sami slavni noter ne more bit ista cena :D

lign
06-10-2010, 16:12
Nagrada je res najvišja samo itaq ne vrjamem da bojo vse naloge nardil tko da bi cene ble lahko nižje..