PDA

View Full Version : Zaključni boji na si6

Strani : 1 [2] 3 4 5

sio07
01-09-2009, 20:20
No ja, nikogar zares ne spoznaš, dokler te ne izda. :) Je pa vseeno zanimivo koliko nas (je) igrala pošteno in komu se tako tresejo hlače, da še vedno uporablja vse podle trike proti že davno poraženi aliansi.

SCT
01-09-2009, 20:45
Spoštovani!

Zaradi izrednih gradbenih del (lovljenje ostalih alians) v naših WWjih naprošamo vse člane serverja, da nam pošljejo glino in les...Sprejemamo tudi v obliki katapultov in ovnov, saj jih bomo razstavili in pretopili v zaželjene surovine...

Lp

Gradbenik France

veliki
01-09-2009, 20:54
Spoštovani!

Zaradi izrednih gradbenih del (lovljenje ostalih alians) v naših WWjih naprošamo vse člane serverja, da nam pošljejo glino in les...Sprejemamo tudi v obliki katapultov in ovnov, saj jih bomo razstavili in pretopili v zaželjene surovine...

Lp

Gradbenik France

daj ime naselja da vemo kam poslat glino in les sicer mi se malo zeleza viska hodi upam da ne bo nic narobe?;););)

SCT
01-09-2009, 21:01
daj ime naselja da vemo kam poslat glino in les sicer mi se malo zeleza viska hodi upam da ne bo nic narobe?;););)
Daleč preko transibirskih planjav proti Kitajski :)

superMisek
01-09-2009, 21:01
Govorimo o tem, da jim je uspelo nekako izvedeti točno uro kdaj upadejo vodje in kolikor jaz vem so za to vedelo max 5 igralcev za katere sem precej siguren, da niso vohuni. Torej kako drugače???

Točno tako. Vedeli so Lastnik WW, sodelujoči pri prevzemu in jaz kot siter.
Ostali so bili kot siterji dodani pozneje, ko so bili napadi že na poti, da so si lahko na lastne oči ogledali to "slučajnost".

STALKER
01-09-2009, 21:58
Točno tako. Vedeli so Lastnik WW, sodelujoči pri prevzemu in jaz kot siter.
Ostali so bili kot siterji dodani pozneje, ko so bili napadi že na poti, da so si lahko na lastne oči ogledali to "slučajnost".
Naj še enkrat ponovim za nepismene. VOHUNA IMATE in to osebka, ki je seznanjen z VSEMI akcijami. Dokler ga ne boste odkrili, se lahko ob tla mečeš, mi te bomo pa še naprej rušili. V nulo. Saj veš, kako so končali tvoji pajdaši. Sicer pa si pokazal vse, ko si zapustil potapljajočo se barko, podgane itak prve uidejo, kapitan pa potone s svojo ladjo :twisted:

veliki
01-09-2009, 22:05
1. gti1 (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=19414)# (http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=en&server=s6.travian.si&player=id:19414&groupby=player&casen=on&format=svg&) 144647
a je mozno kaksen report dobit napram temu da je komaj torek in ima 144k tock v napadu;)

kokodak
01-09-2009, 22:11
veliki...a maš luknjo v spominu :D

poglej mal nazaj...si celo komentiral zadevo

SCT
01-09-2009, 22:11
1. gti1 (http://s6.travian.si/spieler.php?uid=19414)# (http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=en&server=s6.travian.si&player=id:19414&groupby=player&casen=on&format=svg&) 144647
a je mozno kaksen report dobit napram temu da je komaj torek in ima 144k tock v napadu;)

Uh, nekdo pa uporablja skripte...kaj če bi končno začela MH in Moderator sodelovat?!?

Phenom
01-09-2009, 22:50
Joj kako boli, a ne? Je res KSF kriv, če obstajajo vohuni po celem serverju? Pa ja ne boš rekel še to, da te KSF ruši po kakšnih "svojih preizkušenih metodah" buahahahaha

Govori se tudi o vdorih v SKYPE accjih, kar je pa nedvomno posedovanje v zasebnost saj SKYPE uporabljamo tudi v sluzbene namene.

Tudi vdor v Travian acc je po neki logiki vdor v zasebnost oz bi moral biti enako obravnavan kot vdori v KLIK saj nekateri kopujejo cekine kar pomeni da je nekdo vlozil denar, ki ga nekateri z vdorom tudi porabijo za razne bedne porabe kot je nakup +10% Vrednost napada za 30 tednov.

Kakrsenkoli vdor je kazniv in naj bo to le obravnavano kot zlocin in ne kot herojsko dejanje vohuna.

Osebno, ce bi zvedel kdo mi vdira v acc...bolje da ne ves kaj bi naredil ker potem bi imel policijo ze za mojim hrbtom.

Lp, Mare

ninja
01-09-2009, 23:12
Naj še enkrat ponovim za nepismene. VOHUNA IMATE in to osebka, ki je seznanjen z VSEMI akcijami. Dokler ga ne boste odkrili, se lahko ob tla mečeš, mi te bomo pa še naprej rušili. V nulo. Saj veš, kako so končali tvoji pajdaši. Sicer pa si pokazal vse, ko si zapustil potapljajočo se barko, podgane itak prve uidejo, kapitan pa potone s svojo ladjo :twisted:
Ti si pa mali umazani mrhovinarček, ki je pameten, ko je že vsega konec. Kje si bil pa prej? Ja, ti ti "čistilci", kot jim pravijo, so uporabni, samo do takih fizljev kot si ti pa ne moreš čutiti drugega kot prezir.

Pfej, "skarabej" mali.

STALKER
01-09-2009, 23:46
Govori se tudi o vdorih v SKYPE accjih, kar je pa nedvomno posedovanje v zasebnost saj SKYPE uporabljamo tudi v sluzbene namene.

Tudi vdor v Travian acc je po neki logiki vdor v zasebnost oz bi moral biti enako obravnavan kot vdori v KLIK saj nekateri kopujejo cekine kar pomeni da je nekdo vlozil denar, ki ga nekateri z vdorom tudi porabijo za razne bedne porabe kot je nakup +10% Vrednost napada za 30 tednov.

Kakrsenkoli vdor je kazniv in naj bo to le obravnavano kot zlocin in ne kot herojsko dejanje vohuna.

Osebno, ce bi zvedel kdo mi vdira v acc...bolje da ne ves kaj bi naredil ker potem bi imel policijo ze za mojim hrbtom.

Lp, Mare
A si se mogoče vprašal kakšna je lojalnost nekaterih vaših članov? Pač enim je dovolj vsega, ne grejo se več teh umazanih igric, ki so že zdavnaj zastrupili vse slo. serverje :( Samo primer. Obramba za Wizzo je prihajala tako od PROphecy, PAX, KSF in ne vem še od kje. Vprašajte vašega idejnega vodjo ima poimenski seznam vseh, ki so poslali okrepitve :p Večina nas ima brate, tete, strice, stare mame, prijatelje, znance, sosede na vseh koordinatah serverja in do informacij ni težko priti. Temu niti ne bi rekel vohunstvo, vohuni vohunijo za denar ali "kao" višje ideale.
Kar se pa tiče raznoraznih vdorov te najostreje obsojam!!!!

STALKER
01-09-2009, 23:54
Ti si pa mali umazani mrhovinarček, ki je pameten, ko je že vsega konec. Kje si bil pa prej? Ja, ti ti "čistilci", kot jim pravijo, so uporabni, samo do takih fizljev kot si ti pa ne moreš čutiti drugega kot prezir.

Pfej, "skarabej" mali.
Zate je mogoče res konec, za ene se je pa taprava igra ravnokar začela. Na koncu bom objavil report svojega crusherja ti pa svojega, pa napadalne in obrambne točke bova primerjala. Če bom slabši bom fizeljček ti pa car :D:D Pošten dogovor??

RADLER
02-09-2009, 00:13
Zate je mogoče res konec, za ene se je pa taprava igra ravnokar začela. Na koncu bom objavil report svojega crusherja ti pa svojega, pa napadalne in obrambne točke bova primerjala. Če bom slabši bom fizeljček ti pa car :D:D Pošten dogovor??

Obljubljal si crush na mene,na koncu boš pa zbirališče zbil..8) hehehe
Pa boš "uspešno"uporabil vojsko.

Prvi velik crush prihaja še xx:xx:xx ur...;)

ninja
02-09-2009, 00:19
Jaz pač že dolgo ne igram več resno na si6. Če te pa zanima, kaj sem kaj počel, pojdi pa na profil => toX.

Phenom
02-09-2009, 00:20
A si se mogoče vprašal kakšna je lojalnost nekaterih vaših članov? Pač enim je dovolj vsega, ne grejo se več teh umazanih igric, ki so že zdavnaj zastrupili vse slo. serverje :( Samo primer. Obramba za Wizzo je prihajala tako od PROphecy, PAX, KSF in ne vem še od kje. Vprašajte vašega idejnega vodjo ima poimenski seznam vseh, ki so poslali okrepitve :p Večina nas ima brate, tete, strice, stare mame, prijatelje, znance, sosede na vseh koordinatah serverja in do informacij ni težko priti. Temu niti ne bi rekel vohunstvo, vohuni vohunijo za denar ali "kao" višje ideale.

Vem, da je se kar nekaj vohunov v nasi aliansi in da se nekateri tako spustijo, da ob prevladi serverja nad neko bogo alianso se vedno iscejo info preko vohunov...mene osebno bi bilo sram ce bi bil v koaliciji vecjih alians in bi moral uporabljat vohune da sesujem neko malo alianso...sam sem govoril z dostimi vodjami alians in samo ena me je prepricala in tista oz ex vodja ve katera aliansa je zame najvec vredna oz najbolj spostovana. Kar se tice vseh vasih pretegov, da bi povezali nase "sodelovanje" z vsemogocnim MHjem pa ti samo povem, da smo vsi isto kaznovani in vedno se bo dogajalo to:

- Nesposobnost zrusit malo alianso = krivi MHja
- Nesposobnost organiziranja napadov = krivi MHja
- Nesposobnost unicenja visjih igralcev = krivi Mhja

Torej za vse spodletele napade in akcije je kriv MH...Si se kdaj vprasal, da so ljudje na polozajih katere upravljajo, nesposobni?! Oz. bom bolje povedal ekipa ki ji poveljujejo nima jajc in se drzi svoje strehe, ki jim zagotavlja varnost.

Tocke zakaj je PRO tako sposobna:

- Smo edina aliansa, ki je pocistila svoj kvadrant in s tem dobila igralce, ki so vredni zaupanja (nekateri)
- Ko smo dobili vojno napoved iz vseh kvadrantov so ostali samo clani, ki igrajo za alianso (ali vohunjenje:).
- Aliansa je bila ze od samega zacetka grajena na sposobnih ljudeh in s tem moram priznat, da so bile napake narejene ze v samem zacetku kar lahko samo pozdravim, ker kasneje so alianse, ki z nami bijejo bitko delale veliko vecje napake.
- PRO je v srcih nasih igralcev v vecini (70%) za kar lahko trdim da pri drugih aliansah ni tako. In ne stej vodtsva za celoto v nasih nasprotnih aliansah, ker ekipa je sestavka celote.
- Nase vodstvo je od samega zacetka isto, kar lahko pri nekaterih aliansah lepo recemo da so imeli kuhinjo ze s samimi "volitvami".

Kakorkoli. So alianse, ki jih spostujem oz. bolje povedano so vodje in igralci, ki jim dam roko pa ce nas potolcejo ali osramotijo, ker take igralce kot sem spoznal na s6 (veste kateri ste: KSF, PAX in NEA) jih ne bom vec videl in edina zelja je ustanovit ekipo najboljsih sovraznikov na kaksnem com serverju. S takimi igralci grem do konca kot grem z PROphecy igralci. Igralci, ki pa samo pobirajo razbitine in se sopirijo se mi pa gnusijo in se mi bodo tudi v RL.

Mojo zgodovino oz opis s6 pa boste videli, ko se s6 konca.

Lp, Mare

SCT
02-09-2009, 00:23
Obljubljal si crush na mene,na koncu boš pa zbirališče zbil..8) hehehe
Pa boš "uspešno"uporabil vojsko.

Prvi velik crush prihaja še xx:xx:xx ur...;)

Ooo :) Vas smem zadolžit, da boste prilepili STALKERjev report, če vam je obljubljal nek velik crush...
Zgodovina pravi: tisti, ki je zelo glasen, ponavadi nima ničesar...
Pregovor pa: pes ki laja, ne grize :)

LP

G.F :)

Rasta
02-09-2009, 00:55
Pa ne bit paranoični, le kdo vam udira v račune? Ne rabite kar takoj neki obtoževat. Rajši svojo bajto počistite, ne pa da jo sam hvalite. Ja saj ste že stotisočkrat povedal kako ste najbolši, pošteni in še raznorazni hvalospevi. Pa spet vsi drugi igrajo nepošteno. KSF si je sam zadal nek cilj in ga sedaj izpolnjuje, če pa kje kapne kakšna info še tok boljše. In potem se spet najbolj bunijo tisti, ki se jim kaj poruši. Čeprav se skrivajo v tazadnji luknji, sam da to nič ne pomaga.

P.S. Primerjat RL pa eno igrico je pa res butasto. Kvečjemu tako, da več ko igraš travian bl si premaknjen...(mal heca, dost resnice)

Razzzer
02-09-2009, 01:37
Kvečjemu tako, da več ko igraš travian bl si premaknjen...(mal heca, dost resnice)

Točno tako :) zato je to zame prvi in zadnji server! Je na svetu veliko pametnejšega za delat.:rolleyes:

SCT
02-09-2009, 03:03
2 odgovora Stalkerja

http://forum.travian.si/showpost.php?p=254446&postcount=1181

Vsak igralec, ki prestopi v ZET, bo DOBIL urno proizvodnjo surovin.:grin: Ancientovci zdaj pa hitro poslat surovine igralcu ******* ,da bo lahko naredil nazaj izgubljene vodje hehehe :razz: Bok*** in Cle**** najprej vas bomo podrli na s6, isto vam sledi tukaj :grin::grin::grin:

LP vsem :wink: http://forum.travian.si/showpost.php?p=254749&postcount=262

A si se mogoče vprašal kakšna je lojalnost nekaterih vaših članov? Pač enim je dovolj vsega, ne grejo se več teh umazanih igric, ki so že zdavnaj zastrupili vse slo. serverje :sad: Samo primer. Obramba za Wizzo je prihajala tako od PROphecy, PAX, KSF in ne vem še od kje. Vprašajte vašega idejnega vodjo ima poimenski seznam vseh, ki so poslali okrepitve :razz: Večina nas ima brate, tete, strice, stare mame, prijatelje, znance, sosede na vseh koordinatah serverja in do informacij ni težko priti. Temu niti ne bi rekel vohunstvo, vohuni vohunijo za denar ali "kao" višje ideale.
Nekdo...ki zelo močno sovraži pax in pro...
Glavno vprašanje tu je...kaj imata PAX in PRO skupnega na tem serverju, da se bo počistilo obadva...
Na si4 sta leaderja v isti aliansi, tu pa nista...Tu naj bi bila na nasprotnih bregovih...

veliki
02-09-2009, 08:35
veliki...a maš luknjo v spominu :D

poglej mal nazaj...si celo komentiral zadevo

ker so skrita imena nimas predstave kdo je sorry se enkrat :rolleyes::rolleyes:

Phenom
02-09-2009, 11:14
P.S. Primerjat RL pa eno igrico je pa res butasto. Kvečjemu tako, da več ko igraš travian bl si premaknjen...(mal heca, dost resnice)

Nisem primerjal RL z igro..pac sem povedal, da stejem vdor v SKYPE racun kot vdor v zasebnost in tukaj mislim, da se vecina strinja je to zelo podlo in po vsej logiki tudi kaznivo dejanje.

_Dejan_
02-09-2009, 11:28
Nisem primerjal RL z igro..pac sem povedal, da stejem vdor v SKYPE racun kot vdor v zasebnost in tukaj mislim, da se vecina strinja je to zelo podlo in po vsej logiki tudi kaznivo dejanje.

Vdor v email račune, msn račune, skype račune, klik... JE kaznivo dejanje. Pravtako mislim da je vdor v Travian ručun pravtako kaznivo dejanje, ker gre za nepooblaščeno prijavo v tvoj osebni račun, poleg tega pa uporaba PLUS-a je plačljiva in tudi obdavčena... Je pa res da se takšne stvari predolgo vlečejo po sodiščih in je najbolje če veš kdo je to storil dobit čefurja ali cigana da se tista oseba ponesreči spotakne in prileti ob robnik :D

Dejmo se raje posvetiti reportom napadov :D

Evo en report drugega napada Natarjev:
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=5db0bae8e

STALKER
02-09-2009, 11:54
Ooo :) Vas smem zadolžit, da boste prilepili STALKERjev report, če vam je obljubljal nek velik crush...
Zgodovina pravi: tisti, ki je zelo glasen, ponavadi nima ničesar...
Pregovor pa: pes ki laja, ne grize :)

LP

G.F :)
Kje piše, da sem obljubljal velik crush? Rekel sem, da bom objavil report. Ko se razkrijem na koncu boš videl da sem grizel, zelo grizel. :D

STALKER
02-09-2009, 11:59
2 odgovora Stalkerja

http://forum.travian.si/showpost.php?p=254446&postcount=1181

http://forum.travian.si/showpost.php?p=254749&postcount=262

Nekdo...ki zelo močno sovraži pax in pro...
Glavno vprašanje tu je...kaj imata PAX in PRO skupnega na tem serverju, da se bo počistilo obadva...
Na si4 sta leaderja v isti aliansi, tu pa nista...Tu naj bi bila na nasprotnih bregovih...
Naj bi bila na nasprotnih bregovih hehehe. Pa nista.

Witch
02-09-2009, 12:11
Naj bi bila na nasprotnih bregovih hehehe. Pa nista.

Pa sva, zal.

lp,
Q

f3t4
02-09-2009, 12:17
STALKER, če že toliko vsega veš nam lahko zaupaš svoj nick v igri na si6.

Ni se lepo skrivati za anonimnim imenom:p

lp

Rasta
02-09-2009, 12:24
Igralci, ki pa samo pobirajo razbitine in se sopirijo se mi pa gnusijo in se mi bodo tudi v RL.
Lp, Mare

Na tvoj zgornji post sem mislil ne na vdor v račune.

Vsi sanjate o nekih vdorih. Pa kaj mislite, da lahko kar tako vdreš na račun? Vzameš pajser v roke pa greš al kaj. Vdor v račun lahko izvede le malo kdo in mislim, da se je za travian škoda matrat (upam da se ne motim).

STALKER
02-09-2009, 12:50

lp
Boš zvedel pravočasno iz razumljivih razlogov ne bom izdal nicka ;) Kakšno pa je anonimno ime hahaha :?

f3t4
02-09-2009, 12:53
Boš zvedel pravočasno iz razumljivih razlogov ne bom izdal nicka ;) Kakšno pa je anonimno ime hahaha :?

V tvojem primeru Stalker:P
Mogoče sem se narobe izrazil ampak to niti ni pomembno :P

Me zlo zanima kdo si ;)

lp

Phenom
02-09-2009, 13:18
Vsi sanjate o nekih vdorih. Pa kaj mislite, da lahko kar tako vdreš na račun? Vzameš pajser v roke pa greš al kaj. Vdor v račun lahko izvede le malo kdo in mislim, da se je za travian škoda matrat (upam da se ne motim).

Ne bos verjel kako lahko je dobit gesla za SKYPE, MSN...Ce vsaj malce "obvladas" je simpl ko pasulj...ce znajo nekateri 14 letniki...

STALKER
02-09-2009, 13:38
Ne bos verjel kako lahko je dobit gesla za SKYPE, MSN...Ce vsaj malce "obvladas" je simpl ko pasulj...ce znajo nekateri 14 letniki...
Sploh pa če ti igralec sam da geslo ali sitterstvo :D

SCT
02-09-2009, 13:46

lp

Romeo & Juliet? Zalezovalec, sem zadel?

STALKER
02-09-2009, 14:01
Romeo & Juliet? Zalezovalec, sem zadel?
Nope :p

SCT
02-09-2009, 14:08
Nope :p

Seveda in svizec zavije čokolado v folijo :)

STALKER
02-09-2009, 14:31
Seveda in svizec zavije čokolado v folijo :)
Moj račun kotira precej višje :D

Witch
02-09-2009, 14:37
Moj račun kotira precej višje :D

Pujs?

lp,
Q

LaNuit
02-09-2009, 14:41
a vidva se gresta hide and seek ? :D še kaj konstruktivnega za temo lahko dodata, ker z zadnjimi posti kršita nekaj pravil foruma :rolleyes:

Pujs?

lp,
Q

a tole je zmerjanje ,al nick ?

Žljivka al navajanje podatkov iz igre ? :confused:

celi
02-09-2009, 14:43
Stalker če želiš ti objavim dokaz glede vdiranja v skype in acc-je na travianu;)

Witch
02-09-2009, 14:47
a vidva se gresta hide and seek ? :D še kaj konstruktivnega za temo lahko dodata, ker z zadnjimi posti kršita nekaj pravil foruma :rolleyes:

Zaljivka bi bila, ce bi vprasal ali je prasica, saj imam v mislih (ugibam da je) pripadnico zenskega spola. ;)

Prav tako ta nick ni prisoten na S6, pac pa na enem XYZ serverju, ki ga ne mislim izdajat. Torej je lahko kdorkoli in kjerkoli. Ce kljub temu ne ustreza pravilom - naj se oba posta brise.

Se report, da ne bo cisti SPAM: http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a873a7367

lp,
Q

LaNuit
02-09-2009, 14:53
Zaljivka bi bila, ce bi vprasal ali je prasica, saj imam v mislih (ugibam da je) pripadnico zenskega spola. ;)

Prav tako ta nick ni prisoten na S6, pac pa na enem XYZ serverju, ki ga ne mislim izdajat. Torej je lahko kdorkoli in kjerkoli. Ce kljub temu ne ustreza pravilom - naj se oba posta brise.

lp,
Q

roger :D :D :D

ne razburjaj se... ni blo tk resno mišljeno - we do know stalker very good

SCT
02-09-2009, 15:06
roger :D :D :D

ne razburjaj se... ni blo tk resno mišljeno - we do know stalker very good

Hm...Loonatics nisi resna :) raje poglej, kdo je veliki in sporoč to MHju in ustrezno ukrepajte, zato ste tu in tam...

očitna uporaba skripte...

am...kršenje pravil...to je pa tako :) hipotetično gledano imaš morda prav, vendar ker lahko v si4 opazimo izjave dotične osebe, da bosta Q in R skasirala na tem in onem serverju, menim, da je oseba sama povezala serverja. Podatek, kdo je Stalker je ključnega pomena za ta server, saj, ko bo ta podatek razkrit, bo prišlo do velikega poka na serverju zatorej tole spada pod temo: zaključni boji na si6...

LaNuit
02-09-2009, 15:20
Hm...Loonatics nisi resna :) raje poglej, kdo je veliki in sporoč to MHju in ustrezno ukrepajte, zato ste tu in tam...

am...kršenje pravil...to je pa tako :) hipotetično gledano imaš morda prav, vendar ker lahko v si4 opazimo izjave dotične osebe, da bosta Q in R skasirala na tem in onem serverju, menim, da je oseba sama povezala serverja. Podatek, kdo je Stalker je ključnega pomena za ta server, saj, ko bo ta podatek razkrit, bo prišlo do velikega poka na serverju zatorej tole spada pod temo: zaključni boji na si6...

LoL

opa... delovni napotki :D

yes sir...že tečem =)

STALKER
02-09-2009, 15:24

Ni zmerjanje :D:D

STALKER
02-09-2009, 15:32

Uuuuaaaauuuu nisem si mislil, da sem tako pomemben hehehe;) Ne in do nikakršnega velikega poka ne bo prišlo, ste me že probali rušit na vašo žalost samo delno uspešno :p Kar se pa WW-jev tiče, če je kaj pravice na tem svetu, bo vsak kasiral crusherje ;)

SCT
02-09-2009, 15:38
Uuuuaaaauuuu nisem si mislil, da sem tako pomemben hehehe;) Ne in do nikakršnega velikega poka ne bo prišlo, ste me že probali rušit na vašo žalost samo delno uspešno :p Kar se pa WW-jev tiče, če je kaj pravice na tem svetu, bo vsak kasiral crusherje ;)

Haha :) Ali bomo morda le dočakali potezo Aleksandra Velikega in presek slavnega gordijskega vozla ali pa bo vozel frigijskega kralja Gordiosa ostal zavozlan...

veliki
02-09-2009, 16:33

in kaj bi naj jaz krsil????mogoce to da nimam nika enakega kot v igri zal sem tudi ti ze objasnil.SKRIPT PA NE UPORABLJAM TO PA LAHKO PREVERI VSAK.
sicer pa nevem kaj imas proti meni daj mi nik pa se bom oglasil.

vidim da vam ze voda v grlo tece da vas toliko zanima kdo so dolocene osebe strah je lepa rec
l.p veliki

SCT
02-09-2009, 17:09

Tole boš rekel, da ni skripta? Daj no...pa saj ljudje nismo neumni :)

veliki
02-09-2009, 17:11
kaj bi naj bila skripta copy paste al kaj ker te ne razumem al napad al kaj.mogoce sem jaz nenormalen:confused::confused::confused::confused:

[BLAsT3R]
02-09-2009, 21:52
Dajte no, nehajte bluzit pa že enkrat pokažite, kako poteka gradnja WWja. Me zanima fuLL, sem sam špilal na tem serverju nekaj časa.

Go PRO : )

cod
02-09-2009, 22:46
Tole boš rekel, da ni skripta? Daj no...pa saj ljudje nismo neumni :)
Mislim da tale SCTjev noob misli da ni mogoče 144k nap. točk zbrati.
Verjetno v obrambi niso vse enote imele oklepov na lvl20 medtem ko je
gti skoraj 100% imel vso vojsko na 20 orožje.

ninja
02-09-2009, 23:48
Hehe, sam da tle mal zineš, je že KSF čist vesel z napadi :D Prejšnjič je bilo isto :D

umount
03-09-2009, 01:40
Moraš pazit, ksf omejuje svobodo govora :D, poražence muči, poraženke pa boljše da sploh ne pomislim. Raje jih ne bom nič obrekoval.

Kaj pravite na spreminjanje politične mape si6, če ste jo opazili?

p.s. če komu uspe vdret v moj acc, mu dam takoj za pir - v primeru da ima 14 let pa za kokto, oz karkoli pač pije. Pa da mi nebi težil za nick, ker tisti ki so đeksoni ne rabijo tega podatka. Pa poznanstva in pomoč z nepristranskimi mh-ji ne veljajo.

Witch
03-09-2009, 10:06
Moraš pazit, ksf omejuje svobodo govora :D, poražence muči, poraženke pa boljše da sploh ne pomislim. Raje jih ne bom nič obrekoval.

Kaj pravite na spreminjanje politične mape si6, če ste jo opazili?

KSF se vedno fura svojo staro dobro politiko podtikanja obrambe zaveznikom in lezenja v rit tistim, ki jih se rabijo na poti do cilja. Tistih, ki ne rabijo vec, jih enostavno zavrzejo s kakim banalnim izgovorom. Pa povzemimo:
- zaveznike TOP so prvo izcrpavali z branjenjem Skale (TOP napadal Skalo)
- zaveznike TOP onesposobijo, ko pomagajo organizirat bunker pri dveh PAX-orjih (na katerih se nasadi 90% TOP napada).
- ko je TOP onesposobljen, zaveznistvo pac ni vec potrebno in ga razdrejo
- ustanovijo posebno frakcijo SimCityTM, ki ni zaveznica nikomur in je idealna za zbijanje zavezniskih Wondrov; KSF ima pri tem "ciste roke", saj SimCityTM nima nikakrsne uradne diplomatske povezave s komerkoli; dejansko pa samo naivni verjamejo v zavajujoce ime alianse in njeno "samo simckati hocemo" poslanstvo.
- zaveznike PAX konkretno oslabijo z tiho obrambo najmocnej crusha, ki mimogrede pripada nekomu, ki ni njihov zaveznik (vsaj ne uraden);
- Dogovorijo se z NEA o pomoci pri gradnji Wodra in tako Skala postane neuporabna partnerica, ki jo odslovijo; izgovor - nezaveznisko obnasanje! :confused:

Torej - Skala, ki je napadala nekoga, ki ni in ni nikoli bil njihov zaveznik, niso imeli z njim nikakrsnega pakta - to se pojmuje nezaveznisko obnasanje. Ocitno bi morali podtikati obrambo zaveznikom, kot to pocnejo KSF-jevci. Aja... pozabil sem na to, da sem spet JAZ kriv za nezaveznisko obnasanje Skale. Grow up!!

Tako je sedaj KSF onesposobil zaveznike TOP, deloma PAX in Skalo, cakamo samo se noz v hrbet njihovemu preostalemu naivnemu zavezniku - simckarjem NEA. Ce se bo kak NEAist zgrazal in bil uzaljen zaradi termina "simckar" - tako vas ljubkovalno klicejo doloceni KSF-jevci. Posrecen izraz kopiram tudi sam. ;)

Kar se pa tice namigovanj, da smo s PAX v tihem zaveznistvu: prvo poskusajo zbiti crush nasega pravega tihega zaveznika in vceraj zvecer prileti tud na wonder prvi njihov crush:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7c1012472

Res zavezniska dejanja! Sicer pa... naslednjic posljite nekoga, ki zbere tudi za kakega konja. ;)

lp,
Q

Za moteratorje foruma: Igram racun Cleaner in si dovoljujem objavo imena iz igre.

Razzzer
03-09-2009, 11:40
Ja ta napad je bil pa res posrečen;)

veliki
03-09-2009, 12:13
samo bolj ko jim pravis naj izbere eno tarco za napad ne bolj oni 2 4000 katsov bi se naredilo kaj 2x2000 pa nic skoda vojske

kokodak
03-09-2009, 13:16
Cleaner...ti si pa res alergičen na KSF

KSF je kriv za vse....a ne

Witch
03-09-2009, 13:38
Cleaner...ti si pa res alergičen na KSF

KSF je kriv za vse....a ne

A sem kje napisal da je kriv za vse? Celo tocno sem specificiral kaj na njih me moti! Torej - ne, ne mislim da je KSF kriv za vse.

Da sem alergicen na KSF (predvsem dolocene vodje) je pa dokaj milo receno.

lp,
Q

RADLER
03-09-2009, 15:11
Kar se pa tice namigovanj, da smo s PAX v tihem zaveznistvu: prvo poskusajo zbiti crush nasega pravega tihega zaveznika in vceraj zvecer prileti tud na wonder prvi njihov crush:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7c1012472

Zmanjkal nam je vojske in smo se odločili, da na vsak WW pošljemo nekaj malega.:rolleyes:

nemesis
03-09-2009, 15:28
Zmanjkal nam je vojske in smo se odločili, da na vsak WW pošljemo nekaj malega.:rolleyes:

Bo že nekaj na tem ... na naš WW je namreč priletelo 2600 mečevalcev ;)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7282a3f1e

veliki
03-09-2009, 16:40
nimajo vec nic ne vem se kako jim uspe zidat WW.mogoče pa lažejo al pa tud ne;);)

tilen96
03-09-2009, 18:18
heh Mamo mamo surovine in vojsko,samo ne bomo vse povedali:D

Virusbuster
03-09-2009, 20:44
Ja, ti še posebej :)

Rasta
03-09-2009, 20:48
Dej witch spet ta tvoja poskušanja, da na forumu spreš ljudi in to tiste, ki te najbolj ogrožajo oz. "si na njih alergičen". Pa ne zdej rečt da ne delaš tega, ker to ni prvič. Seveda to poskušaš tudi v igri z različnimi pretvarjanji, kot druga oseba in podobno.
In zdej pišeš kar neke zavajajoče argumente, ker na različne načine opisuješ, da je KSF uničila TOP. Ja, ga je in za to si je TOP čisto sam kriv. In SimCity je sam to kar je, zavezniki pa tud.

Preden neki kao argumentiraš prosim daj kakšen dokaz, drugače je vse le natolcevanje prazne slame.
No ja, kot običajno.

umount
03-09-2009, 20:48
Q, saj nisi pozabil na to da si ti kriv za vse :D, vse si se lepo spomnil in napisal. Če slučajno nisi kriv, potem ne vem kako to da zaupaš skali, ker je tako kot opisuješ ksf čisto mogoče, da gre za predkan plan in so te zopet intelektualno premagali. V kolikor pa zaupaš skali, pa pomeni, da si ti akter trenutnih odločitev in ne ksf.

Hep
03-09-2009, 22:37
Ti Witch pa ne znaš niti enega serverja zgubit z dostojanstvom.

Witch
03-09-2009, 22:53
Ti Witch pa ne znaš niti enega serverja zgubit z dostojanstvom.

Pozdravljen! ;)

Tvoja trditev bi drzala, ko bi zgubil vec kot en server. Pac - nisem.

Tistega, ki pa sem, pa nisem mogel zgubit z dostojanstvom, saj sem ga pred tem po nepotrebnem zastavil.

lp,
Q

tilen96
03-09-2009, 22:59
Dajte malo reporte gor:)

Trenutno stanje z WWji je tako

http://www.shrani.si/f/2y/rw/3BJPeuPS/slika4.png

SCT
03-09-2009, 23:10
Dajte malo reporte gor:)

Trenutno stanje z WWji je tako

http://www.shrani.si/f/2y/rw/3BJPeuPS/slika4.png

Ponovno nek N00B, ki ne zna igrat brez skript!

tilen96
03-09-2009, 23:18
nebi se rad kregal zdaj,zase se brigaj:mad:

sladdki
03-09-2009, 23:19
nebi se rad kregal zdaj,zase se brigaj:mad:

Še PAXor ki goljufa....

Kaj sam to znate? :confused:

tilen96
03-09-2009, 23:20
Še PAXor ki goljufa....

Kaj sam to znate? :confused:
Nisem jaz poslikal,ker se mi neda it na travian,pravzaprav je to bil en od PRO,ki je poslikal

_Dejan_
03-09-2009, 23:23
heh Mamo mamo surovine in vojsko,samo ne bomo vse povedali:D

Naša vojska se je porabila ob napadu na C******-ja, tako da čakamo da se ostali med sabo potolčjo, mi pa medtem komaj zbiramo surovine za gradnjo WW-jev. Obrambo pa smo pravtako porabili v vojni s TOP in PRO...

sladdki
03-09-2009, 23:27
Naša vojska se je porabila ob napadu na C******-ja, tako da čakamo da se ostali med sabo potolčjo, mi pa medtem komaj zbiramo surovine za gradnjo WW-jev. Obrambo pa smo pravtako porabili v vojni s TOP in PRO...

Obrambe ste pa res imeli ogromno. Glih tok da ste non stop moril zaveznikom:D

Recimo vaš igralec Ur....S je skoz jamral :D pa čipi čipi čapi itd... :D:D

_Dejan_
03-09-2009, 23:30
Obrambe ste pa res imeli ogromno. Glih tok da ste non stop moril zaveznikom:D

Recimo vaš igralec Ur....S je skoz jamral :D pa čipi čipi čapi itd... :D:D

Sej nisem napisal nikjer da smo jo imeli ogromno ampak da smo jo porabili...

superMisek
03-09-2009, 23:36
Nisem jaz poslikal,ker se mi neda it na travian,pravzaprav je to bil en od PRO,ki je poslikal

maš prav,.... po mojem je bil cleaner :D

veliki
04-09-2009, 08:55

mislim da se ti zdalec ne ves kaj so skripte in kaj to sploh pomeni kot vidim si zaostal v RL in tukaj ker bolj neumne besede ki jih pises se nisem videl.nimajo ne repa ne glave vsak ki nekaj prilepi je to za tebe uporaba skripte.idi k mami pod krilo pa ne mori in zasedaj prostora tukaj ker si čisto navaden IDIOT.

p.s to ni zaljivka to je resnica!!!!

l.p

Žaljenje!

LP klemen1232

Witch
04-09-2009, 09:21
mislim da se ti zdalec ne ves kaj so skripte in kaj to sploh pomeni

Mislim da je ravno obratno.

beyond.press

veliki
04-09-2009, 09:35
Mislim da je ravno obratno.

beyond.press

te pa mi ti objasni katere skripte uporabis da das copy paste na forum????taksne ne poznam mi je zelo zal.mogoce pa imas ti katero ki lahko to dela?
l.p

Witch
04-09-2009, 09:42
te pa mi ti objasni katere skripte uporabis da das copy paste na forum????taksne ne poznam mi je zelo zal.mogoce pa imas ti katero ki lahko to dela?
l.p

Mal si pobrkal. Iz copy paste-a je razvidna uporaba skript, saj je skopiran tudi "dokaz" o uporabi beyonda.

lp,
Q

veliki
04-09-2009, 10:01
zal pri meni ne ker jih ne uporabljam uporabljam + ki mi veliko pomaga sem pa proti skriptam

nemesis
04-09-2009, 10:05
5. na stopnji 80 ...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e1fe0942c

NeurOn
04-09-2009, 10:24
v glavnem...končno sem se odločil, da bom še jaz kakšno zakurblal tukaj....in wala evo me....
lp

SCT
04-09-2009, 18:19
mislim da se ti zdalec ne ves kaj so skripte in kaj to sploh pomeni kot vidim si zaostal v RL in tukaj ker bolj neumne besede ki jih pises se nisem videl.nimajo ne repa ne glave vsak ki nekaj prilepi je to za tebe uporaba skripte.idi k mami pod krilo pa ne mori in zasedaj prostora tukaj ker si čisto navaden IDIOT.

p.s to ni zaljivka to je resnica!!!!

l.p

Bog odpusti mu, saj ne ve, kaj govori :)

"Velike" besede, malega moža!

f3t4
04-09-2009, 21:31
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b5d15054d

Za pokušino ;)

LP 3F

Phenom
04-09-2009, 22:42
Cestitke...do sedaj najbolje uporabljen crush :)

tilen96
04-09-2009, 22:45
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b5d15054d

Za pokušino ;)

LP 3F
Koga si to napadel?

Witch
04-09-2009, 22:50
Koga si to napadel?

KSF.

Jaz bi pa izkoristil to priloznost in jih prosil za okrepitve v nas Wonder. Napadajo me namrec njihovi zavezniki! :D

lp,
Q

nemesis
04-09-2009, 22:53
Hmm ... mene tudi ... človek se kar vpraša, če je to dvoje kaj povezano med seboj ;)

tilen96
04-09-2009, 22:56
KSF.

Jaz bi pa izkoristil to priloznost in jih prosil za okrepitve v nas Wonder. Napadajo me namrec njihovi zavezniki! :D

lp,
Q
Misliš NEA ali Skala:)

Witch
04-09-2009, 22:58
Misliš NEA?:)

Da. NEA je navalila name, ko pes med keglje.

lp,
Q

tilen96
04-09-2009, 22:59
Da. NEA je navalila name, ko pes med keglje.

lp,
Q
Hehe,dobro vemo zakaj...potem moraš dat reporte malo gor:D

Ti si lahko srečen,da maš WW naselje z 5imi Gozdovi:mad:

Witch
04-09-2009, 23:05
Hehe,dobro vemo zakaj...potem moraš dat reporte malo gor:D

Ti si lahko srečen,da maš WW naselje z 5imi Gozdovi:mad:

Samo s tremi - dva so mi namrec ze zbil.

lp,
Q

tilen96
04-09-2009, 23:07
Samo s tremi - dva so mi namrec ze zbil.

lp,
Q
Heh to je dobro za nas.

Aja zato,ti tako slabo gre stopnja WWja gor:D

PS: Zbili so ti ga NEA? Pridni:lol:
To je pa zato,ker ste se od začetka gradnje WWja tako važili,da boste zmagali bomo videli kdo bo zdaj zmagal.

Virusbuster
04-09-2009, 23:13
Cestitke...do sedaj najbolje uporabljen crush :)

Žalostno, da eno tako potrato crusherja imenuješ za do sedaj najbolje uporabljen crush. Tale crush je imel veliko več potenciala ampak, zaradi določenih pogojev je stvar šla iz mojih rok (da, tale crusher sem delno zidal tudi jaz) in zdaj je kar je.
lp

Witch
04-09-2009, 23:29
Žalostno, da eno tako potrato crusherja imenuješ za do sedaj najbolje uporabljen crush. Tale crush je imel veliko več potenciala ampak, zaradi določenih pogojev je stvar šla iz mojih rok (da, tale crusher sem delno zidal tudi jaz) in zdaj je kar je.
lp

Zakaj ze? Ker je sel na KSF? :confused:

lp,
Q

Virusbuster
05-09-2009, 01:31
Ker..
1. Zid ni bil rušen, kar pomeni dosti manj škode (še bolj žalosten je razlog zakaj ni bil rušen zid, saj mi že vemo ane Q)
2. Bi po moje le bilo bolje ciljati dve skladišči.

kokodak
05-09-2009, 04:01
se pridružujem mneju virusbuster-ja....dalo se ga bi bolje izkoristiti,ampak verjetno Q spet ni imel nič zraven zato je tako izpadlo:D

NeurOn
05-09-2009, 13:32
hehe...vsi nekaj kokodakate.....chrush je bil v danih razmerah odlično uporabljen...Virusbuster..pa ne se samo pritoževat..prej nisi imel kao časa za tale chrush in so ga drugi gradili..pol ko se ga pa pošlje na sovrage, se pa pritožuješ in jočeš...get real...
ostali tukaj, ki nekaj pljuvate po Q-ju pa itak nimate drugega počet, kot da mešate drek....
kar je bilo na s4 je zgodovina...oz je bil Q tolk pošten in je hotel najbolje...medtem ko je on poslal chrush na drug WW so ga izdali zapriseženi zavezniki..ane QQ-jevci;)...tako se to dela..nož v hrbet!
to je prava slovenska moč...tako da jaz se s to zmago ne bi prav nič hvalil;)...ampak bi bil raje tiho...
pa še to...simistarčki so sedaj začeli množično fejkat PRO..oz nekatere izmed nas, ter bodo sedaj skupinsko skušali zatret nekatere, ki jih CK-jajo..in jim uničujemo botanične vrtove in geometrično perfektno zgrajena mesteca...hehehe..kakšna moč;)...
moram pa vseeno pohvalit nekatere od njih, saj se resnično borijo;)...in jaz imam rad dobrega nasportnika...sovražim pa botanike in simsiterje;)..., ter nadležne komarčke, ki ob množičnih napadih nate izkoristijo priliko in ti sesujejo par stvari s 10 skircami in 20 katsi...pol jih pa CK-jaš in je že panika, ter vik in krik...pa se grejo jokat svojim vodjem...hehe...mislim ne....

lp, od zapriseženega PROjevca

Razzzer
05-09-2009, 14:18
.sovražim pa botanike in simsiterje;)..., ter nadležne komarčke, ki ob množičnih napadih nate izkoristijo priliko in ti sesujejo par stvari s 10 skircami in 20 katsi...pol jih pa CK-jaš in je že panika, ter vik in krik...pa se grejo jokat svojim vodjem...hehe...mislim ne....

Običajno tistih 20 catov ni prilika ampak naredba, da se te lahko sesuje dokončno,
da gredo potem jokat k vodilnim... zakaj pa ne, saj zato je aliansa, dvomim da je kakšen igralec, ki bi imel dovolj obrambe, da bi lahko sam ustavil nasprotnikov glavni napad:rolleyes:.

Vsak ima svojo vlogo pri tej igri, eni samo takšno da te ob živce spravljajo :)

Virusbuster
05-09-2009, 15:30
hehe...vsi nekaj kokodakate.....chrush je bil v danih razmerah odlično uporabljen...Virusbuster..pa ne se samo pritoževat..prej nisi imel kao časa za tale chrush in so ga drugi gradili..pol ko se ga pa pošlje na sovrage, se pa pritožuješ in jočeš...get real...
lp, od zapriseženega PROjevca

Dragi zapriseženi projevec (se mi že kar svita kdo si)...

Nekje na začetku junija, sem preko sitterstva začel večinoma igrati račun katerega crush je bil objavljen nekaj postov prej, lastnik mi ga je predal zaradi pomanjkanja volje in časa, a se je vseeno tu in tam logiral gor, da ne bi bilo problemov z multihunterjem.
Vojsko sem delal nonstop zadnje 3 mesce, razen ko sem bil na dopustih in sitterji pač ponavadi niso izdelovali vojske. Na koncu avgusta sem predvidel, da nimam več časa saj obiskujem zelo zahtevno šolo in sem predal račun -sy*i-, f3ti, kakorkoli, da dokonča celotno stvar, a sem vseeno imel v mislih, da bi tudi jaz tu in tam pogledal na račun in bil vprašan za mnenje, ko se gre o tako pomembnih stvareh kot je pošiljanje crusha. A nisem. V istem dnevu ko sem predal račun sem bil skenslan iz sitterstva, zaradi nekih banalnih razlogov, o vsem skupaj se je menilo za mojim hrbtom, fantje so vse vzeli v svoje roke, jaz sem pa bil po domače povedano odj3ban.

Ne, da bi se hvalil, ampak kar se mora povedati se mora, a sem naredil že številne ckje NEI, PAXu in KSFju, zadnjega prav danes ponoči in mislim, da si zaslužim 5 minutni vpogled na račun ki sem ga sittal 3 mesce (MHji, če se vam zdi kaj sporno pišite na račun darkestfear ali pa kar tu na zasebno sporočilo, a me lahko držite za besedo da je bilo prav vse po pravilih), a mi tega niso omogočili, zaradi nekega strahu, da bi zlorabil račun, nekaj naredil narobe oz. podobno nakladanje.

Povzetek:

1. Kot sem že neštetokrat povedal, je napadalcev maximum 15 in mnogo jih nisem videl sodelovati v skupnih akcijah, kaj šele v solo akcijah! Naloge izvršujemo vedno isti, zato pa smo tudi prvi na seznamu za uničenje pri nasprotniku.
2. Sovražniki so ali simcitarji, lenobe, ali nesposobni. Svetla izjema je PAX (pa še to ne vsi) in nekateri iz drugih alians (recimo aljo, ki ga 100% spoštujem).
3. Crushov je premalo, ovnarjev NI! Zanima me, kaj za vraga potem delajo igralci, če se naši cel čas pritožujejo da ni žita. Da rabimo več defa in podobne zadeve. Če bi bili res tako kvalitetna aliansa, kot Q govori, bi se vsak specializiral do nule in bi bilo v WWju dosti več defa, če pa ne, pa bi bilo več crushev. Če pa ne, bi se pa vsaj trenutna obramba v WW vzdrževala kot je treba.
4. Kot je povedano zgoraj, s(m)o pod napadi vedno isti igralci. Zato to, da smo PRO cel čas pod napadi ni tehten razlog, da se ne bi mogli normalno razvijat.

Borim se pa na strani naše alianse, do konca. Se še vedno čutim pripadnega naši aliansi, saj imamo nekaj resnično dobrih igralcev, mi je pa prekipelo poslušat samo to poviševanje v nebesa s strani Qja.
Je pa res, da bijem bolj osebni boj proti NEA-i in bom jih tolkel dokler bom lahko.
lp
darkestfear

f3t4
05-09-2009, 16:12

Na koncu avgusta sem predvidel, da nimam več časa saj obiskujem zelo zahtevno šolo in sem predal račun -sy*i-, f3ti, kakorkoli, da dokonča celotno stvar, a sem vseeno imel v mislih, da bi tudi jaz tu in tam pogledal na račun in bil vprašan za mnenje, ko se gre o tako pomembnih stvareh kot je pošiljanje crusha. A nisem. V istem dnevu ko sem predal račun sem bil skenslan iz sitterstva, zaradi nekih banalnih razlogov, o vsem skupaj se je menilo za mojim hrbtom, fantje so vse vzeli v svoje roke, jaz sem pa bil po domače povedano odj3ban.

Samo na tole ti bom repliciru:

Račun si mi oddal ker nisi imel več časa da skrbiš za njga, in če komu oddaš račun potem nimaš več več pravice delati z njim kar bi hotel. Ampak jst sm te vseno pustil za sitterja ker sm menil da si dober soborec in še kr mislim da si ampak si še otrok, ki je razvajen in če ni vse po njegovem je hudo :)
Skensal s sitterstva si bil 1 dan pred napadom in ne takoj po predaji računa tako, da ne laži lepo prosim.

Zakaj sem te odstranu z mesta siterja?
Zato ker sem potreboval 2 mesta za nočne sitterje, da bi pokrivali račun z žitom. Pred tem sem tudi tebe prosil če imaš čas da skupaj poskrbima za račun čez noč ampak nisi hotu.

Prosim te da ne pišeš več takšnih bedarij tle po forumu, če ti kaj ni jasno oz. ti ni prav imaš moj skype naslov pa tudi msn in se lahko tako pogovoriva(čeprav se včeraj nisi znal) :p

Lp f3t4
-syla-
.....
.....
.....

Virusbuster
05-09-2009, 16:28
Otrok, ki je razvajen in je hudo, ko ni vse po njegovem :)

Se vidi, da ti hudo manjka argumentov, ko take neumne izjave daješ. Bolj razvajen si ti, ko si igral že ene 5 računov sigurno, dobiš vse servirano na pladnju, potem se pa kitiš s tujim perjem. Ne rečem, da nisi dober igralec ker si, vendar mi takih stvari ne boš očital. Ne da nisem hotel, nisem MOGEL, vstajam se namreč ob 5.20 in rabim nekaj spanja, kaj praviš? Našim ww paznikom pa je to samo spotoma. In ti dobro veš kaj sem te prosil, čeprav za sitterja takrat res nisem mogel it.

f3t4
05-09-2009, 16:49
Bolj razvajen si ti, ko si igral že ene 5 računov sigurno, dobiš vse servirano na pladnju, potem se pa kitiš s tujim perjem. dobro veš

Ne, igral sem samo račun -syla- ter sittal dvema. To je pa tudi vse z moje strani.

Ne kitim se s tujim perjem :o Izkoristil sem priliko, ki mi je bila dana z tem računom potem ko so mi sylo dodobra razdejali.
S tem sem tudi tebi naredil uslugo ker praviš da nisi imel več časa, zdej pa tle pišeš nepotrebne in neresnične stvari.

Eh DF.......

lp

Razzzer
05-09-2009, 17:32
Hm. dej pomenta se prek igm-jev al pa odprita svojo temo, osebne zamere ne spadajo na ta forum:rolleyes:

Witch
05-09-2009, 18:10
@virusbuster

V enem postu pravis da gre za stran vrzen crush, saj zid ni bil porusen, v drugem pa da nimamo ovnasev... Nekaj ne stima, se ti ne zdi?

Crush je bil odlicno porabljen, pa ce te se tako boli.

lp,
Q

f3t4
05-09-2009, 18:13
Boli ga kr ga ni on poslal:D

tilen96
05-09-2009, 18:14
Še malo pa bo končno konec:)

http://www.shrani.si/f/1E/ST/4Z3GOEPc/slika4.png

f3t4
05-09-2009, 18:15
Res je :D in vi boste zmagali ;)

tilen96
05-09-2009, 18:16
Res je :D in vi boste zmagali ;)
A res misliš tako?Ni še vse odločeno

ROZLE in GreatWhite sta še na poti,ter Cleaner,da te ne bom pozabil Witch:D

f3t4
05-09-2009, 18:20
A res misliš tako?Ni še vse odločeno

ROZLE in GreatWhite sta še na poti,ter Cleaner,da te ne bom pozabil Witch:D
NEA mafio si pozabu :D

tilen96
05-09-2009, 18:22
NEA mafio si pozabu :D
Naštel sem samo prve 3 težave:)
NEA se znajo tud izkazat,oni še lahko tud mogoče kaj naredijo,ampak vojsko pa imajo:mrgreen:

_killer_
05-09-2009, 19:02
Po mojem še zdalč ni konc. Še vse se lohk obrne:)

Lp

Razzzer
05-09-2009, 19:27
Še malo pa bo končno konec:)

Tokrat se vsaj ne vidi skripte :mrgreen:

tilen96
05-09-2009, 20:05
Tokrat se vsaj ne vidi skripte :mrgreen:
da,zdaj sem jaz slikal,včeraj nisem

NeurOn
06-09-2009, 00:32
da,zdaj sem jaz slikal,včeraj nisem

LOL buc buc

NeurOn
06-09-2009, 00:43
[QUOTE=Virusbuster;255729]Dragi zapriseženi projevec (se mi že kar svita kdo si).../QUOTE]

in kdo sem jaz?

....pa še nekaj...če si že tolk za nas, zakaj tukaj blatiš dobro ime naših članov in PRO alians?
....če si za PROphecy...potem nimaš tukaj o čem negativo stresat...če pa si za ostale...pol pa ne govori, da si zvest PROphecy...ker nisi...ker kar tukaj govoriš dosti pove o tebi...če imaš kaj povedat osebam, ki so udeleženi tukaj jim povej privat, ker tvoje početje je res niskotno in ne profesionalno!!

no sedej pa se spravi še na mene;)...in da ti po pravici povem, da me tvoje mnenje en k... briga...;)

Lp

aftershave
06-09-2009, 01:04
Spet so na vidiku težave in razhajanja v raju. Kot lahko razberemo iz tega debatnega krožka igralcev prophecija, je veliko razhajanj.
Še dobro da bo kmalu konec serverja, najbrž ne bi več dolgo zdržali.

Dajte fantje zdržat še kakšen teden no!!...tko dolgo ste se borili.
Kar pa se tiče Virusbusterja...hm, se spomnim ko je polovica PRO jamrala da ni nič s tem fantom. Sedaj pa govori o množičnih CKjih ki jih povzroča PAX-u, NEI itd...celo dva crusha je skupaj spravil, pripombe ima čez vodenje jada jada...
Moje mnenje je, da je fant ratal prevzeten :D

Ja aftershave to pa je pač grda foušija.. Zavidajo mi ker se sončim daleč v prelepem SZ brez napadov, medtem ko imajo oni vsepovsod rdeče..
To pa je res da ne jemljem traviana resno.. To je zame samo igra... Sicer se včasih zbudim ponoči če moram vrivat v kako naselje obrambo ampak drugače pa igram na izi ;)
p.s. A je ta ki ti je naročil da mi pošlješ par fejkov pod... iz san.?
Ker mi samo on pa včasih celi dajeta opazke na ta račun...

NeurOn
06-09-2009, 01:22
Spet so na vidiku težave in razhajanja v raju. Kot lahko razberemo iz tega debatnega krožka igralcev prophecija, je veliko razhajanj.

Kar pa se tiče Virusbusterja...hm, se spomnim ko je polovica PRO jamrala da ni nič s tem fantom. Sedaj pa govori o množičnih CKjih ki jih povzroča PAX-u, NEI itd...celo dva crusha je skupaj spravil, pripombe ima čez vodenje jada jada...

aftershave...pomojem ti potrebuješ novo kolonjsko vodico;)...ker tale ti povzroča mozolčke na koži;)..me pa tudi zanima v kateri perfektni aliansi na si6 si ti....

pa ne boj se za PRO;)...to je bil le izpad enega otročička, ki je posodil igračko prijatelju, le ta pa mu je ni vrnil..oz jo je mal zlorabil...ker pa ga mamica ni hotela poslušat ko je prijokcal domov, je dobil tukaj en prostor na katerem je lahko vsem to povedal in se izpovedal;)...

Lp

Virusbuster
06-09-2009, 01:23
Da, na začetku je bil strogi simcity... Potem ste mi pa na vrh glave prišli in se je začelo :)

Pa prosim ne pametuj, ker ti vohuni ne povejo vedno celotne zgodbe, le del. ;)

Za tebe neuron pa lahko le povem, da me je sram, da sem v aliansi z ljudmi kot si ti..

NeurOn
06-09-2009, 01:27
Da, na začetku je bil strogi simcity... Potem ste mi pa na vrh glave prišli in se je začelo :)

Pa prosim ne pametuj, ker ti vohuni ne povejo vedno celotne zgodbe, le del. ;)

Za tebe neuron pa lahko le povem, da me je sram, da sem v aliansi z ljudmi kot si ti..

jaz vsaj ne razglabljam o osebnih problemih na javnem forumu;)...če bi bilo več ljudi kot sem jaz in manj takšnih kot si ti...potem ne bi bilo razhajanj v raju;)...

Lp

aftershave
06-09-2009, 01:31
aftershave...pomojem ti potrebuješ novo kolonjsko vodico;)...ker tale ti povzroča mozolčke na koži;)..me pa tudi zanima v kateri perfektni aliansi na si6 si ti....

pa ne boj se za PRO;)...to je bil le izpad enega otročička, ki je posodil igračko prijatelju, le ta pa mu je ni vrnil..oz jo je mal zlorabil...ker pa ga mamica ni hotela poslušat ko je prijokcal domov, je dobil tukaj en prostor na katerem je lahko vsem to povedal in se izpovedal;)...

Lp

Jaz sem imel skozi cel server računa v obeh aliansah. Zdaj sem onega v PAX predal drugemu in samo še enkrat na dan se logiram na tistega v PRO, toliko da pošljem žito in vojsko v PAX WW...pa malo pogledam če imate na forumu kaj novega itd...
Igram na izi, imam pa še zmeraj info. iz prve roke 8)

Veselo igro vam želi aftershave!

Virusbuster
06-09-2009, 01:36
Toliko o tebi ;)

Kar tako naprej pax ;)

aftershave
06-09-2009, 01:44
Aja...a sem tisti račun v KSF omenil??...no samo tisti račun je bil ful dolgočasen, niti farmat nisi mogel nobenega, ker so vsako farmo sprejeli v alianso :(

Razzzer
06-09-2009, 03:54
...če bi bilo več ljudi kot sem jaz in manj takšnih kot si ti...potem ne bi bilo razhajanj v raju;)...
Lp

Potem bi bili samo še tvoji kloni :rolleyes:

Ja aftershave ti pa si en univerzalec:mrgreen:

Hooligan
06-09-2009, 10:23
Aja...a sem tisti račun v KSF omenil??...no samo tisti račun je bil ful dolgočasen, niti farmat nisi mogel nobenega, ker so vsako farmo sprejeli v alianso :(

Uh, kakšni dosežki, vau:).

nemesis
06-09-2009, 10:36
Kaj nihče ne upa prvi na 90. stopnjo? ;) Še kak dan počakajte, pa gremo lahko skupaj :cool:

kaja08
06-09-2009, 10:41
Ha,ha, dobr zgleda lestvica.
A gremo stave sklepat, kdo bo prvi deležen crusha ? :D

NeurOn
06-09-2009, 11:23
Potem bi bili samo še tvoji kloni :rolleyes:

al pa tvoji...razzzeeeerček;)...k imaš vedno dosti za povedat čez druge...sam si pa idealen:confused:...:grin:
...travian je virtualni svet...stopi mal v realnost...poglej se v ogledalo in se oceni...samokritika je včasih odlična:rolleyes:

Lp,S

NeurOn
06-09-2009, 11:31
Jaz sem imel skozi cel server računa v obeh aliansah. Zdaj sem onega v PAX predal drugemu in samo še enkrat na dan se logiram na tistega v PRO, toliko da pošljem žito in vojsko v PAX WW...pa malo pogledam če imate na forumu kaj novega itd...
Igram na izi, imam pa še zmeraj info. iz prve roke 8)

Veselo igro vam želi aftershave!

hehe..ej ti kolonjska ja...pa še tako ne morete zmagati....hehe...čeprav imate povsod vohune in je 3/4 serverja v zavezništvu se mi smilite, ker ne morate premagat ene uboge alianse...res ste patetični..s tem kar si napisal, se pa jaz res ne bi hvalil..hehe..kot noj bi se zakopal v zemljo, ker to kar si povedal res meče slabo luč na vas...:grin::grin::grin::grin::grin:

Borbeno igro še naprej:cool:

f3t4
06-09-2009, 11:47

Verjamem da nam zavidaš ;) Kljub manjših težavah posameznikov je pri nas kot v raju :D

aftershave
06-09-2009, 12:00
hehe..ej ti kolonjska ja...pa še tako ne morete zmagati....hehe...čeprav imate povsod vohune in je 3/4 serverja v zavezništvu se mi smilite, ker ne morate premagat ene uboge alianse...res ste patetični..s tem kar si napisal, se pa jaz res ne bi hvalil..hehe..kot noj bi se zakopal v zemljo, ker to kar si povedal res meče slabo luč na vas...:grin::grin::grin::grin::grin:

Borbeno igro še naprej:cool:

Seveda lahko zmagamo na pošten način!... Poslušati očitke PROjevcev o vohunjenju so res smešne!..človek se ne bi tako smejal tvojim nebulozam, če ne bi sam šefe vaše alianse vohunil, se izdajal za druge osebe itd...in s tem dal zgled tudi ostalim!
Prosim prihrani neke moralne nauke za koga bolj naivnega!

Raje dvakrat premisli preden tipkaš!...ljudje so že naveličani zgodbic o ubogih projevcih.

f3t4
06-09-2009, 12:11
Seveda lahko zmagamo na pošten način!... Poslušati očitke PROjevcev o vohunjenju so res smešne!..človek se ne bi tako smejal tvojim nebulozam, če ne bi sam šefe vaše alianse vohunil, se izdajal za druge osebe itd...in s tem dal zgled tudi ostalim!

Raje dvakrat premisli preden tipkaš!...ljudje so že naveličani zgodbic o ubogih projevcih.

Na konc bo izpadlo, da je PAX najbolj poštena aliansa na serverju :D
Jej, jej

tilen96
06-09-2009, 12:12
Na konc bo izpadlo, da je PAX najbolj poštena aliansa na serverju :D
Jej, jej
Saj smo :lol::lol::lol:

f3t4
06-09-2009, 12:20

Jap, nekateri so pa res.

Ti pa doli...:D najbolj poštena

Hooligan
06-09-2009, 12:48

A res?

ma daj admin,ka sem ti naredo?!Evo skripta je v košu odkleni me:mad:

Poštenost pa taka, resnično na samem vrhu:cool:

Lp

kuki76
06-09-2009, 13:18

Ne, da bi se hvalil, ampak kar se mora povedati se mora, a sem naredil že številne ckje NEI, PAXu in KSFju, zadnjega prav danes ponoči
Povzetek:

1. Kot sem že neštetokrat povedal, je napadalcev maximum 15 in mnogo jih nisem videl sodelovati v skupnih akcijah, kaj šele v solo akcijah! Naloge izvršujemo vedno isti, zato pa smo tudi prvi na seznamu za uničenje pri nasprotniku.

No da ti povem dragi soigralec to resuj na skypu, ne pa da ga zapustis, ko bi se bilo potrebno pomenit, glede tvojih CKjev jih je res v zadnjem casu malo vec, za prej (marec in april pa miljon izgovorov zakaj ne mores- takrat je bilo najbolj napeto med PAX in PRO)zato nisi mogel videt skupnih akcij ;-)

3. Crushov je premalo, ovnarjev NI! Zanima me, kaj za vraga potem delajo igralci, če se naši cel čas pritožujejo da ni žita. Da rabimo več defa in podobne zadeve. Če bi bili res tako kvalitetna aliansa, kot Q govori, bi se vsak specializiral do nule in bi bilo v WWju dosti več defa, če pa ne, pa bi bilo več crushev.

Borim se pa na strani naše alianse, do konca. Se še vedno čutim pripadnega naši aliansi, saj imamo nekaj resnično dobrih igralcev, mi je pa prekipelo poslušat samo to poviševanje v nebesa s strani Qja.
Je pa res, da bijem bolj osebni boj proti NEA-i in bom jih tolkel dokler bom lahko.
lp
darkestfear

no tudi ti bi lahko bil specializiral v nulo ane ce bi bil tako presneto dober( z mano vred), ne govorit bedarij tukaj no., spostujem te kot soigralca na travianu samo prosim te, razglablaj te teme v za to namenjenih kanalih in beri se kaj govoris in ne ocitat drugim kaj so in kaj niso ker se pri vsakem nekaj najde,

EX Lord

PS: Da ne bo ravno cisti spam

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=70b95440f

Virusbuster
06-09-2009, 13:37
Bi se lahko, ampak se nisem, ker niti jaz nisem vrhunski igralec... Rekel sem samo, da bi taka morala biti aliansa, ki se jo tako na veliko hvali...

EDIT: Bil je samo en razlog in sicer, da se delal crush, a so mi začeli rušiti mesta, zaradi tega vojske več nisem mogel vzdrževati in jo je bilo treba malo potrošiti..

tilen96
06-09-2009, 13:47
Če nebi mi brat naštimal to skripto,nebi bil zaklenjen:(

NeurOn
06-09-2009, 13:53

hehe..smiliš se mi kolonjska..očitno še vedno niso naveličani, ker kar naprej odgovarjajo na provokacije:confused:..

ja PAXovci ste pa za sam vzgled....pošteni do konca....sem nekje zasledil pogovor, ko se vodji KSF-ja, ter PAXa pogovarjata med seboj in eden reče drugemu...ma kaj bi ti govoril, saj imaš sam vohune v PROju...hehehe..

kolonjska, prav tako kot virusu poprej, bom tudi tebi povedal...GET REAL!!!

niste nobeni angalčki;)..že zdaj non stop jokate ko ne morete zmagati 3/4 sreverja proti nas...kaj bi bilo šele če bi bilo obratno...bi bili vsi pri meni na zdravljenju:rolleyes:

from PROphecy with LOvE :roll:

NeurOn
06-09-2009, 13:59

hehe...na koga naj zvalim krivdo?...dejmo na brata...ej lahko bi na mojo sestro???....hmmm....

--->kako da si zaklenjen???...ali niste sami poštenjaki v PAXu:confused:

Razzzer
06-09-2009, 14:02
..že zdaj non stop jokate ko ne morete zmagati 3/4 sreverja proti nas...

Prvo PAX ni 3/4 serverja, ampak kvečjemu 1/4 ( nebo je razdeljeno na 4 po velikosti enake dele) :rolleyes:

Kdo pa joka iz PAX-a pa nevem, ponavadi ste to vi PRO-jevci, ki se je zarotil cel svet proti vam (oz 3/4)

aja in jst sm pošten tako kot so v vsaki aliansi pošteni in nepošteni igralci, dajat celo alianso v isti koš pa je pristransko..

kuki76
06-09-2009, 14:08

In pol je svizec zavil cokolado :-)

NeurOn
06-09-2009, 14:14
Prvo PAX ni 3/4 serverja, ampak kvečjemu 1/4 ( nebo je razdeljeno na 4 po velikosti enake dele) :rolleyes:

Kdo pa joka iz PAX-a pa nevem, ponavadi ste to vi PRO-jevci, ki se je zarotil cel svet proti vam (oz 3/4)

aja in jst sm pošten tako kot so v vsaki aliansi pošteni in nepošteni igralci, dajat celo alianso v isti koš pa je pristransko..

razzzerček...kot si že slišal od mene..pa ti objasnim še enkrat...mi dobivamo napade od NEA, PAX-a in KSF-ja..in to je po tvojem kolk kvadrantov..al se samo igraš naivneža tukaj:roll:

preštej kvadrante pa boš videl kolk jih dobiš...če pa ne znaš preštet do 4 vprašaj mamo, če te lahko nauči štet do deset oz če je to pretežko zate, vsaj do 5...

pošten v čem???opravljanju in pljuvanju po drugih na forumu???

happy hunting;)

Razzzer
06-09-2009, 14:46
opravljanju in pljuvanju po drugih na forumu???

To delaš kvečjemu ti in to po svojih soigralcih..., jaz na drugi strani izražam samo svoje nestrinjanje:rolleyes:

Sam še vedno ne razumem kako PAX obvladuje 3/4 serverja, sicer pa imate tudi vi zaveznike v našem kvadrantu, pa v -/-; se pravi v 3/4 serverja:rolleyes:

No pa zadost smetenja, vsaj iz moje strani

edendrugi
06-09-2009, 15:08
hehe..smiliš se mi kolonjska..očitno še vedno niso naveličani, ker kar naprej odgovarjajo na provokacije:confused:..

ja PAXovci ste pa za sam vzgled....pošteni do konca....sem nekje zasledil pogovor, ko se vodji KSF-ja, ter PAXa pogovarjata med seboj in eden reče drugemu...ma kaj bi ti govoril, saj imaš sam vohune v PROju...hehehe..

kolonjska, prav tako kot virusu poprej, bom tudi tebi povedal...GET REAL!!!

niste nobeni angalčki;)..že zdaj non stop jokate ko ne morete zmagati 3/4 sreverja proti nas...kaj bi bilo šele če bi bilo obratno...bi bili vsi pri meni na zdravljenju:rolleyes:

To, da se morate tepst s 3/4 serverja, ste pa čisto sami krivi. Tam nekje na tretjini delovanja si6 ste napadali člane drugih alians (PKW, člane NEA, ki so bili takrat v drugih alainsah in še ...). Ste mislili, da bodo ostali to mirno prenašali? :)
Zato pa ste zdaj ob mejah samo farme :twisted:
Aja, dragi PROji, če skličeš obrambo v naselje, še ne pomeni, da javkaš (C....r je potem največja cmera na serverju :twisted:.
lp

NeurOn
06-09-2009, 16:39
To delaš kvečjemu ti in to po svojih soigralcih..., jaz na drugi strani izražam samo svoje nestrinjanje:rolleyes:

Sam še vedno ne razumem kako PAX obvladuje 3/4 serverja, sicer pa imate tudi vi zaveznike v našem kvadrantu, pa v -/-; se pravi v 3/4 serverja:rolleyes:

No pa zadost smetenja, vsaj iz moje strani

LOL....boš rekel da nikoli nisi sral????...a gremo dobit kakšen tvoj bivši post??

jaz nisem sral po svojih igralcih..bil je le en sam igralec...in ne množina...sem pa povedal kar se mu je šlo, ker to kar je pisal je predvsem naša intarna zadeva...

a je kdo omenil le pax?dej si mal preberi kar sem zapisal...in nisem omenil le PAXa..:rolleyes:

NeurOn
06-09-2009, 16:49
To, da se morate tepst s 3/4 serverja, ste pa čisto sami krivi. Tam nekje na tretjini delovanja si6 ste napadali člane drugih alians (PKW, člane NEA, ki so bili takrat v drugih alainsah in še ...). Ste mislili, da bodo ostali to mirno prenašali? :)
Zato pa ste zdaj ob mejah samo farme :twisted:
Aja, dragi PROji, če skličeš obrambo v naselje, še ne pomeni, da javkaš (C....r je potem največja cmera na serverju :twisted:.
lp

hehe..en velik LOL zate eden drugi..očitno nisi med vodilnili v aliansi in ne veš poteka dogotkov...
NEA oz bivše PC,..tralala..so prekinile sodelovanje s PRO, ker mi kao nismo dovolj dobro sodelovali..in vsi napadi so se kljub premirju najprej zgodili iz nasprotnih smeri in ni bila PRO nikoli povod za napade...:confused:
ne vem kdo je bil farma..jaz osebno nisem bil nikoli farma;)...mogoče se pa ti vidiš v tej vlogi;)...:eek:

kar se pa tiče Cleanerja..pa kapo dol..ker on je rdeči baron za vas vse...ker ko vidim neke TOP20 simsiterje mi gre kar na smeh...hehe...:evil:

Lp simsiterčki;)

Double post

NubCake

edendrugi
06-09-2009, 17:14
hehe..en velik LOL zate eden drugi..očitno nisi med vodilnili v aliansi in ne veš poteka dogotkov...
NEA oz bivše PC,..tralala..so prekinile sodelovanje s PRO, ker mi kao nismo dovolj dobro sodelovali..in vsi napadi so se kljub premirju najprej zgodili iz nasprotnih smeri in ni bila PRO nikoli povod za napade...:confused:
ne vem kdo je bil farma..jaz osebno nisem bil nikoli farma;)...mogoče se pa ti vidiš v tej vlogi;)...:eek:

kar se pa tiče Cleanerja..pa kapo dol..ker on je rdeči baron za vas vse...ker ko vidim neke TOP20 simsiterje mi gre kar na smeh...hehe...:evil:

Lp simsiterčki;)
Tega, kar si napisal, tudi sam ne verjameš, kaj? ;) Napadali ste igralce ob meji, potem pa ste dobili po prstih, erm, cropih :) Najprej vam je PAX razbil obrambo, NEA pa vam je lepo prevzemala naselja (tu jim je treba dati kapo dol, so se bolje organizirali). Vprašaj vašo V...o igralko, kje so njena naselja, pa še koga...
Meni ste "zaslužili" lepo število zastavic, gredo lepo z rdečimi :)
Farma pa nisi verjetno zato, ker si predaleč :rolleyes:
p.s.: edino kar PROji res dobroznate, je provocirati in žaliti po forumih, kapo dol.... redko kdo se lahko spusti na ta nivo

sladdki
06-09-2009, 17:46
Tega, kar si napisal, tudi sam ne verjameš, kaj? ;) Napadali ste igralce ob meji, potem pa ste dobili po prstih, erm, cropih :) Najprej vam je PAX razbil obrambo, NEA pa vam je lepo prevzemala naselja (tu jim je treba dati kapo dol, so se bolje organizirali). Vprašaj vašo V...o igralko, kje so njena naselja, pa še koga...
p.s.: edino kar PROji res dobroznate, je provocirati in žaliti po forumih, kapo dol.... redko kdo se lahko spusti na ta nivo

Ti si verjetno zloglasni aljo000 iz NEA-y- :

Imaš veliko sreče da se PRojevci niso odločil in te zbijejo tam. Bodi zelo vesel.

Phenom
06-09-2009, 18:08

Dokler ne ves zgodbe raje molci in ne govori neumnosti. Napadali smo igralce na meji, ki se niso bili v NEA nakar so kot vsi dobro vemo zaceli pobirati igralce kot gobe po dezju. Vmesali so se tudi na SZ kateremu smo poveljevali mi in nam pred pragom pobirali farme (beri rekrutiranje farm ostalih alians v svojo). Kar se pa tice prevzemanj NEA naselij nasih je pa samo neka enostavna zadeva, ko vidis alianso na "kolenih". Ce je bilo to dobro organizirano sem pa jaz kokos pa zaba v jajcu pod zemljo. Reporti so dobro kazali njihove sposobnosti organizacije. Primer: Posljem najprej senatorcka in potem cistilni val :)

Da ne bo spet kakih zamer moji ocitki letijo na igralce, ki so to resnicno poceli.

Lp, Mare

Warder
06-09-2009, 18:24
Alyo00 se ni zbil izključno zaradi tega, ker je imel pakt z xyzoriginalom. Le njemu se lahko zahvali, da je preživel server do konca in on je bremzal vse napade nanj.

Nea je prekinila zavezništvo z PRO, zakaj? Vprašajte vaše šefe/šefico. Lahko pa vprašate tudi radlera.

PRO je bil vseekakor preveč samovšečen. Mogoče zaradi kul imena:rolleyes:mogoče pa tudi zaradi članov, ki so začeli oz ustanovili alianso. Nekaj je bilo dobrih, vendar žal preveč otročjih (kar se ponavadi pokaže po 1/4 serverja, ko zares začne pokat in skripte za farmanje niso več dovolj, da bi bil najboljši).

Diplomacija PROja ni bila slaba pa tudi najboljša ne, vendar menim, da je pax povlekel veliko boljše dipomatske poteze kot pro, kar se jim še zdaj obrestuje.

Kar se tiče NEA in napadov na PRO, nekaj posameznikov se je res izkazalo, vendar so preživeli predvsem zaradi tega, ker je bila PRO v vojni z 3/4 serverja. Zdrava kmečka logika pa pove, če imaš 1000 tarč namesto 300...

Maximilijan
06-09-2009, 18:26

Lp simsiterčki;)

Očitno tudi ti ne veš prav veliko :D Vsaj trditve iz tega posta so napačne... :rolleyes:
Predlagam, da preden spet drezneš v to daljno zgodovino s6 malo pregledaš dejstva... mrbit boš vsaj tako lahko kaj pametnega napisal :rolleyes:

NeurOn
06-09-2009, 19:01

LOL.....aljo00 al kako?če bi te napadli bi pa jokal in jokal, kot je jokal Kavic(KSF)ko smo mu CK-jali vsa mesta in je grozil, da bo brisal...pa alesi, ki je izgubila chrush je nehala igrat, ker ji je res bilo podačstno, da je bila ob mesto z vojskico...pa še bi lahko našteval in našteval...

farma nisem bil, zato ker se vam nisem nikoli pustil, da bi to postal, kajti vam se moraš postavit po robu in potem imaš mir...

kapo dol redko kdo vam lahko sledi v simsitanju;)....igralcki, ki so na prvih mestih še fejkat ne znajo...kaj pa šele da bi koga pošteno napadli;)...

Lp

NeurOn
06-09-2009, 19:08
Očitno tudi ti ne veš prav veliko :D Vsaj trditve iz tega posta so napačne... :rolleyes:
Predlagam, da preden spet drezneš v to daljno zgodovino s6 malo pregledaš dejstva... mrbit boš vsaj tako lahko kaj pametnega napisal :rolleyes:

napačne iz čigavih oči?tvojih?iz mojih je bilo tako kot sem napisal;)...pridružujem se mnenju Phemona, saj sem bil zdraven, ko smo se odločali o teh stvareh..tako, da to poznam iz prve roke...

zgodovina na s6 pa se ravnokar piše:p...

_Dejan_
06-09-2009, 20:57
Dokler ne ves zgodbe raje molci in ne govori neumnosti. Napadali smo igralce na meji, ki se niso bili v NEA nakar so kot vsi dobro vemo zaceli pobirati igralce kot gobe po dezju. Vmesali so se tudi na SZ kateremu smo poveljevali mi in nam pred pragom pobirali farme (beri rekrutiranje farm ostalih alians v svojo). Kar se pa tice prevzemanj NEA naselij nasih je pa samo neka enostavna zadeva, ko vidis alianso na "kolenih". Ce je bilo to dobro organizirano sem pa jaz kokos pa zaba v jajcu pod zemljo. Reporti so dobro kazali njihove sposobnosti organizacije. Primer: Posljem najprej senatorcka in potem cistilni val :)

Da ne bo spet kakih zamer moji ocitki letijo na igralce, ki so to resnicno poceli.

Lp, Mare

S tem postom(in citacijo in posta od edendrugi) si napisal, da vas je PaX spravil na kolena ko vam je pobijal obrambo...

NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185) ko ste bili pod napadi ste tudi vi jokcali tukaj na forumu da vas stalno napada cel server... Kot je bilo že napisano če kdo da prošnjo za bunker v svojem naselju to še ne pomeni jokcanje...

NeurOn
06-09-2009, 21:17
S tem postom(in citacijo in posta od edendrugi) si napisal, da vas je PaX spravil na kolena ko vam je pobijal obrambo...

NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185) ko ste bili pod napadi ste tudi vi jokcali tukaj na forumu da vas stalno napada cel server... Kot je bilo že napisano če kdo da prošnjo za bunker v svojem naselju to še ne pomeni jokcanje...

očitno nisi razumel bistva pri vsem tem...tako da se ne bom ponavljal...ne vem pa kje sem v kakšnem postu omenil kakšen bunker:rolleyes:

Phenom
06-09-2009, 21:25

Ce moj post nisi razumel ti bom razjasnil kot otroku. PAX je naredil najvec dela z unicevanjem PROphecy alianse medtem so ostale alianse pobirale droptinice od ze dokoncanih del.

Ce imas probleme z razumevanjem pa ti lahko pripopam se ilustracijski opis.

NeurOn
06-09-2009, 21:35
Ce moj post nisi razumel ti bom razjasnil kot otroku. PAX je naredil najvec dela z unicevanjem PROphecy alianse medtem so ostale alianse pobirale droptinice od ze dokoncanih del.

Ce imas probleme z razumevanjem pa ti lahko pripopam se ilustracijski opis.

no očitno fant res ni razumel...mare preveč kompleksno se izražaš:D...

Shenkey
06-09-2009, 22:33
Alyo00 se ni zbil izključno zaradi tega, ker je imel pakt z xyzoriginalom. Le njemu se lahko zahvali, da je preživel server do konca in on je bremzal vse napade nanj.

Nea je prekinila zavezništvo z PRO, zakaj? Vprašajte vaše šefe/šefico. Lahko pa vprašate tudi radlera.

PRO je bil vseekakor preveč samovšečen. Mogoče zaradi kul imena:rolleyes:mogoče pa tudi zaradi članov, ki so začeli oz ustanovili alianso. Nekaj je bilo dobrih, vendar žal preveč otročjih (kar se ponavadi pokaže po 1/4 serverja, ko zares začne pokat in skripte za farmanje niso več dovolj, da bi bil najboljši).

Diplomacija PROja ni bila slaba pa tudi najboljša ne, vendar menim, da je pax povlekel veliko boljše dipomatske poteze kot pro, kar se jim še zdaj obrestuje.

Kar se tiče NEA in napadov na PRO, nekaj posameznikov se je res izkazalo, vendar so preživeli predvsem zaradi tega, ker je bila PRO v vojni z 3/4 serverja. Zdrava kmečka logika pa pove, če imaš 1000 tarč namesto 300...
Jah lej če je xyz zgubil vojsko na vigorju ter izidorju se aljo00tu ni treba nič zahvaljevati. Koliko ima pa xyz zdej naselij se pa lepo vidi na analyzerju. Poleg tega pa če igralec ki je na 14 mestu po obrambi ni dobival napadov pa tut prav.

PS: Phenom

če so drobtinice že DOKONČANIH del pomeni da vas je pax že totalno stolkel

f3t4
06-09-2009, 22:41

Totalno stolkel :confused:

Mislim da ne bo držalo. Če bi bilo tako potolčeni kot se hvalijo PAXi mislim da nebi sploh imeli možnosti za gradnjo WWja.
Za1x nam gre še zelo lepo in gladko.

LP 3F

NeurOn
06-09-2009, 22:49
Jah lej če je xyz zgubil vojsko na vigorju ter izidorju se aljo00tu ni treba nič zahvaljevati. Koliko ima pa xyz zdej naselij se pa lepo vidi na analyzerju. Poleg tega pa če igralec ki je na 14 mestu po obrambi ni dobival napadov pa tut prav.

:confused:aljo00 je bil na naši listi za odpis..in res se lahko zahvali xyz originalu, ker če ne ga ne bi bilo več niti na analyzerju;)...

:confused:xyz original je propadel, zato ker original lastnik ni imel več časa za aktivno igranje..in njegova naselja nimajo nič s tem..:rolleyes:

:confused:če bi nas PAX stolkel, potem nas ne bi bilo več na serverju;)...za dokončanje tega serverja se boste pa morali še mal potruditi in dokazati, da ste res boljši od nas drobtinic...očitno vam še vedno delamo probleme:roll:..vsaj statistika tako kaže....in verjetno ne laže..al pa...

Lp

_Dejan_
06-09-2009, 23:37
no očitno fant res ni razumel...mare preveč kompleksno se izražaš:D...

Sem čisto razumel da je napisal da je bil PRO na kolenih. Me pa zanima kdo jih je spravil? KSF? NEA? PaX? TOP? ali vsi skupaj?

f3t4 (http://forum.travian.si/member.php?u=9673): Če se PRO nebi tako hvalil tudi ostali nebi imeli toliko pripomb... Tudi pri PRO niste angečki in kršite pravila tako na travianu(Imate več računov) kot tukaj na forumu(NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185))... Kar tudi sam veš ;)

NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185): Nismo vas potolkli smo pa vam naredili kar nekaj CK-jev(Tudi igralci ki so imeli 5x ali večkrat manj pop. kot igralec ki je bil napaden), nekaj jih je brisalo račune(Pravtako na naši strani). Ne vidim pa kakšne probleme nam bi delali? Razloži malo nam nevednim... Pokaži tudi statistiko...

Tole je kar si je v zadnjih dnevih upal narediti PRO:
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c8c9e186f
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=57f6807d9

Warder
06-09-2009, 23:51

Počasi beri, da se nebom rabil ponavljat. Oz ti razložim celo zgodbo? Aljota je futrala nea (nwm kako redno, vendar ga je). delal je preobleme PROju, vendar mu je PRO vojsko ujel, na aljota se je planirala ofenziva, vendar takratni general proja (xyzoriginal) ni dal zelene luči, ker sta bila v paktu. Aljota se je pustilo na miru in model si je obnovil vojsko in spet dela probleme. Kaj imajo pa njegova naselja zdej z hruškami pa res ne wem. Prosim, če ne veš poteka dogajanja bodi raje tiho in ne smeti po forumu.:roll:

f3t4
06-09-2009, 23:53

Lol, fejke lepiš po forumu :D

Upam da nalepiš na koncu report tvojega krašerja :P

_Dejan_
06-09-2009, 23:59
Lol, fejke lepiš po forumu :D

Upam da nalepiš na koncu report tvojega krašerja :P

Ja kaj pa naj lepim če drugega ni bilo oz. vsaj da bi jaz vedel :D

Kaj je to krašer? Nimam jaz nič takega da bi bilo omembe vredno(Izgube v napadih na TOP in PRO)...

Phenom
07-09-2009, 00:40

Dejstvo je, da je imel PAX najvec jajc z napadi in ko so bili nekateri nasi ze dotolceni so se vkljucile se ostale alianse, ki so milo receno za ziher napadali lazje tarce. Sem se pa ze v pogovoru z nekom iz PAXa (naj ostane anonimen) strinjal, da ce bi vse zavezniske alianse sodelovale tako kot je potrebno PROja ne bi bilo vec. Ali so vodje nekaterih alians nesposobni organizacije ali pa posamezniki ne sodelujejo in se vedno v svojih aliansah vidijo neko zatocisce in kao svoj delez pri koncni zmagi?

P.S. PAX nas je stolkel glih toliko, da ste ostali malce lazje porabljali svojo napadalno vojsko, ki vam jo je tako skoda.

kemik007
07-09-2009, 01:42
Sem že obljubil da se ne bom več oglasil na tem forumu pa obljuba dela dolgega:). Nekaj da pojasnim z vsem spoštovanjem do PRO-jevcev nekaj se jih je kar dobro borilo, ampak tale xyz original general pa takšen!! Po dveh napadih je ostal brez vojske!! Pol se pa greste vi neko vojno in se zanašate na dva igralca C******ja in originala???
LP izidor

NeurOn
07-09-2009, 09:30
Sem čisto razumel da je napisal da je bil PRO na kolenih. Me pa zanima kdo jih je spravil? KSF? NEA? PaX? TOP? ali vsi skupaj?

f3t4 (http://forum.travian.si/member.php?u=9673): Če se PRO nebi tako hvalil tudi ostali nebi imeli toliko pripomb... Tudi pri PRO niste angečki in kršite pravila tako na travianu(Imate več računov) kot tukaj na forumu(NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185))... Kar tudi sam veš ;)

NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185): Nismo vas potolkli smo pa vam naredili kar nekaj CK-jev(Tudi igralci ki so imeli 5x ali večkrat manj pop. kot igralec ki je bil napaden), nekaj jih je brisalo račune(Pravtako na naši strani). Ne vidim pa kakšne probleme nam bi delali? Razloži malo nam nevednim... Pokaži tudi statistiko...

očitno so pri vas sami angelčki:confused:..zgleda da si v PAX aliansi...karmen in pol PAXa ni bilo zaklenjenih:confused::confused: ker so pošteni...očitno to ti dobro poznaš in mogoče celo imaš kakšen računček še za zdraven:rolleyes:

kaj imata 2 fejka s statistiko:confused:...ti bom zelo počasi vse skupaj obrazložil, da bodo tvoji hrčki lahko to predelali in ti posredovali obnovo....jaz sem kot statistiko mislim napad/obramba, na kateri smo absolutno zmagovalci serverja..brez sedaj WW-jev..če ne veš kako to pogledat, ti bom napisal step by step:D

_Dejan_
07-09-2009, 09:57
očitno so pri vas sami angelčki:confused:..zgleda da si v PAX aliansi...karmen in pol PAXa ni bilo zaklenjenih:confused::confused: ker so pošteni...očitno to ti dobro poznaš in mogoče celo imaš kakšen računček še za zdraven:rolleyes:

kaj imata 2 fejka s statistiko:confused:...ti bom zelo počasi vse skupaj obrazložil, da bodo tvoji hrčki lahko to predelali in ti posredovali obnovo....jaz sem kot statistiko mislim napad/obramba, na kateri smo absolutno zmagovalci serverja..brez sedaj WW-jev..če ne veš kako to pogledat, ti bom napisal step by step:D

Nisem napisal da so v PaX sami nagelčki, preberi še enkrat če ne razumeš ti lahko razložim kot otroku.

Če ne poznaš zgodbe o zaklepu igralca Kar*** in pol PaX-a bodi raje tiho. Karmen je zaklenjen zato, ker bi zaradi izdaje bil porušen do tal in se je nato sam prijavil MH-ju oz. Adminu, da krši pravila... Ko je bilo zaklenjeno POLOVICA PaX-a je bila zaklenjena BREZ razloga saj niso kršili nobenega pravila in je bil zaklep "prehitra in nepremišljena" poteza MH-ja oz admina... Razlog zakaj so bili zaklenjeni? Ker so poslali IGM MH-ju oz. Adminu(Kateri ni bil žaljiv da ne bo pomote)...

Da pa ne bo post off topic pa še poročila PROfesionalnih padalcev:
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=754764b02
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=f8a909d9c

Witch
07-09-2009, 10:38
Sem že obljubil da se ne bom več oglasil na tem forumu pa obljuba dela dolgega:). Nekaj da pojasnim z vsem spoštovanjem do PRO-jevcev nekaj se jih je kar dobro borilo, ampak tale xyz original general pa takšen!! Po dveh napadih je ostal brez vojske!! Pol se pa greste vi neko vojno in se zanašate na dva igralca C******ja in originala???
LP izidor

Xyz original je ostal brez vojske po tem, ko je zaradi sluzbenih obveznosti prekinil z igranjem. Vojsko je zgubil njegov naslednik, ki pa je tudi premalo casa vlozil v igro.

Kar se vojne tice, smo se zanasali na malce vec igralcev kot samo na dva, ki naju omenjas. TxB je npr. en od glavnih stebrov napada pri nas, in ne Cleaner (ceprav mi nonstop laskate s tem).

Pa da malce spremenimo temo - dans ponoci smo fasal 5 crushov, ki so spet ciljal vsepovprek (med drugim, zelezovo polje, zitno polje, navadno skladisce), tako da se sprasujem... A sploh znate crushat? Predlagam da posljete novo rundo, ker tole ni bilo nicemer podobno. Ovnas je celo poslal 1000 katapultov posebej v 4h valovih. :confused: Se dobro da ni dal roparskega...

Ce povzamem - DF je jokal, da smo zanic porabili crush na KSF, pa smo z enim naredili priblizno toliko skode (cas za popravilo) kot 5 NEAistovih!!

Go PRO!!

lp,
Q

major
07-09-2009, 11:15
Xyz original je ostal brez vojske po tem, ko je zaradi sluzbenih obveznosti prekinil z igranjem. Vojsko je zgubil njegov naslednik, ki pa je tudi premalo casa vlozil v igro.

Kar se vojne tice, smo se zanasali na malce vec igralcev kot samo na dva, ki naju omenjas. TxB je npr. en od glavnih stebrov napada pri nas, in ne Cleaner (ceprav mi nonstop laskate s tem).

Pa da malce spremenimo temo - dans ponoci smo fasal 5 crushov, ki so spet ciljal vsepovprek (med drugim, zelezovo polje, zitno polje, navadno skladisce), tako da se sprasujem... A sploh znate crushat? Predlagam da posljete novo rundo, ker tole ni bilo nicemer podobno. Ovnas je celo poslal 1000 katapultov posebej v 4h valovih. :confused: Se dobro da ni dal roparskega...

Ce povzamem - DF je jokal, da smo zanic porabili crush na KSF, pa smo z enim naredili priblizno toliko skode (cas za popravilo) kot 5 NEAistovih!!

Go PRO!!

lp,
Q

srčki moji zlati.
nea ima samo en problem. to je, da so z nekaterimi zavezniki, drugi del pa se jim smili, pri tem pa vojska stoji doma :( včasih je tudi nasprotniku potrebno dat zavestno malo veselja, saj drugače ostaneš brez njih, če pa se to zgodi na travianu, je igra brez vrednosti. tako je dragi moji, brez vas verjetno tudi nas nebi bilo saj nebi imelo smisla :)

Witch
07-09-2009, 11:43
srčki moji zlati.
nea ima samo en problem. to je, da so z nekaterimi zavezniki, drugi del pa se jim smili, pri tem pa vojska stoji doma :( včasih je tudi nasprotniku potrebno dat zavestno malo veselja, saj drugače ostaneš brez njih, če pa se to zgodi na travianu, je igra brez vrednosti. tako je dragi moji, brez vas verjetno tudi nas nebi bilo saj nebi imelo smisla :)

Dragi zlati srcki se vam smilimo... Kaj bi potem lahko sele zase rekli, ko nekateri med vami celo leto igrajo, da nakonc zbijejo zelezovo polje. Ce mene vprasas, za taksne igra nima smisla, pa tudi ce imajo nasprotnika. ;)

lp,
Q

Razzzer
07-09-2009, 12:24
No kak report bi bil tudi dobrodošel, saj -100 popa tudi ni tako malo, čeprav železovih rudnikov :P

STALKER
07-09-2009, 13:27
:confused:aljo00 je bil na naši listi za odpis..in res se lahko zahvali xyz originalu, ker če ne ga ne bi bilo več niti na analyzerju;)...

:confused:xyz original je propadel, zato ker original lastnik ni imel več časa za aktivno igranje..in njegova naselja nimajo nič s tem..:rolleyes:

:confused:če bi nas PAX stolkel, potem nas ne bi bilo več na serverju;)...za dokončanje tega serverja se boste pa morali še mal potruditi in dokazati, da ste res boljši od nas drobtinic...očitno vam še vedno delamo probleme:roll:..vsaj statistika tako kaže....in verjetno ne laže..al pa...

Lp
Smrt enega človeka je tragedija, smrt milijonov je statistika. J. Stalin

major
07-09-2009, 14:01
Dragi zlati srcki se vam smilimo... Kaj bi potem lahko sele zase rekli, ko nekateri med vami celo leto igrajo, da nakonc zbijejo zelezovo polje. Ce mene vprasas, za taksne igra nima smisla, pa tudi ce imajo nasprotnika. ;)

lp,
Q

treba nekje najt tolažbo, kaj čš... pa če prav v tem, da bi ti nekdo rad rušil, česar nimaš.

Hamlet
07-09-2009, 15:28
Witch rukni malo reportov gor, da lahko malo smejimo aliansi NEA :D

Hooligan
07-09-2009, 16:12

lp,
Q

Ammm, to je zdaj tako - če so bili recimo začetniki, pa so delali strogo po navodilih, bi pri vsem vloženem času, trudu, prebedelih nočeh in verjetno tudi denarju, lahko bili samoiniciativni in se pozanimali, kaj se podira v WWju, recimo. Jaz ne zagovarjam nikogar, samo to je naloga tako vodstva ( če ima avtoriteto in znanje, se razume:) ), da pove kako in kaj...in pa posameznika, ki dela rušilca.

Bi pa povedali reporti marsikaj več :D

tilen96
07-09-2009, 16:30
haha MH mi znižal za 1200 pop. to je res noro - WW:

bokson: WW stopnja 91
roargre WW stopnja 90
ROZLE WW stopnja 90
Cleaner WW stopnja 90

...

Gh00st
07-09-2009, 16:55

Go PRO!!

lp,
Q

Cle4*ner ...

A se poslusas kaj govoris ? Žitno polje ki ga je ciljal-a mini**al + železo ki ga je ciljal g**e ti napadi so bili mišljeni 2x cilj "veliko skladišče" ampak ker ne obožuješ velikih skladišč si zgradil mala skladišča tako da nažalost je drugi cilj ki je bil mišljen na veliko skladišče (In ker tega pač ni bilo več) je samo izbralo tarčo in podrlo železo in žito...

Ampak sedaj tolčete po nei vendar dobro veste kaj se je v resnici zgodilo...

Lp

Nobody.

Razzzer
07-09-2009, 17:15
Reportov očitno ne bo, ker zgleda, da crushi vendarle niso bili tako nedolžni:rolleyes:

Gh00st
07-09-2009, 17:56
Reportov očitno ne bo, ker zgleda, da crushi vendarle niso bili tako nedolžni:rolleyes:

Evo jaz vam jih dam:

http://travilog.org.ua/si/9583095/4358814240a05edd7e34890d627d75c9/1/1

http://travilog.org.ua/si/5358673/c2c4f6020cf541107a94f513c427da78/1/1

http://travilog.org.ua/si/7720671/48d7bd4e514b68fbc4adb7aadf509a59/1/1

http://travilog.org.ua/si/1834462/0edc904c360c4ebfd84426a5e3919d7c/1/1

http://travilog.org.ua/si/1898275/d8eead9bff62fe398629fb060b9e3767/1/1

Lp

Nobody.

_killer_
07-09-2009, 18:06
Evo jaz vam jih dam:

Lp

Nobody.

No bad. In mislim, da bo ta ww še nekaj časa onesposobljen!!

Lp:D

Hooligan
07-09-2009, 18:33
No bad. In mislim, da bo ta ww še nekaj časa onesposobljen!!

Lp:D

Vprašanje časa, kak dolgo bodo konkurenčni WWji še celi. :) Zdaj se je premaknilo očitno iz ''mrtve'' točke, pa samo poka, hehe.

tilen96
07-09-2009, 18:36
Evo jaz vam jih dam:

Lp

Nobody.
Na koga so to napadi?

Hamlet
07-09-2009, 18:42
Na koga so to napadi?
Na teto micko... :rolleyes:

smartass
07-09-2009, 18:48
Vprašanje časa, kak dolgo bodo konkurenčni WWji še celi. :) Zdaj se je premaknilo očitno iz ''mrtve'' točke, pa samo poka, hehe.

Ja itak so vsi v paktu kerga bojo pa napadal razn pro in zgleda bo to najbol klavrn zakljucek serverja v zgodovini traviana(razn ce obstaja server kjer so bli vsi 4 strani skup v miru in simcity igri).

kemik007
07-09-2009, 19:12
Evo jaz vam jih dam:

Lp

Nobody.

Sam reporte pa znate delat svaka vam čast:) :) U bistvo "prirejat"
izidor

Shenkey
07-09-2009, 19:22
Ubistvu samo ne znajo izbrat kdo je rimljan ali tevton

tilen96
07-09-2009, 19:25
Na teto micko... :rolleyes:
A ni na Cleanerja?:D

Virusbuster
07-09-2009, 19:30
Ne.. Na teto Micko..

tilen96
07-09-2009, 19:31
Ne.. Na teto Micko..
Če pa piše Hope...pa ne me zajebavat jebote:D Micka = Cleaner?

Maximilijan
07-09-2009, 19:48
ja kok s pa ti brihten =)

veliki
07-09-2009, 20:00
Ne.. Na teto Micko..

pusti mojo teto pri miru ker bo huda!

tilen96
07-09-2009, 20:03
pusti mojo teto pri miru ker bo huda!
Ja naj je huda:D

Witch
07-09-2009, 20:27
Cle4*ner ...

A se poslusas kaj govoris ? Žitno polje ki ga je ciljal-a mini**al + železo ki ga je ciljal g**e ti napadi so bili mišljeni 2x cilj "veliko skladišče" ampak ker ne obožuješ velikih skladišč si zgradil mala skladišča tako da nažalost je drugi cilj ki je bil mišljen na veliko skladišče (In ker tega pač ni bilo več) je samo izbralo tarčo in podrlo železo in žito...

Ampak sedaj tolčete po nei vendar dobro veste kaj se je v resnici zgodilo...

Lp

Nobody.

In kako potem razlagas 4 valove po 250 katapulov, ki jih je ovnas poslal za svojim glavnim napadom (in so 4x neuspesno podrli zbiralisce in trznico)?

Kakorkoli obrnes, je cela akcija izpadla hudo amatersko. S 5 crushi ste naredili ste za 5.8 dni skode (sem si dal mal dela in preracunal), medtem ko smo mi z enim samim naredili za 5.6 dni skode. Pa se za tega je nas clan trdil da je slabo izkoriscen. Kaj bi sele rekel za vas...

lp,
Q

_killer_
07-09-2009, 21:10
In kako potem razlagas 4 valove po 250 katapulov, ki jih je ovnas poslal za svojim glavnim napadom (in so 4x neuspesno podrli zbiralisce in trznico)?

Kakorkoli obrnes, je cela akcija izpadla hudo amatersko. S 5 crushi ste naredili ste za 5.8 dni skode (sem si dal mal dela in preracunal), medtem ko smo mi z enim samim naredili za 5.6 dni skode. Pa se za tega je nas clan trdil da je slabo izkoriscen. Kaj bi sele rekel za vas...

lp,
Q

Ja pol pa ti sedaj to fajn šliptaj 5 dni. Toda upam da ne bo prej konc serverja:D

Lp

Gh00st
07-09-2009, 21:10

lp,
Q

Jaz ne govorim o tistih valih ampak o temle:

Ps: ovnaš vam je zid podrl to je bilo njegovo delo in ne podrtje kakšne zgradbe v ww-ju z 1k katasi nebi naredil nič.

Lp

Nobody

Virusbuster
07-09-2009, 21:15
Spet se govori o potresih pri NEA-i.. A hlo*du kljub največjim simcity naporom res ne bo uspelo postati sim serverja? :)

Glede crushanja pa itak samo... Nea kot nea :)

NeurOn
07-09-2009, 21:19

Da pa ne bo post off topic pa še poročila PROfesionalnih padalcev:
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=754764b02
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=f8a909d9c

dej ne ponavljat besed za drugimi..otrok si ti...aham...
no pol pa le niste tako pošteni;)...in ja za vse so krivi tile MH-ji in admin;)...LOL

******** to temo smo že obdelali.

LP

LN

Witch
07-09-2009, 21:36
Jaz ne govorim o tistih valih ampak o temle:

Ps: ovnaš vam je zid podrl to je bilo njegovo delo in ne podrtje kakšne zgradbe v ww-ju z 1k katasi nebi naredil nič.

Tadva sta bisera med crushi, ja. :D Sploh 140k crusher mora bit blazno ponosen na zbitje v. skladisca level 10 in zelezovega polja.

Ne pravim da sta posiljatelja amaterja (ceprav un, ki je zbil zitno polje, je - neposlusnez). Amaterji so organizatorji.

Ampak ker sem dobra dusa, bom tudi naprotniku dal kak nasvet:

Ovnas s 1000 katapulti z lahkoto porusi zbiralisce in trznico - pod pogojem da pridejo katapulti z glavnino, ne pa posebej.

lp,
Q

NeurOn
07-09-2009, 21:51
hvala admin za popravek...:confused:..očitno so tukaj same restrikcije....:o

sladdki
07-09-2009, 22:17
Sam reporte pa znate delat svaka vam čast:) :) U bistvo "prirejat"
izidor

Kdo je pa preureju? pač tak napad si poslal....samo da si ti rimljan.

cod
07-09-2009, 22:18
Če pa piše Hope...pa ne me zajebavat jebote:D Micka = Cleaner?
tilen največji car
ob tvojih postih se moram nasmejat
iq sobne rastline je verjetno precej večji

tilen96
07-09-2009, 22:21
tilen največji car
ob tvojih postih se moram nasmejat
iq sobne rastline je verjetno precej večji
Ja kaj moram,zbil mi je že -1200 pop. (MH) kazen zaklepi,pa mam tega zadost,pa popizdujem zraven,ko to moram prenašati,mam 5000 vsake surovine v skladiščih in žitnicah max,pa na uro vse po 99,žito edino po 500-999,tržnice so v riti pa vse je v dreku

NAJ JE ŽE KONEC!:D

NeurOn
07-09-2009, 22:46
Ja kaj moram,zbil mi je že -1200 pop. (MH) kazen zaklepi,pa mam tega zadost,pa popizdujem zraven,ko to moram prenašati,mam 5000 vsake surovine v skladiščih in žitnicah max,pa na uro vse po 99,žito edino po 500-999,tržnice so v riti pa vse je v dreku

NAJ JE ŽE KONEC!:D

joj grozno je tole...še posebej če si pošten ane?....poštejnjaki najbolj nasrkajo..:rolleyes:
ja fajn zadevico ti je skuhal tvoj brat..hmm...:shock:
pa spet ne boš dosegel svojega sanjskega dosežka na travianu...
nič ne de saj vaja dela mojstra..kar tako naprej...:D

drugače pa res...kot je predhodnik napisal...vsaj nasmeješ nas tukaj za 10:D

_Dejan_
07-09-2009, 22:57
NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185): Nisem otrok to si kvečjemu ti z svojimi žaljivimi posti do mene IN ostalih uporabnikov foruma... Žal mi je da se moramo spuščati na tako nizek nivo, da lahko komuniciramo... Preberi 10 svojih zadnjih postov in mislim da boš v vsakem našel delček kjer žališ oz. ponižuješ ostale uporabnike foruma ;) Žal sem bil prej odsoten in nisem videl kaj si napisal, če imaš željo mi lahko tudi na ZS ponovno napišeš, da vidim za kakšnega človega izgubljam svoj dragoceni čas...
Upam da nisi starejši kot 16let ker drugače bi se moral malo zamisliti v kakšno ustanovo spadaš(Sem se žal moral spustiti na tvoj nivo)...

Se strinjam z Witch da bi morali katasi biti poslani z glavnino vojske, saj bi le tako lahko naredili kakšno škodo...

P.S.
Da ne bom čisto off topic še en report rimljančka na sprehodu :D
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=80b7561d2

tilen96
07-09-2009, 23:00
joj grozno je tole...še posebej če si pošten ane?....poštejnjaki najbolj nasrkajo..:rolleyes:
ja fajn zadevico ti je skuhal tvoj brat..hmm...:shock:
pa spet ne boš dosegel svojega sanjskega dosežka na travianu...
nič ne de saj vaja dela mojstra..kar tako naprej...:D

drugače pa res...kot je predhodnik napisal...vsaj nasmeješ nas tukaj za 10:D
Kako si vedel,da mi je brat to naštimal?:rolleyes:

Hooligan
07-09-2009, 23:14

Malo manj alkohola ali pa drugih substanc naslednjič. Kako je vedel? Jah ti si povedal menda LOL! Dokaz:

NeurOn
07-09-2009, 23:14
NeurOn (http://forum.travian.si/member.php?u=15185): Nisem otrok to si kvečjemu ti z svojimi žaljivimi posti do mene IN ostalih uporabnikov foruma... Žal mi je da se moramo spuščati na tako nizek nivo, da lahko komuniciramo... Preberi 10 svojih zadnjih postov in mislim da boš v vsakem našel delček kjer žališ oz. ponižuješ ostale uporabnike foruma ;) Žal sem bil prej odsoten in nisem videl kaj si napisal, če imaš željo mi lahko tudi na ZS ponovno napišeš, da vidim za kakšnega človega izgubljam svoj dragoceni čas...
Upam da nisi starejši kot 16let ker drugače bi se moral malo zamisliti v kakšno ustanovo spadaš(Sem se žal moral spustiti na tvoj nivo)...

Se strinjam z Witch da bi morali katasi biti poslani z glavnino vojske, saj bi le tako lahko naredili kakšno škodo...

P.S.
Da ne bom čisto off topic še en report rimljančka na sprehodu :D
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=80b7561d2

joj...ej sem šel gledat zadnjih 10 postov..ja pa res sem se spravil na vse tukaj..pa dej se še mal zjokcat no...a ti dam robček al kako?...nisem tukaj, da bi bil všečen, kajti tudi drugi niste ravno angelčki..ampak...tako je...povem kar si mislim:D

vstopnico za takšno ustanovo, pa ti takoj priskrbim če rabiš...sam ne vem kakšna ti je po godu?...hmm..pa res si me užalil..direkt v ego si me...do konca si bil nesramen...jaz se ne grem več...pa 16 let si že star...ccc...a se greva skupaj jokat mamici?

svizec mi je vse povedal, ko je zavil čokolado..ma ne...sam ugibal sem..a sem zadel al kaj?;)

_Dejan_
07-09-2009, 23:20
joj...ej sem šel gledat zadnjih 10 postov..ja pa res sem se spravil na vse tukaj..pa dej se še mal zjokcat no...a ti dam robček al kako?...nisem tukaj, da bi bil všečen, kajti tudi drugi niste ravno angelčki..ampak...tako je...povem kar si mislim:D

vstopnico za takšno ustanovo, pa ti takoj priskrbim če rabiš...sam ne vem kakšna ti je po godu?...hmm..pa res si me užalil..direkt v ego si me...do konca si bil nesramen...jaz se ne grem več...pa 16 let si že star...ccc...a se greva skupaj jokat mamici?

svizec mi je vse povedal, ko je zavil čokolado..ma ne...sam ugibal sem..a sem zadel al kaj?;)

Pobček nisem star 16 let. To nisem nikjer napisal, in tudi ne bom ;) K mamici pa ne grem jokcat ker že dobro desetletje ne živim pri njej ;) Mi pa ni potrebno tukaj pisati svojega življenjepisa... Grem kej bolj pametnega početi...

aftershave
07-09-2009, 23:47

Daj povej ali tebe PRO plačuje, da klatiš neumnosti tu po forumu?
Mogoče vam je witch z svojimi brihtnimi prispevki tak navdih da je lapanje po forumu postala cela olimpijska disciplina v PRO?

Benat te zgleda nočejo, tudi če trikrat v enem dnevu double postaš :confused:

Mlatenje prazne slame, brcanje v temo, streljanje kozlov, mešanje zraka ==) Nekak takole bi zgledale olimpijske igre v PROphecy.
http://www.youtube.com/watch?v=16iNk1hLJt4

Gh00st
07-09-2009, 23:48
Ovnas s 1000 katapulti z lahkoto porusi zbiralisce in trznico - pod pogojem da pridejo katapulti z glavnino, ne pa posebej.

lp,
Q

Če podereš tržnico ali zbirališče ne narediš nobene škode ;)

sladdki
07-09-2009, 23:50
Mlatenje prazne slame, brcanje v temo, streljanje kozlov, mešanje zraka ==) Nekak takole bi zgledale olimpijske igre v PROphecy.

Vsekakor. Ampak nastopamo pošteno za razliko od tebe, ki vedno padeš na doping testu, ker,ker,ker, goljufaš :P

Sram te bodi.

edendrugi
07-09-2009, 23:52
[QUOTE=NeurOn;257031]joj...ej sem šel gledat zadnjih 10 postov..ja pa res sem se spravil na vse tukaj..pa dej se še mal zjokcat no...a ti dam robček al kako?...nisem tukaj, da bi bil všečen, kajti tudi drugi niste ravno angelčki..ampak...tako je...povem kar si mislim:D

Pa res ne razumeš, kaj ti je hotel napisati Dejan? A moraš res žaliti vse povprek in svinjati forum? Daj, popravi malo nivo pisanja. S svojimi prispevki samo kažeš svoj nivo kulture. Bodi dovolj. Če želiš, pa ti na ZS pošljem izvod osnovnih pravil obnašanja na spletu - Netiquette.
lp

En report:
http://travilog.org.ua/si/1898275/d8...060b9e3767/1/1

NeurOn
08-09-2009, 09:46
dosti vas je anti NeurON tukaj...but why be normal:confused:...pa vam bom lepo odgovoril...da boste vsi razumeli....

Pobček nisem star 16 let. To nisem nikjer napisal, in tudi ne bom ;) K mamici pa ne grem jokcat ker že dobro desetletje ne živim pri njej ;) Mi pa ni potrebno tukaj pisati svojega življenjepisa... Grem kej bolj pametnega početi...

lej Dejan če ti je res tako hudo nam lahko res poveš življenjepis, saj so biografije v tem času kar popularne....Murko,....
drugače pa bi bilo res bolje, če bi kaj bolj pamatnega počel...npr.zalival vrt ali pa peljal punco na izlet...:rolleyes:

Daj povej ali tebe PRO plačuje, da klatiš neumnosti tu po forumu?
Mogoče vam je witch z svojimi brihtnimi prispevki tak navdih da je lapanje po forumu postala cela olimpijska disciplina v PRO?

Benat te zgleda nočejo, tudi če trikrat v enem dnevu double postaš :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=16iNk1hLJt4

ja ti kolonjska si pa kar nekaj kozlov usterlil, ter ostalih oslarij tukaj...tako, da si se kar izkazal....in ja, končno ste dobili konkurenco...celo je eden iz PROja(oz nas je več), ki se vam upa par osladnih povedat direkt v obraz, da ne boste postali preveč vzvišeni...

banajo me pa ne ker me imajo radi;)....in mislim, da sem sam 2x double postov...oz nima veze...če me pa bodo pa tudi ne bom jokcal:)..pač bo manj smaha za nekatere, ki uživajo v tem kar pišem....

[QUOTE=NeurOn;257031]joj...ej sem šel gledat zadnjih 10 postov..ja pa res sem se spravil na vse tukaj..pa dej se še mal zjokcat no...a ti dam robček al kako?...nisem tukaj, da bi bil všečen, kajti tudi drugi niste ravno angelčki..ampak...tako je...povem kar si mislim:D

Pa res ne razumeš, kaj ti je hotel napisati Dejan? A moraš res žaliti vse povprek in svinjati forum? Daj, popravi malo nivo pisanja. S svojimi prispevki samo kažeš svoj nivo kulture. Bodi dovolj. Če želiš, pa ti na ZS pošljem izvod osnovnih pravil obnašanja na spletu - Netiquette.
lp

En report:
http://travilog.org.ua/si/1898275/d8...060b9e3767/1/1

ne pomojem to razumete sam vi...svinjam ga pa prav tolk, kot ga svinjate vi..sam da vas je več smetarjev, jaz sem pa samo eden...konkurenca je pa vedno dobrodošla, pravijo...če ne drugega vsaj nasmejim koga, ki ni tolk anti PRO usmerjen:)

pravilnik???..ja pošlji...sam pol ga pošlji tudi drugim smetarjem:)

nemesis
08-09-2009, 09:48
No, NEA je pokazala, da znajo crushat ... žal so morali to pokazat ravno na meni ;)

NeurOn
08-09-2009, 10:07
No, NEA je pokazala, da znajo crushat ... žal so morali to pokazat ravno na meni ;)

ja kdaj pa kdaj zadenejo celo kakšno surovinsko polje...pomojem imajo frizirane katapulte....:)

_Dejan_
08-09-2009, 10:15

Prilepi kakšen report da še ostali vidimo kaj so porušli da nam ne bo treba pošiljat tistih 200, 300 katasov kar nam je še ostalo na kakšna železna polja in podobno...

lej Dejan če ti je res tako hudo nam lahko res poveš življenjepis, saj so biografije v tem času kar popularne....Murko,....
drugače pa bi bilo res bolje, če bi kaj bolj pamatnega počel...npr.zalival vrt ali pa peljal punco na izlet...:rolleyes:

Sem ti že napisal da ne bom pisal mojega življenjepisa tukaj ;) Če je murko tvoj idol naj bo moj ni ;) Za zalivat vrt imam druge tako da se mi ni potrebno ukvarjati s tem, punco pa tudi peljem večkrat na izlete. A ti jo imaš? Ali imaš vitrualno in jo z klikom na tipkovnico pelješ na izlet ? ;)
Kar ti želimo povedati, je to da je tvoja komunikacija do ostalih ne PRO-jevcev na nivoju "neandrtalca" (http://sl.wikipedia.org/wiki/Neandertalec)

Ponovno smo imeli obiske...
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=60be8d7b1

nemesis
08-09-2009, 10:25
Mi je kar nerodno reporte prilimat ... recimo samo da smo za nekaj časa onesposobljeni ... in da so surovinska polja še cela :D

Itak pa pričakujem, da se bo NEA pohvalila na forumu ... in to upravičeno.

P.S. Edino vprašanje, če so bili res potrebni 4-je crushi za tako škodo ... jih utegne zmanjkati za "zaveznike" ;)

Witch
08-09-2009, 11:48

Spet jaz kriv? Je "dejmo krivit cleanerja" mogoce vasa olimpijska disciplina?

lp,
Q

aftershave
08-09-2009, 11:55
Spet jaz kriv? Je "dejmo krivit cleanerja" mogoce vasa olimpijska disciplina?

lp,
Q
Haha, ampak priznaj da ti laska, ko vedno tebe vsi omenjamo :D

NeurOn
08-09-2009, 12:32
Prilepi kakšen report da še ostali vidimo kaj so porušli da nam ne bo treba pošiljat tistih 200, 300 katasov kar nam je še ostalo na kakšna železna polja in podobno...

Sem ti že napisal da ne bom pisal mojega življenjepisa tukaj ;) Če je murko tvoj idol naj bo moj ni ;) Za zalivat vrt imam druge tako da se mi ni potrebno ukvarjati s tem, punco pa tudi peljem večkrat na izlete. A ti jo imaš? Ali imaš vitrualno in jo z klikom na tipkovnico pelješ na izlet ? ;)
Kar ti želimo povedati, je to da je tvoja komunikacija do ostalih ne PRO-jevcev na nivoju "neandrtalca" (http://sl.wikipedia.org/wiki/Neandertalec)

Ponovno smo imeli obiske...
http://www.travian-reports.net/si/raport.php?id=60be8d7b1

LOL..dejan.....a sedaj se pa počutiš ogorženega al kako?kdo ti je pa sedaj stopil na žulj?:)..
po drugi strani se mi pa fajn zdi, da te skrbi zame....pomojem si ti zelo socialno usmerjen človek...
ampak....medtem ko ti odgovarjš na moje provokacije in nakladanja tukaj ti pa vrt, ter punco zlivajo drugi...blagor vrtnarju...
da ti še potešim radovednost...ja dejan, imam punco...mogoče pa imaš res ti le virtualno, ker se že tolk spoznaš na miško:rolleyes:....goink goink goink..:D

ninja
08-09-2009, 12:53
Neuron, prosim, naredi nam in sebi uslugo ter flipni tisti power switch na zadnji strani računalnika in ne deli več svojih osebnostnih problemov in patetike z nami na forumu.

Phenom
08-09-2009, 13:05
@NeurOn

Ne pusti se jim, ce ze odgovarjajo na tvoje provokacije potem nekako dosegas cilj provociranja :)

_Dejan_
08-09-2009, 13:07
LOL..dejan.....a sedaj se pa počutiš ogorženega al kako?kdo ti je pa sedaj stopil na žulj?:)..
po drugi strani se mi pa fajn zdi, da te skrbi zame....pomojem si ti zelo socialno usmerjen človek...
ampak....medtem ko ti odgovarjš na moje provokacije in nakladanja tukaj ti pa vrt, ter punco zlivajo drugi...blagor vrtnarju...
da ti še potešim radovednost...ja dejan, imam punco...mogoče pa imaš res ti le virtualno, ker se že tolk spoznaš na miško:rolleyes:....goink goink goink..:D

Moje noben ne zaliva, če imaš ti z svojo takšne izkušnje ti lahko rečem moje sožalje in več sreče v prihodnosti. ;) Ker pa je zadeva ratala preveč osebna se umikam iz tega pogovora in bom samo še limal reporte do zaključka serverja in sodeloval v konstruktivni debati. Oz prekinjam pogovor s tabo(Ignore), ker grem raje klikat na svojo virtualno punco...

Če bi kdo drug napadal kakšnega PRO-jevca bi že zdavnej težili v smislu: "Povej svoj nick v igri"... Itak ste pa PRO-jevci tukaj samo zaradi provociranja in ste znani provokatorji, ker drugače ne znate dosežti svojega cilja ;) Ste vedno bolj nestrpni? So vam NEA pokvarili vaše sanje ko so vas zabremzali za par dni?

Pojdite raje malo na sonček in svež zrak, da dobijo možgančki malo več kisika, ker drugače bo imel vaš neuro kirurg preveč dela z vami...

Witch
08-09-2009, 14:55
Itak ste pa PRO-jevci tukaj samo zaradi provociranja in ste znani provokatorji, ker drugače ne znate dosežti svojega cilja ;) So vam NEA pokvarili vaše sanje ko so vas zabremzali za par dni?

Ne. V bistvu vasi ponesreceni poskusi drzijo nase sanje pokonci. :D

Dovolj provokativno?

lp,
Q

Xiwang
08-09-2009, 16:58
Lepo videt da je še nekaj ognja na tem serverju..

NeurOn
08-09-2009, 17:02
Moje noben ne zaliva, če imaš ti z svojo takšne izkušnje ti lahko rečem moje sožalje in več sreče v prihodnosti. ;) Ker pa je zadeva ratala preveč osebna se umikam iz tega pogovora in bom samo še limal reporte do zaključka serverja in sodeloval v konstruktivni debati. Oz prekinjam pogovor s tabo(Ignore), ker grem raje klikat na svojo virtualno punco...

Če bi kdo drug napadal kakšnega PRO-jevca bi že zdavnej težili v smislu: "Povej svoj nick v igri"... Itak ste pa PRO-jevci tukaj samo zaradi provociranja in ste znani provokatorji, ker drugače ne znate dosežti svojega cilja ;) Ste vedno bolj nestrpni? So vam NEA pokvarili vaše sanje ko so vas zabremzali za par dni?

Pojdite raje malo na sonček in svež zrak, da dobijo možgančki malo več kisika, ker drugače bo imel vaš neuro kirurg preveč dela z vami...

kot so že legendarni QUEENi rekli:''SHOW MUST GO ON!'' s teboj dejan ali brez...je pa škoda k si stisnil rep med noge kot kakšen lah in podpisal kapitulacijo z besedo ''IGNORE''...to pove sam kolk prav sem imel glede veliko stvari tukaj....ampak no upam, sa se bo našel še kdo drug od tvojih pomagačev in se bo odzival na moje neokusne provokacije...ker jaz sem začel prav uživat v tem kako vas človek lahko manipulira in vas spravi na rob obupa:D...

PRO nikoli ni težil v smislu: "Povej svoj nick v igri", ker smo mal bolj na nivoju...je pa en znan rek tale...tolk smo mi dobri provokatroji, kolk se vi pustite provocirati in očitno nam provociranje odlično gre od rok, saj imamo vedno zadosti sprovociranih subjektov, ki se spuščajo z nami v debate o tem ali onim....kaj je narobe s tem, da si s tem kar delamo gradimo pot med zvezde...mi s provciranjem provocirancev, vi pa z obtoževanjem o tem kako smo(sem) željiv:o....pa sej to je cel žur..

no NEA pa bo zmagala z vsemi 4imi WWji hkrati..al nekaj takšnega..ane;)...pa dejan če ze lepiš kakšno poročilo...nalepi kaj uporabnega in ne sam smetit s temi fejki tukaj, ker če bi mi začeli lept fejke na naš WW bi verjetno zaštekal server:rolleyes:

Razzzer
08-09-2009, 17:04
...pa dejan če ze lepiš kakšno poročilo...nalepi kaj uporabnega in ne sam smetit s temi fejki tukaj, ker če bi mi začeli lept fejke na naš WW bi verjetno zaštekal server:rolleyes:

No ale dejte, bi rad videl kako se zašteka server:rolleyes:

Maximilijan
08-09-2009, 17:26
Forum je namenjen propagandi in provociranju. Komur to ni jasno naj ga raje ne uporablja...
[witch naprimer si iz tega zasluži doktorat, nevron ti si pa začel obiskovati prvi razred, ampak vaja dela mojstra :D]

Napadi NEA alians na WW alianse Skala™:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e902e299b,a14b40c09,4f21815e0,f43c87 57e

LP

_Dejan_
08-09-2009, 17:42
kot so že legendarni QUEENi rekli:''SHOW MUST GO ON!'' s teboj dejan ali brez...je pa škoda k si stisnil rep med noge kot kakšen lah in podpisal kapitulacijo z besedo ''IGNORE''...to pove sam kolk prav sem imel glede veliko stvari tukaj....ampak no upam, sa se bo našel še kdo drug od tvojih pomagačev in se bo odzival na moje neokusne provokacije...ker jaz sem začel prav uživat v tem kako vas človek lahko manipulira in vas spravi na rob obupa:D...

PRO nikoli ni težil v smislu: "Povej svoj nick v igri", ker smo mal bolj na nivoju...je pa en znan rek tale...tolk smo mi dobri provokatroji, kolk se vi pustite provocirati in očitno nam provociranje odlično gre od rok, saj imamo vedno zadosti sprovociranih subjektov, ki se spuščajo z nami v debate o tem ali onim....kaj je narobe s tem, da si s tem kar delamo gradimo pot med zvezde...mi s provciranjem provocirancev, vi pa z obtoževanjem o tem kako smo(sem) željiv:o....pa sej to je cel žur..

no NEA pa bo zmagala z vsemi 4imi WWji hkrati..al nekaj takšnega..ane;)...pa dejan če ze lepiš kakšno poročilo...nalepi kaj uporabnega in ne sam smetit s temi fejki tukaj, ker če bi mi začeli lept fejke na naš WW bi verjetno zaštekal server:rolleyes:

Jaz sem bolj za pregovore. recimo tale mi je najbolj všeč:
Pametnejši odneha, neumnejši vztrajamo.

vendar ga je potrebno zate prirediti v:
Pametnejši odnehamo, neumnejši vztrajate.

Ti pa če že komentiraš moje reporte si vsaj kakšnega oglej... Če bi pogledal bi videl da je mislim da samo en oz. 2 reporta fejka. En nerazvit PRO-jevc pošlje 150 skavtov v WW v upanju da bo poskavtal, drugi pošlje nekajkrat po 3000 nekih rimskih sprehajalcev... Tukaj se tudi vidi vaša organizacija, ki je najboljša na celem serverju in brez napak...

Moram reči Bravo NEA-i za še en začasno onesposobljen WW... Igra je končno ratala zanimiva in se vsaj nekaj dogaja.

Morem jit naprej klikat na mojo virtualno punco...

_killer_
08-09-2009, 18:10
Forum je namenjen propagandi in provociranju. Komur to ni jasno naj ga raje ne uporablja...
[witch naprimer si iz tega zasluži doktorat, nevron ti si pa začel obiskovati prvi razred, ampak vaja dela mojstra :D]

Napadi NEA alians na WW alianse Skala™:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=e902e299b,a14b40c09,4f21815e0,f43c87 57e

LP

Tžnica in zbirališče???????

Kaj za vraga ste pa ciljal rudnik????

Lp

tilen96
08-09-2009, 18:11

Lp
Čist enostavno,

Zbirališče - da ne vidi nič kaj se dogaja z okrepitvami,kdo napada,kdo pošilja...
tržnica - vse drugo z surovinami
...

Shenkey
08-09-2009, 18:42

Lp

Ne govori bedarij, če bi Cleaner imel kej velikih skladišč sploh zgrajenih bi popadala tko da jih in imel in so katasi ciljali random.

Edino kar je bi lahko galka ciljala 2 tarči vendar se je pričakovalo več obrambe. Če bi bi padel še ceh na 0, ampak bo bitki je lahko biti general.

Virusbuster
08-09-2009, 18:56
Khm.. Dragi shenkey. Tole so napadi na skalo :)

No in naši dragi kolegi iz neae so že začeli upoštevati witcheve nasvete :) Če bi jaz bil na tvojem mestu bi bil zelo ponosen nase, Q :)

_killer_
08-09-2009, 18:59
Ne govori bedarij, če bi Cleaner imel kej velikih skladišč sploh zgrajenih bi popadala tko da jih in imel in so katasi ciljali random.

Edino kar je bi lahko galka ciljala 2 tarči vendar se je pričakovalo več obrambe. Če bi bi padel še ceh na 0, ampak bo bitki je lahko biti general.

Edini ki tukaj govori bedarije si ti. Očitno sploh neveš očem se debatira, amaterček.

Lp

Razzzer
08-09-2009, 19:06
Očitno sploh neveš očem se debatira, amaterček.

Lp

Z lepim se hvališ dr. traviana :rolleyes:

Shenkey
08-09-2009, 19:34
Čisto preprosto je zakaj je milky ciljal tisti 2 stavbi, zakaj ti je razložil že tilen. Ker pa omenjaš rudnik sem ti tudi povedal zakaj je padel pri cleanerju.

Zgleda pa tudi ti nimaš pojma da se je drugi del mojega posta nanašal na napad na skalo, ter ja imam report z imeni tako da vem o čem govorim.

Sicer pa prepotenež nehaj napadt folk okoli ter začni civilizirano komunicirat.

kuki76
08-09-2009, 20:12

Moram reči Bravo NEA-i za še en začasno onesposobljen WW... Igra je končno ratala zanimiva in se vsaj nekaj dogaja.

Dejan, zanimivo? sedaj ko ste vsi zavezniki na poti do zmage ;-) to ni ravno zanimivo če lahko v miru odigrate server, edino če,... boste PAXovci dobili po p...ki od NEA ?? edino to še lahko poveča zanimivost

EX Lord

Virusbuster
08-09-2009, 20:49
Po moje bo še nekdo povečal zanimivost :)

veliki
08-09-2009, 20:59
definitivno bo se zelo vroce in napeto,veliko neprespanih noci in grizenja nohtov ter ogorkov v pepelniku.:cool::cool::cool::cool:

smartass
08-09-2009, 21:15
Ah kje to bo en najbol dolgočasnih zaključkov v zgodovini nea tud pod razno ne upa pax napadt drugi pa tud ne.

V interesu proja pa tud ne vidm da bi napadl pax in odprl vrata na veliko neai da mrbit še zmaga(100x raj vidm da pax zmaga kot ksf al simčkarji). Tko da po moje se bo simckal do 100 v 5-10 dnevih par "zavezniskih" crushov se bo porablo na proju in skali da ne bojo dlih slucajn celi ostal na konc. THE END.

nemesis
08-09-2009, 21:16
Ja, "skriti" asi iz rokavov bodo kar frčali naokoli ... in zanimivo bo videti, kdo bo ostal brez stola, ko se muzika neha ...

Hooligan
08-09-2009, 21:27
Ah kje to bo en najbol dolgočasnih zaključkov v zgodovini nea tud pod razno ne upa pax napadt drugi pa tud ne.

V interesu proja pa tud ne vidm da bi napadl pax in odprl vrata na veliko neai da mrbit še zmaga(100x raj vidm da pax zmaga kot ksf al simčkarji). Tko da po moje se bo simckal do 100 v 5-10 dnevih par "zavezniskih" crushov se bo porablo na proju in skali da ne bojo dlih slucajn celi ostal na konc. THE END.

Napačno mišljenje:). Krvavo bo, krvavo še...NEA je pokazala, zakaj je simmala vse skozi ( izvzeti posamezniki );), tak da...KSF tudi skriva adute, sem prepričan...PAX pa je v poziciji modreca, čaka da se bodo ostali pobili, če bo pa potrebno, pa bo uredil vse v ''enem dnevu'' :).

kuki76
08-09-2009, 21:41
Po moje bo še nekdo povečal zanimivost :)
Vlagam kvizkota, da se še lahko kaj obrne:-D

NeurOn
08-09-2009, 21:49

Ti pa če že komentiraš moje reporte si vsaj kakšnega oglej... Če bi pogledal bi videl da je mislim da samo en oz. 2 reporta fejka. En nerazvit PRO-jevc pošlje 150 skavtov v WW v upanju da bo poskavtal, drugi pošlje nekajkrat po 3000 nekih rimskih sprehajalcev... Tukaj se tudi vidi vaša organizacija, ki je najboljša na celem serverju in brez napak...

Morem jit naprej klikat na mojo virtualno punco...

a nisi ti rekel, da si me dal na IGNORE:confused::confused:...očitno sem te spet uspel sprovocirati in te spraviti na kolena...ma ja nekaj se trudiš, da bi bil sarkastičen in ob momentih malce neokusen..ampak ti nekako ne ratuje...pomoje je bolje če se vrneš k tvoji virtualni punci...:rolleyes:

igra je še posebno sedaj zanimiva, ko ste vsi simsitarčki brez vojske in obrambe..in vas lahko sekamo v metre:D

Xiwang
08-09-2009, 21:50
Edini ki tukaj govori bedarije si ti. Očitno sploh neveš očem se debatira, amaterček.

Lp

ne preusmerjaj pozornosti na shenkeya če si sam prvi napisal neumnost... za to da sta tarči ramerja tržnica in zbirališče so ti že razložil in ne rabš ravno velik logike da pogruntaš zakaj. Imaš mogoče boljšo idejo, kjer bi 1000 katsov naredilo večjo škodo z večjo verjetnostjo? Sicer pa bi bila ista zgodba že v navalu na cleanerja pa je bil ramer na žalost brez katsov v prvem napadu zaradi "tehničnih težav" :rolleyes: improvizacija brez vednosti odgovornih se pač ne izplača ponavadi.

Kar se "neumnih tarč" tiče gre pa pohvala cleanerju ker gradi na navadnih skladiščih, kar pomeni da je na to računal, kar pomeni da so bile tarče pravilno izbrane. zakaj pravilno izbrane se lahko zlo hitro pokaže. Sklepa se ponavadi na podlagi pravilnih oz bolj verjetnih predpostavk, kar je v tem primeru pomenilo ciljanje velikih skladišč, kar se je dejansko zgodilo in se mu je obrestovalo. Če bi mi delovali "napačno" in ciljali manjša bi bila pač zgodba drugačna. tako pa so naši katsi ciljali rudnike in žitna polja in podobno. lepo je odigral in to je to... ne vem zakaj je pohvala nasprotnika tak tabu, kot da je to znak šibkosti? o zaničevanju drugih pa tudi nebi izgubljal besed..

Raje kaj pametnega napišite da bodo kakšne koristi od tega.

_Dejan_
08-09-2009, 21:50

PRO-ji že nekaj šetajo svoje lenuhe proti nam.Cel server so te vojske poležavale, se redile, sedaj pa ko je pričel les gniti zaradi nevzdrževanja pa so jih le poslali na razgibavanje ;)

Hooligan
08-09-2009, 22:09
PRO-ji že nekaj šetajo svoje lenuhe proti nam.Cel server so te vojske poležavale, se redile, sedaj pa ko je pričel les gniti zaradi nevzdrževanja pa so jih le poslali na razgibavanje ;)

Aja? Kdo pa prihaja? Pro je bil razgiban vseskozi, tak da niso nekak mele časa ''zagnit'', se motim?:rolleyes: