PDA

View Full Version : Zaključni boji na si6

Strani : 1 2 [3] 4 5

NeurOn
08-09-2009, 21:23
Aja? Kdo pa prihaja? Pro je bil razgiban vseskozi, tak da niso nekak mele časa ''zagnit'', se motim?:rolleyes:

pridružujem se tvojemu mnenju...mogoče pa je pri njemu kaj zagnilo, pa je potem potisnil krivdo na nakoga drugega...in ker si zaradi pomanjkanja izvirnosti, ne more izmisliti drugega grešnega konja, je to gnitje lesa potisnil PROju..
čudno, da si upa tole na glas povedat, saj so top NEA igralci(hlood, tunek,alesi,.....), ki so celo med prvimi na lestvici, cel server sam simsitali.....ter še poštenega fejka ne znajo poslat, kaj pa še da bi pošteno napadli....če dobim poročilo od napada hlooda na enega izmed naših članov vam bo vse jasno...pa razmerje vojske...pehota/konji je tudi zanimiva....:rolleyes:

_Dejan_
08-09-2009, 21:50
Aja? Kdo pa prihaja? Pro je bil razgiban vseskozi, tak da niso nekak mele časa ''zagnit'', se motim?:rolleyes:

Nekdo ki je med TOP25 in nima madalj za napadalce. Torej eden vaših sim city igralcev ;) Tako da so mu sigurno gnili ovni in katasi... ;)

sladdki
08-09-2009, 22:38
Nekdo ki je med TOP25 in nima madalj za napadalce. Torej eden vaših sim city igralcev ;) Tako da so mu sigurno gnili ovni in katasi... ;)

Vem na koga misliš :D Ta igralec je tudi napadal med vojsko če še slučajno ne veš

Drgač vam bo pa demonstriru gnilobo katov in ovnov :D

lp

NeurOn
08-09-2009, 22:44

ja jaz se ne bi hvalil s tem prav nič..in evo obljubljeno...to je en NOOB iz NEA alianse, ki je napadel enega izmed PRO v metro...kje je heroj?kje so ovni?..aja pa še to..poglejte čase..prvi napad je iz metropole, drugi napad pa iz sosednjega mesta...pa poglejte razmerje pehota/konji...

napad No.1: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ebdec3dc3

napad No.2: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e4522039c

in potem kar si tukaj videl si lahko sam tiho...in to je eden izmed TOP igralcev v NEA aliansi:D....pa naj strokovna žirija sedaj to oceni...zelo zelo zelo izkušen igralec in ja njegovi katsi so bili cel čas v vojni...hehe..in takšnih imate v aliansi na kupe...sam jaz jih poznam veliko, ki so dobili vsega skupaj v enem letu 10 napadov in še to fejkov...medtem so pa gojili botanične vrtove in gradili stanovanja za mlade družine....

medalje za napadalce so pa relativne...lahko si skantaš vojsko pa si jo prislužiš..ali pa skozi tolčeš in nikoli ne padeš na bunker..sorry dejan ampak medalja pa že ne naredi dobrega igralca:D

Shenkey
08-09-2009, 22:54
ops

edendrugi
08-09-2009, 23:23
ja jaz se ne bi hvalil s tem prav nič..in evo obljubljeno...to je en NOOB iz NEA alianse, ki je napadel enega izmed PRO v metro...kje je heroj?kje so ovni?..aja pa še to..poglejte čase..prvi napad je iz metropole, drugi napad pa iz sosednjega mesta...pa poglejte razmerje pehota/konji...

napad No.1: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ebdec3dc3

napad No.2: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e4522039c

in potem kar si tukaj videl si lahko sam tiho...in to je eden izmed TOP igralcev v NEA aliansi:D....pa naj strokovna žirija sedaj to oceni...zelo zelo zelo izkušen igralec in ja njegovi katsi so bili cel čas v vojni...hehe..in takšnih imate v aliansi na kupe...sam jaz jih poznam veliko, ki so dobili vsega skupaj v enem letu 10 napadov in še to fejkov...medtem so pa gojili botanične vrtove in gradili stanovanja za mlade družine....

medalje za napadalce so pa relativne...lahko si skantaš vojsko pa si jo prislužiš..ali pa skozi tolčeš in nikoli ne padeš na bunker..sorry dejan ampak medalja pa že ne naredi dobrega igralca:D

Nikar se ne hvali preveč, tudi vaši delajo podobne neumnosti (napadi brez ali skoraj brez katov). Imam reporte, so pa v jpg in jih ne bom lepil. Je ostala metropola eni naši deklici zaradi tega cela :)
Kakšno medaljo (tardečo) pa bi lahko vsak, ki kaj napada imel. Ti je očitno tudi nimaš. Si napadal na novo ustanovljena naselja cel server, ala? :rolleyes:

RADLER
09-09-2009, 02:23
Ja, "skriti" asi iz rokavov bodo kar frčali naokoli ... in zanimivo bo videti, kdo bo ostal brez stola, ko se muzika neha ...

Hmm,zanimiva izjava z --,ker KSF je popucal TOP,NFNP, "pozabil" pa na močne igralce na njihovih koordinatah ki se redijo že cel server in ki so najbližje njihovem WW in ga potencialno ogrožajo.:confused:
Sicer pa kaj se bomo zavezniki sekiral,naj sami poskrbijo za tiste crushe,ki jih ogrožajo.

Oooops,pravkar ugotovil,da nekateri pošiljajo napade na PAX,zgleda da so se ga napil in imajo probleme z zemljevidi...:confused:
Mogoče pa je kak dogovor med njimi in KSF ?
Ah,ne ne,KSF pa ni tak,saj je vendar naš zaveznik,le kaj pridobi s tem...

Bomo kar eno anketo naredil,pa se naj člani PAX-a odločijo,kam poslat crushe,ker je lider že preveč "utrujen" od teh skritih dogovorov in ni več verodostojen.:-?

NeurOn
09-09-2009, 05:58
Nikar se ne hvali preveč, tudi vaši delajo podobne neumnosti (napadi brez ali skoraj brez katov). Imam reporte, so pa v jpg in jih ne bom lepil. Je ostala metropola eni naši deklici zaradi tega cela :)
Kakšno medaljo (tardečo) pa bi lahko vsak, ki kaj napada imel. Ti je očitno tudi nimaš. Si napadal na novo ustanovljena naselja cel server, ala? :rolleyes:

eh sej nisem tak kot vi NEA, ko uspete napdat le 23823 proti enemu...za razliko od vas sem se upal it na največje med vašimi sim sitarčki na sreverju..ampak ker so noobi se niso znali dobro branit...sej kot pravim..medalja še ne naredi dobrega napadalca...ker lahko dobiš medaljo, kot jo je dobil tale noob tam zgoraj..in to sam zato ker je napadel enkrat in spušil 3/4 vojske, ter si jo prislužil...zelo hrabro:o

za suporte z manj kot 100 popa ste pa vi pravi strokovnjaki...zato pst...:rolleyes:

in da, prav rad bi videl kakšeno tvoje poročilo:rolleyes:...jaz sem pokazal le enega, ki se mi zdi da je sramotno za njegovo pozicijo(TOP 5 in ne TOP25), da je takšnega kozla ustrelil...ne mi pa nekaj kokodakat od drugih napadov, ker naši top člani sigurno niso tak neposobni..sorry ampak tako je...sprijazni se z dejstvom:D, da je NEA zatočišče sim siterčkov(razen nekaterih-respect) in še dobro da ste v zavezništvu s PAXom, ker če ne bi ne morali tako lepo gradit mesteca;)

in ja najlepše šele pride:rolleyes:

edendrugi
09-09-2009, 08:35
hehe, nisem iz NEA... in sem med prvimi tremi napadalci v naši aliansi.
Na tvoj blabla pa se samo smejim :)

NeurOn
09-09-2009, 08:53
LOL..no vsaj eden, da te nasmeji:D...

Hooligan
09-09-2009, 09:33
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=1befa7348
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ca09b7434

Z izrecnim dovoljenjem lastnika drugega crush-a objavljam report z imenom igralca in vasi.

Pax je dobil svojo prvo porcijo;)

Lp, Hooligan a.k.a donjurček

NeurOn
09-09-2009, 09:58

Z izrecnim dovoljenjem lastnika drugega crush-a objavljam report z imenom igralca in vasi.

COOL...lepa donjurcek..končno nekaj oprijemljivega:D...in kot pravim...krvavo bo...yeah:mrgreen:

sladdki
09-09-2009, 10:26

Uuu lepo te jih :D
Gremo PAXe na vrbe ;)

Hooligan
09-09-2009, 10:44
Uuu lepo te jih :D
Gremo PAXe na vrbe ;)

Imam informacijo, da je PAX zgubil v istem WWju še eno veliko skladišče...veliki RADLER je končal gradnjo za kak ''dober teden'' :D.

sladdki
09-09-2009, 10:47
Imam informacijo, da je PAX zgubil v istem WWju še eno veliko skladišče...veliki RADLER je končal gradnjo za kak ''dober teden'' :D.

ali pa zavedno :D

donbaron22
09-09-2009, 11:06

No takole da še jaz originalni donjurcek napišem svojo zaključno misel !!! Kot prvo bi se rad zahvalil hooliganu za vse neprespane noči in ure in ure dela ki ga je posvetil za ta account ko jaz nisem imel časa, brez njegove pomoči nebi ta račun sploh več obstajal ! Danes po 9 uri in 30 minut pa lahko ponosno rečem da sva z kolegom Drekavcem dosegla svoj cilj ! Sedaj pa je odvisno vse od ostalih igralceu kako se bo server odvijal do konca !

Lp, donbaron22 aka donjurcek

NeurOn
09-09-2009, 11:11
No takole da še jaz originalni donjurcek napišem svojo zaključno misel !!! Kot prvo bi se rad zahvalil hooliganu za vse neprespane noči in ure in ure dela ki ga je posvetil za ta account ko jaz nisem imel časa, brez njegove pomoči nebi ta račun sploh več obstajal ! Danes po 9 uri in 30 minut pa lahko ponosno rečem da sva z kolegom Drekavcem dosegla svoj cilj ! Sedaj pa je odvisno vse od ostalih igralceu kako se bo server odvijal do konca !

kapo dol:D....

aftershave
09-09-2009, 12:03

Cel server simanja in skrivanja je dobil smisel za našega hooligana, bravo!
Jaz osebno sem mogel kar pogledati v statistiko kdo sploh je donjurček??...še nikoli slišal zanj :shock:

kuki76
09-09-2009, 12:13
Jaz osebno sem mogel kar pogledati v statistiko kdo sploh je donjurček??...še nikoli slišal zanj :shock:
Čist prav čas si slišal za donjurčka se ti ne zdi? ;-)

SCT
09-09-2009, 12:15

Pax je dobil, zdaj bojo pa zavezniki odločili...ali roargre, ali rožle ali kakšen iz NEAe

Witch
09-09-2009, 12:26
Pax je dobil, zdaj bojo pa zavezniki odločili...ali roargre, ali rožle ali kakšen iz NEAe

Imas prav. Mi smo z napadom na PAX sami seb zabili se zadnji cvek u krsto. Bravo nasi!! :D

Vabim vse (tudi KSF), da se zglasijo v nasem wondru na zakljucni zabavi. Dress-code: Crush!

lp,
Q

_Dejan_
09-09-2009, 12:28

Si dobil dovoljenje lastnika WW-ja da objaviš njegovo ime? dvomim... Ja smo dobil porcijo tako kot Cleaner, GreatWhite le da tudi vaši cruskhi niso bili dobro organizirani. Tarče so rušili tako kot ste načrtovali, le timing vas malo je** In potem jamrate ker je bilo pri NEA crushih razlike če se prav sožpomnim 2s pri vašem pa skoraj 10min tretji napad pa je prišel z 1h zamudo(Verjetno se je ustavil v kakšni gostilni)...

P.S.
Škoda da smo mi naše crushe porabili za napade na Wiz** tako da sedaj ne moremo vrniti napada :S

nemesis
09-09-2009, 12:36
P.S.
Škoda da smo mi naše crushe porabili za napade na Wiz** tako da sedaj ne moremo vrniti napada :S

Ah, gotovo ste še kaj spravili za hude čase ;)

Shenkey
09-09-2009, 12:43
Meni je zanimivo kolk več obrambe je mogl bit v PAX wwju ker so od drekavca ter nek nea crush bila skoraj enaka ter pobila zelo različno veliko branilcev. Zgleda da je ni pro oh in sploh tovarna obrambe, pax pa brez nje.

_Dejan_
09-09-2009, 12:49
Meni je zanimivo kolk več obrambe je mogl bit v PAX wwju ker so od drekavca ter nek nea crush bila skoraj enaka ter pobila zelo različno veliko branilcev. Zgleda da je ni pro oh in sploh tovarna obrambe, pax pa brez nje.

Kako pa ti veš koliko obrambe je bilo v PaX WW-ju? Na število pobitih enot pa vpliva malo heroj malo tudi +10% napada...

SCT
09-09-2009, 12:50

http://travilog.org.ua/si/9583095/4358814240a05edd7e34890d627d75c9/1/1

Približno enak? Skoraj 30k pehote je razlike :)

Hooligan
09-09-2009, 12:54

Kr bruhaj žolc, aftershave. Boli me k**** za tvoje mnenje. Zastavljeni cilj je bil izpolnjen, to je glavno.

@Witch: če bi čakal na tvoje dovoljenje, bi bile zopet v ozadju špekulacije, nabijanja in kaj vem kaj še vse...politika mi je dol visela, vse skozi...ko sma imela s donbaron22 še vas na vašem teritorju ( sem sedanje vaše crushe farmal - bubicek recimo, pa še par, ki so kasneje imeli zaščito s strani PRO, bunkerja pa niste niti enkrat postavili...pišem vodji vašega krila...pusti jih, ali bodo posledice...nardil CK parim igralcem, povračilnih ukrepov ni bilo...pač si je PRO zabil žebelj v krsto. Sej diplomacija je bila čudna, ampak se ne bom vmešaval v to. Je blo, kar je blo. Crush sem poslal nad tega igralca samo zato, ker sem imel določene info o njem, in se mi je zagnusilo vse...kot igralec, se razume.

Kako pa ti veš koliko obrambe je bilo v PaX WW-ju? Na število pobitih enot pa vpliva malo heroj malo tudi +10% napada...

Heroj pri ovnašu je imel lvl 14, 3% napadalnega bonusa...vklopljen 10% napada z goldom...pri donjurčku je imel heroj 30% napadalnega ''bonusa'' - napad in napadalni bonus na 100% in vklopljen napad z goldom ( bil je lvl 41, zdaj je malenkost močnejši :D ). Aja, pa dober MM ste imeli, da ste dodatno obrambo poslali v vaš drug WW ;)

@ _Dejan_: sem objavil enote v nosilcu WWja?;) NIsem...

Lepo se imejte, naj zmaga boljši!

Lp, H

NeurOn
09-09-2009, 12:58

bolje pozno kot nikoli...predraga kolonjska...mislim, da si ga imel priliko videt tudi dostikrat med top roparji ali napadalci tedna, če ne bi bil slep kot kura...:rolleyes:

donjurcek team 10 točk za vaju:D

naj se masaker začne...zZzZzZZZzzzzZzzZzZz....

SCT
09-09-2009, 13:01
bolje pozno kot nikoli...predraga kolonjska...mislim, da si ga imel priliko videt tudi dostikrat med top roparji ali napadalci tedna, če ne bi bil slep kot kura...:rolleyes:

donjurcek team 10 točk za vaju:D

naj se masaker začne...zZzZzZZZzzzzZzzZzZz....

Top ropar, 2-3krat, začetek serverja...top napadalec enkrat...zakaj, pa verjetno nikomur ni jasno, razn njima :)

aftershave
09-09-2009, 13:18
Kr bruhaj žolc, aftershave. Boli me k**** za tvoje mnenje. Zastavljeni cilj je bil izpolnjen, to je glavno.

Lp, H

Tvoje pisanje je ravno tako patetično kot tvoj podpis in avatar...bljah

Hooligan
09-09-2009, 13:24
Tvoje pisanje je ravno tako patetično kot tvoj podpis in avatar...bljah

Haha, patetičen...jaz lahko pokažem svoj report, od tebe pa prihaja samo vroč zrak ;). Now...who's the real kekec, guess...:p

veliki
09-09-2009, 13:28
napram temu da informacije grejo iz nepravih ust in dolocene osebe tocno vedo kje se nahaja od koga vojska mi je ze dalj casa bilo znano in tudi pokvarjeno saj taksno igranje ni igra ampak dobesedno krsenje vseh napisanih pravil in izdajalstva.delovci na taksnih polozajih vejo koga mislim naj se lepo j****.glede napada vsaka cast lepa vojska.glede izdajalstev ki so v aliansah,lahko jih je sram da izdajajo za prakticno nic,me pa zanima kaksni so sele v RL ce so ze tukaj pokvarjeni.ko bo konec bom prilepil par reportov in tud povedal kdo sem v igri ampak mislim da je to kar mi je lezalo na dusi.veliko igralcev je postenih se vec pa pokvarjenih.

l.p:cool:

kuki76
09-09-2009, 13:50
napram temu da informacije grejo iz nepravih ust in dolocene osebe tocno vedo kje se nahaja od koga vojska mi je ze dalj casa bilo znano in tudi pokvarjeno saj taksno igranje ni igra ampak dobesedno krsenje vseh napisanih pravil in izdajalstva.delovci na taksnih polozajih vejo koga mislim naj se lepo j****.glede napada vsaka cast lepa vojska.glede izdajalstev ki so v aliansah,lahko jih je sram da izdajajo za prakticno nic,me pa zanima kaksni so sele v RL ce so ze tukaj pokvarjeni.ko bo konec bom prilepil par reportov in tud povedal kdo sem v igri ampak mislim da je to kar mi je lezalo na dusi.veliko igralcev je postenih se vec pa pokvarjenih.

l.p:cool:

RL je itak svinjarija če še nisi pogruntu, vseposod polno takih ki te za..b.jo, v vsako vonji so pa bili izdajalci in bodo v real war in v fikciji kot je ta, .. kajti informacije so zlata vredne v vsaki vojni

Shenkey
09-09-2009, 14:04
http://travilog.org.ua/si/9583095/4358814240a05edd7e34890d627d75c9/1/1

Približno enak? Skoraj 30k pehote je razlike :)
Zgleda ne štekaš da da je padlo več nea crushev ter bi moral poiskati nekega galskega z okoli 39k pehote, tko za btw.

PS: dejan heroj vpliva 20%, 10% je od golda samo tko za poduk

SCT
09-09-2009, 14:11
Zgleda ne štekaš da da je padlo več nea crushev ter bi moral poiskati nekega galskega z okoli 39k pehote, tko za btw.

NEA crusherji so bili mnogo slabši od Hooliganovega...
Ti si primerjal ovnaše, zdaj primerjaš crusherje...Ne moreš primerjat hrušk in japk :)

_Dejan_
09-09-2009, 14:18

Vem jaz da je 20% od heroja in +10% od PLUS-a(Gold) vendar sem na hitro napisal ker sem mislil da bodo razumeli da vpliva heroj in +10% napada...

Shenkey
09-09-2009, 14:29
NEA crusherji so bili mnogo slabši od Hooliganovega...
Ti si primerjal ovnaše, zdaj primerjaš crusherje...Ne moreš primerjat hrušk in japk :)
nisem primerjal ovnašev ker sem takoj povedal da primerjam 2 podobnih velikosti

SCT
09-09-2009, 14:41

Drekavac: Ovnaš... :)
Nea: Crusher

Zakaj bi iskal galski crusher z 39k pehote, če je to ovnaš? :D

Maximilijan
09-09-2009, 14:59
A vam je res tolk težko samo preprosto pohvalit lepe vojske in uspešne napade?

Čestitke donjurcek in drekavac ekipi.

Ostali gobcači, ki se vam zdi pomembno primerjat crushe... Ni treba zdej tople vode odkrivat: eni so bolši eni slabši That's it!

LP

donbaron22
09-09-2009, 15:25

Ostali gobcači, ki se vam zdi pomembno primerjat crushe... Ni treba zdej tople vode odkrivat: eni so bolši eni slabši That's it!

LP

Bravo Maksimiljan tako se govori in hvala na čestitkah ! Js osebno tud nism nobenga blatil in nevem kaj ! vsak igra po svojih zmožnostih !je pa res kar je hooligan že napisal da v začetku serverja če me spomin ne vara sva farmala vse okoli naju 70x70 kvadratkov mape z samo 1 vasjo in to vse po spisku pa nama ni upal noben nič razn 1 osebe z katero sva se dajala in to je igralec IWE spoštovanja vreden igralec za moje pojme ! PRO so pač podrali ves šrot kar ga je bilo tam okoli naju ! in to je bila za moje pojme napaka ! oziroma ne napaka slepo sprenavedanje ! njim je bila važna velikost ally in ne kakovost le te !z gotovostjo trdim da bi sam lahko zamenjal saj 10 igralceu PRO ally ! zdej pa da vidim koliko igralceu PRO ally se stem strinja ?

NeurOn
09-09-2009, 15:35

LP

no pa se celo v enečem strinjava...sva že na dobri poti:D..akcija je bila odlično izpeljana...minute ali sekunde tukaj niso imele nekega pomena...kar so hoteli so dosegli in to je bistvo:D

tilen96
09-09-2009, 15:39

ma ne zdaj še prej nebo konca serverja:sad:

Witch
09-09-2009, 15:42
PRO so pač podrali ves šrot kar ga je bilo tam okoli naju ! in to je bila za moje pojme napaka ! oziroma ne napaka slepo sprenavedanje ! njim je bila važna velikost ally in ne kakovost le te !z gotovostjo trdim da bi sam lahko zamenjal saj 10 igralceu PRO ally ! zdej pa da vidim koliko igralceu PRO ally se stem strinja ?

Jaz se delno strinjam. NEA je npr. lep dokaz, da masa steje. Oni majo 20x vec noob-ov kot mi, pa bodo kot kaze vseeno zmagali. Vsak igralec je lahko eventuelno zelo koristen, ceprav je u startu farma. Nekateri pac ne vlozijo toliko casa v igro in so lahek plen tevtonom, ki geek-ajo 24/7.

Je pa res treba delat selekcijo med tistimi, ki sodelujejo in tistimi, ki bi samo za svojo rit skrbeli.

lp,
Q

donbaron22
09-09-2009, 15:45
Jaz se delno strinjam. NEA je npr. lep dokaz, da masa steje. Oni majo 20x vec noob-ov kot mi, pa bodo kot kaze vseeno zmagali. Vsak igralec je lahko eventuelno zelo koristen, ceprav je u startu farma. Nekateri pac ne vlozijo toliko casa v igro in so lahek plen tevtonom, ki geek-ajo 24/7.

Je pa res treba delat selekcijo med tistimi, ki sodelujejo in tistimi, ki bi samo za svojo rit skrbeli.

lp,
Q

se strinjam tudi stem kar si napisu ! če je vodstvo odlično in če farma posluša je to ubijalska kombinacija !

NeurOn
09-09-2009, 15:55
Bravo Maksimiljan tako se govori in hvala na čestitkah ! Js osebno tud nism nobenga blatil in nevem kaj ! vsak igra po svojih zmožnostih !je pa res kar je hooligan že napisal da v začetku serverja če me spomin ne vara sva farmala vse okoli naju 70x70 kvadratkov mape z samo 1 vasjo in to vse po spisku pa nama ni upal noben nič razn 1 osebe z katero sva se dajala in to je igralec IWE spoštovanja vreden igralec za moje pojme ! PRO so pač podrali ves šrot kar ga je bilo tam okoli naju ! in to je bila za moje pojme napaka ! oziroma ne napaka slepo sprenavedanje ! njim je bila važna velikost ally in ne kakovost le te !z gotovostjo trdim da bi sam lahko zamenjal saj 10 igralceu PRO ally ! zdej pa da vidim koliko igralceu PRO ally se stem strinja ?

to je le mnenje enega čoveka....strinjam se s tem, da so bili nekateri v aliansi takšne farme, da se je kar kadilo...ampak če jim je to pasalo in se niso pritoževali, potem je to bilo njihovo poslanstvo tukaj...
saj ni nič drugače tudi v drugih aliansah...povsod imaš neke balastne igralce, ki so sam za število....

ne morem se pa strinjat s tem, da so bili vsi takšni...pač veliki igralci iščejo lahke plene in ko si enkrat easy farma, si to do konca sreverja...ta tako imenovani šrot o katerem govoriš, ki se je pobiral v PRO se je na koncu izkazal, da le ni tak šrot kot se ga tukaj imenuje...temveč so se nekatere kao farme izkazale da le gre za odlične igralce in se bo še dosti govorilo o njih...

Lp;N

donbaron22
09-09-2009, 16:07
to je le mnenje enega čoveka....strinjam se s tem, da so bili nekateri v aliansi takšne farme, da se je kar kadilo...ampak če jim je to pasalo in se niso pritoževali, potem je to bilo njihovo poslanstvo tukaj...
saj ni nič drugače tudi v drugih aliansah...povsod imaš neke balastne igralce, ki so sam za število....

ne morem se pa strinjat s tem, da so bili vsi takšni...pač veliki igralci iščejo lahke plene in ko si enkrat easy farma, si to do konca sreverja...ta tako imenovani šrot o katerem govoriš, ki se je pobiral v PRO se je na koncu izkazal, da le ni tak šrot kot se ga tukaj imenuje...temveč so se nekatere kao farme izkazale da le gre za odlične igralce in se bo še dosti govorilo o njih...

Lp;N

vsi okoli naju pravim ! ne da je bila cela ally ! bolelo me je to da sm jim z poročili dokazoval da so moje farme ampak vseeno so jih uzeli in ščitili !nevem zakaj meni ni noben ponudil da grem k PRO ally ???

Warder
09-09-2009, 16:40

Vsi tisti igralci ki te motijo in očitno še zdaj traja tvoja "zamera" so se izkazali za bolj koristne, boljše in bolj korektne osebe kot 1/2 PRO igralcev, ki so takrat igrali. Nobeden igralec ni zatajil, ni simal (tako kot ti) in dal več od sebe kot pa nekaj šmrkavcev, ki so nehali z špilom po prvih CK (mjaface in še nekaj ostalih, ki se jih sploh ne spomnem, so bili pa kao strah in trepet takrat). In od sprejetih igralcev je bil samo eden tvoja "farma", ki pa je bila bolj iz osebne zamere kot pa kaj drugega (v ozadju tega igralca pa je bila diplomacija in nič drugega). Kar se pa tiče tvojega vstopa v PRO...trma ti ni koristila in nobeden posameznik ne bo narekoval takrat najmočnejši aly na serverju (ne glede na lobij, ki ga imaš za sabo) pogojev.

Drugače pa še kar lep napad:p

Terran
09-09-2009, 17:35
Tudi z moje strani čestitke za lepo izpeljano napadalno akcijo.

lp

Phenom
09-09-2009, 19:11

Najprej pohvale za crush, ki je dalec najlepsi do sedaj.

Te pa bom popravil glede tvojih opazk nasega rekrutiranja.

1. Smo edina aliansa, ki je cistila SZ in pobirala zmozne igralce. Za vecino ostalega serverja to ne morem trditi.

2. Z vsemi rekrutiranimi clani smo imeli osebne pogovore in le na teh so bili povabljeni v alianso,

3. Zakaj pa tebe nismo povabili? Ne vem, ker kontakta kakor jaz vem ni bilo. Osebno pa sovrazim igralce, ki pobirajo medalje za farmanje in jim farma, ki ima donos par surovinc pomeni vec kot skupinsko delo.

4. Vsi ti igralci, ki so sedaj v PROphecy so dokazali, da lahko se tako razlicni igralci zdruzijo moci in prezivijo napad celotnega serverja.

Za moje pojme so taki igralci, ki so v PROphecy redkost in jim lahko recem samo RESPECT!

Seveda je veliko igralcev po serverju, ki jim lahko samo ponudim roko in cestitam za borbenost, ki so jo pokazali v boju proti PRO aliansi. Samo dejstvo je, da ce bi PROphecy imel samo enega zaveznika od svete trojice bi bil zmagovalec ze znan pred zacetkom gradnje WWja.

Lp, Mare

NeurOn
09-09-2009, 19:50
Najprej pohvale za crush, ki je dalec najlepsi do sedaj.

Te pa bom popravil glede tvojih opazk nasega rekrutiranja.

1. Smo edina aliansa, ki je cistila SZ in pobirala zmozne igralce. Za vecino ostalega serverja to ne morem trditi.

2. Z vsemi rekrutiranimi clani smo imeli osebne pogovore in le na teh so bili povabljeni v alianso,

3. Zakaj pa tebe nismo povabili? Ne vem, ker kontakta kakor jaz vem ni bilo. Osebno pa sovrazim igralce, ki pobirajo medalje za farmanje in jim farma, ki ima donos par surovinc pomeni vec kot skupinsko delo.

4. Vsi ti igralci, ki so sedaj v PROphecy so dokazali, da lahko se tako razlicni igralci zdruzijo moci in prezivijo napad celotnega serverja.

Za moje pojme so taki igralci, ki so v PROphecy redkost in jim lahko recem samo RESPECT!

Seveda je veliko igralcev po serverju, ki jim lahko samo ponudim roko in cestitam za borbenost, ki so jo pokazali v boju proti PRO aliansi. Samo dejstvo je, da ce bi PROphecy imel samo enega zaveznika od svete trojice bi bil zmagovalec ze znan pred zacetkom gradnje WWja.

Lp, Mare

evo mare to je to..se vidi da imaš kilometrino;)...RESPECT

aftershave
09-09-2009, 20:10
Mare, kaj pa je bilo z "projektom" prophecy na si4 ?...tam se stvari niso izšle??

Tudi z moje strani čestitke za odličen napad in krasen crush (se pridružejem dvem stranem čestitk).

veliki
09-09-2009, 20:42
same cestitke kot da je nevem kaj saj je lepo ko vidis da si povzrocil neko skodo in ustavil gradnjo za nekaj casa samo to ne pomeni da je nevem kaj.taksnih napadov in boljsih je ze bilo in se bo ce bi sedaj vsakemu cestitali bi bil forum premalo:lol:.je bil ucinkovit nimam kaj rect igra se razvija naprej in dajte malo reporte gor ne pa da 2napada potem pa 5 strani doktorske dizertacije glede casa in nevem se kaj.sicer pax je se vedno z WW v odspredju tako da kot sem ze povedal na koncu se mrtveci stejejo.nevem zakaj se neo mora fejkat kaj ni vec v pro nic napada za kaj resnega in smo zakljucili server?:mad::mad:

sladdki
09-09-2009, 20:52
Mare, kaj pa je bilo z "projektom" prophecy na si4 ?...tam se stvari niso izšle??

Ne mešaj stvari. To je forum za si6 ne za si4.

Vse kar je Phenom napisal se strinjam z njim. TO care!

lp

NeurOn
09-09-2009, 20:53

Tudi z moje strani čestitke za odličen napad in krasen crush (se pridružejem dvem stranem čestitk).

ti kolonjska pa res ne provociraš in smetiš tukaj na forumu:confused:...pomojem delaš na kakšnem smetišču, glede na tvoje prikazane izkušnje tukaj.....:rolleyes:

Phenom
09-09-2009, 21:03

Stvari so sle kot je bilo zamisljeno :)...na S4 sem od nekdaj ANCIENTovc na S6 sem vecni PROphecy...na S4 je bil PROphecy narejen kot sito za nadaljne igralce in ni bilo misljeno kot neka resna aliansa.

Upam da te je odgovor zadovoljil.

Hooligan
09-09-2009, 21:10
Samo dejstvo je, da ce bi PROphecy imel samo enega zaveznika od svete trojice bi bil zmagovalec ze znan pred zacetkom gradnje WWja.

Lp, Mare

Se podpišem pod to. Sej napad K**** je tudi obrodil sadove, dajte ga gor, PRO :)

Hooligan
09-09-2009, 21:40
ker sem prepozen za edit - še 3 crusher, ki si zasluži tudi vse pohvale:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=0dd5359f5

Napadalec je PRO, žrtev je PAX WW :)

Razzzer
09-09-2009, 21:48
Ma kolk je hooligan cel vesel:rolleyes:

aftershave
09-09-2009, 21:49
Ne mešaj stvari. To je forum za si6 ne za si4.

Vse kar je Phenom napisal se strinjam z njim. TO care!

lp

Ne igraj moderatorja. Ko bom rabil tvoje mnenje o kakšni zadevi ti bom že tipkal OK?

Še malo smeha:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=330951618

Virusbuster
09-09-2009, 21:53
Ne igraj moderatorja. Ko bom rabil tvoje mnenje o kakšni zadevi ti bom že tipkal OK?

Ne igra moderatorja. Te samo opominja na pravila.

V kolikor se pa gremo že po tvoje se pa ti isto toliko greš moderatorja kot on.

sladdki
09-09-2009, 21:57

Če bi se igral moderatoja bi že zdavnaj poskrbel, da ne onesnažuješ ta forum :P

tilen96
09-09-2009, 22:06
Če bi se igral moderatoja bi že zdavnaj poskrbel, da ne onesnažuješ ta forum :P
Dajta nehajta s tem,da nebo kakršnih problemov z pravim Moderatorjem

Tema je namenjena o debati za server 6

EDIT: aftershave spremeni report v anonimnega...

sladdki
09-09-2009, 22:09
Dajta nehajta s tem,da nebo kakršnih problemov z pravim Moderatorjem

Tema je namenjena o debati za server 6

Lepo sm mu napisal :P sam kaj naj če ste paxi tako odurni ;)

NeurOn
09-09-2009, 22:14

Še malo smeha:

mislim, da se ti delaš največjega moderatorja tukaj...report pa..hehehe..sarkazem na višku:rolleyes:

Virusbuster
09-09-2009, 22:17
Pravzaprav ima igralka s skoraj 20k populacije v metri še postavljalca pasti zgrajenega?
Ojej pax, izgleda da tudi vam ne manjka biserov :)

Phenom
09-09-2009, 22:33
Lepo sm mu napisal :P sam kaj naj če ste paxi tako odurni ;)

Mislim, da je PaX zadnja aliansa kateri bi lahko rekli da je odurna. So spostovanja vredni in vecina njihovih igralcev bi rad imel kdaj v svoji ekipi.

Shenkey
09-09-2009, 23:01
Oh lej ravno taka razporeditev pehote-konjev kot pri enem prej katero je bilo vredno smeha. čeprav tale je tudi zlo dobr ker prispeva celih 100 ramov!!

Razzzer
09-09-2009, 23:49
Če ni žita ni konjenice, tako preprosto je to:rolleyes:

kren
10-09-2009, 00:54
Najprej pozdravček vsem

Ja smo dobil porcijo tako kot Cleaner, GreatWhite le da tudi vaši cruskhi niso bili dobro organizirani. Tarče so rušili tako kot ste načrtovali, le timing vas malo je** In potem jamrate ker je bilo pri NEA crushih razlike če se prav sožpomnim 2s pri vašem pa skoraj 10min tretji napad pa je prišel z 1h zamudo(Verjetno se je ustavil v kakšni gostilni)...

Potem:
LOL in zakaj bi bila pri napadih na WWje pomembna do sekunde natančna časovna usklajenost? A ni dovolj, da je ovnaš pred crusherji???

In na koncu:
Čestitke Hooliganu in donbaronu...upam, da se vidimo kmalu...vidva že vesta, kje vaju čakam :)

Razzzer
10-09-2009, 02:33
...vidva že vesta, kje vaju čakam :)

lol, i can't imagine:rolleyes:

A pa se meni sam zdi ali je res drugi -/+ wonder nazadoval?

NeurOn
10-09-2009, 05:39
lol, i can't imagine:rolleyes:

A pa se meni sam zdi ali je res drugi -/+ wonder nazadoval?

kdor se zadji smeji se najslajše smeji:D..tako vsaj pravi pregovor...za takšne pametne kot si ti...sedaj si cel srakastičen, ker si slučajno ušel s tvojim chrushom, da se nisi še ti nabil na propadlem prjektu w....škoda k je še mal deffa zmanjkalo noter, da bi se skantal ko p...pol bi nehal kokodakat in smetit tukaj na forumu...

Witch
10-09-2009, 07:22
Še malo smeha:

Fejk report. Na obeh straneh preziveli, kot da je slo za roparski, oblegovalne pa vseeno rusile; 50% mocnej napad od obrambe naredi premalo skodo, kljub temu da manjsi napada vecjega.

Ce ze fejkate report, ga dajte vsaj tako, da se vidi kaj hocete prikrit.

lp,
Q

ninja
10-09-2009, 08:33
Prištej zapornike na napadalčevi strani...

Witch
10-09-2009, 08:37
Prištej zapornike na napadalčevi strani...

Ups... pa res! :D Pasti!! :D

Se posipam s pepelom...

lp,
Q

RADLER
10-09-2009, 08:47
Pozdravljeni vsi,ste se pa razpisali v 24 urah...:D

Po vrsti,WW PAX WW je bil itak že od samega začetka obsojen na crusherje,če ne zaradi PAX pa zaradi lastnika računa in to je dejstvo.In vodstvo se je tega zavedalo od začetka.
Lepi crushi,ni kaj, sam škoda pa ni tako velika, porušeno 1 veliko skladišče iz level 20 in 2 velika skladišča iz level ??....
Poleg tega je v WW-ju pred napadi bila kapaciteta skladišč 1250000,ker je čakal 2 dni na level 89, taktično se je obrestovalo.;)
Ni še za odpis.

Don , po vseh teh najinih pogovorih pred meseci,res nisem pričakoval tvoje vojske,ker meni osebno si res veliko pomagal z tvojim info, in z tvojo pomočjo je kar nekaj igralcev PRO ostalo brez metropol in brisalo račune.
In če ne bi dobil info z računa W...., tudi dodatne obrambe ne bi poklical.;)
Zdaj lahko priznam da informacije še vedno prihajajo Z DOTIČNEGA RAČUNA,in na koncu bo zanimivo branje zgodovine s6, še posebno pogovor izpred nekaj dni med Ju..... in vodjo KSF....:rolleyes:

Bomo videli kdo bo zmagovalec na koncu,jaz navijam za Wi... GO GO GO

lp

Hooligan
10-09-2009, 12:15
Pozdravljeni vsi,ste se pa razpisali v 24 urah...:D

Po vrsti,WW PAX WW je bil itak že od samega začetka obsojen na crusherje,če ne zaradi PAX pa zaradi lastnika računa in to je dejstvo.In vodstvo se je tega zavedalo od začetka.
Lepi crushi,ni kaj, sam škoda pa ni tako velika, porušeno 1 veliko skladišče iz level 20 in 2 velika skladišča iz level ??....
Poleg tega je v WW-ju pred napadi bila kapaciteta skladišč 1250000,ker je čakal 2 dni na level 89, taktično se je obrestovalo.;)
Ni še za odpis.

Don , po vseh teh najinih pogovorih pred meseci,res nisem pričakoval tvoje vojske,ker meni osebno si res veliko pomagal z tvojim info, in z tvojo pomočjo je kar nekaj igralcev PRO ostalo brez metropol in brisalo račune.
In če ne bi dobil info z računa W...., tudi dodatne obrambe ne bi poklical.;)
Zdaj lahko priznam da informacije še vedno prihajajo Z DOTIČNEGA RAČUNA,in na koncu bo zanimivo branje zgodovine s6, še posebno pogovor izpred nekaj dni med Ju..... in vodjo KSF....:rolleyes:

Bomo videli kdo bo zmagovalec na koncu,jaz navijam za Wi... GO GO GO

lp

Informacije niso prišle iz omenjenega računa, to ni res. Informacije so prišle iz vaših vrst, kdo pa je ta dotična oseba, pa se grem stavit, da nimaš pojma;). Govorit nekaj kr tako ( po tvojih predvidevanjih info, da so edine in zanesljive, je tako-tako ).

DonB je bil v sled službenih obveznosti v zadnjih rečmo 4 mesecih prisoten bolj kot duh, spremljal je dogajanje, povprašal kako in kaj, to pa je to. Pred tem pa sva izvedla v skupni režiji marsikatero akcijo. Da ste selili obrambo v vaš drug WW, tudi vemo...

Kaj se tiče rušenj, mlatiš prazno slamo - pop smo ti zbili za 105 http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=4133, kar se izide - eno veliko skladišče ima po podatkih Travian FAQ 30 popa, torej 3 velika skladišča so 90 popa in zid, ki je po podatkih FAQ 20 popa...kaj sledi, samo eno skladišče ni bilo na 20, 2 sta definitivno bli, zid pa ste gotovo imeli na 20...laži komu drugemu, prijatelj dragi, matematika te je izdala...;)

Zmagovalec bo W....jah no, kak vzamemo. Smisel igre je postavitev WWja na lvl100, tak da bo verjetno zmagovalec igre, poudarjam, igre nosilec tistega WWja, ki mu bo to uspelo, pač dejstva. W....pa bo morda zmagovalec na drug način...

Lp, H

SCT
10-09-2009, 13:02
http://travilog.org.ua/si/8979325/0dad2191074f00ad42db2ec9b17a5916/1/1

Glede na to, da bambi z veseljem razlaga po njihovem forumu o napadih na wizzo in o tem, koliko obrambe je bilo notri, domnevam, da z dovoljenjem wizze lahko objavim report...

Zraven prištejte še 2 vala s 1000 mečevalci in 500 trebušeti, ter en val s 500 mečevalci in 500 trebušeti
http://www.shrani.si/t/h/XO/2snxPHac/bambi.jpg (http://www.shrani.si/?h/XO/2snxPHac/bambi.jpg)

LP, Asmodeus aliansa -

veliki
10-09-2009, 13:42
http://travilog.org.ua/si/8979325/0dad2191074f00ad42db2ec9b17a5916/1/1

Glede na to, da bambi z veseljem razlaga po njihovem forumu o napadih na wizzo in o tem, koliko obrambe je bilo notri, domnevam, da z dovoljenjem wizze lahko objavim report...

Zraven prištejte še 2 vala s 1000 mečevalci in 500 trebušeti, ter en val s 500 mečevalci in 500 trebušeti
http://www.shrani.si/t/h/XO/2snxPHac/bambi.jpg (http://www.shrani.si/?h/XO/2snxPHac/bambi.jpg)

LP, Asmodeus aliansa -

napram temu da sem sedaj zasledil njegov post nikjer ne pise o tej vojski pise samo da ni bilo upora tako da si ne zmisljevat stvari.IZDAJALCI

aftershave
10-09-2009, 13:46
Mislim da se je hotel samo pohvaliti, da je vpleten v mrežo vohunov...ah big deal :rolleyes:

RADLER
10-09-2009, 14:52
Informacije niso prišle iz omenjenega računa, to ni res. Informacije so prišle iz vaših vrst, kdo pa je ta dotična oseba, pa se grem stavit, da nimaš pojma;). Govorit nekaj kr tako ( po tvojih predvidevanjih info, da so edine in zanesljive, je tako-tako ).

DonB je bil v sled službenih obveznosti v zadnjih rečmo 4 mesecih prisoten bolj kot duh, spremljal je dogajanje, povprašal kako in kaj, to pa je to. Pred tem pa sva izvedla v skupni režiji marsikatero akcijo. Da ste selili obrambo v vaš drug WW, tudi vemo...

Kaj se tiče rušenj, mlatiš prazno slamo - pop smo ti zbili za 105 http://travian.ws/analyser.pl?s=si6&uid=4133, kar se izide - eno veliko skladišče ima po podatkih Travian FAQ 30 popa, torej 3 velika skladišča so 90 popa in zid, ki je po podatkih FAQ 20 popa...kaj sledi, samo eno skladišče ni bilo na 20, 2 sta definitivno bli, zid pa ste gotovo imeli na 20...laži komu drugemu, prijatelj dragi, matematika te je izdala...;)

Zmagovalec bo W....jah no, kak vzamemo. Smisel igre je postavitev WWja na lvl100, tak da bo verjetno zmagovalec igre, poudarjam, igre nosilec tistega WWja, ki mu bo to uspelo, pač dejstva. W....pa bo morda zmagovalec na drug način...

Lp, H

Torej po Travian FAQ, ne morem gradit vsaj še 20 dni, 2x 20 skladišče in 1x 19, no bomo videli.;)

Kar se pa tiče kakšne podatke sem dobival in od kje(tudi z računa don.....k), bodo pa vodilni iz PRO dobili moje geslo po koncu serverja,pa si lahko preverijo komu so zaupali...;)

Je pa vsaj sumljivo,kako je dotični račun prišel do prevzetih naselij poleg sebe,
predvsem v tej smeri,da sta 2 igralca gradila naselja okoli igralca don...... , na koncu ostala pa brez naselij.
Sicer si priznal da igraš ti račun,tko da zanimivo na kak način lahko prideš do naselij,
če sta pa tvoja kolega,hmm
jaz definitivno ne bi spil kozarca vode s tabo,lahko bi ostal brez "kozarca" ;)
Fuj in fej....
V bistvu pomagala sta računu don...... v vsakem primeru.:confused:

Grem gradit skladišča,še dolga je ....:D

nemesis
10-09-2009, 15:08
Kolikor vem, traja gradnja katerekoli zgradbe v WW vasi pol manj, kot sicer, se pravi pol manj, kot trdijo podatki Travian FAQ. Skratka eno veliko skladišče se gradi dobrih 84 ur oz. 3 dni in pol.

Sem se malo pozanimal, ker sem v podobnem zosu kot ti RADLER ;)

_Dejan_
10-09-2009, 15:34
Je pa vsaj sumljivo,kako je dotični račun prišel do prevzetih naselij poleg sebe,
predvsem v tej smeri,da sta 2 igralca gradila naselja okoli igralca don...... , na koncu ostala pa brez naselij.
Sicer si priznal da igraš ti račun,tko da zanimivo na kak način lahko prideš do naselij,
Fuj in fej....

Namiguješ na prijateljske prevzeme naselij? Če to misliš potem se motiš, ker to počnemo samo PaX-ovci in nihče drug oz. samo nas dobijo...

SCT (http://forum.travian.si/member.php?u=15165): Jaz se z vohunjenjem na tvojem mestu nebi hvalil... ČE bi jaz napisal pravila traviana pi prepovedal izdajanje informacij in tako bi igra postala veliko bolj zanimiva saj bi se videlo kdo resnično zna IGRATI in ne VOHUNITI... Vsi pa vemo da to ni izvedljivo saj bi potrebovali vsaj 10MH-jev da bi lahko nadzorovali vse to dogajanje...

Zanimivo mi je to da je v PaX-u več kot 90% igralcev začetnikov in je to njihov prvi server in sam sem ponosen na njih da smo se povzpeli do kamor smo se, izpeljali kar nekaj uspešnih akcij na TOP, PRO, naredili kar nekaj CK-jev, obranili nekaj napadov...

Zanimivo je tudi to, da je ta s6 bolj zapleten kot kakšne španske nadaljevanke(jih ne gledam da ne bo pomote)...

RADLER
10-09-2009, 15:46
Kolikor vem, traja gradnja katerekoli zgradbe v WW vasi pol manj, kot sicer, se pravi pol manj, kot trdijo podatki Travian FAQ. Skratka eno veliko skladišče se gradi dobrih 84 ur oz. 3 dni in pol.

Sem se malo pozanimal, ker sem v podobnem zosu kot ti RADLER ;)

Jaz to vem, Holligan trdi po TRAVIAN FAQ. ;)
Naj ima veselje in kalkulira.
S kalkuliranjem je prišel don...... tam kjer je.;)

Hooligan
10-09-2009, 20:20
Torej po Travian FAQ, ne morem gradit vsaj še 20 dni, 2x 20 skladišče in 1x 19, no bomo videli.;)

Kar se pa tiče kakšne podatke sem dobival in od kje(tudi z računa don.....k), bodo pa vodilni iz PRO dobili moje geslo po koncu serverja,pa si lahko preverijo komu so zaupali...;)

Fuj in fej....

Grem gradit skladišča,še dolga je ....:D

Glej, če si prepričan, da so bili prijateljski prevzemi, zakaj potem ni padla prijava? Zakaj bi reskiral crush, če si vedel, da vse na računu donjurcek dela vse prej kot pa po pravilih? Spet nabijaš v prazno...karkoli bom rekel, boš obrnil na laž, kar pa ni. Nisi imel podlage, zato pa zdaj pametuješ...

Kaj se tiče rušenj - jaz ne vem, ali slabo vidiš ali se delaš neumnega - sem omenil kje čas gradnje? Nisem, obdolžuješ me nekih stvari, ki nimajo ne repa in ne glave,...napisal sem ti samo, kaj je na uradni spletni strani Traviana ''pomoči'' napisano, o časih ni bilo govora, ne vem kaj je tvoj problem, to da je nekdo potolkel greben Dolenjcu? Ti ego ne dopušča priznat napake oz. je zopet v igri podcenjevanje, kot si dokazal že velikokrat, vendar o tem zgolj na ZS ( aja, sej res, ne obstajam zate, kot si dokazal že prejšnjič;), nima smisla pošiljat ZS, ker Hooligan tako ali tako ni vreden odgovora od velecenjenega B****... ), naj ljudje vedo oz. spoznajo drugo plat B****, ki ni samo oh in ah...ampak je nadvse prevzeten, ampak ok, to ni stvar pogovora...;)

Jaz s tabo tudi ne bil ničesar, ker od tebe pričakujem samo najslabše, morebiti bi se zgodilo kaj...ah ne bom, ker boš zopet napak razumel vse skupaj in tolmačil po svoje ( izredno čudno:-? ).

Glede omenjenih računov, ki so bili domnevna baza za ''pomoč'' - tvoje trditve so prazne, poglej na analyzer, kdo je prevzel prvo vas. Je bil tudi to prijateljski prevzem? Menda ne...mislim, bullshi**. Imaš mnenje, kako imaš, jaz imam čisto vest. Vem pa samo nekaj - ena napačna kriva obdolžitev še, pa bodo letele prijave na ustrezne naslove, ki bodo za sabo potegnile posledice kazenskopravne narave, ti pa kr ;). Tako, kot imaš ti veze in poznanstva, imam jaz prijatelje, ki bodo z veseljem raziskali vdore v...in v...kr nadaljuj kr.

LP

veliki
10-09-2009, 20:36
fantje ne se toliko kregat saj je samo igra.ta igra se pocasi probraca v resne groznje in tega ne dovolim in tudi mislim da nisem edini.v igri sem izgubil tudi sam veliko neprespanih noci in truda vcasih napadalcu "jeb** mat**" ampak to je igra kaj ces ce te ne bo on pa te bo nekdo drug.glede vdora in izdajalstev tega NE ODOBRAVAM in se more ustavit kajti potemtakem to vec ni igra ki je imela prvotni namen.tudi delavci imajo prste vmes samo kaj cemo tako je treba se je sprijaznit in koncat to igro ter se posvetit pametnejsim zadevam in to tako dolgo dokler ne bodo naredili temu konec.kajti ce imas vpogled v marsikaj potem je zelo lahko igrat in manipulirat saj imas dobesedno vse prineseno na pladnju.igra gre proti koncu kot kaze se nekaj kuha tako da nekaj bo padlo.SCT ali smrk ali smrk ali kaj ze ne govorit neumnosti kako jaz uporabljam skripte a sam si vohun,mislim halo?prvo pred svojim pragom pomeci potem pa pred drugim.kajti v navodilih pise da ne smes imeti vec racunov kar kaze da krsis pravila zato MH na delo imas novo nalogo.mislim da smo dovolj stari da vemo kaj se spodobi in kaj ne.vsakdo izmet nas bi rad zmagal in postavil se zadnjo opeko na WW vendar kot vemo zmaga lahko samo 1 kdo pa naj odloci postena in kvalitetna igra ne pa same spletke in prevare.sami veste da cel sistem travijana je nezakonit tako da ce bi hoteli pravno gledat bi lahko zaprli pol igralcev in zaposlenih saj placilo v cekinih je tud placilo in mislim da se ga noben ni vstavil v dohodnino in celo prijavil.TAKO DA SE ENKRAT POVEM IGRAJMO LETOM PRIMERNO SAJ SMO VENDAR KULTURNI NAROD NAJ ZMAGA BOLJSI Z DVIGNJENO GLAVO BOM POVEDAL KDO SEM IN CESTITAL VSAKEMU KI JE IMEL TAKTICEN IN DOBER NAPAD.

zelim vam lepo igranje BAMBI:cool:

aftershave
10-09-2009, 20:38
Glede omenjenih računov, ki so bili domnevna baza za ''pomoč'' - tvoje trditve so prazne, poglej na analyzer, kdo je prevzel prvo vas. Je bil tudi to prijateljski prevzem? Menda ne...mislim, bullshi**. Imaš mnenje, kako imaš, jaz imam čisto vest. Vem pa samo nekaj - ena napačna kriva obdolžitev še, pa bodo letele prijave na ustrezne naslove, ki bodo za sabo potegnile posledice kazenskopravne narave, ti pa kr ;). Tako, kot imaš ti veze in poznanstva, imam jaz prijatelje, ki bodo z veseljem raziskali vdore v...in v...kr nadaljuj kr.

LP

Posledice kazensko-pravne narave?
No zdaj si pa že presegel vse meje patetike. Ga boš tožil zaradi obrekovanja nicka na forumu?...ježeš to ne vem če ravno kvalificira kot kaznivo dejanje. (btw ravno prejšnji teden sem opravil dva izpita iz prava tko da ne govorim kar nekaj...)

Ampak če ne drugega se vsaj fancy sliši: bodo letele prijave na ustrezne naslove, ki bodo za sabo potegnile posledice kazenskopravne narave

Čestikta z moje strani za takole izjavo! :D

Hooligan
10-09-2009, 20:43
Posledice kazensko-pravne narave?
No zdaj si pa že presegel vse meje patetike. Ga boš tožil zaradi obrekovanja nicka na forumu?...ježeš to ne vem če ravno kvalificira kot kaznivo dejanje. (btw ravno prejšnji teden sem opravil dva izpita iz prava tko da ne govorim kar nekaj...)

Ampak če ne drugega se vsaj fancy sliši: bodo letele prijave na ustrezne naslove, ki bodo za sabo potegnile posledice kazenskopravne narave

Čestikta z moje strani za takole izjavo! :D

Podani so vsi elementi blatenja na javnem mestu, ne prodajaj buč. Bomo videli ali bo B.G. alias B****n imel kaj za povedat o tem pred pristojnimi organi, jaz imam argumente, me zanima, kakšne ima on ;). Ti pa kr študiraj, jaz sem doštudiral že;)

kokodak
10-09-2009, 20:57
poznam dobrega odvetnika...če kdo rabi:D

_Dejan_
10-09-2009, 21:04
poznam dobrega odvetnika...če kdo rabi:D

Pomoje je bolj potreben psihiater...

veliki
10-09-2009, 21:04
Podani so vsi elementi blatenja na javnem mestu, ne prodajaj buč. Bomo videli ali bo B.G. alias B****n imel kaj za povedat o tem pred pristojnimi organi, jaz imam argumente, me zanima, kakšne ima on ;). Ti pa kr študiraj, jaz sem doštudiral že;)

TUKAJLE PA SE MOTITE BLATENJE IMENA NA JAVNEM MESTU SE KVALIFICIRA TAKO DA MORA BITI OMENJENO POLNO IME IN PREIMEK NA KATEREGA SE TO NANASA NE PA NA IME NA FORUMU,KI LAHKO KAZE CISTO DRUGACNO IME.TAKO DA TUKAJ BOS IZGUBIL € ZA ADVOKATA IN PA ZA KOLEKE NA VLOZENO TOZBO,KI PA BO NICNA ZARADI ZGORAJ OMENJENIH STVARI.V KOLIKOR TI VES KDO JE TA DOTICNA OSEBA KOT JE RAZVIDNO DA VES NJEGOVO POLNO IME IN JI GROZIS KVECJEMU TE LAHKO ON TOZI IN NIKAKOR NE TI NJEGA.TAKO DA IZ PRAVNEGA STALISCA GLEDANO ZAKOPLJITA TE BOJNE SEKIRE IN SE PREDAJTA IGRI NE PA DA TUKAJLE BLATITA IN POLNITA FORUM Z BEDARIJAMI.

L.P BAMBI:cool:

edendrugi
10-09-2009, 21:06

Ja, s**t, pa ti blatiš, obrekuješ in kar je še tega že ves čas. Zdaj boš pa grozil s tožbami?
Daj, pojdi mamici se za krilo držat..., ko te zopet primejo takšne misli...
Lep pozdrav
P.s.: tudi jaz sem doštudiral že...

Umazani
10-09-2009, 21:19
Ja, s**t, pa ti blatiš, obrekuješ in kar je še tega že ves čas. Zdaj boš pa grozil s tožbami?
Daj, pojdi mamici se za krilo držat..., ko te zopet primejo takšne misli...
Lep pozdrav
P.s.: tudi jaz sem doštudiral že...

trikrat hura za 7.stopnjo :o
Jaz samo upam da ta server ne bo trajal več kot 1teden ,čas je že za daljši počitek, tako da graditelji brž na delo!! :cool:

NeurOn
10-09-2009, 21:22
in vojna se je začela..ker ni zadosti padlih vojačkov na travianu, se začenja še na forumu...to bo še pestro...in naslov v raznih rumanih tiskih se bo glasil ''ŠOKANTNO!(z rdečim, čez celo stran)...igralci traviana so se znašli za sodišču''..cool...dejte še..to rabimo..sam da se dogaja;)..hehe...

Phenom
10-09-2009, 21:26
A lahko nekdo ze ta kur*ev WW postavi na 100 da gremo vsi skupaj na pivo :)

_Dejan_
10-09-2009, 21:37

Zakaj pa ga ti ne postaviš na 100?

sladdki
10-09-2009, 21:38
Zakaj pa ga ti ne postaviš na 100?
Simpl k pasulj :D ne more ker ga on ne gradi:p:D

aftershave
10-09-2009, 21:38

Lp, H

Moje mnenje je da so bili tvoji prevzemi dogovorjeni. Sem šel, pogledal travian statistiko in seštel 2+2.

Glede na to da te boli k**** me najbrž ne čaka tožba? ;)
Če pa me vseeno tožiš, pa se sklicujem na diplomatsko imuniteto...moj poklic v travianu je namreč diplomacija. :p

LOL

sladdki
10-09-2009, 21:46
Moje mnenje je da so bili tvoji prevzemi dogovorjeni. Sem šel, pogledal travian statistiko in seštel 2+2.

Če pa me vseeno tožiš, pa se sklicujem na diplomatsko imuniteto...moj poklic v travianu je namreč diplomacija. :p

LOL

Tvoj poklic v travianu je goljuf :D
No zdej si že v penziji :P

NeurOn
10-09-2009, 21:52
Tvoj poklic v travianu je goljuf :D
No zdej si že v penziji :P

LOL...a veš da brez goljufije oni sploh ne morejo...če bi bil travian olimpijska disciplina bi na doping kontroli vsi padli:D

veliki
10-09-2009, 21:59
LOL...a veš da brez goljufije oni sploh ne morejo...če bi bil travian olimpijska disciplina bi na doping kontroli vsi padli:D

bi pa skocil visje kot ti:D:D:D:D

NeurOn
10-09-2009, 22:27
bi pa skocil visje kot ti:D:D:D:D

o tem ne dvomim...nekateri so pač ''veliki'':)

Hooligan
10-09-2009, 22:52

LOL

O domnevno dogovorjenih prevzemih, kot praviš, lahko pove in poda svoje mnenje tudi dejanski lastnik računa - donbaron22. Nič ni bilo dogovorjeno, kot ni bilo dogovorjeno, da mi je en iz NEA prevzel prvo vas, iz katere sem svoj čas farmal vse, kaj je bilo v dosegu 50x50...tako da, mislim tudi, da je bilo zabičano, da se o teh stvareh debatira z MHjem po IGM-u in ne razpravlja po forumu, ampak nekaterim to enostavno ne gre v glavo, pač PAX family...kaj hočemo:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

_Dejan_
10-09-2009, 23:01

ČE bi bila multiaccount disciplina bi pa PRO-ji zmagali :D

donbaron22
10-09-2009, 23:23
O domnevno dogovorjenih prevzemih, kot praviš, lahko pove in poda svoje mnenje tudi dejanski lastnik računa - donbaron22. Nič ni bilo dogovorjeno, kot ni bilo dogovorjeno, da mi je en iz NEA prevzel prvo vas, iz katere sem svoj čas farmal vse, kaj je bilo v dosegu 50x50...tako da, mislim tudi, da je bilo zabičano, da se o teh stvareh debatira z MHjem po IGM-u in ne razpravlja po forumu, ampak nekaterim to enostavno ne gre v glavo, pač PAX family...kaj hočemo:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

No pa da še jaz povem svojo zgodbo v igri TRAVIAN obstaja sodnik ali tako imenovani MULTIHUNTER če te on ne zaklene v celem serverju niti 1krat samkrat pomeni to samo dvoje ! ali si igral po pravilih in pošteno ali pa je ta multihunter totalno nesposoben ! kar se tiče teh prevzemou smo pa lahko vsi samo tiho ker mislim da se muti z njimi v 95% ! pač v štartu je igrau še moj brat in kolega ko se je naveličal se je postopoma prevzemalo ker bolše da sm js preuzel mesto če sm imel možnost kokr pa da gradim iz 0 ! prevzemi so bili vsi narejeni tako kot to dovoljuje IGRA travian !in da te popravim Hooligan vse v dosegu 70x70 sva farmala !in mislim da te debate ki so sedaj ne vodijo nikamor ! se strinjam z Phenom nej bo ta server čim prej konc da se čestita zmagovalcu in se gre na pivo in pretuhta marsi katero akcijo !Da vas spomnim da je travian vojna igra in da v vojni so in vohuni in prevaranti in vsa ostala golazen ! Preživi pa samo najbolši !Upam da je tole moj zadnji post ker se mi res takih stvari ne da več pisat !

Lp,donbaron22

Razzzer
11-09-2009, 01:32

Se popolnoma strinjam.

Drugim pa, dej pište mal krajše poste no, ker se mi ne da brat romanov.:mrgreen:

RADLER
11-09-2009, 02:12
No pa da še jaz povem svojo zgodbo v igri TRAVIAN obstaja sodnik ali tako imenovani MULTIHUNTER če te on ne zaklene v celem serverju niti 1krat samkrat pomeni to samo dvoje ! ali si igral po pravilih in pošteno ali pa je ta multihunter totalno nesposoben ! kar se tiče teh prevzemou smo pa lahko vsi samo tiho ker mislim da se muti z njimi v 95% ! pač v štartu je igrau še moj brat in kolega ko se je naveličal se je postopoma prevzemalo ker bolše da sm js preuzel mesto če sm imel možnost kokr pa da gradim iz 0 ! prevzemi so bili vsi narejeni tako kot to dovoljuje IGRA travian !in da te popravim Hooligan vse v dosegu 70x70 sva farmala !in mislim da te debate ki so sedaj ne vodijo nikamor ! se strinjam z Phenom nej bo ta server čim prej konc da se čestita zmagovalcu in se gre na pivo in pretuhta marsi katero akcijo !Da vas spomnim da je travian vojna igra in da v vojni so in vohuni in prevaranti in vsa ostala golazen ! Preživi pa samo najbolši !Upam da je tole moj zadnji post ker se mi res takih stvari ne da več pisat !
Lp,donbaron22

Torej,če sem prav razumel poznaš oba lastnika računov,

"ko se je naveličal se je postopoma prevzemalo ker bolše da sm js preuzel mesto če sm imel možnost kokr pa da gradim iz 0 "

in si imel možnost prevzema naselij,kar jasno kaže na dogovor o prevzemu,
torej je bil dogovor o prostovoljnem prevzemu naselij...

Pravila so pa jasna :

§4 Prijateljski ogenj
Nedopustno je prostovoljno dovoliti napadanje ali osvajanje naselij lastnega računa drugim igralcem. To velja za lastna naselja in za naselja računa, katerega igralec sitta. Biti izsiljevan, v dopuščanje prevzema ali napadanja naselja, prav tako ni dovoljeno. Vsi udeleženci v takih napadih so lahko kaznovani.

Hvala za pojasnilo.

RADLER
11-09-2009, 02:17
Bojijo se drugi ljudje, ki predobro vedo, da ne igrajo pošteno, kot ti nisi in še marsikdo drug, potem pa krivdo zmeraj prevalijo na druge ljudi. Jaz sem povsem miren, zame je to del igre, to pisarjenje po forumu. Ti temu nisi kos, kaj dokazuješ s posti...ne moreš prebolet napak, ki si jih storil. Ne tega razumet kot ''napad nate, kot osebo'', ker te ne poznam, ampak kot dokazan očitek, če hočeš s strani Travian osebja, tako da...ti si zdaj glavni na vasi, ko nimaš več računa ;):cool: In ne - nisem se tresel - pred kom in zakaj? Če je Travian del tvojega RL-a, tvoja stvar, zame je to samo kratenje prostega časa.

TI si mene "napadel" kot osebo in pokazal vsem,da je Travian del tvojega RL-a, čeprav trdiš da je kratenje prostega časa,PRAV nasprotno !

In na javnem delu se ne mislim več ukvarjat s tabo, če mi imaš kaj za povedat piši na račun v igri ali ZS.

THE END

NeurOn
11-09-2009, 05:48
ČE bi bila multiaccount disciplina bi pa PRO-ji zmagali :D

LOL...postajaš srakastičen...saj vemo kako je to..ti igraš en račun, tvoja punca pa kao dugega...
pa ji mal pomagaš pa to...pol imate pa še račune v PROju...sam to ni multi acc....hehe...ne bluzi..bluzič....če veš za kakšnega 100% in si prepričan sam vase pol ga prijavi..:rolleyes:če ne pa pssst..tišina...

pa dejte že enkrat postavt tale WW na 100, da se konča vse skupaj, ker je škoda časa...tako, da se pridružujem phenu:D

_Dejan_
11-09-2009, 06:23
LOL...postajaš srakastičen...saj vemo kako je to..ti igraš en račun, tvoja punca pa kao dugega...
pa ji mal pomagaš pa to...pol imate pa še račune v PROju...sam to ni multi acc....hehe...ne bluzi..bluzič....če veš za kakšnega 100% in si prepričan sam vase pol ga prijavi..:rolleyes:če ne pa pssst..tišina...

pa dejte že enkrat postavt tale WW na 100, da se konča vse skupaj, ker je škoda časa...tako, da se pridružujem phenu:D

Ti že veš... Jaz na njenem računu nisem bil že več kot 1 mesec(Preko sitter funkcije)... Ima druge sitterje, da ji pomagajo ko je odsotna... In tudi kadar je pri meni in igra na istem računalniku, uporablja svoj uporabniški račun(v windowsih) ali pa drug prenosnik in je v travian nastavitvah napisana tudi uporaba istega računalnika... Jaz igram striktno 1 račun in preko sitter funkcije še drugega(ne njenega), v PRO ali drugih aliansah nimam pa tudi nimam računov. Recimo eden vaših je bil lastnik računov Rob***o, Mo****n, trenutno pa igra *s**** in verjetno še kakšnega :)

[BLAsT3R]
11-09-2009, 06:29
Ko vsi takole čakate na konec, dajte podatke objavit, kako poteka sama gradnja, kdo je na kateri stopnji. Nekatere zunanje opazovalce tudi zanima trenutna situacija, ane? :)

_Dejan_
11-09-2009, 07:10
;257913']Ko vsi takole čakate na konec, dajte podatke objavit, kako poteka sama gradnja, kdo je na kateri stopnji. Nekatere zunanje opazovalce tudi zanima trenutna situacija, ane? :)

1. bxxx KARANTANIJA PAX SF 94
2. rxxx PKW&FOR WW PAX SF 94
3. Rxxx αℓєα ια˘тα єѕт! D.S ™ 94
4. Exxx Olympus NEA - WW 93
5. Rxxx Še neimenovano NEA - WW 93
6. kxxx Hoist The Colours NEA - WW 92
7. Gxxx Ad Infinitum S.P. 91
8. Cxxx The Celestine PROfija 90
9. Txxx Temple of Dakara NEA - WW 85 http://forum.travian.si/img/x.gif
10. Pxxx ...::: Faith :::... S.P. 62
11. kxxx Pivovarna Laško PAX-WW 0
12. txxx Bravo,TOP,NF%NP..... K.S.F. ™ 0
13. wxxx - (http://forum.travian.si/allianz.php?aid=1787) 0

Zadovoljen? :D

NeurOn
11-09-2009, 07:14
Ti že veš... Jaz na njenem računu nisem bil že več kot 1 mesec(Preko sitter funkcije)... Ima druge sitterje, da ji pomagajo ko je odsotna... In tudi kadar je pri meni in igra na istem računalniku, uporablja svoj uporabniški račun(v windowsih) ali pa drug prenosnik in je v travian nastavitvah napisana tudi uporaba istega računalnika... Jaz igram striktno 1 račun in preko sitter funkcije še drugega(ne njenega), v PRO ali drugih aliansah nimam pa tudi nimam računov. Recimo eden vaših je bil lastnik računov Rob***o, Mo****n, trenutno pa igra *s**** in verjetno še kakšnega :)

hehe..sej veš kako pravijo...kdor se na vse pretega hoče oprati krivde je že nakaj skuhal:)...kot sem že pred tem napisal...če veš da kršil pravila, potem ga prijavi..čem ne pa ne gossipat in smetit z neresnicami po forumu....jaz bom zečel počasi s prijavami za tiste, ki imam 100% dokaze o tem da imajo multi acc...;)..j... ga...in to mogoče prav iz vaše alianse oz njenih klonov...kako prikladno...
in vi bi potem takem na teh olimpijskih igrah morali dobit medaljo za fer play...ker ste poštenjaki:rolleyes:

tist k pride 1. do 100 mu plačam pir:D..dejmo čimprej...

_Dejan_
11-09-2009, 07:27
hehe..sej veš kako pravijo...kdor se na vse pretega hoče oprati krivde je že nakaj skuhal:)...kot sem že pred tem napisal...če veš da kršil pravila, potem ga prijavi..čem ne pa ne gossipat in smetit z neresnicami po forumu....jaz bom zečel počasi s prijavami za tiste, ki imam 100% dokaze o tem da imajo multi acc...;)..j... ga...in to mogoče prav iz vaše alianse oz njenih klonov...kako prikladno...
in vi bi potem takem na teh olimpijskih igrah morali dobit medaljo za fer play...ker ste poštenjaki:rolleyes:

tist k pride 1. do 100 mu plačam pir:D..dejmo čimprej...

Jaz se ne rabim oprati krivde in niti zagovarjati tukaj na forumu. Veš mogoče je kdaj bolje da koga ne prijaviš in imaš več koristi kot pa da mu zbijejo pop., in zaklenejo za par dni... Tako je tudi prav, ker multi acc tudi sam ne odobravam.

Nisem rekel da so v PaX vsi poštenjaki, tako kot v PRO in ostalih ally niso vsi poštenjaki. eni igrajo pošteno drugi ne, eni kršijo pravila drugi ne, eni vohunijo drugi ne... Upam da razumeš point mojega posta...

Po moje lvl. 100 ne bomo videli še vsaj 1 teden :D

NeurOn
11-09-2009, 07:55
Jaz se ne rabim oprati krivde in niti zagovarjati tukaj na forumu. Veš mogoče je kdaj bolje da koga ne prijaviš in imaš več koristi kot pa da mu zbijejo pop., in zaklenejo za par dni... Tako je tudi prav, ker multi acc tudi sam ne odobravam.

Nisem rekel da so v PaX vsi poštenjaki, tako kot v PRO in ostalih ally niso vsi poštenjaki. eni igrajo pošteno drugi ne, eni kršijo pravila drugi ne, eni vohunijo drugi ne... Upam da razumeš point mojega posta...

Po moje lvl. 100 ne bomo videli še vsaj 1 teden :D

imaš korist, še posebno če je nasprotnik in ima lepo vojskico:D....potem pa lahko tole vojskico transpotira na naslednji server:cool:

en teden je že sprejemljivo...dejmo fanjte končat, da gremo na pirrrrrrrrrr:mrgreen:

[BLAsT3R]
11-09-2009, 09:10
1. bxxx KARANTANIJA PAX SF 94
2. rxxx PKW&FOR WW PAX SF 94
3. Rxxx αℓєα ια˘тα єѕт! D.S ™ 94
4. Exxx Olympus NEA - WW 93
5. Rxxx Še neimenovano NEA - WW 93
6. kxxx Hoist The Colours NEA - WW 92
7. Gxxx Ad Infinitum S.P. 91
8. Cxxx The Celestine PROfija 90
9. Txxx Temple of Dakara NEA - WW 85 http://forum.travian.si/img/x.gif
10. Pxxx ...::: Faith :::... S.P. 62
11. kxxx Pivovarna Laško PAX-WW 0
12. txxx Bravo,TOP,NF%NP..... K.S.F. ™ 0
13. wxxx - (http://forum.travian.si/allianz.php?aid=1787) 0

Zadovoljen? :D

Najlepša hvala.

Če bo tako ostalo tudi do konca in nebo sprememb, si je PAX zaslužil končno zmago. Tekom serverja je skupaj s PROphecy pokazal igro, kot se šika. Kljub dejstvom, da se PRO bori proti trem kvadrantom, je njihov WW na 90. stopnji izjemno visok dosežek. KSF je končal na podnu, tako, kot se za sluzavce ponavadi konča, NEA pa me je razočarala, saj tekom serverja ni pokazala čisto nič, je še en dokaz, da simčkanje, izogibanje vojnam in priprava WW crusherjev nikoli in nikdar ne prineseta zmage.

Lp

nemesis
11-09-2009, 09:17
;257923']KSF je končal na podnu, tako, kot se za sluzavce ponavadi konča, NEA pa me je razočarala, saj tekom serverja ni pokazala čisto nič, je še en dokaz, da simčkanje, izogibanje vojnam in priprava WW crusherjev nikoli in nikdar ne prineseta zmage.

Nekaj popravkov ...

1. KSF je trenutno na 3. mestu (D.S. je derivat KSF)
2. Nekaj WW-jev je zaradi crushanja začasno onesposobljenih (tudi moj)
3. Trenutno še najbolje kaže NEA, saj ima 3 še nedotaknjene konkurenčne WW-je.

LP

f3t4
11-09-2009, 11:12
Recimo eden vaših je bil lastnik računov Rob***o, Mo****n, trenutno pa igra *s**** in verjetno še kakšnega :)

Nikoli ni bil lastnik teh računov ampak jih je sittal tako kot ti sittaš dva računa je tudi on sittal. Vprasaj svoj zanesljivi vir od katerega si dobil te podatke.

PS; vem kdo je ;)

veliki
11-09-2009, 12:29
da ne bom na pax forum pisal ker je prevec vohunov bom kr tukaj ker konec koncev je vseeno.kot so ali ste opazili sem bil trn v peti wizzi in leteli so napadi na mene kot prvo 8 zitnic da bi vojska poginila po poti sedaj pa se celo smrk zbijanje lojalnosti.wizza vidim da imas pod kontrolo nekatere racune in dobre veze da si jim rekel kje imam koliko cesa.vsaka ti cast veze in poznanstva se vedno delujejo tukajle.:lol::lol:

SCT
11-09-2009, 13:21
da ne bom na pax forum pisal ker je prevec vohunov bom kr tukaj ker konec koncev je vseeno.kot so ali ste opazili sem bil trn v peti wizzi in leteli so napadi na mene kot prvo 8 zitnic da bi vojska poginila po poti sedaj pa se celo smrk zbijanje lojalnosti.wizza vidim da imas pod kontrolo nekatere racune in dobre veze da si jim rekel kje imam koliko cesa.vsaka ti cast veze in poznanstva se vedno delujejo tukajle.:lol::lol:
A si pomislil, da si nedolgo nazaj napadel našega člana? Si morda pomislil, da si slab mesec nazaj strašil (mislim da po natarjih) s 47k mečevalci iz tega naselja? Pa menda ne misliš, da smo v aliansi - sami n00bi?

LP Asmodeus, aliansa -

veliki
11-09-2009, 13:51
vi ste se vec kot noobi vi ste pokvarjeni ker ne znate brez vohunjenja igrat.pa ne mi prodajat nekaj kar sam ves da ni res.

NeurOn
11-09-2009, 14:03
vi ste se vec kot noobi vi ste pokvarjeni ker ne znate brez vohunjenja igrat.pa ne mi prodajat nekaj kar sam ves da ni res.

tudi ti in vaši niste nič boljši:D...al se motim:confused:...lahko je ko imaš moč v rokah in gre vse gladko, mal težje je ko si na kolenih...ampak to se dogaja v življenju...enkrat si ti nad svetom, drugič pa je svet nad teboj..in drastično je to, da se vse to zgodi v sami sekundi...:idea:

tilen96
11-09-2009, 14:42
Nekaj popravkov ...

1. KSF je trenutno na 3. mestu (D.S. je derivat KSF)
2. Nekaj WW-jev je zaradi crushanja začasno onesposobljenih (tudi moj)
3. Trenutno še najbolje kaže NEA, saj ima 3 še nedotaknjene konkurenčne WW-je.

LP
heh motiš se, PaX mamo skriti načrt,mogoče nam bo uspelo,je pa res da ste nam naredili drugi velike škode z crushi.:)

Hooligan
11-09-2009, 14:46
TI si mene "napadel" kot osebo in pokazal vsem,da je Travian del tvojega RL-a, čeprav trdiš da je kratenje prostega časa,PRAV nasprotno !

In na javnem delu se ne mislim več ukvarjat s tabo, če mi imaš kaj za povedat piši na račun v igri ali ZS.

THE END

To opcijo sem že izkoristil, pa nisem bil vreden odgovora...tako da, ne hvala. Na obojno varianto nisi odgovoril, tako da zame ne obstajaš več...pa prijetno igro.

nemesis
11-09-2009, 14:49
PaX mamo skriti načrt

No, gotovo niste edini s skritim načrtom ...

NeurOn
11-09-2009, 14:55
heh motiš se, PaX mamo skriti načrt,mogoče nam bo uspelo,je pa res da ste nam naredili drugi velike škode z crushi.:)

ja verjetno vam ga bodo natarji še enkrat poslali...heureka:idea:

tilen96
11-09-2009, 14:57
No, gotovo niste edini s skritim načrtom ...
Mislim rečt,mamo nov načrt po tistem kar so nam zrušili v WW naselju...

nemesis
11-09-2009, 15:05
Mislim rečt,mamo nov načrt po tistem kar so nam zrušili v WW naselju...

Se pravi pri naslednjem crushanju morajo morebitni napadalci obvezno izbrati druge tarče? :D

_killer_
11-09-2009, 15:36
Naj že nekdo da ww na level 95 ali se vsi bojite natarjevega napada ali kaj??

Lp

Witch
11-09-2009, 15:42
Naj že nekdo da ww na level 95 ali se vsi bojite natarjevega napada ali kaj??

Lp

Mislm, da se bolj bojijo "zaveznikov". ;)

lp,
Q

_killer_
11-09-2009, 15:51

lp,
Q

Ja očitno res, toda crushi se bodo uporabil tko al drugače!!

Lp

NeurOn
11-09-2009, 16:02
Ja očitno res, toda crushi se bodo uporabil tko al drugače!!

Lp

ne, chrushe bodo zevezniki obdržali in prenesli v naslednji si6:D..ker zavezniki se pa že ne bodo med seboj stolkli, saj si privoščijo zamago eden drugemu:p.....piiiippp...

tilen96
11-09-2009, 16:13
Se pravi pri naslednjem crushanju morajo morebitni napadalci obvezno izbrati druge tarče? :D
ne,ne povem nič več (kdo je pa rekel,da bomo še mi gradili)...:)

nemesis
11-09-2009, 16:15
ne,ne povem nič več

Saj si že dovolj povedal ;)

tilen96
11-09-2009, 16:22
Saj si že dovolj povedal ;)
lol,sploh nič nisem povedal takega:confused:

Hamlet
11-09-2009, 17:21
lol,sploh nič nisem povedal takega:confused:
Bodi raje tiho pa bo cel s6 vesel...

tilen96
11-09-2009, 17:31
Bodi raje tiho pa bo cel s6 vesel...
hehe,saj sem:D

g. Mazk, v.d. direktor
11-09-2009, 17:34

lp,
Q
ti teče voda v grlo?

tule sem ti pripravu zaključni govor

http://forum.travian.si/showpost.php?p=202700&postcount=3

samo zadnji del še spremen v:

V soboto MultiHunter zrusi vse nase wondre. Niti toliko jajc niso imeli, da bi odkrito napovedali vojno. Na koncu tako zavezniki slavijo zmago. Jaz osebno bi se je sramoval.http://www.youtube.com/watch?v=P8r9lRJ6yHY

Now you say you're lonely
You cried the long night through
Well, you can cry me a river
Cry me a river
I cried river over you
Now you say you're sorry
For being so untrue
Well, you can cry me a river
Cry me a river
Cause i cried, i cried, i cried a river over you:cry::cry::cry:

SCT
11-09-2009, 18:05

(si4 server)
PAX SF je napisal:

Moje info so tudi z konkretnimi podatki,pa demantiraj okrepitve...
A naj,kar začnem pisat imena ? Vse ti ne bom pisal,jih je preveč,se pa vidi vzorec iz teh vseh imen.
....
kingo
natalija
daddy
ednpac
buzzfuzz
podoba iz sanj
wanpir
sc0rp...........PAX.....
dragulach
j0hannes
peca_slo
dejand6
pikica1
stenly
grom
phatetic
balex
fireblade065
........ itd....

martar
vrtnica6
grega26
damyana
boyofbodom
........itd.....

http://www.shrani.si/t/1a/DM/3HcIRzCC/vrli-zaveznik.jpg (http://www.shrani.si/?1a/DM/3HcIRzCC/vrli-zaveznik.jpg)

Pa še ena iz vašega foruma :) :)
Saj vem, da je veliko ljudi, da bi napadli PRO, vendar je bolj zanimivo mišljenje, da bi morda lahko celo zaveznike nategnili...

In sedaj se pojavlja glavno vprašanje...Le kdo od zaveznikov bo prvi poskušal pretentat zaveznika?
Očitno bo razmerje "celih" WWjev med glavnimi aliansami KSF:PAX:NEA 1:1:3

Aja...Ko bo WW enkrat lvl 98, je prepozno za rušenje skladišč, saj sta lvl 99 in 100 že v vrsti.

A je šla res tvoja vojska po gobe, ali je še morda cela? Na forumu si nekaj omenil, da je crknila zaradi uničenja naselja in pomanjkanja žita.

LP Asmodeus, aliansa -

Witch
11-09-2009, 18:07
ti teče voda v grlo?

http://www.youtube.com/watch?v=P8r9lRJ6yHY
:cry::cry::cry:

:confused::confused::confused:

aftershave
11-09-2009, 18:41
Ne morem si kaj da mi ne bi slabo ratalo ob vohunih. SCT, te res ni sram vohunjenja??

To je že drugi primer da kopiraš brez vsakega sramu komentarje z zasebnega foruma in jih lepiš na javnega. Res ne razumem kaj je smisel tvojega oglašanja. Kopirati eno izjavo pax člana in jo takoj lepiti na javni forum...bedno.

Ah, nekateri ljudje so res brez vsake časti in za dosego ciljev ne izbirajo sredstev, manipulacija, ščuvanje, vohunjenje. Za moje pojme vredno pomilovanja.

g. Mazk, v.d. direktor
11-09-2009, 18:43
:confused::confused::confused:

jokica si *****

še PAX se zadnje dni smeji tvojim sporočilom vodjem "jest sm pa zvedu kakšne plane ma ta pa ta in kako vas bo zajebal", NEA in KSF te mata pa itak že dolg za dvornega norčka

pred tedni si pametoval da bo PRO odločil, kdo ne bo zmagal na S6... hah! boli nas krtača kdo bo zmagal, važno da ti ne boš

največji crush tega serverja je rezerviran zate, pa če padeš na kolena pred čist vsakim vodjem na tem serverju ;)

Edit -> klemen1232

Witch
11-09-2009, 18:53
jokica si ******
še PAX se zadnje dni smeji tvojim sporočilom vodjem "jest sm pa zvedu kakšne plane ma ta pa ta in kako vas bo zajebal", NEA in KSF te mata pa itak že dolg za dvornega norčka

pred tedni si pametoval da bo PRO odločil, kdo ne bo zmagal na S6... hah! boli nas krtača kdo bo zmagal, važno da ti ne boš

največji crush tega serverja je rezerviran zate, pa če padeš na kolena pred čist vsakim vodjem na tem serverju ;)
Edit -> klemen1232

Ocitno si en iz KSF-ja in te boli, da ste ravno vi tisti, katerim bomo onemogocl zmago. ;) Pri tem pa vam tud W s poslanim crushom name ne pomaga. ;)

Me pa prav zanima kak povprecnez se skriva za "g. Mazk, v.d. direktor". Lahko je pluvat po nekom, ko ves za koga gre, sam se pa varno skrivat za trapastim nickom.

lp,
Q

NeurOn
11-09-2009, 18:56
ti teče voda v grlo?

http://www.youtube.com/watch?v=P8r9lRJ6yHY
:cry::cry::cry:

patetičen si....jaz bi te zmage na si4 sramoval in je ne bi kaj preveč poveličeval..phahaha.....:rolleyes:

g. Mazk, v.d. direktor
11-09-2009, 19:02
****** ti si Hitler leta 45 - delaš manevre z armado ki obstaja le še u tvoji glavi

Edit -> klemen1232

_killer_
11-09-2009, 19:04
Ocitno si en iz KSF-ja in te boli, da ste ravno vi tisti, katerim bomo onemogocl zmago. ;) Pri tem pa vam tud W s poslanim crushom name ne pomaga. ;)

Me pa prav zanima kak povprecnez se skriva za "g. Mazk, v.d. direktor". Lahko je pluvat po nekom, ko ves za koga gre, sam se pa varno skrivat za trapastim nickom.

lp,
Q

Me prav zanima kdo bo KSF-ju preprečil zmago. Ti prav gotovo ne !!!!

Lp

ROZLE ima vsaj jajca da je dal ww na 95 in že enkrat končal s tem, ne kot drugi ki se bojijo posledic!!!

Witch
11-09-2009, 19:11
****** ti si Hitler leta 45 - delaš manevre z armado ki obstaja le še u tvoji glav
Edit -> klemen1232i

:D Dobra!

Me prav zanima kdo bo KSF-ju preprečil zmago. Ti prav gotovo ne !!!!

Lp

ROZLE ima vsaj jajca da je dal ww na 95 in že enkrat končal s tem, ne kot drugi ki se bojijo posledic!!!

Jajca gor ali dol - zdrobil mu jih bomo. ;)

lp,
Q

_killer_
11-09-2009, 19:14

lp,
Q

Povej samo kdo??? močno dvomim da PRO!!!

AlanFord
11-09-2009, 19:18
...

Pa še ena iz vašega foruma :) :)
Saj vem, da je veliko ljudi, da bi napadli PRO, vendar je bolj zanimivo mišljenje, da bi morda lahko celo zaveznike nategnili...
...

Ko berem ta zavajanja nisem mogel kaj, da se še sam ne bi registriral..

Če že imaš dostop do našega foruma, povej vsaj resnico. Od 62 glasov sta le 2 bila za porabo crushov na bilokogar (tudi zaveznike). In še to, člana nista v vodstvu! Mogoče sta pa to tvoja dva računa, s katerima špijuniraš po našem forumu? :)

Shenkey
11-09-2009, 20:06
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=af0dcb208

Tole koga tuki na kej spominja? Kak ww mrbit

Witch
11-09-2009, 20:15

Na Hitlerja z namisljeno vojsko.

Shenkey
11-09-2009, 20:21
Jaz te ne bi označil za liderja tretjega rajha.

Witch
11-09-2009, 20:26
Jaz te ne bi označil za liderja tretjega rajha.

Ga. Mazk v.d. krneki ... me je. ;)

Shenkey
11-09-2009, 20:29
Pač folk ki se ne more obvladati.

me pa zdej res zanima napredovanje ko je ROZLE prešel na 95 stopnjo :D

g. Mazk, v.d. direktor
11-09-2009, 20:43
si kr predstavlam ****** po radiju Berlin:

Ocitno si en iz amerike in te boli, da ste ravno vi tisti, katerim bomo onemogocl vstop v Berlin. :wink: Pri tem pa vam tud churchill s poslanim crushom name ne pomaga. :wink::rolleyes:

Hitler je saj priznou svoj fail in si pognou metk u glavo Kucler pa še kr blebeta kukr da se okol nega server vrti

Edit -> klemen1232

Umazani
11-09-2009, 20:43
:D Dobra!

lp,
Q

Res težko verjamem da bi ti lahko kaj zdrobil, je pa jasno kot beli dan da boš ves svoj trud usmeril proti ksfju ,ki ti povzroča ogromno mentalne škode :) ,mogoče boš zato uporabil prijatelja iz druge strani neba, ne vem.
Mi je pa jasno nekaj pa če si še tako zahrbten,premeten in nasploh hinavski igralec kot ti drugi očitajo, da govoriš resnico in bo ww od ksfja res padel.

NeurOn
11-09-2009, 21:06

mogoče kakšen od NEA alians:D...:confused::confused:

Witch
11-09-2009, 21:24
Mi je pa jasno nekaj pa če si še tako zahrbten,premeten in nasploh hinavski igralec kot ti drugi očitajo, da govoriš resnico in bo ww od ksfja res padel.

Zahrbten in hinavski? Da me nisi slucajno zamesal s kakim od vasih vodij.

Govoril sem o jajckih. Dildo ostane (kokr mu ga pac uspe dvignt do takrat).

Hitler je saj priznou svoj fail in si pognou metk u glavo ****** pa še kr blebeta kukr da se okol nega server vrti

Edit -> klemen1232

Napadajo me tolk, kot da se okol mene vrti, ja. Glede na to, da tud teb ne gre najboljs... Bos priznal fail? Si bos pognal metek u glavo? Me pa prav zanima, ce bi kdo opazil.

lp,
Q

Umazani
11-09-2009, 21:32
Sicer politika ni moja stvar ampak , na samostojnega igralca se največ pljuva po tebi, si se že nekaterim,nekje zasral. Ja še enkrat več logično da greš proti ksfju saj očitno se ti samo še oni motajo po glavi in verjetno tudi nisi v najbolših odnosih z vodjo ksfja :).
Jaz osebno sem videl del tvoje igre na s6 tako da te lahko označim samo z lisico in motivatorjem, več kot očitno je da "slepim" kažeš pot.

NeurOn
11-09-2009, 21:45
Sicer politika ni moja stvar ampak , na samostojnega igralca se največ pljuva po tebi, si se že nekaterim,nekje zasral. Ja še enkrat več logično da greš proti ksfju saj očitno se ti samo še oni motajo po glavi in verjetno tudi nisi v najbolših odnosih z vodjo ksfja :).
Jaz osebno sem videl del tvoje igre na s6 tako da te lahko označim samo z lisico in motivatorjem, več kot očitno je da "slepim" kažeš pot.

umazane besede govoriš umazani...sicer lisica in motivacija nimata nič skupnega...lisica je lepa divja žival......je pa dobro imeti super motivatorja..in ker ga mi imamo, ste vsi ostali mal fouš...foušija pa je slovenski nacionalni šport...Ka***** bi pa moral past takrat ko smo ga že skantali enkrat in je jokcal, da bo brisal račun..oink oink oink...škoda k ga nismo do konca..ne bi bil več tolk glasen..me zanima, kdo je večja lisica..ko se bodo vaša zavezništva začela podirat kot hiša iz kart...:rolleyes:

Umazani
11-09-2009, 21:55
umazane besede govoriš umazani...sicer lisica in motivacija nimata nič skupnega...lisica je lepa divja žival......je pa dobro imeti super motivatorja..in ker ga mi imamo, ste vsi ostali mal fouš...foušija pa je slovenski nacionalni šport...Ka***** bi pa moral past takrat ko smo ga že skantali enkrat in je jokcal, da bo brisal račun..oink oink oink...škoda k ga nismo do konca..ne bi bil več tolk glasen..me zanima, kdo je večja lisica..ko se bodo vaša zavezništva začela podirat kot hiša iz kart...:rolleyes:

Imaš dovoljene ,da govoriš v imenu vašega preljubega precednika? :) , ja je lisjak pravi z tem ko se pojavla v drugih računih in deluje kot demotivator na nasprotnem bregu medtem ko na domačem teritoriju kaj nej rečem? odlično delo , sicer je to delo cele prophecy alianse v mislih imam predvsem to da vam tudi use manjše alianse sledijo in ,da se vaši borci niso predali ko so dobili ck...
In kot si rekel lisica je lepa žival ,in če dobro pomislim to vsekakor moraš biti v današnjem svetu.
Ja se strinjam zavezništva se znajo podirati pa naj se, zadnja težka ura bo pač naredila svoje.

NeurOn
11-09-2009, 22:15
Imaš dovoljene ,da govoriš v imenu vašega preljubega precednika? :) , ja je lisjak pravi z tem ko se pojavla v drugih računih in deluje kot demotivator na nasprotnem bregu medtem ko na domačem teritoriju kaj nej rečem? odlično delo , sicer je to delo cele prophecy alianse v mislih imam predvsem to da vam tudi use manjše alianse sledijo in ,da se vaši borci niso predali ko so dobili ck...
In kot si rekel lisica je lepa žival ,in če dobro pomislim to vsekakor moraš biti v današnjem svetu.
Ja se strinjam zavezništva se znajo podirati pa naj se, zadnja težka ura bo pač naredila svoje.

jaz ne potrebujem nikogršnjega dovoljenja..govorim kar smatram da je prav in v danem trenutku primerno...kot pravim..dokaži to kar pišeš,sinko..ne serji če nimaš papirja s seboj, da si boš lahko pobrisal svojo posrano rit:lol:
ja zadnja težka ura vas bo pokopala;)..v tem trenutku sploh ne vem, če sploh komu od vas privoščim zmago...želim si le to, da se tole zasipnaje in sranje čimprej konča...

Umazani
11-09-2009, 22:19
jaz ne potrebujem nikogršnjega dovoljenja..govorim kar smatram da je prav in v danem trenutku primerno...kot pravim..dokaži to kar pišeš,sinko..ne serji če nimaš papirja s seboj, da si boš lahko pobrisal svojo posrano rit:lol:

haha :D:D:D dobra!

ja zadnja težka ura vas bo pokopala;)..v tem trenutku sploh ne vem, če sploh komu od vas privoščim zmago...želim si le to, da se tole zasipnaje in sranje čimprej konča...

In ja naj se čimprej konča!

Rocko
11-09-2009, 22:53
Prou patetičn (al kuko se že reče) ste. Se prepucavate k otroc u peskovnk, ke majo bol barvno televizijo. Tri strani nakladanja, pa prou nč reportov. Raj mal puvejte kakšna je situacija, kdo je bil porušen. Ne pa se neki prepucavat k ns 90% folka itak ne ve za kva gre.

lp!

Razzzer
11-09-2009, 22:54
Bolj kot gre server proti koncu vse več je medsebojnega osebnega obračunavanja na tem forumu...
Ko zmanjka vojske so na vrsti besede:rolleyes:, sicer pa običajno velja, da kdor laja ne grize:rolleyes:

barbossa
11-09-2009, 23:16
gdaj se gremo stepst xDDD

Warder
11-09-2009, 23:53
Res ste vsi ratali mal bedni s tem prepucavanjem:confused:
Grow up guys:mad:

Phenom
12-09-2009, 01:05
Pozdravljeni. (ste ze vajeni mojega zacetka vsi tisti, ki imate vohune v PROphecy).

Dejstvo je, da je Cleaner oz. Witch-King naredil za PRO vec kot katerikoli vodja ostalih alians. Spomnite se napadov PAXa na Cleaner acc ko je ze bil po domace receno u kurcu. Prosil sem Witcha, da pride na S6 s svojim znanjem, da resi PROphecy pred unicenjem in glej ga zlomka, Witch je naredil to kar je bilo prej vse v dvomih, PROphecy gradi WW in se vedno smo vladarji svojega kvadranta in to bi vsa sveta trojica lahko pod takim vodstvem kod ga kaze Witch unicila ze v enem mesecu. Samo kaj vam to pomaga ce imamo mi pravega bojevnika na nasi strani in nekatere, ki si samo zelijo kilometrino Witcha na drugi strani. Sramotno je to, da je PROphecy se vedno v boju in gradi WW, ko cel server ni mogel sesuti ene alianse.

Vprasam se koliko resnih igralcev bi slo na novi s6 igrat pod vodstvom Witcha in koliko pod vodstvom nekaterih drugih?

Zame sta S6 in S4 zadnja serverja vsaj kar se slo tice, ker takih nespostovanj in podjebavanj se nisem videl.

Osebno priznam da leader KSFja je dober igralc samo na trenutke oz takrat ko se je slo je malce stisnu rep in naredil zadevo po svojih zeljah.

Vodja PAX (ce se vedno je) ima moj RESPECT in z njim bi se obrnil kaksen server.

Vodje NEA so bile prevec za to da se gradi INCA imperij, kar pomeni stevilcnost in na drugi strani kuga, ki pomeni samo slabo stran dobre alianse. Pa ceprav bodo veselo zeli kar so posejali!

Brez zamere NEA igralci imajo dobre posameznike ce ne odlicne samo igra zamisljena kot travian je ta s6 skazila in danes raje pocakam na zadnji del Command and Conquerja, da koncno zaspilam spil kjer sta vojna in bojevitost glavna za uspeh.

SC4 pa itak obracam tam kjer je potrebno!

Respect vsem na S6, ki ste imeli jajca in se ne skrivate. Za per pa javite na PM.

Lp, Mare/PROphecy

NeurOn
12-09-2009, 01:24
Pozdravljeni. (ste ze vajeni mojega zacetka vsi tisti, ki imate vohune v PROphecy).

Dejstvo je, da je Cleaner oz. Witch-King naredil za PRO vec kot katerikoli vodja ostalih alians. Spomnite se napadov PAXa na Cleaner acc ko je ze bil po domace receno u kurcu. Prosil sem Witcha, da pride na S6 s svojim znanjem, da resi PROphecy pred unicenjem in glej ga zlomka, Witch je naredil to kar je bilo prej vse v dvomih, PROphecy gradi WW in se vedno smo vladarji svojega kvadranta in to bi vsa sveta trojica lahko pod takim vodstvem kod ga kaze Witch unicila ze v enem mesecu. Samo kaj vam to pomaga ce imamo mi pravega bojevnika na nasi strani in nekatere, ki si samo zelijo kilometrino Witcha na drugi strani. Sramotno je to, da je PROphecy se vedno v boju in gradi WW, ko cel server ni mogel sesuti ene alianse.

Vprasam se koliko resnih igralcev bi slo na novi s6 igrat pod vodstvom Witcha in koliko pod vodstvom nekaterih drugih?

Zame sta S6 in S4 zadnja serverja vsaj kar se slo tice, ker takih nespostovanj in podjebavanj se nisem videl.

Osebno priznam da leader KSFja je dober igralc samo na trenutke oz takrat ko se je slo je malce stisnu rep in naredil zadevo po svojih zeljah.

Vodja PAX (ce se vedno je) ima moj RESPECT in z njim bi se obrnil kaksen server.

Vodje NEA so bile prevec za to da se gradi INCA imperij, kar pomeni stevilcnost in na drugi strani kuga, ki pomeni samo slabo stran dobre alianse. Pa ceprav bodo veselo zeli kar so posejali!

Brez zamere NEA igralci imajo dobre posameznike ce ne odlicne samo igra zamisljena kot travian je ta s6 skazila in danes raje pocakam na zadnji del Command and Conquerja, da koncno zaspilam spil kjer sta vojna in bojevitost glavna za uspeh.

SC4 pa itak obracam tam kjer je potrebno!

Respect vsem na S6, ki ste imeli jajca in se ne skrivate. Za per pa javite na PM.

Lp, Mare/PROphecy

mark ti si tisti, ki mi je zaupal na začetku serverja, ter ti si tisti ki spoštuje znanje in lojalnost:D...oba ti in Q si spoštovanje od mene 100% zaslužita...sveta trojica pa naj se trudi blatit dobro ime nekoga drugega..hvala vama za pomoč in zaupanje..RESPECT;)..do konca v dobrem in slabem!!!

aftershave
12-09-2009, 01:48
PROphecy gradi WW in se vedno smo vladarji svojega kvadranta in to bi vsa sveta trojica lahko pod takim vodstvem kod ga kaze Witch unicila ze v enem mesecu. Samo kaj vam to pomaga ce imamo mi pravega bojevnika na nasi strani in nekatere, ki si samo zelijo kilometrino Witcha na drugi strani. Sramotno je to, da je PROphecy se vedno v boju in gradi WW, ko cel server ni mogel sesuti ene alianse.

Lp, Mare/PROphecy

No da še jaz povem zakaj prophecy sedaj gradi WW??.. in čemu takšna sramota kot temu praviš Phenom.
Nekje na sredi serverja je bila uglavnem vojna PAX-PRO. Ostala dva kvadranta se nista kaj dosti vmešavala. Po lajnanju PRO igralcev da se borijo proti trem kvadrantom, so se fantje presenetljivo dobro držali...vendar resnica je bila drugačna. Bojeval se je večinoma pax kvadrant.

Sam sem določene vodje zaveznikov parkrat pozval k bolj orgniziranim akcijam...vedno pa sem dobil odgovore da so ključni igralci na dopustu, da imajo trenutno neke druge aktivnosti. Skratka niti enkrat nam ni uspelo organizirati res prave akcije, pravega pritiska na PRO.
Zakaj je bilo temu tako?... Witch je lobiral pri aliansah za NAP...tako KSF, kot NEA sta tihi pakt sprejeli. Pax pa se je bojeval naprej...za nas je bilo logično da vsak pakt odpade, no ampak da sta ostali dve aliansi tihi pakt sprejeli je mnogim v pax postalo jasno šele dolgo časa kasneje...

Tako se je PRO obdržal, vendar pa se sedaj spopada z toliko večjimi crushi z strani teh dveh alians.

Shenkey
12-09-2009, 05:06
Dada, moraš priznati da napadov s strani nea dolgo niste imeli. Seveda smo bili igralci željni zabave zato sem napisal thread na forum kjer se je glasovalo okoli 90% za vojno, z tem smo bili zopet v igri

NeurOn
12-09-2009, 09:08
No da še jaz povem zakaj prophecy sedaj gradi WW??.. in čemu takšna sramota kot temu praviš Phenom.
Nekje na sredi serverja je bila uglavnem vojna PAX-PRO. Ostala dva kvadranta se nista kaj dosti vmešavala. Po lajnanju PRO igralcev da se borijo proti trem kvadrantom, so se fantje presenetljivo dobro držali...vendar resnica je bila drugačna. Bojeval se je večinoma pax kvadrant.

Sam sem določene vodje zaveznikov parkrat pozval k bolj orgniziranim akcijam...vedno pa sem dobil odgovore da so ključni igralci na dopustu, da imajo trenutno neke druge aktivnosti. Skratka niti enkrat nam ni uspelo organizirati res prave akcije, pravega pritiska na PRO.
Zakaj je bilo temu tako?... Witch je lobiral pri aliansah za NAP...tako KSF, kot NEA sta tihi pakt sprejeli. Pax pa se je bojeval naprej...za nas je bilo logično da vsak pakt odpade, no ampak da sta ostali dve aliansi tihi pakt sprejeli je mnogim v pax postalo jasno šele dolgo časa kasneje...

Tako se je PRO obdržal, vendar pa se sedaj spopada z toliko večjimi crushi z strani teh dveh alians.

spet ti kolonjska nekaj pametnjariš...po vojni je lahko bit general, pravijo...skoraj tako je bilo kot si povedal s tem, da si pozabil povedati, da je PRO obstal tudi zaradi nesposobnosti svete trojice(kot jo Penom imenuje;)), ter požrtvovalnosti in trme naših članov...ti NAPi so bili pa le začasni in se jih je vedno kršilo....
prav rad bi videl, kdo od svete trojice bo prvi užgal po kao zavezniku...kdo bo večja pi.... in zahrbtnež:rolleyes:...komaj čakam tale masaker..oink oink oink oink....

Dada, moraš priznati da napadov s strani nea dolgo niste imeli. Seveda smo bili igralci željni zabave zato sem napisal thread na forum kjer se je glasovalo okoli 90% za vojno, z tem smo bili zopet v igri

LOL..zaradi tebe sej je vžgalo vse skupaj..hehe...smeh...3/4 NEA igralcev je simčkov z nekaterimi izjemami(ki jih cenim)...drugače ste pa vi znani po tem, da podirate nekoga, ki ne igra(analyzer-če gradi ali ne) ali pa je bil že prej potolčen od nekoga drugega(npr. PAXa, KSF,..)...najraje imate skupinske napade ala lahi, kjer se 10 igralcev spravi na eno bogo farmo..res REPECT za ta dejanja....:roll:

hozi
12-09-2009, 09:39
mene sam zanima kdo zmaguje pa kdaj bo konec??zihr ze veste
lp:)

Phenom
12-09-2009, 10:24

Zate fejki niso napadi? In ko alianso fejka cel server to je zate samo napad PAXa? OMfG... Ko bos imel kdaj 200 napadov na metro pa po 100 napadov na ostala naselja mi sporoci in reci da je vojna samo iz enega kvadranta saj ostali samo fejkajo...right?

Ko bos v taki situaciji kot smo bili mi bos drugace razmisljal (ce bos).

Dejstvo je, da se ni noben hotel povezat s PROphecy, ker so vedeli da bodo morali igrati Travian kot se zagre in ne mi govort, da se pac noben ni povezal z nami, ker samo lajamo in ne spostujemo dogovorov in bla bla bla...Kdor kaj ve na S6 potem zagotovo ve da je PROphecy dobil vojno od vseh kvadrantov zato ker ste se nas pac bali. Ce nas imate za nemce in nasega Cleanerja za samega Furerja potem pa naj bo tako :)...

Lp, Mare

[BLAsT3R]
12-09-2009, 10:48
Bolj kot gre server proti koncu vse več je medsebojnega osebnega obračunavanja na tem forumu...
Ko zmanjka vojske so na vrsti besede:rolleyes:, sicer pa običajno velja, da kdor laja ne grize:rolleyes:

Kaj pa misliš, da si drugega pričakoval :D Slovenčki se pač radi kregamo zaradi ene igrice :D

In v teh tričetrt leta, kaj ste se tepli z PRO, še niste pokapirali, da vas sta vas KSF in NEA na tak način samo izigravala, da se zaposlite z njimi, sami pa se mirno pripravljajo na WW. Na žalost to zame niso zavezniki v pravem pomenu besede, PAX bi moral udariti po mizi: Gremo vsi v vojno ali pa prekinemo zavezništvo. Izkoriščevalcev in priliznjencev nebomo trpeli.

Kot sem že prej povedal, iskali so razne izgovore, da bi se izogibali vojne. PRO ni imel kaj izgubiti in je iz teh dveh tihih paktov nekaj dosegel, pri tem pa je PAX, ki se je celi čas tepel z PRO, pokasiral najslabše.

PAX je skupaj z PRO pokazal resnično dobro igro in si tu zasluži čisti Respect, vendar kot sesedaj kaže, bo sam izigran s strani ostalih zaveznikov. Na vsakem koncu serverja so bile izdaje, mislim, da bo na tem forumu se prelilo še velikokrvi.

Grem po čips in pivo, te telenovele zagotovo ne smem zamuditi :D

celi
12-09-2009, 11:22
Najraje mam take, ki so na začetku vojne zbrisali acc.-je, ker bodo "prenehali" z igranjem traviana... sedaj pa igrajo na speedu:roll:

g. Mazk, v.d. direktor
12-09-2009, 11:53
lepo lepo se tole bere...

PROjem se srce trga zaradi žalostne usode PAXa ki je bil tako grdo izkoriščen med zavezniki medtem ko jim PROji že cel server hočejo pomagat

kje je bla tvoja skrb za PAX ko si jim metre rušu?

Kot prvo se ne hvalim niti objavljam reporte svojih napadov. To pocnejo drugi namesto mene. Ti pa lahko povem, da sem v zadnjih dveh tednih zbil ze drugemu PAX-orju metro. Ocitno sem rojen pod srecno zvezdo. :confused:

[/U]]Dons je en od paxa doživel rahlo presenečenje ko ga je nekdo v metropolo obiskal. Vsa napadalna vojska (ki je bla glede na popu. majhna) šla v maloro, hkrati pa še 8 polj na 0. Lažje je bristat :smile:

Top100 igralec v metropoli, od alianse PAX ki naj bi bla creame de la creame traviana, pusti vojsko doma. Hkrati pušne 8 polj na 0.

kje je bla tvoja skrb za PAX takrat Kucler ko si svojega slugo poslal v TOP da so napadli PAX?

Vodja pax je dobro vedel, da iscem zaveznika z namenom vzpostavitve ravnovesja na s6, saj sva se pogovarjala o tem. Mislim da sem mu lepo razlozil kaj pocnem in poteza TOP vsaj zanj ni smela bit tako nepricakovana in zahrbtna kot jo poskusas prikazat.

Je pa TOP vsaj napovedal vojno predno so napadli, kar je vec kot bi pricakoval recimo od PAX. Imajo vojno z nami ze mesece in nobene napovedi.

al pa takrat ko si še druge alianse probo obrnit prot PAX

PAX zbira zaveznike kot moja hci barbike in bognedej da ji kdo kako vzame. Zazene tak HALO, kot da je zgubila edino barbiko na svetu.

Verjetno ze vsi veste, da sem se v zelji po pravicnejsi blokovski razdelitvi S6 in posledicno bolj zanimivi igri do natarjev, pogajal s prakticno vsemi nasprotniki.
Q

Kdo pa je ta alfa in omega PRO in TOP alians? Kakor jaz vem je bilo veliko vodij (TOP/PRO) za sodelovanje zahoda in celo nekaj KSFjevcev je za zdruzitev zahoda samo morajo nekateri se spoznati da PAX ni tak bavbav kot je bil, ko je imel za sabo cel server.

same lepe besede...

Vojna se bo res hitro koncala, ce bo slo tako naprej. PAX SF (ki je mimogrede slab plagiat PRO AF) metropole namrec padajo kot po tekocem traku.

veš kaj pa je najbl zanimiv... zmer k ti kej pri PAXu ni blo ušeč si šel člane PAXa prijavljat multihunterju... to si naredu že maja

Kar se pa tice blokade posameznih PAX-orjev... Da je goljufija vzrok sankcij, pa ni mozno al kaj? Marsikdo je bil ze "nagrajen" s strani MH-jev in PRO ni nikakrsna izjema. Da smo mi narocnik blokad je pa kratkomalo smesno. Goljufal ste in bli kaznovani - sprijaznite se!
in potem spet julija, ko sta bla zarad tvoje prijave kaznovana še 2 pomembna člana PAX

precej podobn kukr na S4 k ste PROji napovedali vojno PC, pol je blo pa u 1 tednu benanih ene 5 članov PC.... čudn ane?

vazelin bi vam najprej prodal čeprv zdej ko ste že vsem na suho v rit zlezl

Je pa res da je PROphecy zelel graditi WW skupaj z SVjem.

Verjetno ze vsi veste, da sem se v zelji po pravicnejsi blokovski razdelitvi S6 in posledicno bolj zanimivi igri do natarjev, pogajal s prakticno vsemi nasprotniki. Sedajsnja situacija, ko so vsi kvadranti uniformirani razen JZ, me je motivirala da "ubijem dve muhi na en mah": zdruziti JZ, eventuelno cel Zahod in tako blokovsko razdeliti S6. Na JZ namrec trenutno vlada neko bolano stanje, ko Kofetićeva aliansa brani zaveznike pred zavezniki. Da to koristi samo Kofetiću in PAX, pa ocitno potegne le redkim. "Zaveznik z vsemi" ima namrec tako pod kontrolo dogajanje na JZ, PAX pa se dviguje nad konkurenco.

Torej smo se odlocili eliminirati "rakavo tvorbo" in zato danes "ljubljeni vodja" drsi po lestvici navzdol, ceprav ga brani prakticno cel kvadrant (MM-i za bunkre pri njem so leteli pri vseh zavezniskih aliansah)!! Da ga kljub temu zelo uspesno zbija aliansa, ki je konstantno pod napadi z vseh koncev, je eden od pokazateljev neurejenega stanja na JZ. In ker "ljubljenemu vodji" ne uspeva v obrambi, se proba mascevati tako, da nad nas poslje vse svoje kraljeve sluge in pri tem vkljuci se PAX. Pateticno!

Ce moj plan spodleti, bo vasa prihodnost precej klavrna. En izmed kvadrantov, ki si deli mejo s PAX, bo postal "tretje kolo", ce ne kar oba. Kdor misli, da boste vsi trije slozno zmagali, si zatiska oci.

lp,
Q

zdej sm pa že čist in totalno zmeden... čak čak... kako zdej? PAX raztura in ostali zavezniki so tretje kolo? al PAX je tretje kolo in KSF raztura? al NEA raztura pa je KSF tretje kolo? :roll:

cel server si miniral PAX zdej jih pa na kolenih proseš nej ti pomagajo zmagat... jokica

Phenom
12-09-2009, 12:00
Pravim samo, da si PAX poleg PRO najbolje zaluzi zmago..zakaj? Mislim da njihovi in nasi napadi kazejo na najbolj delujoci aliansi na S6.

Phenom
12-09-2009, 12:02
@Mazk, v.d. direktor

Pobral si poste nisi pa napisal celotne zgodbe ko so se posti objavljali oz kaj je pisalo v celotnih postih. Zavajas ljudi in posledicno tudi sam sebe.

Lp, Mare

g. Mazk, v.d. direktor
12-09-2009, 12:12
vse zgodbe so na tem forumu in si jih ljudje lahk sami pogledajo če majo interes

jest sm sam izpostavu vaše manipulacije

govorit kako si PAX zasluž zmago pol k ste ga prvi napadl cel server rušil manipuliral nihove zaveznike in jih prijavlal MHju.... to je svinjarija

če vam je res žov za vse, dejte svoj ubogi WW takoj PAXu pa pošlte crusherje na NEA in KSF

drugač so to samo prazne besede k jih poslušamo že cel server

NeurOn
12-09-2009, 12:36
vse zgodbe so na tem forumu in si jih ljudje lahk sami pogledajo če majo interes

jest sm sam izpostavu vaše manipulacije

govorit kako si PAX zasluž zmago pol k ste ga prvi napadl cel server rušil manipuliral nihove zaveznike in jih prijavlal MHju.... to je svinjarija

če vam je res žov za vse, dejte svoj ubogi WW takoj PAXu pa pošlte crusherje na NEA in KSF

drugač so to samo prazne besede k jih poslušamo že cel server

ti si pa res en bogi revež:roll:...skolažal si eno zgodbico za rajo in misliš, da jo lahko mastno prodaš tukaj...pomoje te pa močno čevelj nekje žuli, da si si vzel kar nekaj dragocenega časa in vse to skupaj zvaril...od kar si se pojavil tukaj ne vidim drugega kot to, da se osebno spravljaš na witcha....če ti manjka kakšen zobnik v glavi ali če imaš kakšen problemček v tistih 10 cm med ušesi, se mi javi in bova takoj naredila kakšno tarepijo za sanacijo prblema obrabe ali manjkota le teh....

očitno se ti še vedno tresejo kolena in nisi 100%, da boste zmagali in zato prosiš PROje, da ti predajo zmago brez borbe al kako?pozabil si, da smo v aliansi borci in se ne bomo predali tako z lahkoto....:D

za prazne besede pa jaz še nisem slišal al kako si to mislil:confused:..:rolleyes:

GO PRO!!!!

Witch
12-09-2009, 12:50
Elvis se je zbudu in je tecen, ker je ugotovil, da mu nekak ne bo uspel zmagat kljub vsem manupulacijam. :D

veš kaj pa je najbl zanimiv... zmer k ti kej pri PAXu ni blo ušeč si šel člane PAXa prijavljat multihunterju... to si naredu že maja

Nikoli nisem prijavil nobenega PAXorja. Pocas si lahko nehas izmisljat zgodbice...

lp,
Q

_killer_
12-09-2009, 13:37
Elvis se je zbudu in je tecen, ker je ugotovil, da mu nekak ne bo uspel zmagat kljub vsem manupulacijam. :D

Nikoli nisem prijavil nobenega PAXorja. Pocas si lahko nehas izmisljat zgodbice...

lp,
Q

Šele sedaj sem opazu, da so ti vzel načrt. Res smešno

Lp:D

Witch
12-09-2009, 13:40
Šele sedaj sem opazu, da so ti vzel načrt. Res smešno

Lp:D

Se ne sekiram. Bomo ze neki stenstal. ;)

Sem pa definitivno (neslavni) rekorder po ukradenih nacrtih. :D

lp,
Q

g. Mazk, v.d. direktor
12-09-2009, 13:53
simčkarji kukr jim prav ****** so najbolši aliansi na serverju splel že 2 plana

a so te napadl z žitnimi polji?! :D

cela aliansa igra za tvoj WW ti pa raje blebetaš po forumu... lep odnos to teh odličnih igralcev... po S4 že druga aliansa zavožena zaradi tvojega vodstva

Edit -> klemen1232

celi
12-09-2009, 14:00
simčkarji kukr jim prav ****** so najbolši aliansi na serverju splel že 2 plana

cela aliansa igra za tvoj WW ti pa raje blebetaš po forumu... lep odnos to teh odličnih igralcev... po S4 že druga aliansa zavožena zaradi tvojega vodstva

Edit -> klemen1232

Spet en "pametni" pogumnež, ki se je oglasil na koncu(seveda še sedaj ne pove svoje nicka v igri) in samo govori kako je PRO nesposoben. Če res želiš, da pro paxu uniči še drugi WW samo reci, naredimo uslugo;).
Kdo je zavožen se pa s tabo nima smisla pogovarjat...

Lp

_Dejan_
12-09-2009, 14:10
Spet en "pametni" pogumnež, ki se je oglasil na koncu(seveda še sedaj ne pove svoje nicka v igri) in samo govori kako je PRO nesposoben. Če res želiš, da pro paxu uniči še drugi WW samo reci, naredimo uslugo;).
Kdo je zavožen se pa s tabo nima smisla pogovarjat...

Lp

hehehe a ni par strani nazaj Witch ali Phenom napisal da PRO-ji ne sprašujete na forumu za nicke v igri? Ali se mi je samo zdelo...

buu!!!
12-09-2009, 14:17
hehehe a ni par strani nazaj Witch ali Phenom napisal da PRO-ji ne sprašujete na forumu za nicke v igri? Ali se mi je samo zdelo...
če se že tako glasno oglaša in če že on usee ve naj pač pove nick v igri.....! da vidimo če je tudi tam tko pametn!

celi
12-09-2009, 14:21

Vprašam za nick samo tistega, ki govori, da je PRO nesposobna aliansa;)

g. Mazk, v.d. direktor
12-09-2009, 14:25
Spet en "pametni" pogumnež, ki se je oglasil na koncu(seveda še sedaj ne pove svoje nicka v igri)

kolega!

pametni igrajo travian, prepotentni pa forum

zgleda sam še ******* ni jasn da tist k skoz pametuje po forumu se zamer usem ostalim in tko al drgač faše

povej mi kaj vam pomaga tole hvalisanje 12 mescov po forumu zdej k boste potegnil kratko?

če bi povedo kdo sm bi se mogu brant pred vašimi napadi tko sm pa loh u miru gradu crusher k bo kmal vaše sanje zravnal v prah
no kod kaže zdej je vaš WW itak ven iz igre tko da bo letel na tisto alianso k vam bo dala načrt za WW (ne priporočam)

ko vas dokonca zabijem bom pa tud povedal kdo sm takrat bo tud ******* jasn koko vem za vse njegove svinjarije prijave MHju in tko naprej

Ljudi ne kliči po njihovih pravih imenih in priimkih, uporabljaj forumske nicke oz. nicke v igri.

LP klemen1232

tilen96
12-09-2009, 18:39
http://www.shrani.si/f/i/Qp/kaNxDp6/ww.png

celi
12-09-2009, 18:51
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f5ee2c982

tilen96
12-09-2009, 18:54
To ja še ga zrušite ^-^

_Dejan_
12-09-2009, 18:56
To ja še ga zrušite ^-^

Če se prav spomnim si ti iz PaX-a in če po pravici povem me je sram, da imamo take igralce...

tilen96
12-09-2009, 18:59
Če se prav spomnim si ti iz PaX-a in če po pravici povem me je sram, da imamo take igralce...
Ja,vse se vrača...pa je tud dobu nazaj kar si je zaslužil :)

Ostane še samo zaenkrat NEA,D.S. se bo hitro nazaj pognala,ker jih poznam dobro :D

sladdki
12-09-2009, 19:06

1.http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8908aec1c
2.http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f5ee2c982

tilen96
12-09-2009, 19:28
A smem izvedet na koga je prvi napad?

sladdki
12-09-2009, 19:30
jao jao :P
dj razmisl mal no :D

_Dejan_
12-09-2009, 19:33

Pomoje na Clean***... Jao daj začni razmišljati z zgornjo glavo...

tilen96
12-09-2009, 19:52
Pomoje na Clean***... Jao daj začni razmišljati z zgornjo glavo...
Pomoje pa ROZLE,ker je že en napad od tega na njega :D

Prvi WW na stopnji 97 - ROZLE

kaja08
12-09-2009, 19:55
Pomoje pa ROZLE,ker je že en napad od tega na njega :D

Prvi WW na stopnji 97 - ROZLE

Wow, ja kako si pa to pogruntal ? :rolleyes:

_Dejan_
12-09-2009, 20:06
Wow, ja kako si pa to pogruntal ? :rolleyes:
Poslušal je moj nasvet :D

Hamlet
12-09-2009, 20:08
Kaj ne vidiš da so ponovno napadli teto micko? :confused:

SCT
12-09-2009, 20:18
A bi se lahko nehali norčevati iz 13-letnika...Res je, da je uporabljal skripte, res je, da je verjetno to njegov prvi server in je v primerjavi z vami n00b, vendar ga za to še ni potrebno zajebavat...
Tudi vi ste bili nekoč takšni!

ROZLE
12-09-2009, 20:18

Sem ti mogoče dal dovoljenje da objavljaš moje ime v igri (Report)?

Kolikor vem ti nisem dal.

Lp

V.H

_Dejan_
12-09-2009, 20:25
A bi se lahko nehali norčevati iz 13-letnika...Res je, da je uporabljal skripte, res je, da je verjetno to njegov prvi server in je v primerjavi z vami n00b, vendar ga za to še ni potrebno zajebavat...

Tudi zame je to prvi server ;) Pa vseeno ne sprašujem takšnih bedarij(Vsaj mislim da ne)...

kaja08
12-09-2009, 20:31

V nekem drugem threadu se hvali, da igra že par let, tko da ......:confused:

celi
12-09-2009, 20:31

Lp

V.H

Če me spomin ne vara je dovoljeno objavljanje imen WW graditeljev... naj moderator pove...

_Dejan_
12-09-2009, 20:35
Če me spomin ne vara je dovoljeno objavljanje imen WW graditeljev... naj moderator pove...

§7 Etiketa & Vedenje

a. Sledeče vedenje je kaznivo in velja za vse opise, imena računov, imena alians in naselij ter vsa sporočila:
Prikazovanje bojnih poročil v javnosti brez privolitve obeh vpletenih igralcev.

Witch
12-09-2009, 20:47
simčkarji kukr jim prav Kucler so najbolši aliansi na serverju splel že 2 plana

Ze drugic mi ga je sunil isti igralec, ki je vse prej kot simckar. Nacrt se bo pa ze nasel.

Na s4 ne vodim, tako da ne filozofiraj.

lp,
Q

tilen96
12-09-2009, 21:39
hvala ti da je vsaj nekdo prijazen,ampak to ni moj prvi server,skripte pa mi je brat naštimal,sem jih zdaj ostranil

Warder
12-09-2009, 22:29
Lepi napadi, lep oven. A je poleg toba še kakšen crush odzadaj ali je to vse, če je to vse se mi zdi, da je bil porabljen prevelik ovnaš:confused:

Hooligan
12-09-2009, 22:39

Tega ovnaša bi se dalo veliko bolje porabit kot pa za tak napad...pa brez zamere. Čestitke obema napadalcema.

kokodak
12-09-2009, 22:43
Ze drugic mi ga je sunil isti igralec, ki je vse prej kot simckar. Nacrt se bo pa ze nasel.

lp,
Q

...po moje je mislil prejšni si4,ne ta ki zadj šiba

Razzzer
12-09-2009, 23:09
hvala ti da je vsaj nekdo prijazen,ampak to ni moj prvi server,skripte pa mi je brat naštimal,sem jih zdaj ostranil

Še dobro da imamo en comic relief na tem forumu:mrgreen: (in ne nisem igral travijana pri 13, me je pa pravzaprav že mal sram da ga pri 24ih):rolleyes:

Virusbuster
13-09-2009, 00:32
Povezava umankjena!

Ojej :)
A to pomeni, da je stradal en največjih crushov na serverju? (po mojih informacijah)

Prikazovanje podatkov iz igre

klemen1232

Shenkey
13-09-2009, 01:00
Ter igralec ti je dovolil objavo njegovega imena?

Virusbuster
13-09-2009, 01:11
Ni pomembno, če bo ga motilo bo se pritožil in se lahko post pobriše. V njegovem imenu pa pač nimaš pravice pisat.

In bedni ste že s temi kdo ti je dovolil objavit ime fintami... 6. največji simek v najmogočnejši sim aliansi je izgubil 15 žitnih polj... Pa če mi je dovolil objaviti ime ali ne.

Shenkey
13-09-2009, 01:35
Povezava umankjena!

neuron od koga je to WW?

Prikazovanje podatkov iz igre.

Lp klemen1232

SCT
13-09-2009, 09:12
Povezava umankjena!

neuron od koga je to WW?

Prikazovanje podatkov iz igre.

Lp klemen1232

Haha :) Malo višje jokaš o objavi imena, nato pa sam objaviš report WWja z imenom :)

Shenkey
13-09-2009, 09:19
jah nej se cleaner pritoži, siecr pa zdej ne morm več editat

NeurOn
13-09-2009, 11:18

lp,
Q

tale igralec je v tole mesto iz katerega je kradel dožival totalni CK in uničenja vsega(če se mi bo dalo bom kak report dal gor)..tolk da do konca sreverja ne bo uspel nič več ukrast...škoda, ker smo bili mal prepozni, ker če ne ne bi niti do načrta prišel z vojsko...je pa spoštovanja vreden igralec...respect totalni do njega...on je eden izmed par igralcev v NEA aliansi, ki jih cenim:D..ostali ste na žalost sami simčki...

Haha :) Malo višje jokaš o objavi imena, nato pa sam objaviš report WWja z imenom :)

ja tako je to...najprej težiš(ne ti SCT) drugemu sam pa pol delaš iste noob napake:D..

Hooligan
13-09-2009, 12:31
Nekam veliko obrambnih pik ima KSF-ov WW, reporti? :)

nemesis
13-09-2009, 12:41
Nekam veliko obrambnih pik ima KSF-ov WW, reporti? :)

Po mojem zaradi Natarjev za 96. stopnjo.

sladdki
13-09-2009, 12:45
NEA bo zmagala ! NA ŽALOST :O :S

Oni si pa res ne zaslužijo:|

_killer_
13-09-2009, 12:47
NEA bo zmagala ! NA ŽALOST :O :S

Oni si pa res ne zaslužijo:|

Po čem pa sklepaš da je to že 100%

Tud KSF in PAX sta še v igri

Lp

NeurOn
13-09-2009, 12:50

Lp

V.H

in dirket te je zadelo v ego..oink oink oink oink..a se boš zjokcal sedaj al kako?aja a ni ROZLE v filmu KEKEC nek junak, ki se nič ne boji in nikoli ne joka....:rolleyes:

HOOLIGAN...zaradi tega ima verjetno dosti obrambnih točk....

tilen..zaradi tebe nam je tukaj na tem forumu tolk fajn, ker nas vedno nasmejiš...čeprav ne uporabljaš skript, ter so te MH-ji po krivici zaklenili, si maskota tega foruma...

tilen96= maskota foruma:lol:

nemesis
13-09-2009, 12:50
Tud KSF in PAX sta še v igri

Tudi Skala je še v igri ;)

_killer_
13-09-2009, 12:54

Ja bilo bi lepo, toda žal ni tako:D

NeurOn
13-09-2009, 13:27

prav gotovo so še vsi WW-ji v igri..tudi HOPE:D..najslabši kar se lahko zgodi je to, da bodo NEA simsiterčki zmagali:rolleyes:

_Dejan_
13-09-2009, 13:32
prav gotovo so še vsi WW-ji v igri..tudi HOPE:D..najslabši kar se lahko zgodi je to, da bodo NEA simsiterčki zmagali:rolleyes:

Me prav zanima kdaj bomo videli PRO-jeve "največje" crushe na serverju??? Jih boste prenesli na drug server? Ali so že na poti? Ste že kaj nestrpni? Ste se danes dobro naspali? :D

aftershave
13-09-2009, 13:33
tilen96= maskota foruma:lol:

Lahko naredimo glasovanje za maskoto foruma. Jaz glasujem za NeurOn-a. Fant se trudi s svojimi komentarji, vendar dostikrat ne izpadejo tako sarkastični kot se trudi...ampak važen je trud, zato gre moj glas za neurOn-a.

p.s. nivo kulture in kakovosti pisanja je z tvojim prihodom na ta forum postalo katastrofa. :sad:

sladdki
13-09-2009, 13:39
Me prav zanima kdaj bomo videli PRO-jeve "največje" crushe na serverju??? Jih boste prenesli na drug server? Ali so že na poti? Ste že kaj nestrpni? Ste se danes dobro naspali? :D

PRO je že pokazal 4 lepa krašerja če se ne motim!

KJE ZA VRAGA STE PA PAXI????

_Dejan_
13-09-2009, 13:45
PRO je že pokazal 4 lepa krašerja če se ne motim!

KJE ZA VRAGA STE PA PAXI????

Mi smo jih porabili na wi*** tako, da ne moremo nič pokazati...

sladdki
13-09-2009, 13:51
Neke ostanke posiljate na Hope :D

Hooligan
13-09-2009, 14:01

Hm, ne bi rekel. So rezerve v vojski, vprašanje je ukazov in velikosti oz. števila kataplutov, če mene vprašate :). Niste pa pokurili vsega...daleč od tega.

Shenkey
13-09-2009, 14:08
neki viri pravijo da so bili pri Pro wwju popotresni sunki

SCT
13-09-2009, 14:31
neki viri pravijo da so bili pri Pro wwju popotresni sunki

Moji viri pa pravijo, da je desant na JV WWje.. ima kdo kakšne podatke o tem?

_Dejan_
13-09-2009, 16:04
En WW je že na lvl 98 :D To pomeni da bo v torek končno konec tega serverja? Ali so PRO-ji pripravili kakšno presenečenje in bodo podaljšali igro za par dni?

f3t4
13-09-2009, 16:08
En WW je že na lvl 98 :D To pomeni da bo v torek končno konec tega serverja? Ali so PRO-ji pripravili kakšno presenečenje in bodo podaljšali igro za par dni?
Ali bo pa kakšen zaveznik usekal zaveznika?

1 vprašanje za Paxore?

Ali privoščite zmago NEA aliansam glede na to, da ste vi več pokazali od njih in da si za moje pojme bolj zaslužite zmago kot oni?

lp

tilen96
13-09-2009, 16:29

1 vprašanje za Paxore?

Ali privoščite zmago NEA aliansam glede na to, da ste vi več pokazali od njih in da si za moje pojme bolj zaslužite zmago kot oni?

lp
ne :D Saj majo PRO baje neke načrte z crushi,kje mate to?!

Razzzer
13-09-2009, 16:33

1 vprašanje za Paxore?

lp

Mah sej si vsak zasluži zmago, če ne drugega so izkoristli priliko - tudi to je strategija. Pa še zakaj bi rušili in zavlačevali konec :rolleyes:

No razen če bi bil naš vodja tilen, potem bi bli vsi ostali ww-ji še zmer na 0 P

Virusbuster
13-09-2009, 16:59
Mislim, da bi v tem primeru vsi vaši bili na 0 :)

kuki76
13-09-2009, 19:09
ne :D Saj majo PRO baje neke načrte z crushi,kje mate to?!
Kdor se registrira in pride do 75/250 pop. bo postal moj zaveznik na si4

Takoj ko dobim 20 zlatnikov te dodam...rank sem okrog 180

tilen če imaš isti nick kot tukaj si na si4 farma :-D

tilen96
13-09-2009, 19:26
tilen če imaš isti nick kot tukaj si na si4 farma :-D
ja tisto je moj sitter acc,...

_Dejan_
13-09-2009, 19:34
Uh sem že mislil da bodo nehali vohunit pa je na dan prišla nova zadeva :D In sicer Igralec/ka Pu***1 si je poimenovala naselja v EMA in pošilja igralcem IGM-je(Ki izgledajo kot MM) in nagovarja naj pokličejo vojsko iz WW-ja in jo pošljejo skupaj s katapulti in ovni v drug WW... Zelo pametna zadeva sploh sedaj ko je pe**_s** (SimCity) poslal nekaj napol gnilih ovnov in katapultov na naš ww :) skupaj z 500+ fejki(Verjetno je bila v igri skripta saj je bilo teh 500+ fejkov poslanih v dokaj kratkem času) od Pu***1...
V glavnem na robu obupa se igralci poslužujejo vsemogočih potez...

Hooligan
13-09-2009, 21:08
Kot sem rekel - PAX še ima rezerve:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cc8e4beaf

Le na koga bo letelo to, če bo...gotovo ni celotna vojska, hm hm;)

Razzzer
13-09-2009, 21:51
Kot sem rekel - PAX še ima rezerve:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=cc8e4beaf

Le na koga bo letelo to, če bo...gotovo ni celotna vojska, hm hm;)

wait and see:rolleyes:

Virusbuster
13-09-2009, 21:59
Ni časa za čakanje :)

Hooligan
13-09-2009, 22:07
wait and see:rolleyes:

Hehe, meni je vseeno, nad koga leti:).

Ni časa za čakanje :)

Mogoče je že na poti ;)

tilen96
13-09-2009, 22:19