PDA

View Full Version : Zaključni boji na si6

Strani : 1 2 3 [4] 5

Virusbuster
13-09-2009, 22:29
Dragi moj tilen. Če bi malo uporabil GLAVO in razmislil preden pišeš, bi ugotovil, da je REM bil MNOGO prej na level 98 in ima potemtakem PREDNOST ter bo dosegel stopnjo 100 PREJ.

Shenkey
13-09-2009, 22:35
Sej človk ne ve ali bi se smejal ali jokal ob njegovih komentarjih. Sicer pa noč z danes na jutri bo zgleda odločilna za server

_killer_
14-09-2009, 05:25
Povejte čas konca!!!

Lp

NeurOn
14-09-2009, 07:49
Lahko naredimo glasovanje za maskoto foruma. Jaz glasujem za NeurOn-a. Fant se trudi s svojimi komentarji, vendar dostikrat ne izpadejo tako sarkastični kot se trudi...ampak važen je trud, zato gre moj glas za neurOn-a.

p.s. nivo kulture in kakovosti pisanja je z tvojim prihodom na ta forum postalo katastrofa. :sad:

LOL..ob tvojem prihodu se je pa nivo dvignil kajne?...hehe...pacient si kolonjska...pridi mal k meni na brušenje...ti dam 20% skonta, ker je v tvojih 10 cm med ušesi dosti za poparavit:D

Povejte čas konca!!!

Lp

čas se bo najverjetneje še podaljšal:D....upam pa da res ne bodo simčki NEA zmagali...ker bi bil to najbolj beden konec ''mehiške'' nadaljevanke....;)

obi wan
14-09-2009, 08:47
Zdej mora bit en res ornk crush na poti drugače je konec, ker je človek sigurno kliknil na 100 in ciljat skladišča nima učinka, tko da nekdo bo moral ww počit drugače je game over....

Witch
14-09-2009, 09:18
Zdej mora bit en res ornk crush na poti drugače je konec, ker je človek sigurno kliknil na 100 in ciljat skladišča nima učinka, tko da nekdo bo moral ww počit drugače je game over....

It ain't over 'til the Phat lady sings. ;)

lp,
Q

NeurOn
14-09-2009, 10:08
hehe..simčki so se sedaj spravili še na pha****, ker se bojijo da bosta simsiteka tu**** in Hlo*** popušila...

283123 na enega...lep akcija...hehe..to je edino kar NEA zna...na žalost niste pokazali nič...oz zelo malo, zato si tukaj zmage definitivno ne zaslužite in upam, da se vam WW danes podre ...

tako pa častno pade vojska na simčku...Dulce et decorum est pro patria mori....slava padlim vojakom....

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=839709c9f

a ni nakdo omenjal zarjavele in zgnile ovne?pa mislim, da je bil to ravno eden iz NEA alianse?
....a tile tu so pa lepo shranjeni al kako?jih bo pomojem rabil na naslednjem serverju:lol:

GO PRO!!

nemesis
14-09-2009, 10:16
KJE ZA VRAGA STE PA PAXI????

PAX ruši porušene WW-je ... in to medtem, ko takorekoč zavezniški rušilec leti na njihov preostali WW.

Očitno lažje ostati načelno naiven do konca in dati raji kruha in iger, kot pa članom priznati politično zmoto, oziroma če hočete ... priznati, da te je nekdo na suho nategnil.

Lahko pa se seveda tudi motim in bomo tako mi, kot tudi PAX kasirali samo fejke ;)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 10:21
Kliner s svojmu propadumu WWjam zej išče kao častni izhod iz krize.

Boksonu oblubla zlata jajca, Phateticu pa prav da so ubistvu nihovi najbolši prjatli že cel server (edin da ste se jih šele zdej na koncu spomnli).

Umes uporabla svoje vohunske račune u PAXu NEJi pa KSFju da strela use povprek po zavezniških WWjih.

Klinči samo eno stvari si pozabu kolegom povedat. Da največji crusherji na serverju čakajo na ker wonder so boš prslinu pa ni važn a se boš prslinu u PAX u SP u NEA al pa u KSF.

Ampak to ti zgleda že veš ker lapaš Boksona in Phatetica istočasno. A računaš da bomo rušli enga od teh dveh ti boš pa zmagal pol s tadrugmu al pa clo s svojmu WWjam?

sladdki
14-09-2009, 10:24
Dej mazk...spij sirup(2 žlički) pa se ne oglašaj več :P

Tečen si ze s takimi komentarji.

lp

nemesis
14-09-2009, 10:24

Boksonu oblubla zlata jajca, Phateticu pa prav da so ubistvu nihovi najbolši prjatli že cel server (edin da ste se jih šele zdej na koncu spomnli).

Umes uporabla svoje vohunske račune u PAXu NEJi pa KSFju da strela use povprek po zavezniških WWjih.

Klinči samo eno stvari si pozabu kolegom povedat. Da največji crusherji na serverju čakajo na ker wonder so boš prslinu pa ni važn a se boš prslinu u PAX u SP u NEA al pa u KSF.

Ampak to ti zgleda že veš ker lapaš Boksona in Phatetica istočasno. A računaš da bomo rušli enga od teh dveh ti boš pa zmagal pol s tadrugmu al pa clo s svojmu WWjam?

Če bodo največji crushi še dolgo čakali, se bodo zapisali v zgodovino samo kot največji neporabljeni crushi ... zares uspeh vreden celoletnega dela :D

Peca_slo
14-09-2009, 10:30
Kolikor jaz vem bo največji crush za vedno ostal doma in cel. Zakaj še sam ne vem. Je pa res škoda potem 9 mesečnega ali pa več dela zato da na koncu ne narediš nič. Toda kaj moremo tudi tako mora biti v določenih primerih.

Je pa res da je sedaj že skoraj da vsak WW dobil porcijo katas, Witch jih je pa pomoje dobil še največ. Pomoje je nanj letelo polovico NEA aljanse.

LP

P

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 10:30
A sem stopu enmu na žul s telm ugotovitvam?

Sej toj pa usm jasn da Klinči sedi na dveh, treh al pa štirh stolh in se zvija ko kača samo da bi pršu do zmage.

NEMESIS: Zapisal u zgodovino? to je razmišlane revežov ki misljo kaj so naredil če so katapulte cel let štancal, kakšna zgodovina na drugh serverjih pe vejo ne da S6 obstaja. Uničit drekača kot je Klinči je velik slajš. Časa je pa seveda še dost, sej je Klinči zej našuntal velik napadov tu in tam in konca še cel teden ne bo.

_Dejan_
14-09-2009, 10:33
PAX ruši porušene WW-je ... in to medtem, ko takorekoč zavezniški rušilec leti na njihov preostali WW.

Očitno lažje ostati načelno naiven do konca in dati raji kruha in iger, kot pa članom priznati politično zmoto, oziroma če hočete ... priznati, da te je nekdo na suho nategnil.

Lahko pa se seveda tudi motim in bomo tako mi, kot tudi PAX kasirali samo fejke ;)

Kot je bilo rečeno PaX ne bo kršil zavezništva ;) Raje izgubimo častno in z dostojanstvom kot pa "umazano" zmagamo s kršitvijo zavezništva oz. napada na zaveznika...
Ne vem koliko veste o včerajšnjem dogajanju na serverju, vendar se je zgodila ponovno ena zelo podla stvar. Vdrli so v račun PaX igralke, baje spremenili email in geslo, poslali fejke na naš WW in zavezniške(Če sem prav obveščen okoli 1200fejkov na naš WW v parih minutah), pošiljali IGM-je naj odpokličejo enote iz našega vodečega WW-ja... Aja vmes sta dva igralca iz SimCity (KSF) med te fejke porinila in skrila svoja napada... Naklučje? Ali zgolj sreča da sta ravno takrat poslala?

NeurOn
14-09-2009, 10:35

PROPALICA SI g.Mazk...pus****....in tudi tebi nudim pregled med ušesi..mogoče ti kakšen bicikel manjka...tebi dam tudi 20% popusta na brušenje...loo****er...

Witch
14-09-2009, 10:36
@ ga. Mazk

Prevec kadis, ljubica draga.

lp,
Q

nemesis
14-09-2009, 10:40
Kot je bilo rečeno PaX ne bo kršil zavezništva ;) Raje izgubimo častno in z dostojanstvom kot pa "umazano" zmagamo s kršitvijo zavezništva oz. napada na zaveznika...

Takšno pozicijo vsekakor cenim ... vendar menim, da enostranska kršitev zavezništva razvrednoti zavezništvo za obe strani.

ninja
14-09-2009, 10:41
Eni ne stopate na žulje ampak ste enostavno tečni ko muhe v štali.

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 10:41
Je pa res čudn da ceu vodstvo PROja hit prleti na forum zmer povedat da g. Mazk pa da preveč kadi? Ka pa se tok ukvarjate z enmu kadilcam če itak navem kua govorim, a?

Čudn.

Je pa fajn k gledam kuko se še kšn drug vernik od Klinča klele razburja. Takile besni napadi prhajajo samo iz vaše nemoči in videš NEMESIS za take izpade bojo pa tud crusherji ostal doma če bo treba. Sej crushi niso namen, so samo sredstvo da uhka uživaš takle zadovolstvo ko gledaš aldi k so so kao resno situirani poročeni uspešni zraven pa živijo še živlene kjer se obnašajo ko 15 letna mularija da ne uporabem kšne bl hude besede k bi opisvala tole podlost.

Uglavnem tale tedn bo še pestr!

PS: Vrjamem pa da gre marskermu u nos k je bil tale forum dozej skoz ena oglasna deska za Klinčija pa negove kolege zej sej pa kr naenkrat pojavu en k pa kontra vašm pravlcam govori.

PPS: Ti nemesis pa meneš samo to, da če PAX fajn skregaš z NEA pa KSF da ga pol Klinči nau rabu več pa bo uhka z vm probal zmagat namest z unimi, tko da ne bluzi kle zej.

Witch
14-09-2009, 10:46
@ Ga. Mazk

A ti dejansko mislis, da me tangiras s svojimi izpadi? Cedalje vec si zmisljujes, napadas in nabijas v prazno. Raje se umiri in poslji ze tist famozni crush name, kot si omenjal v enem od prejsnjih postov.

lp,
Q

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 10:51
@ Ga. Mazk

A ti dejansko mislis, da me tangiras s svojimi izpadi? Cedalje vec si zmisljujes, napadas in nabijas v prazno. Raje se umiri in poslji ze tist famozni crush name, kot si omenjal v enem od prejsnjih postov.

lp,
Q

ČEdalje več? Zadnič si pa reku da se use zmišlujem, a zej si pa kr priznou da kao en del se pa nism zmislu?

Vem da bi rd da kr kuj pošlemo use kr mamo da boš pol hit na drug ulak se pršlepal (točn tko k si na S4 naredu zamenov zaveznike 3 dni pred koncam da bi se pol hvalu da ste kao zmagal) ampak tko nau šlo.

nemesis
14-09-2009, 10:54
PPS: Ti nemesis pa meneš samo to, da če PAX fajn skregaš z NEA pa KSF da ga pol Klinči nau rabu več pa bo uhka z vm probal zmagat namest z unimi, tko da ne bluzi kle zej.

Če zaveznike med seboj niso mogla skregat nekatera medsebojna dejanja, potem tudi jaz nimam šans, da bi jih skregal ... ne glede na to, kaj storim.

In očtno si ti še edini na serverju, ki misli, da lahko "Klinči" ali konec koncev Skala po kakršnem koli scenariju še zmaga.

Peca_slo
14-09-2009, 10:57
Ma zmagu bo tist k bo zmagu, pa jeb** ga če zmaga tvoj največji sovražnik al pa kolega. En more zmagat. Svaka čast pač tistemu.

kuki76
14-09-2009, 10:59

a tudi tak govnar lahko serje in stresa svoje neandertalske po forumu?
Ex Lord

_Dejan_
14-09-2009, 10:59
Ma zmagu bo tist k bo zmagu, pa jeb** ga če zmaga tvoj največji sovražnik al pa kolega. En more zmagat. Svaka čast pač tistemu.

Kaj se pa pri tebi dogaja v metropoli? Neki ti pada populacija... Rušiš nepomembne stavbe?

Witch
14-09-2009, 11:01
ČEdalje več? Zadnič si pa reku da se use zmišlujem, a zej si pa kr priznou da kao en del se pa nism zmislu?

Kvantitativno gledano si cedalje vec zmisljujes, ja.

lp,
Q

Peca_slo
14-09-2009, 11:02
Kaj se pa pri tebi dogaja v metropoli? Neki ti pada populacija... Rušiš nepomembne stavbe?

Nič tragičnega se ne dogaja :D Mogoče kaka miška podira svojo utico.

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 11:03
nisem še vidu serverja k bi zmagou WW k še ankol ni bil crushan
to klinči dobr ve sej je tud tko WW gradiu

je pa res čudn da med vami PAX NEA KSF leti enkup enih crusherjev dons... od PROja pa vsi pridno doma?

zej videš zakaj me od Klinča provokacije ne ganejo... pred pol ure sm še mislu da bomo tud vs mogl rušt zej pa k sm razmislu pa videm da to ne bo treba ker se vas bo že Klinč sam znebu

PS: še en nov PROjovc pršu me komentirat, sej se kr nabirate ja, ene 20 pa me boste čist preglasoval, reveža zakajenega

kuki76
14-09-2009, 11:07

je pa res čudn da med vami PAX NEA KSF leti enkup enih crusherjev dons... od PROja pa vsi pridno doma?

zej videš zakaj me od Klinča provokacije ne ganejo... pred pol ure sm še mislu da bomo tud vs mogl rušt zej pa k sm razmislu pa videm da to ne bo treba ker se vas bo že Klinč sam znebu

PS: še en nov PROjovc pršu me komentirat, sej se kr nabirate ja, ene 20 pa me boste čist preglasoval, reveža zakajenega
se lahko vsaj malo potrudis in napises slovnicno priblizno slovensko?? res ker se te malo razume

Peca_slo
14-09-2009, 11:07

Pozabil si še Simkarje ;)

tilen96
14-09-2009, 13:11
http://www.shrani.si/f/1J/fh/2mdL6EXl/ww5.png

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 13:22
toj sam šminka

u resnic je Klinču ratal nategnit nemesisa da je PRO bogi in da nimajo anbenih crusherjev več pa da so prepozni pa tko naprej... nemesis je seveda pelov po vazelinu in poslau

PRO vmes gradi skladišča v svojmu WWju in čeprov zgleda da so kao zadni z lvl 92 so u resnic sam 4 do 5 dni do lvl 100
fali jim sicer plan ampak so že zmenen z SPjam da jih bodo dal u alianso, če se bodo pa slučajn spomnli u teh dneh da jih je PRO nategnu majo pa backup plan z PAX

PROji majo pol na zalogi še par crusherjev da zbijejo WW ki jih ogroža (s tem bodo tud izsiljeval plane - če SP al pa PAX ne bo dal plana jim bodo rušl WW, pa vzel plan od druge strani) in stvar je zaklučena

tak je saj od Klinča plan :green:

nemesis
14-09-2009, 13:23
Me veseli, tilen, da si odstranil (ali vsaj začasno izklopil) skripte ;)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 13:27
nemesisu gre zej še na smeh k ni naredu domače naloge pa si pogledov zgodovino od Klinčija

na S4 so tud podpiral od "zaveznikov" crusherje pa jih futral pa obrambo pošilal pa se delal boge kao "joj mi nimamo nč crusherjev k smo tko zanič dejte vi rušit čene bodo zmagal nasprotniki"
na konc so pa počl po teh istih zaveznikih s svojimi skritimi crushi ker so hotl zmagat sami

Arwen Undó
14-09-2009, 13:29
toj sam šminka

u resnic je Klinču ratal nategnit nemesisa da je PRO bogi in da nimajo anbenih crusherjev več pa da so prepozni pa tko naprej... nemesis je seveda pelov po vazelinu in poslau

PRO vmes gradi skladišča v svojmu WWju in čeprov zgleda da so kao zadni z lvl 92 so u resnic sam 4 do 5 dni do lvl 100
fali jim sicer plan ampak so že zmenen z SPjam da jih bodo dal u alianso, če se bodo pa slučajn spomnli u teh dneh da jih je PRO nategnu majo pa backup plan z PAX

PROji majo pol na zalogi še par crusherjev da zbijejo WW ki jih ogroža (s tem bodo tud izsiljeval plane - če SP al pa PAX ne bo dal plana jim bodo rušl WW, pa vzel plan od druge strani) in stvar je zaklučena

No evo v Hope se gradi vse, samo skladišča ne ;)
Še en dokaz, da bluziš. Pa glede na stanje, bi že lahko končal z svojimi bistrumnimi pesnitvami.

lp,
Fata

jeza
14-09-2009, 13:30
toj sam šminka

uh, tole tvoje pisanje je pa res napor brat.
ali se res nebi vsaj malo potrudil in probal slovnicno pisat, ce ze nonstop neke bedarije kvasis? :confused:

nemesis
14-09-2009, 13:32
nemesisu gre zej še na smeh

Smeh je vsekakor prešibek izraz za to, na kaj mi gre, ko berem tvoje nebuloze ;)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 13:33
No evo v Hope se gradi vse, samo skladišča ne ;)
Še en dokaz, da bluziš. Pa glede na stanje, bi že lahko končal z svojimi bistrumnimi pesnitvami.

lp,
Fata

a smo občutlivi?

sej smo vidl kaj so vam podrl v WWju

še klinči sam se je hvalu da ni blo več k za 3 dni škode

vsak bedak zna zračunat da ste vse kar je blo podrt že zgradl nazaj in kuj k dobite plan mate PRO še 4 dni do lvl 100

tolk o tem kako PRO nima šans

nemesis ti se pa kar smej, bomo vidl kuko boš članom alianse razložu zakaj ste svojo šanso za zmago zapravl za PROje ko bo vaš WW rušli vi boste pa sam še šibice nazaj pošilal

PS: se trudem po slovensk pisat

Arwen Undó
14-09-2009, 13:36
a smo občutlivi?

vsak bedak zna zračunat da ste vse kar je blo podrt že zgradl nazaj in kuj k dobite plan mate še 4 dni do lvl 100

Občutljiva sem samo na neresnice!
In neresnica je da gradimo skladišča ;)
Bi pa vrjela da znate računat, čeprav ti osebno bl švoh :D
Sem pa ravn z dopusta popolnoma spočita in me tele bedarije k sem jih mela za nazaj prebrat samo pošteno nasmejijo, kar mi na ta deževen dan naredi sonce.
Očutljiv si pa očitno ti, pa ne samo občutljiv zgleda da postaneš cel flekast ko slišiš za PRO(alergija zna bit nadležna, ja)

lp

Witch
14-09-2009, 13:39
nemesisu gre zej še na smeh k ni naredu domače naloge pa si pogledov zgodovino od Klinčija

na S4 so tud podpiral od "zaveznikov" crusherje pa jih futral pa obrambo pošilal pa se delal boge kao "joj mi nimamo nč crusherjev k smo tko zanič dejte vi rušit čene bodo zmagal nasprotniki"
na konc so pa počl po teh istih zaveznikih s svojimi skritimi crushi ker so hotl zmagat sami

Si me ti s Hep-om zamenjal? Ce je tako, potem te razumem, zakaj tako tolces po meni.

Drugace pa - niti ena tvoja teorija ne drzi vode. Pocakaj do konca in bos tudi sam videl, da je temu tako.

lp,
Q

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 13:42
mešaš meglo arwen koga briga al gradite skladiša al pa žitna polja

dejstvo je da se delate reveže u resnic mate pa WW prštiman na zmago pa največ crusherjev od vseh preostalih alians

do konca pa ne bom čakal klinči

si že na 2 serverjih dokazal da misleš da ste PROji tok uber da boste sami zmagal
in k si zadne 2 mesca bil z usemi vodjami alians na S6 na drinki se ne delej zej ko si bogi pa ko se ti jebe

kača si in nategnu boš tud najbolšga kolega da bi zmagal in tos tud že dokazal

nemesis
14-09-2009, 13:45

Od takrat, ko se je klinči hvalil, je bil vsaj 1x, če ne 2x dodatno rušen

vsak bedak zna zračunat da ste vse kar je blo podrt že zgradl nazaj in kuj k dobite plan mate PRO še 4 dni do lvl 100

Vsi imajo šanse, s tem, da tisti, ki so v tem trenutku pol dneva oddaljeni od stopnje 100 bistveno več, kot tisti, ki imajo po tvojih bistroumnih izračunih, ki jih zna očitno res samo bedak dobit, 4-5 dni do 100.

nemesis ti se pa kar smej, bomo vidl kuko boš članom alianse razložu zakaj ste svojo šanso za zmago zapravl za PROje ko bo vaš WW rušli vi boste pa sam še šibice nazaj pošilal

Za to, da je naš WW rušila NEA lahko res kriviš mojo presojo, s tem, da trdim, da bi nas rušil nekdo drug, če ne NEA ... konec koncev PRO, kot sam trdiš ... skratka nihče nas ne bi mirno gledal, če bi priplezali do 99.

Tudi trud nekaj šteje ;)

Razzzer
14-09-2009, 13:48
Ja ta forum je dobil novga provokatorja:rolleyes:

Arwen Undó
14-09-2009, 13:49

dejstvo je da se delate reveže u resnic mate pa WW prštiman na zmago pa največ crusherjev od vseh preostalih alians

si že na 2 serverjih dokazal da misleš da ste PROji tok uber da boste sami zmagal
in k si zadne 2 mesca bil z usemi vodjami alians na S6 na drinki se ne delej zej ko si bogi pa ko se ti jebe

Če kdo meša meglo jo ti!
Vidim da nimaš blage veze kaj dogaja pa tut matematika ti je tuja.
S takimi primati kot si ti, se itak nima smisla ubadat.
No dajmo PRO na zmago in flekaste nasprotnike :D :D :D

Sploh se pa ne delamo reveže, ker smo itak taglavni frajerji 8-)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 14:00
Vsi imajo šanse, s tem, da tisti, ki so v tem trenutku pol dneva oddaljeni od stopnje 100 bistveno več, kot tisti, ki imajo po tvojih bistroumnih izračunih, ki jih zna očitno res samo bedak dobit, 4-5 dni do 100.

čudem se nikakor da si zavozu svojo alianso ker znanja ti res fali

klinči je bil rušen pred 1 tednam
zbil se mu je
zid - 28 ur
velko skladiše - 84 ur
malo skladiše - 28 ur
ceh - 24 ur

lej no lej to je use skup lih za 1 teden... torej je dons lih use skup nazaj zgradu

od 92 do 100 WW zgradit je pa 4 dni

ker si pa zgleda prtapametnih mi pa uhka poveš ke sm se kle zmotu, glih tko pa pozivam arwen pa ostale tapametne matematike nej mi povejo ke je moj račun narobe

Witch
14-09-2009, 14:03
ker si pa zgleda prtapametnih mi pa uhka poveš ke sm se kle zmotu, glih tko pa pozivam arwen pa ostale tapametne matematike nej mi povejo ke je moj račun narobe

Ti je ze povedal, da sem bil vmes se parkrat (uspesno) rusen. Pojdi na travian-utils al pa kej in se sam prepricaj. Do takrat pa, prosim, nehat pametovat.

lp,
Q

tilen96
14-09-2009, 14:10
Me veseli, tilen, da si odstranil (ali vsaj začasno izklopil) skripte ;)
Me veseli,da sem jih zbrisal;)

NeurOn
14-09-2009, 15:36

a smo občutlivi?

zbral sem nekaj trič trač oslarij in jih prilepil sem ala g.Mazk, v.d. direktor POGREBNEGA ZAVODA MAZK d.o.o. iz Gorenskega...on bo dostojno poskrbel za vse vaše padle vojake, saj je govor že spisal..mal ga sicer j**** slovenski jezik...ma važno, da za vas poskrbi za vse..od cvetja, godbe, zbora,govornikov,....krste, žare,sveče,.....

približno tak si kot komunisti in belogadristi ko si očitujejo kdo je bil bolj brutalen pri pobojih....ma haloooo.....zgodovina je zgodovina...
če je nisi pustil za seboj na s4...potem ti res priporočam terapijo....ker si bolnik.....oink oink oink...

zavrti si tole, ker ti ni pomoči več......http://www.youtube.com/watch?v=4AKg8iDLNgY

kaja08
14-09-2009, 15:51
REM je ravnokar sesut iz 99 na 86 lvl.

Kakšen report bi blo fajn videt.;-)

kokodak
14-09-2009, 15:53
še kakšen bo padel....

Arwen Undó
14-09-2009, 15:57
Evo vam...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e9c32a10a

GO Phat, GO Phat, GO Phat :D

V WW vasi je blo pa max obrambe.

P.S. Report objavljen z dovoljenjem lastnika vojske

Virusbuster
14-09-2009, 15:58
Joj kakih 500 več ovnov bi pa že lahko naredil :)

kaja08
14-09-2009, 16:13
Dobro, kakšen oven več bi res lahko bil. Pomembno je zdaj samo to, da je bil napad dobro tempiran. ;-) Zdaj pa še na drug WW od NEA pošljite kakšen crush.

Arwen Undó
14-09-2009, 16:16
Dobro, kakšen oven več bi res lahko bil. Pomembno je zdaj samo to, da je bil napad dobro tempiran. ;-) Zdaj pa še na drug WW od NEA pošljite kakšen crush.

No mogoč pa ga res še kdo iz kakšne pete potegne :D
Kar se pa ovnov tiče...lahko bi, ampak glede na situacijo so se tile kr dober obnesli.

tilen96
14-09-2009, 16:19
Evo vam...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e9c32a10a

GO Phat, GO Phat, GO Phat :D

V WW vasi je blo pa max obrambe.

P.S. Report objavljen z dovoljenjem lastnika vojske
lep crush,še na drug WW kot je rekla kaja08 :)
saj vsi pravijo da si NEA ne zasluži zmage ;) nevem če naj jaz tud tak rečem

_Dejan_
14-09-2009, 16:32
Kje so zdej žabice(PRO), da se začnejo napihovati? Samo da se ne bodo zaradi napihovanja razpočile...

Aja moj Crush je prispel v Cle****jevo naselje :P lol

tilen96
14-09-2009, 16:34
Kje so zdej žabice(PRO), da se začnejo napihovati? Samo da se ne bodo zaradi napihovanja razpočile...

a mi lahko na ZS napišeš report pls?me zanima :)

Do stopnje 100 pri prvih 2 še je samo nekaj ur,zato crushi pohitite.

obi wan
14-09-2009, 16:35
Bravo PRO, morm rečt da glede na vse ste super odigral. No mogoče pa še kaj prileti k NEA in boste samo gledal :D

Arwen Undó
14-09-2009, 16:38

Bravo, to pa je bil crush serverja, Cleaner je pokopan :D

_Dejan_
14-09-2009, 16:40
Bravo, to pa je bil crush serverja, Cleaner je pokopan :D
Ja mislim da sem podaljšal še za cca. 2 dni oddaljenost od njegove zmage :D lol

tilen96
14-09-2009, 16:42
Ja mislim da sem podaljšal še za cca. 2 dni oddaljenost od njegove zmage :D lol
ma Cleaner nebi zmagal,edino Earth je problem pri NEA-i :D

_Dejan_
14-09-2009, 16:44
ma Cleaner nebi zmagal,edino Earth je problem pri NEA-i :D

Jaz nisem videl niti pri REM niti pri Earth-u problema. Če zmaga kdo od njiju pač bi prej je postavil na lvl 100...

tilen96
14-09-2009, 16:45
_DEJAN_ poslal sem ti IGM po travianu odgovori

kuki76
14-09-2009, 16:49

lej ti žabica, jaz kot pro navijam za tiste ki so tukaj največ pokazali , mogoče je tvoja izjava taktična špekulacija(NEA razen posameznikov-kapo dol pred njimi ni pokazala nič), torej mi imamo samo teoretično šanso največ pa so zraven nas pokazali -vi in privoščim zmago v tem primeru PAX-u

_Dejan_
14-09-2009, 16:53
Evo f3t4 je hotel par strani nazaj report mojega crusha in to so drobtinice iz PaX-a ki so ostale in naredile ogromno škodo Clea***ju:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a3743b50a

Upam da še kateri PaX-ovc prilepi report svojih drobtinic :D

tilen96
14-09-2009, 16:54
Evo f3t4 je hotel par strani nazaj report mojega crusha in to so drobtinice iz PaX-a ki so ostale in naredile ogromno škodo Clea***ju:

lol,pa te da si ta report gor dal,samo nasmeh nam delaš :D:D:D

_Dejan_
14-09-2009, 16:58
lol,pa te da si ta report gor dal,samo nasmeh nam delaš :D:D:D

Je potrebno malce poskrbeti za zabavo in sprostiti napetost, da ni samo podje****nja na forumu...

_killer_
14-09-2009, 17:05
Kot ste lahko opazil so REM-a pospravl

Utegne še bit zanimivo:D

Lp

tilen96
14-09-2009, 17:07
Kot ste lahko opazil so REM-a pospravl

Utegne še bit zanimivo:D

Lp
saj so ga že nekaj časa nazaj

_killer_
14-09-2009, 17:09
Reporti????

Lp

kaja08
14-09-2009, 17:11
Zarolaj eno stran nazaj.

jeza
14-09-2009, 17:26
pa se moj dodatek : http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7d8c36ec4

ps: "Lokalni kleriki trenutno oživljajo tvojega heroja in bo pripravljen čez 125:23:13 ob 22:49." :D

Razzzer
14-09-2009, 17:35
Hja moj bo rabil 6 dni - aja je še na poti :P

tilen96
14-09-2009, 17:38
Hja moj bo rabil 6 dni - aja je še na poti :P
na koga je pa napad?

Virusbuster
14-09-2009, 17:50
Joj tilen kako se razveselim ko vidim da si ti pisal v temi :)

_Dejan_
14-09-2009, 17:54
Po najnovejših podatkih iz PaX-ove vremenske postaje poročajo da so zavezniki NEA poslalli ramerja na PaX-ov WW in tako verjetno oslabili odnose med njimi...

Grem na pir potem pa pošljem ostale drobtinice na kakšen WW(Še ne vem na katerega)...

Virusbuster
14-09-2009, 18:03
No, nea je spet pokazala svojo pravo plat...

Razzzer
14-09-2009, 18:03
na koga je pa napad?

Na Luno, prvi imperjani na Luni:mrgreen:

Arwen Undó
14-09-2009, 18:05
Po najnovejših podatkih iz PaX-ove vremenske postaje poročajo da so zavezniki NEA poslalli ramerja na PaX-ov WW in tako verjetno oslabili odnose med njimi...

Hm zanimivo...
Slovenski serverji so očitno specializirani za napadit zaveznika par dni pred koncem :D Sicer sem pa nekak pričakvala kaj podobnega, sam nisn vedla ktera stran bo naredla otvoritev.
Kakšen report?

smartass
14-09-2009, 18:32
WTB Paxov report je mogu bit kr lep crush 150k nap

_Dejan_
14-09-2009, 18:33
Hm zanimivo...
Slovenski serverji so očitno specializirani za napadit zaveznika par dni pred koncem :D Sicer sem pa nekak pričakvala kaj podobnega, sam nisn vedla ktera stran bo naredla otvoritev.
Kakšen report?

Izgleda da res...
Naredil sem iz že narejenega reporta nov report(Da sem prekril imena igralcev) tako da je malce čuden...
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d853a8600

P.S. Mislim da pe**_s** nekaj klika na žitna polja :D in žitnice

Shenkey
14-09-2009, 18:36
Vprašajte se, je resnično kdo pričakoval da bodo crushi ostal doma?

kaja08
14-09-2009, 18:38
A ste mislili, da bodo zavezništva res ostala do konca ? Tudi ne bi bilo zanimivo, ker so bili v vodstvu sami zavezniki. Pa je bilo treba mal zadevo popestrit.:rolleyes:

_Dejan_
14-09-2009, 18:40
A ste mislili, da bodo zavezništva res ostala do konca ? Tudi ne bi bilo zanimivo, ker so bili v vodstvu sami zavezniki. Pa je bilo treba mal zadevo popestrit.:rolleyes:
Popestritev bi lahko naredili po prekinitvi zavezništva...

Witch
14-09-2009, 18:41
Mislim da pe**_s** nekaj klika na žitna polja :D in žitnice

Kar pomeni, da je vojska, ki naj bi ze davno nazaj sestradala, se vedno na poti k zavezniku. ;)

lp,
Q

Virusbuster
14-09-2009, 18:41
NEA prasci ste, da vam ni para. V 2 letih igranja traviana pa take patetične in podle alianse nisem videl. Sram me je, da smo kadarkoli imeli zavezništvo z vami...
Seveda obstajajo svetle izjeme..

kaja08
14-09-2009, 18:42
No, pa ste tok pljuvali po KSF, zdaj se je pa izkazalo kakšna je NEA.

obi wan
14-09-2009, 18:43
a lahko kdo pove kva se dogaja, a je NEA res pax napadla al kak :D

_Dejan_
14-09-2009, 18:45

Ja. Ponesreći so poslali ovnaša...

smartass
14-09-2009, 18:45
pa par fejkov za njim :)

obi wan
14-09-2009, 18:46
Aha, en iz k.s.f je poslal armijo in NEA je dala ovnaša :D In tko bo PAX zgubu server... Čeprav mislm da bo na knap...

Hamlet
1. JohnybeGoode 146438
Tole mene zanima :)
Dejči bi nam pokazal še tale report :)

Virusbuster
Ponesreči ja :)
Kaj so vam res to natvezili?
@kaja08 ksf itak niso nič naredili cel server tako da ni dosti pozornosti blo na njih, NEA pa so ga srali cel server z raznimi zvijačami in hinavščinami..

superMisek
14-09-2009, 18:47
No, pa ste tok pljuvali po KSF, zdaj se je pa izkazalo kakšna je NEA.

KSF še zmeraj vodi. Ne verjamem da jih bi lahko kdo prehitel.

Hamlet
14-09-2009, 18:50
KSF še zmeraj vodi. Ne verjamem da jih bi lahko kdo prehitel.
Pred KSF-jom pa vsi vemo kdo je...Ham*o, Tril*gy ter H*so...

Explosion
14-09-2009, 18:53
Nam lahko nekdo pove čas, ko naj bi Earthov WW se nadgradil na lvl100? :)
Mislim da to ni takšna informacija, ki bi lahko spremenila potek zaključka, če pride v javnost...rad bi samo vedel če pride določen crusher na cilj :p

_Dejan_
14-09-2009, 18:56
1. JohnybeGoode 146438

Nebi :) Verjetno je napadel kakšno farmo :D

Ponesreči ja :)
Kaj so vam res to natvezili?
@kaja08 ksf itak niso nič naredili cel server tako da ni dosti pozornosti blo na njih, NEA pa so ga srali cel server z raznimi zvijačami in hinavščinami..

Ne niso to rekli, to sam predvidevam.

Nam lahko nekdo pove čas, ko naj bi Earthov WW se nadgradil na lvl100? :)
Mislim da to ni takšna informacija, ki bi lahko spremenila potek zaključka, če pride v javnost...rad bi samo vedel če pride določen crusher na cilj :p

Kaj pa če poveš kdaj pride in ti povemo če bo pravočasen?

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 18:57

to je pa res čudn da se izgubleni sin od PROja k je nehov igrat pred meseci zej spet pojav

kokr te poznam si ti igrou lepega ovnaša k je zej v imenu NEA se zabil u PAXov WW

zavezniki ohrante mirno kri sej je usm jasn kuko PRO igra!

kaja08
14-09-2009, 19:01
Ha,ha, ti pa maš domišljija :D:D:D

Hamlet
14-09-2009, 19:04
@Nebi :) Verjetno je napadel kakšno farmo :D

No no, kar daj karte na mizo ;)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 19:06
aja...

zakaj pa pol zdej se nč ne zgodi?

a ni ponavad tko da za ovnašem pride crusher ki podre WW?

men tole ne zgleda kukr organizirana NEA ampak kukr en izdajalc PROja u solo akciji

Virusbuster
14-09-2009, 19:09
to je pa res čudn da se izgubleni sin od PROja k je nehov igrat pred meseci zej spet pojav

kokr te poznam si ti igrou lepega ovnaša k je zej v imenu NEA se zabil u PAXov WW

Lej, prvo kot prvo upam, da si star ene 13 let in še nisi končal osnovne šole, ker si je s tako slovenščino ne zaslužiš končati.

Drugo kot drugo cel čas imaš neke čisto mimo udarjene izjave o zarotniškem PROju, ki je kriv za vse slabo na tem serverju, celo crush _lepi_, ki se je zaletel v paxov ww. Že cel čas se obnašaš kot nek nizkointeligenčni pračlovek, ki si niti riti ne ve obrisat.

In prosim povej že enkrat svoje travian ime, da vidimo kdo si ti, da smo mi taki seronje, hinavci in podleži, ti si pa sveti angel varuh nad oblaki, s katerih serješ po nas kot da bi liter odvajala popil..

Poznam take ljudi, kot si ti. Sfrustrirana, traumatizirana osebnost, ki jo družba zavrača. Drugega dela nimaš, kot da tukaj neumnosti pišeš in delaš zgago na forumu. Zame je vsak tvoj post čisti SPAM in bi moderatorji morali že večkrat ukrepati, že zaradi katastrofalne slovnice. Prosim ohrani svoje frustracije za sebe in pojdi poiskat profesionalno pomoč, kot v smislu psihiatra tako tudi v smislu inštruktorja slovenskega jezika.

V primeru pa, da si že polnoleten, pa lahko rečem le žalostno, žalostno..

lp
df

kaja08
14-09-2009, 19:18
Sej vidiš, da se mal norca dela iz vseh.

Virusbuster
14-09-2009, 19:22
Najbolj pa iz sebe..

_Dejan_
14-09-2009, 19:29
aja...

men tole ne zgleda kukr organizirana NEA ampak kukr en izdajalc PROja u solo akciji

Sej je sledil še drugi napad od istega igralca :D
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c5e21f2e2

veliki
14-09-2009, 19:52
samo ovni mogoce jih zebe pa jim je poslal malo lesa za kurjavo;) saj veste jesen je tu

f3t4
14-09-2009, 20:11

Bravo Dejan :D
Sam ti ne verjamem :D Vem da maš nekje tistih 30k mečev......:D:D

superMisek
14-09-2009, 20:53

In kje si ti Hamlet?

Razzzer
14-09-2009, 20:54
1. JohnybeGoode 146438

To lahko komentira tudi igralec ki sodeluje tudi tu na forumu in "kao" simčka že pol leta :rolleyes:

ninja
14-09-2009, 20:59
Alo, toX zahteva častno omembo!

_killer_
14-09-2009, 21:03
NEA, največja izdajalska ally in zahrbtna kar je možno. Izdala je vse svoje zaveznike in še prekleti simčkarji so.

FUCK all you!!!

Lp

kaja08
14-09-2009, 21:07
K.S.F. je pa tut zdej fajn fasal padec po lestvici. Kdo je bil pa ta junak, da jih je tko sklatil ?

SCT
14-09-2009, 21:09
domnevam, da dave

kak se temu reče :) QQ style :)

Hamlet
14-09-2009, 21:11
In kje si ti Hamlet?
Sreča da nisem na JZ poznam pa dobro njihovo situacijo :)

Hamlet
14-09-2009, 21:13
domnevam, da dave
http://travilog.org.ua/si/2490683/56fc62f111738b7aebcf937f7abd9952/1/1

res je....

Virusbuster
14-09-2009, 21:13
Fantje nekam ste mi padli po lestvici (ksf) :)
Izgleda, da vas je genialna ideja večnega zavezništva z neo vse pustila na cedilu :)
This is your prophecy :)

Shenkey
14-09-2009, 21:16
Al se sam men zdi al je tole največ report do sedaj?

NeurOn
14-09-2009, 21:17

aja...

kot sem ti že 100 x povedal..nujno te vabim na pregled..pa sedaj ti dam 30% popusta..ker ti res ni pomoči..zelo rad pomagam takšnim zafrustriranim osebkom, ki jim mamica ni hotela kupiti playstation in je pol od osnovnošolsih vrstnikov odkril travian..heureka..od takrat je še bolj zafrustriran in deprimiran izrodek sodobne družbe 21.stoletja...hvala ti, ker si nam pokazal uvod v narečje števika I. ..res smo ti hvalažni za vse lepe besede, ki nam jih nameniš...

Lej, prvo kot prvo upam, da si star ene 13 let in še nisi končal osnovne šole, ker si je s tako slovenščino ne zaslužiš končati.

Drugo kot drugo cel čas imaš neke čisto mimo udarjene izjave o zarotniškem PROju, ki je kriv za vse slabo na tem serverju, celo crush _lepi_, ki se je zaletel v paxov ww. Že cel čas se obnašaš kot nek nizkointeligenčni pračlovek, ki si niti riti ne ve obrisat.

In prosim povej že enkrat svoje travian ime, da vidimo kdo si ti, da smo mi taki seronje, hinavci in podleži, ti si pa sveti angel varuh nad oblaki, s katerih serješ po nas kot da bi liter odvajala popil..

Poznam take ljudi, kot si ti. Sfrustrirana, traumatizirana osebnost, ki jo družba zavrača. Drugega dela nimaš, kot da tukaj neumnosti pišeš in delaš zgago na forumu. Zame je vsak tvoj post čisti SPAM in bi moderatorji morali že večkrat ukrepati, že zaradi katastrofalne slovnice. Prosim ohrani svoje frustracije za sebe in pojdi poiskat profesionalno pomoč, kot v smislu psihiatra tako tudi v smislu inštruktorja slovenskega jezika.

V primeru pa, da si že polnoleten, pa lahko rečem le žalostno, žalostno..

lp
df

lepo napisano...ravno nekaj takšnega sem mislil...zato se ti bo tale GO PRO!!!! zapečatil direkt v pamet in boš imel nočne more....PRO te bo začel lovit ponoči, podnevi, pri uri matematike, slovenščine(no to dvomim, da si sploh opravil),...na igrišču, v štalci, v gozdu,....itd...

kaja08
A bomo dočakali, da še Eartha nekdo sesuje in zmaga PAX ? :?

Hooligan
Al se sam men zdi al je tole največ report do sedaj?

Jp, res je, največji do zdaj.:)

_killer_
14-09-2009, 21:18

Kar sem sedaj videl, sem 100% za to da zmaga PAX kot pa ta usrana NEA (čeprav sem crush poslal na PAX)

Lp

kaja08
14-09-2009, 21:22
Slabo kaže za PAX, je padel za 5 lvl.:(

Ne me hecat, no, a bojo res simčkarji zmagal ?

Umazani
14-09-2009, 21:24
Ok, kaj nismo usi vedeli ,da se bo to zgodilo? Je pa res malo gnilo ko dobiš tako nož v hrbet,verjamem. Ampak poglejte kako lepo se je naš s6 razcvetel v zadnjih 2dneh, cruserji letijo vsepovprek,vojska umira, ni boljšega :) . Osebno upam da bo kdo rušil vodilni ww od nea ,da bo zmenjšava trajala še kakšen dan dlje.

Explosion
14-09-2009, 21:25
Jp, res je, največji do zdaj.:)

Če se Eartha ne sesuje, bo tudi ostal report z največjo vojsko :(

Phenom
14-09-2009, 21:26
Simckarji so naredili to kar je PROphecy ze celoten server govoril :P...zdej pa jokajte.

PAX se je zajebal z svojo postenostjo do zaveznikov in tako so njihovi najzvestejsi zavezniki njim zapicili puscico v hrbet :)...

Zal tako je v travianu in zato je Cleaner to vedno poudarjal, ker je sam dozivel enako zahrbtnost na S4.

Drugic pa malce bolje zaupajte sovrazniku kot zavezniku.

PRO all the way.

Lp, Mare

Razzzer
14-09-2009, 21:27
Napadi na ww pax
nea-x
nea-q
nea-x
nea-y

interesting...

No vi ste bolj poudarjali da bo PAX komu zaril nož v hrbet, očitno ste prepričali zaveznike za preemptive strike ;)

kaja08
14-09-2009, 21:28
Zdaj ni več interesting, zdaj je že svinjsko to kar delajo NEA .

Razzzer
14-09-2009, 21:30
Zdaj ni več interesting, zdaj je že svinjsko to kar delajo NEA .

Mah če čjo tko zmagat pa naj - briga me - zanimiva je človeška narava (in to v igri) :rolleyes:

Phenom
14-09-2009, 21:31
Napadi na ww pax
nea-x
nea-q
nea-x
nea-y

interesting...

No vi ste bolj poudarjali da bo PAX komu zaril nož v hrbet, očitno ste prepričali zaveznike za preemptive strike ;)

Bolj smo dali pudarek da bo nekdo nekomu zapicil noz...Smo omenjali tudi KSF, NEA in PAX ker so vsi v sveti trojici...no sedaj je le se sveta...kaj ze? :P...nic nismo mi prepricali. NEA je videla, da bo PAX zmagal in seveda so predvidevali da crushov nimajo vec, kar jim je samo olajsalo delo in poslali svojo armadico na WW, ki jim preprecuje zmago :)...

Umazani
14-09-2009, 21:31
Simckarji so naredili to kar je PROphecy ze celoten server govoril :P...zdej pa jokajte.

PAX se je zajebal z svojo postenostjo do zaveznikov in tako so njihovi najzvestejsi zavezniki njim zapicili puscico v hrbet :)...

Zal tako je v travianu in zato je Cleaner to vedno poudarjal, ker je sam dozivel enako zahrbtnost na S4.

PRO all the way.

Lp, Mare

Mogoče ideja ni bila tako napačna, ampak z takratnimi voditelji JZ in z cleanerjem (100% bi bil on na čelu ) ,ne vem koliko časa bi ljubezen trajala....

kaja08
14-09-2009, 21:33
Mogoče ideja ni bila tako napačna, ampak z takratnimi voditelji JZ in z cleanerjem (100% bi bil on na čelu ) ,ne vem koliko časa bi ljubezen trajala....

No way, bi se pobili med sabo. Saj se še okoli vodenja ne bi mogli zmenit, kaj šele kaj drugega.

SCT
14-09-2009, 21:35

Dont be so sure :)

No way, bi se pobili med sabo. Saj se še okoli vodenja ne bi mogli zmenit, kaj šele kaj drugega.

Kako si lahko tako prepričana?

Phenom
14-09-2009, 21:36

Ce mislis na B. kot ex vodjo potem bi PRO in PAX skupaj zdruzila moci, kar je bilo ze dostikrat omenjeno v pogovorih med aliansama. Ampak nekateri so pac rekli da ne bodo igrali "umazano" in so se odlocili, da zaveznikov ne bodo spreminjal do konca.

:P

In sedaj smo tu, ki smo :)...

BTW toliko koliko PRO hoce vaso zmago je ne zeli noben...konec koncev je nas igralec zbil vodilni WW NEA alianse in tukaj ste imeli odprto pot do zmage, ce nebi posredovala NEA aliansa.

obi wan
Mah men je škoda samo to, da bo največja vojska na slo serverjih ostala na poti, škoda.

Kar se pa dogajanja tiče, pa naj kdo pove, da ni PRO reku da se bo to zgodilo, pač tko je, Pax si je zaslužu zmago, ker je bil bitke cel server in se je trudu, celo KSF si je bolj zaslužu zmago....

Drgač pa čestitke PROju, ni kr tko prilezt do 92 lv, tak da čestitke vsem borcem, mare je dobro vodu zadeve, pa velik-a je tle dala tud velik zravn, tko da fantje k bo peka uletim na pivo...

AlanFord

PRO all the way.

Lp, Mare

Vem. PAX smo moralni zmagovalci in imamo hrbtenico. Jaz sem s travianom zaključil za zmerom (seveda kot vedno z napadom na PRO-je hehe..) in se tudi počutim kot zmagovalec. Čestitam PROjem in vsemu PAXu na doslednosti.
Bi pa rad, da se oglasi še kakšen NEA sluzavec, če ima dovolj poguma... Kje je sedaj tija s svojimi obljubami in prijateljskimi besedami? Skupna zmaga? Hehe.. Farsa..

Mogoče pa za na konec skupni piknik PAXa in PROja? :)

_killer_
14-09-2009, 21:39
Če bi vedel za to, nebi nikol poslal svojega crusha na PAX.

JEBO TE CEL SVET PA NEA

Virusbuster
14-09-2009, 21:39
Vsi so utihnili.. Saj je tudi prav. Jaz bi se na njihovem mestu pogreznil v zemljo.

edendrugi
14-09-2009, 21:40
Kaj naj rečem, res lepo zavezništvo... Skozi ves čas serverja so se šlepali na nas, na koncu pa so nam zarili nož v hrbet.
Vse čestitke za ... kaj že? nič :)
lp, Ursus

Phenom
14-09-2009, 21:42

Z veseljem :)

Phenom
14-09-2009, 21:50
Drgač pa čestitke PROju, ni kr tko prilezt do 92 lv, tak da čestitke vsem borcem, mare je dobro vodu zadeve, pa velik-a je tle dala tud velik zravn, tko da fantje k bo peka uletim na pivo...

Tukaj bi poudaril, da sem jaz edini, ki je ostal od prvotnih ustanoviteljev (med katerimi si bil tudi ti) :P...

Vecino dela so opravili...Cleaner (Witch-King), ToB (oba :) in Veliki...Ne smem pa pozabiti se nasega legendarnega Lorda in pa Stenlyja ter Mojca. In seveda sefe krila naked city brez katerega bi tezko preziveli!

Phatetic, Podoba iz sanj, draghkar... No ne bom vec nasteval...Bom pa vse omenil v Zgodovini :)

V ponos mi je bilo igrati z vami!!!

Lp, Mare/PROphecy

buu!!!
14-09-2009, 21:50
no de povem še useeeeem..... vohun za PRO alianso v ally NEA -yy- sm bil tudi jaz..... =)
ime v igri je pa SKIN =P !!!!
ni me sram povedat zato ka NEA ste eni NAVADNI PRAS*I !!!

tilen96
14-09-2009, 21:51
omg kdo nam je WW zrušo?

Virusbuster
14-09-2009, 21:54
omg kdo nam je WW zrušo?

...:D

Tudi meni je bilo užitek igrati z vami, čeprav smo včasih imeli kake konflikte... Številni ckji nei, uničenje crusha alesi in emp1r3, so za mene predstavljali neznanski užitek.. Več v zgodovini..

lp
Nejc - darkestfear

kaja08
14-09-2009, 21:55
omg kdo nam je WW zrušo?

Ja kje si pa hodu tok časa ? :D:D:D:D;););)

f3t4
14-09-2009, 21:55
omg kdo nam je WW zrušo?

Vaši super zavezniki :D

aftershave
14-09-2009, 21:58
No tole je pa res sramotno dejanje...
Kot zmagovalci si6 serverja ne boste NEA znani nikoli...ste pa dobili titulo izdajalcev, to pa sigurno!
Pač razočaranje za PAX...škoda naših igralcev ki so upalina pošten zaključek.

Se bo upal oglasit kak vodja NEA?...me prav zanima če bodo poskušali upravičiti svojo zmago na kak način?

smartass
14-09-2009, 22:00
http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo

Klemen
14-09-2009, 22:01
Precej ne fer bi rekel je tole ... xD

buu!!!
14-09-2009, 22:01
No tole je pa res sramotno dejanje...
Kot zmagovalci si6 serverja ne boste NEA znani nikoli...ste pa dobili titulo izdajalcev, to pa sigurno!
Pač razočaranje za PAX...škoda naših igralcev ki so upalina pošten zaključek.

Se bo upal oglasit kak vodja NEA?...me prav zanima če bodo poskušali upravičiti svojo zmago na kak način?
maa neee niso oni nč zajebali....!
usaj tko trdi ena uzmed vodilnih v ally NEA -y- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=990) to pa veste kdo jee nee??

Razzzer
14-09-2009, 22:06

Hm piknik..., na našem skupnem zavezniškem pikniku je bil tudi igralec, ki nam je zdaj poškodoval ww...:rolleyes:

NeurOn
14-09-2009, 22:07
Vem. PAX smo moralni zmagovalci in imamo hrbtenico. Jaz sem s travianom zaključil za zmerom (seveda kot vedno z napadom na PRO-je hehe..) in se tudi počutim kot zmagovalec. Čestitam PROjem in vsemu PAXu na doslednosti.
Bi pa rad, da se oglasi še kakšen NEA sluzavec, če ima dovolj poguma... Kje je sedaj tija s svojimi obljubami in prijateljskimi besedami? Skupna zmaga? Hehe.. Farsa..

jaz sem za;)...PRO and PAX...škoda k nismo prijeli skupaj;)..hehe...

Tukaj bi poudaril, da sem jaz edini, ki je ostal od prvotnih ustanoviteljev (med katerimi si bil tudi ti) :P...

Vecino dela so opravili...Cleaner (Witch-King), ToB (oba :) in Veliki...Ne smem pa pozabiti se nasega legendarnega Lorda in pa Stenlyja ter Mojca. In seveda sefe krila naked city brez katerega bi tezko preziveli!

Phatetic, Podoba iz sanj, draghkar... No ne bom vec nasteval...Bom pa vse omenil v Zgodovini :)

V ponos mi je bilo igrati z vami!!!

Lp, Mare/PROphecy

PRO fantje in dekleta...za vedno zapisani v mojem srcu..z nekaterimi smo postali dobri prijatelji tudi v RL....najboljši ste...za vedno PRO...naš boj seveda gre EMI...drži se!!!!

Kaj naj rečem, res lepo zavezništvo... Skozi ves čas serverja so se šlepali na nas, na koncu pa so nam zarili nož v hrbet.
Vse čestitke za ... kaj že? nič :)
lp, Ursus

ja škoda, ker niste bili vi p**** tako kot so bili NEA in bi šli včeraj na Ea***...ker mi smo šli na R**.....

Lp, Naked City/heh pa sem vas uspel sprovocirat vsaj mal..

P.S.: za NEA..pa sam to...simčki ste bili cel server(razen nekaterih-oni že vedo kdo so!)!!!!na bruhanje mi greste...takšno zmago se bi jaz nekam p*****....

tilen96
14-09-2009, 22:08
daj en gor report o napadu na naš WW,da nekaj pogledam tak naredi,da bo ime od obeh,po možnosti tud število enot...nekaj moram preverit:)

aftershave
14-09-2009, 22:08
maa neee niso oni nč zajebali....!
usaj tko trdi ena uzmed vodilnih v ally NEA -y- (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=990) to pa veste kdo jee nee??

Jp, njej jaz nikoli nisem zaupal...je igrala na si4 in se je tam zgleda par stvari naučila.

Kaj folk dela za zmago ha?

:o

Virusbuster
14-09-2009, 22:11
Jp, njej jaz nikoli nisem zaupal...je igrala na si4 in se je tam zgleda par stvari naučila.

No dragi aftershave :)
Pa PRO res ni bil taki hujskač in bavbav kot si govoril.. Je bilo kar nekaj resnice, upaš priznat?

buu!!!
14-09-2009, 22:13

eh ni vredno omembe....!
ja ma reees fak kej delajo ljudje! rajši zgubim kot pa da zmagam na tak način!!!!
no zarad tega sm tut šel ven iz ally...nebom biu med takimi paj****....!
svaka čast PAX-u in PRO-ju za tako igro...wem sam nism naredu skori nič...edino to da je skori uso mojo obrambo dubu cleaner...!

Arwen Undó
14-09-2009, 22:18
Hm piknik..., na našem skupnem zavezniškem pikniku je bil tudi igralec, ki nam je zdaj poškodoval ww...:rolleyes:
No sam zdaj je konc...tko da se loh mamo še sam fajn ;)

Xiwang
14-09-2009, 22:22
Kdo je utihnil, 99% postov in smetenja je že od začetka teme vaših... NEA je imela vse možnosti za zmago, kdo jih nebi izkoristil? Vsi so kar naenkrat temelj kolegialnosti in zaupanja, medtem ko je že od začetka ta server sinonim za največjo spletkarjenje kar sem jih kdaj doživel na travianu. Vključuje vse od A do Ž! Kar se tiče zaveznikov bodo prejeli vse akreditacije ki so si jih zaslužili tekom sodelovanja. Žal med napadi pride tudi do padalcev, ki ne poslušajo in tako kakšna stvar pade po nepotrebnem pa če verjamete ali ne. Za mene osebno je tudi potrata ogromno časa in denarja, da bi delal crusher katerega nebi imel kam poslat. se vam ne zdi? in to se je zgodilo tudi drugim..
Sprenevedanje vpletenih je tudi na višku, naša zavezništva so bila nujna da so se razmere moči ohranile na naši (ksf, pax,nea) strani, drugače bi se lahko pobili že pred wwji. Vsi smo imeli koristi od tega tako da prevzamite del svoje odgovornosti in ne kažite s prsti po drugih. Nismo gradili skupaj wwjev, nismo bili pod skupnim imenom kar je dodatno razmejevalo strani in vsi vedo da so se tako ksf, pax in pro do zadnjega borili da bi njihov ww zmagal - kar je seveda logično. Naši interesi so bili vedno isti in so bili vsem na dlani, medtem ko so se kazala dvojna merila v prepletanjih ksf/skala/pr0 in pax/pr0 s tihimi pakti in podobno. V tej igri vsi stremijo po zmagi tako da ne delajte mučenikov iz sebe. Kdo si je najbolj zaslužil zmago bo večno vprašanje, vsekakor pa priznam prophecyju da so pokazali veliko volje z igro proti tričetrt serverja do zadnjih trenutkov. Večina bi se predala že zdavnaj. Sicer pa še ni konec tako da bodo čestitke počakale do takrat.

lp xi

Shenkey
14-09-2009, 22:28
In war, there is no substitute for victory
- Douglas MacArthur

Umazani
14-09-2009, 22:32
baje je roargre na 0 :) vsaka čast napadalcu

Razzzer
14-09-2009, 22:34
baje je roargre na 0 :) vsaka čast napadalcu

baje? sej se vidi, sicer je pa doživel danes tolko napadov da je umrlo enih par herojev noter...

NeurOn
14-09-2009, 22:35
In war, there is no substitute for victory
- Douglas MacArthur

jaz še vedno upam, da se bo našel kdo, ki vam bo zbil tale WW-jček...:D

AlanFord
14-09-2009, 22:36
... [bullshit]
Sicer pa še ni konec tako da bodo čestitke počakale do takrat.

lp xi

Hehe.. Čestitke?
Ko se bo pisala zgodovina bo nekdo prilepil temo s PAX foruma, kjer smo glasovali o crushih. Bili smo pripravljeni izgubit na podlagi vaše surovinske premoči. In to je to. Crushi so pač šli na PRO, ker jih je bilo treba porabit. Ne vem, če svojega sedaj ne bom namerno iztradal..

obi wan
14-09-2009, 22:36
Dej če ma kdo naj reporte nalima da pogledam predno grem spat....

SCT
14-09-2009, 22:40
Hehe.. Čestitke?
Ko se bo pisala zgodovina bo nekdo prilepil temo s PAX foruma, kjer smo glasovali o crushih. Bili smo pripravljeni izgubit na podlagi vaše surovinske premoči. In to je to. Crushi so pač šli na PRO, ker jih je bilo treba porabit. Ne vem, če svojega sedaj ne bom namerno iztradal..

Hehe AF, ne bom limal, ne se bat :)

g. Mazk, v.d. direktor
najprej bi prosu use PAXovce da mal razmisljo kva sm povedal
kot vidte so vam zdej SimCity zbili wonder na nulo
če zračunate so bli nihovi napadi na poti že dost pred NEA
al mislte da bi NEA trošla svoj crusher če je blo že na poti tolk armade iz SimCity?
to je dokaz da je šlo za PROjeve padalce v NEA!

zej če bo res tale majstr dons zmagal boste vidl da se bo razglasila skupna zmaga ker u zaveznikih je pravi duh, to jest čutem!

ostali pametnjakoviči bom pa tkole reku

Kar se pa dogajanja tiče, pa naj kdo pove, da ni PRO reku da se bo to zgodilo, pač tko je, Pax si je zaslužu zmago, ker je bil bitke cel server in se je trudu, celo KSF si je bolj zaslužu zmago.....

čist hudo PRErokbo ste naredl ja res

Na JZ namrec trenutno vlada neko bolano stanje, ko Kofetićeva aliansa brani zaveznike pred zavezniki. Da to koristi samo Kofetiću in PAX, pa ocitno potegne le redkim. "Zaveznik z vsemi" ima namrec tako pod kontrolo dogajanje na JZ, PAX pa se dviguje nad konkurenco.

Ce moj plan spodleti, bo vasa prihodnost precej klavrna. En izmed kvadrantov, ki si deli mejo s PAX, bo postal "tretje kolo", ce ne kar oba. Kdor misli, da boste vsi trije slozno zmagali, si zatiska oci.
http://forum.travian.si/showpost.php?p=212638&postcount=519
zej pa navem al jest slab tele prerokbe berem al se sprot mal zmišluješ obl?

_AsSaSsIn_
...:D

Tudi meni je bilo užitek igrati z vami, čeprav smo včasih imeli kake konflikte... Številni ckji nei, uničenje crusha alesi in emp1r3, so za mene predstavljali neznanski užitek.. Več v zgodovini..

lp
Nejc - darkestfear

No naj se še jaz predstavim, sem Dejan znan kot Emp1r3 in najprej bi čestital Virusbuster-ju za odlično izpeljan napad, čeprav je šlo na tesno (napad z suličarji in paladini) ampak vseeno:).

Na začetku serverja sem bil eden izmed vodilnih v aliansi OnLine™ (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=355), no takrat smo še imeli zavezništvo s PROphecy in z vodilnimi sem se zelo dobro razumel (Phenom, Draghkar, itd.). Bili smo zavezniki z alianso OnRIF™ ("kao" krilo alianse OnLine (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=355)™) (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=355), v kateri je bila na vodilnem položaju alesi...uglavnem hoteli smo reorganizirati vse tri zavezniške alianse (Online, OnDuty, OnRIF), glede na koordinate (da si bodo igralci čim bližje), vendar se alesi in še nekaj vodilnih v aliansi OnRIF niso strinjali s tem in so hoteli zamenjavo vodstva in spremembe imen alians. Takrat so se vodilni odločili, da prekinemo zavezništvo z PROphecy, čeprav meni to ni bilo niti malo všeč sem vseeno vztrajal pri NEA-i zaradi nekaterih posameznikov s katerimi se zelo dobro razumem.

Od vodstva NEA alians nisem pričakoval, da bodo izdali zaveznike (PAX) in se kot član te alianse sramujem tega dejanja, ter pričakujem, da mi vodstvo pojasni zakaj je prišlo do napadov.

Lep pozdrav,
Dejan

NeurOn
14-09-2009, 22:41
Hehe.. Čestitke?

in temu se reče nateg...NEA alianse so vas nategnili ko p*****...pa kaj hočeš.....smo ps vidli vaše poste na forumu ja...žalostno...hehe..vsi so bili z napad na PRO...saj zavezniki so poštenjaki...in evo..prva prilika...nožek v hrbet..zelo hrabro...hehe:rolleyes:

Xiwang
14-09-2009, 22:42
Hehe.. Čestitke?

čestitke vsem, ne nam...navsezadnje smo vsi igrali do konca kar je pohvale vredno na takem serverju. Ja naši crushi so se bolj porazdeljeno na tak ali drugačen način porabil saj smo jih imeli pač toliko da je bilo nemogoče poslati vse na en ww oz eno tarčo. pa še vedno jih je doma obtičalo kar nekaj...

obi wan
14-09-2009, 22:44
@mazk, rečeno je blo da zavezništvo nebo zdržalo, to je bistvo, pa neda se mi kregat, pršu sm mal pogledat konc serverja in to je to. Če pa misliš težit pa kr veselo na delo....

Arwen Undó
14-09-2009, 22:45
najprej bi prosu use PAXovce da mal razmisljo kva sm povedal
kot vidte so vam zdej SimCity zbili wonder na nulo
če zračunate so bli nihovi napadi na poti že dost pred NEA
al mislte da bi NEA trošla svoj crusher če je blo že na poti tolk armade iz SimCity?
to je dokaz da je šlo za PROjeve padalce v NEA!

zej če bo res tale majstr dons zmagal boste vidl da se bo razglasila skupna zmaga ker u zaveznikih je pravi duh, to jest čutem!

ostali pametnjakoviči bom pa tkole reku

čist hudo PRErokbo ste naredl ja res

http://forum.travian.si/showpost.php?p=212638&postcount=519
zej pa navem al jest slab tele prerokbe berem al se sprot mal zmišluješ obl?

LOL ti bi pa loh scenarije za komedije pisu ;)

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 22:46
zavezništvo bo zdržalo ker klub vašim podlim padalcem se bo razglasila skupna zmaga če slučajn bo!

u to sm prepričan ker je v aliansah zavezništva dober duh!

PS: tko sm uzhičen da že bolš po slovensk pišem to se pa strinjate aneda?

Arwen Undó
14-09-2009, 22:49
zavezništvo bo zdržalo ker klub vašim podlim padalcem se bo razglasila skupna zmaga če slučajn bo!

LOL evo že maš za drugi del...še mal pa bo triologija :D

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 22:50
triologija bo pa zej na naoumu S4 k bo witch še u tretje poražen ti negova kuharca pa z nemu ured

več kuhat pa man govort po forumu!

kaja08
14-09-2009, 22:50
V končni fazi pa ... a ni tut KSF zaveznikom nož v hrbet zabil - v SIMCITY so sami ksf-jevci, rušli so pa roargre iz Pax-a . Tko da .......

Arwen Undó
14-09-2009, 22:51
triologija bo pa zej na naoumu S4 k bo witch še u tretje poražen ti negova kuharca pa z nemu ured

več kuhat pa man govort po forumu!

LOL no evo pa mamo :D
No junak pol boš pa eni kuharci pač zaupal nick...ali se ti tresejo hlačke(pleničke)?

aftershave
14-09-2009, 22:56
čestitke vsem, ne nam...navsezadnje smo vsi igrali do konca kar je pohvale vredno na takem serverju. Ja naši crushi so se bolj porazdeljeno na tak ali drugačen način porabil saj smo jih imeli pač toliko da je bilo nemogoče poslati vse na en ww oz eno tarčo. pa še vedno jih je doma obtičalo kar nekaj...

Daj človek, te ni sram izdajalstva?...preberi dantejevo božansko komedijo kjer so izdajalci najnižje v peklu. Pač nekateri ljudje nimajo nobenih moralnih vrednot!
Blabla besede gor besede dol...cel server ste se skrivali in sedaj izdali zaveznike...alianai ki ni imela niti ene vojne za sabo.

Ni potrebno nobenega drugega "kao jaz sem nek tralala diplomat"blebetanja !

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 22:57
dame imado prednost
kr začni z S6 pa pol še S4

(je pa tole bl za na privat b reku k nočm da še drugi vidjo telefonsko k mn jo boš dala)

Virusbuster
14-09-2009, 22:57
Aftershave, zastavil sem ti vprašanje na katerega želim odgovor...
lp

Arwen Undó
14-09-2009, 22:59
dame imado prednost

(je pa tole bl za na privat b reku k nočm da še drugi vidjo telefonsko k mn jo boš dala)

Nimam teh težav Clenaer s6, Witch s4... Evo kuharca pogumna kot sam hudič...g.Direktor pa?!

Razzzer
14-09-2009, 22:59
dame imado prednost

Tema tega treada je zaključni boji na s6...

f3t4
14-09-2009, 23:00
Dejte kakšne reporte :P

Napadalci rang Igralec Točke 1. Peca_slo (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=9864) 169232 2. JohnnyBeGoode (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=8369) 146438 3. Killa Bee (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=17101) 146429 4. Dave (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=19730) 125052 5. Phatetic (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=6451) 96686 6. superman23 (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=7459) 68041 7. __lepi__ (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=20033) 63695

g. Mazk, v.d. direktor
14-09-2009, 23:01
ja sej usak zaklučn boj se zakluč z babo k pametuje

Peca_slo
14-09-2009, 23:02
Ostali masaker sledi, kateri je letel name in mi uspešni niso razbili mesta tako da bi izgubil napad čeprav je bil na 100 popa

http://travilog.org.ua/si/5574136/c448ec4fbd793850ea1d735e78662496/1/1

f3t4
14-09-2009, 23:02
ja sej usak zaklučn boj se zakluč z babo k pametuje
Najbolj glasen in pameten si ti....

Arwen je carica :)

f3t4
14-09-2009, 23:04
Ostali masaker sledi, kateri je letel name in mi uspešni niso razbili mesta tako da bi izgubil napad čeprav je bil na 100 popa

Peca lepa vojska :P
Bravo

Shenkey
14-09-2009, 23:04
Daj človek, te ni sram izdajalstva?...preberi dantejevo božansko komedijo kjer so izdajalci najnižje v peklu. Pač nekateri ljudje nimajo nobenih moralnih vrednot!
Blabla besede gor besede dol...cel server ste se skrivali in sedaj izdali zaveznike...alianai ki ni imela niti ene vojne za sabo.

Ni potrebno nobenega drugega "kao jaz sem nek tralala diplomat"blebetanja !
Božanska komedija ima v prvem lvlu vse grke samo zato ker niso bili kristjani tako je outdated.

Razzzer
14-09-2009, 23:08
Mah verjetno so nea-isti prebrali vladarja od Machiavellija :rolleyes:

Peca_slo
14-09-2009, 23:10
Peca lepa vojska :P
Bravo

Hvala prej bi rekel čestitke PAX-u ker me je celo popoldne demoliral kot odtrgan. Žitnice so mi zbili iz 560000 na 800 ko je najbolj letelo v minus.

Zelo bom pohvalil pax, ratalo vam pa ni samo zaradi 3eh ljudi ker mene dejansko ni bilo doma. To so Kav... ki je urival med napadi

Killa ki je pazil na mesto in ga dograjevel

Nwo.. ki je gradil nazaj in pazil

Fantje to je bil moj zaključek, nekaj bom še spisal za konec in poslal tudi reporte ki so leteli name, tako da bo razvidno da je bil trud teh igralcev res velik

Witch
14-09-2009, 23:13
Hvala prej bi rekel čestitke PAX-u ker me je celo popoldne demoliral kot odtrgan. Žitnice so mi zbili iz 560000 na 800 ko je najbolj letelo v minus.

Zelo bom pohvalil pax, ratalo vam pa ni samo zaradi 3eh ljudi ker mene dejansko ni bilo doma. To so Kav... ki je urival med napadi

Killa ki je pazil na mesto in ga dograjevel

Nwo.. ki je gradil nazaj in pazil

Fantje to je bil moj zaključek, nekaj bom še spisal za konec in poslal tudi reporte ki so leteli name, tako da bo razvidno da je bil trud teh igralcev res velik

Dokaj hinavsko dejanje, ni kaj. :)

Upam da sedaj koncno vsi vidijo kak je KSF v resnici.

lp,
Q

Peca_slo
14-09-2009, 23:16

lp,
Q

No ****** da ne bi o tebi, raje bodi tiho in najprej pospravi pred svojim pragom, magari nateg... ženo potem pa kritiziraj mene. Ker si ti toliko več takih potez naredil tukaj da me nimaš kaj obsojat.

Resno ti povem da te enkrat še vidim v živo ne prideš cel dam, raje ne komentiraj če si večja baraba. Če se ne spomniš vemo od kod si, kje delaš in kam zahajaš.

LP

P

Grožnje --> Neprimerno vedenje!

LP klemen1232

Witch
14-09-2009, 23:17
No ****** da ne bi o tebi, raje bodi tiho in najprej pospravi pred svojim pragom, magari nateg... ženo potem pa kritiziraj mene. Ker si ti toliko več takih potez naredil tukaj da me nimaš kaj obsojat.

Resno ti povem da te enkrat še vidim v živo ne prideš cel dam, raje ne komentiraj če si večja baraba.

LP

P

Grozis? :)

NEA, največja izdajalska ally in zahrbtna kar je možno. Izdala je vse svoje zaveznike in še prekleti simčkarji so.

posit all you!!!

Lp

Ena je vecja. ;)

Citat urejen.

LP klemen1232

Peca_slo
14-09-2009, 23:20
grozis? :)

ena je vecja. ;)
mogoče, tako kot ti z besedami in jajci drajsaš po asfaltu

pro

superMisek
14-09-2009, 23:21
No ***** da ne bi o tebi, raje bodi tiho in najprej pospravi pred svojim pragom, magari nateg... ženo potem pa kritiziraj mene. Ker si ti toliko več takih potez naredil tukaj da me nimaš kaj obsojat.

Resno ti povem da te enkrat še vidim v živo ne prideš cel dam, raje ne komentiraj če si večja baraba.

LP

P

Peca, takle ton pa poznamo samo od takrat, ko si bil skrit pod drugim imenom.

Se povsem pridružujem mnenju, ki ga je izrazil Cleaner.
Samo svoj obraz kažete vsi po vrsti.

Me zanima kako boš mene okarakteriziral.

Citat urejen.

LP klemen1232

edendrugi
14-09-2009, 23:22

A si prosil, če lahko objaviš imena?

Peca_slo
14-09-2009, 23:27
Peca, takle ton pa poznamo samo od takrat, ko si bil skrit pod drugim imenom.

Se povsem pridružujem mnenju, ki ga je izrazil Witch.
Samo svoj obraz kažete vsi po vrsti.

Me zanima kako boš mene okarakteriziral.

Hambo tebi sem povedal svoje, niti nisi tako drastično kritiziral, toda Witch je pa že rahlo preveč pameten in preveč misli da je on glavni serverja.

Zadnjič sva si skočila v lase in potem si poslal par napadov in potem sva imela mir, niti nisi tak človek kot Witch, sorry si bolj normalne vrste.

Witch pa včasih rahlo presega meje normalnega in zdravega kritiziranja. Ja in kot vedno mi včasih poči filemček in ti povem točno v obraz.

Kar se tiče pa KSF-ja rad bi videl tudi vas v bivšem TOP-u ter nekatere v NF&NP, ampak midva sva zabila sekiro tako toda v normalnih vodah, z Witchom pa ne.

atomic
14-09-2009, 23:27

Zakaj je pa naselje poimenovano EMA, čeprav je vsem jasno, da pripadaš KSFju :confused:

Dober mesec nazaj si trdil, da ti je vojska sestrada, kar pa je bilo navadno natolcevanje... itak pa bi moralo biti vsem jasno, da takšna vojska ne pomre v osmih urah

Moje vojske že zdavnaj ni več, bila je a je ni več Q, sem bil zaklenjen in je vse pomrlo, nato sem šel pa še za 25% popa dol.

Glej žito je žgalo v minus, notri je bilo pa žita za samo 1 uro, jaz sem pa zaspal, in glej ga zlomka kaj se zgodi če ti 8 ur žge žito v prazno.

Peca_slo
14-09-2009, 23:29
A si prosil, če lahko objaviš imena?

Se ti oproščam, delal sem reporte za forum in za naše osebje in je ušel ven napačen.

Zelo se ti opravičujem

sio07
14-09-2009, 23:30
Uf. Tolk daleč smo prišli, da grozimo s nasiljem v RL?????

Drugače pa se je zgodilo točno to, kar sem napovedal v debati ki smo jo imeli v KSf ob glasovanju. Tako da se majčkeno smejem v notranjosti. Edino zmotil sem se, kdo bo storil to, kar je danes storila NEA. Zahrbtno in strahopetno a logično. Edino kar bi lahko naredili, je da bi vsaj prekinili zavezništva. Ampak kaj češ. Ne bom pa hvalil tistih z velikimi vojskami, imate jih samo zato, ker ste n atakšen ali drugačen način prepričali vse, da niste nevarni. Pa lep pozdrav, moje spomine pa bom objavil na svoji strani....

Brennus

Witch
14-09-2009, 23:30
Witch pa včasih rahlo presega meje normalnega in zdravega kritiziranja. Ja in kot vedno mi včasih poči filemček in ti povem točno v obraz.

Nisi povedal tocno v obraz, ampak grozil preko foruma. V zivo sem 100% da mi ne bi upal gledat v oci, se manj pa kako tako groznjo izvest.

lp,
Q

kokodak
14-09-2009, 23:34
mal za sprostitev situacije.....:-D

http://www.youtube.com/watch?v=haM8PXwhpdo

Virusbuster
14-09-2009, 23:36
Peca, od tebe sem pa več pričakoval kot grožnje te vrste..

Drugače pa.. K*rc gleda WW, glavno da bo phenom čevape in pleskavice pekel na pikniku :)

Peca_slo
14-09-2009, 23:37
Nisi povedal tocno v obraz, ampak grozil preko foruma. V zivo sem 100% da mi ne bi upal gledat v oci, se manj pa kako tako groznjo izvest.

lp,
Q

Vrjemi da sem sposoben, witch

Glej če si dovolj star, kar menim da si boš začel razmišljati ali se ne ukvarjaš preveč s tem forumom, in preveč smetiš tu.

Dej enkrat se sprijazni da si dovolj star in da ne rabiš vse komentirati kar ti pride pod roko. Vsi tu zakrivamo identitete in svoje podatke. Zato bova odnehala ok, jaz bom dal zadnji post, ti pa pusti raje mene pri miru.

Shenkey
14-09-2009, 23:38
http://www.youtube.com/watch?v=9ruOoYCOLt0

tole bolj paše v tem času

_Dejan_
14-09-2009, 23:40

Če ga kdo napada mislim da ima čas do okoli 4:45...

Slabo kaže za PAX, je padel za 5 lvl.:(

Ne me hecat, no, a bojo res simčkarji zmagal ?

Na lvl 0 pa res :D

Če bi vedel za to, nebi nikol poslal svojega crusha na PAX.

JEBO TE CEL SVET PA NEA

ČE bi jaz to vedel nebi poslal crusha na PRO-je :D

Bog ne daj da se prikaže kakšen NEA-vec mu antraks natresem na čevape :D

Kdo je utihnil, 99% postov in smetenja je že od začetka teme vaših... NEA je imela vse možnosti za zmago, kdo jih nebi izkoristil? Vsi so kar naenkrat temelj kolegialnosti in zaupanja, medtem ko je že od začetka ta server sinonim za največjo spletkarjenje kar sem jih kdaj doživel na travianu. Vključuje vse od A do Ž! Kar se tiče zaveznikov bodo prejeli vse akreditacije ki so si jih zaslužili tekom sodelovanja. Žal med napadi pride tudi do padalcev, ki ne poslušajo in tako kakšna stvar pade po nepotrebnem pa če verjamete ali ne. Za mene osebno je tudi potrata ogromno časa in denarja, da bi delal crusher katerega nebi imel kam poslat. se vam ne zdi? in to se je zgodilo tudi drugim..
Sprenevedanje vpletenih je tudi na višku, naša zavezništva so bila nujna da so se razmere moči ohranile na naši (ksf, pax,nea) strani, drugače bi se lahko pobili že pred wwji. Vsi smo imeli koristi od tega tako da prevzamite del svoje odgovornosti in ne kažite s prsti po drugih. Nismo gradili skupaj wwjev, nismo bili pod skupnim imenom kar je dodatno razmejevalo strani in vsi vedo da so se tako ksf, pax in pro do zadnjega borili da bi njihov ww zmagal - kar je seveda logično. Naši interesi so bili vedno isti in so bili vsem na dlani, medtem ko so se kazala dvojna merila v prepletanjih ksf/skala/pr0 in pax/pr0 s tihimi pakti in podobno. V tej igri vsi stremijo po zmagi tako da ne delajte mučenikov iz sebe. Kdo si je najbolj zaslužil zmago bo večno vprašanje, vsekakor pa priznam prophecyju da so pokazali veliko volje z igro proti tričetrt serverja do zadnjih trenutkov. Večina bi se predala že zdavnaj. Sicer pa še ni konec tako da bodo čestitke počakale do takrat.

lp xi

Po tvojem postu sodeč izgleda da si iz NEA. Nekaj tednov nazaj je bilo JASNO dogovorjeno da se WW-ji zaveznikov ne napadajo. Tija je prosila da tudi med WW-ji sklenemo zavezništvo, kar se je kmalu zgodilo...
Torej zakaj niste prekinili zavezništva predno ste napadli? Zato KER STE ENI NAVADNI SLUZAVCI.

Naj povem tukaj JAVNO da je Tija zagotovila da od superdečka prihajajo fejki v resnici pa je bil crush...

in temu se reče nateg...NEA alianse so vas nategnili ko p*****...pa kaj hočeš.....smo ps vidli vaše poste na forumu ja...žalostno...hehe..vsi so bili z napad na PRO...saj zavezniki so poštenjaki...in evo..prva prilika...nožek v hrbet..zelo hrabro...hehe:rolleyes:

Ko že toliko spremljate forum bodite pozorni če se bodo objavljale kakšne zanimivosti po koncu serverja...

PS: tko sm uzhičen da že bolš po slovensk pišem to se pa strinjate aneda?

Zavezništva so prekinjena!!!

lp,
Q

Je bilo že nekajkrat povedano da SimCity ally spada pod KSF vendar so ti sluzavci(KSF) to skos zanikali...

In pa še nekaj napadov v naših hudih uricah tistih pred 20:00 pa nimam :D
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=5a0b3526a,f047f3679,e510d4e93,b9a81d 69a,95dd66673,6389f9504,934569029,6d3a33cbb

aftershave
14-09-2009, 23:44
Peca_slo iz alianse Simcity ==) smeh !

Torej mladi igralci ki igrajo travian se na tem serverju niso naučili nič dobrega. Najbrž sedaj večina misli da je recept za zmago simcity cel server...paziti da se ne zapleteš v kakšno vojno. Ko pa pride WW na lvl. 98 pa poslati crushe na zaveznike !! :rolleyes:

superMisek
14-09-2009, 23:47
Hambo tebi sem povedal svoje, niti nisi tako drastično kritiziral, toda Witch je pa že rahlo preveč pameten in preveč misli da je on glavni serverja.

Peca, če sva iskrena, si me blatil ter pljuval po dolgem in počez v več postih, vse dokler se nisi zaje.... in razkril svoje identitete potem pa si spremenil ton in postal bolj spravljiv.

Kar se tiče pa KSF-ja rad bi videl tudi vas v bivšem TOP-u ter nekatere v NF&NP, ampak midva sva zabila sekiro tako toda v normalnih vodah, z Witchom pa ne.

Na tem serverju sem naredil tudi kakšno napako. Ampak nadvse zadovoljen sem, da nisem nikoli niti pomislil, da bi šel v KSF, kljub temu, da ste me še kako prepričevali, ti, Ko_ _n, Kav_č...

To bi pa res bilo zadnje.

Witch
14-09-2009, 23:51
Vsi tu zakrivamo identitete in svoje podatke. Zato bova odnehala ok, jaz bom dal zadnji post, ti pa pusti raje mene pri miru.

Razen mojo identiteto se non-stop trudite izdajat, ane? Sam se skrivas za varnim zavetjem anonimnosti, ki ti jo nudi forum, mojo pa za veseljem razkrivas.

Ce ne preneses kritike, jo raje ne beri. Opravicila za groznje in razkrivanje osebnih podatkov namrec nimas.

lp,
Q

umount
15-09-2009, 00:15
Sploh ni važno kdo zmaga, samo da pro z vsemi zavezniki zgubi :D. Kar se tiče pax nea in ksf pa upam, da je vsak z zadostnim iq-jem ali pa predznanjem uspel predvidet, da takšna zavezništva ne morajo zdržat do konca, saj si vsak želi zmage.

Čisto preveč se je stolklo witchov account, zdaj pa mu je dolgčas in lahko samo še nabija poste na forumu (najbrž je to njegov način maščevanja in mučenje nasprotnikov). Po mojem se res nima kaj bat nasprotnikov, ker je itaq že poražen, boji se lahko svojih soigralcev iz serverjev, ki jim je še vedno zavozil alianso. Samo kaj ko ga je tako zabavno poslušat, ko so še limone, ki rastejo na njegovih sadovnjakih sladke.

Warder
15-09-2009, 00:18
Alianse, ki so se najbolj aktivno borile skozi cel server bodo ostale praznih rok. Žito bodo pa mleli NEisti:p Mislim, da ste se PAXi z Boksonom načelu tukaj lepo opekli. Škoda, da so si zmago zagotovili najmanj aktivni udeleženci serverja:(

PRO pa je takšno izdajstvo iz strani NEA občutil že na samem začetku igre, ko so meni nič tebi nič prekinili zavezništvo zaradi nekih banalnih razlogov. Za PROje je bil to očitno indikator, ki ste ga PAxi spregledali, kljub opozorilom na forumu:rolleyes:

P.S. Kaj vse lahko naredi ŽENSKA v travianu, a ne Bokson;)

Shenkey
15-09-2009, 00:31
Prosim te daj seštej napadalne točke vseh kvadrantov, bomo vidl če so razlike tako ogromne da lahko trdiš da se ni nič dogajalo.

Razzzer
15-09-2009, 00:42
Prosim te daj seštej napadalne točke vseh kvadrantov, bomo vidl če so razlike tako ogromne da lahko trdiš da se ni nič dogajalo.
Že, že samo kdaj :rolleyes:

aftershave
15-09-2009, 00:43
Kar se tiče pax nea in ksf pa upam, da je vsak z zadostnim iq-jem ali pa predznanjem uspel predvidet, da takšna zavezništva ne morajo zdržat do konca, saj si vsak želi zmage.

Hallo??...tup, tup...je kdo doma?
Torej toliko je vredna beseda KSFja in NEA ?...oprosti prijatelj, ampak noben časten igralec ti ne bo naredil takšne podle poteze. Če obstaja zavezništvo to nekaj pomeni, ne?
Torej sedaj ko ste na sluzast način zmagali praviš da imate večji iq ??

Gre se zato da bi PAX tudi lahko poslal crushe na vas...vse bi vas potolkli kot gnila jajca. Ampak igralci imajo čast, imajo samospoštovane, da se takšnih gnilih potez niso šli. Zato jim lahko samo čestitam, takšen odnos je vreden vse hvale. Seveda pa so lahko samo upali da ste vi igralci istega kova, ampak žal niste!...osebnostno in moralno šibke igralce premami slast zmage, to je jasno, ampak z takim načinom zmaga izgubi svojo slast. Vsak pokončen človek z hrbtenico bi se je sramoval.

Vašim igralcem bodo še na drugih serverjih ki jih igrajo, ali bodo igrali, rekli: "hey, ti si bil pa v NEA/KSF kajne?"...in vedno bo imela aliansa NEA in KSF negativen prizvok.

Pravkar mi je pisal en igralec iz NEA ,kako mu je žal in da se sramuje...mislim da to pove vse.

umount
15-09-2009, 01:02
Potem pa le hitro pošljite napade, ker se vam čas izteka ;).

aftershave
15-09-2009, 01:15
Potem pa le hitro pošljite napade, ker se vam čas izteka ;).

Kar naj se izteče, tale server bi večina ljudi najraje pozabila.
To je bil server kjer ste se šlepali na račun močnejših PAXovcev, na koncu pa jim zabili nož v hrbet in postali zmagovalci.

Žalostno/hecno...ampak gremo naprej. Nima smisla izgubljati besed. Nekateri lahko in tudi že smo zmagali server na fer način, nekateri morajo to narediti z prevaro...drugače ne gre :(

Razzzer
15-09-2009, 01:57
Ja nea je dobro izigrala cel server in to v ključnih trenutkih
npr. tud moj napad gre na SZ, ampak bi ga sedaj raje prekoordiniral na SV, sam kaj čmo so prišle informacije o nea napadih po odpošiljanju.

In kaj čmo zdej se jokat?, pa se že raje smejem :rolleyes:

Xiwang
15-09-2009, 02:56
Še dobro da obstaja tale forum, izgubiš vse moralne zadržke ki jih bi mogoče sicer imel :D Nekomu, ki vse to bere je hitro lahko jasno da jih dosti ni sposobnih kritičnega razmišljanja.. Poskušal bom na kratko povedati par stvari zaradi katerih se bodo mogoče nekateri (ne vsi, ker nekateri pač niso sposobni - kajne aftershave?) zamislili nad početjem NEA.

No, kot ste spremljali je bil v zadnjih stadijih naš ww (lvl. 99) igralca REM na prvem mestu za cca 4 ure pred roargre. Zakaj je bil torej rušen s strani Phatetica, s katerim smo imeli pakt o nenapadanju? Na tem mestu naj povem da se je vedelo tudi da ima pax tihi pakt o nenapadanju s pr0 ker sta imela ves čas gradnje wwjev mir drug pred drugemu. Kaj je torej najboljši način da se znebiš konkurence brez umazanih rok? Phatetic ni imel nobenega razloga za ta napad razen v povezavi s pax, saj je bil njihov ww že zdavnaj iz igre. Če je bilo razmišljanje pravilno ali ne, imeli smo razlog da zaščitimo lastne interese. In Tijo kar se tega tiče ni treba vmešavati saj ni vedela za te napade ker smo jo izpustili v procesu ravno iz razloga ker smo vedeli da ne bo za to. Tija si je enostavno nabrala preveč prijateljev v pax in drugod tako da smo bili primorani speljati zadevo mimo nje (samo v vednost, preden napišete še kaj zaradi česar vam bo kasneje žal).

Kar se pa tiče tiste zloglasne vojne pax s pro pa nebi sploh zgubljal besed. Naj se pro že enkrat oglasi in pove resnico zakaj je bila NEA od začetka vojne neaktivna ali kot radi pravite simčkala. Sem si premislil, ker tega do sedaj še nismo doživeli bom povedal kar sam. Na kratko rečeno, če ne bi takrat zaustavil napade in nasprotoval takšni vojni (očitne premoči) bi od pr0 ostal samo še forum. VEDNO sem se zavzemal za to da se enakomerno porazdelijo moči na serverju in pri zavzemanju se je vedno tudi končalo ker so bili interesi takšni, da se prophecy uniči. Nekaj časa smo bili na standby iz solidarnosti do pr0 in se izmikali napadom, potem pa smo tudi sami stopili v vojno ker enostavno ni bilo več možno opravičevat neaktivnosti pri naših novih zaveznikih (pax) in tudi ni bilo fer do njih. Ta čas ko nismo napadali smo čakali da bi se zgodila kakšna sprememba in bi se moči enakomerno porazdelile, seveda zaman. Pa naj kdo pride in zanika, bom z veseljem šel loge iskat. Vsaj pr0 bi lahko pokazali malo spoštovanja, mi smo ga že..pa smo dobili figo.

Ne bomo se opravičevali za to da smo ostali najmočnejši in najbolj povezani kvadrant na koncu serverja, ker razlogi za to očitno niso tako črno-beli kot izgledajo. Vsak naj pri sebi presodi kaj je prav in kaj ne, samo se mi je zdelo fer do igralcev, da vedo vsaj nekaj ozadja zakaj se je zgodilo kar se je, od kje izvira naše "simčkanje" in da so člani NEA lahko ponosni nase, če končno pridemo do zmage, ker so si to zaslužili.

lp xi

Razzzer
15-09-2009, 03:40
Kdo si zasluži zmago je itak brezveze govort, ker si jo vsi na nek način, eni tako drugi drugače, verjamem pa da vsi z istim namenom :rolleyes:

Hep
15-09-2009, 04:14
Dober večer!

Bi kdo kavo, mogoče kolač?

Ker se bliža čas za stiske rok, objeme s solzami v očeh in tako naprej, bi rad to priliko izkoristil za javno opravičilo Boksonu.

Kot se je izkazalo, si mož beseda.

Srečno v Travianu in nasploh.

umount
15-09-2009, 04:47
konec serverja ..........

Skupaj s svojim zavezništvom "N&K&P", je "Earth" končal z gradnjo Čudesa Sveta. Porabil je milijone surovin in ga hkrati branil s stotisoči hrabrih branilcev. Torej si "Earth" zasluži naziv zmagovalca te dobe.

"tunek" je bil vladar največjega imperija, tesno sta mu sledila "Phatetic" in "HlooD".
"Killa Bee" je bil vladar največjega vojaškega imperija in je pobil največ nasprotnikovih enot.
"Cleaner" je bil najslavnejši branilec in kri napadalcev je pojila pokrajine ob njegovih mestnih vratih.

zabavno je bilo igrati z vami

Virusbuster
15-09-2009, 05:41
Mislim, da je čas da zdaj vsi razkrijete svoja imena v igri...

_Dejan_
15-09-2009, 06:12
Mislim, da je čas da zdaj vsi razkrijete svoja imena v igri...

a začnem jaz? :P

Še dobro da obstaja tale forum, izgubiš vse moralne zadržke ki jih bi mogoče sicer imel :D Nekomu, ki vse to bere je hitro lahko jasno da jih dosti ni sposobnih kritičnega razmišljanja.. Poskušal bom na kratko povedati par stvari zaradi katerih se bodo mogoče nekateri (ne vsi, ker nekateri pač niso sposobni - kajne aftershave?) zamislili nad početjem NEA.

No, kot ste spremljali je bil v zadnjih stadijih naš ww (lvl. 99) igralca REM na prvem mestu za cca 4 ure pred roargre. Zakaj je bil torej rušen s strani Phatetica, s katerim smo imeli pakt o nenapadanju? Na tem mestu naj povem da se je vedelo tudi da ima pax tihi pakt o nenapadanju s pr0 ker sta imela ves čas gradnje wwjev mir drug pred drugemu. Kaj je torej najboljši način da se znebiš konkurence brez umazanih rok? Phatetic ni imel nobenega razloga za ta napad razen v povezavi s pax, saj je bil njihov ww že zdavnaj iz igre. Če je bilo razmišljanje pravilno ali ne, imeli smo razlog da zaščitimo lastne interese. In Tijo kar se tega tiče ni treba vmešavati saj ni vedela za te napade ker smo jo izpustili v procesu ravno iz razloga ker smo vedeli da ne bo za to. Tija si je enostavno nabrala preveč prijateljev v pax in drugod tako da smo bili primorani speljati zadevo mimo nje (samo v vednost, preden napišete še kaj zaradi česar vam bo kasneje žal).

Kar se pa tiče tiste zloglasne vojne pax s pro pa nebi sploh zgubljal besed. Naj se pro že enkrat oglasi in pove resnico zakaj je bila NEA od začetka vojne neaktivna ali kot radi pravite simčkala. Sem si premislil, ker tega do sedaj še nismo doživeli bom povedal kar sam. Na kratko rečeno, če ne bi takrat zaustavil napade in nasprotoval takšni vojni (očitne premoči) bi od pr0 ostal samo še forum. VEDNO sem se zavzemal za to da se enakomerno porazdelijo moči na serverju in pri zavzemanju se je vedno tudi končalo ker so bili interesi takšni, da se prophecy uniči. Nekaj časa smo bili na standby iz solidarnosti do pr0 in se izmikali napadom, potem pa smo tudi sami stopili v vojno ker enostavno ni bilo več možno opravičevat neaktivnosti pri naših novih zaveznikih (pax) in tudi ni bilo fer do njih. Ta čas ko nismo napadali smo čakali da bi se zgodila kakšna sprememba in bi se moči enakomerno porazdelile, seveda zaman. Pa naj kdo pride in zanika, bom z veseljem šel loge iskat. Vsaj pr0 bi lahko pokazali malo spoštovanja, mi smo ga že..pa smo dobili figo.

Ne bomo se opravičevali za to da smo ostali najmočnejši in najbolj povezani kvadrant na koncu serverja, ker razlogi za to očitno niso tako črno-beli kot izgledajo. Vsak naj pri sebi presodi kaj je prav in kaj ne, samo se mi je zdelo fer do igralcev, da vedo vsaj nekaj ozadja zakaj se je zgodilo kar se je, od kje izvira naše "simčkanje" in da so člani NEA lahko ponosni nase, če končno pridemo do zmage, ker so si to zaslužili.

lp xi

Še 1x preberi kaj si napisal... Če bi bili korektni in fer igralci bi PREKINILI zavezništvo pred poslanimi napadi in pika, vendar tega niste naredili iz neznanega razloga(Strah pred tem da vam mi zrušimo WW)... O povezanosti vašega kvadranta, zelo ste bili povezani ja sploh tako da kot praviš vodje ne obveščate o dogodkih...

Le pokaži loge o paktu PRO in PaX in če imaš tudi tiste kjer smo naročili da vam porušijo WW(Če obstajajo naj nimajo včerajšnjega datuma)...

Mislim da vaša zmaga ne bo pozabljena tako kot izgleda tista iz s4 ko so baje ravno tako zmagali sluzavci...

kuki76
15-09-2009, 06:26

Še 1x preberi kaj si napisal... Če bi bili korektni in fer igralci bi PREKINILI zavezništvo pred poslanimi napadi in pika, vendar tega niste naredili iz neznanega razloga(Strah pred tem da vam mi zrušimo WW)... O povezanosti vašega kvadranta, zelo ste bili povezani ja sploh tako da kot praviš vodje ne obveščate o dogodkih...

Le pokaži loge o paktu PRO in PaX in če imaš tudi tiste kjer smo naročili da vam porušijo WW(Če obstajajo naj nimajo včerajšnjega datuma)...

Mislim da vaša zmaga ne bo pozabljena tako kot izgleda tista iz s4 ko so baje ravno tako zmagali sluzavci...
se strinjam dejan, le NEA bi lahkouravnovesil kvadrante, zakaj niso točno zato kar si napisal ker jih je blo strah

kubalcek55
15-09-2009, 06:48
PozdravlejnI!

Kot prvo bi jas popravil Administratorja... Tunek je vladar navečjega imperija ... Tunek je vladar Simanja :P.

Sedaj pa na resne konkretne stvari!

Zahvaljujem se svojim na sprotnikom (PRO) da so bili nasprotniki, brez vas s6 nebi bila to kar je bila. Veliko sreče želim vsem, še naprej, kakor na travianu tudi v RL življenju!

PAX, predvsem bokson, nevrjetni ste, bil sem 100% da nas boste izdali. Bokson Še enkrat, Izjemen si, ko se vidiva, greva na pijačo.

KSF, res da vas nisem veliko poznal, bol iz govoric, ampak vseeno kot zaveznik si zaslužite da ste zmagovalci skupaj z nami.

in še ostali... VSAK POSAMEZNIK, hvala za igro!

In še naši NEA... ZMAGALI SMO, sedaj pa le podajte roko nasprotniku, celo sovražniku!

PS: VSI vohuni se mi javite!

Igral sem za svojo sestro TIJO... Rad te imam... hvala da si mi oprostila!, najboljša si!

Witch
15-09-2009, 07:00
Torej toliko je vredna beseda KSFja in NEA ?...oprosti prijatelj, ampak noben časten igralec ti ne bo naredil takšne podle poteze. Če obstaja zavezništvo to nekaj pomeni, ne?

Nekaterim pomeni zmaga vse in ni vazno kako priti do nje.

Cestitke NEA za klasicno zmago na SLO serverjih. ;)

lp,
Q

Explosion
15-09-2009, 07:24
PozdravlejnI!

Kot prvo bi jas popravil Administratorja... Tunek je vladar navečjega imperija ... Tunek je vladar Simanja :P.

Sedaj pa na resne konkretne stvari!

Zahvaljujem se svojim na sprotnikom (PRO) da so bili nasprotniki, brez vas s6 nebi bila to kar je bila. Veliko sreče želim vsem, še naprej, kakor na travianu tudi v RL življenju!

PAX, predvsem bokson, nevrjetni ste, bil sem 100% da nas boste izdali. Bokson Še enkrat, Izjemen si, ko se vidiva, greva na pijačo.

KSF, res da vas nisem veliko poznal, bol iz govoric, ampak vseeno kot zaveznik si zaslužite da ste zmagovalci skupaj z nami.

in še ostali... VSAK POSAMEZNIK, hvala za igro!

In še naši NEA... ZMAGALI SMO, sedaj pa le podajte roko nasprotniku, celo sovražniku!

PS: VSI vohuni se mi javite!

Igral sem za svojo sestro TIJO... Rad te imam... hvala da si mi oprostila!, najboljša si!

Nad tebe je šel največji crusher serverja...sam je Earth prej končal z gradnjo. Se da vojska prenest z goldom na drug server? :D

AlanFord
15-09-2009, 07:33
...

No, kot ste spremljali je bil v zadnjih stadijih naš ww (lvl. 99) igralca REM na prvem mestu za cca 4 ure pred roargre. Zakaj je bil torej rušen s strani Phatetica, s katerim smo imeli pakt o nenapadanju?

A ti to nas sprašuješ? :?
No.. Se bom še jaz retorično spomnil vprašat.. Zakaj je bil rušen naš, takrat vodilni, WW od Boksona?

Na tem mestu naj povem da se je vedelo tudi da ima pax tihi pakt o nenapadanju s pr0 ker sta imela ves čas gradnje wwjev mir drug pred drugemu. Kaj je torej najboljši način da se znebiš konkurence brez umazanih rok?

Aja.. KSF pakt, NEA pakt.. Mi se s PRO tolčemo, s TOP.. Ups. Glej ga zlomka, sej smo edini!! Natarji pridejo mi pa brez vojske. Se ti ne zdi, da je naš pakt bil logična posledica vaših paktov in izčrpanja od vojn proti PRO in TOP. Dva meseca nazaj (mimogrede.. po zaslugi KSF bunkerja pri nekom iz TOP) nisem imel več nobenega mečevalca, in v podobni situaciji nisem bil edini.

Phatetic ni imel nobenega razloga za ta napad razen v povezavi s pax, saj je bil njihov ww že zdavnaj iz igre. Če je bilo razmišljanje pravilno ali ne, imeli smo razlog da zaščitimo lastne interese.

Hooligan in njegov dual sploh niso imeli WWja pa so vseeno šli nad nas.

In Tijo kar se tega tiče ni treba vmešavati saj ni vedela za te napade ker smo jo izpustili v procesu ravno iz razloga ker smo vedeli da ne bo za to. Tija si je enostavno nabrala preveč prijateljev v pax in drugod tako da smo bili primorani speljati zadevo mimo nje (samo v vednost, preden napišete še kaj zaradi česar vam bo kasneje žal).

Se opravičujem tiji in ji hkrati izrekam sožalje za takšne soigralce.

...
Vsaj pr0 bi lahko pokazali malo spoštovanja, mi smo ga že..pa smo dobili figo.

No PRO, dajte jim zahvalo. ;) Figo pa kar sam pojej.

lp xi

Ali kdo tu od vas slučajno zahteva opravičilo, da ste najmočnejši, najbolj povezani? Pozabil si dodat "najbolj izdajalski".
Od kod izvira vaše simčkanje? Tebi se odgovor članom zdi primeren, da zaradi tega, da bi server bil bolj izenačen? Vi ste zakuhali vojno, vpoklicali zaveznike da pomagajo, nato pa zaradi "premoči" začeli simčkat. Phatetic, daj odstopi svoj nick in ga daj Xiwangu, ki si ga vsaj zasluži.

Imeli smo možnost poslati naše crushe na REMa, a nismo. Za "ziher" bi jih lahko poslali tudi na Eartha, a nismo. Neverjetno, poslali smo jih nad PRO s katerimi smo imeli pakt! Fuj, fej.. Kakšni smo..
Toliko o PAXu, v katerem sem imel izvrstne soigralce in sem jih prej spoštoval kot igralce, sedaj jih spoštujem še kot osebe.

kaja08
15-09-2009, 08:13
In zmagovalna aliansa je N & K & P. - NEA & KSF & PAX. :rolleyes:
Kera farsa, ne morš verjet.

Hooligan
15-09-2009, 08:35

HAHAHAHA, še tu so vas nategnili :D:p. Čestitke NEA aliansam za zmago.

_Dejan_
15-09-2009, 08:37
Si prepričana da je tako kot misliš?
Kaj pa če je NEA & KSF & PRO? Ali kaj drugega...

@AlanFord (http://forum.travian.si/member.php?u=15224): Se podpišem pod tvoj post...

Warder
15-09-2009, 08:38
Kot je nekdo že prej rekel. Pax je držal besedo in VSE ČESTITKE, z njimi bi lahko kadarkoli odigral server, z NEA pa...enkrat izdajealc vedno izdajalc. In Svaka čast BOKSONU, da je držal svojo besedo in ni napadel zaveznike. Redko najdeš takega človeka!

kaja08
15-09-2009, 08:40
Si prepričana da je tako kot misliš?
Kaj pa če je NEA & KSF & PRO? Ali kaj drugega...

@AlanFord (http://forum.travian.si/member.php?u=15224): Se podpišem pod tvoj post...

Sem prepričana, ker je copy/paste s serverja.

Peca_slo
15-09-2009, 08:49
Čestitke vsem ki ste igrali in ste se borili do konca serverja. Čestitke tudi zmagovalcu in njegovi ekipi.

Lp

Peca_slo

JamesBond
15-09-2009, 08:50
Moj prvi in zadnji post. Moj nick v igri je Argyle007, igral sem za alianso PaX PKW*.

Čestitke našim za fair play, čestitke tudi igralcem alianse PRO, z vami rade volje spijem kadarkoli pivo.

Kar se pa zmagovalcev NEA tiče pa nimam besed, niti vam ne bom čestital ker si ne zaslužite. Vsaj ne na način kako ste "zmagali".

Witch
15-09-2009, 08:55
Dober večer!

Bi kdo kavo, mogoče kolač?

Ker se bliža čas za stiske rok, objeme s solzami v očeh in tako naprej, bi rad to priliko izkoristil za javno opravičilo Boksonu.

Kot se je izkazalo, si mož beseda.

Srečno v Travianu in nasploh.

Cestitke tudi tebi Hep. Dokazal si da je tvoja politika najbolj primerna za zmago na Travianu. Jaz priznam, da nimam nikakrsne sanse proti takim igralcem.

2:0 zate.

Srecno,
Q

PS
Imam predlog: Noz v hbet zavezniku tik pred koncem bi lahko poimenovali kar Hepov manever. ;)

Lolika
15-09-2009, 09:00
Argyle007 se ti pridružujem in ne bom še enkrat pisala vsega.

Sama pa se moram zahvaliti paxu, da so me vzeli med sebe in mi dovolili, da sem jih pošteno pomagala graditi ww-je

Od NEA pa nisem pričakovala nič dobrega in me to niti ni presenetilo. Edino kaj lahko zdaj tukaj povem, da so še svojim igralcem obračali hrbte in jih prepustili, da so se znašli sami. Vsaka ti čast Tunek in da si zdržal do konca, ker vem kaj si prestajal.

Phenom
15-09-2009, 09:17
Cestitke NEA aliansi za zmago pa ceprav je bil scenarij malce prevec podoben prejsnjemu S4 :P

Zahvalil bi se ekipi PROphecy, ki je dneve in noci vodila alianso do konca kjer nam je zal zmanjkalo malo casa :)...nasteval vas bom v zgodovini.

Zahvalil bi se tudi PAX aliansam, ker brez njih bi PROphecy zavladal celotnemu serverju in bi bila igra skrajno dolgocasna :P. Ste odlicni borci in vasa aliansa steje najvec clanov s katerimi bi igral na istih bregovih.

KSF...No ja nekako ste se vedno drzali v ozadju in kadar je bilo potrebno ste pokukali in malce pomesali vojasko zupco.

NEA............Eh kaj naj recem. Zmagali ste, zal pa vam roke za to zmago ne bi podal. Vam pa korektno cestitam.

Ostale male alianse...Skala, NF%NP... Brez vas zavezniki ne bi preziveli...

Na koncu pa se najvecji respect aliansi TOP, ker je bila prva, ki je upala v vojno s takrat prevladujoco alianso. Ironija, da je TOP aliansa edina, ki je kasneje sodelovala s PROphecy a zal malce spodletelo...

Vec pa v oddelku Zgodovina S6 :)

Lp, Mare/PROphecy

_Dejan_
15-09-2009, 09:25
Sem prepričana, ker je copy/paste s serverja.

Sedaj sem opazil da imajo oznako: N&K&P in ime NEA & KSF & PAX sem pričakoval da bodo v opis alianse kaj napisali...

No zaradi mene osebno lahko PAx tudi odstranijo iz opisa, saj jim nismo poslali nobene obrambe v WW, nobene surovine niti crusha s katerim bi si zaslužili omembo v imenu... Mogoče pa smo si z obrambami v našem WW-ju zaslužili? Ne vem no...

Ob tej priliki bi rad povedal še tukaj naslednje:
Tudi meni je bilo v čast in veselje igrati z vsemi PaXovci, žal pa mi je da se je zadeva končala kot se je ampak kot je bilo rečeno lahko hodimo z dvignjeno glavo in ne kot NEA ki je izdala zaveznike. Ta izdaja se mislim da ne bo tako hitro pozabila, tako kot vse ostale iz drugih serverjev...
Malce sem razočaran nad zaključkom igre, ampak po drugi strani sem komaj čakal da je konec saj sem imel zadnje dni počasi dovolj vsega...
Tako kot za večino iz PaX-a je tudi zame bil ta server prvi server, ki sem ga odigral in verjetno tudi zadnji, pa smo vseeno delali zgago na serverju, skupaj smo naredili kar nekaj CK-jev, bunkerjev, prevzemov naselij in se do konca nismo predali... V veselje se mi je bilo bojevati z PRO-ji in TOP-i, ker drugače bi bila igra preveč dolgočasna... Tudi ko so nam zrušili roargre-tov WW na 0 smo upali da bodo crushi na NEA pravočasni in imamo z Boksonovim WW-jem še kaj šans za zmago, čeprav smo razmišljali malo preveč optimistično... Večina naših crushov je ostala doma oz. na poti vključno z alan****, nin***, mojimi in ostalimi drobtinicami ki so ostale...
VSEM želim čim več sreče v življenju kakor tudi pri igranju na kakšnem drugem serverju in čim manj takšnih dogodkov ki so se zgodili nam...

Še enkrat vso srečo in hvala za novo izkušnjo v življenju...

Lp, _Dejan_

NeurOn
15-09-2009, 09:41

Gre se zato da bi PAX tudi lahko poslal crushe na vas...vse bi vas potolkli kot gnila jajca. Ampak igralci imajo čast, imajo samospoštovane, da se takšnih gnilih potez niso šli. Zato jim lahko samo čestitam, takšen odnos je vreden vse hvale. Seveda pa so lahko samo upali da ste vi igralci istega kova, ampak žal niste!...osebnostno in moralno šibke igralce premami slast zmage, to je jasno, ampak z takim načinom zmaga izgubi svojo slast. Vsak pokončen človek z hrbtenico bi se je sramoval.

Vašim igralcem bodo še na drugih serverjih ki jih igrajo, ali bodo igrali, rekli: "hey, ti si bil pa v NEA/KSF kajne?"...in vedno bo imela aliansa NEA in KSF negativen prizvok.

Pravkar mi je pisal en igralec iz NEA ,kako mu je žal in da se sramuje...mislim da to pove vse.

kolonjska..ja na žalost si imel za zaveznike napačne osebke....medtem ko ste izglasovali na vašem forumu, da greste vsi na PRO...(lahko ti prilepim poste če hočeš:D)so vam zavezniki pokazali kako se igra travian ala Slovenc...in sicer tako, da vam je sveta dvojica zbila WW na 0...res patetično...
ko že govoriš o preusmeritvah iz PRO na NEA WW....pa kaj bi ti vaši megalomastični chrushercki naredili na njihovem WW-ju, saj so na našem WW uspeli naredit le nekaj škode..me pa prav zanima, kam ste skrili vaše največje ase...:rolleyes:...iq od vaših zaveznikov je pa itak na nivoju kokoši.....amapak spet pravijo..s komer se družiš to si..al ni tako??

in končno si dojel, da le nismo PRO tisti k smo pokvarjeni in zahrbtni, ampak kolonjska na žalost prepozno....dobrota je sirota pravijo....in sedaj vidiš kaj pomeni, če si nategnjen, kot je bil na s4 Q...sedaj si pristal v njegovo koži....

pa kaj se jeziš dejan...saj ste zmagali..skupaj z zavezniki ste zmagali..bodi vesel na to....seveda vi(pax) z dvema nožema v hrbtu od svete dvojice...drugače pa '' ČESTITAM ZA ZMAGO ''...sej ste si jo zaslužili konec koncev....in celo so vam postavili tolažilni spomenik z napisom skupna aliansa zavezništev Oznaka: N&K&P Ime: NEA & KSF & PAX

A ti to nas sprašuješ?
No.. Se bom še jaz retorično spomnil vprašat.. Zakaj je bil rušen naš, takrat vodilni, WW od Boksona?

Aja.. KSF pakt, NEA pakt.. Mi se s PRO tolčemo, s TOP.. Ups. Glej ga zlomka, sej smo edini!! Natarji pridejo mi pa brez vojske. Se ti ne zdi, da je naš pakt bil logična posledica vaših paktov in izčrpanja od vojn proti PRO in TOP. Dva meseca nazaj (mimogrede.. po zaslugi KSF bunkerja pri nekom iz TOP) nisem imel več nobenega mečevalca, in v podobni situaciji nisem bil edini.

Hooligan in njegov dual sploh niso imeli WWja pa so vseeno šli nad nas.

Se opravičujem tiji in ji hkrati izrekam sožalje za takšne soigralce.

No PRO, dajte jim zahvalo. Figo pa kar sam pojej.

Ali kdo tu od vas slučajno zahteva opravičilo, da ste najmočnejši, najbolj povezani? Pozabil si dodat "najbolj izdajalski".
Od kod izvira vaše simčkanje? Tebi se odgovor članom zdi primeren, da zaradi tega, da bi server bil bolj izenačen? Vi ste zakuhali vojno, vpoklicali zaveznike da pomagajo, nato pa zaradi "premoči" začeli simčkat. Phatetic, daj odstopi svoj nick in ga daj Xiwangu, ki si ga vsaj zasluži.

Imeli smo možnost poslati naše crushe na REMa, a nismo. Za "ziher" bi jih lahko poslali tudi na Eartha, a nismo. Neverjetno, poslali smo jih nad PRO s katerimi smo imeli pakt! Fuj, fej.. Kakšni smo..
Toliko o PAXu, v katerem sem imel izvrstne soigralce in sem jih prej spoštoval kot igralce, sedaj jih spoštujem še kot osebe.

ja lepo so vas izigrali tile zavezniki...ampak na koncu koncev, kaj jokate sedaj...sej ste zmagali...dejte se veselit...juhuhuhu...

skupek vsega tukaj je:

* na mojo srečo končujem z igranjem traviana...hvala PROju za možnost, da sem lahko bil v vodstvu, ter možnost vodenja krila...PRO najboljši ste, saj ste se borili do konca in pokazali kaj zmoremo...kar smo dosegli je bilo v dani situaciji maximum...možnosti smo imeli celo za zmago..
dobil sem super prijatelje in nekateri smo izvedeli, da smo celo sosedje v RL(veliki-barby)...
rad bi se zahvalil nekaterim, s katerimi so bili zadnje leto, mesece, tedne,ure, minute, ter sekunde in reševali, kar se rešiti še da...vrstni red nima neke večje vrednosti osebe...pač treba ja začet nakako....in tako je tudi prav....

Phenom(mare)-hvala za priložnost in zaupanje, ki si mi ga izkazal, saj sem bil ob prihodu le mali upornik na velikem PRO teritoriju...

Lordy-hvala za borbeno igro in pomoč pri vsem skupaj...držimo pesti za malo EMO...moj boj je bil posvečen njej..dejmo EMA!!!!zmagovalka si!!!:)

Veliki(barby)-moja najboljša soseda...prava borka...če bi takšno punco imeli naši nasprotniki, drugi ne bi imeli šans...jaz sem jo poimenoval ''golden lady'':cool:

Phatetic(žiga)-tukaj sva postala prijatelja(sitterja) in seveda tudi v RL...vsi tisti, ki govorijo slabe stvari o tebi, pač dosti ne vedo o tebi..jaz bi te pa ocenil, kot odličnega soigralca, katerega spoštujem do konca, ter vsekakor požrtvovalnega, kateri mi je ob napadih dal še zadnjo sulico v obrambo..hvala ti!!!:)

Q-witch-kucler-CELANER-ne glede na to kaj govorijo o tebi sem do tebe imel vedno spoštovanje in zaupanje(saj če ti je mare zaupal, pol sem ti tudi jaz)..kdaj pa kdaj nisem razumel vsega tega direndaja in zmede, ampak na koncu se je izkazalo tako kot si rekel...NEA, ter KSF so izdali vse...torej ti tukaj podelujem odliko za pomoč, ter ker si nas vzel za svoje...respect...

D-doroteja-teja-CLENAER(dual)-še ena soborka, ki je dala pridih ženskosti, ter borbenosti na drugi strani..hvala ti za vse!

ToB-Tomaž-Hvala za vse..dober soborec si bil!

F3t4- hvala za vse!

Pohvala tudi vsem ostalim v krilu in matični, kateri niso prav nič manj vredni kot tile tukaj, vendar sem si dovolil izpostaviti le nekatere, s katerimi smo prebili ure in ure na skypu, ter skušali najti rešitev, ki bi pripeljala do zmage....

HVALA VSEM TISTIM, KATERI STE ME ZADNJE TEDNE FILALI Z ŽITOM IN OKREPITVAMI!!!!NAJBOLJŠI STE!!!

HVALA TUDI TISTIM, KI NIKOLI NISTE SODELOVALI!!

Zahvala tudi sovražnikom in spoštovanja vrednim nasprotnikom:

-Boksonu-ki je edini držal besedo in je bil natgnjen od zaveznikov...verjetno to zelo boli..ampak za drugič en nauk..trust no one!

-aljo00- spoštovanja vreden nasprotnik...kapo dol...eden izmed redkih ne simčkov v NEAaliansi...
bila sva si nasprotnika, a vendar borca po duši..respect man;)

-normalen-moj soborec in dual na s7...sory za fejke..ampak kaj hočemo..pristala sva na nasportnih bregovih...hvala za pomoč pri bojih na s7...v kratkem času sva sovragu pokazala, kako se pobija vojska..hehe...

-vsem vodjem sovragov, ker ste me tako pogosto uvrstili na fejk seznam...še posebno v zadnjem mesecu je bilo pestro...zaradi vas sem dobil še večji smisel in vas še bolj napadal...moja metra je sicer padla...ampak ob padanju in z žitnicami, ter skladišči na 0 sem uspel zbit še kar nekaj sovragov....ja golda ni blo več...j**** ga...

-zahvala vohunom, ki so odnašali informacije, ter dezinformacije k sovragu;-)

-zahvala vsem simčkom, ker ste bili tolk veliki, da sem vas lahko z lahkoto zadel...:cool:

Še enkrat havala vse skupaj! Pa hvala K***** da je konec tega s*****!!!

Lp, S/PROphecy aka NAKED CITY...we know who you are now...:-D

P.S.: PAX vidimo se na pikniku...držimo vas za besedo!!;)

zerg
15-09-2009, 10:23
hmm.... govori se, da je ostal doma največji crush .si serverjev...?

številke?

kaja08
15-09-2009, 10:28
Imaš v temi zahvala.

http://forum.travian.si/attachment.php?attachmentid=356&d=1252997913

Lastnik wizza.;-)

zerg
15-09-2009, 10:32
Imaš v temi zahvala.

http://forum.travian.si/attachment.php?attachmentid=356&d=1252997913

Lastnik wizza.;-)

vidu.. najlepša hvala....

ninja
15-09-2009, 10:47
Hehe, najprej se jih zruši, potem se jih pa da v ime alianse.

"Sej ste tudi vi zmagal, pa oprostite da smo vas zrušili, tak da niste vi zmagali... No, sej v bistvu ste, ker smo vas dali v ime... Samo da niste čisto zmagali, ker je naš WW. "

:confused:

Hep
15-09-2009, 11:35
Cestitke tudi tebi Hep. Dokazal si da je tvoja politika najbolj primerna za zmago na Travianu. Jaz priznam, da nimam nikakrsne sanse proti takim igralcem.
Witch kot vedno ne more mimo komentarjev, ki se ga ne tičejo. Moj komenar o Boksonu je bil z S6 povezan le toliko, da sem ga na stari S4 "ozmerjal" da na skrivaj drži z ANCIENT/PROphecy in napovedal, da se bo to pokazalo ob zaključku S6. Motil sem se in najmanj kar lahko naredim je, da se človeku javno opravičim, saj se to tiče tudi mnogih drugih igralcev, ki so igrali z nami.

Ni pa pri tebi nič novega, da iščeš navidezne krivce za poraz. Hep ne more biti kriv, da je to prvi slovenski server, kjer je zmagal WW, ki ni bil niti enkrat crushan. Meni to deluje kot totalni fail vaše alianse, ki se je vseskozi hvalila, da bo najprej zmagala, na koncu pa, da bo odločila server. V resnici bi se server, če aliansa PRO ne bi v dobi Natarjev naredila popolnoma ničesar, morda končal 12 ur prej. Tako si lahko kot edini uspeh šteješ, da si dodobra poslabšal odnose med zmagovalci S6 in ti s tem pripada naziv Zdrahar te dobe.

Mislim da bo čas, da prenehaš s svojo vlogo žrtve in pogledaš še nekaj statistike.
http://forum.travian.si/showpost.php?p=260197&postcount=7
Kot kaže, ste bili precej povprečna aliansa. Če pogledaš napadalno lestvico ste pred PAX, NEA in KSF aliansami le zaradi reorganizacije tik pred koncem, v resnici pa je v povprečju napadalnih točk med "najboljšo alianso na S6" na eni in "simčkarji" na drugi strani le nekaj odstotkov razlike.

Če pa vašo statistiko primerjaš s starim S4, kjer se vam je tudi godila velika krivica
http://forum.travian.si/showpost.php?p=218658&postcount=9
pa lahko rečem le, da ste zelo povprečna aliansa, ki si postavlja previsoke cilje. Veliko težavo imaš tudi s percepcijo svojih prispevkov na javnem forumu, ki v drugih aliansah nemalokrat po nepotrebnem mečejo slabo luč na vse člane tvoje alianse. Tega seveda ne boš priznal, za polom tvojega odličnega vodenja alianse je na koncu vedno kriv nekdo drug.

Imel si 2 meseca časa, da na zmagovalca pošlješ 1 sam crusher, pa tega zaradi svojih interesov nisi storil. Ni fer od tebe, da bes nad svojo nemočjo in neuspelim spletkarjenjem, na koncu vedno zlivaš na zmagovalce in po nepotrebnem kvariš veselje drugim igralcem.

Živi in pusti živeti,
Hep

PS: V kolikor ti na duši leži še kaka frustracija, jo prosim kanaliziraj preko privatnega sporočila, ta forum pa vsaj za konec pusti v uporabo igralcem S6.

PPS: Na privatnem sporočilu sem ti prav tako na voljo za kakšen nasvet, kako efektivno vodit alianso, priporočam pa ti tudi obisk mojega tečaja "Odnosi z javnostjo".

major
15-09-2009, 11:55
ok, še z moje strani malo sranja, srčki moji

xi vam je kar nekaj že napisal, pa vseeno

večina vas je igrala na karto smo zavezniki, za vas pa bomo poskrbeli že z računov iz drugih alians, tako da mislim da je čas, da postanejo vodstva poštena vsaj do sebe, pa mogoče do svojih članov, saj si to zaslužijo.

nea ni simčkala cel server, simčkali so posamezniki, kot znotraj vsake alianse. travian je vojaška strategija in zato je pač treba razdelit vloge, da imaš v času vojne na volje vsa sredstva, ki jih potrebuješ.

tako so bili nekateri v aliansi zadolženi za delanje crusha, nekateri so bili obrambni igralci, nekateri pač pešadija za sprotna obračunavanja, ki jih ni bilo tako malo kot projčki trdite.

vsekakor pa v travianu obstaja več strategij, kako ally obračunava z takimi in drugačnimi nasprotniki, ki so se na tem serverju pokazale.
nekateri ste se šli odprt ogenj cel server, kar je poštovanja vredno, je pa definitivno najmanj ugodno oz učinkovito
drugi ste pač za nas najeli crusha in si s tem umili roke pred zavezniki, kar pač ni sicer ravno etično, je pa definitivno učinkovito.
tretji ste imeli celo svojo pomožno alianso za obračunavanje z zavezniki.
nea je pač imela dovolj svojega, da se ni potrebovala posluževat ne druge ne tretje opcije in njihova se je pač začela izvajat šele ko je pačl najet crush bil poslan nadnje.
sicer je to res najbolj umazan server, kar sm jih doživel, ni pa na račun nea alians, pač pa zaradi nekaterih potez posameznikov tako znotraj nje in predvsem izven nje.

v tem postu so vidni razlogi za tako igro na koncu, vidi jih, kdor jih hoče, neumnežu in tistemu, ki jih noče videt so pač skriti, pa četudi na čelo nalimani.

haxon
15-09-2009, 12:29
žal je tudi moj crush obstal na poti, kakih 8 ur pred ciljem

če bi vedel da se bo to zgodilo in da so ZAVEZNIKI sposobni naredit to kar so , bi najbrž šou crush kam drugam

čestitke pro in pax za lepo bitko in kvalitetno igro

skimp
15-09-2009, 12:42
Hep, na ker server gremo pa zdej Paciente nabit ;)?

Rasta
15-09-2009, 12:47
Čestitam NEA za zmago.

Mi je pa tudi v čast, da sem igral v ally KSF. Zadnji mesec sem zelo užival v igri, tako z napadi na Topiče, kot v tekmi za izgradnjo WW. Skoraj bi nam ratalo :p.

Vsem razgretim glavam pa: preveč si jemlete k srcu to igro. To je le igra, kot igra človek ne jezi se.

Lp

veliki
15-09-2009, 13:00
Čestitam NEA za zmago.

Mi je pa tudi v čast, da sem igral v ally KSF. Zadnji mesec sem zelo užival v igri, tako z napadi na Topiče, kot v tekmi za izgradnjo WW. Skoraj bi nam ratalo :p.

Vsem razgretim glavam pa: preveč si jemlete k srcu to igro. To je le igra, kot igra človek ne jezi se.

Lp

samo pro clovek ne jezi se ne mores kar prekinit igre in iti v nasprotno smer igranja!
tako da glede zaveznistev bi moral tudi MH ukrepat saj to ni z pravili ce ne smem napadat cloveka ki igra v isti ally in sem bil zaklenjen potem takem tudi zaveznikov ne bi smel.SMRK lepo si me porusil naelje BAMBI tako da nisem mogel poslati napada pred koncem saj sem imel zitnice velike 9000 zita pa -115000 tako da je moj napad ostal zal doma.cca 55k mecevalcev,14k konjev,3k katsov in 1200 ovnov.tudi PROBD mi je porusil zitnice .mislim da je bil moj napad na WIZZO nepremisljena oziroma slabo informirana poteza saj namen je bil rusenje zitnic ki pa sta zal bili samo 2.Tako da kar je je sicer tem ljudem NEA lahko samo pljunem v obraz ker je to zelo podla poteza.ostalim pa castno cestitam za igro ki je bila v sredini zelo dolgocasna vendar na koncu pa energicna in neprespana.HVALA MOJI SITERKI EVGENIJI DA MI JE POMAGALA V KRIZNEM CASU POSILJATI ZITO IN NADGRADITI ZITNICE.HVALA VSEM SOIGRALCEM ZA ZAUPANJE POSTENO IGRO KI SMO JO POKAZALI ZELO CASTNO IN POSTENO.

L.P BAMBI-JERNEJ

veliki
15-09-2009, 13:21
http://www.shrani.si/t/2L/AI/3pss0JqE/vevericka.jpg (http://www.shrani.si/?2L/AI/3pss0JqE/vevericka.jpg)
http://www.shrani.si/t/29/xY/3wsJHwY/volkec.jpg (http://www.shrani.si/?29/xY/3wsJHwY/volkec.jpg)
http://www.shrani.si/t/1x/5n/q1LGZ7f/zajcek.jpg (http://www.shrani.si/?1x/5n/q1LGZ7f/zajcek.jpg)

in pa na zacetku malo zanimivosti

http://www.shrani.si/t/2d/s9/4XMP0oj/1/untitled.jpg (http://www.shrani.si/?2d/s9/4XMP0oj/1/untitled.jpg)

veliki
15-09-2009, 13:25
http://www.shrani.si/t/1p/o/2ozn5YGu/bambi.jpg (http://www.shrani.si/?1p/o/2ozn5YGu/bambi.jpg)
http://www.shrani.si/t/24/PO/1QhHv23w/dihurcek.jpg (http://www.shrani.si/?24/PO/1QhHv23w/dihurcek.jpg)
http://www.shrani.si/t/N/9f/4zB6uui3/hroscek.jpg (http://www.shrani.si/?N/9f/4zB6uui3/hroscek.jpg)
http://www.shrani.si/t/A/Qt/4gq9SBaW/jezek.jpg (http://www.shrani.si/?A/Qt/4gq9SBaW/jezek.jpg)
http://www.shrani.si/t/k/ca/4CdK8uT5/lisicka.jpg (http://www.shrani.si/?k/ca/4CdK8uT5/lisicka.jpg)
http://www.shrani.si/t/19/Jc/4dbzk0wi/medvedek.jpg (http://www.shrani.si/?19/Jc/4dbzk0wi/medvedek.jpg)
http://www.shrani.si/t/2r/w4/21cBKPrQ/netopircek.jpg (http://www.shrani.si/?2r/w4/21cBKPrQ/netopircek.jpg)
http://www.shrani.si/t/2T/vf/2gnACXMq/posvojencek.jpg (http://www.shrani.si/?2T/vf/2gnACXMq/posvojencek.jpg)
http://www.shrani.si/t/W/uk/3jfJErpW/sovica.jpg (http://www.shrani.si/?W/uk/3jfJErpW/sovica.jpg)
http://www.shrani.si/t/1e/9W/1Mbu8vPC/srnica.jpg (http://www.shrani.si/?1e/9W/1Mbu8vPC/srnica.jpg)

veliko vojske mi pa je pomrlo zaradi ze receno porusene vasi