PDA

View Full Version : Reporti, debate in zaključni boji

Strani : 1 [2]

Virusbuster
12-08-2009, 13:16
Osebno bom naredil vse kar lahko, da aliansa NEA ne bo zmagala.

Zmago privoščim komurkoli, razen NEA-i ne. Naj zmaga ksf, pro, pax, kdorkoli, nea pa naj ostane druga liga, tako kot si igralci take kvalitete zaslužijo!

tilen96
12-08-2009, 13:26
Samo Skala tudi niso slabi tud oni bodo mogoče problem:mad:

nemesis
12-08-2009, 13:33

Problemov ni, so samo rešitve ;)

Virusbuster
12-08-2009, 14:17
Eh ne filozofiraj. Problemi so vedno.

Crazy player
12-08-2009, 14:22

Tudi če bodo, jim privoščim da se vsaj malo borijo za gradnjo WW-ja. Toliko nesporazumov kot so jih imeli oni zaradi nevšečnih I.s.i.s. company jim privoščim.

I.s.i.s pa privoščim samo to da jim uničijo vsa mesta kar jih premorejo. Tako kot so jih T.r.i.l.o...., predvsem zato da L.i.m..., H.u.s...., H.a.m.b.... in njihova "odrešiteljica" I.z.i.d.... ne bojo več imeli toliko problemov igrati več računov hkrati. Ker kolikor sem zvohljal imajo te po več računov in se oskrbujejo med sabo.

PRO, naj gradi WW, ker se močno boujujejo z vsemi strami milosti, nemilosti. KSF bo kar bo. Pax radi na koncu zjebejo svoje zaveznike, čeprav moram priznat do določenih se vedejo kolegljalno in še nič ni bilo zaslutit, da bi jim obrnili hrbet. NEA- simčki ki kažejo najmanj, zato jim najmanj privoščim zmage.

sio07
12-08-2009, 14:31
A jim še niso porušili vsega? Koliko časa pa traja, da mogočna KSF poruši že prej načeto alianso???

aftershave
12-08-2009, 14:36
Tudi če bodo, jim privoščim da se vsaj malo borijo za gradnjo WW-ja. Toliko nesporazumov kot so jih imeli oni zaradi nevšečnih I.s.i.s. company jim p.......................................... kar bo. Pax radi na koncu zjebejo svoje zaveznike, čeprav moram priznat do določenih se vedejo kolegljalno in še nič ni bilo zaslutit, da bi jim obrnili hrbet. NEA- simčki ki kažejo najmanj, zato jim najmanj privoščim zmage.

A je naključje da imaš nick crazy player ?

Crazy player
12-08-2009, 14:39
A je naključje da imaš nick crazy player ?

Jaz do vas imam dobre odnose, in tudi se še nismo skregali, toda od nekaterih sem že slišal da ste jih malo zjeba...

Mi smo se pa vedno dobro razumeli, čeprav je pri nas čudno vse skupaj da popiz.....

nemesis
12-08-2009, 14:42
Kaže, da PAX do nadaljnega ne bo nič rušil ... račun K**men je namreč zaklenjen ...

_Dejan_
12-08-2009, 14:58
Kaže, da PAX do nadaljnega ne bo nič rušil ... račun K**men je namreč zaklenjen ...

Se ti zdi to naklučje?

nemesis
12-08-2009, 15:00
Niti ne ... sploh če držijo navedbe iz domnevnega PAX MM-ja

ninja
12-08-2009, 15:03
Vi boste govorili, da KSF igra kakor kdo prdne. Se motite. Kot veste največji boji sedaj potekajo na JZ, kjer pa je KSF. KSF je že dala mnogo vojn skozi. Naprimer TOP, potem PRO in sedaj še NF%NP ter issis. Me zanima koliko vojn je skozi dala NEA. Vedno so prišli do cilja po najlažji poti in so res sim city in povrh vsega jih je še skoraj pol serverja.

Lp:mad:
Hehe, vojna s TOP. To je pa bila vojna ja. Če ni zavezništva v dveh dneh po nastanku, je to pa že kar vojna.

_Dejan_
12-08-2009, 15:13
Niti ne ... sploh če držijo navedbe iz domnevnega PAX MM-ja

Sicer ne vem kaj bo z zaklepom dosegel, razen to da bo lahko imel do konca serverja toliko pop. kot jo ima in obdržal WW na lvl. 21 :D Vojska je baje šla papa...

f3t4
12-08-2009, 15:13
Se ti zdi to naklučje?

Zakaj pa ne? :D

f3t4
12-08-2009, 15:15
Sicer ne vem kaj bo z zaklepom dosegel, razen to da bo lahko imel do konca serverja toliko pop. kot jo ima in obdržal WW na lvl. 21 :D Vojska je baje šla papa...

Glede vsega se motiš :D

Double Post

NubCake

_killer_
12-08-2009, 15:15
Če ima karmen še res tista dva omenjena računa, naj MH še tista dva blokira

Lp

kaja08
12-08-2009, 15:17
Sicer ne vem kaj bo z zaklepom dosegel, razen to da bo lahko imel do konca serverja toliko pop. kot jo ima in obdržal WW na lvl. 21

Wow, in kaj bo imel od tega ? Da se bo po prsih tolkel kako dober je bil ? Kr neki ... :mrgreen::rolleyes:

_Dejan_
12-08-2009, 15:19
Glede vsega se motiš :D

Mislim da ne. Če ga MH odklene bo dobil takoj napade. Ko je zaklenjen npr. od vas ne more dobivat okrepitve... Vojska mu bo v natarskem naselju pomrla(Jo bo moral sam pobiti če se bo ujela v pasti)...
Druge legalne opcije kolikor vem ni...

_killer_
12-08-2009, 15:23
Mislim da ne. Če ga MH odklene bo dobil takoj napade. Ko je zaklenjen npr. od vas ne more dobivat okrepitve... Vojska mu bo v natarskem naselju pomrla(Jo bo moral sam pobiti če se bo ujela v pasti)...
Druge legalne opcije kolikor vem ni...

Kot vem mu vojska ne bo pomrla, saj v času zaklepa vojska ne umira.

Lp

f3t4
12-08-2009, 15:25
Kot vem mu vojska ne bo pomrla, saj v času zaklepa vojska ne umira.

Lp

Baje je napad ki je poslan roprski:D Verjetno delo sitterja ;)

_Dejan_
12-08-2009, 15:28
Baje je napad ki je poslan roprski:D Verjetno delo sitterja ;)

Nima veze ali ga je poslal sam ali sitter, vsaj v pravilih piše da za poteze in napade sitterja odgovarja lastnik računa... ;)

_killer_
12-08-2009, 15:30
Nima veze ali ga je poslal sam ali sitter, vsaj v pravilih piše da za poteze in napade sitterja odgovarja lastnik računa... ;)

Sedaj ne razumem. Kdo je kam poslal napad??

:)

f3t4
12-08-2009, 15:30

Sej ne iščemo krivca ;) vemo kdo je!

_killer_
12-08-2009, 16:03
A jim še niso porušili vsega? Koliko časa pa traja, da mogočna KSF poruši že prej načeto alianso???

Saj jih še bomo porušil. Toda sedaj vemo, da za vsem tem stoji PRO. Dokaz je vsekakor to da je issis zaradi varnosti predala načrt PRO-ju.

Lp

celi
12-08-2009, 16:09
Saj jih še bomo porušil. Toda sedaj vemo, da za vsem tem stoji PRO. Dokaz je vsekakor to da je issis zaradi varnosti predala načrt PRO-ju.

Lp

Uf ti si pa genij... tako je, PRO stoji za stanjem na JZ-ju, mi smo prislili NF%NP/Isis da gredo v vojno z KSF. Seveda se je to izmislil Q, ki hoče na vsak način uničit in preprečit zmago KSF-ju. Ker nas NF%NP več ne posluša smo jim pa z zvijačo načrt ukradl...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Crazy player
12-08-2009, 16:10

Lp

Isis so ene navadne mevže. Hamb... oz. SuperMišek na forumu je pa največji. Dej če ne znajo brant načrta, samo graditelj bo rabil načrt da bo lahko gradil. Pro še vedno ne more pozabiti "Združenga zahoda".

_killer_
12-08-2009, 16:12
Uf ti si pa genij... tako je, PRO stoji za stanjem na JZ-ju, mi smo prislili NF%NP/Isis da gredo v vojno z KSF. Seveda se je to izmislil Q, ki hoče na vsak način uničit in preprečit zmago KSF-ju. Ker nas NF%NP več ne posluša smo jim pa z zvijačo načrt ukradl...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ne verjamem, da ste jim ukradli načrt, rajš reči, da so vam ga oni zaradi varnsoti predali vam

Lp

Crazy player
12-08-2009, 16:13

Ne ti meni da ste ga ukradli, ravnokar sem dobil info da so spravili k vam, in da bo 2good4... naredil novo naselje v osrčju PRO-ja katerega boste branili in s tem boste imeli še en načrt preko zavezništva. Ne mi kle zdaj zavajat ljudi....

celi
12-08-2009, 16:14
Isis so ene navadne mevže. Hamb... oz. SuperMišek na forumu je pa največji. Dej če ne znajo brant načrta, samo graditelj bo rabil načrt da bo lahko gradil. Pro še vedno ne more pozabiti "Združenga zahoda".

Tudi s teboj se strinjam... Morjo bit pa res brez jajc da gre 40 članov na 130 članov... Pa tut nesposobni morjo bit, da čeprav so mel ene 6 napadov so zbrisal metropolo, par metropol ck-jal, prevzel naselja z "vojsko za pucanje natarjev", ubranil svoj WW in metropolo od Izi*e.
Tako je PRO-ne more pozabit ničesar, PRO je vsega kriva... samo še čakam, da bomo tudi z Kar*en kej povezani...

EDIT: Le malo igralcev je tako sposobnih kot Hambo ;)

Crazy player
12-08-2009, 16:18
Tudi s teboj se strinjam... Morjo bit pa res brez jajc da gre 40 članov na 130 članov... Pa tut nesposobni morjo bit, da čeprav so mel ene 6 napadov so zbrisal metropolo, par metropol ck-jal, prevzel naselja z "vojsko za pucanje natarjev", ubranil svoj WW in metropolo od Izi*e.
Tako je PRO-ne more pozabit ničesar, PRO je vsega kriva... samo še čakam, da bomo tudi z Kar*en kej povezani...

EDIT: Le malo igralcev je tako sposobnih kot Hambo ;)

Ne mi o hamb.... Če je on sposoben ko sem imel kar nekaj govorov z njem sem jaz kralj Traviana. Ajde da bi rekel Q da je sposoben bi ti dal roko in rekel res je, za Hambo... ti pa podarim raje en velik :D:D:D:D:D:D:D:D

kaja08
12-08-2009, 16:23
Jao,jao, kakšne igre se greste. Igra je čist brezvezna, a ma sploh še kakšen smisel igrat ?
Jaz ne vem, a se ne da igrat na pošten način, ne pa da stalno vlečete ene podle poteze ? Pa v čem je fora ? A si ego pumpate na tak način ?

celi
12-08-2009, 16:24
Ne mi o hamb.... Če je on sposoben ko sem imel kar nekaj govorov z njem sem jaz kralj Traviana. Ajde da bi rekel Q da je sposoben bi ti dal roko in rekel res je, za Hambo... ti pa podarim raje en velik :D:D:D:D:D:D:D:D

Hmmm z tabo se sploh nima smisla pogovarjat, moderatorja pa pozivam, da ti da ene par točk zaradi žaljenja...

_killer_
12-08-2009, 16:25
Jao,jao, kakšne igre se greste. Igra je čist brezvezna, a ma sploh še kakšen smisel igrat ?
Jaz ne vem, a se ne da igrat na pošten način, ne pa da stalno vlečete ene podle poteze ? Pa v čem je fora ? A si ego pumpate na tak način ?

Ni serverja ki bi se igral na pošten način:)

Lp

Crazy player
12-08-2009, 16:25
Hmmm z tabo se sploh nima smisla pogovarjat, moderatorja pa pozivam, da ti da ene par točk zaradi žaljenja...

Lahko zaradi mene. Samo potem jih zalužiš tudi ti z pumpanjem laži tu po forumu. :D

celi
12-08-2009, 16:26

Lp

Sploh če se nakateri gredo vdore v račune in skype...

Pumpa ne dela več, sem že preveč laži povedal... mislim, da se vsi strinjamo, da je vsega kriv PRO!

kaja08
12-08-2009, 16:28

Lp

Očitno jaz naivno pričakujem, da se bo kaj spremenilo. Je pa vedno slabše.
Ti 3-je serverji, ki sem jih odigrala, več kot očitno to dokazujejo.
Bo treba zgleda nehat.:smile:

Crazy player
12-08-2009, 16:32
Sploh če se nakateri gredo vdore v račune in skype...

Pumpa ne dela več, sem že preveč laži povedal... mislim, da se vsi strinjamo, da je vsega kriv PRO!

NE vsega, veliko stvari pa je naredil. To da imajo aljanse vohune po aljansah je čisto nekaj normalnega tu pri nas. Tudi udori v forume, skype... se tu dogaja, če imaš pa spretna gesla bo pa bolj težko da ti pridejo notri ;)

Arwen Undó
12-08-2009, 16:34

Še vedno lahko srečo poskusiš na tujih serverjih. Ampak glede na to da je to vojna igra, pomisli, v kateri vojni v RL se pa niso dogajale iste stvari. Tako pač je sprijazni se :P

Crazy player
12-08-2009, 16:35

Ta server nima pomena že nekaj časa, začelo se je pa med PRO-jem in PAX-om ko so bili neke bitke iz S4.

Pa kjer koli najdeš spet iste igralce bo spet ista pesem

celi
12-08-2009, 16:35
NE vsega, veliko stvari pa je naredil. To da imajo aljanse vohune po aljansah je čisto nekaj normalnega tu pri nas. Tudi udori v forume, skype... se tu dogaja, če imaš pa spretna gesla bo pa bolj težko da ti pridejo notri ;)

Vohune še sprjmem... to da so pa vdori v skype tebi nekaj navadnega... dvomim, da si star več kot 12 let...

sio07
12-08-2009, 16:40

To je zate normalno??? Da folk vdira v račune, ki jih folk uporablja tudi za službo, privatne zadeve..?? Da ne govorim, da je to kaznivo tudi v RL, je še bedno in strahopetno zraven. Kar se pa H-ja tiče, pa povej kdo si, pa da vidimo če si ti tako fenomenalen, da lahko sodiš.

Terran
12-08-2009, 16:42
se strinjam z mojim predhodnikom... vdor v skype/forum/račun samo dokaže visoko (ne)sposobnost igralca

ninja
12-08-2009, 16:42
Najboljši na si6 je toX, pa konec debate. Basta!

Hamlet
12-08-2009, 16:57
Najboljši na si6 je toX, pa konec debate. Basta!
Res je, toX bi lahko še tok sraja na serverju naredu, tak pa zaradi enega bedaka mu je šla vojska...

Hooligan
12-08-2009, 17:26
To je zate normalno??? Da folk vdira v račune, ki jih folk uporablja tudi za službo, privatne zadeve..?? Da ne govorim, da je to kaznivo tudi v RL, je še bedno in strahopetno zraven. Kar se pa H-ja tiče, pa povej kdo si, pa da vidimo če si ti tako fenomenalen, da lahko sodiš.

Sem prepričan, da imajo pristojni podatke...sej so serverji, baze podatkov, pa naj se kazensko preganja storilce, v poduk ostalim;).

f3t4
12-08-2009, 17:36

Dejan :

Za škodo in izgubo, ki jo povzročijo sitterji, ni nobenih odškodnin/kompenzacij. Lastniki računov so v popolnosti odgovorni za dejanja sitterjev lastnih računov. V kolikor sitterji računa ne spoštujejo teh pravil in splošnih pogojev Travian-a, sta lahko lastnik računa in sitter kaznovana.

lp

_killer_
12-08-2009, 17:53
Zgleda da so karmen že MH-ji zdelal.

Lp

celi
12-08-2009, 18:39

Lp

Kje pa vidš da je Karmen MH zdelal?:rolleyes: Mi poveš nick v igri?

kaja08
12-08-2009, 18:43
Kje pa vidš da je Karmen MH zdelal?

Nihče drug njegovega wondra ni mogel spraviti na 0, ker je zaklenjen.:rolleyes:

celi
12-08-2009, 18:44
Nihče drug njegovega wondra ni mogel spraviti na 0, ker je zaklenjen.:rolleyes:

Si pomislila, da so bili napadi poslani preden so račun Karmen zaklenili;).

aftershave
12-08-2009, 18:47
Si pomislila, da so bili napadi poslani preden so račun Karmen zaklenili;).

Še natarji bodo naredili en obisk.

Kdo pravi da je si6 dolgočasen?...tole je bolj zanimivo kot španska nadaljevanka :D

kaja08
12-08-2009, 18:48
Sem, pa očitno nisem vedela, da napadalci vseeno pridejo na cilj, čeprav je branilec zaklenjen.
No, sem spet nekaj novega zvedela. ;)

_Dejan_
12-08-2009, 18:48
Dejan :

Za škodo in izgubo, ki jo povzročijo sitterji, ni nobenih odškodnin/kompenzacij. Lastniki računov so v popolnosti odgovorni za dejanja sitterjev lastnih računov. V kolikor sitterji računa ne spoštujejo teh pravil in splošnih pogojev Travian-a, sta lahko lastnik računa in sitter kaznovana.

lp

Ne vidim razloga zakaj bi bil sitter kaznovan če bi poslal roparski napad? Saj ni poslal na soigralca. Tudi ni prevzemal naselja soigralcu ali igralcu v zavezniški aliansi.

Lp

Igralca Kar*** ni nMH nič zdelal to je posledica napadov, ki so bili poslani pred zaklepom...

_killer_
12-08-2009, 18:53
Vendar nevem, zakaj ste pol šli rušit wonder, morda bi naselje lahko prevzeli in bi kdo drug gradil, sedaj pa ste naselje skoraj dokončno porušil.

Lp

celi
12-08-2009, 18:54
Še natarji bodo naredili en obisk.

Kdo pravi da je si6 dolgočasen?...tole je bolj zanimivo kot španska nadaljevanka :D

Ja samo PAX bo imel pa še zmeraj samo 2 WW-ja...

aftershave
12-08-2009, 19:34
ja samo pax bo imel pa še zmeraj samo 2 ww-ja...

1+1 =2

bravo !!

Spam

NubCake

f3t4
12-08-2009, 19:45
1+1 =2

bravo !!

KK si to zračunu? :D svaka čast

f3t4
12-08-2009, 19:48
Ne vidim razloga zakaj bi bil sitter kaznovan če bi poslal roparski napad? Saj ni poslal na soigralca. Tudi ni prevzemal naselja soigralcu ali igralcu v zavezniški aliansi.

Karmen je že kaznovan oz. zaklenjen....sitter pa še bo :P

Double Post (drugič)

NubCake

_Dejan_
12-08-2009, 19:54
KK si to zračunu? :D svaka čast

Simpl k pasulj... Uporabiš einsteinovo enačbo in prideš do rezultata(PKW + FOR) :D
Za PRO pa lahko uporabiš 1. newtonov zakon:
PROphecy+PROph3cy+...=0:razz: (http://s6.travian.si/allianz.php?aid=184)

Shenkey
12-08-2009, 19:55
Sem, pa očitno nisem vedela, da napadalci vseeno pridejo na cilj, čeprav je branilec zaklenjen.
No, sem spet nekaj novega zvedela. ;)
Bravo, pa že 3 serverje si odigrala, to je tako kot folk ne ve da se metra zbriše če jo uničiš, če ob tem stoji še kako drugo naselje.

_killer_
12-08-2009, 20:31
Glede na to, da v to temo spadajo tudi reporti, ne bi blo slabo, če jih kdo mal kaj pokaže:D

PS: da se ne bomo sam pričkal

Lp

kaja08
12-08-2009, 20:35
Kdo se prička ? Samo debatiramo.;)

@Shenkey: Svaki dan u svakom trenutku sve više napredujem.:D Upam, da ti je znan ta rek iz filma.

tilen96
12-08-2009, 20:58
Ok Karmen je zaklenjen...zdaj pa davajmo malo reporte gor:D

Hooligan
12-08-2009, 21:34
Glede na to, da v to temo spadajo tudi reporti, ne bi blo slabo, če jih kdo mal kaj pokaže:D

PS: da se ne bomo sam pričkal

Lp

Nekaj je pri vsem tem zanimivo...ko so se prevzemale natarske vasice, je NEA odreagirala bliskovito, poslala ''crushe'' nad ubogega Cleanerja,...zdaj ko se pa gradi, pa se nič ne dogaja...hm, ljudje božji, kaj ste pokurili vašo zalogo ali boste uletavali vsi nad Cleanerja isti čas?;) I don't think so. Torej...NEA bo poslala svoje rušilce nad ...res je pester server:D

_killer_
12-08-2009, 22:01
Nekaj je pri vsem tem zanimivo...ko so se prevzemale natarske vasice, je NEA odreagirala bliskovito, poslala ''crushe'' nad ubogega Cleanerja,...zdaj ko se pa gradi, pa se nič ne dogaja...hm, ljudje božji, kaj ste pokurili vašo zalogo ali boste uletavali vsi nad Cleanerja isti čas?;) I don't think so. Torej...NEA bo poslala svoje rušilce nad ...res je pester server:D

Brez skrbi, saj je šele začetek. Crusherje je treba šparat.

Lp

froggy
12-08-2009, 22:47
A je kdo sploh opazil, da je karm..blabla ostala brez prestolnice? :shock:

HOČMO REPORTE !!!!!

tilen96
12-08-2009, 23:20
A je kdo sploh opazil, da je karm..blabla ostala brez prestolnice? :shock:

HOČMO REPORTE !!!!!
Evo happy?

[Link]

Prikazovanje podatkov iz igre

NubCake

Arwen Undó
12-08-2009, 23:23
A ne bi kakšnga bl razburljivga reporta prlimal?

Virusbuster
12-08-2009, 23:40
O tale tetonska kosilnica, še vedno cirkus zganja po travianu :P

Pa da ne bo preveč dolgčas.. Jah, sem fasal majhen offkill v metro, me budilka ni zbudila pa sem pozabil umaknit vojsko ko je prišla domov.. Sem pač noob, J*bat ga :)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=1fad8eb97

Pa še povračilo m*lk*w*yu, ker se je odločil da me bo farmal...

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=ac543eeaf

Tolko od mene.
lp

_Dejan_
13-08-2009, 00:36
Evo happy?

[Link]

Prikazovanje podatkov iz igre

NubCake

Če že lepiš reporte jih popravi tako, da ne bodo vidna imena igralcev...
Ali bi bil ti vesel, da objavimo reporte z tvojim imenom?

To kar počneš ti je na zelo nizkem nivoju in nedopustno... Potem pa se boš čudil zakaj ne bo več nobene info na forumu...

Zrihtano, ker je to proti pravilom (=

NubCake

kuki76
13-08-2009, 00:59
Ta server nima pomena že nekaj časa, začelo se je pa med PRO-jem in PAX-om ko so bili neke bitke iz S4.

Pa kjer koli najdeš spet iste igralce bo spet ista pesem
Tud v Real Life je tako, niti sveta vlecejo vedno isti ljudje, iste velesile, tukaj ne more bit drugace, kr jo igramo ljudje iz RL drgac bi bla to sim city ne vem koliko ze

tilen96
13-08-2009, 11:36
Če že lepiš reporte jih popravi tako, da ne bodo vidna imena igralcev...
Ali bi bil ti vesel, da objavimo reporte z tvojim imenom?

To kar počneš ti je na zelo nizkem nivoju in nedopustno... Potem pa se boš čudil zakaj ne bo več nobene info na forumu...

Zrihtano, ker je to proti pravilom (=

NubCake
1. Napad ni bil od mene
2. Report sem dobil,ker sem prepozno pogledalmed napade...

Bom probal dat link z ANONIMNIMI imeni

tilen96
13-08-2009, 12:01
Prosim Moderatorje da dajo ta report tam ko sem ga proti pravilom z imeni objavil in ta post zbrišejo

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d66195b26

Naslednjič uporabi ZS.

LP klemen1232

Razzzer
13-08-2009, 15:38
A imata karmen in njegova pivovarna Laško kaj skupnega s boškotom in pivovarno Laško? ::mrgreen:

Crazy player
13-08-2009, 15:49
A imata karmen in njegova pivovarna Laško kaj skupnega s boškotom in pivovarno Laško? ::mrgreen:

Mata ja, oba bi morali zapreti ;)

superMisek
13-08-2009, 18:27
Pozdravljeni!

Ker smo bili izvani, vam prilagamo reporte glavnih napadov na WW alianse NF &NP ter Izis.
Kdo se je zaganjal noter se itak vsi vemo. Originalne reporte lahko dobite, če pišete komu od vodilnih v aliansah.
Poanta je, da peščica nesposobnežev, parira vsem mojsterskim podlostim kolosejskega stroja alianse KSF, ki vedno znova in znova, presneča z (resničnimi) inovacijami na področju nečastnega vojskovanja.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=7a9187bda

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=f7a52ce5c

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c950b4397

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8da56ba77

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=75cf57484

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c2002b555

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=283a17e9d

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=736c46f03

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b6aae7927

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d0b9fc12a

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=eb28ecb7a

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=8620971f0

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=a395abf0a

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=0640da171

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=32f115caa

Približno enako število zadetkov aliansa KSF realizirala tudi v obzidje voditeljice.

Za ostale akcije, vidimo, da veste....

CK metropol nekaterih vodilnih igralcev alianse KSF,
Uničenje metropole najboljšemu (priznamo) igralcu v KSF,
Prevzem naselja z vojsko,
Itd...

_killer_
13-08-2009, 19:43
Pozdravljeni!

Ker smo bili izvani, vam prilagamo reporte glavnih napadov na WW alianse NF &NP ter Izis.
Kdo se je zaganjal noter se itak vsi vemo. Originalne reporte lahko dobite, če pišete komu od vodilnih v aliansah.
Poanta je, da peščica nesposobnežev, parira vsem mojsterskim podlostim kolosejskega stroja alianse KSF, ki vedno znova in znova, presneča z (resničnimi) inovacijami na področju nečastnega vojskovanja.

Približno enako število zadetkov aliansa KSF realizirala tudi v obzidje voditeljice.

Itd...

Počakaj da najdem jaz reporte napade na issis. UUUUUHHHHH jih je ogromno. Bom izbrskal najboljše. Pokončan trilogy, huso, limbo, vsemogočni hambo brez metropole itd.

Lp

sio07
13-08-2009, 19:51
Pokončani, ko jih je načel že FOR in ko so že več kot uspešno porabili svojo vojsko. Uf, kakšen uspeh.

Razzzer
13-08-2009, 20:44
Isis je na začetku julija napadal pax in jim prizadejal nekaj CK-jev, ter poškodoval metropolo, niso jih pa ravno izbrisali, kar sedaj dela KSF

sio07
13-08-2009, 20:46
Napisal sem načeli.

Umazani
13-08-2009, 21:04
Pozdravljeni!

Itd...

uf supermisek je prav prišla vojska z useh koncev sveta? Res ne bi rad bil tvoj nasprtnik razen ,če nisi ti tisti frajer brez metropole :roll:

sio07
13-08-2009, 21:13
Ja, hvala za pomoč v vojski članom FOR, PRO, NEA in KSF. Ker sami res nismo imeli nič...

Umazani
13-08-2009, 21:23
Ja, hvala za pomoč v vojski članom FOR, PRO, NEA in KSF. Ker sami res nismo imeli nič...

Tega ne bomo nikoli vedeli, je pa dejstvo in dokaz da je bil vaš WW prebit (3-4napad) :p
,ampak vsekakor vam želim vso srečo in da se borite čimdlje in čimbolj krvoločno!

sio07
13-08-2009, 21:32
Bil je prebit, ker so bile enote še na poti.

Virusbuster
13-08-2009, 21:49
Offkiller iz prejšnjega posta je dobil nazaj kar si je zaslužil..

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dfbd5bef5

Crazy player
13-08-2009, 21:53
Pozdravljeni!

Itd...

Hambo to se mi zdi da je bila samo peščica njihove vojske, se mi zdi pa da so vas sedaj dodobra dodelali. Se mi zdi da ste več vi izgubili kot oni. Upam da vas zmeljejo v prah

sio07
13-08-2009, 22:01
Lepo da spoštuješ pravila o neobjavljanju nickov, pa dobro, nima veze. Ja imamo več izgub kot vi/oni najbrž. In ja, zmleli nas boste/bojo v prah. O tem osebno nisem nikoli dvomil. Ampak če je to le peščica njihove vojske, zakaj še vedno rovarimo? Če vzamemo, da ima KSF recimo 20-30 igralcev, ki imajo nekaj vojske in da en igralec naredi na en napad 3-4 ck-je. Preprost račun pove, da več kot 1-2 tedna nimate/jo kaj početi. Najbrž je to kakšna premetena taktika, da nam pustite, da zapravimo napad pri napadih, da vam/jim nebi slučajno dali preveč napadalnih točk.

superMisek
13-08-2009, 23:32
Hambo to se mi zdi da je bila samo peščica njihove vojske, se mi zdi pa da so vas sedaj dodobra dodelali. Se mi zdi da ste več vi izgubili kot oni. Upam da vas zmeljejo v prah

Da, verjetno nas res bodo (mislim da bi bilo bolje - BOSTE) prej kot slej zdelali....
In vem, da bodo potem poslali tudi mrhovinarje, ki jih vodilni iz KSF imenujejo "čistilci".
Da, ti bodo porušili do konca načeta naselja, ki jih ni moč braniti...

Vendar pa, mi ne bomo nikoli, čeprav smo manjši in šibkejši:
- vdirali na njihove račune in iz njih pošiljali napade na druge člane njihove alianse, ter razpuščali bunkerjev
- vdirali v njihove MSN acaunte
- se sprejali po njihovih skype računih
- ...

Skratka, igrali bomo do konca častno, vendar odločno... pa čeprav nas boste žalili tako v IGMjih, kot tukaj na forumu. Bomo pa do takrat naredili vsaj še kak bunker... morda stolkli še kakšno metropolo...

Vem, da nekateri mislite, da je nečastno izgubiti... v mojih očeh pa je častno izgubiti veliko bolje, kot pa zmagati, tako da uporabljaš nečastne prijeme.

Hambo,

Virusbuster
13-08-2009, 23:38
Čakamo potrditev, če je normalnov crush bil prevzet..
Hriba? :)

Virusbuster
13-08-2009, 23:56
Na žalost ni bilo nič.. :P Več sreče drugič

f3t4
14-08-2009, 00:01
Krašer se najde v metropoli. :p

Crazy player
14-08-2009, 00:11
Da, verjetno nas res bodo (mislim da bi bilo bolje - BOSTE) prej kot slej zdelali....
In vem, da bodo potem poslali tudi mrhovinarje, ki jih vodilni iz KSF imenujejo "čistilci".
Da, ti bodo porušili do konca načeta naselja, ki jih ni moč braniti...

Vendar pa, mi ne bomo nikoli, čeprav smo manjši in šibkejši:
- vdirali na njihove račune in iz njih pošiljali napade na druge člane njihove alianse, ter razpuščali bunkerjev
- vdirali v njihove MSN acaunte
- se sprejali po njihovih skype računih
- ...

Skratka, igrali bomo do konca častno, vendar odločno... pa čeprav nas boste žalili tako v IGMjih, kot tukaj na forumu. Bomo pa do takrat naredili vsaj še kak bunker... morda stolkli še kakšno metropolo...

Vem, da nekateri mislite, da je nečastno izgubiti... v mojih očeh pa je častno izgubiti veliko bolje, kot pa zmagati, tako da uporabljaš nečastne prijeme.

Hambo,

Za skype ne vem ničesar, MSN in pošiljanje vojske iz računov.

Kolikor jaz vem tega ni bilo, so naredili par bunkerjev za vas pri vaših sovražnikih, njihovih zaveznikih zaradi vašega EGO-ta. Vem samo to da ste imeli pri njih veliko vohunov (zdajšnega rezultata ne vem) da ste špekulirali vsemogoče. Vrjetno so imeli tudi oni kakšnega pri vas, vem pa nekaj da sem bil pri enemu od vaših igralcev doma, in sem vedel kako lepo si se pogovarjal z KSF-jem z svojimi si jih pa blatil. Glej, vaša aljansa predhodna in nato vse oblike ki so ji sledile ste zaničevali KSF, kakšne farme so itd... Nekaterih članov pač ne spoštujem, nekaj jih je bilo dobrih tam pri vas toda malo, preveč ste bli polni EGO-ta. Sedaj se vam vrača ta preveč pokončna drža.

Tudi se ve kako je bil Tril... sestavljen iz treh delov (treh igralcev) on je bil poven napada ostale dva polna obrambe. Ampak pač tko je, očitno če hočeš biti uspešen moraš imeti več računov.

sio07
14-08-2009, 01:51
Kar ne veš, ne boli, kajne?
Grdo se je govorilo in blatilo nasprotno stran na obeh straneh. In dejstvo je, da so vse alianse polne potencialnih farm, ki jih rešuje le to, da so v aliansi. In precej prepričevanja je bilo potrebno, da se je vsaj tiste najbolj neaktivne zmetalo ven.
Več računov so imeli tudi v vaši aliansi, pa še marsikaj se je počelo kar ni ravno po pravilih, ampak ok, to se dogaja in če te ne ujamejo...
Kdo je kriv za nastalo situacijo se lahko prerekamo do konca serverja, pa ne bomo prišli do konca. Še sam ne znam dati dokončne sodbe, pa sem bil pri obeh stranen. Se mi je pa KSF-zamerila po tistih izletih v KSF4 in napadanju zaveznikov in tistem zelo čudnem odločanju na katero stran gremo. Če ti ni v interesu, da z nekom ne sodeluješ, pač prekineš stvari, ne pa zavezništvo na papirju, akcije pa nasprotne, ker ni dovolj jajc. Takrat sem tudi iztopil in ko sem izvedel o vdiranju mi ni bilo žal. Imam pa grenak priokus pri vsem tem. JZ je imel/ima odlične igralce, ki bi bili popolnoma zmožni zmagati server, pa se je končalo tako kot se je.
Je pa zadnji mesec prinesel veliko prvovrstne akcije in po dolgem času sem užival v igri. In po mojem mnenju smo pokazali več in glede razmerja moči bi moral KSF onemogočiti naše napade takoj, pa jim ni uspelo. S vsakim neuspelim napadom na nas in našim uspelim, pa se odaljujejo od zmage in uničujejo ugled. S tem pa mi zmagujemo v tej vojni, pa čeprav s enim naseljem brez populacije.

J... ga, pozna ura je pravi čas za lajšanje duše. Ampak ko enkrat začneš... :?

Lp Brennus

King Malnar
14-08-2009, 02:32
Ni sramote v porazu. Sicer mi mau mori da nas zdej "farmajo" igralci, ki do zdej sploh niso poslal vojske na sprehod, ampak ok. Hrbtenico smo pokazal. JZ je bil itak skoz zanimiv. Nič ni blo zastojn za nasprotnike, in to je poanta igre. Trmasto naprej.

Virusbuster
14-08-2009, 02:45
Take nadležne muhe jaz takoj zabijem nazaj.. Nimajo pojma o pojmu kako se igra travian, le farmat znajo ckjana naselja.

Razzzer
14-08-2009, 03:21
le farmat znajo ckjana naselja.

Vsaj nekaj, bolje to kot da nič ne delajo :rolleyes:

Virusbuster
14-08-2009, 10:11
Ja, ampak na tak način ne bodo dolgo preživeli. Lažje prenesem ck, kot pa neko farmanje, ko je ves def v WWju.

Hooligan
14-08-2009, 13:51
Vsaj nekaj, bolje to kot da nič ne delajo :rolleyes:

Če so cel server spali, še jim zdaj ni potrebno bit ''pomemben'' :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Rasta
14-08-2009, 17:01
Kok se vzorec ponavlja. Uni k zgubljajo zmerom civkajo kako je vse nefer. Najprej PRO-jevci jokajo kako jih cel server napada in so oni največja žrtev ampak še zmerom taglavni, ker se tako "uspešno" branijo, ko pa naletijo na bunker so vsi ostali krivi. Zdej se Isis jokcajo ker jih KSF radira, pa spet so oni bogi ker jih je manj in je to nepošteno, zdraven pa KSF špila umazano igro (kok morjo). Ampak spet pravijo da so oni boljši ker bolj uspešno napadajo KSF in ker še kar niso zradirani. In potem padajo taki izrazi "Ni sramote v porazu" (lepo geslo poražencev).

To me spomni na stare čase, ko smo še igrali monopoli in točno tako se je dogajalo. Kako smo se veselo smejali tistemu, ki je izgubil in se bunil, da goljufamo ter da ni pošteno. Saj ne rečem da sam nisem (bil) isti ampak samo hočem prikazat kako se vse ponavlja.

Glede čistilcev (kao "mrhovinarjev") in farmerjev na CK naselja pa tko. Vsak ima svojo funkcijo v organizaciji. Eden bajto postavi drugi pa parket. Kaj naj kar vas pustijo, da si naselje nazaj zgradite al kako? Kakšen smisel ima potem CK. Mislm da vas bl jezi to da ste farmice in da ne morte nič glede tega in to od igralcev do katerih imate večvrednostni kompleks.

Virusbuster
14-08-2009, 17:19
Uu kake velike besede.. Verjetno si en tistih, ki cele dneve farmajo sckjana naselja, drugače se pa skrivajo pod perutničkami alianse.. Če pošlješ 5x po 1k strelc še ne pomeni da delaš nekaj za alianso.. Mogoče pa poveš ime, pa da vidimo če se motim?

ninja
14-08-2009, 18:03
Nič kompleks. Jaz vem, da sem boljši od vseh v KSF. To je dejstvo, ne kompleks.

A če Isis in NF&NP zmagovali, pa vdiranje v račune in podobno pa ne bi bila umazana igra, a ne.

King Malnar
14-08-2009, 18:11
Meni osebno ni panike pohvalt nasprotnika.
PROju vsaka čast še ko smo se mi tolkli, zdej pa tut parim igralcem iz KSF in njihovih zaveznikov.
Sam mislim da se vsi strinjamo da nima pa nobena alisansa na nobenem serverju vseh članov aktivnih ampak je vsaj 50% prisklednikov. Normalno da se ti zdi neumno če vložiš čez celo leto dost truda in neprespanih noči v igro, potem te pa muhe napadejo (tisti ki se jih v vojni itak ne napada če ti ni sosed, ker so nepomembni). Itak zdej prot koncu je to nepomembno,sam vseeno. Sam to sem hotel rečt.
Bi se pa še zahvalu bivšim soigralcem (razen enega), ki so zdej na nasprotni strani, za spoštovanje nepisanih pravil.

froggy
14-08-2009, 19:41
Tale server 6 je postala prava burleska, pred eno uro je bilo zaklenjenega pol PAX-a, zdaj so zaklepi izginili. Pa ne da se MH-ji nekaj prepucavajo? Je crknil server? Je prišlo do vdora v MH?

Sem mislil, da bo tale server dolgočasen, ampak če spremljaš kaj se dogaja, je včasih prav zabavno. Če ne na polju, se daleč največ dogaja v zakulisju. Se da izvedeti, kaj je bilo? Ali sem jaz narobe videl? Kdo kaj ve? Je še kdo opazil? Nisem več prepričan vase. :confused:

_killer_
14-08-2009, 19:48
Tale server 6 je postala prava burleska, pred eno uro je bilo zaklenjenega pol PAX-a, zdaj so zaklepi izginili. Pa ne da se MH-ji nekaj prepucavajo? Je crknil server? Je prišlo do vdora v MH?

Sem mislil, da bo tale server dolgočasen, ampak če spremljaš kaj se dogaja, je včasih prav zabavno. Če ne na polju, se daleč največ dogaja v zakulisju. Se da izvedeti, kaj je bilo? Ali sem jaz narobe videl? Kdo kaj ve? Je še kdo opazil? Nisem več prepričan vase. :confused:

Kdo vse pa je bil zaklenjen?

froggy
14-08-2009, 20:04
Kdo vse pa je bil zaklenjen?
Ne vem natančno, ker nisem mogel verjet svojim očkam, ne spomnim se, vsak drugi, tretji, ki sem ga kliknil je bil zaklenjen. Sem šel dvakrat preverjat, tudi z drugega računalnika, skoraj pol PAX-a je bilo zaklenjenega. Zato pa sprašujem, če je še kdo opazil to. :rolleyes:

aftershave
14-08-2009, 20:05

Najbrž je šlo za kak vdor v MHja...drugega si ne morem mislit :confused:

Bodo igralci dobili nadomestilo v obliki golda??...ali pa vsaj kakšno opravičilo za neupravičen zaklep???...no ampak to so najbrž le pobožne prošnje.

Da bi bila igra res fer in poštena, bi bilo prav da zdaj zaklenejo še pol PRO, polovico KSFja in polovico NEA, edino to bi bilo pošteno. Vse alianse naj bi imele enake pogoje za igro menda :confused:

froggy
14-08-2009, 21:42
Pišijada, dobil sem po IGM-ju razlago kaj se je dogajalo, potrjeno so bili zaklenjeni, super, vsaj jaz nisem debil. Če je to res, razlaga, ki sem jo dobil, je tale server res samo še burleska, burleska v režiji igralcev z dobrimi vezami. Ne smem tule objavit, ker bi bilo to v nasprotju s pravili foruma. Škoda. Laho pa naredite tako kot jaz, vprašajte vodilne v PAX-u, kaj se dogaja, če je to res, malce sicer dvomim, da bi si kaj takšnega res lahko privoščili, če je, vsaka vam čast, fantje in dekleta iz PAX-a. Kapo dol. :D

Hooligan
14-08-2009, 21:44
Najbrž je šlo za kak vdor v MHja...drugega si ne morem mislit :confused:

Bodo igralci dobili nadomestilo v obliki golda??...ali pa vsaj kakšno opravičilo za neupravičen zaklep???...no ampak to so najbrž le pobožne prošnje.

Da bi bila igra res fer in poštena, bi bilo prav da zdaj zaklenejo še pol PRO, polovico KSFja in polovico NEA, edino to bi bilo pošteno. Vse alianse naj bi imele enake pogoje za igro menda :confused:

Neupravičenih zaklepov ni, to prepovedujejo pravila igre in ''navodila'' MHjem za opravljanje njihovega dela. Za vsako napako, ki jo MH stori, odgovarja slednji Administratorju, torej kontrola jevzpostavljena in hierharija zagotovljena. Vdor v MHja...ja pa kaj še. Vsako izjavo je potrebno potrdit, drugače se odgovarja za nastale posledice...torej pamet v roke;). Še vedno imate na voljo Admin-a, če pa tudi z njim niste zadovoljni, domnevno ''oškodovani v sled poštene igre'', pa se obrnite na lastnike v Nemčijo, ne samo tarnat tukaj, si izmišljat zgodb o vdorih, klientelizmu in zahrbništvu.

Sem prepričan, da tudi tokraten zaklep ni bil neosnovan, kot že marsikateri prejšnji ne!

Pošteno igro naprej!

_Dejan_
14-08-2009, 21:52
Neupravičenih zaklepov ni, to prepovedujejo pravila igre in ''navodila'' MHjem za opravljanje njihovega dela. Za vsako napako, ki jo MH stori, odgovarja slednji Administratorju, torej kontrola jevzpostavljena in hierharija zagotovljena. Vdor v MHja...ja pa kaj še. Vsako izjavo je potrebno potrdit, drugače se odgovarja za nastale posledice...torej pamet v roke;). Še vedno imate na voljo Admin-a, če pa tudi z njim niste zadovoljni, domnevno ''oškodovani v sled poštene igre'', pa se obrnite na lastnike v Nemčijo, ne samo tarnat tukaj, si izmišljat zgodb o vdorih, klientelizmu in zahrbništvu.

Sem prepričan, da tudi tokraten zaklep ni bil neosnovan, kot že marsikateri prejšnji ne!

Pošteno igro naprej!

Mislim da so bili igralci zaklenjeni zaradi prevelikega pošiljanja surovin v WW-je... :rolleyes:

aftershave
14-08-2009, 21:52
Neupravičenih zaklepov ni, to prepovedujejo pravila igre in ''navodila'' MHjem za opravljanje njihovega dela. Za vsako napako, ki jo MH stori, odgovarja slednji Administratorju, torej kontrola jevzpostavljena in hierharija zagotovljena. Vdor v MHja...ja pa kaj še.
Pošteno igro naprej!

Jaz bi še zmeraj rad videl da zadevo komentira nekdo ki dejansko ve kaj se je zgodilo?...obrazložitve ni bilo namreč nobene, pa to ni prvi tak primer. :mad:

Hooligan, je tvoj fant MH da jih tako braniš?

_killer_
14-08-2009, 21:53
Pa kdo je npr. sploh zaklenjen???

Lp

Umazani
14-08-2009, 22:14
Meni osebno ni panike pohvalt nasprotnika.
PROju vsaka čast še ko smo se mi tolkli, zdej pa tut parim igralcem iz KSF in njihovih zaveznikov.
Sam mislim da se vsi strinjamo da nima pa nobena alisansa na nobenem serverju vseh članov aktivnih ampak je vsaj 50% prisklednikov. Normalno da se ti zdi neumno če vložiš čez celo leto dost truda in neprespanih noči v igro, potem te pa muhe napadejo (tisti ki se jih v vojni itak ne napada če ti ni sosed, ker so nepomembni). Itak zdej prot koncu je to nepomembno,sam vseeno. Sam to sem hotel rečt.
Bi se pa še zahvalu bivšim soigralcem (razen enega), ki so zdej na nasprotni strani, za spoštovanje nepisanih pravil.

Se podpišem pod napisano.
Respect !

froggy
14-08-2009, 22:49

Pošteno igro naprej!
Ja, pol igralcev zaklenjenih in nato vsi odklenjeni, bravo, neupravičenih zaklepov res ni. :D
Meni je lahko zdaj govorit, ker vem kaj se je dogajalo, ti pa raje prej preveri, preden stresaš te svoje, bu..... ne.... um..... umotvore. :D

aftershave
14-08-2009, 23:04
Jaz sem poklical vedeževalca Dannyija ...sicer razloga za zaklep žal tudi on ni vedel povedati, vendar pa je ob mešanju kart menda dobil čuden občutek da pri vsej stvari nekaj zelo smrdi...

Zakleniti enega še gre...ampak kar po par deset igralcev naenkrat brez obrazložitve!!...jp, neupravičenih zaklepov res ni!
Če tole ni eklatanten dokaz samovolje nekaterih. Upam samo da se ne bo zgodilo da zaklenejo na stopnji 99 naš WW za par ur.

Poštenost in sistem kontrole my ass!...vsi igralci traviana smo kot majhne lutke s katerimi se po svoje igrajo igralci z vezami in veliki krojač igre na nebu!

kaja08
14-08-2009, 23:08
Dokler bo MH v človeški obliki, bo vedno subjektivni faktor. Ko/če pa bo to enkrat preverjal računalnik, bo pa čist druga pesem.

Froggy, če ni za na forum, pa na ZS povej kaj je blo.

Hooligan
14-08-2009, 23:38
Ja, pol igralcev zaklenjenih in nato vsi odklenjeni, bravo, neupravičenih zaklepov res ni. :D
Meni je lahko zdaj govorit, ker vem kaj se je dogajalo, ti pa raje prej preveri, preden stresaš te svoje, bu..... ne.... um..... umotvore. :D

Spodbujanje ljudi k masovnem uporu recimo...ne brcaj v temo Froggy...jaz sem informiran:cool::cool::cool:

Klemen
14-08-2009, 23:41
Samo, da opozorim. ;)

§10b Pritožbe o zaklepih/kaznih
Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih. Travian ekipa lahko podatke javno objavi na forumu.

§10c Pritožbe na osebje
Uporabniki se lahko na osebje pritožijo preko IGM-ov, zasebnih sporočil ali e-maila. O pritožbah se ne razpravlja javno.

LP klemen1232

froggy
15-08-2009, 00:00
Spodbujanje ljudi k masovnem uporu recimo...ne brcaj v temo Froggy...jaz sem informiran:cool::cool::cool:

In masovno so šli zakaj? Zato ker jim je dolgčas? Kdo zdaj brca v temo? Čedalje bolj jim verjamem.

aftershave
15-08-2009, 00:04

Pa kaj smo v Iranu??...masovni upor??...sliši se kot oni protesti ob izvolitvi Mahmuda Ahmadinejada za predsednika. Naj me koklja brcne če ima to kaj veze s travianom.

Ampak če huligan reče, potem bo že res :eek:

Hooligan
15-08-2009, 00:18
Pa kaj smo v Iranu??...masovni upor??...sliši se kot oni protesti ob izvolitvi Mahmuda Ahmadinejada za predsednika. Naj me koklja brcne če ima to kaj veze s travianom.

Ampak če huligan reče, potem bo že res :eek:

Ne se delat neumne...ne bom preko foruma, sem dobil določen tekst na vpogled, v katerem si ravno ti pisal/pisala določene stvari...ne se delat norega no:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

aftershave
15-08-2009, 00:46
Ne se delat neumne...ne bom preko foruma, sem dobil določen tekst na vpogled, v katerem si ravno ti pisal/pisala določene stvari...ne se delat norega no:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Glej sploh ne vem o čem govoriš...jaz prisežem da nisem sodeloval v iranski revoluciji !!, vem pa da so tudi nekatere evropejce obtožili vzpodbujanja k masovnim uporom...
Prosim Hooligan ne zavajaj teme v offtopic...

Kakorkoli, to zdaj nima veze z današnjimi grobimi posegi v igro z zaklepanjem igralcev

froggy
15-08-2009, 00:47
In masovno so šli zakaj? Zato ker jim je dolgčas? Halo? Tup, tup, je kdo doma? Če si res tolk informiran, kot trdiš da si, zakaj pa potem kvasiš take neumnosti?
Daj raje preveri, zakaj je sploh šlo, preden tu spamaš.

RADLER
15-08-2009, 00:56
In kako je lahko kršeno pravilo,če ga v pravilih sploh ni ?

Seveda pa obstaja "vzvod" z katerim se lahko "vse" spremeni...

§12 Sprememba pravil
Travian-Ekipa si pridržuje pravico do spremembe pravil ob kateremkoli danem času. :confused:

_Dejan_
15-08-2009, 00:58

§12 Sprememba pravil
Travian-Ekipa si pridržuje pravico do spremembe pravil ob kateremkoli danem času. :confused:

JA ampak bi ta pravila morala biti NAPISANA, da se lahko vsak zaveda kaj ne sme početi...

Virusbuster
15-08-2009, 01:13
Mater ste angelčki vi v PAXu, vsi vam delajo krivico, PRO oh in sploh sodeluje z mhji, mi smo tazlobni ker se že cel server lomimo in vam zdaj vračamo na umazan način. Mi kršimo pravila vsepovprek, prevzemamo si vasi, pošiljamo po 300k surovin en drugemu in furamo po 10 računov, pa mh še vedno nič ne naredi ker ga je q baje počastil z raznimi dobrotami v obliki zlatih in srebrnih prstanov in ročnih ur. Pax pa so nasploh tanajbolj fer aliansa, vedno se držijo pravil in že nasploh pogled na travian statistiko pove, da nikoli ne prevzemajo naselja en od drugega!

Hooligan
15-08-2009, 01:19

§12 Sprememba pravil

Kako pravijo - kjer ni tožnika, ni sodnika, ane?:cool:;)

MHsi6
15-08-2009, 01:23
Z dovoljenjem Admina bo v tem postu objavleno nekaj podatkov iz igre, kar pa ne pomeni, da me lahko posnemate !!!

Torej . Kot že veste , je zaklenjen nosilec enega ww-jev

in v zvezi s tem je bil poslan MM članom dobrovestekatere alianse :

XXXX
MM: Navodilo vodstva
13.08.09
21:59:01
Od vodstva YY sem prejel navodilo, da se sporočilo, ki se nahaja spodaj pod črticami, pošlje od vseh članov alians YY kot IGM na račun: Admin

Opozorilo !!
Ne ga pošiljat več kot 1 x v 24 urah, ker se bo to tretiralo kot SPAM, za kar je kazen 5% popa!

V zadnjem času nam je namreč brezvezno zaklenil kar nekaj računov, pod raznimi pretvezami, večinoma neupravičeno. Dovolj je bilo, npr., da je kdo iz ally napadel drugega iz ally, takoj sta bila zaklenjena oba. Kot da bi oni drugi lahko tak napad preprečil. Pika na i je bilo pa to, da je preprečil kaznovanje Karmen za izdajstvo s tem, da ga je zaklenil, preden so bile akcije do konca sprovedene, samo s tem namenom, da ga ubrani pred popolnim uničenjem. Sicer glavnina napadov je vseeno dosegla svoj cilj, pa vseeno. Ni fer. Če ne drugega, mu bomo dali vsaj nekaj dela. Pod Tema si naj vsak spomne nekaj svojega, da ne bo mogel kar avtomatsko brisat sporočil.

Pošljite pa samo tisti del sporočila, ki se nahaja pod črticami in se začne s : Pozdravljen !

:-)

p.s. Najbrž že veste kaj bom tule napisal. :-)
Ne pozabit poslat trgovce z žitom na pot proti WW-jema!

LP XXXX.

----------------------------------------------------------------------------

Pozdravljen !

Večina igralcev na tem serverju se trudi igrat pošteno že od začetka serverja, teh nekaj igralcev, ki ne spoštuje pravil igre, ne bi smeli tako očitno posegat v samo igro.
Prišli smo tik pred konec serverja, vsak igralec in vsaka aliansa bi morala imeti enake možnosti za zmago na serverju.
Vendar ni tako !
Igralec Karmen je zasedel natarsko vas in ker je blokiran zaradi kršitve pravil,noben igralec na serverju ne more prevzeti naselje od njega.
Pravično bi bilo za vse, da se spor reši v najkrajšem možnem času in se omogoči vsem igralcem na serverju enake možnosti za zaključek serverja 6.

Hvala za odgovor

No...Navodil so se člani kar solidno držali . Admin je dobil prek ogromno teh sporočil in MH 2x več

In seveda se je našel tudi junak, ki je prijavil celotni MM , tako, da smo videli na čigavem zelniku je tole zrastlo

Sledilo je nekaj dobronamernih opozoril in ko je bilo vsega že preveč tudi nekaj opozorilnih zaklepov

Da pa boste vedeli, zakaj je do določenih zaklepov sploh prišlo, vam prilagam še Adminov odgovor, ki je bil približo enak za vse, ki so bili zaklenjeni : (berite od spodaj navzgor seveda)

************************************************** *

Admin
RE: NUJNO!
14.08.09
16:05:49
Od vašega sporočila naprej zaklepam vsakega igralca, ki mi bo pisal o nekakšnih nujnih zadevah in spamanju istega sporočila. Če ne veste razmišljati z svojimi glavami potem boste pač zaklenjeni.

Sedaj vam bom pa v nadaljnem razložil zakaj zaklep:

Admin in Multihunterji imajo dolžnost, da se ob kršitvi pravil vmešajo v sam potek igre in ukrepajo zoper igralca, ki krši pravila. Glede zaklepov, detajlov o zaklepih igralci nimate besede. Poslati več kot 50 sporočil z enako vsebine mh-ju, adminu je tretirano kot spam. Da, vaše 1 sporočilo se v takšnem primeru obravnava kot spam.

§8.3 Pritožbe
Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih.

Travian ekipa posreduje podatke o zaklepu samo lastniku.

+

Vaši dragi vodje so si privoščili še kršenje tega pravila in z vašim dejanjem ste tudi vi vključeni.

§10 Spodbujanje & Sodelovanje
Hujskanje, manipulacija, spodbujanje, podpiranje ali dogovarjanje z drugimi igralci h kršenju kateregakoli pravil Travian-a je nedovoljeno.

Lp

Rad bi vedel vzrok za zaklep racuna nobenega nisem uzalil samo resnico sem napisal!Prosim za cimprejsnji odklep ker hocem pomagati WW-ju!

Lp

Z MH računa pa je šlo k nekaterim današnjim pošiljateljem še dobronamern opozorilo- da to, kar delajo , ni ravno ok

in, ker vas tako srbijo prsti, da bi pokazali moj odgovor na nekatera prejeta sporočila, vam ga v skladu z enim pogovorom prilepim jaz . Nalašč tega, ki kritzira delo ekipe, da boste vedeli, da so vaša mnenja brez prave utemeljitve in naslednjič malo brzdajte momentalne občutke , ker to ne pelje nikamor

:

ZZZZ
kaj je s tem multihunterjem?????
14.08.09
16:46:19
Meni se zdi bolj ubogi MH ki nima pojma o strokovnosti in pravičnosti...o odločiitah alianse vi nimate nobenega vpliva...vsak poskus vplivanja na politiko serverja kaže vašo pristranskost.
Tale odgovor bo objavljen marsikje in malo se zamislite nad svojim delovanjem, ker tole vse skupaj je že preseglo vse meje. In ne želim poslušati o nobenih pravilih blabla, saj imam občutek da si jih izmišljate sproti..tako kot vam pač zapaše!

Žalostno da se moramo igralci na tak načiin boriti za svoje pravice in za pošteno igro!!!

lp ZZZZ

XYXY
kaj je s tem multihunterjem?????
14.08.09
16:27:42
pozdrav tol mi je napisal MH ? a je normalen????

ste pa ubogljiva aliansa, ni kaj :)

me zanima, kako bo, ko boste končali svoje enoletno klikanje na tem serverju zaradi blokade, ki jo lahko povzroči eno takole nepremišljeno navodilo od vodstva ...

se vam ne zdi škoda časa?

LP

Pozdravljen !

Večina igralcev na tem serverju se trudi igrat pošteno, že od začetka serverja,
teh nekaj igralcev, ki ne spoštuje pravil igre, ne bi smeli tako očitno posegat v samo igro.
Prišli smo tik pred konec serverja, vsak igralec in vsaka aliansa bi morala imeti enake možnosti za zmago na serverju.
Vendar ni tako !
Igralec Karmen je zasedel natarsko vas,in ker je blokiran zaradi kršitve pravil,noben igralec na serverju ne more prevzeti naselje od njega.
Pravično bi bilo za vse, da se spor reši v najkrajšem možnem času, in se omogoči vsem igralcem na serverju enake možnosti za zaključek serverja 6 .

Hvala za odgovor

toliko o tem

LP

EDIT : rožnato obarvan del so mogli člani poslat ...da ne bo pomote

RADLER
15-08-2009, 01:24
Mater ste angelčki vi v PAXu, vsi vam delajo krivico, PRO oh in sploh sodeluje z mhji, mi smo tazlobni ker se že cel server lomimo in vam zdaj vračamo na umazan način. Mi kršimo pravila vsepovprek, prevzemamo si vasi, pošiljamo po 300k surovin en drugemu in furamo po 10 računov, pa mh še vedno nič ne naredi ker ga je q baje počastil z raznimi dobrotami v obliki zlatih in srebrnih prstanov in ročnih ur. Pax pa so nasploh tanajbolj fer aliansa, vedno se držijo pravil in že nasploh pogled na travian statistiko pove, da nikoli ne prevzemajo naselja en od drugega!

Tega ni noben rekel !
Jaz sem pristaš da se krištelje kaznuje,seveda, če so kršili pravila,pravila igre se pa ne morejo spreminjat vprid ene strani (na eni strani igralci na drugi travian ekipa )
Če ne veš zakaj se gre,se zadrži komentarjev.

Ker se jaz osebno kar bojim spisat MM po aliansah(bo kakšna beseda narobe napisana ...),bi zaprosil člane alianse da pošiljajo žito v WW, ga že drastično primanjkuje.

Da ne bo slučajno spam......bom vsakič dodal report.;-)

http://travilog.org.ua/si/2799765/78190788ce7a6c20ca11a6ef6bbc7f15

froggy
15-08-2009, 01:31
Sicer, priznam, nimam pojma kaj si želel povedat, bistvo tega mi ni čist jasno, zakaj si si moral dušo olajšat. Vsaj kolker jaz vem, to MH-ji dokaj uspešno znajo preprečit. Al si želel povedat, da preprečijo le, če kdo te stvari prijavi. Ker ne vem, kako to zgleda. Pa res poskušam najt smisel tega tvojega posta. Močno upam, da je zlato, ki si ga naložiš na račun, edino zlato ki kroži v tem travian svetu. Ker drugače bi blo tole mal brez smisla, se ti ne zdi? Al kaj si želel povedat? Da se da tud z MH-ji sodelovat? Močno upam, da se motiš. Ker bi blo tole spet brez veze.

RADLER
15-08-2009, 01:34
"Sedaj vam bom pa v nadaljnem razložil zakaj zaklep:

Admin in Multihunterji imajo dolžnost, da se ob kršitvi pravil vmešajo v sam potek igre in ukrepajo zoper igralca, ki krši pravila. Glede zaklepov, detajlov o zaklepih igralci nimate besede. Poslati več kot 50 sporočil z enako vsebine mh-ju, adminu je tretirano kot spam. Da, vaše 1 sporočilo se v takšnem primeru obravnava kot spam.

§8.3 Pritožbe
Igralci lahko komunicirajo z multihunterji, ki so jim zaklenili račun, ali administratorjem bodisi preko IGM-ov ali e-maila. O zaklepih, kaznih ali izbrisih se ne razpravlja javno (npr. IRC, Forumi). Pritožbe morajo biti napisane v slovenščini ali angleščini, če se multihunter ali admin strinja, lahko tudi v drugih jezikih.

"Travian ekipa posreduje podatke o zaklepu samo lastniku."

Le kje je kdo spraševal za podatke o zaklepu ?

Lepa prošnja,da se spor reši čim hitreje....
Ne vidim problema razen Travian ekipe...

Klemen
15-08-2009, 01:37
Spoštovani uporabniki in igralci,

ponovno vas obveščam, da debata o delu MH-jev ni dovoljena. Ob tem vam z zadovoljstvom sporočam, da bom vse sledeče pogovore o delu MH-jev z veseljem brisal, avtorje pa kaznoval.

LP klemen1232

MHsi6
15-08-2009, 01:44
Sicer, priznam, nimam pojma kaj si želel povedat, bistvo tega mi ni čist jasno, zakaj si si moral dušo olajšat. Vsaj kolker jaz vem, to MH-ji dokaj uspešno znajo preprečit. Al si želel povedat, da preprečijo le, če kdo te stvari prijavi. Ker ne vem, kako to zgleda. Pa res poskušam najt smisel tega tvojega posta. Močno upam, da je zlato, ki si ga naložiš na račun, edino zlato ki kroži v tem travian svetu. Ker drugače bi blo tole mal brez smisla, se ti ne zdi? Al kaj si želel povedat? Da se da tud z MH-ji sodelovat? Močno upam, da se motiš. Ker bi blo tole spet brez veze.

Sodelovat? Z MH-jem lahko igralec sodeluje zgolj toliko, da prijavi kršitelje, če opazi napako . In iz prve roke ti lahko povem, da MH na s6 nima pojma odiplomaciji, ne ve, kdo je s kom, kdo proti komu .

Je pač problem posameznikov, če določene zaklepe smatrajo kot ukrep proti določenim aliansam , posameznikom, zavezništvom. In vsekakor ni naloga igralcev, da bodo odločali o izvršitvi kazni po zaklepu, kakor je to hotela doseči s takozvanim ''protestom'' določena skupina ljudi .

Igm sam po sebi ni bil nič posebnega, pač mnenje nekoga ampak način, kako je bilo to posredovano presega meje dobrega okusa.

Niti mi niso bile poznane reakcije, dokler me niso opozorili na tole pisanje na forumu. In, če česa ne maram, je to neko brezpredmetno ugibanje in obrekovanje.

Toliko o MH insertu v tem oddelku foruma.

V kolikor ima kdo še kakšno pripombo oziroma karkoli - veste, kje me najdete

S tem postom je tudi debata v zvezi s to zadevo TU zaključena. Lahko pa mi pišete privat

LP

froggy
15-08-2009, 02:01
Z dovoljenjem Admina bo v tem postu objavleno nekaj podatkov iz igre, kar pa ne pomeni, da me lahko posnemate !!!

Hvala, da ste razjasnili zakaj gre, sem se počutil res bedno, ker jaz tega ne smem objavit. Sicer ste objavili samo manjši delček, ampak da, to je to. Zaradi neupravičenih masovnih zaklepov so se uprli.

Klemen
15-08-2009, 02:02
Nisem bil dovolj jasen?

aftershave
15-08-2009, 02:23
Je pač problem posameznikov, če določene zaklepe smatrajo kot ukrep proti določenim aliansam , posameznikom, zavezništvom. In vsekakor ni naloga igralcev, da bodo odločali o izvršitvi kazni po zaklepu, kakor je to hotela doseči s takozvanim ''protestom'' določena skupina ljudi . Ta problem vidi celotna aliansa, ne samo posamezniki. Odločitev za ta MM je bila vzpodbuda in kvečjemu prijazna prošnja da se zaklep čimprej odpravi. Dejansko aliansa nima enakih možnosti za igro z zaklenjenim WWjem, ne?
In tukaj ne gre za siljenje in vzpodbujanje h kršitvo pravil. Nobenega igralca se ni sililo da igm pošlje, poslali so ga zato ker so prikrajšani za enakovredno igro.
Zakaj se lahko zaklene igralca, ki je nosilec WWja izjemno hitro, v dveh urah, ko se je za WW pripravljal prevzem?...ali se bo pa odklenil?...koliko dni bo trajalo? Vemo da razgovori za zaklep lahko trajajo tedne.

Igm sam po sebi ni bil nič posebnega, pač mnenje nekoga ampak način, kako je bilo to posredovano presega meje dobrega okusa.
Igm ni bil res nič posebnega, problem je v tem kako ste v odreagirali nanj. Namesto da bi se lotili dejanskega problema, raje zaklenete cel kup igralcev...in če je do igralcev taka obravnava sigurno da igralcem popuščajo živci in imajo občutek da je igra nepoštena.
Ob vseh masovnih zaklepih ki jih preživlja aliansa je moja volja do igranja tele igrice sedaj enaka 0.

Niti mi niso bile poznane reakcije, dokler me niso opozorili na tole pisanje na forumu. In, če česa ne maram, je to neko brezpredmetno ugibanje in obrekovanje.
Reakcije so vam bile poznane in niso bile pozitivne!...reakcije pa je vzpodbudil tudi takle vaš odgovor:
ste pa ubogljiva aliansa, ni kaj :smile:
me zanima, kako bo, ko boste končali svoje enoletno klikanje na tem serverju zaradi blokade, ki jo lahko povzroči eno takole nepremišljeno navodilo od vodstva ...

se vam ne zdi škoda časa?

LP

Upam da post ne bo zbrisan...želel sem samo podati nekatere razlage za naše ravnanje. In bi rad da se razprava z kulturno obrazložitvijo zaključi. Če pa igralci nimamo pravice obrazložiti svojih dejanj in ima to pravico samo MH, bo odprt javni del PAX foruma, kjer cenzura ne bo tako huda.

Klemen
15-08-2009, 02:26
A bom moral narisat?!

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:WNNJdlXJxaaAyM:http://www.getpersonas.com/static/img/donot-64.png Ne želite si, da se vrnem v svoj element.

MHsi6
15-08-2009, 02:38
Ta problem vidi celotna aliansa, ne samo posamezniki. Odločitev za ta MM je bila vzpodbuda in kvečjemu prijazna prošnja da se zaklep čimprej odpravi. Dejansko aliansa nima enakih možnosti za igro z zaklenjenim WWjem, ne?
In tukaj ne gre za siljenje in vzpodbujanje h kršitvo pravil. Nobenega igralca se ni sililo da igm pošlje, poslali so ga zato ker so prikrajšani za enakovredno igro.

predlagam, da si še enkrat preberete insert iz MM-a. Po tvojem mnenju je tole prijazno napeljevanje k prošnji? Meni bolj diši po nagajanju :)

V zadnjem času nam je namreč brezvezno zaklenil kar nekaj računov, pod raznimi pretvezami, večinoma neupravičeno. Dovolj je bilo, npr., da je kdo iz ally napadel drugega iz ally, takoj sta bila zaklenjena oba. Kot da bi oni drugi lahko tak napad preprečil. Pika na i je bilo pa to, da je preprečil kaznovanje Karmen za izdajstvo s tem, da ga je zaklenil, preden so bile akcije do konca sprovedene, samo s tem namenom, da ga ubrani pred popolnim uničenjem. Sicer glavnina napadov je vseeno dosegla svoj cilj, pa vseeno. Ni fer. Če ne drugega, mu bomo dali vsaj nekaj dela. Pod Tema si naj vsak spomne nekaj svojega, da ne bo mogel kar avtomatsko brisat sporočil.

FIN

froggy
15-08-2009, 03:00
predlagam, da si še enkrat preberete insert iz MM-a. Po tvojem mnenju je tole prijazno napeljevanje k prošnji? Meni bolj diši po nagajanju :)
FIN

Vsekakor je pa to dober point k razmisleku, da ste res mogoče pretiravali? Ker drugače se takšne stvari ne bi dogajale? Ne bi bilo vzroka. Pa dajmo res tole zaključit, saj ste odklenili vse, ki so bili vmešani v to zmešnjavo, ne?

MHsi6
15-08-2009, 03:08
Vsekakor je pa to dober point k razmisleku, da ste res mogoče pretiravali? Ker drugače se takšne stvari ne bi dogajale? Ne bi bilo vzroka. Pa dajmo res tole zaključit, saj ste odklenili vse, ki so bili vmešani v to zmešnjavo, ne?

Kvečjemu k razmisleku, da bi se naslednjič mogoče malce bolj držali pravi...

Če se kršitve nebi dogajale,nebi bilo zaklepov ....in ''osmoljencev'' in 'žrtev'' travian ekipe ... itd

V tem slogu se lahko vrtimo v krogu v nedogled. :)