PDA

View Full Version : si5 WW,debata

Strani : [1] 2

chickaboom14
13-06-2009, 17:54
kdo bo prvi dal WW na level 100 na si5

bat xp
13-06-2009, 17:55
C.S
zagotovo;)

D0l3nc
13-06-2009, 17:57
upam do bo dal C.S prvi WW na stopnjo 100

;)

buu!!!
13-06-2009, 17:59
kaj bo C.S. ka mu je united porušil v 3 al 4ih wwjih nekaj skladišč...itd...itd...!

chickaboom14
13-06-2009, 18:01
imena v anketi so v zaporedju lestvice stopenj WW
Silvo ma ww na stopnji 14 pekmez pa na stopnji 22

kill hunter
13-06-2009, 18:15
Upam da bo dal WW na stopnjo 100 BURECARE iz alianse WWA

D0l3nc
13-06-2009, 18:16

se strinjam

pa se upravičujem ker sem napisal da bo zmagal C.S

nejjko
13-06-2009, 18:18
:ppa nej C.S. ZMAGA

za

buu!!!
13-06-2009, 18:37
:ppa nej C.S. ZMAGA

za
C.S. nebo zmagu!!za to se bojo use ally potrudle!

Kavalir
13-06-2009, 18:38

enako to bi bilo še najlepše:mrgreen::rolleyes:
samo po moje bo C.S zmagal.....merlich ali pa trobentica:(pekmeza bodo verjetno zrušili ker je prvi;)
no lahko pa da se burekcareovi zavezniki potrudijo in bo vseeno on zmagal:D:rolleyes:

Breaker
13-06-2009, 18:43
Ammm.. sej je logično da bo Sandokan zmagal... ddddddd:D

lige8
13-06-2009, 18:50
Man with vision ima tudi veliko možnosti?!!

ITAK, da bo prvi WW postavil

nejjko
13-06-2009, 19:02
ja sam če tko pogledaš si pa C.S. najbl zasluš zmage ...edina ally k je ceu server že u vojni in use vojne je dubila

tko da sej upam da bojo zmagal ...zaenkrat kaže dobr

CS1.6
13-06-2009, 19:04
;)ZIHR K JST... Pa naša Ally

Pa hvala vsem k nas podpirate...

Ghost
13-06-2009, 19:09
hej ti chickabom kje je -pedro-!

to ni bilo lepo od tebe! :mad:

malkec12345
13-06-2009, 19:45
em zakaj ni nadangela v anketi ker se mi zdi edini resen za zmago:confused:

frajeR
13-06-2009, 19:47
Shep 100% ne bo zmagal =D
Recimo yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec)

chickaboom14
13-06-2009, 20:49
sorry za pedra lahko sm objavil samo prvih deset

buu!!!
13-06-2009, 20:59
zakej usi glasujete za pekmeza al kar jee??pomoje zato ker je trenutno 1.na lestvici!bil je pa tudi že malo porušen!tko da??

Thunder
13-06-2009, 21:20
zakej usi glasujete za pekmeza al kar jee??pomoje zato ker je trenutno 1.na lestvici!bil je pa tudi že malo porušen!tko da??

Pusti jih pri miru vecina sploh nima pojma kako poteka nadgradnja cuda in da ta level ki ga ima pekmez ni nic oziroma nic ne pove...je se vse zelo zgodaj za kakrsnokoli anketo ki bi napovedala zmagovalca.To je spet ena nova tema v kateri bo vsak clan svoje ally navijal za svoje in povzrocal kreg in provokacije drugim-morda pa bo zanimivo :)

PS:Glede nato,da je bil "malo" porusen bo na tem levelu tudi ostal nekaj casa ali pac? :)

Lp,Thunder

mihap10
13-06-2009, 22:33
Jst pa mislim da bo prvi merlich, dobro pa kaže tudi shepardu ki je v enem dnevu prišel iz stopne 0 na 13.Navijam za C.S!

Karras
13-06-2009, 23:11
Valda navijam za Silvota, ampak vsaj do stopnje 50 še nič ne pomeni 10. rank...

Eni prej gradijo WW bojo pa kasneje skladišča, eni pa obratno ;) So različne tehnike gradnje WW-ja, bomo pa seveda na koncu videli kaj to pove:
1. pekmez 22
2. trobentica 20
3. merlich 19

Vse se lahko zamenja ;)

AndrazCerne
14-06-2009, 10:15

Sandokan res je on bo zmagal!

Karras
14-06-2009, 11:27

Se hvališ s tujimi reporti, pol se pa še posmeješ? ;) Lahko bi se, če bi prevzel vsaj 1 načrt, pa ga nisi...

Ma pa sandokan, če bo gradil še možnosti, ker je še VSE odprto... Sheppard je v enem dnevu anredu na 13 stopnjo, poleg tega pa do 50. stopnje ni še NIČ odločenega!

Breaker
14-06-2009, 12:04
Se hvališ s tujimi reporti, pol se pa še posmeješ? ;) Lahko bi se, če bi prevzel vsaj 1 načrt, pa ga nisi...

Ma pa sandokan, če bo gradil še možnosti, ker je še VSE odprto... Sheppard je v enem dnevu anredu na 13 stopnjo, poleg tega pa do 50. stopnje ni še NIČ odločenega!

Jah sej se ne hvalim s tujimi reporti jst sm samo pokazal moč UNITED-a :D ... sicer pa moj čas še pride ;)

Karras
14-06-2009, 12:06
Jah sej se ne hvalim s tujimi reporti jst sm samo pokazal moč UNITED-a :D ... sicer pa moj čas še pride ;)

Tiho bodi, nisi bil niti napadalec, niti branilec, sam pa ne pokažeš osmine moči tistega crusherja...

Pa če bi vedel malo več, bi vedel, da je ta crusher bil eden izmed 3h, 2 sta bila močnejša? Torej trije dobri crusherji, CS se trudi z obrambo, UNITED z napadom, ti pa gobec vrtiš (= Well done...

cocka
14-06-2009, 12:17
Moja osebna zmagovalca sta merlich in sheppard...mislim da bosta na koncu oba na vrhu zmagal bo eden od njiju.

UNITED pa tak al tak nimajo za burek...čeprav je res odločilne spremembe bodo nastale po 50. stopnji WWja.

Lp;)

Breaker
14-06-2009, 12:17
Tiho bodi, nisi bil niti napadalec, niti branilec, sam pa ne pokažeš osmine moči tistega crusherja...

Pa če bi vedel malo več, bi vedel, da je ta crusher bil eden izmed 3h, 2 sta bila močnejša? Torej trije dobri crusherji, CS se trudi z obrambo, UNITED z napadom, ti pa gobec vrtiš (= Well done...

Svajle dragec sva že 2 ki vrtita gobec :D , jaz itaq samo spremljam si5 :D Kje bi ga igral :D

Ghost
14-06-2009, 12:24
legion 300, kaj ti igras tudi na si5? :O

drugace pa za zdaj ni se nic odloceno...

@svajle: kaj tisti report v Sever-Jug (http://forum.travian.si/showthread.php?t=15341) je bil ze crusher :O sem mislil da rabi vec katasov zanj...

Breaker
14-06-2009, 12:27

@svajle: kaj tisti report v Sever-Jug (http://forum.travian.si/showthread.php?t=15341) je bil ze crusher :O sem mislil da rabi vec katasov zanj...

Ehh Ghosti sej si dobil MM od mene :D ampak to je pa tut vse. Acc mam gor za organizacijo comx ampak to je že offtopic :)

@ Svajle : Enote:

707 Mečevalcev
4689 Oblegovalnih ovnov

In to je to :D

Karras
14-06-2009, 12:45

Res še nič ni odločeno... Jap, tisto je bil pravzaprav crusher, ampak so bili 3je na enega igralca... ;)

Ehh Ghosti sej si dobil MM od mene :D ampak to je pa tut vse. Acc mam gor za organizacijo comx ampak to je že offtopic :)

707 Mečevalcev
4689 Oblegovalnih ovnov

Itaq, leg. je zmagovalec na tem serverju, brez obrambe, on samo napad šopa...Crusher za 1mio minusa, same sekire in katasi...

Ghost
14-06-2009, 13:07

707 Mečevalcev
4689 Oblegovalnih ovnov

na si5 ni nobenega Insane in niti legion 300 :O

imas premalo mecevalcev, tako da ovni ne bojo naredili dosti skode, kje je konjenica? :p

legion 300, na cigavi strani si ti? svajle se krega cisto z vsemi, zato mi je tesko razlocit kdo je kje :P

Breaker
14-06-2009, 13:07
Res še nič ni odločeno... Jap, tisto je bil pravzaprav crusher, ampak so bili 3je na enega igralca... ;)

Itaq, leg. je zmagovalec na tem serverju, brez obrambe, on samo napad šopa...Crusher za 1mio minusa, same sekire in katasi...

Kaj si jezen :D Pač sem boljši @ :D

na si5 ni nobenega Insane in niti legion 300 :O

imas premalo mecevalcev, tako da ovni ne bojo naredili dosti skode, kje je konjenica? :p

legion 300, na cigavi strani si ti? svajle se krega cisto z vsemi, zato mi je tesko razlocit kdo je kje :P

Duhec, jaz sem U-P :D Čisto ta pred pred zadnji na lestvici :) In igram za joke :) Ker sem slučajno dobil acc, ki je bil farman, potem sem se zmenil z Alini, da sem njegov support, (izgubil sem več kot 10k falang tam :(), zdej sem se pa posvetil napadu :P Sej duhec, konjenica je še 500 TT :D

nejjko
14-06-2009, 13:45
ej snežak..... sej loka poveš da sm ti tale acc. jst dau :p

Breaker
14-06-2009, 13:53
ej snežak..... sej loka poveš da sm ti tale acc. jst dau :p

Dau si ga Žigatu k igra z mano :)

nejjko
14-06-2009, 13:58
sei usen enmu sm dau....:D

a ni bl tko da ti igraš z njim

Breaker
14-06-2009, 14:11
sei usen enmu sm dau....:D

a ni bl tko da ti igraš z njim

A ni isti šit? :D Uglavnem, stavm da bo zmagu SandokaN tm je vsa moja "velika" obramba.

http://www.shrani.si/f/1Q/E5/2lZNmxYA/preseren-2.jpg

asterx1
14-06-2009, 14:17
Ma Brezveze se prepirat...sej vsi vemo kdo bo zmagu...UNITED in SandokaN!

Lp. Ax

NovakX
14-06-2009, 14:39
Ma Brezveze se prepirat...sej vsi vemo kdo bo zmagu...UNITED in SandokaN!

Lp. Ax

Wake up boy :)

JOHN Wayne
14-06-2009, 16:51
Kaj ste na jugu jezni, ko ni anketa po vašem, da me zopet napadate?;)
Sicer pa nisem zase glasoval, ampak za nekoga drugega, bolj relno gledano :cool:

P.S: Svajle daj popravi številko 22 na 24

lp
pekmez

Svity
14-06-2009, 16:51
Zmagali bomo mi, torej BURECARE!!!

blaz96
14-06-2009, 17:21
Ta je pa dobra!
C.S. bo zmagal!

Breaker
14-06-2009, 17:26
Ta je pa dobra!
C.S. bo zmagal!

Kok sta vi2 smešna :D Nimate šans proti UNITED-u

Karras
14-06-2009, 17:39

To so besede ;)

Vesm privoščim zmago, ampak za ta naš trud bi bilo dobro, da se nagradi z zmago :P

Pekmez... Trenutno si prvi, pa se mi zdiš še najbolj resen kandidat od CS-a...Kak to, da nisi za sebe glasoval?? Me sam zanima :)

Lp

Breaker
14-06-2009, 17:53
To so besede ;)

Vesm privoščim zmago, ampak za ta naš trud bi bilo dobro, da se nagradi z zmago :P

Pekmez... Trenutno si prvi, pa se mi zdiš še najbolj resen kandidat od CS-a...Kak to, da nisi za sebe glasoval?? Me sam zanima :)

Lp

Pekmez = John WAYNE ?

Karras
14-06-2009, 17:57
Pekmez = John WAYNE ?

*KhM* LooL... xD Ne ni, gdo ye to reku? :P

Breaker
14-06-2009, 18:00
*KhM* LooL... xD Ne ni, gdo ye to reku? :P

Čaki zdej sm pa zmedn :D ?????

JOHN Wayne
14-06-2009, 18:01
To so besede ;)

Lp

Ker je tisti, ki je prvi vedno porušen LOL, to bi pa menda že lahko vedel. Sicer pa je vse 1x prvič, pustimo se presenetit. Sem pa počaščen, da me imaš za najbolj resnega kandidata na severu, ne vem če nisi še ti zame glasoval:D

Karras
14-06-2009, 18:53
Ker je tisti, ki je prvi vedno porušen LOL, to bi pa menda že lahko vedel. Sicer pa je vse 1x prvič, pustimo se presenetit. Sem pa počaščen, da me imaš za najbolj resnega kandidata na severu, ne vem če nisi še ti zame glasoval:D

A-A, zate nism :P

Če bi bilo razdeljeno na sever in jug, bi zate glasoval na severu... (=

Breaker
15-06-2009, 23:45
http://travilog.org.ua/si/7501459/113fc0d737bef6d566f0690664b76e2c

lej tole so pa moji ovni ×D vseh 4000 =P

blaz96
16-06-2009, 16:12
UUUUU!!!
Ti pa maš vojske!!!!"
Kok dost!!!!!!

JOHN Wayne
16-06-2009, 17:00
Prosim, da ne spamate, pišite kar je povezano s temo. Sicer pa lahko ziggija daste trenutno dol iz ankete, saj brez načrta je malo težje gradit, al mu ga bo kdo odstopil?

Mislim, da je začel en blagi severnik pihat. Kaj bo šele ko bo zares začelo pihat :P

lp
p

cipsy
16-06-2009, 19:51
Prosim, da ne spamate, pišite kar je povezano s temo. Sicer pa lahko ziggija daste trenutno dol iz ankete, saj brez načrta je malo težje gradit, al mu ga bo kdo odstopil?

Mislim, da je začel en blagi severnik pihat. Kaj bo šele ko bo zares začelo pihat :P

lp
p

Ja res je blo kr šokantno ko se ob 5h zjutrej zbudim pogledam malo in poglej ga zlomka med napadi zagledam krajo načrta sem bil kr rahlo razočaran ampak v redu ni še vse izgubljeno gremo naprej.
Tako da se ne veseli prehitro še zmeraj bo lahko pestro kljub temu da imamo manj načrtov.
Tako da srečno vsem skupaj in na veliko dobrih akcij
lp
cipsy aka lizij

buu!!!
17-06-2009, 06:58
noo silvo je dau svoj WW na 25. stopnjo!!!tko de je še veliko šanse de UNITED zmaga!!!

go united

buu!!!
17-06-2009, 16:33
3. Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02) Sagarmatha U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 28 http://s5.travian.si/img/x.gifql nee??hehe:P
tolko maste proti united-u pa poglejte kako nam uspewa WW gradit....!

Danilo
17-06-2009, 16:41
Dober dan druščina.mislim da ne bi blo slabo dat med tole anketo še nekoga ki ga trenutno sploh ni gor na njej.aaaaaaaaaaaaa :))))))))):D

Karras
17-06-2009, 17:10
Kje je moj favorit za zmago na severu? Pekmez se je odločil delat skladišča in žitnice , da pol nebo treba? =)

JOHN Wayne
17-06-2009, 17:33
Kje je moj favorit za zmago na severu? Pekmez se je odločil delat skladišča in žitnice , da pol nebo treba? =)

hehe, pač niti ne :cool: Gledaj in se čudi ;)

Karras
17-06-2009, 17:34
hehe, pač niti ne :cool: Gledaj in se čudi ;)

Ey stari, 2min nazaj si to napisu, pa ni še nč drgač :O:O:O:O :P

JOHN Wayne
17-06-2009, 17:43
Ey stari, 2min nazaj si to napisu, pa ni še nč drgač :O:O:O:O :P

Oh, ja pa je :D Takoj ko sme to napisal, sem kliknil da gre za 1 stopnjo gor. Ti tega ne vidiš, zato ti pa jst to povem

buu!!!
17-06-2009, 17:48
hehe:)dejmo porušte mu te žitnice pa skladišča....!ima da UNITED zmaga....!!

JOHN Wayne
17-06-2009, 17:55
hehe:)dejmo porušte mu te žitnice pa skladišča....!ima da UNITED zmaga....!!

Fant malo se umiri, boš videl, da bom kmalu imel večjo kapaciteto skladišč kot tvoj kolega Silvo;)

cipsy
17-06-2009, 18:08
Fant malo se umiri, boš videl, da bom kmalu imel večjo kapaciteto skladišč kot tvoj kolega Silvo;)

Hm veš da maš mogoče prov ampak dajmo se presenetet ane mogoče pa zadanete kaj drugega kakor skladišče nikoli ne veš kaj smo mi gradili noter saj veš smo povni presenečenja hehe :D
Pa še glede na to da pravijo da account silvo igra aggres bog znaj kaj ima za zabregom hehe :D
Tako da veliko sreče z iskanjem zgrad mogoče pa zadanete barake ali pa hm kašnega surovinskega
No vse eno veliko sreče vsem in kako že pravijo naj bolši zmaga ali pametnejši do konca je še nekaj časa
lp
cipsy aka lizij

JOHN Wayne
17-06-2009, 18:19
Hm veš da maš mogoče prov ampak dajmo se presenetet ane mogoče pa zadanete kaj drugega kakor skladišče nikoli ne veš kaj smo mi gradili noter saj veš smo povni presenečenja hehe :D
Pa še glede na to da pravijo da account silvo igra aggres bog znaj kaj ima za zabregom hehe :D
Tako da veliko sreče z iskanjem zgrad mogoče pa zadanete barake ali pa hm kašnega surovinskega
No vse eno veliko sreče vsem in kako že pravijo naj bolši zmaga ali pametnejši do konca je še nekaj časa
lp
cipsy aka lizij

Aha, sicer so pa žitnice tudi zanimive;)

cipsy
17-06-2009, 19:38
Aha, sicer so pa žitnice tudi zanimive;)

Ja seveda tudi to vsega po malo tako da ni dolg cajt sej pravem server se bo najbrš še kar zavlekel saj nebo konec še sedaj
Trenutno mi pričakujemo porcijo to seveda tako da me kr zanima kaj nas čaka pomojem ne malo tako da obramba se fila brez skrbi

buu!!!
17-06-2009, 19:54
kot pravi cipsy nemoreš vedeti kaj smo mi gradili....! lahko ima tudi že postavljena usa skladišča lahko pa ne:P uso srečo pri ugibanju ter pri napadanju...!lahko pridznaš da ima/je imel UNITED kar nekaj lepih presenečenj...! (http://forum.travian.si/member.php?u=488)

JOHN Wayne
17-06-2009, 19:56
Ja seveda tudi to vsega po malo tako da ni dolg cajt sej pravem server se bo najbrš še kar zavlekel saj nebo konec še sedaj
Trenutno mi pričakujemo porcijo to seveda tako da me kr zanima kaj nas čaka pomojem ne malo tako da obramba se fila brez skrbi

Kar naj žito papajo, ko bo treba ga pa ne bo zadost:D;)

Simon
17-06-2009, 20:05
kot pravi cipsy nemoreš vedeti kaj smo mi gradili....! lahko ima tudi že postavljena usa skladišča lahko pa ne:P uso srečo pri ugibanju ter pri napadanju...!lahko pridznaš da ima/je imel UNITED kar nekaj lepih presenečenj...! (http://forum.travian.si/member.php?u=488)
Zgleda da si navdušen nad tem kako smo vam maznili načrt!?! ;)
Lp

cipsy
17-06-2009, 20:27
Zgleda da si navdušen nad tem kako smo vam maznili načrt!?! ;)
Lp

Jah veš da zjutraj pridem videm reporte mi je skor živc poču hehe :D ampak v redu se da tut s tem preživet.
Drgač pa ja sej filat je kr kriza lahko rečem. Vam vem da ni hudga sem vidu že skor vse obrambe v vaših WW-jih in se mi nekak zdijo prazni saj no ma pa tut vsak drugačno taktiko ane eni filamo prej drugi pa na konc vse na enkrat. Sej bomo videl kakšen bo razplet vi ste pač raje počakali, da boste višje nivoje rušel mi pa malo prej no vsaj tako taktiko so ubral drgač pa itak nevem, kaj se dogaja malo spremljam pa še to bol slabo.
Sej pravem čakam na vsa presenečenja in tukaj so samo trije tekmovalci CS-united and company-Cpantera and company
Tako da vsem srečo in prosim brez provokativnih replyev
hvala in lep pozdrav

koscak
17-06-2009, 21:49

lp
p

Ja zigi bo zmagal in to brez tega nacrta ampak bo c.s-ju (nooob-om) porabal vse načrte,verjemi

koscak
17-06-2009, 21:52
Oh, ja pa je :D Takoj ko sme to napisal, sem kliknil da gre za 1 stopnjo gor. Ti tega ne vidiš, zato ti pa jst to povem

Ti predlagam da me daš za siterja (pekmez-a)da bom lahko pogledal če se je akj spremenilo mene to ful zanima!!:D

JOHN Wayne
17-06-2009, 22:00
Ti predlagam da me daš za siterja (pekmez-a)da bom lahko pogledal če se je akj spremenilo mene to ful zanima!!:D

Oh sandokanček hvala, ker si razkril svojo identiteto, ni se kaj prida spremenilo. Vidim, da si še vedno otročji in ne zrel. Ko se bo to (če se bo) spremenilo te pa dodam;)

Ghost
17-06-2009, 22:12
lp
cipsy aka lizij

tega pa res ne razumem, ne vem ce si za to kriv ti ali jaz...

zakaj pa bi zadeli kaj surovinskega ali barake? saj v zbiraliscu lahko izberem kot tarco veliko skladisce :O

Simon
17-06-2009, 22:15

zakaj pa bi zadeli kaj surovinskega ali barake? saj v zbiraliscu lahko izberem kot tarco veliko skladisce :O
Zgleda da tega še ne vedo :roll:

cipsy
17-06-2009, 22:28

Hm to je res ja ampak kaj če ta zgradba ne stoji v naselju nato katasi cilajo naključno hehe :D
Je pa tudi stanje tako da začetne zgradbe ki so stale v WW-ju so zadostovale za WW do ene stopnje 40 vsaj mislem hehe :D
Drgač pa gledam malo na hiterco da bo treba še do stopnje 100 ene 30 dni+ to da se še kak stavba podre v mes tako da komu se da jaz bi šu raje na morje hehe:D

Simon
17-06-2009, 22:38
bodo ciljal navadno skladišče pa bo

Ghost
17-06-2009, 22:40
Hm to je res ja ampak kaj če ta zgradba ne stoji v naselju nato katasi cilajo naključno hehe :D

kako pa bos ti gradil WW brez velikih skladisc in velikih zitnic?

Je pa tudi stanje tako da začetne zgradbe ki so stale v WW-ju so zadostovale za WW do ene stopnje 40 vsaj mislem hehe :D

do 40 stopnje mocno dvomim, kaj ce vam potem podrejo mala skladisca? preden boste potem postavili velika skladisca vas bo se ziggimaster prehitel

Drgač pa gledam malo na hiterco da bo treba še do stopnje 100 ene 30 dni+ to da se še kak stavba podre v mes tako da komu se da jaz bi šu raje na morje hehe:D

ce hoces podirat v WW-ju moras it v gradbeni ceh in tam podirat, saj dvomim da bos sel odmaknit vso obrambo, da bi lahko podrl tisto zgradbo s 30 katasi, tako da podiranje zna trajat

-----------------------------------------------

upam da vam zaradi moje iskrenosti nisem pokvaril vasih "skrbno pretehtanih" nacrtov

cipsy
17-06-2009, 22:50

do 40 stopnje mocno dvomim, kaj ce vam potem podrejo mala skladisca? preden boste potem postavili velika skladisca vas bo se ziggimaster prehitel

ce hoces podirat v WW-ju moras it v gradbeni ceh in tam podirat, saj dvomim da bos sel odmaknit vso obrambo, da bi lahko podrl tisto zgradbo s 30 katasi, tako da podiranje zna trajat

upam da vam zaradi moje iskrenosti nisem pokvaril vasih "skrbno pretehtanih" nacrtov

Ah kje pa mi je kr všeč da je vsaj kakšen normalen govorec med vami hehe :D ker tale simon mi je tak malo hecen hehe pa brez zamere.
No če bo pa spet kej zanimivega se pa še kaj pomenimo ajde fantje lep pozdrav

koscak
18-06-2009, 08:30
Oh sandokanček hvala, ker si razkril svojo identiteto, ni se kaj prida spremenilo. Vidim, da si še vedno otročji in ne zrel. Ko se bo to (če se bo) spremenilo te pa dodam;)

Nisem sandokan!!
:D

JOHN Wayne
18-06-2009, 08:41

Mislim da se tudi brez velikih skladišč da. Imaš gradbenega in 2x velika žitnica, ostalo pa mala skladišča pa prideš do 1 milijon kapacitete, sam moraš veliko podirat, je pa možno;)

Ghost
18-06-2009, 10:14
Mislim da se tudi brez velikih skladišč da. Imaš gradbenega in 2x velika žitnica, ostalo pa mala skladišča pa prideš do 1 milijon kapacitete, sam moraš veliko podirat, je pa možno;)

za 1 milion rabis 13 malih skladisc, torej ti za ostale zgradbe ostane 6 polj (ker 1 mesto je zasedeno za gradbeni ceh) 1 velika zitnica drzi 240k (seveda ce se ne motim), torej recimo rabis 3-4 velike zitnice (ce ti kaksno podrejo) in tako ti ostane se (recimo) 3 polja prazna (kamor das trznico, barake (saj se razume na koga se navezujejo barake?)...)

JOHN Wayne
18-06-2009, 10:38
za 1 milion rabis 13 malih skladisc, torej ti za ostale zgradbe ostane 6 polj (ker 1 mesto je zasedeno za gradbeni ceh) 1 velika zitnica drzi 240k (seveda ce se ne motim), torej recimo rabis 3-4 velike zitnice (ce ti kaksno podrejo) in tako ti ostane se (recimo) 3 polja prazna (kamor das trznico, barake (saj se razume na koga se navezujejo barake?)...)

Ja dobro pa rečmo tkole:
Poleg WW-ja imaš prostora za 15 zgradb v nasleju:
1 mesto gre gradbenemu cehu
1 veliko skladišče
2x Velika žitnica
11x malo skladišče

Na začetku imaš še rezidenco in tržnico, ki jih pa proti koncu lahko podreš, rečmo na stopnji 70, ko bo že toliko obrambne da te glava boli ;)

Ali pa ima samo 2 velika skladišča... V glavnem je možno

Ghost
18-06-2009, 10:49
sem pozabil, da osrednji del zasede WW :P

torej glede na to, da ti ostane praznih se samo 15 polj, je nemogoce naredit ga samo iz malih skladisc

13 malih skladisc = 1040000
ostaneta 2 prazna polja (2 velike zitnice)

torej edino ce bi gradil brez gradbenega ceha...

JOHN Wayne
18-06-2009, 11:03
sem pozabil, da osrednji del zasede WW :P

torej glede na to, da ti ostane praznih se samo 15 polj, je nemogoce naredit ga samo iz malih skladisc

13 malih skladisc = 1040000
ostaneta 2 prazna polja (2 velike zitnice)

torej edino ce bi gradil brez gradbenega ceha...

Ja ampak, da ima že smao 1 veliko skladišče na 20 pa vse ostalo mala pa se da kamot;) To ti hočem dopovedat:cool:

Danilo
18-06-2009, 14:27
tole mi gre pa prav na smeh ta vaša debata.13 malih skladišč hahahahaha dejte no.JOHN a pa ti veš da je čas gradnje velikega in malega skladišča enak????z eno veliko razliko da veliko drži 3x več.si si malo zračunal koliko časa bi porabil da narediš pa rečma ....10 malih skladišč :D ne rabi te noben podirat ker tako miliona kapacitete z malimi ne boš mel............juhuhuuuuuuuuu časa.mlad si še zgleda ampak kljub temu še nisi odpisan.lepo igro do konca in naj zmaga boljši in tudi srečnejši.

Ghost
18-06-2009, 14:44
tole mi gre pa prav na smeh ta vaša debata.13 malih skladišč hahahahaha dejte no.JOHN a pa ti veš da je čas gradnje velikega in malega skladišča enak????z eno veliko razliko da veliko drži 3x več.si si malo zračunal koliko časa bi porabil da narediš pa rečma ....10 malih skladišč :D ne rabi te noben podirat ker tako miliona kapacitete z malimi ne boš mel............juhuhuuuuuuuuu časa.mlad si še zgleda ampak kljub temu še nisi odpisan.lepo igro do konca in naj zmaga boljši in tudi srečnejši.

do gradnje samo malih skladisc smo prisli zaradi nekega clana uniteda, ki je pravil da bomo streljali v prazno, ker velikih skladisc ocitno nimajo... :rolleyes:

Danilo
18-06-2009, 14:59
popravljam sam sebe.čas gradnje malih skladišč je nekaj krajši kot velikih.se opravičujem.

JOHN Wayne
18-06-2009, 15:53
do gradnje samo malih skladisc smo prisli zaradi nekega clana uniteda, ki je pravil da bomo streljali v prazno, ker velikih skladisc ocitno nimajo... :rolleyes:

Danilo, debata je tekla v tej smeri zaradi tega, kar ti je že Ghost napsial, pojdi malo nazaj bat. jst sem samor ekel, da je možno.;)

Danilo
18-06-2009, 16:04
Danilo, debata je tekla v tej smeri zaradi tega, kar ti je že Ghost napsial, pojdi malo nazaj bat. jst sem samor ekel, da je možno.;)

je možno samo velik vprašaj če je tudi rentabilno.v vsakem primeru vsaj dve veliki skladišči morata bit ostalo bi res lahko bila majhna samo vprašanje je če se časovno splača.

JOHN Wayne
19-06-2009, 15:13
No južnjaki, prosim za komentarje na današnjo akcijo;)

buu!!!
19-06-2009, 15:28
No južnjaki, prosim za komentarje na današnjo akcijo;)
čaki de reporti pridejo...!pol bomo pa komentirali!je blo kej porušenga???hehe:)

JOHN Wayne
19-06-2009, 16:21
čaki de reporti pridejo...!pol bomo pa komentirali!je blo kej porušenga???hehe:)

Ja nekaj je že bilo, drugače jih pa imaš na vašem forumu, to še jst vem:cool:;)

cipsy
19-06-2009, 16:47
Ja nekaj je že bilo, drugače jih pa imaš na vašem forumu, to še jst vem:cool:;)

Tako je če redno prebirate naš forum so vsi napadi v njem hehe :D
Drugače pa ja akcija je bla in seveda ste že par dni vedel da bo udarlo in se lepo prpravel in čakal sej nimaš kej
Nekaj male škode je blo sam po mojem prepričanju premalo da bi vas ustavilo za dolgo časa
dodajam pa tut reporte za vse ostale, ki radi prebirajo forum

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=072f06e6a,c9af89fe6,60e18ee26

Reporti so žal malo popačeni zaradi površnosti pri popravljanju imena naselji in igralcev, ker se jih na javnem forumu ne sme objavljati brez njihovih dovoljenji ali če podatke posredujejo sami.
Drugače pa predvidevam da je bilo notri od 1.5 do 2 miljona enot
Lepa obramba ni kej
Sedaj pričakujemo povratne napade
Lep pozdrav in vso srečo vsem skupaj

JOHN Wayne
19-06-2009, 16:58
Tako je če redno prebirate naš forum so vsi napadi v njem hehe :D
Drugače pa ja akcija je bla in seveda ste že par dni vedel da bo udarlo in se lepo prpravel in čakal sej nimaš kej
Nekaj male škode je blo sam po mojem prepričanju premalo da bi vas ustavilo za dolgo časa
dodajam pa tut reporte za vse ostale, ki radi prebirajo forum

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=072f06e6a,c9af89fe6,60e18ee26

Reporti so žal malo popačeni zaradi površnosti pri popravljanju imena naselji in igralcev, ker se jih na javnem forumu ne sme objavljati brez njihovih dovoljenji ali če podatke posredujejo sami.
Drugače pa predvidevam da je bilo notri od 1.5 do 2 miljona enot
Lepa obramba ni kej
Sedaj pričakujemo povratne napade
Lep pozdrav in vso srečo vsem skupaj

Enega si še pozabil, onega ko je popolnoma nesmiseln, mislim da veš koga mislim;)

cipsy
19-06-2009, 17:16
Enega si še pozabil, onega ko je popolnoma nesmiseln, mislim da veš koga mislim;)

Seveda zato ga tudi nisem vpisal med reporte, ker če bereš na našem forumu si že tudi prebral moj komentar tako da kaj pa čmo ane tudi jaz bi ga raje izrabil za kaj drugega sam zdej kr je je tudi jaz sem že poslal vojsko za brez veze v smrt in mi je zdej kr malo žal ampak se bomo že nekak znajdel.
Seveda sedaj je samo upanje da vi nimate prevelike vojske hehe :D

JOHN Wayne
19-06-2009, 17:27
Seveda zato ga tudi nisem vpisal med reporte, ker če bereš na našem forumu si že tudi prebral moj komentar tako da kaj pa čmo ane tudi jaz bi ga raje izrabil za kaj drugega sam zdej kr je je tudi jaz sem že poslal vojsko za brez veze v smrt in mi je zdej kr malo žal ampak se bomo že nekak znajdel.
Seveda sedaj je samo upanje da vi nimate prevelike vojske hehe :D

Zgleda da se nisva razumela, ne berem vašega foruma, jst sem samo reporte dobil iz njega na njem pa nisem, se bom pa pozanimal kaj si napisal;)

Ah saj vemo, da še skrivate nekaj municije, FRANCI samo žito sadi, da bo lahko nafojtral vojsko ko bo potrebno ;)

Danilo
19-06-2009, 17:28
no sej jaz bom takole rekel da verjetno je bila tule notri res obramba zelo lepa ampak tudi škoda je bila.par dni za sanacijo bo potrebnih.morate pa CZS vedet da so pa UNITEDI s štirimi WW v igri in je veliko vprašanje kaj bo ratalo iz tega.vsekakor bo še zanimivo.

JOHN Wayne
19-06-2009, 18:12
Aja Lizij a kradl bi? Tko al tko nas samo rušite, zdej bi pa še kradli, brez besed sem ostal, sem te imel za poštenjaka:sad::rolleyes:

devlish
19-06-2009, 19:29
Živjo!

Samo toliko se oglasim, da glasujem za svojega favorita potem vas pa takoj spet pustim v živeti v mirnem okolju tega foruma.
Zadnji napadi s strani Juga se mogoče res niso izšli po željah sodelujočih, a meni se zdi zanimivo, kako da se nihče ne vpraša, kdo so bili tokrat glavni akterji? Se mi zdi, da je tole resnično končno postala tekma Sever-Jug.

Dolgo dolgo čaka sever, mogoče ne ve, da se hitreje nabira obramba kot dela napad. Pustimo se presenetit, kaj so nam pripravili za zaključek. Upam, da bo vsaj toliko, da upravičijo (pre?)visok ego. Zmagovalni strani čestitam v vsakem primeru.

LP
devlish

cipsy
19-06-2009, 21:26
Aja Lizij a kradl bi? Tko al tko nas samo rušite, zdej bi pa še kradli, brez besed sem ostal, sem te imel za poštenjaka:sad::rolleyes:

No ja sej krast ni treba ane lahko kakega šenkate hehe :D
Drgač pa ja glede ukradenega plana ki ste ga tako speljali je bila ena velika velika sreča mogoče večje sreče niste mogel met ampak v redu vsaj nekdo jo ima ane.
Drugače glede poštenjaka kdo pa je še tukaj poštenjak in recimo ti ko si mi še pred časom grozil tista res ni bla lepa od tebe tako da zate glih nevem kaj bi reku ne glih veliko pozitivnega.
Mogoče si pa le v redu oseba tukaj si se že malo izbolšal kar nemoremo rečt za simona hehe :D
No lep pozdrav pa brez zamer ane grem kakšno hiško zgradit k silvotu glih zdej gledam kdo vse fejka WW sama zanimiva imena
lp
cipsy aka lizij

JOHN Wayne
19-06-2009, 22:43
No ja sej krast ni treba ane lahko kakega šenkate hehe :D
Drgač pa ja glede ukradenega plana ki ste ga tako speljali je bila ena velika velika sreča mogoče večje sreče niste mogel met ampak v redu vsaj nekdo jo ima ane.
Drugače glede poštenjaka kdo pa je še tukaj poštenjak in recimo ti ko si mi še pred časom grozil tista res ni bla lepa od tebe tako da zate glih nevem kaj bi reku ne glih veliko pozitivnega.
Mogoče si pa le v redu oseba tukaj si se že malo izbolšal kar nemoremo rečt za simona hehe :D
No lep pozdrav pa brez zamer ane grem kakšno hiško zgradit k silvotu glih zdej gledam kdo vse fejka WW sama zanimiva imena
lp
cipsy aka lizij

Jst, da sem grozil? Sory sam se ne spomnem, če sem se globoko opravičujem. Glede načrta pa ima vse svojo ceno;) Ja najbrž res ni več poštenjakov, sploh pa na si5:cool:
Ko bodo napadi že poslani, te bom 1 minutko prej obvestil, da si boš lahko zadevo v živo ogledal, kakor sme si jo jst pri sebi, tkod a sedaj ni potrebe da kaj gradiš pri njemu =)

travozator
20-06-2009, 08:34
malo ste pozabili na nadangela:cool:

primi
20-06-2009, 08:37
Born small...
grow quick...
be huge...
and never fall.
To je za UNITED-*
-------------------------
Tole je pa za C.S:
Born small...
grow slow...
be small...
and always fall...

evo pa da ne spamam
navijam za Silvota United, čeprav pozabil ste NadAngela, pričakujem pa da bo še kej zanimivega, tu kakšen ta pravi napad iz C.S.

Ghost
20-06-2009, 10:19
Born small...
grow quick...
be huge...
and never fall.
To je za UNITED-*
-------------------------
Tole je pa za C.S:
Born small...
grow slow...
be small...
and always fall...

evo pa da ne spamam
navijam za Silvota United, čeprav pozabil ste NadAngela, pričakujem pa da bo še kej zanimivega, tu kakšen ta pravi napad iz C.S.

ti verjetno ne igras od zacetka ko je se bil LG, Odpisani,... saj se sploh ne spomnim vseh imen :P

kaj pantere ste tudi bli al ne? ker res se ne spomnem

primi
20-06-2009, 10:47
ti verjetno ne igras od zacetka ko je se bil LG, Odpisani,... saj se sploh ne spomnim vseh imen :P

kaj pantere ste tudi bli al ne? ker res se ne spomnem

sm bil v NG, še čist na začetku, pa v LG in Odpisani in ko so se Odpisani pridružil UNITED, pantera pa nisem bil nikoli

do_noot
20-06-2009, 10:58
sem za pekmeza..... hehe, se mi zdi najbolši

Ghost
20-06-2009, 11:22
sm bil v NG, še čist na začetku, pa v LG in Odpisani in ko so se Odpisani pridružil UNITED, pantera pa nisem bil nikoli

ce trdis da poznas ozadje, zakaj pise pri UNITED "and never fall", padli ste ze vsaj 3 ;). medtem ko je CS ze od zacetka...

verjetno je to "crni humor" :p

primi
20-06-2009, 12:33
ti lahk celo zgodbo razložim od NG do UNITEDa
najprej smo bli NG- nova garda, pol krilo od ~LS~- los ultimo guillermo al neki takšenga, pol smo bili ODPISANI in nato UNITED ODPISANI, pa vedno med prvih 10 aly

JOHN Wayne
20-06-2009, 14:29
sem za pekmeza..... hehe, se mi zdi najbolši

Daj mi še kaj žita potem poslat:cool:;)

Karras
20-06-2009, 15:01
Daj mi še kaj žita potem poslat:cool:;)

Ti js tud kej žita pošlem? :P

JOHN Wayne
20-06-2009, 15:41
Ti js tud kej žita pošlem? :P

Ja prosim, če se ti da naj prispe med 3 in 5 uro zjutraj tedi je največja kriza:cool:

Karras
20-06-2009, 17:04
Ja prosim, če se ti da naj prispe med 3 in 5 uro zjutraj tedi je največja kriza:cool:

Hehe, itaq da dobiš, kolkr hočš :P

cocka
20-06-2009, 18:45
csjevci se mi zdi čedaelje bolj da bodo morali trdo garati za zmago na si5...pred nekaj časa vodeči merlich je obstal na lvlu 31....nepredvidljivi silvo, ki je bil v ozadju se je pa prebil na 1. mesto s stopnjo 46...za NJIM je še en iz uniteda in to je nadangel. Nebom napovedoval konca a se mi zdi da je United pokazal CSju njegove sposobnosti...

Upam da zmagajo CS in zaveznice čeprav se bom pustil presenetit.

Lp

Simon
20-06-2009, 19:32
UNITED je že izstrošil vso munucijo. CS&Co ima še lepa presenečanja, sam nevem kdaj jih bomo pokazali :cool::cool::cool:

Karras
20-06-2009, 21:07
csjevci se mi zdi čedaelje bolj da bodo morali trdo garati za zmago na si5...pred nekaj časa vodeči merlich je obstal na lvlu 31....nepredvidljivi silvo, ki je bil v ozadju se je pa prebil na 1. mesto s stopnjo 46...za NJIM je še en iz uniteda in to je nadangel. Nebom napovedoval konca a se mi zdi da je United pokazal CSju njegove sposobnosti...

Upam da zmagajo CS in zaveznice čeprav se bom pustil presenetit.

Lp

Kr tak bom povedu... A zdej boš pa prišel nazaj v UNITED? :P

Drgač pa, prej je Silvo gradil skladišča in žitnice, pa zdaj WW, pa spet skladišča... CS je pač prej z WW-jem začel, pač zdaj dela skladišča :) Odvisno kak se kdo odloči in na koncu bomo videli kaj se najbolj splača.. Seveda bo pa še tukaj kar nekaj crusherjev, tak da še nič ni odločeno...

Simon... Haha -.-' Kako veš, da nimamo več vojske? Vem, da redno prebirate naše forume (še bl kt jst :P) pa niti na forumu ne piše, da nimamo več vojske... Imaš še kakšne vire? (= No, tudi na forumu piše, pa če ste slučajno spregledali še jaz povem, da še imamo vojsko :)

Lp

koscak
20-06-2009, 21:21
UNITED je že izstrošil vso munucijo. CS&Co ima še lepa presenečanja, sam nevem kdaj jih bomo pokazali :cool::cool::cool:

Kako pa to že veš??

Ali mogoče kdo ve zakaj se je merlich (http://s5.travian.si/spieler.php?uid=566)-u populacija zmanjšala za cca. 500, če ima previč žitnih polij in preveč žita naj raje pošlje žito k katermu od naših graditeljev!

lp

Simon
20-06-2009, 22:39
Kako pa to že veš??

Ali mogoče kdo ve zakaj se je merlich (http://s5.travian.si/spieler.php?uid=566)-u populacija zmanjšala za cca. 500, če ima previč žitnih polij in preveč žita naj raje pošlje žito k katermu od naših graditeljev!

lp
Ker WW naselja nemorete zbit, se lotite ostala naselja pa se delate mačote po forumu :cool:
Ja, ok par coopkilov vam je uspelo, sam kot da to koga še zanima.....zdaj je važn le šeww in nič drugega (http://www.youtube.com/watch?v=iikKzQwgBJc)

Kr tak bom povedu... A zdej boš pa prišel nazaj v UNITED? :P
Me prav zanima na koga misliš...
C.S FTW!

Thunder
20-06-2009, 23:25
Torej Johnny danes se javljam v imenu nasega Sandokana in se njegov citat zato te prosim za odgovor:"Pekmez-a, prosim komentar na Gusarjev prevzem načrta. Lp, SandokaN"

PS:nadaljevanje citata:United NE ZNA fejkat :)

Lp,Thunder ;)

Karras
21-06-2009, 00:26
Mislil sem zigasa2 oz. cocko, ker je šel k CS-u, ker ste ga farmali, še predn je šel k vam, je pa prišel jokcat v UNITED :P

JOHN Wayne
21-06-2009, 01:44
Torej Johnny danes se javljam v imenu nasega Sandokana in se njegov citat zato te prosim za odgovor:"Pekmez-a, prosim komentar na Gusarjev prevzem načrta. Lp, SandokaN"

PS:nadaljevanje citata:United NE ZNA fejkat :)

Lp,Thunder ;)

http://www.shrani.si/f/1P/UM/xV6GYP9/crop.jpg

Thunder
21-06-2009, 20:59
Oooooo Johnny Johny Johnny kaj naj recem ne samo da rabis crop kmalu bos rabil tudi nacrt da bos lahko gradil naprej :D ...UNITED spet ni znal fejkat in spelal se en nacrt-kje so vsi glasni govorci ki govorijo kako bo C.S gladko zmagala-sej se nacrta ne zna obdrzat ;)

Lp,Thunder

JOHN Wayne
21-06-2009, 21:02
Oooooo Johnny Johny Johnny kaj naj recem ne samo da rabis crop kmalu bos rabil tudi nacrt da bos lahko gradil naprej :D ...UNITED spet ni znal fejkat in spelal se en nacrt-kje so vsi glasni govorci ki govorijo kako bo C.S gladko zmagala-sej se nacrta ne zna obdrzat ;)

Lp,Thunder

Sem ravnokar pisal post, kako zelo sem ga posral. Ne da se mi razlagat, kaj sem narobe naredil, ker bis e tkos amo norca delal:confused:

Thunder
21-06-2009, 21:04
Sem ravnokar pisal post, kako zelo sem ga posral. Ne da se mi razlagat, kaj sem narobe naredil, ker bis e tkos amo norca delal:confused:

Mogoce bi se res tako kot ste se vi iz agressa...no vidis vsakemu se zgodi samo vam k ste najboljsi pa res ni mogoce-pa to je cudez :)

PS:Zdej pa VSI hitro pokličite : 01/433 8225 In se prijavite NA PIKNIK !!!

Lp,Thunder

JOHN Wayne
21-06-2009, 21:11
Mogoce bi se res tako kot ste se vi iz agressa...no vidis vsakemu se zgodi samo vam k ste najboljsi pa res ni mogoce-pa to je cudez :)

Lp,Thunder

Jap, vsakemu se zgodi, sam je odvisno kakšne izgovore imaš, kaj jst tut lahko pridem na piknik ali je to bolj zaprte narave;)

Thunder
21-06-2009, 21:13
Jap, vsakemu se zgodi, sam je odvisno kakšne izgovore imaš, kaj jst tut lahko pridem na piknik ali je to bolj zaprte narave;)

To je UNITEDOV piknik in ti kot nas VIP gost bos imel klobaso in pivo zastonj ;)

Lp,Thunder

cocka
21-06-2009, 21:30
Mislil sem zigasa2 oz. cocko, ker je šel k CS-u, ker ste ga farmali, še predn je šel k vam, je pa prišel jokcat v UNITED :P

Dragi Svalje!

JS sem šel k CSju zaradi tega ker so me začel farmat ja...ampak to je blo ko sm še meu 500 populacije... Nikol pa nism js prosu Uniteda da bi k njim sel...takrat se sploh united ni obstaju...

Lp

Karras
21-06-2009, 21:42
Dragi Svalje!

JS sem šel k CSju zaradi tega ker so me začel farmat ja...ampak to je blo ko sm še meu 500 populacije... Nikol pa nism js prosu Uniteda da bi k njim sel...takrat se sploh united ni obstaju...

Lp

Ja, ampak tud tedaj si mel navit gobček, ravno tako kot zdaj.

cipsy
21-06-2009, 21:50
Ekola john izvoli
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=392984d7a

Upam da nisi preveč jezen ampak tako za vednost da ljudje malo vidijo kako potekajo kaj akcije saj ni vsak igralec na s5 tako da ne more videt kako tečejo zadeve.
Ampak itak sta pa oba plana pripadala nam zgubil smo jih po neumnosti dobil nazaj pa z srečo hehe :D
Zdej pa itak čakamo na veš crusherje veliko rimljanov mate bi se kr najdlo kašnega potencjalnega hehe :D
Lep pozdrav vsem in veliko sreče

JOHN Wayne
21-06-2009, 22:08
Ekola john izvoli
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=392984d7a

Upam da nisi preveč jezen ampak tako za vednost da ljudje malo vidijo kako potekajo kaj akcije saj ni vsak igralec na s5 tako da ne more videt kako tečejo zadeve.
Ampak itak sta pa oba plana pripadala nam zgubil smo jih po neumnosti dobil nazaj pa z srečo hehe :D
Zdej pa itak čakamo na veš crusherje veliko rimljanov mate bi se kr najdlo kašnega potencjalnega hehe :D
Lep pozdrav vsem in veliko sreče

Hvala za report, ga nisem že dolgo videl ;)

S zadnjim delu se strinjam.

Zdaj se pa moram na žalost posloviti od publica, ker baje preveč govorim in premalo naredim. Sem prepričan, da se strinjate;)

Uživajte, se tipkamo na koncu, ko si bomo čestital:cool:

lp
pekmez

buu!!!
21-06-2009, 22:21

Lp,Thunder
kje pa bo piknik??ker newem še nič čeprav sm v unitedu-O:)

cocka
22-06-2009, 03:55
Ja, ampak tud tedaj si mel navit gobček, ravno tako kot zdaj.

Ti meni da imam navit gobcek, js se oglasim usako toliko casa, ti ze lapas po teh forumih skos, ker mislis da si vsemogočen in najpametnejsi...;)

Uzivaj. *mwa

koscak
22-06-2009, 09:45
Hvala za report, ga nisem že dolgo videl ;)

S zadnjim delu se strinjam.

Zdaj se pa moram na žalost posloviti od publica, ker baje preveč govorim in premalo naredim. Sem prepričan, da se strinjate;)

Uživajte, se tipkamo na koncu, ko si bomo čestital:cool:

lp
pekmez

To je res, da premalo narediš za zmago Unitedov.:D

Karras
22-06-2009, 12:46
Ti meni da imam navit gobcek, js se oglasim usako toliko casa, ti ze lapas po teh forumih skos, ker mislis da si vsemogočen in najpametnejsi...;)

Uzivaj. *mwa

Ti pa takrat ko prideš lapaš neki u tri... (= Čist dovolj zame

>sUpAr_sMrK<
22-06-2009, 13:48
kakšen je trenutni vrstni red???

buu!!!
22-06-2009, 14:19
Statistika

Igralec (http://s5.travian.si/statistiken.php) | Alianse (http://s5.travian.si/statistiken.php?id=4) | Naselja (http://s5.travian.si/statistiken.php?id=2) | Splošno (http://s5.travian.si/statistiken.php?id=0) | WW (http://s5.travian.si/statistiken.php?id=6)
Čudo sveta
Igralec Ime Aliansa Stopnja
1. Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02) Sagarmatha U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 54 - 2. NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51) Čudo sveta U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 49 http://s5.travian.si/img/x.gif 3. Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25) Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 48 http://s5.travian.si/img/x.gif 4. SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43) Lepa Brena U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 47 http://s5.travian.si/img/x.gif 5. trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01) Chichen Itza CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 47 http://s5.travian.si/img/x.gif 6. pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8) Mount Everest CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 43 - 7. merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7) Hagar Qim CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 42 http://s5.travian.si/img/x.gif 8. man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a) čuden Čudo :)) U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 41 http://s5.travian.si/img/x.gif 9. BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70) PAANTS WWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855) 37 http://s5.travian.si/img/x.gif 10. yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec) WW-CS CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 26 http://s5.travian.si/img/x.gif 11. ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37) Fort Knox U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 19 http://s5.travian.si/img/x.gif 12. Natarji (http://s5.travian.si/karte.php?d=231758&c=ca)
- 0 - 13. -pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75)
CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 0 -

krisi
22-06-2009, 16:38
Po ostalih serverjih sodec, se ta kraja nacrtov ne splaca. Ker je v obeh aliansah dovolj nacrtov, tako da ce enga ali dva se kdo ukrade na eni ali drugi strani se se vedno lahko cisto normalno gradi naprej.

A ni nekako tko dva nacrta za tri ww-je? se mi zdi da je na dvojki blo tko nekako.

cipsy
22-06-2009, 16:43
Po ostalih serverjih sodec, se ta kraja nacrtov ne splaca. Ker je v obeh aliansah dovolj nacrtov, tako da ce enga ali dva se kdo ukrade na eni ali drugi strani se se vedno lahko cisto normalno gradi naprej.

A ni nekako tko dva nacrta za tri ww-je? se mi zdi da je na dvojki blo tko nekako.

Ja no sej se ne splača ampak če ga ukradeš z minimalno vojsko je pa potem kr v redu ane glede na to da je blo mal tako na srečo kajti že 50 preatorianov bi lahko preprečilo prevzem mogoče malo več ampak ne več kot 100 komadov

Ghost
22-06-2009, 16:47
za vse skupaj je kriv nogomet! :mad:

drugace pa, pri temu prevzemu ste imeli samo sr**** in to cel kamion sr**** :D

cipsy
22-06-2009, 17:21
za vse skupaj je kriv nogomet! :mad:

drugace pa, pri temu prevzemu ste imeli samo sr**** in to cel kamion sr**** :D

Lahko rečem da ne samo pri tem ampak pri obem smo mel kamjon sreče tako da vsaj enkrat.
Čeprav bi lahko ukradli še enega pa je igralec žal že imel v lasti 1 plan tako da ni mogel prevzeti še tistega

jancek7
22-06-2009, 19:55
trenutno je stanje tako:

Čudo svetaIgralecImeAliansaStopnja1.Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02)SagarmathaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)55http://s5.travian.si/img/x.gif2.NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51)Čudo svetaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)50http://s5.travian.si/img/x.gif3.Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25)Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)49-4.SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43)Lepa BrenaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)48http://s5.travian.si/img/x.gif5.trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01)Chichen ItzaCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)48-6.merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7)Hagar QimCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)43http://s5.travian.si/img/x.gif7.pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8)Mount EverestCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)43-8.man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a)čuden Čudo :))U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)42http://s5.travian.si/img/x.gif9.BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70)PAANTSWWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855)39http://s5.travian.si/img/x.gif10.yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec)WW-CSCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)28http://s5.travian.si/img/x.gif11.ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37)Fort KnoxU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)21http://s5.travian.si/img/x.gif12.Natarji (http://s5.travian.si/karte.php?d=231758&c=ca)-0-13.-pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75)CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)0-

kill hunter
22-06-2009, 22:09
blablabla wsi tako ponosno goworite kot da ste že zmagali ? raje prilepite kakšen report za tujce ! Politiko imam že čez glawo ''gowori malo naredi weliko'' bo pa wsekakor še zanimiwo srečno wsem naj zmaga boljši oziroma ..... =) Weliko sem slišal da se gowori kako so nekateri goworili kako so nekateri spraznili wse čistilce ali welike količine wojske ?!? werjamite to še ni nič sem widel toliko Sra*** da še sam nisem mogel werjeti ampak pustimo se presenetiti ;) In glede te ankete Ki wodi pekmez z 27 glasowi smešno in tudi žalostno ( ko bi le nekateri wedeli resnico ) Brez zamere...Naj zmaga boljši ;) lp *****

Danilo
23-06-2009, 09:06
dobro jutro družba.ne ne pekmez mislim da je obupal :) nihče ni zmagal dokler ne pride do lvl 100.marsikaj se še lahko spremeni.me pa zanima zakaj na anketi ni nadangela :))))

lep dan družba

Karras
23-06-2009, 14:44
Čeprav je pekmez v zaostanku z WW-jem se še lahko spremeni... Nemore met WW vasice in na vse kar tak pozabit (= Se je pač lotil delanja žitnic in skladič? (=

Lp

Thunder
23-06-2009, 15:05
Čeprav je pekmez v zaostanku z WW-jem se še lahko spremeni... Nemore met WW vasice in na vse kar tak pozabit (= Se je pač lotil delanja žitnic in skladič? (=

Lp

To je res kar si napisal-ze v startu jih ni delal in potem povrhu se UNITED tisto kar je zgrajeno podre :)

Lp,Thunder

buu!!!
23-06-2009, 22:11
To je res kar si napisal-ze v startu jih ni delal in potem povrhu se UNITED tisto kar je zgrajeno podre :)

Lp,Thunder
hehe:)tko je prou...!drugače sta pa zdej kr 2WW-ja od uniteda na vodilnih mestih!kaj se vam je zgodilo C.S.???

kill hunter
23-06-2009, 23:46
Werjetno gradijo skladišča Ker jim drugega nič ne preostane :rolleyes: Baje so CS-jewci udarili nazaj stanje bo widno šele jutri upajmo da prilepijo kakšen report ;) Lp *****

kempo
24-06-2009, 14:16
A ni bil silvo prvi?

kill hunter
24-06-2009, 14:31
Silvota So Porušli Danes Zjutraj Iz stopnje 60 na 37 :eek:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d9d16bf61,bebc89e03,1f4587003

Se Opravičujem Ker sem objavil Imena ;) LP

AndrazCerne
24-06-2009, 16:04
Silvota So Porušli Danes Zjutraj Iz stopnje 60 na 37 :eek:

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d9d16bf61,bebc89e03,1f4587003

Se Opravičujem Ker sem objavil Imena ;) LP

A je iz 60 na 37 sploh možno?

Karras
24-06-2009, 16:05
A je iz 60 na 37 sploh možno?

Zakaj ne? :)

Z veliko katasi seveda je... Pa seveda izdelovalec orožja na 20 pa to :)

Čestitke CS-u za te lepe poteze... Žal..

kill hunter
24-06-2009, 16:09
Seweda Je možno Odwisno je tudi koliko obrambe je noter ..... Še nekaj napadow je takih Bom prilimal reporte ko bo čas :D

Karras
24-06-2009, 23:05
Seweda Je možno Odwisno je tudi koliko obrambe je noter ..... Še nekaj napadow je takih Bom prilimal reporte ko bo čas :D

Ko jih boš dobil po MM-ju? :P

Drgač pa če maš crusher morajo biti orožja na 20, tudi pri katasih, če gre za rušenje WW-ja, drgač se bol mal splača...

kill hunter
24-06-2009, 23:24
Kaj pa tebe to zanima karras ? :D saj če bi wedel gdo sem ( kar neweš ) bi bilo lažje za razmišljati :rolleyes:Saj to wsak we da moraš pri napadu in kattasih imeti orožje na 20 ;-)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=b414456a6

Lep napad ane še dobro da niso nič uničili :D LP

krisi
25-06-2009, 09:51
Ni veliko cloveka pa vseen veseli.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4c1e338f4

Danilo
25-06-2009, 11:00
kdo pa je branilec če ni skrivnost????

giborno
25-06-2009, 12:44
Eden od UNITED-ovih WW-jev

heroj7
25-06-2009, 19:20
Če že dajete napade dajte cele akcije. Poleg kill hunter-jevega in krisi-jevega reporta sta bili poškodovani še dve veliki skladišči(Silvo). Pri NadAngelu je bil uničen zid, poškodovan gradbeni ceh in veliko skaldišče. Tako da ne boste mislili da je samo tisto;)

JOHN Wayne
25-06-2009, 23:13
Čeprav sem rekel, da se do konca ne bom več oglasil, pa moram reči, da me je si5 server popolnoma razočaral. Izkazal se je za še bolj gnilega kolikor je že bil. Da se igralec na pomoč zateče tistim, ki so ga cel server napadali in ki si jih ti nazaj napadal, res poden od podna, to zame ne more bit človek.
Kaj igralca prisili, da se odreče svojim idealom za dosego cilja?

Sedaj, samo še čakam na čimprejšnji konec, pa da gremo ven iz tega dreka!

lp
p

Karras
25-06-2009, 23:14
Čeprav sem rekel, da se do konca ne bom več oglasil, pa moram reči, da me je si5 server popolnoma razočaral. Izkazal se je za še bolj gnilega kolikor je že bil. Da se igralec na pomoč zateče tistim, ki so ga cel server napadali in ki si jih ti nazaj napadal, res poden od podna, to zame ne more bit človek.
Kaj igralca prisili, da se odreče svojim idealom za dosego cilja?

Sedaj, samo še čakam na čimprejšnji konec, pa da gremo ven iz tega dreka!

lp
p

Lol, kaj je spet blo xD

JOHN Wayne
25-06-2009, 23:16
Lol, kaj je spet blo xD

Očitno le nisi tako na tekočem ;)
Nima smisla izgubljati besed za take...

Karras
25-06-2009, 23:20
Očitno le nisi tako na tekočem ;)
Nima smisla izgubljati besed za take...

Pekmi, glej...

Ti spet govoriš o svinjarijah, ki smo jih valda mi naredili, sam se pa ne zavedaš kolk šita je pa CS dal na ta server...

Ruda je na jugu pa je v CS-u, bil v LG-ju... Kako? :P Blacko mi sam potrdil, da je blo njegovih polovico UNITED-O-ja... In tako dalje?

Nima smisla zgubljati besed...

JOHN Wayne
25-06-2009, 23:33
Pekmi, glej...

Ti spet govoriš o svinjarijah, ki smo jih valda mi naredili, sam se pa ne zavedaš kolk šita je pa CS dal na ta server...

Ruda je na jugu pa je v CS-u, bil v LG-ju... Kako? :P Blacko mi sam potrdil, da je blo njegovih polovico UNITED-O-ja... In tako dalje?

Nima smisla zgubljati besed...

1. Nisem omenjal svinjarij( se ne spuščam tko nizko), post ni letel na vas
2. če je bilo pol UNITED-O-ja od Blackija, kako to da jih je tako malo iz juga v CS?( še vi jih imate več na severu)
3. Kar se tiče rude, je potem očitno prestopil že pred nastankom uniteda
( ne morem zagotovo trditi, ampak sklepam glede na napisano)

Karras
25-06-2009, 23:37
1. Nisem omenjal svinjarij( se ne spuščam tko nizko), post ni letel na vas
2. če je bilo pol UNITED-O-ja od Blackija, kako to da jih je tako malo iz juga v CS?( še vi jih imate več na severu)
3. Kar se tiče rude, je potem očitno prestopil že pred nastankom uniteda
( ne morem zagotovo trditi, ampak sklepam glede na napisano)

1. To je dobr ;)
2. Hm, vohuni raje kr ostajajo in poročajo v ally :P Sej če dajejo iz UNITEDA kar cele MM-je na javni frum itaq vohunčkov nebote več rabli :P
3. Jap, je pa mrBlack rekel: "Škoda da je zdaj prestopil. Zdaj bo postalo zanimivo." LoL

Sej nimam kaj proti tebi, da nebi tko zgledalo, spoštujem tvojo vodenje pa vse, ampak ostalo pa to... Kaj drugi svinjarije govorijo pa to... :P Učash kr enga fejkam pa mi začne pisat o CS-u... Celo top igralci (nebi omenjal...) xD

JOHN Wayne
25-06-2009, 23:43
1. To je dobr ;)
2. Hm, vohuni raje kr ostajajo in poročajo v ally :P Sej če dajejo iz UNITEDA kar cele MM-je na javni frum itaq vohunčkov nebote več rabli :P
3. Jap, je pa mrBlack rekel: "Škoda da je zdaj prestopil. Zdaj bo postalo zanimivo." LoL

Sej nimam kaj proti tebi, da nebi tko zgledalo, spoštujem tvojo vodenje pa vse, ampak ostalo pa to... Kaj drugi svinjarije govorijo pa to... :P Učash kr enga fejkam pa mi začne pisat o CS-u... Celo top igralci (nebi omenjal...) xD

Oh, počaščen sem, resnično...
Potem pa vzemi en nasvet od mene: Prepiraj se s tistimi, ki so svinjarije delal, mene pa pusti. Jst za svinjarije samo zvem, pa še to ko se že zgodijo ;)

kill hunter
26-06-2009, 00:11
Haha ti si čist ? o seweda seweda nebom se umešawal sploh w to samo da rečem da so tukaj wsi mešali Dre* Izjem ni;)Igra se je pač spremenila w politiko Konec koncew je samo igra ampak nekateri so to uzeli le weč kot igro Kar je slabo :(Kreganja je dosti raje lepite kakšne reporte pa bo :rolleyes: lp

Thunder
26-06-2009, 15:25
Johny o kaksnem prestopu to govoris?Kaj se dogaja da je slo mimo mene :) (no ocitno ni tako pomembno) me pa vseeno zanima- lepo te prosim zaupaj mi info lahko tudi na ZS...hvala lepa ;)

Lp,Thunder

JOHN Wayne
26-06-2009, 16:06
Johny o kaksnem prestopu to govoris?Kaj se dogaja da je slo mimo mene :) (no ocitno ni tako pomembno) me pa vseeno zanima- lepo te prosim zaupaj mi info lahko tudi na ZS...hvala lepa ;)

Lp,Thunder

Piši mi v igri;)

Thunder
26-06-2009, 18:23
Piši mi v igri;)

Haha lisjak-bom ko ponucam crusher ;) vseeno hvala

Lp,Thunder

Karras
26-06-2009, 19:39
Haha lisjak-bom ko ponucam crusher ;) vseeno hvala

Lp,Thunder

Zdej sm zvedu, zkaj se naš pekmi šopiri... Samo LOL na tole xD

Ghost
26-06-2009, 20:03
Zdej sm zvedu, zkaj se naš pekmi šopiri... Samo LOL na tole xD

vem jaz o cem pekmez govori brez skrbi... ni samo to, da izve njegov nick

JOHN Wayne
26-06-2009, 20:50
vem jaz o cem pekmez govori brez skrbi... ni samo to, da izve njegov nick

Pusti ga, da bo imel veselje;)

aeon
28-06-2009, 08:10
Nekaj manjsega ... ni veliko , nekaj pa je ;)

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=c2242b998

Danilo
28-06-2009, 09:53
tisti ki lepite raporte .....a se ne da napisat kdo je bil napadalec ali branilec.če nočete po imenu vsaj po ally.hvala

aeon
28-06-2009, 12:49
Aha ...ne da se vec editirati prejsnega posta ;)

Napadalec U-O branilec C.S ...

P.S.: Imas v podpisu signaturi , ... ;) Tisto za s5 poglej, in ti bo jasno kdo je napadalec ;)

LP

cipsy
30-06-2009, 10:15
Danes je en črn dan za CS še zadni napadi iz strani UNITED, ki mislim da je svojo monicijo porabil kvalitetno in pospravil 2 WW-ja pod rušo. Sedaj pričakujemo kontro hehe :D
Imena v reportih niso objavljena ampak glede na top10 nahko malo precenite kašno je stanje napadalcev in obrambenikov
Lep pozdrav
cipsy aka lizij

Reporti:

napadi na WW-1
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=d6cb695de,721b028db

napadi na WW-2
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=fedee0a80,de32235b3,952a1c07a,be42a1 51d,b26670c8e,c3f450d66

poskus kraje načrta CS nastavljena past
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=09a72e4e8

poskus kraje načrta UNITED prosta pot malo odpora
http://travian-reports.net/si/raport.php?id=4298a8f96,133daa2e8,e296cb778

balerina
30-06-2009, 14:52
Pocakaj, se js se ga morm znebit! :)

Thunder
30-06-2009, 15:40
Pocakaj, se js se ga morm znebit! :)

hahah jaz tudi,...zal se je nas johnny odlocil da ne bo vec gradil -pa obljubo sem mu dal :)

Lp,Thunder

>sUpAr_sMrK<
30-06-2009, 19:40
Kakšen je trenutni vrstni red ???

Thunder
30-06-2009, 19:49
Kakšen je trenutni vrstni red ???

1. SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43) Lepa Brena U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 75 http://s5.travian.si/img/x.gif 2. NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51) Čudo sveta U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 73 - 3. merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7) Hagar Qim CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 72 - 4. man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a) čuden Čudo :)) U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 71 http://s5.travian.si/img/x.gif 5. Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25) Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 70 http://s5.travian.si/img/x.gif 6. BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70) PAANTS WWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855) 69 - 7. ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37) Fort Knox U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 62 http://s5.travian.si/img/x.gif 8. yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec) WW-CS CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 57 http://s5.travian.si/img/x.gif 9. trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01) Chichen Itza CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 56 http://s5.travian.si/img/x.gif 10. Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02) Sagarmatha U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 53 - 11. pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8) Mount Everest CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 43 - 12. Natarji (http://s5.travian.si/karte.php?d=231758&c=ca)
- 0 - 13. -pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75)
CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 0 -
Lp,Thunder

kar nekdo
30-06-2009, 20:10
hudoooooooooooooooooooo!!!!
Kar vsi trije UNITED-ovi WW so sedaj že na vrhu. Od zadaj pa prihajata še zigi in Cpantera. No sedaj pa dvomim, da lahko "dominantni" CS dobi server.:)

lp

Danilo
02-07-2009, 13:45
ka je zdej z vami a ste jezike pojedli vsi :))))))nič več debate???

Thunder
02-07-2009, 14:51
Men ni vec zanimivo :) ker ni johnny-ja...on mi je najboljsi ;) upam da bo kaksno spletko iz rokava vn stresu :)

Lp,Thunder

Karras
02-07-2009, 17:15
Men ni vec zanimivo :) ker ni johnny-ja...on mi je najboljsi ;) upam da bo kaksno spletko iz rokava vn stresu :)

Lp,Thunder

Hehe, pustimo se presenetit XD

Drgač pa... Presenetil me je sandokan, nevem zakaj, ampak od njega nisem pričakoval tako... Vodstvo pri gradnji.

No, Lepa Brena do konca hehe :P

kill hunter
04-07-2009, 00:18
s5 server ni več to kar je bil velika zawezništwa so bila prekinjena in celo potolkli so se med sabo ( primer: PanteraJ je ''uničila'' alianso **AN** ) nebom rekel da je to bilo weliko zawezništwo je pa bilo nekaj ... tisti ki so igrali od samega začetka so wedeli koliko sran** je bilo na tem serwerju in koliko se ga je zgodilo in koliko se ga še bo :) skoraj wsa zawezništwa so propadla in bile so bitke med aliansami CS , united in panterami gdo je prawi faworit za zmago ? zgleda bomo ugotowili to kmalu ;) Kot član alianse ( panter ) bom izpostawil alianso panteraJ ... wi naj bi držali skupaj z panterami ane ? je nekoliko drugače zgledalo pobrali ste člane in združili močno alianso ( začudo was je ustawila aliansa **AN** ki je na 20 mestu oziroma pobila weliko wojske ) prilagam report ki je bil narejen oziroma storjen zaradi .... :
[cenzura]
Jutri prileti še en napad tako da dobite report :) Sem se malo razpisal in malo poglobil w zgodowino :)
Glede uniteda pa hja newem njihowe politike ampak tam so pa nekateri ljudje res uredu in wredni spoštowanja ... tudi glede CS alians je tako ( ja pekmez wem niswa se ujela in twoja weličastna obrambaa oziroma bunker je bil prebit si pa wseno dobil zlatno medaljo čestitke :D ) respect do wseh in srečno do konca serwerja kjer se bo ta swinja**** končala za wečno ;) Lp

Edit:
Prikazovanje podatkov iz igre

balerina
04-07-2009, 01:11
No pa se je pokazalo se eno presenecenje, ki smo ga seveda pricakovali. Bo vsaj zanimivo do konca! :)
Sam je pa res zanimivo, da se skoz vse leto nonstop najdejo modeli kot ti, blacki ipd., ki govorite o nekem sranju, prevarah kako neposteno se igra, da je sama politika, da ni fer igre, da se simcka itd.

Ma to je samo igra, v kateri pa roko na srce zmaguje politika. To je ta server do sedaj dejansko pokazal. Ce bo kdo rekel, da to ni res si mece pesek v oci. Jamranje o tem kako vam je nekdo obrnil hrbet je pateticno. Dejansko je pac tako, da niste uspeli uskladiti notranje politicnih interesov panter in to je to, enako kot pa je cs nonstop igrala na karto kvaliteta proti kvantiteti.

Nehajte jamrat in zacnite uzivat v igri!

Naj zmaga najboljsi, ups...

...blacki je ze zmagal.

:)

Karras
04-07-2009, 10:38
Sploh nevem, če bi pisal, ker nevem komu, ker vsi pogrešamo jezne Johnyje, blackote... :P

No... Oke. Glede sranja na serverju. Bilo je res veliko podle igre, predvsem na eni strani... Vsem znana. Ampak, kolikor vem, ni bilo veliko slo serverjev takih, da bi se klali dobesedno cel server. Kot pa pravi naš blacko, da smo cel server simčkali. Haa? Itaq, tolk crusherjev, da poruši šanse "le 100im" se pa ne sestavi v 3h dneh...

No, blacko je skos grenil server in kar je blo svinjarije tu, je bilo X/X povezano z njim... Nebom povedal kolko, ker pol bo spet pi*diu... Pač najglasnejši (lol) glede svinjariv pač ti, black nesmeš biti...

Hm, kje so pa crusherji, ki nam jih obljubljaš cel server? Mogoče so še skriti, ampak zakaj si pa pol tak žalosten??

PS: Nekaterih res nikoli ne bom razumel...

Lp

Thunder
04-07-2009, 13:42
Se en dokaz s strani C.S,ki se je danes lepo pokazl,da hudič v sili muhe je..,no tudi od te muhe ne bo sit :)

PS:se mi je zdelo,da bo johnny potegnil se eno karto iz rokava-skoda k ni AS :)

Lp,Thunder

Danilo
04-07-2009, 15:01
a je možno da se CS seli na jug :)))))))))od kdaj pa to hehehe.no kolikor sem slišal govorice se panteraj in cpantera že od nekdaj nista najbolje razumela.če je to res je to njuna stvar se strinjate??samo domnevem to sem pač slišal.

lep deževen dan

JOHN Wayne
04-07-2009, 15:34
Hehe, najbolj me nasmejijo tisti, ki pišejo ostvareh, za katere pojma nimajo:D
Toliko v vednost, C.S je s Cpantero, več pa s TS že sodeloval skozi server, ko smo napadali united, tko da se kar ne čudite toliko...
Thunder, jst kart ne vlečem iz rokavov, ker ne goljufam in mi to ni potrebno, očitno je pa to tebi všeč ;) Hudič je v sili muhe žrl, ko ste ugotovili, da smo predobri za vas in ste morali še sovražne LG-jevce zraven povabit v imperij, pa nas zajebat ;)

Upam da prideš na nogometno tekmo pa da boš golman:D (moja skromna želja)
Ja killer ne mormo, se vsi o vsem strinjat ne;)

Danilo
04-07-2009, 15:44
jaz sem rekel da domnevem če nisi dobro prebral.ampak nisem si mislil dveh stvari o takšnem imperiju kot naj bi bil CS

1.da bojo pomoč iskali na jugu :))))

2.da se bojo sploh spustili na takšen nivo:)))

a ni bil CS strah zbujajoč imperij????pa veš ti da cpantere z UNITED tudi sodelujejo?kaj pa zdej???pat pozicija.

in tudi če slučajno zmaga cpantera to ni CS.spet ste luzerji ne ?????

mungo
04-07-2009, 15:53
jaz sem rekel da domnevem če nisi dobro prebral.ampak nisem si mislil dveh stvari o takšnem imperiju kot naj bi bil CS

1.da bojo pomoč iskali na jugu :))))

2.da se bojo sploh spustili na takšen nivo:)))

a ni bil CS strah zbujajoč imperij????pa veš ti da cpantere z UNITED tudi sodelujejo?kaj pa zdej???pat pozicija.

in tudi če slučajno zmaga cpantera to ni CS.spet ste luzerji ne ?????

ja se strinjam ..samo lucky luzerji..pač bolj nekaj kot pa nič

kill hunter
04-07-2009, 15:55
Upam da prideš na nogometno tekmo pa da boš golman:grin: (moja skromna želja)

Hmm :D to pa nebo šlo :P ti je pisal saj weš gdo in je rekel da pojemo WELIKO čewapou in da radi igramo nogomet :o se pa še zmenimo kje gdaj zakaj :P

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=dca5e87a5 ;) Sylar (http://forum.travian.si/member.php?u=8176) se iskreno oprawičujem ker sem objawil podatke iz igre ampak tako in tako bo hmalu konec in naj ljudje widijo zadnje crusherje če lahko prosim =) panteraJ so potanowem Odpisani :D Lp

Thunder
04-07-2009, 16:09
Hehe, najbolj me nasmejijo tisti, ki pišejo ostvareh, za katere pojma nimajo:D
Toliko v vednost, C.S je s Cpantero, več pa s TS že sodeloval skozi server, ko smo napadali united, tko da se kar ne čudite toliko...
Thunder, jst kart ne vlečem iz rokavov, ker ne goljufam in mi to ni potrebno, očitno je pa to tebi všeč ;) Hudič je v sili muhe žrl, ko ste ugotovili, da smo predobri za vas in ste morali še sovražne LG-jevce zraven povabit v imperij, pa nas zajebat ;)

Upam da prideš na nogometno tekmo pa da boš golman:D (moja skromna želja)
Ja killer ne mormo, se vsi o vsem strinjat ne;)

Zeljo ti bom izpolnil ampak samo zato,da nisi celo leto igral za brezveze-toliko iz moje strani ;) vi pa se naprej kombinirajte kaj pa kako karte so na mizi in dejansko stanje se je pokazalo!Prej nikoli niste omenjali panter niti kaksnega sodelovanja z njimi zdej pa na veliko pisete o tem-prej ste bili eden in ednini C.S (kvaliteta) in samo zmaga vas je zanimala al kako ze ste imeli napisan v profilu (prosim popravite ga :) )

PS:Kot je Danilo reku luzerji v vsakem primeru tudi ce UNITED ne bi bil prvi(kar je nemogoce) samo da ni C.S :)

Lp,Thunder

JOHN Wayne
04-07-2009, 18:21
Zeljo ti bom izpolnil ampak samo zato,da nisi celo leto igral za brezveze-toliko iz moje strani ;) vi pa se naprej kombinirajte kaj pa kako karte so na mizi in dejansko stanje se je pokazalo!Prej nikoli niste omenjali panter niti kaksnega sodelovanja z njimi zdej pa na veliko pisete o tem-prej ste bili eden in ednini C.S (kvaliteta) in samo zmaga vas je zanimala al kako ze ste imeli napisan v profilu (prosim popravite ga :) )

PS:Kot je Danilo reku luzerji v vsakem primeru tudi ce UNITED ne bi bil prvi(kar je nemogoce) samo da ni C.S :)

Lp,Thunder

Hehe, kdo pa na veliko piše o njih? Jst sem samo obrazložil zadeve, ker sem videl da pišejo neumnosti ljudje, ki nimajo nobene povezave z C.S ali Cpantero ali TS in vsemi ostalimi, zaveznike in tiha zavezništva imamo že pa nekaj časa z različnimi aliansami. Kako že gre: Sovražnik od mojega sovražnika je moj prijatelj;) A za sodelovanje z panterami mormo tebe vprašat za dovoljenje ali je dovolj če samo na publica napišem, da sodelujemo, ne vem sem zmeden sedaj.
No velja se vidimo potem, prej se še moremo dogovorit, naj me nekdo od vaših še kontaktira, da se zmenimo za plac in čas:D Baje da je nekdo pri sandokanu zagret, pa so mi rekli, da bodo še pisal pa potem niso. Zdej pa ali je pozabil ali pa...

Sicer pa Ljuti svaka čas, lepa ;)

Thunder
04-07-2009, 18:59
Hehe, kdo pa na veliko piše o njih? Jst sem samo obrazložil zadeve, ker sem videl da pišejo neumnosti ljudje, ki nimajo nobene povezave z C.S ali Cpantero ali TS in vsemi ostalimi, zaveznike in tiha zavezništva imamo že pa nekaj časa z različnimi aliansami. Kako že gre: Sovražnik od mojega sovražnika je moj prijatelj;) A za sodelovanje z panterami mormo tebe vprašat za dovoljenje ali je dovolj če samo na publica napišem, da sodelujemo, ne vem sem zmeden sedaj.
No velja se vidimo potem, prej se še moremo dogovorit, naj me nekdo od vaših še kontaktira, da se zmenimo za plac in čas:D Baje da je nekdo pri sandokanu zagret, pa so mi rekli, da bodo še pisal pa potem niso. Zdej pa ali je pozabil ali pa...

Sicer pa Ljuti svaka čas, lepa ;)

Obvezno te bomo povabil,in ob pravem casu bos tudi obvescen :) nic bat ;)

PS:No da ne bos rekel da nic ne recem ko vi kaj naredite (lepa) ste nam vsaj malo popestrili vikend ;)

Lp,Thunder

Svity
05-07-2009, 13:36
Zelo všečna je naša taktika, ker smo na začetku malce popustili pri WW in nadgrajevali druge stavbe, sedaj, pa le WW! Misli, da imamo iz dneva v dan večje možnosti, da osvojimo server, saj se nevarno približujemo tekmecem.

__________________________________________________ ___________________________________

http://www.travian.si/?uc=si7_3494 Če se prijaviš pod povezavo in ko dosežeš 75 populacije ti dam možnost, da igraš z mano, lahko ti pa pošljem 20000 vseh surovin in te ščitim ves server.

>sUpAr_sMrK<
05-07-2009, 13:53

Kavalir
05-07-2009, 18:30
http://s5.travian.si/img/x.gifevo:

1.SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43)Lepa BrenaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)87-2.NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51)Čudo svetaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)85http://s5.travian.si/img/x.gif3.BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70)PAANTSWWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855)82-4.man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a)čuden Čudo :))U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)80http://s5.travian.si/img/x.gif5.ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37)Fort KnoxU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)77http://s5.travian.si/img/x.gif6.merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7)Hagar QimCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)72-7.trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01)Chichen ItzaCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)72http://s5.travian.si/img/x.gif8.Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25)Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)70-9.yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec)WW-CSCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)68-10.Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02)SagarmathaU-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858)63-11.pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8)Mount EverestCWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)43-12.Natarji (http://s5.travian.si/karte.php?d=231758&c=ca)-0-13.-pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75)CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856)0-

warhead
07-07-2009, 17:22
"Hehe, najbolj me nasmejijo tisti, ki pišejo ostvareh, za katere pojma nimajo:grin:"

Točno tako.

PS: ** AN ** še kar obstaja, v resnici so uničili samo mene, ampak izgube, ki so jih imeli pri nas, bi bolj koristile njihovemu ww-ju, če bi se oni prasvilno usmerili na konkurenco, ne pa na nas, ki smo si s politiko ustvarili ogromno zaveznikov (ja tudi v UNITED-O, CS, Pantere (vse razen J - s temi noobi se itak ne da pogovarjat) in jim kljub temu, da so probali organizirat skupinske akcije proti nam, ni uspelo. Izjava enega iz PanteraJ: Mater vi ste bolj zaščiteni kot kočevski medved.

Naša naselja še kar stojijo in veselo pomagajo CPanteram (ww BURECARE).

bizo
07-07-2009, 20:01
dej warhead ne govor bedarij ker sem te jest skori sam uniču (razen še en je pomagu) pa tud zgube niso bile kej.. ker so se ostali raj posvečal gradnji WW kot pa da bi vašo alianso napadal...
pa vi ker pomagite BURECARE sam ne vem ko boste gradil naprej samo z 1 načrtom.....

urklstayn
07-07-2009, 21:02
navijam za nadangela ,.. :)

nadangel dajmo na 100 WW .

koscak
08-07-2009, 01:03
Kaj pa zdaj dela burecar (gradi WW nazaj,zanimiva poteza),CS komu pa boste zdaj ponudili za gradnjo WW (United-i,so vaša zadnja priložnost:lol:),mislim da vaš najmočnejši graditelj je sigurno -pedro-!!

lp

warhead
08-07-2009, 08:50
HUH, ja kar za nekaj stopenj je padel burecare.

@bizo

A res sam si me uničil? A to da ste klicali united-o na pomoč, pa si pri njih sposojali račune (ala hip3r in podobni) pa ne štejejo? Moram te malo razsvetlit: MI SMO BRANILI kavbojca za nagrado, ker je prevzel natarsko naselje in smo mu vsi (vključno z mano) pomagali branit naselja, tako, da sem jaz SAM* branil moja, pa si malo preštudiraj kake izgube ste imeli na meni. Zastonj sredi napadov natarjev in gradnje ww nisem bil med top branilci, kasneje ko so se natrski napadi in napadi na ww-je ojačali, pa sem bil skoz tik pod repom top 10 lestvice (aja pa v zaključni fazi sem imel samo štiri naselja še). Pa mi smo aliansa na repu top 20, vi pa ste bili takrat na drugem mestu.

Ne serji gob, če si jedel riž. Napadalo me je več kot 10 (ne bom napisal ljudi) različnih računov.

Pa še nekaj, moji trije cropi še kar stojijo nepoškodovani, a prideš kaj naokoli? Če ja pridi na požrtijo, bom priredil festival v tvojo čast, ker si me 'UNIČIL'. Koliko ti pa je kaj vojske ostalo? ODG.: Kolikor vem bore malo. Bolj je zgledalo kot da si delate prostor za obrambne vojake, kot pa da zares napadate.

EDIT*:
Res pa je tudi, da mi je pomagala rimljanka, ki ima 6 naselij, tak da ni imela bog ve kaj enot, ampak dovolj, da ste večkrat pušili kot rušili.

EDIT2:
Nekje sem zasledil, da ste vi (PanteraJ) bili naši zavezniki oz. nekaj podobnega in da smo vas kao izdali: ENA VELIKA LAŽ! Nekateri vaši člani so nas redno napadali, jaz sem pa uredil po diplomatski poti, da ste nas nehali. Pa še takrat niso vsi nehali hodit na roparske pohode. O prevzemanju natarskega naselja pa itak raje ne bi še 1x.

warhead
08-07-2009, 09:34
UF, prvi štirje so trenutno iz UNITED. Slava jim za takšno borbo.

Čeprav ne navijam za njih:

1. SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43) Lepa Brena U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 93 - 2. NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51) Čudo sveta U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 91 http://s5.travian.si/img/x.gif 3. ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37) Fort Knox U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 83 - 4. man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a) čuden Čudo :)) U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 83 - 5. BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70) PAANTS WWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855) 81 - 6. trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01) Chichen Itza CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 79 - 7. yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec) WW-CS CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 75 http://s5.travian.si/img/x.gif 8. merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7) Hagar Qim CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 73 - 9. Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02) Sagarmatha U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 71 http://s5.travian.si/img/x.gif 10. Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25) Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 70 - 11. pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8) Mount Everest CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 43 - 12. -pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75) Čudo sveta CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 9

@koscak: daj prilepite kakšne konkretne napade (beri dokaze)

buu!!!
08-07-2009, 14:54
UF, prvi štirje so trenutno iz UNITED. Slava jim za takšno borbo.

Čeprav ne navijam za njih:

1. SandokaN (http://s5.travian.si/karte.php?d=336065&c=43) Lepa Brena U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 93 - 2. NadAngel (http://s5.travian.si/karte.php?d=408953&c=51) Čudo sveta U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 91 http://s5.travian.si/img/x.gif 3. ziggimaster (http://s5.travian.si/karte.php?d=373831&c=37) Fort Knox U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 83 - 4. man with vision (http://s5.travian.si/karte.php?d=440057&c=6a) čuden Čudo :)) U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 83 - 5. BURECARE (http://s5.travian.si/karte.php?d=351129&c=70) PAANTS WWA (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2855) 81 - 6. trobentica (http://s5.travian.si/karte.php?d=231848&c=01) Chichen Itza CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 79 - 7. yaniv (http://s5.travian.si/karte.php?d=283258&c=ec) WW-CS CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 75 http://s5.travian.si/img/x.gif 8. merlich (http://s5.travian.si/karte.php?d=302335&c=d7) Hagar Qim CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 73 - 9. Silvo (http://s5.travian.si/karte.php?d=350407&c=02) Sagarmatha U-WW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2858) 71 http://s5.travian.si/img/x.gif 10. Sheppard08 (http://s5.travian.si/karte.php?d=329608&c=25) Harvester of Sorrow CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 70 - 11. pekmez (http://s5.travian.si/karte.php?d=287984&c=f8) Mount Everest CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 43 - 12. -pedro- (http://s5.travian.si/karte.php?d=215184&c=75) Čudo sveta CWW (http://s5.travian.si/allianz.php?aid=2856) 9

@koscak: daj prilepite kakšne konkretne napade (beri dokaze)
zakooon smoo UNITED-i....!še sploh pa U-O, ki se je boriil kar lep čas skoraj proti celemu serverju...!

stenmark
08-07-2009, 16:21
Ohhh, koscak ti si zdaj v UNITED-u :confused:??? Ja ali nisi ravno ti ta model,ki je vohunil za CS ? ko si bil v ally BURJA in je le ta imela zavezništvo z vsemi UNITED aliansami ! Zato zdaj ne razumem KAKO si zdaj v united-u,če pa si tako vneto vohunil več mesecev za CS. Ja ally BURJA je bila edina na -/+,ki se je upala upret imperiju cs...bili vedno v top 10,sodelovali z united....edino vohuna nam pa nikoli ni uspelo najdet-kar je povzročilo,da so nekateri prenehal igrat in je ally počasi razpadala....in zdaj si ti tukaj nekaj pameten,se hvališ...ne razumem te...ko bi bil vsaj tiho in se ne tako izpostavljal...ja še to povej,da si bil med drugim več mesecev VOHUN OD CS !!!!

Naj folk tle to ve.... da si delal za cs več kod pol serverja in ,da si veliko pripomogel k temu da je šla naša BURJA(zaveznik united-a) v pm...

Drugače pa vsaka čast UNITED-u,ki se mu nasmiha prepričljivo prvo mesto

lp

mungo
08-07-2009, 17:38
zakooon smoo UNITED-i....!še sploh pa U-O, ki se je boriil kar lep čas skoraj proti celemu serverju...!

ja pa kaj še.. ste se boril proti samem semu..dej ne govor traparaij..če se je kdo boril proti celmu serverju je to C.S oz. proti vsem večjim aliansam

warhead
08-07-2009, 18:48
Samo napihovanje ega..... in enega in drugega. VUA samo dve aliansi sta obvladovali server. Daj zresnita se! Zdaj že razmišljam, če jaz slučajno pišem na napačnem serverju. Saj sem na Si5, a ne?

Ghost
08-07-2009, 18:49

http://www.shrani.si/f/1W/uN/2oaTuto/3/731302.gif

vi ubogi edina aliansa, brez zaveznistev, s samo 30 clani, ne vem kako ste zdrzali proti CS-A, CS-B, CS-C, CS-D, CS-E,..., CS-Ž ((sarcasm))

ce bi na koncu tvojega posta napisal se "I reject your reality and substitute it with my own.", bi bil tvoj post perfekten http://www.shrani.si/f/1W/uN/2oaTuto/3/731302.gif

Thunder
08-07-2009, 20:09
Zal se more C.S sprijaznit da je tako kot pac je,...prej so govorili o kvaliteti>kvantiteto...pokazalo se je cisto drugace,...o tej kvaliteti ni duha ne sluha o mojih buddyjih blekiju in johnn-ju se manj kar me zalosti :(...prej sta popestrila glavni forum zdaj nic vec,...res se ne moreta vec "duvat" ker preprosto ni nobene osnove za to-server gre koncu-zmagal bo zasluzeno UNITED kar je tudi pokazal skozi celotni server...zdaj berem kako dobesedno pljuvate koliko kril je in da ste se sami boril in kaj se vse-odgovor na to je prestejte vasa in nasa zaveznistva pa boste videli da smo nekako v istem razredu po stevilu igralcev...in se to prej sem videl da koscaku se neki naprej mece da je bil pol serverja vohun za C.S (to niti ne bom komentiral je v ozadju veliko vec kot to in nisem pristojen komentirat o tem) rad bi sam povedal se en dokaz vec o C.S-jevi "postenosti" ki so jo igral...Res svaka cast UNITED-O res so bili obkrozeni z "hijenam" ki so ves cas napadale-oni pa so se boril tako z igralci ki so zapuscal ally kot z napadi ki so jih bili delezni,vohunjenja itd.in na koncu obstali in razvili dobre crusherje-(bravo lizij) ki je potopil se zadnjo C.S-jevo upanje ;)

Lp,Thunder

Ghost
08-07-2009, 20:15
lahko dobim ta report pa ceprav po PM?

drugace pa ze pred gradnjo sem pravil da ce bomo razdelili obrambo na 5 WW-jev ne bomo nic dosegli... vas je vec in v vasih WW-jih s tem tudi vec obrambe...

mungo
08-07-2009, 20:48
Zal se more C.S sprijaznit da je tako kot pac je,...prej so govorili o kvaliteti>kvantiteto...pokazalo se je cisto drugace,...o tej kvaliteti ni duha ne sluha o mojih buddyjih blekiju in johnn-ju se manj kar me zalosti :(...prej sta popestrila glavni forum zdaj nic vec,...res se ne moreta vec "duvat" ker preprosto ni nobene osnove za to-server gre koncu-zmagal bo zasluzeno UNITED kar je tudi pokazal skozi celotni server...zdaj berem kako dobesedno pljuvate koliko kril je in da ste se sami boril in kaj se vse-odgovor na to je prestejte vasa in nasa zaveznistva pa boste videli da smo nekako v istem razredu po stevilu igralcev...in se to prej sem videl da koscaku se neki naprej mece da je bil pol serverja vohun za C.S (to niti ne bom komentiral je v ozadju veliko vec kot to in nisem pristojen komentirat o tem) rad bi sam povedal se en dokaz vec o C.S-jevi "postenosti" ki so jo igral...Res svaka cast UNITED-O res so bili obkrozeni z "hijenam" ki so ves cas napadale-oni pa so se boril tako z igralci ki so zapuscal ally kot z napadi ki so jih bili delezni,vohunjenja itd.in na koncu obstali in razvili dobre crusherje-(bravo lizij) ki je potopil se zadnjo C.S-jevo upanje ;)

Lp,Thunder

ja se delno strinjam s tabo sam mi smo od začetka bli v taki zasedbi skoraj do konca ..pred gradnjo WW smo se razdelil ..tak da 30 igralcev je naredilo dost kar se vidi tud po napadalnih točkah..problem je ratal ko so začele prihajat ostala krila..no ne problem vsaka čast smo dobro skup držal..sam po moje se je tukaj začel konec..preveč vodij preveč različnih zamisli itd..pa tud to verjetno ne bi bla prevelika ovira ..če se ne bi že v začetku gradnje pa potem nekje na polovic pojavile različne zamisli pa očitne napake..kar se pa samo aly C.S tiče smo pa že od začetka bli v taki zasedbi pa do gradnje WW..sam problem je bil pa v tem ko je saj 10 igralcev nehal aktivno igrat al pa je prevzel račun kdo ki je bil prevelik zalogaj za njega..tako da je več al manj ostal samo še ene 20 aktuivnih igralcev..pa še to je blo zdej pred koncem šole al pa so nekateri že na morju tud bolj tako tako..sem tud sam mal razočaran ..kaj čmo smo bli pač aly izrazito usmerjena v napad kar je tud po točkah vidit ..na napakah se pa učimo..zdej je kar je ..kar se pa primerjave tiče kolk je koga na keri strani pa se ne moremo zdej primerjat ..če se spomniš mal nazaj ste občutno v številu igralcev vodil..pa itak se mi ni dal nit štet al pa za nazaj gledat ko ste se tolikokrat preimenoval in reorganiziral..tak da tukaj ni neke primerjave..zdaj proti koncu mogoče ja ko smo dobival zaveznike kot po tekočem traku..prej pa niti pod razno..no zdej je lahko bit pameten..je kar je ..kar se pa zadnjega upanja tiče pa si lohk siguren da saj 70% igralcev ni blo že prej za to in še zdaj ni tak da je le del naših igralcev iz aly "sodelovalo" pri tej gradnji..

kot si reku zasluženo ali pa nezasluženo..pač ste zmagal ..kar vam tud iskreno čestitam:)

Thunder
08-07-2009, 21:05
Kot prvo se ti zahvaljujem za cestitko ceprav je se zmeraj malo prehitro za taksno napoved...kot drugo bom reku da je bilo tudi pri nam in ostalih zaveznikih veliko acc neaktivnih in so bili pravtako prevelik zalogaj vzdrzevat kaj sele branit-no je kar je tako ali drugace se vedno trdim da je bila C.S zelo dober nasprotnik in je pokazala veliko borbenost in slogo,...ce nic drugega bi bilo dobro sestavit iz kompletnega serverja dobro ally ali dve in se sprehodit na mednarodni server...

Lp,Thunder

buu!!!
08-07-2009, 23:54
ja pa kaj še.. ste se boril proti samem semu..dej ne govor traparaij..če se je kdo boril proti celmu serverju je to C.S oz. proti vsem večjim aliansam
kdo je meu kar lep čas zavezništvo z usemi UNITED-i ???

warhead
09-07-2009, 12:04
malo sem pogledal vrle roparje na lestvici top roparjev in ugotovil, da jih je kar nekaj iz CS in podobnih alians. A se tem ne zdi skrajni čas da pokurijo vojsko, ker se mi zdi, da moraš bit pa res strašen egoist, če ne pokuriš vojske, da napadeš sovraga, ki je tik pred zmago.

mat007
09-07-2009, 14:51
@mungo

ne vem, kje vam ideja da smo se skoz menjavali in preimenovali in reorganizirali ?

1. nekje na polovici serverja se je na JV med največjimi alliansami zgodilo poenotenje politike, torej so se alianse EMPIRE, Kaos, EuroC&C, JNA in nekateri iz bivše G odločile da s skupnimi močmi probajo biti igralec v končnem delu igre, ko se gradi WW.

pri tem sklepu je prišlo do poenotenj imen, UNITED-E,K,€,J,S

2. pred prihodom natarcev in začetkom gradnje WW, se je reorganiziralo ally in igralce tako, da se je kvadrant JV razdelil na 4 sklope in temu primerno so se razvrstili igralci glede na lokacijo...

nastala so skrajšana imena U-JV, U-JZ, U-SV, U-SZ...

to je ekvivalentno temu, kar ste naredili vi pred začetkom gradnje, tako da ne vidim nevem koliko več reorganizacij in preimenovanj kot pri vas, razen tistega poenotenja imena pri poenotenju kvadranta !

pa pozabljamo da CS ni samo CS, ampak še C2S in CzS... tako da je malo več kot pa 30 igralcev nastopalo v vsej tej zgodbi, ali ne ? Kar se števila tiče smo že dolgo bili izenačeni po mojih podatkih, ko se preštejejo ally in zavezniki... morate vedeti tudi to, da kljub dobrim odnosom s panterami, iz česa pač izhaja to naše dolgo zavezništvo in pakti, smo kurili vojsko bolj kot ne na vas samo UNITED...

@warhead

ja tudi js tega ne zastopim, en lep primer je prav igralec iz CS, ki si že tedne nastavlja vojsko v farme in jih pobija, tako da je vsak teden na lestvici top napadalcev... ne zastopim kako ga lahko imate v ally, js bi takega fliknil vun že zdavnaj... vse kar je naredil z takratnim prestopom k vam je, da si nabira medalje zase in ne za ally ;). ta teden ga spet najdete na lestvici, vprašajte ga za kak dober report hehe

lp

warhead
09-07-2009, 15:55
matoo7 ne pozabi kaj se je dogajalo pred UNITED-O na -/- polju:

LG, L.G,........G,....ODPISANI (razpad LG-ja na 15 manjših alians, ker si je takorekoč vsak naredil kar svojo). Nekateri smo tukaj (-/-) od samega začetka in vemo kake ste meli. Nekaj časa so nas dobro jahali, dokler se nismo uprli. Naš največja zaveznika pa sta itak CPantera in T.S, z nekaterimi smo sodelovali od samega začetka. Hvala vam za vse bunkerje, marsikdo se je na njih razbil. Tudi za diplomatsko pomoč se moram zahvalit, dostikrat so nas ven potegnili, ko nam je šlo za nohte.

Fajn se mejte, odhajam na zaslužen počitek.

Čestitam zmagovalcu, ker predno pridem domov bo upam že konec. Se že veselim nove runde v jeseni. Vsekakor bom na-/- polju, kjer se je VEDNO nekaj dogajalo.

Ne vem zakaj ne postate kakih reportov, vem da je bilo kar nekaj močnih napadov.

mat007
09-07-2009, 16:38
Nisem pozabil, vendar okostje in hrbtenica UNITED je nastala na JV kvadrantu... LG, oziroma fantje, ki so borci in dobri vstrajni igralci iz te ally, so se priključili UNITED malo kasneje kajne ?

kaj se je vmes dogajalo od časa razpada LG kot ally pa do priključitve k UNITED, je pač posebna zgodba, o kateri lahko malo več kaj pove kdo izmed UNITED-O. Vem pa, da je bil tam velik problem, ker si enostavno med seboj nekateri niso zaupali, ja iskanje vohunov je težko, še posebej ko si pod velikim pritiskom vojne, ki so jo takrat furali... vse ally in igralci pač ne morjo skoz cel server doživljati pravljice in so pač okoliščine takšne, da je treba kje dat igralce skoz rešeto, da se izloči plevel... ostali so borci in kapo dol nekaterim tam... pa četudi so parkrat zamenjali ime ally...

kot ¸kontra-primer pa lahko dam kako CZy, kolkokrat se je pr njih menjalo ime pa še kaj... in so tudi del CS imperija al ne?

JOHN Wayne
09-07-2009, 17:24
No, vidim, da me nekateri že pogrešajo, pa se mi zdi primeren čas, da sedaj napišem še resnično moj zadjni post, kar se tiče si5 serverja na public forumu. Ko bo nova tema pod zgodovina serverja, pa prepustim unitedu, da se prehvali;)

Torej... Kaj rečt na vse skupaj, kar prebiramo na forumu, vse skupaj je zelo smešno in zelo žalostno.
Kvaliteta>kvantiteo, je geslo Blacka:D Mislim, da tudi velja. Edini problem je, ker je igra narejena tako, da zmaga tisti, ki postavi WW, kar pa vse skupaj zameša. Svinjarij ne bom omenjal, razumem pa Vašo izdajo na jugu, kakor je napisal Roony50 (Agress) v enem postu na publicu, je to bil edini način, da jug preživi. V tistem trenutku, smo bili predobri za kogarkoli ( Pa lahko zanikate, vendar je res) in tiste pametne glave na jugu, so se zavedale, da bodo vsi propadli, če bodo dovolili izumrtje LG-ja, oziroma tistega, kar je ostalo od njega. Sedaj, pisat napake in krivit kogar koli je popolnoma nesmiselno. Že po prvi fazi natarcev, mi je bilo jasno, da ne bomo zmagali, ker je vojske v okrepitve prišlo toliko,d a sems e jokal zraven. Po rušenju, pa vidim, da ima nadangel v svojem naselju toliko deff-a, kot jst, yaniv in shepp skupaj:-| In potem pričakuj zmago, jah seveda. Kar se mojega računa tiče, sem že na začetku povedal, tistim ožjim in sitterjem, da moj WW ne bo za zmago ampak bo namenjen za zajčka, hitro dvigovanje WW in hitro rušenje iz juga, to se je tudi zgodilo in naš 1 del strategije, je bil uspešen, da izgubijo čim več vojske na čim več različnih mestih... Potem pridemo, do moje izgube načrta in še ata j pred tem... Morem priznat,d a ste imeli tle zelo zelo velikos reče in za razliko Thunderja, ki se je hvalil, kako ste me dobro pofejkali, se te velike sreče zaveda le Lizij. Kar se je naredilo, je bila popolnoma moja napaka, kar se tiče fejkanja se pa lahko le nasmejim, ker sme imel ravno 15 fejkov v vsa naselja razen WW-ja, toliko od fejkanja Thunder. No ko smo že pri Liziju, bi rad še 1x povedal, da te neizmerno ceni, kot igralca, res te spoštujem in resnično upam, da se še kdaj srečamo, škoda ko imam samo o 1 igralcu iz juga takšno mnenje, o ostalih nimam lepih besed, zato ne bom več o njih pisal. Seveda, se v teh trenutkih postavlja najbolj neumno vprašanje, kaj je šlo narobe?
Mislim, da smos ami sebe pokopali, že takoj ob ustanovitvi alianse. Preveč smo strmeli k popolnosti in nismo dopuščali, da bi pr nam imeli neaktivne igralce in tiste, ki igrajo zelo malo na računu. Pri unitedu je takšnih igralcev precej, kar se vidi v tem, da smo jih pred natarci na veliko tepli ( no kontra smo tudi dobili), premalo kvalitetnih in aktivnih igralcev ste imeli,d a bi na hitro ukrepali in sestavljali bunkerje, razen v določenih primerih. Ko pa pride do gradnje WW-ja pa so ti ne veliko aktivni igralci zelo pomembni. 1x na dan se prijavijo, pošljejo vojsko, ki se je anredila čez noč, pošljejo žito in to je to. Pr nam takšnih ni bilo. Treba je še povedat, da je od naših samo 1 imel izkušnje z gradnjo WW-ja, mislim, da pri unitedu ni bilo tako in smo bili še zelenci.
To je bil zame moj 1 server, ki sem ga odigral do konca, pred tem sme imels amo 4 mesece izkušenj z igranjem, pa večina je bila takšnih pr nam. V obdobju igranja sem doživel veliko, 2 naša igralca sta postala ponosna očeta, 1 se je poročil, rojstni dnevi... In še in še bi lahko našteval. Če pomislim, da se bil v vodstvu med najmlajšimi, pa da sem imel veliko odgovornost, kis em jo po mojem opravljal zelo dobro ( seveda pride včasih tudi do napak) in menim, da je lahko veliko igralcev hvaležnih, da so imeli svoja naselja toliko dolgo kolikor so jih imeli, oziroma sedaj do konca.
Seveda ne smemo pozabit, da C.S ni samo C.S aliansa ampak je še en kup drugih enakopravnih alians in ne kril. Danes sem si po dolgem času vzel malo več časa za travian, pa sem šel seštevat populacijo top20 alians, rezultat je nakkšen tako( sešteval sem glede na gradnjo ww-jev, rečmo 3 bloke UNITED, C.S in še posebej Cpnatero in TS in njihove zaveznike)
UNITED: 4.297.967
C.S: 2.973.728
Cpantera in T.S: 823.329

Če tudi bi že prej na polno sodelovali s Cpantero in TS ne pa tako na polovico, bi nas bil manj kot united.

Tole je bil danes dopoldne rezultat seštevanje populacije, tako da tisti, ki govorite da je bilo unitedovcev in čistilk enako, se krepko motite. Več popa, pomeni več naselij, več naselij večjo proizvodnjo, večja proizvodnja pomeni več vojske. Da ne omenim, da ima UNITED še en kup zavezniških alians za top20 alians;) Matematika ne laže fantje!
Čestitam zmagovalcu, kdor koli že to bo, mislim, da nadangel, ker je sandokan zopet ostal brez načrta!

Morem priznat, da sem bil zadnja 2 tedna v zelo slabi volji, ne zaradi rezultata ampak zaradi IGM-jev, ki so prihajali na moj račun. Tistih idiotev iz juga ne bom omenjal, oziroma en bom nikogar poimensko. Povedat, želim le to, da sem zelo razočaran nad določenimi igralci, ki so me in me še neupravičeno kritizirajo in tudi kritizirajo vodstvo. Vsatajals em med tednom ob 5 zjutraj, šel na račun poklikal na hitrco in psial MM-e za bunker, šel ob 6 v šolo, v Celju v netcaffe, spet psial MM-e za bunker. V šoli sem se probal zadrževati od compa, pa še to zelo tažko, od 14 ure ko sem domov prišel, pa do 23 ali 24 ure sme bil za compu, ubadal se z drugimi stavrmi za alianso, kot pa z farmanjam. To je tudi moj način igranja, prvo je aliansa, potem pride moj račun, drugače jst neb bil komaj 250 po popu ampak bi bil krepko med top100, če se ne bi z drugimi stvarmi ukvarjal. Skratka med ponedeljkom in petkom sem igral po 10 ur na dan, čez vikende še več. In sedaj me kritizirajo frajerji, ki so se 3x na dan prijavili na račun, razposlali žito in štancali vojsko, kdo Vam daje pravo da me? Med gradnjo WW-ja sem prihajal v račune, v katerih je žito čez teklo, skladišča polna... in ironično, se ravno ti igralci sedaj spravljajo name in nad vodstvo, res svaka vam čast, pravi ste. Res sem razočaran, ker so le redki opazili moj trud, ki sem ga vložil in ga tudi znajo cenit. Trenutno še igram na si7, kjer me lahko najdete, da kakšno rečemo, če bomo še kdaj igrali v isti zasedbi, oziroma isto vodsvto pa se bomo na pikniku dogovorili. Če bo čas in če bosta Pirati in Fire tudi igrala, potem bom po vsej verjetnosti, tudi jst zraven;) Vama se zahvaljujem, za nasvete in pogovore.

Ne prenesem neupravičene kritike!:roll:

Na koncu bi se rad zahvalil, mojim sitterjem, pred gradnjo: _dado_ in ketko, po gradnji pa: Logic in Mafiozo.

Sedaj bom še samo, v miru počakal na konec, potem se vidimo na pikniku z našimi in na tekmi z united ;) Upam, da se vse izide in da bom povsod lahko prisoten.

Opravičujem, se za grdo pisanje, ampak mi tipkovnica zelo nagaja, ne da se mi pa za nazaj popravljat, ker sem toliko veliko spisal.

PEKMEZ ma vas rad in ni jezen na nikogar, razen parih idiotov, ki obstajajo, škoda da sme to šele na koncu ugotovil. Kako se že reče, pravega prijatleja spoznaš v nesreči?

lp in srečno v vsem česar se lotite v življenju
pekmez

Thunder
09-07-2009, 18:05
Lep pozdrav johnny!

Upam da ne spadam med tiste idiote,ki si jih omenil,...no rad bi samo dodal oziroma popravil kar si napisal o meni in fejkanju,...se enkrat preberi post ki sem ga napisal oziroma citiral...in sicer glasi se:UNITED ne zna fejkat...no to je od mene vse in da se ti se predstavim:moj nick v igri je Svarog no toliko o tem :)-zdej mi je ze vseeno za vse sem zakljucil s tem serverjem...

Veseli me da smo si izmenjal nekaj postov bilo je kar prijetno kramljati s tabo in blekijem:upam da ti nisem prevec sprovociral z svojimi posti ceprav je bil to moj namen :)...

PS:no naj se to povem da sta zame odlicna igralca bila mafiozo in pa ketko od katerih sem tudi kasiral nekaj izgubljenih zitnih polj-bilo je zabavno :)

Upam da se se kje srecamo in mogoce skupaj odigramo se kaksen server...aja pa se to nacrt sploh ni sporen za nadaljevanje zacrtane poti-jih je se dovolj oziroma se zlahka nazaj dobi ;)

Lp,Thunder aka Svarog;)

JOHN Wayne
09-07-2009, 19:08
Sem še tole pozabil dodat, pa en moremd at edit, ne vem zakaj:

P.S: Sem pozabil še omeniti, MH-ja in admina, ki sta bila resnično poden od podna. MH-a je naredil nam več škode kot pa celotni jug skozi cel server in od tega več kot 50% čisto neupravičeno. MH-a te pošlje do admina, ta pa ti reče, zmeni se z njemu, skratka vse je bilo v kurcu in zaklepi brez dokazov, baje da ne smejo dokazov zraven prilagat. Res fantastično imate zmenjeno!
Upam, da na ostalih serverjih ni tako, lahko par neumnih primerov povem iz si5-ke.

Amm, seveda ... kot vedno. MH-ji ... so vedno poden od podna, ampak samo pri tistih, ki pravila kršijo ...

LP klemen1232

koscak
09-07-2009, 19:59
Ohhh, koscak ti si zdaj v UNITED-u :confused:??? Ja ali nisi ravno ti ta model,ki je vohunil za CS ? ko si bil v ally BURJA in je le ta imela zavezništvo z vsemi UNITED aliansami ! Zato zdaj ne razumem KAKO si zdaj v united-u,če pa si tako vneto vohunil več mesecev za CS. Ja ally BURJA je bila edina na -/+,ki se je upala upret imperiju cs...bili vedno v top 10,sodelovali z united....edino vohuna nam pa nikoli ni uspelo najdet-kar je povzročilo,da so nekateri prenehal igrat in je ally počasi razpadala....in zdaj si ti tukaj nekaj pameten,se hvališ...ne razumem te...ko bi bil vsaj tiho in se ne tako izpostavljal...ja še to povej,da si bil med drugim več mesecev VOHUN OD CS !!!!

Naj folk tle to ve.... da si delal za cs več kod pol serverja in ,da si veliko pripomogel k temu da je šla naša BURJA(zaveznik united-a) v pm...

Drugače pa vsaka čast UNITED-u,ki se mu nasmiha prepričljivo prvo mesto

lp

veš kaj ti bom povedal kaj govriš nehaj kar ni res nisme več kot en mesec in še to ni bil name dajat informacije C.S,samo tako in bodi tiho!

Veš ne vem zakaj bi bil za c.s če so mi uničli račun Windows samo to mi povej !

lp

mat007
09-07-2009, 21:19
john, z vsem spoštovanjem, sam res ne vem kje si ti sešteval te številke... ?

sem šel zdej še js skupaj potegnit in rezultat je naslednji... nekaj panter nisem vedel kam uvrstiti,
ali k panteriJ al Cpanteri, tako da si jih pač poljubno daste zraven kjer vam paše... Ene so pač zaveznice obeh in pač ne vem...

http://www.shrani.si/f/3E/ua/3qb8127k/bloki.jpg

torej 4 bloki, če pa bloke združimo v 2, smo pa spet tam, kjer ni muh, kajne ?? Pa da razščistimo še tole: PanteraJ nam je pomagala v vojni z vami, z obrambo in še kakšno drugo uslugo... Cpantera in T.S. so pa pomagali vam v vojni tako, da so se pipali z U-O...

V tistem trenutku, smo bili predobri za kogarkoli ( Pa lahko zanikate, vendar je res)hja, tako kot je bil takrat situiran server je res bilo tako ja, in to nihče ni zanikal... smo skoz govorili da smo se tako odločili, da bo server zanimiv, ker drugače verjetno ne bi bil... tud svet funkcionira na tak način da mora bit ravnovesje...

glede tega, da smo pa na jugu sami idioti, pa že, js poznam drugo resnico, si pač žal imel stik verjetno s tistimi igralci, ki so provokatorji, za večino tega pa, roko na srce si tudi malo sam kriv, ker čisto vsak bere ta zunanji forum in tvoje pisanje je bilo dostikrat posmehovalno do nas na jugu, tak da pač vzemi zaj to v zakup, kot neke vrste payback hehe

no v glavnem, js vem kolk dela je vloženega v vodenje in usklajevanje itd... tako da kljub temu, da sem mogoče med tistimi idioti na jugu, pohvale za dobro delo, če že nekateri iz lastne ally kritizirajo, maš pohvale za dobro igro od mene in še verjetno koga...

aja, še to... igralcem je treba dati priložnost in tukaj je naša zmaga, če nam bo seveda uspela... Eni so se razvili v ključne igralce, pa so bli mogoče še na polovici serverja farme ali pa blizu tega ;) in iz kvantitete potem nastane tud lahko kvaliteta...

lp

JOHN Wayne
09-07-2009, 21:43

sem šel zdej še js skupaj potegnit in rezultat je naslednji... nekaj panter nisem vedel kam uvrstiti,
ali k panteriJ al Cpanteri, tako da si jih pač poljubno daste zraven kjer vam paše... Ene so pač zaveznice obeh in pač ne vem...

torej 4 bloki, če pa bloke združimo v 2, smo pa spet tam, kjer ni muh, kajne ?? Pa da razščistimo še tole: PanteraJ nam je pomagala v vojni z vami, z obrambo in še kakšno drugo uslugo... Cpantera in T.S. so pa pomagali vam v vojni tako, da so se pipali z U-O...

hja, tako kot je bil takrat situiran server je res bilo tako ja, in to nihče ni zanikal... smo skoz govorili da smo se tako odločili, da bo server zanimiv, ker drugače verjetno ne bi bil... tud svet funkcionira na tak način da mora bit ravnovesje...

glede tega, da smo pa na jugu sami idioti, pa že, js poznam drugo resnico, si pač žal imel stik verjetno s tistimi igralci, ki so provokatorji, za večino tega pa, roko na srce si tudi malo sam kriv, ker čisto vsak bere ta zunanji forum in tvoje pisanje je bilo dostikrat posmehovalno do nas na jugu, tak da pač vzemi zaj to v zakup, kot neke vrste payback hehe

no v glavnem, js vem kolk dela je vloženega v vodenje in usklajevanje itd... tako da kljub temu, da sem mogoče med tistimi idioti na jugu, pohvale za dobro delo, če že nekateri iz lastne ally kritizirajo, maš pohvale za dobro igro od mene in še verjetno koga...

aja, še to... igralcem je treba dati priložnost in tukaj je naša zmaga, če nam bo seveda uspela... Eni so se razvili v ključne igralce, pa so bli mogoče še na polovici serverja farme ali pa blizu tega ;) in iz kvantitete potem nastane tud lahko kvaliteta...

lp

Sem napisal, da sem sešteval samo top20 alians, sem videl da sem se zmotil ampak ne za veliko, panteraj in pa to sem štel k vam, ker je njihov graditelj potem k vam prišel, se pravi da so tudi oni k vam stopli.

radigost
10-07-2009, 10:49
zdravo vsem!
rad bi samo repliciral na trditev johna glede uporabnosti "napolaktivnih" igralcev, se pravi tistih ki se v račun vpišejo samo enkrat na dan in bojda neznansko koristijo ww - naselju s svojimi ENKRATnimi pošiljkami žita... no, to je bila prehuda cvetka saj so, vsaj kar se žita tiče, največji križ in vir nejevolje ww-sitterjev ravno take pošiljke. to pa zaradi tega, ker bi morale prihajati pošiljke žita od VSEH igralcev v dovolj razmaknjenih intervalih čez cel dan. skratka, tile igralci ki pošljejo samo enkrat na dan ogromne količine žita venomer tvegajo da bo od 50-80% poslanih surovin šlo v nič, saj je praviloma kapaciteta žitnic po velikosti v obratnem sorazmerju s porabo žita.
:confused:
vsem vam želim prijetno julijsko ohladitev...
8)

kill hunter
10-07-2009, 14:11

hja, tako kot je bil takrat situiran server je res bilo tako ja, in to nihče ni zanikal... smo skoz govorili da smo se tako odločili, da bo server zanimiv, ker drugače verjetno ne bi bil... tud svet funkcionira na tak način da mora bit ravnovesje...

lp

D in BPantero lahko ker uverstiš k Cpanteri ker sta kot nekakšni njeni krili ;)

radigost
10-07-2009, 14:20
juhej, velepametna in mogočna zbirka genijalcev CS WWY vodi na lestvici!
saj sem vedel da jih bomo težko ugnali...
:roll:

radigost
10-07-2009, 16:07
no, pa niso več...:lol:

kar nekdo
10-07-2009, 20:44
[QUOTE=JOHN Wayne;229312]Sem še tole pozabil dodat, pa en moremd at edit, ne vem zakaj:

P.S: Sem pozabil še omeniti, MH-ja in admina, ki sta bila resnično poden od podna. MH-a je naredil nam več škode kot pa celotni jug skozi cel server in od tega več kot 50% čisto neupravičeno. MH-a te pošlje do admina, ta pa ti reče, zmeni se z njemu, skratka vse je bilo v kurcu in zaklepi brez dokazov, baje da ne smejo dokazov zraven prilagat. Res fantastično imate zmenjeno!
Upam, da na ostalih serverjih ni tako, lahko par neumnih primerov povem iz si5-ke.

Moral sem se oglasit na ta post, ker sem kar veliko sodeloval v rušenju na severju in mislim, da to ne bo držalo..
Potem lahko enako rečemo tudi za jug, kjer je bilo kaznovanih veliko igralcev(tudi gusar, za katerega ste se potem tako na veliko razpisali na svojem forumu, kako je pošiljal preveč surovin agressu in ne vem kaj vse) s strani MH. Žal to pač doleti tiste, ki goljufajo in se nimajo pravice pritoževat.

Druga stvar pa je, da bi bilo res "lepo" od vas, če bi nehali govorit o neki izdaji. Jaz nisem videl niti ene izdaje(ker pravgotovo ne bomo govorili, kako ste vi najprej "izdali" SCL in seveda gladko ponovili vajo pri LG, pa ne govorit, da vam je bil server preveč dolgočasen).
Kolikor vem je bil skelnjen samo NAP in še to z VELIKIM povdarkom mrBlacka samo do začetka gradnje WW-ja.
In še enkrat bom povedal, da NAP ni bil prekinjen zato ker je bil CS "nedotakljiv" in je UNITED iskal dodatno pomoč, pač pa zato, ker so hitro kršili dogovorjena pravila, ki so bila takrat določena(poseljevanje novih naselij na jugu, prevzemanje naselij na Jugu), pa čeprav je bilo dogovorjeno, da bodo samo napadali na jug.
Da pa je potem vse skupaj padlo v vodo, pa je bila odločitev G-ja, da se pridruži JV aliansam in takrat res ni bilo več smiselno vstrajat z napadi na JZ.
Jaz zelo podpiram odločitev gusarja, maltomalunge, miga, iragocija, in vseh ostalih članov vodstva, da so sprejeli to odločitev. Ker slej kot prej, bi se CS obrnil še na JV in probal srečo še na tej strani. Kjer pa kot je bilo tudi dokazano jim vendarle ne bi uspelo.
Me pa res zanima, kaj vse bi gusar povedal o serverju in tako imenovani izdaji ter prevladi CS-ja. Čeprav sem ga prosil, naj kaj pove, se enostavno noče obremenjevati z raznoraznimi obtožbami in prepiri, ki se dogajajo na tem forumu.Res škoda....

lp

mungo
10-07-2009, 20:53
no, pa niso več...:lol:

hehe pa res niso .. da vam nebo placa zmankal v aly..probajte nas še na lestvici z napadalnim točkam prehitet..mogoče drugo leteo..hehe

Ghost
10-07-2009, 20:58
hehe pa res niso .. da vam nebo placa zmankal v aly..probajte nas še na lestvici z napadalnim točkam prehitet..mogoče drugo leteo..hehe

kaj niso na nap. lestvici prvi natarji, takoj za njimi pa nekdo iz C.S-ja? Sem se prej odjavil, tako da sem samo 80%

mungo
10-07-2009, 21:07
kaj niso na nap. lestvici prvi natarji, takoj za njimi pa nekdo iz C.S-ja? Sem se prej odjavil, tako da sem samo 80%
ja normalno da so prvi natarji tako kot na vseh serverjih..skupno aly pa je C.S daleč pred vsemi..pa tud posamično je janova na prvem mestu:p

balerina
10-07-2009, 23:03
Pa je poslan se zadnji crusher-ček nad sovražnika! :)

warhead
11-07-2009, 07:58
Glede na razvoj dogodkov (beri zaključevanje gradnje) smo se v naši aliansi odločili pokurit VSO vojsko (ja tudi suličarje in falange) in smo poslali KAMIKAZE na zmagowwalni ww.

Smo pa le pristali na 19 mestu na lestvici alians. Kar je za neko malo, neodvisno alianso polek vas velikih (nadležnih, roprskih, napadalnih) alians kar dosežek.

Vidimo se v jeseni.

mungo
11-07-2009, 15:14
@warhead...matoo7

ne govorta neumnosti če ne poznata situacije oziroma če pač ne znata igrat ...al pa sta nevoščljiva nekaterim za medelaje je to vajin problem..

PS:no naj se to povem da sta zame odlicna igralca bila mafiozo in pa ketko od katerih sem tudi kasiral nekaj izgubljenih zitnih polj-bilo je zabavno :)

hvala
tud meni je bilo v veselje igrat s tabo ..moram reč da si imel edini j*** da si me obiskal v metropoli..in to uspešno..je šlo nekaj žitnih ..no sem saj vidu da se upaš napast tud metropolo..ker od ostalih so bli samo fejki:D

Ghost
11-07-2009, 15:24
ja normalno da so prvi natarji tako kot na vseh serverjih..skupno aly pa je C.S daleč pred vsemi..pa tud posamično je janova na prvem mestu:p

ko sem prebral tvoj post, sem mislil da govoris "sarkasticno", ces da je united prvi med napadalci, zato sem se sploh lotil odgovarjat... (sem mislil, da si united...)

drugace pa vem, da so natarji vedno prvi

mat007
11-07-2009, 16:26
mungo hehe... situacija je dokaj jasna...

če nekdo dela napadalno vojsko v vseh naseljih z namenom čistit in ropat male žrtvice in si nabijat gor medalje... juhu...

in medalj se je nabralo nekaj, vse v korist ally, kaj več ne rabim, še te ko so, so rezultat igre in ne igranja za medalje.

balerina
11-07-2009, 16:32
Lej Mungo, spet zanicevanje? A pol se pa cudite zakaj se nonstop delajo norce iz vas! Ce se pa vedete kot otrocaji in za vsako stvar jamrate in v vsem ste najbolj pametni. Najprej preberi poste, potem razmisli, pol pa pisi po forumu!

mungo
11-07-2009, 16:33
mungo hehe... situacija je dokaj jasna...

če nekdo dela napadalno vojsko v vseh naslejih z namenom čistit in ropat male žrtvice in si nabijat gor medalje... juhu...

in medalj se je nabralo nekaj, vse v korist ally, kaj več ne rabim...

lej brez veze da se pričkava ..mislim da vem na koga je to letel..če imate kakšne zamere med sabo to še ne pomeni da je potem tu pri nas solo igral..nimaš vpogleda v celo situacijo...sem bil celo siter nekaj časa tak da vem kakšna je situacija..
pač sej zdej je konc pa eni še točke nabijajo

mungo
11-07-2009, 16:35
Lej Mungo, spet zanicevanje? A pol se pa cudite zakaj se nonstop delajo norce iz vas! Ce se pa vedete kot otrocaji in za vsako stvar jamrate in v vsem ste najbolj pametni. Najprej preberi poste, potem razmisli, pol pa pisi po forumu!

ne vem kje vidiš zaničevanje ..sem pač napisal kar mislim..jaz poznam situacijo pri nas in se ne spuščam v vaše igranje ker ne poznam ozadja..za naše igralce pa že vem zakaj se gre tak da ni treba zdej meni pamet solit:p

mat007
11-07-2009, 17:10
lej brez veze da se pričkava ..mislim da vem na koga je to letel..če imate kakšne zamere med sabo to še ne pomeni da je potem tu pri nas solo igral..nimaš vpogleda v celo situacijo...sem bil celo siter nekaj časa tak da vem kakšna je situacija..
pač sej zdej je konc pa eni še točke nabijajo

evo se popolnoma strinjam in je moj najmanjši namen se tu pričkat :) mislim da je čas da se končno forum za s5 malo bolj odpre z kakimi argumentiranimi debatami, da mi in vi rečemo kako na dogodke, ki so se dogajali, in da se ne gre samo za dokazovanje, kdo je kaj več... ker se je pač večina trudila po najboljših močeh in to je treba tud spoštovati...

js sem omenil tisto samo zato, ker je pač tema na to nanesla, vi ste se pa ta teden še borili kot levi in vam je uspelo par dobrih akcij, in verjetno bi vam kater od tistih igralcev še prav prišel... no kot si rekel, cele situacije ne poznam, ampak navzven zgleda tako, kot sem opisal...

evo danes je pa v bistvu dan D, vse kar še leze na serverju je zgleda uperjeno v WWje, sedaj pa kokice pa čakanje, kolk se bo še porušilo in kdo bo na koncu zmagal :D

po nekaterih podatkih so še lahko presenčenja zgleda...

mungo
11-07-2009, 17:32
hehe.. treba se je vojske znebit..zdej je pa res zadnji čas ...bomo vidli kaj bo pokazal nov dan

balerina
12-07-2009, 03:58
Evo to pa mislim, da je bil zadnji crusher tega serverja.

http://travian-reports.net/si/raport.php?id=bb48e8d0b

lp :eek:

mat007
12-07-2009, 04:39
Dragi igralci Traviana

Sonce je že zašlo, a so delavci metropole Big Mama kljub temu nadaljevali z delom, da bi dokončali veličastni spomenik. Okoli ??:?? je neimenovani delavec položil zadnjo opeko in končal z gradnjo najmogočnejše zgradbe v zgodovini Traviana od padca Natarjev.

Skupaj z alianso "U-SZ" je "SandokaN" prvi končal to veličastno čudo, z milijoni porabljenih surovin in tisočerimi bojevniki, ki so čudo branili, in je zato, dobil naziv "Zmagovalec te dobe"!

Na koncu je "Sheppard08" kralj največjega imperija, ki sta mu sledila "ris" in "Pr0nfreak". Najpogumnejši bojevnik in napadalec je "Janova", ki je pobil največ sovražnih enot.
"SandokaN" si je prislužil naziv najmogočnejšega branilca, kar se kaže na krvavo rdeče obarvanih vratih njegovega mogočnega kraljestva.

Mi, Travian ekipa se vam zahvaljujemo, da ste ostali z nami do konca in pokazali neverjetno podporo in razumevanje, ko je šlo kaj narobe.

Lepi pozdravi Vaša Travian Ekipa

ČESTITKE VSEM....
mat007

bimbo
12-07-2009, 07:09
čestitke zmagovalcem!!!

:D

lp
bbosstjan

radigost
12-07-2009, 07:43
čestitke onetoucgbm ka je yaniv sesul čudo sveta, hehe
kdo bi si mislil da bomo na prvih 6 mestih skupaj z nesrečnim buretom.
lp vsem
radigost

Metadron
12-07-2009, 08:33
Čestitke vsem ki ste vztrajali do konca
na žalost nam ni uspel podvig, ki bi nam omogočil zmago, pa vendar trudili smo se po najboljših močeh :)

mungo
12-07-2009, 09:08
čestitke zmagovalcem v gradnji WW..pa tud vsem tistim, ki ste se pošteno in fer boril do konca
..nam na žalost ni uspelo..zahvala pa tud igralcem C.S in ostalim aly, ki ste sodelovali z nami..;);)

lp
mafiozo

Famis
12-07-2009, 10:12
No po dolgem času smo zgradili WW na stopnjo 100, danes zvečer boste dobili geslo, ki bo napisano v profilu in boste lahka pogledali našo obrambno vojsko itd...

HVALA VSEM K STE POŠTENO PRIŠLI DO KONCA

cocka
12-07-2009, 12:43
ČEstitke csju, ker je tako dobro rušil in oviral gradnjo unitedovega WWja.

LP.

P.S.:Čestitke UNITEDU;)